Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | C | OB SK Zvole | 14:27 | |
2. | Mullis Carolina | DKP0951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:06 | + 0:39 |
3. | Nedbalová Klára | MFP0850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 17:59 | + 3:32 |
4. | Ehlerová Anna | VSP0854 | C | USK Praha | 19:26 | + 4:59 |
5. | Rodová Anežka | VSP1152 | C | USK Praha | 21:59 | + 7:32 |
6. | Vavřinová Johana | HCE0751 | C | TJ Hostivice | 23:10 | + 8:43 |
7. | Petriláková Amálie | DOR0953 | C | OK Dobříš | 24:22 | + 9:55 |
8. | Hejsková Magdalena | KAM0850 | C | OK Kamenice | 24:39 | + 10:12 |
9. | Lampová Julie | DKP0952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:57 | + 10:30 |
10. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 26:18 | + 11:51 |
11. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | C | OK Kamenice | 26:42 | + 12:15 |
12. | Baštová Justýna | DOR0952 | C | OK Dobříš | 26:54 | + 12:27 |
13. | Neuerová Eliška | DOR1051 | C | OK Dobříš | 28:16 | + 13:49 |
14. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | C | USK Praha | 29:09 | + 14:42 |
15. | Zákoucká Barbora | DKP0859 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:12 | + 14:45 |
16. | Blehová Veronika | DOR0852 | C | OK Dobříš | 29:28 | + 15:01 |
17. | Černá Adéla | HCE0850 | C | TJ Hostivice | 32:28 | + 18:01 |
18. | Dvořáková Alena | DOR0854 | C | OK Dobříš | 32:32 | + 18:05 |
19. | Svatá Lucie | PGP0952 | C | SK Praga | 37:19 | + 22:52 |
20. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 45:40 | + 31:13 |
21. | Pokorná Ema | PGP0950 | C | SK Praga | 57:42 | + 43:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 21:16 | |
2. | Lampová Amálie | DKP0752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:17 | + 1:01 |
3. | Fibírová Lucie | FSP0777 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:33 | + 2:17 |
4. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | 23:40 | + 2:24 |
5. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | C | OB Říčany | 24:16 | + 3:00 |
6. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | C | OK Kamenice | 25:38 | + 4:22 |
7. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | C | OK Dobříš | 26:20 | + 5:04 |
8. | Havlová Tereza | KNC0750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 26:47 | + 5:31 |
9. | Nováková Pavlína | DKP0860 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:13 | + 8:57 |
10. | Mirčeva Tereza | DOR0750 | C | OK Dobříš | 30:14 | + 8:58 |
11. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 32:00 | + 10:44 |
12. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | OK Kamenice | 32:23 | + 11:07 |
13. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | C | OK Kamenice | 32:38 | + 11:22 |
14. | Straková Denisa | SLA0750 | C | SKOB Slaný | 32:51 | + 11:35 |
15. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 34:01 | + 12:45 |
16. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB TRETRA Praha | 35:50 | + 14:34 |
17. | Vlašaná Karolína | DOR0751 | C | OK Dobříš | 37:27 | + 16:11 |
18. | Kindlová Anežka | RIC0850 | C | OB Říčany | 38:34 | + 17:18 |
19. | Jandová Eva | DOR0752 | C | OK Dobříš | 39:18 | + 18:02 |
20. | Bartáková Alžběta | FSP0754 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:27 | + 25:11 |
21. | Leinweberová Julie | FSP0755 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:27 | + 27:11 |
22. | Mácová Natálie | DOB0770 | C | KOB Dobruška | 50:21 | + 29:05 |
23. | Dostálová Judita | HCE0750 | C | TJ Hostivice | 64:06 | + 42:50 |
24. | Housková Adéla | DOR0851 | C | OK Dobříš | 78:07 | + 56:51 |
25. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | C | KOB Kladno | 145:51 | + 124:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelantová Martina | RIC0550 | B | OB Říčany | 26:18 | |
2. | Švecová Karolína | ZVO0557 | B | OB SK Zvole | 27:17 | + 0:59 |
3. | Kubecová Magdalena | STB0550 | B | TJ Stadion Nový Bor | 28:46 | + 2:28 |
3. | Kotková Adéla | RIC0655 | C | OB Říčany | 28:46 | + 2:28 |
5. | Linhartová Klára | ZVO0556 | B | OB SK Zvole | 28:50 | + 2:32 |
6. | Balejová Julie | KAM0551 | B | OK Kamenice | 29:12 | + 2:54 |
7. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | C | KOB Kladno | 30:38 | + 4:20 |
8. | Černá Justina | HCE0652 | C | TJ Hostivice | 30:53 | + 4:35 |
9. | Bambousková Julie | DOR0650 | C | OK Dobříš | 30:59 | + 4:41 |
10. | Kotenová Markéta | RIC0651 | C | OB Říčany | 35:52 | + 9:34 |
11. | Magazu Annabelle | DOR0657 | C | OK Dobříš | 36:36 | + 10:18 |
12. | Housková Barbora | DOR0655 | C | OK Dobříš | 37:12 | + 10:54 |
13. | Vozábalová Hana | PGP0654 | B | SK Praga | 37:55 | + 11:37 |
14. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 39:09 | + 12:51 |
15. | Koubková Tereza | DOR0651 | C | OK Dobříš | 39:12 | + 12:54 |
16. | Mácová Štěpánka | DOB0661 | C | KOB Dobruška | 41:05 | + 14:47 |
17. | Růžičková Ema | RIC0653 | C | OB Říčany | 41:18 | + 15:00 |
18. | Polívková Beáta | RIC0652 | C | OB Říčany | 41:38 | + 15:20 |
19. | Pokorná Terezie | RIC0552 | B | OB Říčany | 42:42 | + 16:24 |
20. | Priehodová Nela | PGP0655 | C | SK Praga | 43:57 | + 17:39 |
21. | Rendová Kateřina | KAM0550 | C | OK Kamenice | 53:04 | + 26:46 |
22. | Brodská Kateřina | HCE0653 | C | TJ Hostivice | 53:28 | + 27:10 |
23. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | C | SK Los Mělník | 54:26 | + 28:08 |
24. | Pompachová Karolína | TAP0652 | C | KOB TRETRA Praha | 56:37 | + 30:19 |
25. | Rážová Dorota | PGP0653 | C | SK Praga | 59:15 | + 32:57 |
26. | Müllerová Hana | HCE0650 | C | TJ Hostivice | 60:26 | + 34:08 |
27. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | C | SK Praga | 63:06 | + 36:48 |
28. | Neuerová Anna | DOR0656 | C | OK Dobříš | 63:22 | + 37:04 |
29. | Dvořáková Veronika | DOR0554 | C | OK Dobříš | 63:48 | + 37:30 |
30. | Sotonová Šárka | TAP0655 | C | KOB TRETRA Praha | 65:34 | + 39:16 |
31. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 73:44 | + 47:26 |
32. | Svobodová Julie | FSP0651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 77:18 | + 51:00 |
33. | Pangracová Anna | MFP0650 | C | VŠSK MFF UK Praha | 81:23 | + 55:05 |
Oujeská Simona | ADA0551 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | OK Kamenice | 27:23 | |
2. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 29:34 | + 2:11 |
3. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | B | OK Dobříš | 34:12 | + 6:49 |
4. | Pračková Ema | RIC0451 | B | OB Říčany | 35:06 | + 7:43 |
5. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | VŠSK MFF UK Praha | 35:53 | + 8:30 |
6. | Víšková Veronika | KAM0452 | B | OK Kamenice | 37:06 | + 9:43 |
7. | Čermáková Klára | PGP0352 | C | SK Praga | 37:14 | + 9:51 |
8. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 37:17 | + 9:54 |
9. | Janečková Josefína | EKP0351 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 37:51 | + 10:28 |
10. | Švecová Anežka | ZVO0352 | B | OB SK Zvole | 37:58 | + 10:35 |
11. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem, | 40:22 | + 12:59 |
12. | Kotenová Barbora | RIC0452 | C | OB Říčany | 41:02 | + 13:39 |
13. | Mojžíšková Klára | KAM0356 | C | OK Kamenice | 44:25 | + 17:02 |
