Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E5

Datum:
16.07.2016
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     HDR     TK     TL    
D10
2.00 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 E Orientační Běh Opava 21:55
2. Gallo Natálie AOP0652 E Orientační Běh Opava 25:58 + 4:03
3. Benešová Michaela SJH0651 E SJH Jindřichův Hradec 28:03 + 6:08
4. Rychla Karolina KRN0751 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:33 + 6:38
5. Mianowska Tosia 6DC0751 E SILVA OCamp 31:06 + 9:11
6. Chabiera Filomena 6DC0750 E SILVA OCamp 34:25 + 12:30
7. Komárková Zbyňka SJH0751 E SJH Jindřichův Hradec 38:32 + 16:37
8. Valyavka Viktoriya 6DC0850 E SILVA OCamp 56:49 + 34:54
9. Cetlová Karolína AOP0752 E Orientační Běh Opava 74:43 + 52:48
Feyza Ozdemir 6DC0899 E SILVA OCamp DISK
D10N
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 E SKOB Zlín 36:57
2. Pachmannová Iva AOP0852 E Orientační Běh Opava 46:15 + 9:18
D12
2.30 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 E OK 99 Hradec Králové 22:49
2. Dovhan Anna 6DC0455 E SILVA OCamp 24:41 + 1:52
3. Smékalová Viktorie 6DC0451 E SILVA OCamp 26:00 + 3:11
4. Smékalová Karolina 6DC0452 E SILVA OCamp 27:47 + 4:58
5. Lukašáková Sára 6DC0453 E SILVA OCamp 28:11 + 5:22
6. Binarová Adéla 6DC0454 E SILVA OCamp 29:03 + 6:14
7. Výchová Veronika KOR0550 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:48 + 6:59
8. Klechová Karolína AOP0452 E Orientační Běh Opava 31:31 + 8:42
9. Komárková Jindra SJH0453 E SJH Jindřichův Hradec 35:21 + 12:32
10. Swobodzińska Aniela 6DC0553 E SILVA OCamp 35:51 + 13:02
11. Mihaličová Simona 6DC0550 E SILVA OCamp 39:06 + 16:17
12. Pachmannová Katka AOP0551 E Orientační Běh Opava 40:04 + 17:15
13. Porubská Lenka 6DC0450 E SILVA OCamp 42:16 + 19:27
14. Oujeská Simona 6DC0551 E SILVA OCamp 44:37 + 21:48
15. Kostyuk Anastasiya 6DC0552 E SILVA OCamp 74:49 + 52:00
16. Beste Ipek Kara 6DC0457 E SILVA OCamp 99:00 + 76:11
17. Brabbing Noa 6DC0499 E SILVA OCamp 107:45 + 84:56
18. Eylul Dalboy 6DC0554 E SILVA OCamp 109:04 + 86:15
19. Senay Cengiz 6DC0458 E SILVA OCamp 123:00 + 100:11
Mia Feldman 6DC0456 E SILVA OCamp DISK
MS Cetlová Magdalena AOP0552 E Orientační Běh Opava 61:38 + 38:49
D14
2.50 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema 6DC0253 E SILVA OCamp 26:00
2. Šmelíková Dorota 6DC0254 E SILVA OCamp 27:40 + 1:40
3. Hubáčková Dagmar LCE0351 E OOB TJ Slovan Luhačovice 31:10 + 5:10
4. Genova Paolina 6DC0255 E SILVA OCamp 34:11 + 8:11
5. Černochová Michaela 6DC0350 E SILVA OCamp 34:23 + 8:23
6. Polewka Aleksandra 6DC0261 E SILVA OCamp 35:08 + 9:08
7. Chabiera Lena 6DC0357 E SILVA OCamp 35:37 + 9:37
8. Alicia Claramunt Moraga 6DC0259 E SILVA OCamp 35:47 + 9:47
9. Raclavská Vlaďka 6DC0250 E SILVA OCamp 37:04 + 11:04
10. Ana Madoz De Vidal 6DC0260 E SILVA OCamp 38:01 + 12:01
11. Němečková Kateřina 6DC0353 E SILVA OCamp 38:49 + 12:49
12. Nitsch Aleksandra 6DC0358 E SILVA OCamp 41:21 + 15:21
13. Laura Fidalgo Casares 6DC0258 E SILVA OCamp 44:10 + 18:10
14. Hartmannová Anna 6DC0352 E SILVA OCamp 47:15 + 21:15
15. Gabriela Estrada Ferrero 6DC0355 E SILVA OCamp 47:21 + 21:21
16. Paola Villa Rodriguez 6DC0256 E SILVA OCamp 48:52 + 22:52
17. Sara Arnau Ochando 6DC0257 E SILVA OCamp 49:36 + 23:36
18. Gąsienica-Samek Anna 6DC0359 E SILVA OCamp 49:51 + 23:51
19. Pachmannová Bára AOP0351 E Orientační Běh Opava 50:12 + 24:12
20. Nevěřilová Kateřina LCE0254 E OOB TJ Slovan Luhačovice 52:11 + 26:11
21. Teresa Ríos Alonso 6DC0356 E SILVA OCamp 61:46 + 35:46
22. Duygu Yigen 6DC0360 E SILVA OCamp 73:30 + 47:30
23. Ayse Asli Ceyhan 6DC0361 E SILVA OCamp 84:41 + 58:41
24. Zeynep Sude Gultekin 6DC0262 E SILVA OCamp 87:31 + 61:31
25. Raclavská Lenka 6DC0252 E SILVA OCamp 95:28 + 69:28
26. Gozde Berin Ungor 6DC0362 E SILVA OCamp 96:45 + 70:45
27. Cohen Gali 6DC0851 E SILVA OCamp 102:06 + 76:06
28. Trepacova Gabriela 6DC0351 E SILVA OCamp 114:21 + 88:21
Yordanova Desislava 6DC0354 E SILVA OCamp DISK
Raclavská Zuzana 6DC0251 E SILVA OCamp DISK
MS Krčková Helena AOP0251 E Orientační Běh Opava 41:29 + 15:29
D16
