Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
15.10.2016
Místo konání:
Kejžlice - Orlovská hájenka
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Orlík 2012
Ředitel závodu:
Fencíková Vladislava - R3
Hlavní rozhodčí:
Culka Josef
Stavitel tratí:
Čejka Tomáš - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.81 km, 60 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 14:55
2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 15:38 + 0:43
3. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 16:35 + 1:40
4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:44 + 3:49
5. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 20:54 + 5:59
6. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 21:27 + 6:32
D10N
2.67 km, 90 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 20:10
2. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 21:08 + 0:58
3. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 21:16 + 1:06
4. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 22:10 + 2:00
5. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:12 + 2:02
6. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 30:36 + 10:26
D12
2.06 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 16:39
2. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 20:28 + 3:49
3. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 20:32 + 3:53
4. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 23:15 + 6:36
5. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 23:41 + 7:02
6. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24:11 + 7:32
7. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 25:15 + 8:36
8. Nepustilová Kateřina OSN0550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:43 + 10:04
Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec DISK
MS Kratochvílová Adéla 65:46 + 49:07
MS Kratochvílová Anna 68:58 + 52:19
D14
3.12 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 26:47
2. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:26 + 2:39
3. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:44 + 5:57
4. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 36:19 + 9:32
5. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 38:33 + 11:46
6. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 43:48 + 17:01
7. Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená 49:59 + 23:12
Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany DISK
Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená DISK
MS Podhorská Věra CJI5252 Fajn Club Jihlava 71:03 + 44:16
D16
4.54 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 36:54
2. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:04 + 11:10
3. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 48:08 + 11:14
4. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:45 + 13:51
5. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 70:03 + 33:09
6. Drábková Eliška TTR0151 OOB Třebíč 76:02 + 39:08
D18
5.69 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:36
2. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 61:20 + 4:44
D21C
7.19 km, 260 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7853
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 51:44 8687
2. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 60:52 + 9:08 7448
3. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 61:03 + 9:19 7423
4. Petráčková Klára LPU9261 OK Lokomotiva Pardubice 63:53 + 12:09 7039
5. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 66:29 + 14:45 6686
6. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 73:03 + 21:19 5795
7. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 74:13 + 22:29 5637
8. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 79:19 + 27:35 4945
9. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 81:46 + 30:02 4613
10. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 106:14 + 54:30 1293
11. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 106:43 + 54:59 1228
12. Helikarová Kateřina 69X8650 HO Humanita 139:54 + 88:10
Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast DISK 0
D21D
4.79 km, 135 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 263
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 61:39 278
2. Ryvolová Kamila CTB8352 SK OB Chotěboř 62:00 + 0:21 276
3. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:02 + 10:23 236
4. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 75:43 + 14:04
5. Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená 92:02 + 30:23 155
6. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 108:10 + 46:31 90
D35
6.07 km, 215 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:06
2. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:04 + 5:58
3. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 57:05 + 7:59
4. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 58:31 + 9:25
5. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 58:45 + 9:39
6. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 67:54 + 18:48
7. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 72:13 + 23:07
8. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 83:07 + 34:01
9. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 94:45 + 45:39
10. Jindřichová Lenka SJI7550 OK Jihlava 130:53 + 81:47
D45
4.38 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 40:47
2. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 44:08 + 3:21
3. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 45:03 + 4:16
4. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 47:36 + 6:49
5. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 48:23 + 7:36
6. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 49:45 + 8:58
7. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 52:17 + 11:30
8. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:50 + 16:03
9. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 66:53 + 26:06
10. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:55 + 27:08
11. Drábková Jitka TTR6951 OOB Třebíč 73:28 + 32:41
12. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 78:25 + 37:38
Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená DISK
D55
