Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
23.04.2016
Místo konání:
Slatina nad Zdobnicí
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Kubovna, 1:10 000, ekvidistance 5 m, stav 2016, ISOM 2000, vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Jirčák Ondřej - R3
Hlavní rozhodčí:
Pátek Lukáš - R1
Stavitel tratí:
Potštejnský Jan - R3
JURY:
Slovák Miroslav, Koblížek Kamil, Haas Karel
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Magdalena LPU0755 C OK Lokomotiva Pardubice 16:11
2. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 17:49 + 1:38
3. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 19:19 + 3:08
4. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 19:57 + 3:46
5. Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:17 + 5:06
6. Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 21:25 + 5:14
7. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:49 + 5:38
8. Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 23:33 + 7:22
9. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 23:34 + 7:23
10. Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 24:12 + 8:01
11. Morávková Alžběta SHK0653 C OK Slavia Hradec Králové 27:18 + 11:07
12. Kuricová Natálie LPU0690 C OK Lokomotiva Pardubice 29:31 + 13:20
13. Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:15 + 17:04
14. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 33:41 + 17:30
D10C
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 C OK 99 Hradec Králové 16:31
2. Hammová Linda KOR0650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 16:42 + 0:11
3. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 18:54 + 2:23
4. Podlešáková Monika PHK0752 C OK 99 Hradec Králové 19:32 + 3:01
5. Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 20:55 + 4:24
6. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 20:58 + 4:27
7. Příkazská Zuzana PHK0654 C OK 99 Hradec Králové 21:04 + 4:33
8. Kovaříková Daniela SJC0651 C Sportcentrum Jičín 21:38 + 5:07
9. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 22:26 + 5:55
10. Vodičková Veronika LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice 23:06 + 6:35
11. Petrásová Michaela LPU0680 C OK Lokomotiva Pardubice 24:10 + 7:39
12. Dvořáková Kateřina LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice 24:43 + 8:12
13. Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 25:45 + 9:14
14. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:27 + 33:56
D12C
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:33
2. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 17:31 + 0:58
3. Štefanová Markéta STH0550 C SK Studenec 17:42 + 1:09
4. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 18:03 + 1:30
5. Chrástová Magdaléna STH0551 C SK Studenec 18:13 + 1:40
6. Hanušová Kateřina VRL0455 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:56 + 2:23
7. Suková Tereza VRL0454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:33 + 3:00
8. Holubářová Viktorie KUO0599 C KOB Ústí nad Orlicí 20:09 + 3:36
9. Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:19 + 3:46
10. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 20:33 + 4:00
10. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:33 + 4:00
12. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 21:14 + 4:41
13. Morávková Zuzana SRK0551 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:28 + 4:55
14. Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:58 + 5:25
15. Kuczerová Tereza PHK0551 C OK 99 Hradec Králové 22:34 + 6:01
16. Trlidová Agáta LPU0554 C OK Lokomotiva Pardubice 23:53 + 7:20
17. Cejpková Karolína SRK0552 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:10 + 8:37
18. Brožková Tereza KUO0451 C KOB Ústí nad Orlicí 27:13 + 10:40
19. Kroniková Sylvie SHK0450 B OK Slavia Hradec Králové 28:34 + 12:01
20. Mrskočová Markéta LPU0553 C OK Lokomotiva Pardubice 29:58 + 13:25
21. Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 30:34 + 14:01
22. Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:51 + 16:18
23. Rychterová Lucie PHK0557 C OK 99 Hradec Králové 38:36 + 22:03
24. Kosinová Kristýna SJC0453 C Sportcentrum Jičín 42:55 + 26:22
D12D
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěásková Šárka JIL0551 C OK Jilemnice 16:00
2. Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 16:38 + 0:38
3. Licková Štěpánka LTU0452 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:17 + 1:17
4. Chrbolková Klára LPU0454 C OK Lokomotiva Pardubice 18:19 + 2:19
5. Tomášová SRK0554 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:34 + 3:34
6. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:56 + 3:56
7. Mikysková Adéla VAM0550 C OOB Vamberk 20:07 + 4:07
8. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:33 + 4:33
9. Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 21:00 + 5:00
10. Hošková Kateřina LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:26 + 5:26
11. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 21:36 + 5:36
12. Suchomelová Josefína ZAM0451 C OB T.J. Sokol Žamberk 22:27 + 6:27
13. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OOB Vamberk 23:25 + 7:25
14. Výchová Veronika KOR0550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:01 + 9:01
15. Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:10 + 9:10
16. Zajícová Radomíra LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice 25:14 + 9:14
17. Hovadová Iveta ZAM0552 C OB T.J. Sokol Žamberk 25:44 + 9:44
18. Kociánová Hana SHK0453 C OK Slavia Hradec Králové 28:03 + 12:03
19. Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 29:11 + 13:11
20. Šlesingerová Sára KUO0551 C KOB Ústí nad Orlicí 39:03 + 23:03
D14C
3.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 21:30
2. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 21:42 + 0:12
3. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 24:53 + 3:23
4. Karlová Anna JIL0352 B OK Jilemnice 24:56 + 3:26
5. Kodytková Denisa SHK0252 C OK Slavia Hradec Králové 25:26 + 3:56
6. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 26:24 + 4:54
7. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 27:32 + 6:02
8. Štreglová Zuzana VRL0251 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:55 + 6:25
9. Klacková Štěpánka SJC0253 C Sportcentrum Jičín 28:41 + 7:11
10. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 29:16 + 7:46
11. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 29:41 + 8:11
12. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 29:49 + 8:19
13. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 30:24 + 8:54
14. Pilná Natálie VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:51 + 9:21
15. Petrásová Hana LPU0380 C OK Lokomotiva Pardubice 31:20 + 9:50
16. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:13 + 10:43
17. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 32:23 + 10:53
18. Horáková Veronika PHK0353 C OK 99 Hradec Králové 33:24 + 11:54
19. Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 34:24 + 12:54
20. Fejfarová Tereza LPU0360 B OK Lokomotiva Pardubice 36:04 + 14:34
21. Kinclová Natálie LTU0350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:53 + 16:23
22. Besedová Katka PHK0351 B OK 99 Hradec Králové 39:28 + 17:58
23. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 42:07 + 20:37
24. Krejcarová Bára BRU0351 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:43 + 23:13
25. Bachtíková Petra STH0254 C SK Studenec 45:31 + 24:01
26. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 48:13 + 26:43
27. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 54:58 + 33:28
Kuchařová Rozálie SJC0251 B Sportcentrum Jičín DISK
D14D
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 21:50
2. Zářecká Linda KOR0250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:44 + 0:54
3. Tomášová Adéla CHC0351 C K.O.B. Choceň 23:32 + 1:42
4. Morávková Barbora SHK0352 C OK Slavia Hradec Králové 25:01 + 3:11
5. Mikysková Doubravka ZAM0251 C OB T.J. Sokol Žamberk 28:21 + 6:31
6. Pinke Veronika LPU0361 C OK Lokomotiva Pardubice 29:08 + 7:18
7. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 29:21 + 7:31
8. Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:14 + 8:24
9. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:07 + 11:17
10. Zahradníková Linda STH0352 C SK Studenec 35:00 + 13:10
11. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 35:30 + 13:40
12. Kadavá Pavlína JIL0355 C OK Jilemnice 53:58 + 32:08
D16C
3.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 27:12
2. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 28:38 + 1:26
3. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 28:47 + 1:35
4. Shánělová Štěpánka CHC0152 B K.O.B. Choceň 31:52 + 4:40
5. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 32:30 + 5:18
6. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 32:35 + 5:23
7. Dvořáková Anna JIL0154 C OK Jilemnice 33:59 + 6:47
8. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 34:00 + 6:48
9. Brožková Lucie KUO0151 C KOB Ústí nad Orlicí 34:08 + 6:56
10. Procházková Tereza ZAM0054 B OB T.J. Sokol Žamberk 35:07 + 7:55
11. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 35:08 + 7:56
12. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 35:25 + 8:13
13. Stará Tereza VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:51 + 8:39
14. Kejmarová Jana STH0152 C SK Studenec 36:29 + 9:17
15. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 36:36 + 9:24
16. Tumová Adéla SJC0154 C Sportcentrum Jičín 36:42 + 9:30
17. Matějková Barbora SJC0156 B Sportcentrum Jičín 37:11 + 9:59
18. Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 41:24 + 14:12
19. Niezgodka Dominika DOB0150 C KOB Dobruška 41:55 + 14:43
20. Pachelová Anna ZAM0053 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:52 + 15:40
21. Charvátová Kateřina SHK0050 C OK Slavia Hradec Králové 43:35 + 16:23
22. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 43:42 + 16:30
23. Kubíčková Iva LPU0157 A OK Lokomotiva Pardubice 44:25 + 17:13
24. Obermajerová Gabriela KUN0150 TJ Sokol Kunvald 61:56 + 34:44
25. Hnátnická Zuzana ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk 66:28 + 39:16
26. Weberová Adéla PHK0155 C OK 99 Hradec Králové 78:28 + 51:16
Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové DISK
D18C
3.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 26:35
2. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 27:08 + 0:33
3. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:22 + 2:47
4. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 30:20 + 3:45
5. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 32:45 + 6:10
6. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 34:40 + 8:05
7. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 38:19 + 11:44
8. Boková Ivana ZAM9952 C OB T.J. Sokol Žamberk 63:40 + 37:05
D20C
4.40 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivcová Markéta SHK9650 A OK Slavia Hradec Králové 41:33 0
2. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 49:12 + 7:39 0
D21C
4.40 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8271
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 29:54 8589
2. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 30:15 + 0:21 8492
3. Kubátová Zuzka NPA9151 C SK LOB Nová Paka 31:12 + 1:18 8229
4. Hepnerová Martina SHK8152 R OK Slavia Hradec Králové 32:27 + 2:33 7882
5. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 32:28 + 2:34 7878
6. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 32:59 + 3:05 7735
7. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 33:31 + 3:37 7587
8. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 34:57 + 5:03 7190
9. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 35:11 + 5:17 7125
10. Kolešová Helena LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice 35:30 + 5:36 7037
11. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:34 + 5:40 7019
12. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 36:01 + 6:07 6894
13. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 37:35 + 7:41 6460
14. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:06 + 8:12 6317
15. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 39:11 + 9:17 6017
16. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 39:59 + 10:05 5795
17. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 41:54 + 12:00 5264
18. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 42:25 + 12:31 5121
19. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 51:55 + 22:01 2489
20. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 57:19 + 27:25 993
21. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 58:40 + 28:46 619
22. Krejsová Lucie LPU9161 C OK Lokomotiva Pardubice 63:52 + 33:58 0
23. Trdá Lucie 9PC8650 HO Humanita 70:09 + 40:15
Chládková Zuzana ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK 0
Davidová Anežka JIL9752 C OK Jilemnice DISK 0
D21D
3.50 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2776
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 29:36 3002
2. Sršňová Kateřina VAM8150 C OOB Vamberk 31:39 + 2:03 2818
3. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 33:16 + 3:40 2673
4. Kodytková Iva VAM7751 C OOB Vamberk 33:23 + 3:47 2662
5. Odvodyová Šárka LPU8352 C OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 4:19 2614
6. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 34:00 + 4:24 2607
7. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 36:01 + 6:25 2426
8. Besedová Petra CHT7654 C OOB SK Chrast 36:11 + 6:35 2411
9. Kotná Kateřina PHK9351 C OK 99 Hradec Králové 37:19 + 7:43 2309
10. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 39:06 + 9:30 2149
11. Luxová Adéla KUN8950 C TJ Sokol Kunvald 50:21 + 20:45 1138
12. Kubečková Veronika PHK9853 C OK 99 Hradec Králové 51:11 + 21:35 1063
13. Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 52:38 + 23:02 933
14. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 58:25 + 28:49 413
Šiffelová Lenka ZAM8452 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK 0
D35C
4.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:14
2. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 39:01 + 0:47
3. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 42:01 + 3:47
4. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 43:02 + 4:48
5. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 43:26 + 5:12
6. Mrázková Jana TUR7850 C OOB TJ Turnov 47:21 + 9:07
D35D
3.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 29:52
2. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:24 + 0:32
3. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 30:43 + 0:51
4. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 32:25 + 2:33
5. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 34:03 + 4:11
6. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 34:13 + 4:21
7. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 34:31 + 4:39
8. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 34:41 + 4:49
9. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 35:00 + 5:08
10. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 35:26 + 5:34
11. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 35:42 + 5:50
12. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:53 + 6:01
13. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 36:03 + 6:11
14. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 36:34 + 6:42
15. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:48 + 6:56
16. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 36:55 + 7:03
17. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:57 + 8:05
18. Tomášová Petra CHC7351 C K.O.B. Choceň 38:25 + 8:33
19. Mádlová Denisa BRU7550 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:36 + 8:44
20. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:39 + 8:47
21. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 40:00 + 10:08
21. Koblížková Hana ZAM5851 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:00 + 10:08
23. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:12 + 11:20
24. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 42:09 + 12:17
25. Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové 44:30 + 14:38
26. Boháčová Alena KUN7450 C TJ Sokol Kunvald 44:44 + 14:52
27. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:14 + 15:22
28. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 46:22 + 16:30
29. Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:44 + 23:52
30. Zářecká Vendula KOR8150 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:54 + 28:02
31. Krummerová Martina CHC7854 C K.O.B. Choceň 77:20 + 47:28
D40C
4.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 38:37
2. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 40:28 + 1:51
3. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 41:00 + 2:23
4. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 4:07
5. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 46:38 + 8:01
6. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:59 + 8:22
7. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 47:09 + 8:32
8. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 49:22 + 10:45
9. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 50:48 + 12:11
10. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:55 + 14:18
11. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 56:37 + 18:00
D45C
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 29:31
2. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 30:26 + 0:55
3. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 31:15 + 1:44
4. Müllerová Zorka 3XX6700 POT 31:22 + 1:51
5. Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 34:49 + 5:18
6. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 35:53 + 6:22
7. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 36:05 + 6:34
8. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:13 + 8:42
9. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 41:03 + 11:32
10. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 43:12 + 13:41
11. Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 48:38 + 19:07
Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové DISK
Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:24 + 20:53
D45D
3.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 33:13
2. Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 34:07 + 0:54
3. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 34:17 + 1:04
4. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:18 + 1:05
5. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 35:55 + 2:42
6. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 36:06 + 2:53
7. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 36:39 + 3:26
8. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 37:10 + 3:57
9. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 38:59 + 5:46
10. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 39:55 + 6:42
11. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 40:00 + 6:47
12. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 41:23 + 8:10
13. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 41:41 + 8:28
14. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:16 + 12:03
15. Kalousová Dana ZAM5951 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:25 + 12:12
16. Remešová Alena DOB6150 C KOB Dobruška 48:20 + 15:07
17. Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 49:18 + 16:05
18. Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:08 + 18:55
19. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 60:36 + 27:23
20. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 28:38
21. Paděrová Helena SNA7150 C TJ START Náchod 153:54 + 120:41
D50C
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 31:01
2. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 36:05 + 5:04
3. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:27 + 5:26
4. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 39:02 + 8:01
5. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 48:03 + 17:02
6. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 51:21 + 20:20
D55C
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 26:08
2. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 27:00 + 0:52
3. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 30:49 + 4:41
4. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 32:17 + 6:09
5. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 33:20 + 7:12
6. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 34:12 + 8:04
7. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 36:04 + 9:56
8. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 37:22 + 11:14
9. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 40:04 + 13:56
10. Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 44:06 + 17:58
11. Stulíková Zuzana SHK5751 C OK Slavia Hradec Králové 47:58 + 21:50
12. Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 51:19 + 25:11
Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové DISK
D60C
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 28:25
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 29:38 + 1:13
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 30:21 + 1:56
4. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 35:55 + 7:30
5. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 42:30 + 14:05
D65C
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:39
2. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 29:57 + 3:18
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 35:38 + 8:59
H10N
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejkrlík Dan KUO0601 C KOB Ústí nad Orlicí 16:47
2. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:56 + 3:09