2.60 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dermendzhieva Mariya 6DC0052 E SILVA OCamp 23:43
2. Zrníková Adéla OSN0099 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:56 + 1:13
3. Plhalová Šárka ASU0097 E Magnus Orienteering 26:36 + 2:53
4. Hrabošová Magdalena ASU0099 E Magnus Orienteering 28:49 + 5:06
5. Ozge Bozca 6DC0062 E SILVA OCamp 28:58 + 5:15
6. Susek Julia 6DC0158 E SILVA OCamp 29:48 + 6:05
7. Angeles Lopez Ruiz 6DC0054 E SILVA OCamp 30:30 + 6:47
8. Ana Isabel Toledo Navarro 6DC0060 E SILVA OCamp 30:45 + 7:02
9. Rosochacka Karolina 2DP0051 E UKS OSiR Gora Kalwaria 32:49 + 9:06
10. Svobodová Barbora 6DC0151 E SILVA OCamp 33:06 + 9:23
11. Melisa Altinci 6DC0159 E SILVA OCamp 34:25 + 10:42
12. Anna Illa Camps 6DC0055 E SILVA OCamp 34:39 + 10:56
13. Novotná Tereza 6DC0050 E SILVA OCamp 35:23 + 11:40
14. Laura Andrés Arnaiz 6DC0058 E SILVA OCamp 36:30 + 12:47
15. Mianowska Julia 6DC0157 E SILVA OCamp 36:35 + 12:52
16. Sumeyra Gokcul 6DC0063 E SILVA OCamp 37:15 + 13:32
17. Inés Pozo Prada 6DC0059 E SILVA OCamp 38:32 + 14:49
18. Claudia Gomez Iglesias 6DC0056 E SILVA OCamp 38:36 + 14:53
19. Hilal Arslan 6DC0061 E SILVA OCamp 38:56 + 15:13
20. Klabouchová Veronika 6DC0150 E SILVA OCamp 42:49 + 19:06
21. Roháčová Viktória 6DC0051 E SILVA OCamp 44:32 + 20:49
22. Ana Defez Cernicharo 6DC0156 E SILVA OCamp 45:58 + 22:15
23. Laura Estrada Ferrero 6DC0152 E SILVA OCamp 47:12 + 23:29
24. Lucía Iruzubieta Pinillos 6DC0153 E SILVA OCamp 48:32 + 24:49
25. Alba Serra Reyes 6DC0057 E SILVA OCamp 53:03 + 29:20
26. Carlota Miranda Junco 6DC0154 E SILVA OCamp 53:58 + 30:15
27. Evgenieva Anna-Maria 6DC0053 E SILVA OCamp 58:29 + 34:46
28. Sara García Rodriguez 6DC0155 E SILVA OCamp 68:44 + 45:01
D18
2.90 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mitkova Borislava 6DC9952 E SILVA OCamp 30:19
2. Zimmerová Kateřina KAM9850 E OK Kamenice 34:58 + 4:39
3. Hájková Eliška KAM9851 E OK Kamenice 35:37 + 5:18
4. Hojná Dominika SJH9852 E SJH Jindřichův Hradec 36:21 + 6:02
5. Betul Esner 6DC9961 E SILVA OCamp 37:27 + 7:08
6. Marek Wiktoria 6DC9960 E SILVA OCamp 38:17 + 7:58
7. Zatloukalová Romana SSU9950 E SK Severka Šumperk 38:50 + 8:31
8. Novotná Klára ZLH9851 E OOB TJ Zlaté Hory 44:38 + 14:19
9. Svačinková Kateřina VRB9899 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:50 + 25:31
10. Julia Fuertes Saco 6DC9958 E SILVA OCamp 56:42 + 26:23
11. Sara Ricoy Rajoy 6DC9956 E SILVA OCamp 58:09 + 27:50
12. Laia Medina Olmos 6DC9953 E SILVA OCamp 60:04 + 29:45
13. Slovenčíková Eliška 6DC9950 E SILVA OCamp 61:39 + 31:20
14. Marta Garnacho Velasco 6DC9957 E SILVA OCamp 62:23 + 32:04
15. Nerea Madoz De Vidal 6DC9959 E SILVA OCamp 63:31 + 33:12
16. Irene Morales Jiménez 6DC9954 E SILVA OCamp 65:46 + 35:27
17. Paula Amalia S. Gomez 6DC9955 E SILVA OCamp 69:48 + 39:29
Pazourová Tereza ASU9998 E Magnus Orienteering DISK
D20
3.00 km, 140 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. WANCZYK Zuzanna 25P9751 E PUKS Mlode Orly 32:17
2. DOMINIAK Dagmara 25P9752 E PUKS Mlode Orly 34:42 + 2:25
3. SZMULKOWSKA Magdalena 25P9753 E PUKS Mlode Orly 47:06 + 14:49
D21A
3.70 km, 180 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6354
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 40:02 6765
2. Kopcová Michaela KRN8456 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:32 + 1:30 6542
3. Wysocka Malwina DOB8585 E KOB Dobruška 46:50 + 6:48 5756
4. Klíchová Jana SSU8151 E SK Severka Šumperk 50:01 + 9:59 5283
5. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 E Slavia Liberec orienteering 50:06 + 10:04 5271
6. Fátorová Barbora DOB7878 E KOB Dobruška 55:58 + 15:56 4400
7. Rychlá Pavlína KRN8559 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:00 + 18:58 3949
Kukolová Šárka LCE9251 E OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Stoszkova Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava DISK 0
D21B
3.10 km, 120 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žitná Jana SMB9251 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 45:38 0
2. Andršová Jana SRK8756 E SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:13 + 1:35 0