3.91 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 58:32
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:54 + 1:22
3. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 72:42 + 14:10
4. Oulická Hana FJI5350 SK FREE Jihlava 100:32 + 42:00
H10
1.81 km, 60 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 12:45
2. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 17:28 + 4:43
3. Beran Jáchym SJH0602 SJH Jindřichův Hradec 17:45 + 5:00
4. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 18:49 + 6:04
5. Palát Přemek TTR0601 OOB Třebíč 22:20 + 9:35
6. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 24:48 + 12:03
7. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 25:46 + 13:01
8. Frýba Matyáš SJI0700 OK Jihlava 35:42 + 22:57
9. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 43:42 + 30:57
MS Máca Dominik SJI0503 OK Jihlava 23:06 + 10:21
H10N
2.67 km, 90 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec 16:56
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 20:09 + 3:13
3. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 20:30 + 3:34
4. Venhauer Štepán SJI0803 OK Jihlava 20:57 + 4:01
5. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:51 + 5:55
6. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 22:56 + 6:00
7. Dočkal Matouš SJI0900 OK Jihlava 23:58 + 7:02
8. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 28:00 + 11:04
9. Emmer Matouš SJI1000 OK Jihlava 33:07 + 16:11
H12
3.17 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 25:17
2. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 26:33 + 1:16
3. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 28:30 + 3:13
4. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 41:13 + 15:56
5. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 46:45 + 21:28
6. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 48:12 + 22:55
7. Mašek Jakub PZR0502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:40 + 25:23
8. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 51:53 + 26:36
9. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 58:56 + 33:39
10. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 64:31 + 39:14
H14
4.44 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:21
2. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 39:24 + 2:03
3. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 40:18 + 2:57
4. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 41:28 + 4:07
5. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 42:23 + 5:02
6. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 45:41 + 8:20
7. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 53:07 + 15:46
8. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 53:10 + 15:49
9. Hudec Filip SJI0304 OK Jihlava 68:11 + 30:50
10. Stoklas Adam TTR0202 OOB Třebíč 70:29 + 33:08
H16
5.93 km, 215 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:08
2. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:04 + 2:56
3. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 53:48 + 10:40
4. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 60:32 + 17:24
5. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 60:46 + 17:38
6. Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:41 + 27:33
7. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 71:02 + 27:54
8. Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč 84:31 + 41:23
H18
7.96 km, 230 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 62:27
2. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 64:18 + 1:51
3. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 71:59 + 9:32
4. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 78:10 + 15:43
5. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 122:48 + 60:21
H21C
11.26 km, 365 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6733
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 73:39 6980
2. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 77:01 + 3:22 6684
3. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 78:42 + 5:03 6536
4. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:37 + 5:58 6455
5. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 81:38 + 7:59 6277
6. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 96:49 + 23:10 4940
7. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 97:25 + 23:46 4887
8. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 98:59 + 25:20 4749
9. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 100:59 + 27:20 4573
10. Málek Jan PZR9505 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 103:21 + 29:42 4365
11. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 107:43 + 34:04 3980
12. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 108:22 + 34:43 3923
13. Tůma Martin 6YC8202 Neregistrovaní 111:23 + 37:44
14. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 115:33 + 41:54 3290
15. Musil Marek CHT8801 OOB SK Chrast 123:00 + 49:21 2634
Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč DISK 0
H21D
6.07 km, 225 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 466
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žanda Matěj CTB9201 SK OB Chotěboř 51:29 540
2. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 65:36 + 14:07 433
3. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:42 + 15:13 424
4. Záboj Petr SJI7202 OK Jihlava 73:29 + 22:00 373
5. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 81:31 + 30:02
6. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 87:00 + 35:31 270
7. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 99:26 + 47:57 175
8. Kratochvíl Aleš 115:14 + 63:45
Málek Martin 8FX8900 TJ Sokol Kobylisy DISK
H35
8.38 km, 275 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 66:24
2. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 68:51 + 2:27
3. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 71:56 + 5:32
4. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 72:50 + 6:26
5. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 76:42 + 10:18
6. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 77:01 + 10:37
7. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 78:50 + 12:26
8. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 79:59 + 13:35
9. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 80:00 + 13:36
10. Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 83:53 + 17:29
11. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 86:11 + 19:47
12. Kinšt David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec 87:17 + 20:53
13. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 87:19 + 20:55
14. Rychtárik Ladislav SJH SJH Jindřichův Hradec 90:21 + 23:57
15. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 138:44 + 72:20
H45
6.69 km, 200 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:34
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 60:46 + 5:12
3. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 60:59 + 5:25
4. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:09 + 6:35
5. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 62:13 + 6:39
6. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 63:53 + 8:19
7. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 64:30 + 8:56
8. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:13 + 9:39
9. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 68:42 + 13:08
10. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 70:38 + 15:04
11. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 70:46 + 15:12
12. Trojan Jiří SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 71:35 + 16:01
13. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:10 + 20:36
14. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 77:02 + 21:28
15. Málek Martin 8FX6500 TJ Sokol Kobylisy 77:44 + 22:10
16. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:04 + 25:30
17. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 81:25 + 25:51
18. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 82:31 + 26:57
19. Krejsa Vladimír CHT6300 OOB SK Chrast 83:22 + 27:48
20. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 98:28 + 42:54
21. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 116:37 + 61:03
H55
5.09 km, 175 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 47:25
2. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 50:21 + 2:56
3. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 61:11 + 13:46
4. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 62:38 + 15:13
5. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 65:28 + 18:03
6. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 66:13 + 18:48
7. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 66:59 + 19:34
8. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 70:16 + 22:51
9. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 75:57 + 28:32
10. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 77:38 + 30:13
11. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 96:48 + 49:23
H65
4.01 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 46:45
2. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:01 + 0:16
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 56:27 + 9:42
4. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 83:30 + 36:45
HDR
2.67 km, 90 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 17:10
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 20:24 + 3:14
3. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:55 + 3:45
4. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 22:41 + 5:31
5. Rychtárik Tadeáš SJH0901 SJH Jindřichův Hradec 23:47 + 6:37
6. Coufalová Júlia SJI0950 OK Jihlava 24:03 + 6:53
7. Boučková Eva CHT0751 OOB SK Chrast 25:14 + 8:04
8. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 25:18 + 8:08
9. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 25:34 + 8:24
10. Emmer Tadeáš 27:17 + 10:07
11. Dočkal Prokop 27:26 + 10:16
12. Vacek Jan CHT1201 OOB SK Chrast 27:52 + 10:42
13. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 27:54 + 10:44
14. Michal Jan 27:55 + 10:45
15. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 28:10 + 11:00
16. Kroupa Vít TTR1001 OOB Třebíč 28:19 + 11:09
17. Nepustilová Hana OSN0999 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:04 + 12:54
18. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 30:48 + 13:38
19. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 30:59 + 13:49
20. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 31:45 + 14:35
21. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 36:46 + 19:36
22. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 43:45 + 26:35
23. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 44:32 + 27:22
24. Michalová Anežka 44:51 + 27:41
25. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 44:52 + 27:42
26. Svitáková Ludmila SJH1152 SJH Jindřichův Hradec 47:43 + 30:33
P
3.66 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimon Igor PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:26
2. Míchal Jiří SJH7802 SJH Jindřichův Hradec 35:34 + 2:08
3. Zeman Vojtěch JHBxxxx TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:39 + 2:13
4. Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 36:20 + 2:54
5. Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 36:40 + 3:14
6. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 44:40 + 11:14
7. Pavlík Lukáš 45:24 + 11:58
8. Hülle Jan CHT6903 OOB SK Chrast 48:15 + 14:49
9. Prášilová Mirka TTR7451 OOB Třebíč 49:54 + 16:28
10. Rattanathada Rachata SJH9901 SJH Jindřichův Hradec 50:44 + 17:18
11. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 51:52 + 18:26
12. Parkanová Romana SJH7252 SJH Jindřichův Hradec 52:36 + 19:10
13. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 55:10 + 21:44
14. Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Sokol Kobylisy 56:01 + 22:35
15. Pejchalová Petra SJI OK Jihlava 65:37 + 32:11
16. Kovačičová Kateřina 65:52 + 32:26
17. Máca Petr 65:54 + 32:28
18. Kovančíková Ivona 70:39 + 37:13
19. Zvolánková Martina JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:10 + 37:44
20. Zbínová Aneta 74:10 + 40:44
21. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 76:32 + 43:06
22. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 91:37 + 58:11
Sobotková Helena PZR7550 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK