Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E4

Datum:
06.07.2015
Místo konání:
Biskupice
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Navrátil Václav - R3
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
D10C
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 17:35
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 18:17 + 0:42
3. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 19:18 + 1:43
4. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 19:47 + 2:12
5. Kosobudová Anna KTA0551 C SK Kotnov Tábor 23:56 + 6:21
6. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 24:25 + 6:50
7. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 25:22 + 7:47
8. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 26:29 + 8:54
9. Kopecká Martina PHK0555 C OK 99 Hradec Králové 28:24 + 10:49
10. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 35:03 + 17:28
Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice DISK
D12A
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 28:58
2. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 32:44 + 3:46
3. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 33:03 + 4:05
4. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 45:58 + 17:00
5. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 62:04 + 33:06
6. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 86:04 + 57:06
Richterová Julie ADA0351 C OOB TJ Spartak Adamov DISK
D14A
2.90 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:52
2. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:36 + 1:44
3. Kosobudová Kateřina KTA0253 C SK Kotnov Tábor 44:09 + 10:17
D16B
3.50 km, 165 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 C SKOB Zlín 49:52
D21A
5.30 km, 300 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8876
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 C SK Žabovřesky Brno 51:08 9038
2. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 51:49 + 0:41 8867
3. Wisniewska Hanna 95P9050 C Wroclaw 53:02 + 1:54
4. Tesařová Markéta ZBM9456 C SK Žabovřesky Brno 53:18 + 2:10 8562
5. Hrušková Barbora ZBM9354 C SK Žabovřesky Brno 54:19 + 3:11 8339
6. Chromá Kateřina ZBM9451 C SK Žabovřesky Brno 54:21 + 3:13 8281
7. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 55:28 + 4:20 8044
8. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 59:37 + 8:29 7312
9. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:15 + 9:07 7162
10. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 61:08 + 10:00 6973
11. Jindřišková Martina ASU8597 C Magnus Orienteering 70:21 + 19:13 5444
12. Jančová Jana VRB9450 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 73:41 + 22:33 4875
13. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 80:52 + 29:44 3702
14. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 82:54 + 31:46 3357
15. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 88:14 + 37:06 2498
Kukolová Šárka LCE9251 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D21B
4.80 km, 280 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6032
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 53:34 6498
2. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 58:42 + 5:08 5925
3. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:52 + 8:18 5560
4. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 62:48 + 9:14 5427
5. Širůčková Daniela 73C7650 C xxx 64:31 + 10:57
6. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 65:20 + 11:46 5134
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 70:33 + 16:59 4575
8. Vodvářková Tereza KON8583 C KOB Konice 71:25 + 17:51
9. Aschermannová Petra KAM9354 C SK Kamenice 72:16 + 18:42 4372
10. Hájková Eliška KAM9851 B SK Kamenice 72:43 + 19:09 4297
11. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:49 + 19:15 4257
12. Typltová Hana 016 C Šnyrchovi 76:51 + 23:17
13. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:45 + 24:11 3745
14. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 77:47 + 24:13 3716
15. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 82:15 + 28:41 3259
16. Štěpánová Petra 016 C Šnyrchovi 89:02 + 35:28
17. Křenková Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 91:23 + 37:49 2362
D35B
4.80 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrade Milena 24C7550 C OK Vršovice 57:35
2. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 58:22 + 0:47
3. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 60:33 + 2:58
4. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 63:15 + 5:40
5. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 65:54 + 8:19
6. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 70:28 + 12:53
7. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 71:48 + 14:13
8. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 74:26 + 16:51
9. Strýčková Monika ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 86:02 + 28:27
D35C
4.00 km, 195 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 52:27
2. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 62:07 + 9:40
3. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 66:03 + 13:36
4. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 70:22 + 17:55
5. Kosobudová Lenka KTA7351 C SK Kotnov Tábor 72:23 + 19:56
6. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 72:40 + 20:13
7. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 74:20 + 21:53
8. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 76:23 + 23:56
9. Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Havířov 78:05 + 25:38
10. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 84:08 + 31:41
11. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 86:10 + 33:43
12. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 114:07 + 61:40
Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava DISK
D45B
4.00 km, 180 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 0:00
2. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 43:33 + 43:33
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:03 + 49:03
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 50:19 + 50:19
5. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 50:51 + 50:51
6. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 57:47 + 57:47
7. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 59:55 + 59:55
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 60:12 + 60:12
9. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 60:47 + 60:47
10. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 65:39 + 65:39
11. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 72:22 + 72:22
12. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 78:59 + 78:59
13. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 83:48 + 83:48
14. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 85:05 + 85:05
15. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 94:12 + 94:12
D45C
3.30 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 0:00
2. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 60:54 + 60:54
D55B
3.20 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:26
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 43:41 + 0:15
3. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 44:07 + 0:41
4. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 47:54 + 4:28
5. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 67:28 + 24:02
6. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 87:29 + 44:03
D55C
3.00 km, 140 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 50:22
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 59:55 + 9:33
3. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 72:17 + 21:55
D65
2.30 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 58:23
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 63:18 + 4:55
3. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 82:43 + 24:20
DH10N
2.10 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 18:22
2. Dvořáková Ema KON0777 C KOB Konice 19:41 + 1:19
3. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 20:46 + 2:24
4. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:32 + 10:10
5. Richter Rudolf ADA0601 C OOB TJ Spartak Adamov 36:37 + 18:15
6. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:41 + 27:19
7. Golinowska Ola 012 C POL - Golinowski 87:16 + 68:54
8. Andrade Miriam 24C0650 C OK Vršovice 89:15 + 70:53
9. Golinowski Piotr 012 C POL - Golinowski 91:09 + 72:47
H10C
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 17:30
2. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 20:03 + 2:33
3. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 21:35 + 4:05
4. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 26:38 + 9:08
5. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 43:44 + 26:14
H12A
2.40 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 19:23
2. Toborek Jakub 37P0300 C MKS "MOS" Wroclaw 25:59 + 6:36
3. Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse 26:53 + 7:30
4. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 26:56 + 7:33
5. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 27:16 + 7:53
6. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 54:14 + 34:51
7. Švestka Jakub KVS0303 C SKOB Kobra Vsetín 86:10 + 66:47
H14A
3.80 km, 180 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 39:48
2. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 42:00 + 2:12
3. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 43:05 + 3:17
4. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 44:15 + 4:27
5. Šimek Štěpán UOL0104 C SK UP Olomouc 50:11 + 10:23
6. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 51:58 + 12:10
7. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 54:02 + 14:14
8. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 56:11 + 16:23
MS Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 45:31 + 5:43
H16B
4.70 km, 240 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 49:16
2. Vítek Karel DKL9901 C KOB Kladno 59:07 + 9:51
3. Horčička Vít UOL9919 C SK UP Olomouc 61:43 + 12:27
4. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 63:25 + 14:09
5. Karásek Adam ZPV0001 C KOB ZPV Prostějov 67:23 + 18:07
H21A
7.00 km, 305 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8111
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pawlak Bartosz 34P9000 C WKS Grunwald Poznań 54:01
2. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 57:54 + 3:53 8346
3. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 59:39 + 5:38 8075
4. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 61:20 + 7:19 7816
5. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 62:28 + 8:27 7632
6. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 63:48 + 9:47 7423
7. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 65:20 + 11:19 7188
8. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 68:06 + 14:05 6791
9. Hewelt Maciej SSU9000 C SK Severka Šumperk 69:31 + 15:30 6576
10. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 69:36 + 15:35 6538
11. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 69:39 + 15:38 6505
12. Stefanski Dawid 95P8900 C Wroclaw 69:49 + 15:48
13. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 70:16 + 16:15 6397
14. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 71:26 + 17:25 6219