3. Kalata Agnieszka 88P8950 E MKS Paulinum Jelenia Góra 47:37 + 1:59
4. Jergušová Hana 84S9101 E Akademik TU Košice 50:51 + 5:13
5. Dušková Pavla KOR9050 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:33 + 6:55 0
6. Dettlaff Anna 87P8951 E UKS Wloczykij 57:39 + 12:01
D35A
3.10 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana TZL7350 E SKOB Zlín 50:39
2. Fukalová Radmila AOV7051 E OOB TJ Baník Ostrava 56:09 + 5:30
3. Pecharová Michaela TJP6550 E TJ Sokol Troja 67:41 + 17:02
D35B
2.60 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Włodarczyk Anna-Maria 88P7600 E MKS Paulinum Jelenia Góra 34:42
2. Chvátilová Pavlína PHK7450 E OK 99 Hradec Králové 37:29 + 2:47
3. Rykalová Jitka VAM7251 E OOB Vamberk 37:35 + 2:53
4. Svačinková Jitka VRB7777 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 38:23 + 3:41
5. Slavíková Lenka VRB7373 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 38:44 + 4:02
6. Tršová Daniela PBM7375 E TJ Spartak 1. Brněnská 40:26 + 5:44
7. Schejbalová Karina 8XC8050 E NER - Neregistrovaní 40:48 + 6:06
8. Němečková Věra PLU7777 E TJ SOKOL Plumlov 40:55 + 6:13
9. Zbraňková Magda STE7352 E SK SKI-OB Šternberk 41:19 + 6:37
10. Junková Petra STH7451 E SK Studenec 44:28 + 9:46
11. Hladká Petra KOR7950 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:27 + 11:45
12. Langrová Lenka KOR7450 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:41 + 19:59
D45A
2.80 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 E OOB TJ Slovan Luhačovice 32:45
2. Barcíková Renáta AOP6753 E Orientační Běh Opava 35:03 + 2:18
3. Benešová Iva SJH7051 E SJH Jindřichův Hradec 40:52 + 8:07
4. Vričanová Sylva HAV6751 E OB Havířov 46:03 + 13:18
5. Poklopová Ivana UOL6451 E SOB Olomouc 47:49 + 15:04
6. Kaděrová Barbora HAV7051 E OB Havířov 50:21 + 17:36
7. Forstová Lenka MFP6850 E VŠSK MFF UK Praha 52:04 + 19:19
8. Veljačiková Markéta SCP6451 E OK Sparta Praha 57:03 + 24:18
9. Trykozko Urszula 53P6951 E Team 360 78:08 + 45:23
D45B
2.20 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sibileva Maria 33S7070 E Karlskrona SOK 29:54
2. Ostřanská Iveta SSU6591 E SK Severka Šumperk 33:52 + 3:58
3. Syslová Iva TTR6151 E OOB Třebíč 36:08 + 6:14
4. Jirková Renata ZPV6553 E KOB ZPV Prostějov 39:18 + 9:24
5. Peřinková Irena BBM6550 E BETA URSUS Orienteering 41:48 + 11:54
6. Nechutová Alena PZR6969 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:42 + 13:48
7. Holinkova Milada AOP5951 C Orientační Běh Opava 46:08 + 16:14
8. Pelikánová Lucie MFP6950 E VŠSK MFF UK Praha 59:42 + 29:48
9. Douchová Jaroslava SNA7155 E TJ START Náchod 63:13 + 33:19
D55
2.10 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 E Privat 26:21
2. Vlažná Mirka LCE5852 E OOB TJ Slovan Luhačovice 27:14 + 0:53
3. Mrázová Pavla DCE5550 E KOB Dobřichovice 29:58 + 3:37
4. Wysocka Jolanta 24P5650 E Slask O-Team 31:01 + 4:40
5. Freyová Michaela KPY6050 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:44 + 7:23
6. Štrossová Jiřina DCE5650 E KOB Dobřichovice 34:19 + 7:58
7. Procházková Helena TBM5351 E KOS TJ Tesla Brno 39:05 + 12:44
8. Štáblová Jitka HSU5350 E Horizont klub Šumperk 39:26 + 13:05
9. Dudíková Eva JPV5757 E Oddíl OS SK Prostějov 65:18 + 38:57
10. Olbrycht Anna 73P5650 E OLBnO 71:19 + 44:58
D65
1.80 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:25
2. Ender Irina 11D5050 E HSG TURBINE ZITTAU 43:08 + 5:43
3. Kupcová Věroslava HSU4850 E Horizont klub Šumperk 44:04 + 6:39
H10
2.10 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janšo Jakub Karol 6DC0602 E SILVA OCamp 21:42
2. Yordanov Filip 6DC0749 E SILVA OCamp 27:28 + 5:46
3. Gąsienica-Samek Adam 6DC0603 E SILVA OCamp 27:35 + 5:53
4. Kundrata Vít TZL0700 E SKOB Zlín 28:14 + 6:32
5. Balabanov Yelizar 6DC0650 E SILVA OCamp 32:45 + 11:03
6. Volkov Maksym 6DC0700 E SILVA OCamp 38:18 + 16:36
7. Vekhnovskyi Renat 6DC0900 E SILVA OCamp 43:01 + 21:19
8. Denemarek Max TBM0800 E KOS TJ Tesla Brno 47:51 + 26:09
9. Cetl Jan AOP0902 E Orientační Běh Opava 52:58 + 31:16
10. Borunský Matěj AOP0600 E Orientační Běh Opava 55:31 + 33:49
11. Jelínek Jakub AOP0601 E Orientační Běh Opava 59:31 + 37:49
