Výsledky závodu: Zimní kotár

Datum:
10.12.2016
Místo konání:
Březsko
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Badalka, 1:7500, E = 5 m
Ředitel závodu:
Grepl Ladislav - R2
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R2
Stavitel tratí:
Beneš Miroslav
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka KON0666 C Klub orientačního běhu Konice 11:43
2. Jílková Pavla KON0799 C Klub orientačního běhu Konice 12:35 + 0:52
3. Šaňáková Marie UOL0651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 14:13 + 2:30
4. Kopecká Nela UOL0650 C Spolek orientačních běžců Olomouc 20:11 + 8:28
5. Rozsívalová Adéla KON0760 C Klub orientačního běhu Konice 22:21 + 10:38
D14
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 27:44
2. Kličková Anna KON0272 C Klub orientačního běhu Konice 29:58 + 2:14
3. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering z.s. 30:48 + 3:04
4. Lukašáková Sára STE0450 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 30:51 + 3:07
5. Binarová Adéla UOL0452 B Spolek orientačních běžců Olomouc 32:38 + 4:54
6. Greplová Adéla KON0282 C Klub orientačního běhu Konice 33:59 + 6:15
7. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 57:23 + 29:39
D18
4.00 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolková Sabina STE0250 B Sportovní klub SKI - OB Šternberk 63:41
D19
4.60 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Brno - Žabovřesky 32:54
2. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Brno - Žabovřesky 35:16 + 2:22
3. Dittrichová Petra KON8787 C Klub orientačního běhu Konice 38:57 + 6:03
4. Vlachová Kateřina KON9898 A Klub orientačního běhu Konice 47:47 + 14:53
5. Zbraňková Magda STE7352 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 48:15 + 15:21
6. Csakvaryová Lenka SBK8383 C Klub orientačního běhu Start Blansko 57:15 + 24:21
7. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 57:22 + 24:28
8. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering z.s. 59:25 + 26:31
9. Hornová Lenka 4EX9150 C ČSNS 70:19 + 37:25
10. Šebková Klára 9CCPV54 C NEREG 77:35 + 44:41
D35
4.00 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daňková Veronika SBK8151 C Klub orientačního běhu Start Blansko 40:10
2. Jarošová Petra ZPV6666 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 40:35 + 0:25
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 46:35 + 6:25
4. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 48:20 + 8:10
5. Jílková Hana KON8080 C Klub orientačního běhu Konice 52:41 + 12:31
6. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 52:57 + 12:47
7. Jašková Monika TBM6363 C TJ TESLA BRNO z.s. 52:59 + 12:49
8. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 57:48 + 17:38
9. Šimková Hana UOL6653 C Spolek orientačních běžců Olomouc 61:32 + 21:22
10. Peřinková Irena BBM6550 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 62:10 + 22:00
11. Kotrlová Gita UOL6953 C Spolek orientačních běžců Olomouc 65:50 + 25:40
12. Kopecká Jitka UOL7750 C Spolek orientačních běžců Olomouc 71:18 + 31:08
13. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 71:26 + 31:16
14. Künstlerová Milada UOL5651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 74:45 + 34:35
H10
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 12:30
2. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering z.s. 16:30 + 4:00
3. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 30:02 + 17:32
H14
3.10 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 45:42
2. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 56:17 + 10:35
3. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 60:02 + 14:20
4. Slezák Aleš C 62:03 + 16:21
5. Havelka Jan KON0003 C Klub orientačního běhu Konice 69:25 + 23:43
H18
4.60 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 A Sportovní klub SKI - OB Šternberk 37:01
2. Lukašák Šimon STE0202 A Sportovní klub SKI - OB Šternberk 41:44 + 4:43
3. Šimek Štěpán UOL0104 B Spolek orientačních běžců Olomouc 51:57 + 14:56
H19
5.70 km, 190 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perůtka Jan LCE8801 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 40:53
2. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 41:29 + 0:36
3. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Brno - Žabovřesky 42:26 + 1:33
4. Horký Jan UOL7100 C Spolek orientačních běžců Olomouc 42:39 + 1:46
5. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering z.s. 44:16 + 3:23
6. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 47:24 + 6:31
7. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 48:24 + 7:31
8. Ptáček Pavel BBM9600 A Beta Ursus Orienteering, z.s. 48:25 + 7:32