14. | Jirasová Anežka | DOR0350 | B | OK Dobříš | 44:36 | + 17:13 |
15. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 47:31 | + 20:08 |
16. | Baštová Julie | DOR0353 | C | OK Dobříš | 47:35 | + 20:12 |
17. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | C | OB SK Zvole | 48:22 | + 20:59 |
18. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | B | OB SK Zvole | 49:17 | + 21:54 |
19. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:13 | + 22:50 |
20. | Aschermannová Klára | VSP0454 | B | USK Praha | 50:16 | + 22:53 |
21. | Vlašaná Michaela | DOR0452 | C | OK Dobříš | 51:06 | + 23:43 |
22. | Nekvasilová Tereza | DKP0459 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:50 | + 25:27 |
23. | Neubauerová Anna | DOR0456 | C | OK Dobříš | 61:52 | + 34:29 |
24. | Štěpánková Julie | KAM0458 | C | OK Kamenice | 67:53 | + 40:30 |
25. | Berounská Adéla | VSP0352 | C | USK Praha | 68:11 | + 40:48 |
26. | Pilátová Amálie | DKL0450 | C | KOB Kladno | 104:40 | + 77:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | A | SK Praga | 36:43 | |
2. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | B | USK Praha | 38:02 | + 1:19 |
3. | Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 43:36 | + 6:53 |
4. | Popová Veronika | TAP0253 | B | KOB TRETRA Praha | 46:52 | + 10:09 |
5. | Petriláková Anežka | DOR0251 | C | OK Dobříš | 48:23 | + 11:40 |
6. | Horáková Barbora | VSP0150 | B | USK Praha | 49:20 | + 12:37 |
7. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | C | OB SK Zvole | 50:02 | + 13:19 |
8. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | B | OK Dobříš | 51:45 | + 15:02 |
9. | Zlesáková Adéla | CHT0151 | C | OOB SK Chrast | 51:59 | + 15:16 |
10. | Mojžíšková Lucie | KAM0253 | B | OK Kamenice | 52:45 | + 16:02 |
11. | Votavová Žofie | KNC0250 | B | Sokol Kostelec n. Č. l. | 53:14 | + 16:31 |
12. | Konopásková Martina | DOR0252 | C | OK Dobříš | 57:16 | + 20:33 |
13. | Geislerová Aneta | DKL0151 | B | KOB Kladno | 59:15 | + 22:32 |
14. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 59:44 | + 23:01 |
15. | Popová Jana | TAP0252 | B | KOB TRETRA Praha | 59:56 | + 23:13 |
16. | Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | C | SK Praga | 61:32 | + 24:49 |
17. | Berounská Anna | VSP0256 | C | USK Praha | 64:00 | + 27:17 |
18. | Horychová Zuzana | DKL0150 | C | KOB Kladno | 69:19 | + 32:36 |
19. | Hončíková Markéta | DOR0253 | C | OK Dobříš | 70:42 | + 33:59 |
20. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 83:39 | + 46:56 |
21. | Černá Aneta | PGP0254 | C | SK Praga | 100:22 | + 63:39 |
Štěpánková Ema | KAM0255 | C | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | A | OK Kamenice | 60:51 | |
2. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 61:20 | + 0:29 |
3. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | B | SK Praga | 61:22 | + 0:31 |
4. | Kosíková Eliška | VSP0051 | C | USK Praha | 66:32 | + 5:41 |
5. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | B | OK Roztoky | 67:41 | + 6:50 |
6. | Nentvichová Klára | DOR9950 | B | OK Dobříš | 71:41 | + 10:50 |
7. | Straková Veronika | SLA0051 | C | SKOB Slaný | 81:32 | + 20:41 |
8. | Klikarová Zuzana | DKP9952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 101:25 | + 40:34 |
9. | Škarková Kateřina | PGP9955 | B | SK Praga | 106:31 | + 45:40 |
10. | Pohořalá Anna | ROU9954 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 106:35 | + 45:44 |
Klikarová Ivana | DKP9953 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aschermannová Petra | KAM9354 | C | OK Kamenice | 62:31 | 7997 | |
2. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:23 | + 1:52 | 7774 |
3. | Čechová Tereza | KAM9852 | R | OK Kamenice | 66:56 | + 4:25 | 7468 |
4. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 68:26 | + 5:55 | 7288 |
5. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 68:30 | + 5:59 | 7280 |
6. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB TRETRA Praha | 70:39 | + 8:08 | 7022 |
7. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:07 | + 13:36 | 6367 |
8. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 78:08 | + 15:37 | 6125 |
9. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 81:42 | + 19:11 | 5697 |
10. | Karbanová Vendula | DKP8350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 82:03 | + 19:32 | 5656 |
11. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 82:16 | + 19:45 | 5630 |
12. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 82:44 | + 20:13 | 5574 |
13. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 83:03 | + 20:32 | 5536 |
14. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 83:41 | + 21:10 | 5460 |
15. | Peterová Alena | DOB8953 | C | KOB Dobruška | 85:45 | + 23:14 | 5212 |
16. | Jelínková Zora | PGP8851 | C | SK Praga | 86:21 | + 23:50 | 5140 |
17. | Tichovská Hana | PGP8251 | C | SK Praga | 88:17 | + 25:46 | 4908 |
18. | Sheshikova Anastasia | KAM9853 | A | OK Kamenice | 89:29 | + 26:58 | 4764 |
19. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 92:25 | + 29:54 | 4413 |
20. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 92:56 | + 30:25 | 4351 |
21. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | C | OOB SK Zbraslav | 97:04 | + 34:33 | 3855 |
22. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | C | SK Praga | 98:20 | + 35:49 | 3703 |
23. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 101:37 | + 39:06 | 3310 |
24. | Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | 106:04 | + 43:33 | 2776 |
25. | Burešová Lenka | DKP8351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 109:00 | + 46:29 | 2424 |
26. | Karasová Jana | FSP6153 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 117:11 | + 54:40 | 1443 |
27. | Černá Eliška | SCP9050 | C | OK Sparta Praha | 119:59 | + 57:28 | 1108 |
28. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 148:01 | + 85:30 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáková Barbora | DKP9157 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:59 | 5357 | |
2. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 61:30 | + 9:31 | 4587 |
3. | Marková Anna | LBE9250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:50 | + 11:51 | 4399 |
4. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | B | OK Kamenice | 64:46 | + 12:47 | 4323 |
5. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:26 | + 14:27 | 4188 |
6. | Zeman Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 67:36 | + 15:37 | 4094 |
7. | Zajícová Markéta | TAP9054 | C | KOB TRETRA Praha | 73:00 | + 21:01 | 3657 |
8. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 74:44 | + 22:45 | 3517 |
9. | Gottliebová Petra | KPY8752 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 88:44 | + 36:45 | 2385 |
10. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:41 | + 39:42 | 2146 |
11. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 99:07 | + 47:08 | 1545 |
12. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 108:31 | + 56:32 | 784 |
13. | Vejrostová Lenka | KPY8853 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 118:10 | + 66:11 | 4 |
Hlaváčová Anna | NNN9051 | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:57 | |