12. Oujeský Dan 6DC0701 E SILVA OCamp 64:12 + 42:30
H10N
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Ondřej AOP0802 E Orientační Běh Opava 26:26
2. Kubisiak Tomasz 6DC0702 E SILVA OCamp 28:45 + 2:19
3. Hladký Radovan KOR0900 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:51 + 4:25
4. Hladký Matěj KOR0700 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:49 + 5:23
5. Světnický Antonín 6DC0800 E SILVA OCamp 33:49 + 7:23
MS Holas Štěpán AOP0900 E Orientační Běh Opava 25:06 +
H12
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černoch Martin 6DC0502 E SILVA OCamp 22:20
2. Bolehovský Daniel EKP0508 E VŠTJ Ekonom Praha 22:50 + 0:30
3. Antonowicz Jan 6DC0509 E SILVA OCamp 23:16 + 0:56
4. Langr Jakub KOR0401 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:40 + 2:20
5. Tomášek Adam 6DC0401 E SILVA OCamp 26:36 + 4:16
6. Wójtowicz Krzysztof 6DC0402 E SILVA OCamp 28:38 + 6:18
7. Otruba František 6DC0500 E SILVA OCamp 30:38 + 8:18
8. Štorek Jan 6DC0504 E SILVA OCamp 32:32 + 10:12
9. Wołek Stanisław 6DC0404 E SILVA OCamp 33:03 + 10:43
10. Rutka Antoni 6DC0508 E SILVA OCamp 34:56 + 12:36
11. Kirschner Damian 6DC0505 E SILVA OCamp 35:47 + 13:27
12. Dundáček Karel SJH0401 E SJH Jindřichův Hradec 37:06 + 14:46
13. Doucha Martin SNA0501 E TJ START Náchod 39:40 + 17:20
14. Trepáč Adam 6DC0501 E SILVA OCamp 41:12 + 18:52
15. Dermendzhiev Alexander 6DC0507 E SILVA OCamp 46:06 + 23:46
16. Karásek Antonín 6DC0503 E SILVA OCamp 48:35 + 26:15
17. Oujeský Lukáš 6DC0506 E SILVA OCamp 50:10 + 27:50
18. Chojka Krzysztof 6DC0403 E SILVA OCamp 66:32 + 44:12
Emre Sarp 6DC0510 E SILVA OCamp DISK
MS Krček Jan AOP0500 E Orientační Běh Opava 30:03 + 7:43
H14
2.70 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gustav W. Gonzalez 6DC0248 E SILVA OCamp 24:47
2. Valík Adam AOP0301 E Orientační Běh Opava 24:49 + 0:02
3. Světnický František 6DC0201 E SILVA OCamp 25:42 + 0:55
4. Lukašák Šimon 6DC0205 E SILVA OCamp 26:15 + 1:28
5. Bolehovský Michal EKP0200 E VŠTJ Ekonom Praha 27:07 + 2:20
6. Kundrata Jan TZL0203 E SKOB Zlín 31:02 + 6:15
7. Marcos B. Carbonel 6DC0311 E SILVA OCamp 31:08 + 6:21
8. Bialožyt Marek 6DC0306 E SILVA OCamp 31:20 + 6:33
9. Svoboda Radek 6DC0200 E SILVA OCamp 31:42 + 6:55
10. Čech Vít AOP0302 E Orientační Běh Opava 33:00 + 8:13
11. Törnqvist Anton 6DC0318 E SILVA OCamp 34:10 + 9:23
12. Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava 34:52 + 10:05
13. Manuel Saz Roba 6DC0309 E SILVA OCamp 35:29 + 10:42
14. Pablo Tribino Cordal 6DC0210 E SILVA OCamp 35:48 + 11:01
15. Novota Lukáš Mário 6DC0302 E SILVA OCamp 37:06 + 12:19
16. Dostál František 6DC0206 E SILVA OCamp 39:02 + 14:15
17. Novotný Erik 6DC0301 E SILVA OCamp 39:33 + 14:46
18. Marte Igor 6DC0317 E SILVA OCamp 39:56 + 15:09
19. Jirka Matyáš ZPV0201 E KOB ZPV Prostějov 40:34 + 15:47
20. Štorek David 6DC0204 E SILVA OCamp 40:39 + 15:52
21. Ivri Matan 6DC0214 E SILVA OCamp 40:43 + 15:56
22. Roháč Martin 6DC0305 E SILVA OCamp 40:55 + 16:08
23. Alberto García Romo 6DC0312 E SILVA OCamp 41:12 + 16:25
24. Samuel Fernandez Diaz 6DC0249 E SILVA OCamp 42:09 + 17:22
25. Nicolas Velez Munoz 6DC0308 E SILVA OCamp 42:43 + 17:56
26. Yavsaev Adar 6DC0315 E SILVA OCamp 43:23 + 18:36
27. Vébr Tomáš 6DC0202 E SILVA OCamp 43:29 + 18:42
28. Levi Inbar 6DC0217 E SILVA OCamp 43:31 + 18:44
29. Pablo Morinigo Alvarez 6DC0208 E SILVA OCamp 44:09 + 19:22
30. Zorea Tal 6DC0314 E SILVA OCamp 44:54 + 20:07
31. Mindel Barak 6DC0215 E SILVA OCamp 46:05 + 21:18
32. Javier Saz Basanta 6DC0209 E SILVA OCamp 47:09 + 22:22
33. Yogev Maayan 6DC0316 E SILVA OCamp 50:23 + 25:36
34. Eric Loré Amigó 6DC0313 E SILVA OCamp 51:01 + 26:14
35. Heler Daniel 6DC0220 E SILVA OCamp 52:42 + 27:55
36. Horesh Gal 6DC0212 E SILVA OCamp 54:25 + 29:38
37. Nikolov Grigoriy 6DC0307 E SILVA OCamp 58:10 + 33:23
38. Samoilenko Pavlo 6DC0207 E SILVA OCamp 63:16 + 38:29
39. Kubisiak Witek 6DC0221 E SILVA OCamp 66:18 + 41:31
40. Hollander Chen 6DC0211 E SILVA OCamp 66:37 + 41:50
41. Dekel Barak 6DC0218 E SILVA OCamp 68:54 + 44:07
42. Juan Tribino Cordal 6DC0310 E SILVA OCamp 69:03 + 44:16