9. Chaloupka Josef UOL9801 A Spolek orientačních běžců Olomouc 49:54 + 9:01
10. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 56:01 + 15:08
11. Drozd Michal BBM9701 B Beta Ursus Orienteering, z.s. 56:30 + 15:37
12. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 58:08 + 17:15
13. Doležal Zdeněk C 66:49 + 25:56
14. Panský Jan 4EX9400 C ČSNS 67:39 + 26:46
Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení DISK
H35
5.00 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 C Klub orientačního běhu Start Blansko 41:32
2. Smolka Martin STE7100 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 41:51 + 0:19
3. Šimek Roman UOL6503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 43:04 + 1:32
4. Binar Robert UOL7500 C Spolek orientačních běžců Olomouc 43:09 + 1:37
5. Kopecký David UOL7800 C Spolek orientačních běžců Olomouc 43:20 + 1:48
6. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 44:56 + 3:24
7. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 45:27 + 3:55
8. Ptáček Pavel BBM6508 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 51:40 + 10:08
9. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 51:59 + 10:27
10. Smékal David UOL7503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 53:17 + 11:45
11. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 53:18 + 11:46
12. Kotrle Miroslav UOL7005 C Spolek orientačních běžců Olomouc 53:19 + 11:47
13. Dressler Jan SBK7911 C Klub orientačního běhu Start Blansko 55:07 + 13:35
14. Křupka Tomáš KON7717 C Klub orientačního běhu Konice 56:59 + 15:27
15. Martinek Pavel PTE7700 C TJ Sokol Ptení 57:12 + 15:40
16. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 61:35 + 20:03
17. Kozel Jiří 9VX8100 C 3 Kozlíci 64:20 + 22:48
18. Novotný Petr C 70:20 + 28:48
19. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 70:58 + 29:26
20. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering z.s. 73:30 + 31:58
21. Kopecký Ivo 9CCPV02 C NEREG 75:18 + 33:46
22. Pastrnek Pavel 4EX7600 C ČSNS 76:07 + 34:35
23. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 86:16 + 44:44
Hálek Jan UOL7000 C Spolek orientačních běžců Olomouc DISK
H50
4.60 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doseděl Emil STE6100 C Sportovní klub SKI - OB Šternberk 48:47
2. Jašek Milan TBM6201 C TJ TESLA BRNO z.s. 53:26 + 4:39
3. Toman Stanislav SBR4801 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 54:30 + 5:43
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 59:33 + 10:46
5. Horký Jan UOL4600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 61:31 + 12:44
6. Pěček Vítězslav SKM4903 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 62:15 + 13:28
7. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 62:37 + 13:50
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C Spolek orientačních běžců Olomouc 63:54 + 15:07
9. Pilc Oldřich ZPV5100 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 65:12 + 16:25
10. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 65:20 + 16:33
11. Denemarek Oldřich BBM5100 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 66:49 + 18:02
12. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko, z.s. 68:01 + 19:14
13. Wiedermann Jaroslav SKM4905 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 88:30 + 39:43
HDR
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelář Filip 37C0900 C Bez registrace 16:02
2. Lavrenčík Filip C 19:15 + 3:13
3. Lavrenčík Petr C 19:20 + 3:18
4. Kopecká Tereza UOL1050 C Spolek orientačních běžců Olomouc 21:29 + 5:27
5. Greplová Kateřina KON0004 C Klub orientačního běhu Konice 24:25 + 8:23
6. Dostál Lukáš KON0002 C Klub orientačního běhu Konice 27:08 + 11:06
7. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 31:01 + 14:59
8. Hradilová Karolína C 32:40 + 16:38
9. Kozlová Eliška 9VX1350 C 3 Kozlíci 39:04 + 23:02
10. Dostálová Jolana KON C Klub orientačního běhu Konice 46:06 + 30:04
P
2.80 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 30:46
2. Šaňák Daniel C 31:46 + 1:00
3. Přikryl Jiří JPV0001 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 32:23 + 1:37
4. Musil Radek C 34:28 + 3:42
5. Rozsívalová Petra KON8063 C Klub orientačního běhu Konice 34:53 + 4:07
6. Vránová Helena UOL7652 C Spolek orientačních běžců Olomouc 35:59 + 5:13
7. Jadviščok Ladislav UOL7700 C Spolek orientačních běžců Olomouc 38:05 + 7:19
8. Chmelář Jan 37C7501 C Bez registrace 38:41 + 7:55
9. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 41:35 + 10:49
10. Škrabal Milan KON0001 C Klub orientačního běhu Konice 48:54 + 18:08
11. Přikrylová Jitka JPV0002 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 61:10 + 30:24
12. Sedlář Dalibor C 62:07 + 31:21