2. | Valášková Šárka | KAM6951 | C | OK Kamenice | 58:23 | + 4:26 |
3. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 65:54 | + 11:57 |
4. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 66:32 | + 12:35 |
5. | Tesařová Anna | SCP8257 | C | OK Sparta Praha | 67:53 | + 13:56 |
6. | Bejvlová Martina | LME7350 | C | SK Los Mělník | 70:38 | + 16:41 |
7. | Collis Blanka | DKP8257 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:57 | + 17:00 |
8. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 73:46 | + 19:49 |
9. | Maříková Markéta | FSP7351 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 75:18 | + 21:21 |
10. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 77:12 | + 23:15 |
11. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | C | OB SK Zvole | 81:19 | + 27:22 |
12. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 81:26 | + 27:29 |
13. | Kučerová Berenika | DCE8050 | C | KOB Dobřichovice | 81:49 | + 27:52 |
14. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 84:16 | + 30:19 |
15. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 84:42 | + 30:45 |
16. | Mácová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 85:25 | + 31:28 | |
17. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 86:10 | + 32:13 |
18. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 88:02 | + 34:05 |
19. | Křížová Lenka | KRL7951 | C | Kometa Kralovice | 89:07 | + 35:10 |
20. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 90:14 | + 36:17 |
21. | Pánková Vendula | 2SD7650 | aassddfa faasddfasg | 94:14 | + 40:17 | |
22. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 94:53 | + 40:56 |
23. | Pračková Zita | RIC7850 | C | OB Říčany | 97:33 | + 43:36 |
24. | Izdná Petra | DKP8051 | C | Oddíl OB Kotlářka | 97:52 | + 43:55 |
25. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 99:32 | + 45:35 |
26. | Růžičková Lucie | RIC7351 | C | OB Říčany | 106:01 | + 52:04 |
27. | Svítilová Pavla | BZP7750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 109:07 | + 55:10 |
28. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 110:14 | + 56:17 |
29. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 117:52 | + 63:55 |
Pilátová Petra | DKL8051 | C | KOB Kladno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | C | OOB SK Chrast | 50:04 | |
2. | Dlouhá Marta | BZP7851 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:49 | + 2:45 |
3. | Dobiášová Hana | ROU7451 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 53:00 | + 2:56 |
4. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 54:36 | + 4:32 |
5. | Vaněčková Petra | TJP7950 | C | TJ Sokol Troja | 55:28 | + 5:24 |
6. | Sotonová Jitka | TAP7950 | KOB TRETRA Praha | 55:34 | + 5:30 | |
7. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 57:12 | + 7:08 |
8. | De Heij Margita | RIC7350 | C | OB Říčany | 57:14 | + 7:10 |
9. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 61:43 | + 11:39 |
10. | Popová Veronika | TAP7450 | C | KOB TRETRA Praha | 62:14 | + 12:10 |
11. | Berglová Lucie | TJP8250 | C | TJ Sokol Troja | 63:18 | + 13:14 |
12. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 64:22 | + 14:18 |
13. | Kándlová Adéla | DCE7550 | C | KOB Dobřichovice | 66:20 | + 16:16 |
14. | Bradáčová Petra | ROU7851 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 67:03 | + 16:59 |
15. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 67:53 | + 17:49 |
16. | Haková Magda | PGP7651 | C | SK Praga | 70:46 | + 20:42 |
17. | Rážová Milena | 99Z7650 | Lísteček | 72:27 | + 22:23 | |
18. | Eiglerová Petra | ROU8150 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 80:07 | + 30:03 |
19. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | C | Čepíci | 88:47 | + 38:43 |
20. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | C | Oddíl OB Kotlářka | 93:09 | + 43:05 |
21. | Bažata Miroslava | KAM7650 | C | OK Kamenice | 145:35 | + 95:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 49:27 | |
2. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 52:19 | + 2:52 |
3. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB TRETRA Praha | 55:51 | + 6:24 |
4. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:15 | + 8:48 |
5. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:16 | + 8:49 |
6. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:50 | + 9:23 |
7. | Horáková Lenka | VSP7255 | C | USK Praha | 60:48 | + 11:21 |
8. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 61:09 | + 11:42 |
9. | Klapalová Pavla | VSP7099 | C | USK Praha | 61:53 | + 12:26 |
10. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 62:49 | + 13:22 |
11. | Dittrtová Lucie | LME6852 | C | SK Los Mělník | 63:51 | + 14:24 |
12. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 63:57 | + 14:30 |
13. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 64:51 | + 15:24 |
14. | Šimková Markéta | KAM7153 | C | OK Kamenice | 64:59 | + 15:32 |
15. | Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB TRETRA Praha | 66:58 | + 17:31 |
16. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 67:09 | + 17:42 |
17. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 73:02 | + 23:35 |
18. | Baziková Lucie | TJP6451 | C | TJ Sokol Troja | 73:40 | + 24:13 |
19. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:01 | + 24:34 |
20. | Ždimerová Monika | LME6950 | C | SK Los Mělník | 74:41 | + 25:14 |
21. | Landovská Ivana | PGP6251 | C | SK Praga | 75:00 | + 25:33 |
22. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:48 | + 29:21 |
23. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 79:24 | + 29:57 |
24. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:26 | + 31:59 |
25. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:57 | + 35:30 |
26. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 87:06 | + 37:39 |
27. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:25 | + 37:58 |
28. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB TRETRA Praha | 99:28 | + 50:01 |
29. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 113:43 | + 64:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 49:37 | |
2. | Straková Jana | SLA7251 | C | SKOB Slaný | 57:42 | + 8:05 |
3. | Rusá Lenka | DCE6452 | C | KOB Dobřichovice | 80:51 | + 31:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 51:22 | |
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 53:42 | + 2:20 |
3. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:40 | + 3:18 |
4. | Tichovská Jitka | PGP6153 | C | SK Praga | 57:14 | + 5:52 |
5. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 57:20 | + 5:58 |
6. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 58:32 | + 7:10 |
7. | Mašková Jana | TUR5950 | OOB TJ Turnov | 61:01 | + 9:39 | |
8. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 64:46 | + 13:24 |
9. | Šámalová Hana | OKP6151 | C | SK OK 24 Praha | 68:09 | + 16:47 |
10. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:01 | + 17:39 |
11. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 69:34 | + 18:12 |
12. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 71:17 | + 19:55 |
13. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | OK Kamenice | 73:23 | + 22:01 |
14. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 76:51 | + 25:29 |
15. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 77:23 | + 26:01 |
16. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 81:39 | + 30:17 |
17. | Dlasková Anna | DKP5350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 88:06 | + 36:44 |
18. | Špičáková Lenka | DKP5850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 90:43 | + 39:21 |
19. | Jelínková Radana | PGP5851 | C | SK Praga | 99:27 | + 48:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 51:23 | |
2. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | C | OK Sparta Praha | 57:55 | + 6:32 |
3. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 58:49 | + 7:26 |
4. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 63:15 | + 11:52 |
5. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 69:01 | + 17:38 |
6. | Matějů Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 69:07 | + 17:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 20:06 | |
2. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:24 | + 0:18 |
3. | Machar Eda | DKP0803 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:09 | + 1:03 |
4. | Matys Ondřej | DOR0803 | C | OK Dobříš | 21:32 | + 1:26 |
5. | Kouřil Vojta | KPY0700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:23 | + 3:17 |
6. | Jiras Antonín | DOR0701 | C | OK Dobříš | 23:40 | + 3:34 |
7. | Víteček Šimon | DKP0801 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:09 | + 4:03 |
8. | Bažata Alberto | KAM0702 | C | OK Kamenice | 25:40 | + 5:34 |
9. | Vojkůvka Matěj | DOR0804 | C | OK Dobříš | 26:31 | + 6:25 |
10. | Magazu Lukas | DOR0805 | C | OK Dobříš | 26:36 | + 6:30 |
11. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 26:49 | + 6:43 |
12. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:41 | + 7:35 |
13. | Šimek Matouš | KAM0800 | C | OK Kamenice | 27:46 | + 7:40 |
14. | Heller Jakub | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 28:07 | + 8:01 |
15. | Hradil Michal | HCE0900 | C | TJ Hostivice | 28:53 | + 8:47 |
16. | Volek Robin | KNC0701 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 29:32 | + 9:26 |
17. | Španěl Filip | DOR0704 | C | OK Dobříš | 29:41 | + 9:35 |
18. | Peckl Kryštof | DOR0806 | C | OK Dobříš | 30:09 | + 10:03 |
19. | Svoboda František | ROZ0700 | C | OK Roztoky | 32:27 | + 12:21 |
20. | Procházka Vít | DKP0711 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:30 | + 14:24 |
21. | Kučera Teodor | DOR0800 | C | OK Dobříš | 34:36 | + 14:30 |
22. | Lazar Tomáš | RIC0704 | C | OB Říčany | 43:34 | + 23:28 |
23. | Dočkal Šimon | PGP0702 | C | SK Praga | 45:33 | + 25:27 |
24. | Pelant Jan | RIC0700 | C | OB Říčany | 49:20 | + 29:14 |
25. | Oujeský Dan | ADA0701 | C | OOB Spartak Adamov | 50:02 | + 29:56 |
26. | Pohl Lukáš | TAP0703 | C | KOB TRETRA Praha | 50:24 | + 30:18 |
27. | Jedlička Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 51:29 | + 31:23 |
28. | Tolar Ondřej | RIC0701 | C | OB Říčany | 53:51 | + 33:45 |
29. | Geisler Richard | DKL0700 | C | KOB Kladno | 56:42 | + 36:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svítil Martin | PGP0903 | C | SK Praga | 14:40 | |
2. | Dolák Jakub | DKP0707 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:44 | + 0:04 |
3. | Fibír Jakub | FSP0900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 14:59 | + 0:19 |
4. | Linhart Jakub | ZVO0802 | C | OB SK Zvole | 15:36 | + 0:56 |
5. | Král Samuel | MFP0801 | C | VŠSK MFF UK Praha | 16:07 | + 1:27 |
6. | Machar Dan | DKP1002 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:49 | + 4:09 |
7. | Vozábal David | PGP0904 | C | SK Praga | 18:51 | + 4:11 |
8. | Bradáč Adam | ROU0703 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 19:12 | + 4:32 |
9. | Darmovzal Šimon | PGP1001 | C | SK Praga | 21:17 | + 6:37 |
10. | Kříž Matěj | KRL0901 | C | Kometa Kralovice | 22:43 | + 8:03 |
11. | Doležal Jakub | DOR0807 | C | OK Dobříš | 23:02 | + 8:22 |
12. | Kraus Hynek | ZVO0801 | C | OB SK Zvole | 23:40 | + 9:00 |
13. | Protiva Mikuláš | TAP1100 | C | KOB TRETRA Praha | 25:44 | + 11:04 |
14. | Jiras František | DOR0900 | C | OK Dobříš | 26:56 | + 12:16 |
15. | Koma Lukáš | DOR0903 | C | OK Dobříš | 28:15 | + 13:35 |
16. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | C | OK Dobříš | 28:51 | + 14:11 |
17. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 29:04 | + 14:24 |
18. | Vojkůvka Filip | DOR0902 | C | OK Dobříš | 29:29 | + 14:49 |
19. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 31:52 | + 17:12 |
20. | Pilát Jaromír | DKL0900 | C | KOB Kladno | 32:15 | + 17:35 |
21. | Pilař František | CEP0900 | C | Čepíci | 37:22 | + 22:42 |
22. | Kuttelwascher Marek | HCE0901 | C | TJ Hostivice | 38:22 | + 23:42 |
23. | Seidl Marek | EKP1108 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 71:37 | + 56:57 |
Pastuszek Lukáš | VSP1000 | C | USK Praha | DISK | ||
Rejšek Čeněk | KAM1002 | C | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heller Jiří | ROU0501 | B | SKOB Roudnice nad Labem, | 24:08 | |
2. | Melišík Jan | TAP0502 | B | KOB TRETRA Praha | 26:02 | + 1:54 |
3. | Král Adam | MFP0507 | B | VŠSK MFF UK Praha | 26:15 | + 2:07 |
4. | Bárta Viktor | ZVO0601 | C | OB SK Zvole | 27:57 | + 3:49 |
5. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | B | KOB Kladno | 28:13 | + 4:05 |
6. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 29:32 | + 5:24 |
7. | Jiras Jenda | DOR0505 | B | OK Dobříš | 31:16 | + 7:08 |
8. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | C | KOB TRETRA Praha | 32:34 | + 8:26 |
9. | Jíra Filip | ROZ0500 | B | OK Roztoky | 33:17 | + 9:09 |
10. | Sork Dominik | TAP0504 | C | KOB TRETRA Praha | 34:03 | + 9:55 |
11. | Machar Matěj | DKP0604 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:11 | + 10:03 |
12. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | C | SK Praga | 34:58 | + 10:50 |
13. | Horák Martin | VSP0601 | C | USK Praha | 37:17 | + 13:09 |
14. | Hradil Martin | HCE0600 | C | TJ Hostivice | 37:20 | + 13:12 |
15. | Černý Matouš | TAP0501 | C | KOB TRETRA Praha | 40:21 | + 16:13 |
16. | Střelba Antonín | PGP0605 | C | SK Praga | 41:36 | + 17:28 |
17. | Tofel Šimon | TAP0605 | C | KOB TRETRA Praha | 42:16 | + 18:08 |
18. | Meier David | VSP0606 | C | USK Praha | 43:07 | + 18:59 |
19. | Tolar Hynek | RIC0505 | C | OB Říčany | 44:59 | + 20:51 |
20. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | C | OOB Spartak Adamov | 49:19 | + 25:11 |
21. | Kándl Matěj | DCE0500 | C | KOB Dobřichovice | 49:47 | + 25:39 |
22. | Kuttelwascher Adam | HCE0601 | C | TJ Hostivice | 52:57 | + 28:49 |
23. | Geleta Šimon | ZVO0602 | C | OB SK Zvole | 55:57 | + 31:49 |
24. | Hronza Štěpán | DOR0501 | C | OK Dobříš | 64:17 | + 40:09 |
25. | Vondra Tomáš | FSP0500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:18 | + 42:10 |
26. | Havlíček Martin | DOR0601 | C | OK Dobříš | 69:10 | + 45:02 |
27. | Kosák Jonáš | PGP0603 | C | SK Praga | 69:15 | + 45:07 |
28. | Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | 70:15 | + 46:07 |
29. | Pop Jonáš | TAP0600 | C | KOB TRETRA Praha | 70:58 | + 46:50 |
30. | Dragoun Matěj | DOR0603 | C | OK Dobříš | 74:26 | + 50:18 |
31. | Kuchař Pavel | RIC0604 | C | OB Říčany | 99:16 | + 75:08 |
32. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | C | OOB SK Chrast | 100:49 | + 76:41 |
Izdný Vít | DKP0601 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 34:48 | |
2. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 36:00 | + 1:12 |
3. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | B | Oddíl OB Kotlářka | 40:01 | + 5:13 |
4. | Mareš Albert | DKP0308 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:27 | + 6:39 |
5. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 42:11 | + 7:23 |
6. | Snížek Ondřej | DOR0406 | B | OK Dobříš | 42:33 | + 7:45 |
7. | Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | 42:37 | + 7:49 |
8. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 43:48 | + 9:00 |
9. | Tůma Šimon | TAP0400 | B | KOB TRETRA Praha | 43:52 | + 9:04 |
10. | Petrilák Matouš | DOR0409 | B | OK Dobříš | 44:47 | + 9:59 |
11. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 45:18 | + 10:30 |
12. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB TRETRA Praha | 45:58 | + 11:10 |
13. | Trnka Martin jun | VSP0300 | C | USK Praha | 47:51 | + 13:03 |
14. | Šácha Václav | DOR0410 | C | OK Dobříš | 48:43 | + 13:55 |
15. | Kuc Radim | SCP0400 | B | OK Sparta Praha | 49:05 | + 14:17 |
16. | Bejvl Marek | LME0400 | B | SK Los Mělník | 49:07 | + 14:19 |
17. | Javůrek Tomáš | VSP0302 | C | USK Praha | 88:59 | + 54:11 |
18. | Kozadajev Adam | KNC0303 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 92:24 | + 57:36 |
19. | Španěl Vojtěch | DOR0407 | C | OK Dobříš | 95:34 | + 60:46 |
20. | Hronza Jakub | DOR0300 | C | OK Dobříš | 96:28 | + 61:40 |
21. | Ouška Filip | DOR0304 | C | OK Dobříš | 102:28 | + 67:40 |
22. | Mucha Ondřej | RIC0400 | C | OB Říčany | 105:42 | + 70:54 |
23. | Bohatý Jan | UVP0400 | C | Slovan Praha | 143:18 | + 108:30 |
Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 40:36 | |
2. | Janda Ondřej | DOR0100 | A | OK Dobříš | 40:53 | + 0:17 |
3. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 42:03 | + 1:27 |
4. | Malačka Milan | DKP0210 | A | Oddíl OB Kotlářka | 42:20 | + 1:44 |
5. | Kučera Jáchym | DOR0301 | B | OK Dobříš | 48:13 | + 7:37 |
6. | Janas Petr | PGP0200 | A | SK Praga | 48:21 | + 7:45 |
7. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 50:42 | + 10:06 |
8. | Škvor Adam | KAM0202 | A | OK Kamenice | 51:19 | + 10:43 |
9. | Valášek Václav | KAM0100 | B | OK Kamenice | 52:14 | + 11:38 |
10. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 52:23 | + 11:47 |
11. | Klaška Martin | DKP0100 | B | Oddíl OB Kotlářka | 52:59 | + 12:23 |
12. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:32 | + 14:56 |
13. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 55:56 | + 15:20 |
14. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 58:24 | + 17:48 |
15. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 58:26 | + 17:50 |
16. | Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | 61:08 | + 20:32 |
17. | Kolský Pavel | PGP0204 | B | SK Praga | 63:18 | + 22:42 |
18. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | OK Kamenice | 63:34 | + 22:58 |
19. | Blaha Petr | KAM0104 | B | OK Kamenice | 65:01 | + 24:25 |
20. | Víteček Jáchym | DKP0204 | B | Oddíl OB Kotlářka | 67:52 | + 27:16 |
21. | Forst Antonín | PGP0106 | C | SK Praga | 71:43 | + 31:07 |
22. | Tesařík Jáchym | DKP0106 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:12 | + 32:36 |
23. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | OK Kamenice | 75:25 | + 34:49 |
24. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 77:26 | + 36:50 |
25. | Brachtl Adam | ZVO0102 | C | OB SK Zvole | 84:34 | + 43:58 |
26. | Renda Michal | KAM0207 | B | OK Kamenice | 88:07 | + 47:31 |
27. | Pethö Alex | RIC0100 | C | OB Říčany | 90:30 | + 49:54 |
28. | Borl Jaroslav | KNC0102 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 95:19 | + 54:43 |
29. | Volek Jaroslav | KNC0100 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 101:21 | + 60:45 |
30. | Kraus Matěj | ZVO0203 | C | OB SK Zvole | 124:00 | + 83:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 49:59 | |
2. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem, | 60:19 | + 10:20 |
3. | Ždimera Jan | PGP9903 | B | SK Praga | 63:03 | + 13:04 |
4. | Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 82:59 | + 33:00 | |
5. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | B | Oddíl OB Kotlářka | 86:36 | + 36:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | B | KOB Kladno | 97:03 | 0 | |
2. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 106:45 | + 9:42 | 0 |
3. | Straka Tomáš | SLA9702 | C | SKOB Slaný | 119:32 | + 22:29 | 0 |
4. | Křemen Štěpán | KAM9804 | C | OK Kamenice | 124:07 | + 27:04 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glonek Jakub | AOP9602 | E | Orientační Běh Opava | 68:23 | 8791 | |
2. | Matějů Luboš | PGP7601 | C | SK Praga | 69:12 | + 0:49 | 8689 |
3. | Landovský Jakub | PGP9601 | R | SK Praga | 70:44 | + 2:21 | 8498 |
4. | Rusý Tomáš | KAM9301 | C | OK Kamenice | 71:13 | + 2:50 | 8438 |
5. | Kozák Petr | KAM6501 | C | OK Kamenice | 71:28 | + 3:05 | 8407 |
6. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 74:24 | + 6:01 | 8041 |
7. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 74:58 | + 6:35 | 7970 |
8. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 75:01 | + 6:38 | 7964 |
9. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 75:05 | + 6:42 | 7956 |
10. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 75:18 | + 6:55 | 7928 |
11. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | C | Magnus Orienteering | 76:09 | + 7:46 | 7822 |
12. | Procházka Pavel | PGP9002 | C | SK Praga | 76:11 | + 7:48 | 7818 |
13. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 77:08 | + 8:45 | 7700 |
14. | Seidl Miroslav | EKP7402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 77:21 | + 8:58 | 7673 |
15. | Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | 77:42 | + 9:19 | 7629 |
16. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 79:28 | + 11:05 | 7409 |
17. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 82:08 | + 13:45 | 7076 |
18. | Fujáček Jan | SCP7506 | C | OK Sparta Praha | 82:32 | + 14:09 | 7026 |
18. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 82:32 | + 14:09 | 7026 |
20. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 82:59 | + 14:36 | 6970 |
21. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 83:13 | + 14:50 | 6941 |
22. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 84:51 | + 16:28 | 6738 |
23. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 85:29 | + 17:06 | 6659 |
24. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:08 | + 17:45 | 6578 |
25. | Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB TRETRA Praha | 86:41 | + 18:18 | 6509 |
26. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 87:32 | + 19:09 | 6403 |
27. | Holas Štěpán | SJC8702 | C | Sportcentrum Jičín | 87:40 | + 19:17 | 6386 |
28. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 88:10 | + 19:47 | 6324 |
29. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 90:56 | + 22:33 | 5979 |
30. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:04 | + 22:41 | 5962 |
31. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 92:48 | + 24:25 | 5746 |
32. | Václavík Jan | VPM8701 | C | KOS Slavia Plzeň | 92:50 | + 24:27 | 5742 |
33. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 93:44 | + 25:21 | 5630 |
34. | Aster Tomáš | SLA9602 | C | SKOB Slaný | 94:14 | + 25:51 | 5567 |
35. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 94:35 | + 26:12 | 5524 |
36. | Neumann Petr | PGP8705 | C | SK Praga | 94:58 | + 26:35 | 5476 |
37. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 95:29 | + 27:06 | 5412 |
38. | Hlaváč Jaroslav | SPC9205 | C | SPORTICUS team | 95:45 | + 27:22 | 5378 |
39. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 96:30 | + 28:07 | 5285 |
39. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 96:30 | + 28:07 | 5285 |
41. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 97:30 | + 29:07 | 5160 |
42. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 102:50 | + 34:27 | 4495 |
43. | Beneš Filip | TAP8701 | C | KOB TRETRA Praha | 103:04 | + 34:41 | 4466 |
44. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 103:32 | + 35:09 | 4408 |
45. | Lužnický Jiří | 69X8500 | HO Humanita | 118:17 | + 49:54 | ||
46. | Kučera Petr | MFP7602 | C | VŠSK MFF UK Praha | 122:31 | + 54:08 | 2040 |
Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Vrabec Tomáš | SCP8700 | C | OK Sparta Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:11 | 5914 | |
2. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 52:01 | + 0:50 | 5822 |
3. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 53:57 | + 2:46 | 5608 |
4. | Pračka Tomáš | RIC7302 | C | OB Říčany | 55:11 | + 4:00 | 5472 |
5. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | C | VŠSK MFF UK Praha | 57:30 | + 6:19 | 5216 |
6. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 59:18 | + 8:07 | 5018 |
7. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:47 | + 9:36 | 4854 |
8. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:57 | + 9:46 | 4836 |
9. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 61:19 | + 10:08 | 4795 |
10. | Tesař Jan | SCP8501 | C | OK Sparta Praha | 68:12 | + 17:01 | 4036 |
11. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 70:04 | + 18:53 | 3830 |
12. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:50 | + 19:39 | 3745 |
13. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:22 | + 21:11 | 3576 |
14. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:21 | + 22:10 | 3467 |
15. | Beran Pavel | TZL7920 | C | SKOB Zlín | 73:32 | + 22:21 | 3447 |
16. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | C | OOB Spartak Adamov | 74:46 | + 23:35 | 3311 |
17. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | C | KOB Dobruška | 76:18 | + 25:07 | 3142 |
18. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Kobylisy | 79:28 | + 28:17 | ||
19. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 81:49 | + 30:38 | 2533 |
20. | Žáček Martin | FSP6803 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 85:08 | + 33:57 | 2167 |
21. | Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | 85:38 | + 34:27 | 2112 |
22. | Kurz Matouš | PGP8606 | C | SK Praga | 95:44 | + 44:33 | 997 |
23. | Maška Marek | MKP8800 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 100:44 | + 49:33 | 445 |
24. | Liška Petr | KPY8601 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 105:45 | + 54:34 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 54:05 | |
2. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:21 | + 2:16 |
3. | Dočkal Tomáš | PGP7711 | C | SK Praga | 56:51 | + 2:46 |
4. | Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | 66:59 | + 12:54 |
5. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 73:28 | + 19:23 |
6. | Vaněček Jan | TJP8000 | C | TJ Sokol Troja | 78:13 | + 24:08 |
7. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 79:14 | + 25:09 |
8. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 87:52 | + 33:47 |
9. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 99:09 | + 45:04 |
10. | Svoboda Jiří | ROZ7500 | C | OK Roztoky | 101:33 | + 47:28 |
11. | Kříž Dušan | KRL7800 | C | Kometa Kralovice | 104:45 | + 50:40 |
12. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 112:36 | + 58:31 |
13. | Míka Pavel | DKP7800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 133:38 | + 79:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šindelka Antonín | RBK7215 | C | SK Radioklub Blansko | 67:39 | |
2. | Čermák Radek | PGP6405 | C | SK Praga | 69:13 | + 1:34 |
3. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | C | USK Praha | 69:18 | + 1:39 |
4. | Aschermann Jan | VSP6902 | C | USK Praha | 69:41 | + 2:02 |
5. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 70:47 | + 3:08 |
6. | Melichar Jan | DKP7500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:04 | + 9:25 |
7. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 77:54 | + 10:15 |
8. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 78:06 | + 10:27 |
9. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB TRETRA Praha | 78:31 | + 10:52 |
10. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 78:57 | + 11:18 |
11. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 82:08 | + 14:29 |
12. | Přibík Martin | PGP7406 | C | SK Praga | 82:44 | + 15:05 |
13. | Procházka Vít | KPY8000 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 83:42 | + 16:03 |
14. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 85:03 | + 17:24 |
15. | Ptáček Jan | PVP7200 | C | VSS Přírodověda Praha | 86:26 | + 18:47 |
16. | Lampa David | DKP7702 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:11 | + 24:32 |
17. | Bergl Tomáš | TJP7801 | C | TJ Sokol Troja | 93:49 | + 26:10 |
18. | Sliva Jan | SCP7300 | C | OK Sparta Praha | 101:59 | + 34:20 |
19. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 102:00 | + 34:21 |
20. | Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 102:56 | + 35:17 |
21. | Pelant Michal | RIC7400 | C | OB Říčany | 103:17 | + 35:38 |
22. | Svoboda Jakub | FSP7601 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 106:17 | + 38:38 |
23. | Pilař Marek | CEP7700 | C | Čepíci | 109:50 | + 42:11 |
24. | Mařík Karel | FSP7200 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 111:34 | + 43:55 |
25. | Polívka Petr | RIC7401 | C | OB Říčany | 118:15 | + 50:36 |
26. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 174:51 | + 107:12 |
Svatý Jakub | PGP7610 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 58:17 | |
2. | Bejvl Jakub | LME7100 | C | SK Los Mělník | 58:40 | + 0:23 |
3. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 62:13 | + 3:56 |
4. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 64:01 | + 5:44 |
5. | Kovářík Tomáš | KAM6901 | C | OK Kamenice | 64:56 | + 6:39 |
6. | Matoušek Martin | SLA7100 | C | SKOB Slaný | 66:41 | + 8:24 |
7. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 69:28 | + 11:11 |
8. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 71:19 | + 13:02 |
9. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 72:23 | + 14:06 |
10. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 73:18 | + 15:01 |
11. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:36 | + 15:19 |
12. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 74:40 | + 16:23 |
13. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:59 | + 18:42 |
14. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:43 | + 20:26 |
15. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 80:27 | + 22:10 |
16. | Škrabálek Jan | KYL7000 | C | SK SP Kylešovice | 80:32 | + 22:15 |
17. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 81:23 | + 23:06 |
18. | Velichkov Petar | DKP6704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:17 | + 25:00 |
19. | Betlach Miroslav | DKP6300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:04 | + 28:47 |
20. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 87:57 | + 29:40 |
21. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 88:50 | + 30:33 |
22. | Pliska Miloš | PGP6304 | C | SK Praga | 89:43 | + 31:26 |
23. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB TRETRA Praha | 90:22 | + 32:05 |
24. | Votava Petr | KNC6602 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 92:37 | + 34:20 |
25. | Reichl Michal | MKP6402 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 92:54 | + 34:37 |
26. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 93:39 | + 35:22 |
27. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 93:52 | + 35:35 |
28. | Brachtl Daniel | ZVO6902 | C | OB SK Zvole | 98:36 | + 40:19 |
29. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 99:27 | + 41:10 |
30. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 103:53 | + 45:36 |
31. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | C | OK Roztoky | 104:32 | + 46:15 |
32. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 105:07 | + 46:50 |
33. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 107:58 | + 49:41 |
34. | Kubů Jaroslav | OLP6701 | C | PSK Olymp Praha | 111:05 | + 52:48 |
35. | Blažek Vladimír | 5XC6900 | SK Nepoměřice | 130:10 | + 71:53 | |
36. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 135:15 | + 76:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 58:08 | |
2. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 68:45 | + 10:37 |
3. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:31 | + 18:23 |
4. | Černý Radomír | HCE6901 | C | TJ Hostivice | 77:16 | + 19:08 |
5. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 80:54 | + 22:46 |
6. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 84:56 | + 26:48 |
7. | Kraml Martin | ZVO7102 | C | OB SK Zvole | 88:36 | + 30:28 |
8. | Javůrek Jaromír | VSP7110 | C | USK Praha | 89:16 | + 31:08 |
9. | Kuttelwascher Radek | HCE6801 | C | TJ Hostivice | 104:52 | + 46:44 |
10. | Hradil Jiří | HCE7200 | C | TJ Hostivice | 109:52 | + 51:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 55:17 | |
2. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 58:50 | + 3:33 |
3. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 64:00 | + 8:43 |
4. | John Vladimír | OLP5502 | C | PSK Olymp Praha | 65:25 | + 10:08 |
4. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 65:25 | + 10:08 |
6. | Hájek Jan | MAS5401 | C | KČT Aš | 65:28 | + 10:11 |
7. | Šámal Václav | OKP5600 | C | SK OK 24 Praha | 66:35 | + 11:18 |
8. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 67:23 | + 12:06 |
9. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:20 | + 16:03 |
10. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:41 | + 16:24 |
11. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 73:10 | + 17:53 |
12. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 73:29 | + 18:12 |
13. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 73:54 | + 18:37 |
14. | Soukup Václav | VSP5600 | C | USK Praha | 75:10 | + 19:53 |
15. | Marek Jan | LBE6100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 75:51 | + 20:34 |
16. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | C | SK Praga | 76:14 | + 20:57 |
17. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 77:47 | + 22:30 |
18. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 81:39 | + 26:22 |
19. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 88:06 | + 32:49 |
20. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 93:32 | + 38:15 |
21. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 102:14 | + 46:57 |
22. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 110:09 | + 54:52 |
23. | Štětina Jiří | HCE6100 | C | TJ Hostivice | 137:59 | + 82:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujan Sláva | DKL4800 | C | KOB Kladno | 50:35 | |
2. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 51:14 | + 0:39 |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:40 | + 3:05 |
4. | Jelínek Martin | PGP5103 | C | SK Praga | 55:11 | + 4:36 |
5. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:55 | + 5:20 |
6. | Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 56:25 | + 5:50 |
7. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 58:44 | + 8:09 |
8. | Zelený Vladimír | 4800 | 64:42 | + 14:07 | ||
9. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 70:44 | + 20:09 |
10. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 73:56 | + 23:21 |
11. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 74:26 | + 23:51 |
12. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 74:57 | + 24:22 |
13. | Mudr Stanislav | DCE4400 | C | KOB Dobřichovice | 76:28 | + 25:53 |
14. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 78:07 | + 27:32 |
15. | Valášek Josef | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 83:07 | + 32:32 |
16. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 83:20 | + 32:45 |
17. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 94:00 | + 43:25 |
18. | Kolský Alexander | PGP5000 | C | SK Praga | 97:53 | + 47:18 |
Lebduška Petr | ROU4702 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 52:08 | |
2. | Javůrek Jaromír | 17X4100 | Aktivity v přirodě | 63:56 | + 11:48 | |
3. | Semorád Miloš | SCP3300 | C | OK Sparta Praha | 82:00 | + 29:52 |
4. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 86:29 | + 34:21 |
5. | Louša František | KPY3700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 90:16 | + 38:08 |
Vondra Jaroslav | FSP3300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Šerák Zdeněk | MKP4200 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mácová Barbora | DOB1050 | C | KOB Dobruška | 17:40 | |
2. | Rakovcová Zuzana | 20:01 | + 2:21 | |||
3. | Švejda Jáchym | ZVO0902 | C | OB SK Zvole | 20:23 | + 2:43 |
4. | Kuchař Jan | 21:33 | + 3:53 | |||
5. | Pangrácová Eva | MFP1051 | C | VŠSK MFF UK Praha | 21:43 | + 4:03 |
6. | Lazar David | RIC1001 | C | OB Říčany | 22:35 | + 4:55 |
7. | Brodský Matěj | NNN1001 | Neregistrovaní (NNN) | 23:37 | + 5:57 | |
8. | Svoboda Filip | NNN0700 | Neregistrovaní (NNN) | 23:39 | + 5:59 | |
9. | Bartáková Eliška | 23:41 | + 6:01 | |||
10. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB TRETRA Praha | 24:07 | + 6:27 |
11. | Priehoda Erik | PGP0803 | C | SK Praga | 24:12 | + 6:32 |
12. | Preisler Kryštof | 24:21 | + 6:41 | |||