43. Shick Amit 6DC0219 E SILVA OCamp 70:28 + 45:41
44. Švestka Jakub 6DC0300 E SILVA OCamp 74:22 + 49:35
45. Neumark Amit 6DC0213 E SILVA OCamp 75:06 + 50:19
46. Partuk Amit 6DC0216 E SILVA OCamp 79:42 + 54:55
47. Enes Cetin 6DC0319 E SILVA OCamp 81:37 + 56:50
48. Orbay Fatih Yildiz 6DC0320 E SILVA OCamp 95:16 + 70:29
Ege Sarp 6DC0222 E SILVA OCamp DISK
Sláma Michal 6DC0304 E SILVA OCamp DISK
Sláma Richard 6DC0303 E SILVA OCamp DISK
MS Kutluhan Ozcelik 6DC0223 E SILVA OCamp 82:39 + 57:52
H16
3.40 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš STE0000 E SK SKI-OB Šternberk 28:15
2. Ivandjikov Boyan 6DC0008 E SILVA OCamp 28:29 + 0:14
3. Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia VŠ Plzeň 30:37 + 2:22
4. Dovhan Danylo 6DC0105 E SILVA OCamp 30:52 + 2:37
5. Pierzchała Michał 6DC0117 E SILVA OCamp 32:13 + 3:58
6. Lapko Volodymyr 6DC0005 E SILVA OCamp 33:05 + 4:50
7. Manuel Franco Pire 6DC0013 E SILVA OCamp 33:37 + 5:22
8. Kotkov Toma 6DC0009 E SILVA OCamp 35:21 + 7:06
9. Samoilenko Kostiantyn 6DC0007 E SILVA OCamp 35:51 + 7:36
10. Ángel Laruelo García 6DC0014 E SILVA OCamp 36:15 + 8:00
11. Yordanov Martin 6DC0106 E SILVA OCamp 37:20 + 9:05
12. Voloshyn Dmytro 6DC0104 E SILVA OCamp 37:44 + 9:29
13. Héctor H.D. L Torre Diaz 6DC0017 E SILVA OCamp 38:25 + 10:10
14. Pol Canosa Vidal 6DC0018 E SILVA OCamp 38:47 + 10:32
15. Kaprál Jan 6DC0001 E SILVA OCamp 39:58 + 11:43
16. Vavřík Tomáš MOV0004 E SKOB Ostrava 40:55 + 12:40
17. Adrián Tamarit Royo 6DC0111 E SILVA OCamp 41:52 + 13:37
18. Pompura Daniel 1TS0001 E Terezka Banska Bystrica 42:07 + 13:52
19. Jesús Armas Ibánez 6DC0011 E SILVA OCamp 42:31 + 14:16
20. Karásek Adam 6DC0003 E SILVA OCamp 43:34 + 15:19
21. Noé Bermejo Gallego 6DC0012 E SILVA OCamp 45:21 + 17:06
22. Ondrejka Tomáš 6DC0000 E SILVA OCamp 48:07 + 19:52
23. Holusek Jiří 6DC0102 E SILVA OCamp 49:25 + 21:10
24. Filipov Vladislav 6DC0006 E SILVA OCamp 53:15 + 25:00
25. Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 53:20 + 25:05
26. Dimitrov Martin 6DC0107 E SILVA OCamp 53:26 + 25:11
27. Pablo Fernández Pardo 6DC0108 E SILVA OCamp 53:55 + 25:40
28. Demirhan Demirok 6DC0118 E SILVA OCamp 54:05 + 25:50
29. Porubský Peter 6DC0002 E SILVA OCamp 54:13 + 25:58
30. Alvaro Casado Gomez 6DC0010 E SILVA OCamp 56:14 + 27:59
31. David De Santos Sánchez 6DC0016 E SILVA OCamp 58:34 + 30:19
32. Tomášek Ondřej 6DC0103 E SILVA OCamp 60:43 + 32:28
33. Sela Zamir 6DC0114 E SILVA OCamp 61:25 + 33:10
34. Neumann David 6DC0100 E SILVA OCamp 62:01 + 33:46
35. Rodrigo Laseca Esteban 6DC0112 E SILVA OCamp 63:27 + 35:12
36. Dadák Petr 6DC0101 E SILVA OCamp 70:01 + 41:46
37. Weinshel Yoav 6DC0115 E SILVA OCamp 71:57 + 43:42
38. Aaron García García 6DC0110 E SILVA OCamp 81:04 + 52:49
39. Andrés Valentín Barrio 6DC0109 E SILVA OCamp 83:06 + 54:51
40. Lichtenstein Itay 6DC0116 E SILVA OCamp 88:26 + 60:11
41. Manor Noam 6DC0019 E SILVA OCamp 91:52 + 63:37
Iker Martínez Pacheco 6DC0015 E SILVA OCamp DISK
H18
3.70 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 E OK 99 Hradec Králové 30:55
2. Jorge Caraça Barrera 6DC9901 E SILVA OCamp 38:17 + 7:22
3. Quim Vich Diaz-Guerra 6DC9801 E SILVA OCamp 40:29 + 9:34
4. Kašpar Petr JPV9915 E Oddíl OS SK Prostějov 42:31 + 11:36
5. Eros G. M. Rodríguez 6DC9803 E SILVA OCamp 45:04 + 14:09
6. Benes Mirek 6DC9915 C SILVA OCamp 47:58 + 17:03
7. Kimetz Galarraga Lopez 6DC9903 E SILVA OCamp 52:40 + 21:45
8. Óscar Lobato Martínez 6DC9802 E SILVA OCamp 53:24 + 22:29
9. Miguel Corral Suarez 6DC9849 E SILVA OCamp 54:18 + 23:23
10. Juan Cornejo García 6DC9904 E SILVA OCamp 60:43 + 29:48
11. Arnau Loro Sansa 6DC9902 E SILVA OCamp 60:50 + 29:55
12. Pelikán Lukáš DKL9802 E KOB Kladno 62:53 + 31:58
13. Tsuker Matan 6DC9905 E SILVA OCamp 85:29 + 54:34
14. Mazanec Jakub 6DC9800 E SILVA OCamp 110:05 + 79:10
Honkyš Jan 6DC9949 E SILVA OCamp DISK
Mašata Metoděj NNN9905 E Neregistrovaní (NNN) DISK
H20
3.80 km, 160 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kirill Pivovarov 6DC9704 E SILVA OCamp 43:30
2. Jurczyk Maciej 51P9800 E UKS Sparta Czyżowice 52:48 + 9:18