15. Sklenář Martin AOP9501 A Přátelé orientačního běhu Opava 72:26 + 18:25 6063
16. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 73:47 + 19:46 5864
17. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 75:31 + 21:30 5616
18. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 77:24 + 23:23 5352
19. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 78:23 + 24:22 5204
20. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 85:56 + 31:55 4224
21. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 87:36 + 33:35 3996
22. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 100:33 + 46:32 2351
23. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 100:37 + 46:36 2333
24. Levin Alexander 25U8400 C Myxomor 125:37 + 71:36
H21B
5.70 km, 300 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5913
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 55:26 6075
2. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 56:33 + 1:07 5919
3. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 59:00 + 3:34 5628
4. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 60:17 + 4:51 5460
5. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 61:03 + 5:37 5345
5. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 61:03 + 5:37 5309
7. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 63:06 + 7:40 5068
8. Jaroz Mariusz 012 C POL - Golinowski 63:34 + 8:08
9. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 67:52 + 12:26 4561
10. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 68:31 + 13:05 4466
11. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 69:06 + 13:40 4377
12. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 69:17 + 13:51 4329
13. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 73:20 + 17:54 3908
14. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 77:05 + 21:39 3522
15. Šnyrch Marek 016 C Šnyrchovi 82:57 + 27:31
16. Štěpán Marek 2GC8900 C 3.LF UK 106:38 + 51:12
Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21C
4.80 km, 250 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 2632
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 47:39 2934
2. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 54:42 + 7:03 2555
3. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 55:12 + 7:33
4. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 59:07 + 11:28 2310
5. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 59:48 + 12:09 2246
6. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 60:10 + 12:31 2198
7. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:21 + 12:42 2159
8. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 80:17 + 32:38 1231
Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice DISK 0
H35B
5.50 km, 285 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plesiňski Mariusz 013 C POL - Plesiňski 49:30
2. Golinowski Pawel 012 C POL - Golinowski 53:57 + 4:27
3. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 55:51 + 6:21
4. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 58:17 + 8:47
5. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 65:07 + 15:37
6. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 67:52 + 18:22
7. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:36 + 19:06
8. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 68:48 + 19:18
9. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 70:22 + 20:52
10. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 71:10 + 21:40
11. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 72:04 + 22:34
12. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 94:15 + 44:45
13. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 97:45 + 48:15
MS Švestka Vít KVS9700 B SKOB Kobra Vsetín 63:07 + 13:37
H35C
4.70 km, 270 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 69:47
2. Lukašák Štefan STE6700 C SK SKI-OB Šternberk 71:38 + 1:51
3. Kosobud Dušan KTA7201 C SK Kotnov Tábor 82:02 + 12:15
H45B
4.80 km, 255 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 44:51
2. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 49:41 + 4:50
3. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 50:36 + 5:45
4. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 51:27 + 6:36
5. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 53:21 + 8:30
6. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 54:26 + 9:35
7. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 55:46 + 10:55
8. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 59:18 + 14:27
9. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:26 + 15:35
10. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 64:59 + 20:08
11. Širůček Jaromír 73C6200 C xxx 69:34 + 24:43
12. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 70:12 + 25:21
13. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 92:16 + 47:25
14. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 106:42 + 61:51
H45C
4.00 km, 245 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 55:07
2. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 58:55 + 3:48
3. Tužil Petr RBK C SK Radioklub Blansko 67:36 + 12:29
4. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 68:25 + 13:18
5. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 72:11 + 17:04
6. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 92:29 + 37:22
H55B
3.90 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 37:44
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 39:27 + 1:43
3. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 40:00 + 2:16
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 43:38 + 5:54
5. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 44:49 + 7:05
6. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 45:32 + 7:48
7. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 46:33 + 8:49
8. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 48:03 + 10:19
9. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:02 + 12:18
10. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:14 + 13:30
11. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 52:18 + 14:34
H55C
3.20 km, 220 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 38:24
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 38:32 + 0:08
3. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 39:21 + 0:57
4. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 46:11 + 7:47
5. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 46:14 + 7:50
6. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 51:33 + 13:09
7. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 55:11 + 16:47
8. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 55:35 + 17:11
9. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 58:21 + 19:57
10. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 58:34 + 20:10
11. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 60:09 + 21:45
12. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 60:59 + 22:35
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 71:51 + 33:27
H65
2.40 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:28
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 26:33 + 2:05
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 28:20 + 3:52
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 28:43 + 4:15
5. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 33:22 + 8:54
6. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 35:38 + 11:10
7. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:05 + 11:37
8. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 37:10 + 12:42
9. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 42:59 + 18:31
10. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 45:06 + 20:38
HDR
1.80 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zajícová Emma a Stella SKM C KOB Směr Kroměříž 20:38
2. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov 21:31 + 0:53
3. Strýčková Bára ADA0852 C OOB TJ Spartak Adamov 22:16 + 1:38
4. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 22:34 + 1:56
5. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 23:15 + 2:37
6. Čeřovský Filip KON C KOB Konice 25:38 + 5:00
7. Rozsíval Martin + Adéla KON C KOB Konice 25:50 + 5:12
8. Procházka Ferdinand ADA C OOB TJ Spartak Adamov 26:18 + 5:40
9. Švestka Štěpán KVS0601 C SKOB Kobra Vsetín 26:24 + 5:46
10. Chmelář Filip 37C0900 C Bez registrace 27:09 + 6:31
10. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 27:09 + 6:31
12. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 29:45 + 9:07
13. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 29:50 + 9:12
14. Švestka Patrik KVS0703 C SKOB Kobra Vsetín 30:38 + 10:00
15. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:28 + 10:50
16. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 31:52 + 11:14
17. Kopecká Tereza UOL1050 C SK UP Olomouc 36:04 + 15:26
18. Černoch Jakub TZL C SKOB Zlín 40:05 + 19:27
19. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:06 + 22:28
20. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:05 + 23:27
21. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 45:44 + 25:06
22. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 45:51 + 25:13
23. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 47:34 + 26:56
24. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 60:35 + 39:57
P
2.50 km, 140 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spurná Martina PTI9556 C Sportovní klub Ptení 26:26
2. Beňovský Jiří KVS6801 C SKOB Kobra Vsetín 26:46 + 0:20
3. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 27:12 + 0:46
4. Strýček Jiří ADA C OOB TJ Spartak Adamov 27:23 + 0:57
5. Hrubý Ondřej JPV C Oddíl OS SK Prostějov 29:03 + 2:37
6. Čeřovská Adéla KON C KOB Konice 29:58 + 3:32
7. Procházka Filip KON C KOB Konice 30:03 + 3:37
8. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 31:45 + 5:19
9. Švestka Jiří KVS6804 C SKOB Kobra Vsetín 32:29 + 6:03
10. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:38 + 9:12
11. Andrade Telmo 24C7400 C OK Vršovice 37:35 + 11:09
12. Šnyrchová Božena 016 C Šnyrchovi 37:40 + 11:14
13. Chmelařová Blanka 25C C péčkaři 38:01 + 11:35
14. Fučík Štěpán VLI C Slavia Liberec orienteering 41:18 + 14:52
15. Chmelař Jakub JPV C Oddíl OS SK Prostějov 46:29 + 20:03
16. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 46:47 + 20:21
17. Špinková Markéta TJP8550 C TJ Sokol Troja 47:01 + 20:35
18. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 48:42 + 22:16
19. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 49:49 + 23:23
20. Škodová Eva LCE8055 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:53 + 25:27
21. Pinterová Kateřina VBM6651 C VSK Mendelu Brno 60:28 + 34:02
22. Švestková Jana KVS7251 C SKOB Kobra Vsetín 64:14 + 37:48
23. Zimmermannová Martina KON C KOB Konice 79:50 + 53:24
Lišková Jitka KON C KOB Konice DISK
T
4.10 km, 220 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 54:12
2. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 63:38 + 9:26
3. Poltoratskyi Denys 26U7200 C 63:42 + 9:30
4. Vellech Aleš MOV8000 C SKOB Ostrava 88:27 + 34:15
5. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 91:13 + 37:01
6. Zelenková Lenka 011 C Ardagh Group 126:35 + 72:23
7. Jireš František 011 C Ardagh Group 134:40 + 80:28
8. Hobzová Kateřina KON C KOB Konice 140:57 + 86:45
Beránková Lenka C DISK