3. Horák Filip PHK0701 C OK 99 Hradec Králové 21:45 + 4:58
4. Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:33 + 5:46
5. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:48 + 6:01
6. Mádle Ondřej BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 23:45 + 6:58
7. Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 25:04 + 8:17
8. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:34 + 8:47
9. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 28:11 + 11:24
10. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 30:18 + 13:31
11. Starý Martin LPU0503 C OK Lokomotiva Pardubice 31:15 + 14:28
12. Kuczera Tomáš xxx xxx 36:36 + 19:49
13. Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:35 + 29:48
14. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 47:13 + 30:26
15. Vanický Viktor KOR0803 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:42 + 33:55
H10C
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:04
2. Kopecký Matyáš SJC0702 C Sportcentrum Jičín 18:44 + 2:40
3. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 18:49 + 2:45
4. Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 19:43 + 3:39
5. Jiroušek Dominik SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:58 + 5:54
6. Šimerda Václav SRK0605 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:57 + 7:53
7. Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:59 + 7:55
8. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:10 + 11:06
9. Metelka Tomáš PHK0801 C OK 99 Hradec Králové 28:17 + 12:13
10. Dlabola Jakub SJC0602 C Sportcentrum Jičín 31:14 + 15:10
11. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 32:29 + 16:25
12. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:29 + 17:25
13. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 33:37 + 17:33
14. Vlach František SJC0603 C Sportcentrum Jičín 33:55 + 17:51
15. Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:39 + 27:35
Vicenec Martin ZAM0601 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H12C
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 15:01
2. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 15:30 + 0:29
3. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 15:57 + 0:56
4. Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové 16:01 + 1:00
5. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 16:18 + 1:17
6. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 16:27 + 1:26
7. Šeps Daniel SRK0504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:30 + 1:29
8. Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 16:35 + 1:34
9. Šípek Ondřej LPU0505 C OK Lokomotiva Pardubice 17:16 + 2:15
10. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 19:04 + 4:03
11. Vodička Igor LPU0507 C OK Lokomotiva Pardubice 19:20 + 4:19
12. Stavrinou David SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:39 + 4:38
13. Kolátor Vojtěch HOR0402 C TJ Jiskra Hořice 19:59 + 4:58
14. Kodytek Adam SHK0402 C OK Slavia Hradec Králové 20:27 + 5:26
15. Růžička Jan SJC0406 C Sportcentrum Jičín 21:10 + 6:09
16. Pompach Lukáš PHK0500 C OK 99 Hradec Králové 21:23 + 6:22
17. Vitvar Radim SJC0404 B Sportcentrum Jičín 21:52 + 6:51
18. Málek David PHK0504 C OK 99 Hradec Králové 21:53 + 6:52
19. Juška Michal LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice 22:22 + 7:21
20. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:26 + 7:25
21. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 22:30 + 7:29
22. Fajfer Filip NPA0401 C SK LOB Nová Paka 23:06 + 8:05
23. Janků Štěpán SJC0501 C Sportcentrum Jičín 23:14 + 8:13
24. Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 23:18 + 8:17
25. Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:21 + 9:20
26. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:37 + 10:36
27. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:21 + 11:20
28. Sucharda Tomáš JIL0502 C OK Jilemnice 26:54 + 11:53
29. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 26:58 + 11:57
30. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 27:33 + 12:32
31. Tuček Jakub SJC0405 C Sportcentrum Jičín 28:36 + 13:35
32. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:46 + 14:45
33. Čermák Martin PHK0502 C OK 99 Hradec Králové 29:52 + 14:51
34. Pavelec Matěj NPA0501 C SK LOB Nová Paka 44:08 + 29:07
Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka DISK
H12D
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holman Antonín HOR0405 C TJ Jiskra Hořice 16:33
2. Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 17:15 + 0:42
3. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 17:55 + 1:22
4. Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice 18:03 + 1:30
5. Zářecký Daniel KOR0500 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:39 + 2:06
6. Koblic Jan VAM0400 C OOB Vamberk 19:06 + 2:33
7. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 19:13 + 2:40
8. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:22 + 4:49
9. Hiller Vojtěch ZAM0501 C OB T.J. Sokol Žamberk 21:44 + 5:11
10. Merhulík Mikuláš NPA0503 C SK LOB Nová Paka 22:39 + 6:06
11. Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 25:31 + 8:58
12. Stohanzl Patrik LPU0510 C OK Lokomotiva Pardubice 26:10 + 9:37
13. Mádle Kryštof BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 26:24 + 9:51
14. Zemánek Adam SRK0502 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:20 + 12:47
15. Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 30:22 + 13:49
16. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:48 + 14:15
17. Pfeifer Erik STH0502 C SK Studenec 30:57 + 14:24
18. Tměj Adam SJC0407 C Sportcentrum Jičín 31:49 + 15:16
19. Lesák Lukáš ZAM0502 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:52 + 26:19
20. Nečesaný Jáchym HOR0406 C TJ Jiskra Hořice 52:31 + 35:58
21. Jiřička Martin STH0503 C SK Studenec 55:37 + 39:04
Kunt Stanislav ZAM0401 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Weber Adam PHK0401 C OK 99 Hradec Králové DISK
H14C
3.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 B OK 99 Hradec Králové 22:29
2. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 22:57 + 0:28
3. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 24:05 + 1:36
4. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 26:52 + 4:23
5. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 27:53 + 5:24
6. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 28:28 + 5:59
7. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:53 + 6:24
8. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 28:55 + 6:26
9. Link Lukáš STH0205 B SK Studenec 28:59 + 6:30
10. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 29:04 + 6:35
11. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 30:50 + 8:21
12. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 30:51 + 8:22
13. Pachel Jakub ZAM0202 B OB T.J. Sokol Žamberk 31:24 + 8:55
14. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 31:54 + 9:25
15. Vaňura Vít HOR0203 C TJ Jiskra Hořice 32:36 + 10:07
16. Franta Jonáš SJC0201 C Sportcentrum Jičín 33:33 + 11:04
17. Šišma Vojtěch LPU0204 C OK Lokomotiva Pardubice 34:50 + 12:21
18. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:05 + 12:36
19. Poláček Radim PHK0201 C OK 99 Hradec Králové 37:12 + 14:43
20. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:31 + 16:02
21. Hanák Dominik LTU0200 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:02 + 16:33
22. Novák Adam LPU0320 C OK Lokomotiva Pardubice 39:27 + 16:58
23. Pichl Oliver STH0203 C SK Studenec 41:12 + 18:43
24. Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:04 + 31:35
H14D
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutil Jan KUO0202 C KOB Ústí nad Orlicí 15:31
2. Ráček Jan KUO0302 C KOB Ústí nad Orlicí 17:53 + 2:22
3. Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 18:05 + 2:34
4. Krsek Šimon ZAM0204 C OB T.J. Sokol Žamberk 20:36 + 5:05
5. Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 21:12 + 5:41
6. Makovský Vojtěch SHK0301 C OK Slavia Hradec Králové 21:21 + 5:50
7. Kudrna Dalibor KUO0201 C KOB Ústí nad Orlicí 24:08 + 8:37
8. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:47 + 9:16
9. Pávek Ondřej KUO0301 C KOB Ústí nad Orlicí 25:17 + 9:46
10. Beneš Robin KOR0301 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:01 + 10:30
11. Satranský Martin NPA0201 C SK LOB Nová Paka 27:28 + 11:57
12. Ešpandr Matěj SRK0305 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:23 + 12:52
13. Pinke Tomáš LPU0311 C OK Lokomotiva Pardubice 29:31 + 14:00
14. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:19 + 40:48
Krejčí Milan KOR0201 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H16C
3.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 24:42
2. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 25:16 + 0:34
3. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 25:40 + 0:58
4. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 27:43 + 3:01
5. Samek Tomáš PHK0001 B OK 99 Hradec Králové 27:47 + 3:05
6. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 28:12 + 3:30
7. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 29:20 + 4:38
8. Kučera Jan PHK0100 B OK 99 Hradec Králové 31:01 + 6:19
9. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 33:20 + 8:38
10. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:27 + 8:45
11. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 33:35 + 8:53
12. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 33:48 + 9:06
13. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 33:52 + 9:10
14. Karásek Matěj SJC0001 C Sportcentrum Jičín 34:18 + 9:36
15. Kolář Adam BRU0104 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:58 + 11:16
16. Dostál Jakub VRL0104 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:20 + 13:38
17. Krampera Tomáš VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:58 + 15:16
18. Jansa Radek BRU0002 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:50 + 17:08
19. Dubský Vojtěch SJC0006 C Sportcentrum Jičín 43:01 + 18:19
20. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 47:39 + 22:57
21. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:05 + 23:23
22. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:16 + 23:34
23. Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald 49:02 + 24:20
24. Jakeš Josef TYN0101 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:04 + 27:22
25. Hanáček Prokop SJC Sportcentrum Jičín 63:28 + 38:46
H18C
3.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 23:53
2. Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín 28:27 + 4:34
3. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 30:15 + 6:22
4. Vydra Martin STH9902 B SK Studenec 30:23 + 6:30
5. Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 30:45 + 6:52
6. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 31:53 + 8:00
7. Garstka Jakub DOB9800 C KOB Dobruška 35:05 + 11:12
8. Kučera Kryšpín PHK9900 B OK 99 Hradec Králové 35:16 + 11:23
9. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 36:27 + 12:34
10. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 36:51 + 12:58
11. Gernert Marek JIL9801 C OK Jilemnice 38:51 + 14:58
12. Kalenský Aleš STH9801 C SK Studenec 40:37 + 16:44
13. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:45 + 16:52
14. Friml Dominik ZAM9901 C OB T.J. Sokol Žamberk 41:05 + 17:12
15. Macko Lukáš SJC9901 B Sportcentrum Jičín 41:15 + 17:22
H20C
6.10 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:04 0
H21C
6.10 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8380
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 33:26 9061
2. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 36:23 + 2:57 8352
3. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 36:53 + 3:27 8232
4. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 37:37 + 4:11 8055
5. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 37:47 + 4:21 8015
6. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 38:07 + 4:41 7935
7. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 38:41 + 5:15 7799
8. Skalický Matyáš KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí 39:04 + 5:38 7707
9. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 40:22 + 6:56 7394
10. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 40:51 + 7:25 7278
11. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 40:56 + 7:30 7258
12. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 40:59 + 7:33 7246
13. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 41:13 + 7:47 7190
14. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 8:10 7098
15. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 41:46 + 8:20 7058
16. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 42:45 + 9:19 6822
17. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 43:00 + 9:34 6761
18. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 43:09 + 9:43 6725
19. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 43:54 + 10:28 6545
20. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 44:05 + 10:39 6501
21. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 44:11 + 10:45 6477
22. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 44:14 + 10:48 6465
23. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 44:19 + 10:53 6445
24. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 45:14 + 11:48 6225
25. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 45:46 + 12:20 6097
26. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 46:19 + 12:53 5964
27. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 46:52 + 13:26 5832
28. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 47:00 + 13:34 5800
28. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:00 + 13:34 5800
30. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 47:02 + 13:36 5792
31. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 47:05 + 13:39 5780
31. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 47:05 + 13:39 5780
33. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 47:27 + 14:01 5692
34. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 47:30 + 14:04 5680
35. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 47:48 + 14:22 5608
36. Koleš Jan LPU8610 C OK Lokomotiva Pardubice 48:40 + 15:14 5400
37. Zlámal David SJC9603 B Sportcentrum Jičín 48:47 + 15:21 5372
38. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 49:00 + 15:34 5319
39. Drhlík Petr VAM8301 C OOB Vamberk 49:09 + 15:43 5283
40. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 49:13 + 15:47
41. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 49:25 + 15:59 5219
42. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 49:36 + 16:10 5175
43. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 49:47 + 16:21 5131
44. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:24 + 16:58 4983
45. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 50:35 + 17:09 4939
46. Mlateček Jiří TYN9501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:49 + 17:23 4883
47. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 51:02 + 17:36 4831
48. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 51:58 + 18:32 4606
49. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:46 + 19:20 4414
50. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 53:48 + 20:22 4166
51. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 54:37 + 21:11 3970
52. Tomalík Ondřej SHK8904 C OK Slavia Hradec Králové 54:53 + 21:27 3905
53. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 55:05 + 21:39 3857
54. Lesák Jakub ZAM9603 C OB T.J. Sokol Žamberk 56:45 + 23:19 3457
55. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 60:21 + 26:55 2592
56. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:48 + 29:22 2003
57. Kolář Radek BRU6901 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:36 + 30:10 1811
58. Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 65:59 + 32:33 1238
59. Goga Tomáš 3XX8400 POT 107:56 + 74:30
H21D
4.30 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3020
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 35:10 3156
2. Odvody Zdeněk LPU8206 C OK Lokomotiva Pardubice 36:18 + 1:08 3060
3. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 36:43 + 1:33 3024
4. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 36:50 + 1:40 3014
5. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 37:14 + 2:04 2980
6. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:54 + 2:44 2923
7. Růžička Daniel KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:35 + 4:25 2779
8. Lux Martin KUN9301 TJ Sokol Kunvald 41:42 + 6:32
9. Rykala Filip VAM OOB Vamberk 43:04 + 7:54
10. Moravec Filip KUN8801 TJ Sokol Kunvald 52:55 + 17:45
11. Vodňanský Jan BRM9001 Sokol Burdych 60:50 + 25:40
H35C
5.50 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 39:37
2. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 40:16 + 0:39
3. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim, z.s. 41:28 + 1:51
4. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 41:29 + 1:52
5. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 43:20 + 3:43
6. Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 49:29 + 9:52
7. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:07 + 10:30
8. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:21 + 14:44
9. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:29 + 14:52
10. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 55:01 + 15:24
H35D
4.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 36:31
2. Śafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 40:06 + 3:35
3. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 40:32 + 4:01
4. Kronika Miroslav 22C7100 www.SPORTeM.info 40:45 + 4:14
5. Mádle Miroslav BRU7600 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:11 + 4:40
6. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 41:31 + 5:00
7. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 43:50 + 7:19
8. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 44:25 + 7:54
9. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 45:25 + 8:54
10. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 48:12 + 11:41
11. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 48:33 + 12:02
12. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 49:53 + 13:22
13. Froš Štěpán LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice 49:54 + 13:23
14. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:02 + 15:31
15. Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 52:15 + 15:44
16. Sršeň Tomáš VAM8001 C OOB Vamberk 52:55 + 16:24
17. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 59:37 + 23:06
18. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 61:11 + 24:40
19. Krummer Jiří CHC7301 C K.O.B. Choceň 61:15 + 24:44
20. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 61:50 + 25:19
21. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:51 + 26:20
22. Hovad Jaroslav ZAM7701 OB T.J. Sokol Žamberk 63:35 + 27:04
23. Vodňanský Jaroslav BRM6101 C Sokol Burdych 68:00 + 31:29
24. Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 74:02 + 37:31
H40C
5.50 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 37:39
2. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 5:55
3. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 44:13 + 6:34
4. Kunart Tomáš PHK7205 C OK 99 Hradec Králové 44:27 + 6:48
5. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 46:17 + 8:38
6. Műller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 47:48 + 10:09
7. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:18 + 10:39
8. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 50:21 + 12:42
9. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 61:48 + 24:09
Kraus Petr SJC7303 C Sportcentrum Jičín DISK
H45C
4.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:43
2. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 32:57 + 0:14
3. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 33:20 + 0:37
4. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 33:26 + 0:43
5. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 34:11 + 1:28
6. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 34:55 + 2:12
7. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 36:23 + 3:40
8. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 36:58 + 4:15
9. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 38:44 + 6:01
10. Petržala Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:47 + 6:04
11. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 40:13 + 7:30
12. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 40:18 + 7:35
13. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 41:36 + 8:53
14. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 44:33 + 11:50
15. Mlateček Jiří TYN6701 C OOB SK Týniště nad Orlicí 46:51 + 14:08
16. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:59 + 14:16
17. Müller Robert 3XX6900 POT 50:17 + 17:34
18. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 55:15 + 22:32
H45D
3.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 30:29
2. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 31:15 + 0:46
3. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:14 + 1:45
4. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 33:52 + 3:23
5. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 33:59 + 3:30
6. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 34:50 + 4:21
7. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 35:59 + 5:30
8. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 36:34 + 6:05
9. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 37:24 + 6:55
10. Beseda Pavel CHT6910 C OOB SK Chrast 37:41 + 7:12
11. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 38:28 + 7:59
12. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:59 + 8:30
13. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 39:29 + 9:00
14. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 39:47 + 9:18
15. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 41:16 + 10:47
16. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 41:28 + 10:59
17. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 42:37 + 12:08
18. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:00 + 12:31
19. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 44:35 + 14:06
20. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 44:51 + 14:22
21. Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 45:06 + 14:37
22. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 51:22 + 20:53
23. Brůna Tomáš KUN6501 TJ Sokol Kunvald 80:46 + 50:17
Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk DISK
H50C
4.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 33:10
2. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 33:12 + 0:02
3. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 33:18 + 0:08
4. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 35:48 + 2:38
5. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 37:08 + 3:58
6. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 39:32 + 6:22
7. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 42:47 + 9:37
8. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:21 + 10:11
9. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 43:54 + 10:44
10. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:59 + 11:49
11. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 46:21 + 13:11
12. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 47:38 + 14:28
13. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 47:44 + 14:34
14. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 53:13 + 20:03
15. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 57:44 + 24:34
H55C
4.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 36:35
2. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 37:39 + 1:04
3. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 40:37 + 4:02
4. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 43:34 + 6:59
5. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 45:12 + 8:37
6. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 45:24 + 8:49
7. Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové 46:28 + 9:53
8. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 51:03 + 14:28
9. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 55:13 + 18:38
Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H55D
3.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vízek Luděk SHK6001 C OK Slavia Hradec Králové 33:00
2. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 0:47
3. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 34:15 + 1:15
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 37:06 + 4:06
5. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 37:46 + 4:46
6. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 38:15 + 5:15
7. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 41:05 + 8:05
8. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 50:31 + 17:31
9. Pross Josef KOR6100 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:09 + 25:09
10. Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 65:02 + 32:02
11. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 66:01 + 33:01
Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H60C
4.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 36:55
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 38:58 + 2:03
3. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:18 + 2:23
4. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 40:39 + 3:44
5. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:05 + 6:10
6. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 6:48
7. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 43:54 + 6:59
8. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 44:17 + 7:22
9. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 44:50 + 7:55
10. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 45:25 + 8:30
11. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 46:04 + 9:09
12. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 46:59 + 10:04
13. Balcar Pavel 3HC5600 Šerlich 8.30 48:29 + 11:34
14. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:04 + 20:09
15. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 58:44 + 21:49
16. Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orlicí 58:47 + 21:52
17. Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 69:09 + 32:14
H65C
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 27:51
2. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:52 + 2:01
3. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 29:56 + 2:05
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 33:56 + 6:05
5. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 33:57 + 6:06
6. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 34:34 + 6:43
7. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 35:59 + 8:08
8. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:00 + 8:09
9. Novotný František PHK4801 C OK 99 Hradec Králové 40:35 + 12:44
10. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 49:08 + 21:17
H70C
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 38:10
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 42:31 + 4:21
3. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 43:24 + 5:14
4. Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 58:33 + 20:23
Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín DISK
Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové DISK
HDR
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 17:26
2. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 17:57 + 0:31
3. Sobotková Klára SRK1000 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:51 + 1:25
4. Luňáček Ondřej xxx xxx 19:24 + 1:58
5. Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 19:57 + 2:31
6. Kraus Jan 89X1000 RH Valdice 20:22 + 2:56
7. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 20:26 + 3:00
8. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 20:30 + 3:04
9. Příkazský Josef PHK0800 C OK 99 Hradec Králové 21:11 + 3:45
10. Kunt Stanislav xxx xxx 21:23 + 3:57
11. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 22:13 + 4:47
12. Besedová Barborka CHT1051 C OOB SK Chrast 22:25 + 4:59
13. Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 22:41 + 5:15
14. Burdová Anna TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 23:27 + 6:01
15. Jakl Ondřej KOR0702 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:39 + 6:13
16. Burda Vojtěch TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 24:50 + 7:24
17. Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 25:15 + 7:49
18. Lounek Vít KOR0601 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:16 + 7:50
19. Málková Michaela PHK OK 99 Hradec Králové 25:19 + 7:53
20. Držka Filip LPU OK Lokomotiva Pardubice 25:23 + 7:57
21. Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 25:48 + 8:22
22. Lockerová Anna xxx xxx 26:36 + 9:10
23. Kadaník Petr LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice 26:55 + 9:29