3. Dídac San José 6DC9701 E SILVA OCamp 60:13 + 16:43
4. Brais Pineiro Fraga 6DC9600 E SILVA OCamp 75:35 + 32:05
5. Honkyš Pavel 6DC9700 E SILVA OCamp 100:52 + 57:22
H21A
4.70 km, 220 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8510
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 33:42 9120
2. Rusý Tomáš KAM9301 E OK Kamenice 37:29 + 3:47 8233
3. Rychlý Pavel KRN8505 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:43 + 4:01 8178
4. Galicz Karol 27P8600 E BKS Wataha Warszawa 37:45 + 4:03
5. Hadač Filip AOP9301 E Orientační Běh Opava 38:05 + 4:23 8092
6. Král Václav SSU8243 E SK Severka Šumperk 39:22 + 5:40 7791
7. Bencúr Juraj LCE7701 E OOB TJ Slovan Luhačovice 40:17 + 6:35 7576
8. Kalata Michał 88P8901 E MKS Paulinum Jelenia Góra 42:52 + 9:10
8. Jurczyk Tomasz 51P9400 E UKS Sparta Czyżowice 42:52 + 9:10
10. Kopec Tomáš KRN8203 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:03 + 9:21 6928
11. Oľhava Rastislav ASU8949 E Magnus Orienteering 43:58 + 10:16 6713
12. Otruba Marek PLU7417 E TJ SOKOL Plumlov 44:45 + 11:03 6529
13. Strachota Petr TJN8700 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:22 + 12:40 6150
14. Huzeyfe Sigirci 6DC9500 E SILVA OCamp 47:14 + 13:32
15. Krasuski Marcin 26P7200 E orienteering.waw.pl 47:42 + 14:00
16. Borgiel Jarosław 11P9700 E UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 52:47 + 19:05
17. Sklenář Martin AOP9501 E Orientační Běh Opava 54:20 + 20:38 4282
18. Doucha Jiří SNA7105 E TJ START Náchod 60:02 + 26:20 2946
19. Karel Štěpán 8RC9002 E BZP 62:07 + 28:25
20. Fankidejski Artur 87P7801 E UKS Wloczykij 62:45 + 29:03
21. Komárek Arnošt SJH7702 E SJH Jindřichův Hradec 78:49 + 45:07 0
MS Holas Tomáš AOP7802 E Orientační Běh Opava 43:02 + 9:20 0
H21B
3.70 km, 140 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5662
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fajkus Radim JPV9509 E Oddíl OS SK Prostějov 33:41 6075
2. Mašata Roman PHK7107 E OK 99 Hradec Králové 33:57 + 0:16 6033
3. Dragowski Piotr DOB8200 E KOB Dobruška 41:22 + 7:41 4877
4. Trávníček Jan UOL7501 E SOB Olomouc 41:25 + 7:44 4869
5. Jaros Mariusz 2CP9001 E 10BKPanc 45:52 + 12:11
6. Dudík Petr JPV8917 E Oddíl OS SK Prostějov 46:51 + 13:10 4023
7. Suchomel Vít MBM8448 E O-mikron 47:41 + 14:00 3893
8. Krajcar Ivo SKM9501 E KOB Směr Kroměříž 49:16 + 15:35 3646
9. Cwalina Karol 23P0000 E OK!Sport 52:30 + 18:49
10. Kula Tadeáš VAM9749 E OOB Vamberk 53:21 + 19:40 3010
11. Andrš Petr ZAM8401 E OB T.J. Sokol Žamberk 54:03 + 20:22 2901
12. Kolaja Jan VLI8100 E Slavia Liberec orienteering 61:40 + 27:59 1714
13. Sadowski Michal 91P9010 E NEPTUN GDANSK 66:55 + 33:14
14. Kindl Jakob ASU9643 E Magnus Orienteering 68:46 + 35:05 608
Hladký Viktor VAM8201 E OOB Vamberk DISK 0
H35A
3.60 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golinowski Pawel 2CP8001 E 10BKPanc 31:56
2. Vyoral Jan VIC7615 E OB Vizovice 34:27 + 2:31
3. Junek Petr STH7801 E SK Studenec 35:35 + 3:39
4. Dubec Pavel SCP8003 E OK Sparta Praha 36:30 + 4:34
5. Švestka Vítězslav KVS7301 E SKOB Kobra Vsetín 38:13 + 6:17
6. Bolehovský Pavel EKP7103 E VŠTJ Ekonom Praha 38:21 + 6:25
7. Barcík Peter AOP6601 E Orientační Běh Opava 45:28 + 13:32
8. Porubský Július 66S7300 E ŠK Cart-print Nitra 49:00 + 17:04
9. Žitný Tomáš SMB6401 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:39 + 26:43
10. Smékal David UOL7503 E SOB Olomouc 69:44 + 37:48
H35B
3.00 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Jiří PHK7200 E OK 99 Hradec Králové 39:04
2. Stibor Zbyněk KAR7601 E SK Karlovice 39:08 + 0:04
3. Denemarek Ivo BBM7901 E BETA URSUS Orienteering 39:22 + 0:18
4. Kalsztein Karol 91P8011 E NEPTUN GDANSK 46:18 + 7:14
5. Kaczynski Jakub 91P8010 E NEPTUN GDANSK 50:02 + 10:58
6. Svoboda Martin BFM6701 E SKOB Frýdek - Místek 53:07 + 14:03
7. Nečas David TBM7611 E KOS TJ Tesla Brno 57:54 + 18:50
8. Kunt Stanislav ZAM7401 E OB T.J. Sokol Žamberk 75:41 + 36:37
9. Možný Stanislav SSU7700 E SK Severka Šumperk 77:23 + 38:19
H45A
3.40 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 E SOB Olomouc 31:01
2. Sytov Nikolay 16R7100 E Mosmeridian 32:14 + 1:13
