Výsledky závodu: Šumperský divočák - E2

Datum:
23.07.2016
Místo konání:
chata Rabštejn
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Vinná hora
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Janů Zdeněk - R3
JURY:
Kozáková Zdenka, Zbranek Roman, Košárek Pavel
Protokol:
Závod proběhl za teplého a slunečného počasí. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění. Závodu se zúčastnilo 282 závodníků. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D65     DH10N     H10     H12     H14     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P    
D10
1.40 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 13:00
2. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 17:33 + 4:33
3. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 18:44 + 5:44
4. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 22:27 + 9:27
5. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:59 + 9:59
6. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:37 + 10:37
7. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:35 + 38:35
D12
1.90 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 14:01
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB Spartak Adamov 14:35 + 0:34
3. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 15:34 + 1:33
4. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 19:38 + 5:37
5. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 21:19 + 7:18
6. Klechová Karolína AOP0452 C Orientační Běh Opava 23:09 + 9:08
7. Kočarová Marie BFM0557 C SKOB Frýdek - Místek 96:17 + 82:16
D14
3.00 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušová Gabriela VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:37
D16
4.50 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 63:32
2. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 85:05 + 21:33
3. Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín 102:45 + 39:13
D18
5.20 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 70:19
2. Spěváčková Blanka VPM9850 C KOS Slavia VŠ Plzeň 83:59 + 13:40
3. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 85:15 + 14:56
D21L
6.30 km, 190 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7607
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 57:04 7794
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 57:04 + 0:00 7794
3. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 61:22 + 4:18 7234
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:26 + 14:22 5925
5. Košárková Iva AOP8152 R Orientační Běh Opava 73:27 + 16:23 5663
6. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 78:07 + 21:03 5056
7. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 78:13 + 21:09 5043
8. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:23 + 21:19 5022
9. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 83:56 + 26:52 4300
10. Lesová Markéta VPM8494 C KOS Slavia VŠ Plzeň 103:20 + 46:16 1777
11. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 108:22 + 51:18 1123
12. Bohunská Monika KRN9151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 122:21 + 65:17 0
Stískalová Eva KRN0000 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
D21K
5.20 km, 145 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2408
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 53:38 2502
2. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 56:12 + 2:34 2391
3. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 57:35 + 3:57 2332
4. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 57:57 + 4:19 2316
5. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 58:39 + 5:01 2286
6. Odvodyová Šárka LPU8352 C OK Lokomotiva Pardubice 58:58 + 5:20 2272
7. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 63:04 + 9:26 2095
8. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 65:23 + 11:45 1995
9. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 65:39 + 12:01 1984
10. Pešková Jana CET8251 C TJ Loko Česká Třebová 71:51 + 18:13 1716
11. Oujeská Lenka ADA7654 C OOB Spartak Adamov 72:05 + 18:27 1706
12. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 74:53 + 21:15 1585
13. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 80:00 + 26:22 1364
14. Muchová Barbora 6KC8550 C Neregistrovaný 81:55 + 28:17
15. Sádovská Petra 55X C CEDA 147:51 + 94:13
D35
5.40 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 69:45
2. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 72:13 + 2:28
3. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 80:51 + 11:06
4. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 81:52 + 12:07
5. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 90:11 + 20:26
Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava DISK
D40
5.40 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 62:14
2. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 63:50 + 1:36
3. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 75:06 + 12:52
4. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 94:07 + 31:53
5. Matoušová Petra VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 106:57 + 44:43
6. Hudosová Gábina RIC7299 C OB Říčany 109:33 + 47:19
7. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 110:56 + 48:42
8. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 114:34 + 52:20
9. Čermáková Monika 23X7351 C XX 125:15 + 63:01
D45
5.10 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 55:27
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 60:00 + 4:33
3. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 69:36 + 14:09
4. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 75:56 + 20:29
5. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 91:46 + 36:19
6. Kierebińska Paulina 23P6750 C OK!Sport Warszawa 99:33 + 44:06
7. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 99:45 + 44:18
8. Satoriová Katerina 23X7151 C XX 103:07 + 47:40
9. Mědílková Iva DKL7152 C KOB Kladno 109:11 + 53:44
10. Malíková Miloslava 8YC6951 C NNNN 184:52 + 129:25
D50
5.10 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 71:53
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 76:04 + 4:11
3. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 78:37 + 6:44
4. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 82:31 + 10:38
5. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 82:34 + 10:41
6. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 85:44 + 13:51
7. Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 103:43 + 31:50
Bargiel Beata 23P6550 C OK!Sport Warszawa DISK
Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín DISK
D55
4.00 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 62:46
2. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 64:37 + 1:51
3. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 64:45 + 1:59
4. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 74:59 + 12:13
5. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 119:25 + 56:39
6. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 143:00 + 80:14
D65
3.10 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 40:48
2. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 49:00 + 8:12
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 66:37 + 25:49
4. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 66:40 + 25:52
5. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 83:40 + 42:52
DH10N
2.10 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Satoriová Johana 23X0651 C XX 19:56
2. Chlupáčová Anežka ZAM0761 C OB T.J. Sokol Žamberk 24:25 + 4:29
3. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 27:30 + 7:34
4. Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 29:17 + 9:21
5. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:16 + 14:20
6. Kočara František BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek 35:54 + 15:58
7. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 40:11 + 20:15
8. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 40:12 + 20:16
9. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 45:16 + 25:20
10. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Chemopetrol Litvínov 45:53 + 25:57
H10
1.40 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 8:43
2. Jordán Alexandr KSU0701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:57 + 8:14
3. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 19:43 + 11:00
H12
1.90 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:27
2. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 14:28 + 0:01
3. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 17:05 + 2:38
4. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 18:41 + 4:14
5. Čermák Jakub 23X0501 C XX 26:30 + 12:03
6. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 29:48 + 15:21
7. Novotný Joel 23X0402 C XX 31:18 + 16:51
8. Satorie Kryštof 23X0401 C XX 32:00 + 17:33
9. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Chemopetrol Litvínov 50:29 + 36:02
10. Lesák Lukáš ZAM0502 C OB T.J. Sokol Žamberk 54:05 + 39:38
H14
3.30 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 23:47
2. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:25 + 7:38
3. Mayer Šimon KSH0202 C OB Kašperské Hory 35:02 + 11:15
4. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:21 + 11:34
5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 35:48 + 12:01
6. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 39:25 + 15:38
7. Spěváček Vojtěch VPM0205 C KOS Slavia VŠ Plzeň 41:23 + 17:36
8. Satorie Jáchym 23X0201 C XX 49:24 + 25:37
H21L
9.80 km, 365 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8721
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horák Patrik TUR9502 E OOB TJ Turnov 73:18 9157
2. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 76:49 + 3:31 8760
3. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 81:22 + 8:04 8245
4. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:58 + 8:40 8178
5. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 82:19 + 9:01 8138
6. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 82:37 + 9:19 8104
7. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:29 + 11:11 7893
8. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 84:44 + 11:26 7865
9. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 85:18 + 12:00 7801
10. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 90:09 + 16:51 7253
11. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 91:38 + 18:20 7085
12. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 95:50 + 22:32 6610
13. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 96:30 + 23:12 6535
14. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 99:34 + 26:16 6189
15. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 100:26 + 27:08 6091
16. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 117:00 + 43:42 4218
17. Tesař Jan 6YC9001 C Neregistrovaní 117:56 + 44:38
18. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 121:34 + 48:16 3702
19. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 125:07 + 51:49 3301
20. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 125:24 + 52:06 3269
21. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 132:48 + 59:30 2432
22. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 157:57 + 84:39 0
Binar Robert UOL7500 C SOB Olomouc DISK 0
Lesák Jakub ZAM9603 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK 0
H21K
6.30 km, 220 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4501
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 49:51 5169
2. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 58:47 + 8:56 4483
3. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 67:00 + 17:09 3851
4. Trávníček Jan UOL7501 C SOB Olomouc 67:48 + 17:57 3789
5. Jurek Radim 4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm 72:50 + 22:59
6. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 81:35 + 31:44 2730
7. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 81:38 + 31:47 2726
8. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 82:23 + 32:32 2668
9. Kula Tadeáš VAM9749 C OOB Vamberk 83:35 + 33:44 2576
10. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 83:49 + 33:58 2558
11. Kuchař Jiří C 88:29 + 38:38
12. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 90:06 + 40:15 2075
13. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 95:49 + 45:58 1635
14. Odvody Zdeněk LPU8206 C OK Lokomotiva Pardubice 98:26 + 48:35 1434
15. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 99:15 + 49:24 1371
16. Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 142:06 + 92:15 0
Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN DISK
H35
7.80 km, 220 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 68:20
2. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:01 + 6:41
3. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 78:57 + 10:37
4. Les Martin VPM7906 C KOS Slavia VŠ Plzeň 82:45 + 14:25
5. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 92:28 + 24:08
6. Tomášek Petr 5VC8001 C M 99:49 + 31:29
7. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 103:22 + 35:02
8. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 110:36 + 42:16
9. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 116:18 + 47:58
10. Doležal Zdeněk C 116:25 + 48:05
11. Siatka Radim ZLH7200 C OOB TJ Zlaté Hory 116:34 + 48:14
12. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 117:45 + 49:25
13. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 126:41 + 58:21
14. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 136:26 + 68:06
15. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk 146:53 + 78:33
Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk DISK
H40
7.80 km, 220 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 73:44
2. Čermák Radek 23X6401 C XX 80:54 + 7:10
3. Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 90:02 + 16:18
4. Satorie Martin 23X7201 C XX 116:05 + 42:21
5. Lesák František ZAM7501 C OB T.J. Sokol Žamberk 125:20 + 51:36
H45
6.40 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 51:10
2. Sytov Nikolay 16R7100 C Mosmeridian 52:52 + 1:42
3. Kašpar Jaroslav UOL7004 C SOB Olomouc 77:00 + 25:50
4. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 84:46 + 33:36
5. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 84:56 + 33:46
6. Kočara Jiří BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek 90:43 + 39:33
7. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 90:58 + 39:48
8. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:49 + 41:39
9. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 96:40 + 45:30
10. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 121:17 + 70:07
Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk DISK
H50
6.40 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 77:23
2. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 78:28 + 1:05
3. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 79:07 + 1:44
4. Dragowski Marek 23P6500 C OK!Sport Warszawa 90:37 + 13:14
5. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 96:27 + 19:04
6. Konstanciak Andrzej 23P5901 C OK!Sport Warszawa 105:20 + 27:57
7. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 112:34 + 35:11
8. Málek Martin 6KC6501 C Neregistrovaný 124:03 + 46:40
H55
5.60 km, 165 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 65:33
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 66:55 + 1:22
3. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 68:36 + 3:03
4. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 69:58 + 4:25
5. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 76:23 + 10:50
6. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 77:55 + 12:22
7. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 84:03 + 18:30
8. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 90:44 + 25:11
9. Čechlovský Josef CHA5900 C OK Chrastava 102:15 + 36:42
Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
MS Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 103:30 + 37:57
H60
5.60 km, 165 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 60:41
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 63:22 + 2:41
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 68:41 + 8:00
4. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 78:38 + 17:57
5. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 80:14 + 19:33
6. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 82:54 + 22:13
7. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 99:57 + 39:16
8. Nechyba Jiri 61C5300 C Stara Hut 132:11 + 71:30
H65
3.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:42
2. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 40:28 + 0:46
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:12 + 12:30
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 52:49 + 13:07
5. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 54:31 + 14:49
6. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 55:12 + 15:30
7. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 59:43 + 20:01
8. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 63:20 + 23:38
9. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 68:26 + 28:44
10. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 74:10 + 34:28
H70
3.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 56:43
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 64:24 + 7:41
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 66:58 + 10:15
Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc DISK
HDR
1.40 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 19:19
2. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 21:00 + 1:41
3. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 23:48 + 4:29
4. Satorie Josef 23X0801 C XX 24:19 + 5:00
5. Tomášek Josef 5VC0000 C M 25:40 + 6:21
6. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 25:49 + 6:30
7. Čermáková Anna 23X1051 C XX 25:53 + 6:34
8. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:09 + 9:50
9. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 33:18 + 13:59
10. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:38 + 15:19
11. Tomankiewicz Pawel 23P0600 C OK!Sport Warszawa 35:59 + 16:40
12. Tomášková Anna C 38:30 + 19:11
13. Hanslianová Julie LCE1551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:08 + 21:49
14. Kazíková Ema UOL C SOB Olomouc 44:37 + 25:18
15. Binar Vít UOL C SOB Olomouc 46:01 + 26:42
16. Lounek Alexandr PDY1100 C Běhej Poděbrady 46:15 + 26:56
17. Beberová Julie C 46:16 + 26:57
18. Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 47:40 + 28:21
19. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 47:57 + 28:38
20. Vlachová Hana AOV1151 C OOB TJ Baník Ostrava 67:12 + 47:53
P
3.00 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 26:18
2. Zubíčková Jana 6FX8300 C HS EPO Hemenex 31:34 + 5:16
3. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 37:38 + 11:20
4. Dragowski Paweł 23P0100 C OK!Sport Warszawa 42:02 + 15:44
5. Čermáková Klára 23X0351 C XX 42:50 + 16:32
6. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 43:27 + 17:09
7. Šidlová Klára C 44:04 + 17:46
8. Jirásková Dora 74C C NER 44:11 + 17:53
9. Jireš František NNN0003 C Neregistrovaní (NNN) 45:28 + 19:10
10. Zelenková Lenka NNN0002 C Neregistrovaní (NNN) 47:13 + 20:55
11. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 47:33 + 21:15
12. Kos Radovan LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice 49:19 + 23:01
13. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 52:13 + 25:55
14. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 54:13 + 27:55
15. Bargiel Włodzimierz 23P6401 C OK!Sport Warszawa 55:34 + 29:16
16. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 56:42 + 30:24
17. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 68:51 + 42:33
18. Kuchařová Anna C 78:00 + 51:42
19. Šimek Vladimír C 79:35 + 53:17
20. Kočarová Klára BFM7251 C SKOB Frýdek - Místek 80:10 + 53:52
21. Manková Kateřina C 121:23 + 95:05
22. Houdek Zdeněk C 121:26 + 95:08
Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice DISK