24. Daněk Tomáš xxx xxx 26:57 + 9:31
25. Horáková Eliška 4LX Neregistrovaní - Horák 28:03 + 10:37
26. Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 28:10 + 10:44
27. Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 28:43 + 11:17
28. Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 28:44 + 11:18
29. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 29:39 + 12:13
30. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 31:25 + 13:59
31. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 31:27 + 14:01
32. Sedláček Petr TYN8200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 31:46 + 14:20
33. Pražáková Julie xxx xxx 32:10 + 14:44
34. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 32:21 + 14:55
35. Kunartová Dominika PHK0888 C OK 99 Hradec Králové 32:27 + 15:01
36. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:09 + 15:43
37. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:10 + 15:44
38. Novotný Michal KOR0802 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:55 + 16:29
39. Kašše Matěj xxx xxx 34:18 + 16:52
40. Kašše Jakub xxx xxx 34:57 + 17:31
41. Vicencová Eliška xxx xxx 35:01 + 17:35
42. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 35:20 + 17:54
43. Zenkner Jan BRU1000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:57 + 18:31
44. Marek Svatopluk xxx xxx 35:58 + 18:32
45. Srolová Tereza xxx xxx 36:48 + 19:22
46. Pompach Tobiáš PHK OK 99 Hradec Králové 36:50 + 19:24
47. Hovorková Vendula KOR0750 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:14 + 19:48
48. Müllerová Kateřina VAM0750 C OOB Vamberk 37:21 + 19:55
49. Jansová Lenka BRU1050 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:11 + 20:45
50. Volf Kryštof SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:29 + 21:03
51. Zemanová Nela KOR0552 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:44 + 21:18
52. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 40:21 + 22:55
53. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 41:40 + 24:14
54. Chabinová Veronika SHK0850 C OK Slavia Hradec Králové 42:50 + 25:24
55. Šreibr Matěj 5EX1200 Perníkáři 43:42 + 26:16
56. Jirásková Julie LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice 43:59 + 26:33
57. Fajstauer Jáchym SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:08 + 26:42
58. Čížková Alena SHK0851 C OK Slavia Hradec Králové 44:28 + 27:02
59. Svejštil Martin ZAM1001 OB T.J. Sokol Žamberk 44:29 + 27:03
60. Lepšová Lucie SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:03 + 27:37
61. Locker Ondřej xxx xxx 46:10 + 28:44
62. Hrdý David PHK0702 C OK 99 Hradec Králové 47:18 + 29:52
63. Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 49:00 + 31:34
64. Podlešák Martin xxx xxx 49:15 + 31:49
65. Janatová Anežka BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:11 + 37:45
66. Mrázek Václav TUR12 OOB TJ Turnov 56:28 + 39:02
67. Cupáková Anna VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:13 + 51:47
P
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rémiš Jaromír SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 18:33
2. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 21:54 + 3:21
3. Suchardová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 21:57 + 3:24
4. Šváb Matěj BRU0000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:10 + 3:37
5. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 22:55 + 4:22
6. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:37 + 5:04
7. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:45 + 5:12
8. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 23:50 + 5:17
9. Král Martin xxx xxx 23:56 + 5:23
10. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:19 + 6:46
11. Porkert Jan xxx xxx 25:50 + 7:17
12. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:56 + 7:23
13. Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 26:18 + 7:45
13. Meierová Lenka xxx xxx 26:18 + 7:45
15. Mudruňková Romana xxx xxx 26:57 + 8:24
16. Fejlek Vojtěch xxx xxx 27:14 + 8:41
17. Kunt Stanislav xxx xxx 27:35 + 9:02
18. Uhrová Helena xxx xxx 27:55 + 9:22
19. Podlešáková Markéta xxx xxx 27:57 + 9:24
20. Tomáš Stanislav CHC73 K.O.B. Choceň 28:03 + 9:30
21. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:40 + 10:07
22. Nekvapil Ondřej LPU2244 OK Lokomotiva Pardubice 28:48 + 10:15
22. Kološová Jana LPU OK Lokomotiva Pardubice 28:48 + 10:15
24. Pepa ze Sibiře xxx xxx 29:18 + 10:45
25. Stulík Jiří SHK5701 C OK Slavia Hradec Králové 30:34 + 12:01
26. Tumová Jana SJC Sportcentrum Jičín 30:44 + 12:11
27. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 31:43 + 13:10
28. Daníček Josef SRK0701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:17 + 13:44
29. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:19 + 13:46
30. Dachovský Radovan 49C6900 NER 32:49 + 14:16
31. Pfeiferová Erika STH7051 C SK Studenec 34:49 + 16:16
32. Kuczerova Ilona xxx xxx 35:38 + 17:05
33. Novotný Martin KOR7401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:21 + 17:48
34. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:54 + 19:21
35. Zenkner Karel BRU7202 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:23 + 20:50
36. Balcar Vít CET8103 C TJ Loko Česká Třebová 39:24 + 20:51
37. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 39:50 + 21:17
38. Zenknerová Olga BRU0353 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:21 + 22:48
39. Balcarová Kateřina CET8252 C TJ Loko Česká Třebová 41:59 + 23:26
40. Zenknerová Jana BRU7253 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:02 + 23:29
41. Švábová Michaela BRU6851 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:13 + 24:40
42. Junková Iva LTU7351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:13 + 26:40
43. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 48:52 + 30:19
44. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:59 + 31:26
45. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:03 + 31:30
46. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 50:21 + 31:48
47. Janata Vojtěch BRU0602 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:45 + 32:12
48. Smrčková Olga LPU2288 OK Lokomotiva Pardubice 53:08 + 34:35
49. Koblic Martin VAM0606 C OOB Vamberk 57:18 + 38:45
50. Máslo Miroslav SHK4001 C OK Slavia Hradec Králové 68:37 + 50:04
51. Lanyrová Michala xxx xxx 72:24 + 53:51
Koblicová Milena VAM7651 C OOB Vamberk DISK
T
4.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 29:36
2. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 33:52 + 4:16
3. Frömmel Miroslav BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:02 + 16:26
4. Vodička Jan xxx xxx 47:47 + 18:11
5. Příkazský Jakub PHK8000 C OK 99 Hradec Králové 49:03 + 19:27
6. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:49 + 22:13
7. Chládková Eva xxx xxx 62:44 + 33:08
8. Ptáček Miloš BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:06 + 34:30
9. Kodytek Aleš xxx xxx 65:53 + 36:17
10. Zelenková Lenka 3IX99 Zelenkovi 65:55 + 36:19
11. Neumann David PHK OK 99 Hradec Králové 68:23 + 38:47
12. Jireš František 3IX Zelenkovi 69:22 + 39:46
13. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 71:00 + 41:24
14. Škorpil Jaromír xxx xxx 76:17 + 46:41
15. Koštál Vaclavl xxx xxx 79:04 + 49:28