3. Ratajczak Piotr 23P6901 E OK!Sport 36:19 + 5:18
4. Beneš Jan SJH7001 E SJH Jindřichův Hradec 38:23 + 7:22
5. Veljačik Pavel SCP6200 E OK Sparta Praha 39:46 + 8:45
6. Klasa Tomasz 97P7010 E KS Hades Poznań 42:45 + 11:44
7. Pernica Jiří UOL6501 E SOB Olomouc 44:07 + 13:06
8. Hubáček Jaroslav LCE6311 E OOB TJ Slovan Luhačovice 44:31 + 13:30
9. Dundáček Milan SJH6902 E SJH Jindřichův Hradec 46:14 + 15:13
10. Hošek Ladislav SCP6001 E OK Sparta Praha 55:00 + 23:59
11. Mizera Ladislav ROV5301 E OK Zubří 58:13 + 27:12
12. Kohl Jiří KPY6201 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:48 + 28:47
13. Holec Honza MOV6701 E SKOB Ostrava 60:16 + 29:15
14. Hlaváček Lubomír PHK6401 E OK 99 Hradec Králové 61:54 + 30:53
H45B
3.00 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:14
2. Chmelař Miroslav JPV6217 E Oddíl OS SK Prostějov 38:38 + 4:24
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 E VSK Mendelu Brno 42:18 + 8:04
4. Rykala Karel VAM6401 E OOB Vamberk 43:14 + 9:00
5. Višňa Milan OOL5904 E SK Haná orienteering 47:14 + 13:00
6. Pšenička Jiří TCB6301 E SK Technik České Budějovice 47:43 + 13:29
7. Sysel Svatobor TTR6202 E OOB Třebíč 49:51 + 15:37
8. Lukašák Štefan STE6700 E SK SKI-OB Šternberk 52:36 + 18:22
9. Malinowski Zbigniew 76P6800 E Rodzina z Teresina 54:15 + 20:01
10. Nechuta Milan PZR7007 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:14 + 34:00
11. Pompura Ladislav 1TS7101 E Terezka Banska Bystrica 69:51 + 35:37
12. Světnický Alexandr STE6333 E SK SKI-OB Šternberk 73:49 + 39:35
H55A
3.20 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kula Jiří VAM6100 E OOB Vamberk 43:03
2. Hickethier Manfred VLI5201 E Slavia Liberec orienteering 43:26 + 0:23
3. Gurka Jiří TUV4601 E SOK TJ Turnov 46:01 + 2:58
4. Hornik Zbigniew 2BP5601 E SKO Kompas 50:31 + 7:28
5. Jaroš Vladimír DCE5400 E KOB Dobřichovice 51:34 + 8:31
6. Sypula Slawomir 28P6006 E UNTS Warszawa 64:28 + 21:25
7. Polewski Dariusz 2AP6100 E Jedynka Zdzieszowicw 68:01 + 24:58
8. Poklop Lubomír UOL5601 E SOB Olomouc 68:59 + 25:56
9. Olbrycht Janusz 73P5500 E OLBnO 83:16 + 40:13
Zeman Jaroslav SJI5901 E OK Jihlava DISK
H55B
2.60 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Törnqvist Kent 33S6006 E Karlskrona SOK 32:12
2. Pilc Oldřich ZPV5100 E KOB ZPV Prostějov 49:55 + 17:43
3. Černý Petr ALB6000 E OOB Albrechtice nad Orlicí 50:49 + 18:37
H65
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 E SKOB Zlín 31:38
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 E USK Praha 32:09 + 0:31
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:00 + 1:22
4. Čípa Jiří CET5002 E TJ Loko Česká Třebová 37:08 + 5:30
5. Babický Tomáš RUM5001 E ZOOB Rumburk 39:27 + 7:49
6. Denemarek Oldřich BBM5100 E BETA URSUS Orienteering 43:28 + 11:50
7. Hlaváč Jaroslav SMB4801 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 46:55 + 15:17
8. Wysocki Andrzej 24P5100 E Slask O-Team 47:29 + 15:51
9. KMIECINSKI Józef 25P5101 E PUKS Mlode Orly 50:57 + 19:19
10. Kříž Pavel PZR4800 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:13 + 19:35
11. Pospíšil Karel KAR5001 E SK Karlovice 58:43 + 27:05
12. Skácel Jaroslav KON4617 E KOB Konice 60:27 + 28:49
13. Jurčák Karel SOP5101 E OOB TJ Slezan Opava 60:49 + 29:11
14. Ender Wolker 11D5010 E HSG TURBINE ZITTAU 62:29 + 30:51
15. Procházka Jan TBM4907 E KOS TJ Tesla Brno 83:16 + 51:38
H70
2.20 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 E TJ Baník Ostrava OKD 33:34
2. Ostřanský Josef SSU4302 E SK Severka Šumperk 36:49 + 3:15
3. Bauer Emil VBM4410 E VSK Mendelu Brno 38:47 + 5:13
4. Novotný František PUL4200 E OOB USK Slavie Ústí n.L. 39:10 + 5:36
5. Dufek Jan TBM4231 E KOS TJ Tesla Brno 40:01 + 6:27
6. Mrkvica Miroslav ZLH4600 E OOB TJ Zlaté Hory 47:39 + 14:05
7. Havlík Jaroslav SJC3601 E Sportcentrum Jičín 57:57 + 24:23
Horký Jan UOL4600 E SOB Olomouc DISK
HDR
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Janek 8KC1000 E ZŠ a MŠ Chotyně 25:49
2. Slavík Ondřej VRB0505 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 27:25 + 1:36
3. Stiborová Blanka KAR7650 E SK Karlovice 40:29 + 14:40
