Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Smrčná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Puchýrna, duben 2014, 1:10.000, rozměr A4, hlavní kartograf M. Kratochvíl.
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Kaňák Petr - R3
Stavitel tratí:
Petráček Aleš - R2
JURY:
Šťastná Lenka, Beneš Jan, Hladílek Jan
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.30 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:01
2. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 19:14 + 2:13
3. Mácová Amálie SJI0650 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 21:05 + 4:04
4. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 22:28 + 5:27
5. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 30:11 + 13:10
6. Vítková Hana SJI0750 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 30:22 + 13:21
7. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 33:40 + 16:39
8. Pejchalová Veronika SJI0652 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 52:14 + 35:13
9. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 79:07 + 62:06
10. Oranyová Sylva SJI0751 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 83:09 + 66:08
D10N
1.90 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 30:17
2. Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 33:56 + 3:39
D12
2.20 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:52
2. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 23:27 + 1:35
3. Novotná Jitka SJH0454 C SJH Jindřichův Hradec 24:27 + 2:35
4. Srbová Michaela SJI0551 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 24:28 + 2:36
5. Kubáková Nela SJH0451 C SJH Jindřichův Hradec 33:40 + 11:48
6. Jindřichová Eliška SJI0553 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 33:52 + 12:00
7. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:29 + 23:37
D14
2.40 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 21:43
2. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 28:07 + 6:24
3. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:59 + 8:16
4. Dočkalová Klára SJI0250 B Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 34:07 + 12:24
5. Nešporová Marie TTR0351 B OOB Třebíč 45:32 + 23:49
6. Veselá Aneta SJH0352 B SJH Jindřichův Hradec 45:40 + 23:57
D16
3.50 km, 115 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 28:35
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 32:38 + 4:03
3. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:17 + 4:42
4. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 33:51 + 5:16
5. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:28 + 8:53
6. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:45 + 15:10
7. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 54:54 + 26:19
8. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 83:46 + 55:11
Drábková Eliška TTR0151 C OOB Třebíč DISK
D18
4.00 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:47
2. Nechutová Aneta PZR9951 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:12 + 1:25
3. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 55:20 + 15:33
4. Dvořáková Klára CHT9852 B OOB SK Chrast 62:19 + 22:32
5. Bořilová Markéta PZR9858 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:22 + 30:35
D21C
4.50 km, 165 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6768
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 38:48 7194
2. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 42:10 + 3:22 6644
3. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 43:16 + 4:28 6464
4. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 46:41 + 7:53 5906
5. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 46:53 + 8:05 5873
6. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 47:01 + 8:13 5852
7. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 47:04 + 8:16 5843
8. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 48:40 + 9:52 5582
9. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:47 + 9:59 5563
10. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 49:43 + 10:55 5410
11. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:54 + 12:06 5217
12. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:32 + 16:44 4460
13. Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec 56:47 + 17:59 4255
14. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 58:11 + 19:23 4027
15. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 59:12 + 20:24 3860
16. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 65:24 + 26:36 2847
17. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 67:48 + 29:00 2455
18. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 67:56 + 29:08 2433
19. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:31 + 32:43 1848
20. Nešetřilová Markéta 8RC8650 C BZP 108:41 + 69:53
D21D
3.70 km, 105 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 170
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 54:19 177
2. Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:01 + 0:42 175
3. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 61:08 + 6:49 157
4. Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená 74:06 + 19:47 118
5. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 77:58 + 23:39 106
6. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 83:44 + 29:25 89
7. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 85:58 + 31:39 83
D35
4.40 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:04
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:58 + 3:54
3. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 55:21 + 9:17
4. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:11 + 10:07
5. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 59:14 + 13:10
6. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 63:30 + 17:26
7. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 76:04 + 30:00
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 86:01 + 39:57
Šťastná Alena CTB7351 C SK OB Chotěboř DISK
Melounová Miroslava JHB6851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
D45
4.30 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 50:12
2. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 52:57 + 2:45
3. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 55:02 + 4:50
4. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:12 + 9:00
5. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 61:45 + 11:33
6. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 63:36 + 13:24
7. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 66:54 + 16:42
8. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 67:23 + 17:11
9. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:45 + 20:33
10. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 79:02 + 28:50
11. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 99:38 + 49:26
D55
3.60 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnošková Marie BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 64:16
2. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:37 + 2:21
3. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 68:16 + 4:00
4. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 69:57 + 5:41
5. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 70:29 + 6:13
6. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:20 + 8:04
7. Bogdálková Věra LBM4858 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 106:02 + 41:46
H10
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hendrych Vít SJI0601 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 17:06
2. Srb Vladimír SJI0701 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 20:03 + 2:57
3. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 26:23 + 9:17
4. Prášil Jakub SJI0702 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 27:01 + 9:55
5. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 29:19 + 12:13
6. Rachůnek Stanislav SJI0602 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 48:23 + 31:17
MS Mašek Jakub PZR0502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:23 + 5:17
H10N
2.00 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:44
2. Černý Vojtěch SJI0603 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 21:45 + 1:01
3. Pelikán Jan RUZ0801 C TJ Růžená 21:51 + 1:07
4. Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 24:43 + 3:59
5. Coufal Petr SJI0703 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 27:24 + 6:40
6. Venhauer Štepán SJI0803 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 28:19 + 7:35
7. Prášil Adam SJI0901 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 56:22 + 35:38
Dočkal Matouš SJI0900 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. DISK
Frýba Matyáš SJI0700 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. DISK
H12
2.40 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 B Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 22:20
2. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 25:33 + 3:13
3. Gregor Jáchym RUZ0400 C TJ Růžená 25:40 + 3:20
4. Král Adam MFP0507 B VŠSK MFF UK Praha 25:52 + 3:32
5. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 26:33 + 4:13
6. Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 34:12 + 11:52
7. Vítek Matěj SJI0500 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 36:00 + 13:40
8. Rosecký Adam PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:52 + 34:32
9. Venhauer Vojtěch SJI0505 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 69:06 + 46:46
10. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 91:55 + 69:35
11. Ficenc Richard SJI0502 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 100:07 + 77:47
Máca Dominik SJI0503 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. DISK
Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast DISK
Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H14
2.80 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:41
2. Tkáč Juraj SJI0200 B Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 39:57 + 15:16
3. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 44:15 + 19:34
4. Hudec Filip SJI0304 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 52:00 + 27:19
5. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 54:06 + 29:25
6. Venhoda Matěj SJI0301 B Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 55:32 + 30:51
7. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:54 + 32:13
8. Stoklas Adam TTR0202 C OOB Třebíč 60:57 + 36:16
9. Novotný Vojtěch TTR0203 C OOB Třebíč 65:20 + 40:39
10. Novotný Tomáš TTR0303 C OOB Třebíč 69:17 + 44:36
Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno DISK
H16
4.20 km, 115 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 38:10
2. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 41:48 + 3:38
3. Koudelka Tomáš SJH0003 B SJH Jindřichův Hradec 45:22 + 7:12
4. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 62:10 + 24:00
5. Bořil Šimon PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:58 + 31:48
6. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 70:19 + 32:09
7. Kalas Tomáš PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:01 + 42:51
8. Rosecký Jan PZR0106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:18 + 49:08
Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč DISK
Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H18
5.10 km, 170 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pastyřík Martin PZR9902 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:27
2. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 58:39 + 1:12
3. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 70:09 + 12:42
H21C
5.50 km, 195 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6759
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 37:37 6837
2. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 38:09 + 0:32 6742
3. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 38:24 + 0:47 6698
4. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 39:07 + 1:30 6570
5. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 39:33 + 1:56 6493
6. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 41:12 + 3:35 6200
7. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 41:20 + 3:43 6177
8. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 41:29 + 3:52 6150
9. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 43:07 + 5:30 5860
10. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 44:59 + 7:22 5528
11. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 45:26 + 7:49 5448
12. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 46:23 + 8:46 5280
13. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 46:40 + 9:03 5229
14. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 48:21 + 10:44 4930
15. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 48:54 + 11:17 4833
16. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 49:42 + 12:05 4691
17. Nechuta David PZR9701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:47 + 12:10 4676
18. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 51:37 + 14:00 4350
19. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 53:21 + 15:44 4042
20. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:01 + 16:24 3924
21. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:10 + 16:33 3897
21. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 54:10 + 16:33 3897
23. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:59 + 23:22 2687
24. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 64:53 + 27:16 1994
25. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:49 + 31:12 1296
26. Nešetřil Tomáš CHT8901 C OOB SK Chrast 69:34 + 31:57 1162
H21D
4.10 km, 130 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 463
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čermák Jiří CTB9903 B SK OB Chotěboř 44:52 545
2. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:56 + 14:04 426
3. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:48 + 14:56 418
4. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:05 + 29:13 297
5. Rosecký Karel PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 91:01 + 46:09 153
H35
5.50 km, 170 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 43:29
2. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 50:50 + 7:21
3. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 54:53 + 11:24
4. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 56:25 + 12:56
5. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 58:52 + 15:23
6. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 61:09 + 17:40
7. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 62:27 + 18:58
8. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 66:31 + 23:02
9. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 68:09 + 24:40
10. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 71:29 + 28:00
11. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:28 + 28:59
12. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 74:39 + 31:10
13. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 74:58 + 31:29
14. Červinka Jan OSN8002 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:52 + 39:23
15. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 89:49 + 46:20
Vaněček Roman SJH7701 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H45
5.10 km, 165 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 52:12
2. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 54:29 + 2:17
3. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 56:10 + 3:58
4. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 56:24 + 4:12
5. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:07 + 4:55
6. Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 59:55 + 7:43
7. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 60:36 + 8:24
8. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 61:04 + 8:52
9. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:46 + 9:34
10. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 63:09 + 10:57
11. Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 63:40 + 11:28
12. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 63:43 + 11:31
13. Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 63:51 + 11:39
14. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 64:49 + 12:37
15. Holický Jiří SJH6500 C SJH Jindřichův Hradec 73:11 + 20:59
16. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:24 + 21:12
17. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 76:15 + 24:03
18. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 76:47 + 24:35
19. Culka Josef JHB6202 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 79:25 + 27:13
20. Kuchyňka Ivan SJH6602 C SJH Jindřichův Hradec 81:26 + 29:14
21. Špaček Robert NNN C Neregistrovaní 100:31 + 48:19
22. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 136:44 + 84:32
H55
4.40 km, 125 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 52:48
2. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 60:14 + 7:26
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:45 + 7:57
4. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 62:37 + 9:49
5. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 67:44 + 14:56
6. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 69:42 + 16:54
7. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 69:53 + 17:05
8. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 72:57 + 20:09
9. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 77:45 + 24:57
10. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 81:05 + 28:17
11. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 84:50 + 32:02
12. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 90:46 + 37:58
13. Šíma Ladislav PZR5201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 94:05 + 41:17
Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč DISK
H65
3.90 km, 130 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 59:44
2. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 63:55 + 4:11
3. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 73:25 + 13:41
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 74:05 + 14:21
HDR
2.10 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krátká Eliška SJI0851 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 18:35
2. Tichý Tomáš SJI0604 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 19:27 + 0:52
3. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 20:16 + 1:41
4. Bořil David PZR0707 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:46 + 2:11
5. Venhoda Lukáš SJI0801 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 24:02 + 5:27
6. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:03 + 5:28
7. Mácová Barbora SJI0753 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 24:04 + 5:29
8. Mácová Rozálie SJI0855 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 24:28 + 5:53
9. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 24:32 + 5:57
10. Pilař František 5BX0900 C Neregistrovaní - Pilařovi 24:53 + 6:18
11. Červinková Veronika OSN0959 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:04 + 7:29
12. Pejchalová Zuzana SJI0850 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 26:10 + 7:35
12. Jirků František SJI0600 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 26:10 + 7:35
14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:28 + 7:53
15. Jirků Ondřej SJI C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 26:52 + 8:17
16. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:26 + 9:51
17. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 28:56 + 10:21
18. Gregor Marek CTB0901 C SK OB Chotěboř 30:24 + 11:49
19. Ficenc Dalibor SJI C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 32:09 + 13:34
20. Nepustilová Hana OSN0999 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:15 + 15:40
21. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:21 + 15:46
22. Vaněčková Barbora SJH C SJH Jindřichův Hradec 34:51 + 16:16
23. Oulická Tereza FJI0550 C SK FREE Jihlava 35:03 + 16:28
24. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 37:47 + 19:12
25. Emmer Matouš SJI1000 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 39:13 + 20:38
26. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 40:04 + 21:29
27. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 43:52 + 25:17
28. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 44:01 + 25:26
29. Höfer Robin SJI0800 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 48:45 + 30:10
30. Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 51:42 + 33:07
31. Fikar Michal CTB1200 C SK OB Chotěboř 52:05 + 33:30
32. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 55:31 + 36:56
P
2.20 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufal Petr 3MC8000 C FBŠ Jihlava 19:50
2. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 22:35 + 2:45
3. Pilař Marek 5BX7700 C Neregistrovaní - Pilařovi 24:03 + 4:13
4. Kukačková Renata NNN C Neregistrovaní 24:54 + 5:04
5. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 31:17 + 11:27
6. Brychta Jiří JHB C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:43 + 15:53
7. Šenkýř Marek SJI C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 40:37 + 20:47
8. Brychtová Zuzana JHB C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:23 + 23:33
9. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 43:58 + 24:08
10. Kopenec Milan SJH7102 C SJH Jindřichův Hradec 45:52 + 26:02