4. Švestka Štěpán KVS0601 E SKOB Kobra Vsetín 43:33 + 17:44
5. Švec Jakub KVS0801 E SKOB Kobra Vsetín 43:35 + 17:46
6. Pavlica Bedrich NNN C Neregistrovaní (NNN) 47:57 + 22:08
7. Vyoralová Šárka VIC0950 E OB Vizovice 54:52 + 29:03
8. Švestka Patrik KVS0703 E SKOB Kobra Vsetín 57:29 + 31:40
9. Doucha Tomáš SNA0801 E TJ START Náchod 58:40 + 32:51
10. Holinková Mariana NNN0016 E Neregistrovaní (NNN) 82:46 + 56:57
TK
2.60 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. José Samper García 6DC5300 E SILVA OCamp 35:27
2. Vlachová Eliška 6DC8870 E SILVA OCamp 37:56 + 2:29
3. Hanuš Pavel LTU6501 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:59 + 3:32
4. Czajka Iza 23P8250 E OK!Sport 40:19 + 4:52
5. Najbrtová Veronika KVS8651 E SKOB Kobra Vsetín 41:45 + 6:18
6. Avital Ofer 6DC5100 E SILVA OCamp 42:36 + 7:09
7. Tamara Denysenko 6DC8874 E SILVA OCamp 43:07 + 7:40
8. Cirkowska Marzena NNN0012 E Neregistrovaní (NNN) 45:12 + 9:45
9. Hornova Lenka KON0017 E KOB Konice 50:03 + 14:36
10. Grygarova Veronika KON0014 E KOB Konice 50:46 + 15:19
11. Slavickova Katerina 6DC C SILVA OCamp 52:27 + 17:00
12. Zaoral Jan VRB4703 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 57:20 + 21:53
13. Ludka Zbyněk 6DC8801 E SILVA OCamp 58:58 + 23:31
14. Chmelařová Blanka 25C6750 E péčkaři 59:50 + 24:23
15. Vých Luboš KOR7300 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:10 + 24:43
16. Kašpar Josef HOB4601 E SKOB Horní Benešov 70:04 + 34:37
17. Hanus Jaroslav HOB0014 E SKOB Horní Benešov 70:58 + 35:31
18. Kucharova Anna 4HC0019 E PSÍ TÝM 77:32 + 42:05
19. Ricardo Iniguez Crespo 6DC5100 E SILVA OCamp 80:26 + 44:59
20. Hanušová Jitka LTU6352 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:47 + 48:20
Ognyanov Ognyan 6DC8875 E SILVA OCamp DISK
Oksana Oskalenko 6DC8873 E SILVA OCamp DISK
Rudakova Olena 6DC8872 E SILVA OCamp DISK
Meir Anat 6DC7450 E SILVA OCamp DISK
TL
3.80 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Avner Asaf 6DC8823 E SILVA OCamp 33:52
2. Dimitrov Teodor 6DC8824 E SILVA OCamp 34:26 + 0:34
3. Zdráhal Tomáš 6DC8806 E SILVA OCamp 37:56 + 4:04
4. Kašparová Iva 6DC8851 E SILVA OCamp 41:48 + 7:56
5. Mrkvica Petr 6DC8811 E SILVA OCamp 43:04 + 9:12
6. Binar Robert UOL7500 E SOB Olomouc 43:38 + 9:46
7. Hladík Ladislav 6DC8805 E SILVA OCamp 44:17 + 10:25
8. Horčičková Eva 6DC8857 E SILVA OCamp 45:03 + 11:11
9. Gornicka-Antonowicz Anna 6DC6850 E SILVA OCamp 45:20 + 11:28
10. Novotný Tomáš 6DC8808 E SILVA OCamp 46:30 + 12:38
11. Carmen Patino Deniz 6DC9450 E SILVA OCamp 47:08 + 13:16
12. Óscar Hernáiz Sánchez 6DC8900 E SILVA OCamp 49:31 + 15:39
13. Kašparová Zuzana UOL9661 E SOB Olomouc 50:01 + 16:09
14. Řeháček Petr SBR6302 E SKOB Bruntál 50:19 + 16:27
15. Oded Verbin 6DC C SILVA OCamp 51:09 + 17:17
16. Jonay Perez Diaz 6DC7500 E SILVA OCamp 51:16 + 17:24
17. Joaquín González Pérez 6DC7300 E SILVA OCamp 51:27 + 17:35
18. Svarc Jiri NNN0024 E Neregistrovaní (NNN) 52:35 + 18:43
19. Kuchar Jiri 4HC0018 E PSÍ TÝM 53:00 + 19:08
20. Vítková Lucie 6DC8860 E SILVA OCamp 55:21 + 21:29
21. Silnoušek Jiří 6DC8810 E SILVA OCamp 56:14 + 22:22
22. Pavlica Jiri NNN C Neregistrovaní (NNN) 56:54 + 23:02
23. Pavlicova Anna NNN C Neregistrovaní (NNN) 56:55 + 23:03
24. Vereš Lukáš 8TC8800 E Tempo 58:31 + 24:39
25. Zdráhalová Pavla 6DC8854 E SILVA OCamp 58:46 + 24:54
26. Soldán Vladimír 6DC8802 E SILVA OCamp 58:47 + 24:55
27. Josivan Oliveira Juan 6DC8821 E SILVA OCamp 60:09 + 26:17
28. Beran Jakub 8TC8700 E Tempo 60:11 + 26:19
29. Trš Lubomír PBM7302 E TJ Spartak 1. Brněnská 65:06 + 31:14
30. Feldman Shalev 6DC8822 E SILVA OCamp 68:23 + 34:31
31. Probozsova Zuzana 6DC8812 E SILVA OCamp 72:11 + 38:19
32. Schejbal Vladimir NNN0022 E Neregistrovaní (NNN) 83:49 + 49:57
33. Golinowska Ela 2CP0013 E 10BKPanc 92:03 + 58:11
34. Švestka Jiří KVS6804 E SKOB Kobra Vsetín 94:44 + 60:52
35. Labudík Milan VRB6202 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 113:52 + 80:00
36. Schejbalova Kristina NNN0023 E Neregistrovaní (NNN) 127:32 + 93:40
Bosakova Eva NNN0011 E Neregistrovaní (NNN) DISK
Koray Dever 6DC6100 E SILVA OCamp DISK