13. | Rejšková Klára | KAM1251 | C | OK Kamenice | 25:14 | + 7:34 |
14. | Král Eduard | MFP1201 | VŠSK MFF UK Praha | 26:08 | + 8:28 | |
15. | Nitsch Lukáš | FSP1200 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:32 | + 8:52 |
16. | Kamarádová Zdeňka | NNN1050 | Neregistrovaní (NNN) | 26:38 | + 8:58 | |
17. | Procházková Aneta | DKP1153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:35 | + 9:55 |
18. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 28:46 | + 11:06 |
19. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 28:57 | + 11:17 |
20. | Zákoucký Václav | DKP1004 | Oddíl OB Kotlářka | 30:07 | + 12:27 | |
21. | Zákoucký Hynek | DKP1103 | Oddíl OB Kotlářka | 30:27 | + 12:47 | |
22. | Rambousková Eliška | 30:28 | + 12:48 | |||
23. | Uhlířová Maruška | 30:33 | + 12:53 | |||
24. | Uhlířová Eliška | 30:51 | + 13:11 | |||
25. | Toflová Elizabeth | 31:16 | + 13:36 | |||
26. | Bradáčová Hana | ROU1250 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 32:43 | + 15:03 |
27. | Španěl Vít | DOR1111 | OK Dobříš | 33:55 | + 16:15 | |
28. | Beran Matouš | 34:37 | + 16:57 | |||
29. | Pilař Jiří | CEP1300 | C | Čepíci | 34:52 | + 17:12 |
30. | Dufková Sandra | 36:06 | + 18:26 | |||
31. | Nekvasilová Julie | 36:19 | + 18:39 | |||
32. | Kukačková Johana | 37:02 | + 19:22 | |||
33. | Aschermanová Amálie | 37:47 | + 20:07 | |||
34. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 40:07 | + 22:27 |
35. | Rambousková Julie | 41:20 | + 23:40 | |||
36. | Chmelíková Anežka | DOR1050 | C | OK Dobříš | 41:52 | + 24:12 |
37. | Vaněčková Anna | 42:35 | + 24:55 | |||
38. | Vaněček Jan | 42:36 | + 24:56 | |||
39. | Kuchař Vojta | 42:59 | + 25:19 | |||
40. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | C | KOB TRETRA Praha | 46:43 | + 29:03 |
41. | Frohde Matouš | 48:26 | + 30:46 | |||
42. | Pohlová Sandra | TAP1151 | C | KOB TRETRA Praha | 48:55 | + 31:15 |
43. | Darmovzal Marek | 59Z1300 | Uhříněves | 52:00 | + 34:20 | |
44. | Spáčil Zdeněk | NNN1000 | Neregistrovaní (NNN) | 55:36 | + 37:56 | |
45. | Procházková Elena | 59:03 | + 41:23 | |||
46. | Karban Ondřej | DKP1100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:27 | + 41:47 |
47. | Joslová Magda | 60:01 | + 42:21 | |||
48. | Míka Luboš | DKP1101 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:07 | + 42:27 |
49. | Collis Emma | DKP1251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:59 | + 48:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randík Jan | NNN0010 | Neregistrovaní (NNN) | 69:00 | ||
2. | Jandera Tomáš | NNN0004 | Neregistrovaní (NNN) | 71:28 | + 2:28 | |
3. | Randíková Magdaléna | NNN0007 | Neregistrovaní (NNN) | 71:52 | + 2:52 | |
4. | Benda Jan | NNN0009 | Neregistrovaní (NNN) | 77:25 | + 8:25 | |
5. | Choutka Jaroslav | NNN0008 | Neregistrovaní (NNN) | 79:50 | + 10:50 | |
6. | Veselý Vojta | NNN0074 | Neregistrovaní (NNN) | 79:55 | + 10:55 | |
7. | Janeček Ondřej | NNN0006 | Neregistrovaní (NNN) | 82:17 | + 13:17 | |
8. | Janík Pavel | NNN0005 | Neregistrovaní (NNN) | 85:16 | + 16:16 | |
9. | Plánička Viktor | NNN0002 | Neregistrovaní (NNN) | 87:31 | + 18:31 | |
10. | Veselý Vašek | NNN0003 | Neregistrovaní (NNN) | 97:02 | + 28:02 | |
11. | Němec Jan | NNN0011 | Neregistrovaní (NNN) | 102:41 | + 33:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolenčík Vojta | NNN0014 | Neregistrovaní (NNN) | 78:22 | ||
2. | Janeček Jiří | NNN0023 | Neregistrovaní (NNN) | 79:51 | + 1:29 | |
3. | Zákostelecký František | NNN0027 | Neregistrovaní (NNN) | 80:02 | + 1:40 | |
4. | Křivánek Martin | NNN0021 | Neregistrovaní (NNN) | 87:45 | + 9:23 | |
5. | Plánička Jiří | NNN0024 | Neregistrovaní (NNN) | 91:13 | + 12:51 | |
6. | Beneš Radovan | NNN0016 | Neregistrovaní (NNN) | 91:30 | + 13:08 | |
7. | Havlíček Vojtěch | NNN0013 | Neregistrovaní (NNN) | 107:44 | + 29:22 | |
8. | Sedláček Luděk | NNN0022 | Neregistrovaní (NNN) | 122:11 | + 43:49 | |
9. | Janík Ondřej | NNN0018 | Neregistrovaní (NNN) | 122:12 | + 43:50 | |
10. | Henzl Jarda | NNN0026 | Neregistrovaní (NNN) | 125:25 | + 47:03 | |
11. | Veselý Mirek | NNN0019 | Neregistrovaní (NNN) | 126:54 | + 48:32 | |
12. | Štěpánek Bedřich | NNN0028 | Neregistrovaní (NNN) | 144:22 | + 66:00 | |
13. | Setnička Jaroslav | NNN0025 | Neregistrovaní (NNN) | 145:39 | + 67:17 | |
14. | Beneš Radovan | NNN0017 | Neregistrovaní (NNN) | 158:41 | + 80:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jandera Kryštof | NNN0034 | Neregistrovaní (NNN) | 23:33 | ||
2. | Sedláček Pepa | NNN0030 | Neregistrovaní (NNN) | 40:12 | + 16:39 | |
3. | Pláničková Líba | NNN0033 | Neregistrovaní (NNN) | 41:20 | + 17:47 | |
4. | Kajinková Renata | NNN0029 | Neregistrovaní (NNN) | 41:27 | + 17:54 | |
5. | Sedláčková Eliška | NNN0037 | Neregistrovaní (NNN) | 42:41 | + 19:08 | |
6. | Brabencová Andulka | NNN0038 | Neregistrovaní (NNN) | 48:12 | + 24:39 | |
7. | Němcová Magdalena | NNN0032 | Neregistrovaní (NNN) | 48:44 | + 25:11 | |
8. | Němec Jaromír | NNN0036 | Neregistrovaní (NNN) | 61:34 | + 38:01 | |
9. | Štěpánek Jiří | NNN0035 | Neregistrovaní (NNN) | 71:37 | + 48:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Ondřej | NNN0041 | Neregistrovaní (NNN) | 39:31 | ||
2. | Němec Marek | NNN0043 | Neregistrovaní (NNN) | 47:55 | + 8:24 | |
3. | Janderová Barbora | NNN0053 | Neregistrovaní (NNN) | 51:34 | + 12:03 | |
4. | Choutková Lenka | NNN0044 | Neregistrovaní (NNN) | 53:19 | + 13:48 | |
5. | Svobodová Hana | NNN0051 | Neregistrovaní (NNN) | 64:09 | + 24:38 | |
6. | Štěpánek Bedřich | NNN0052 | Neregistrovaní (NNN) | 70:01 | + 30:30 | |
7. | Hadač Jakub | NNN0049 | Neregistrovaní (NNN) | 70:55 | + 31:24 | |
8. | Beneš Karel | NNN0045 | Neregistrovaní (NNN) | 76:03 | + 36:32 | |
9. | Králová Jitka | NNN0046 | Neregistrovaní (NNN) | 81:37 | + 42:06 | |
10. | Škvor Ondřej | NNN0042 | Neregistrovaní (NNN) | 82:31 | + 43:00 | |
11. | Chroust Rudolf | NNN0039 | Neregistrovaní (NNN) | 89:57 | + 50:26 | |
12. | Kunertová Helena | NNN0050 | Neregistrovaní (NNN) | 91:48 | + 52:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berounský Petr | VSP7203 | C | USK Praha | 34:45 | |
2. | Kuttelwascherová Jitka | HCE7251 | C | TJ Hostivice | 43:05 | + 8:20 |
3. | Nigrin Matouš | DOR0303 | OK Dobříš | 53:09 | + 18:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 49:16 | |
2. | Hejsková Bohumila | KAM6852 | C | OK Kamenice | 51:04 | + 1:48 |
3. | Trnka Marek | VSP0402 | C | USK Praha | 58:08 | + 8:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lazar Jindřich | 33:03 | ||||
2. | Juckeland Sabina | 24D7150 | SV Robotron Dresden | 34:02 | + 0:59 | |
3. | Procházka Zdeněk | 38:25 | + 5:22 | |||
4. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | B | OK Jiskra Nový Bor | 40:01 | + 6:58 |
5. | Juckeland Wolf-Gerold | 24D7100 | SV Robotron Dresden | 40:50 | + 7:47 | |
6. | Kukačková Renata | 42:08 | + 9:05 | |||
7. | Hroch Tomáš | 95C7500 | Hroši | 42:40 | + 9:37 | |
8. | Pokorný Stanislav | RIC7602 | OB Říčany | 43:23 | + 10:20 | |
9. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:36 | + 10:33 |
10. | Rendová Iva | KAM7152 | C | OK Kamenice | 45:08 | + 12:05 |
11. | Černá Petra | HCE7751 | C | TJ Hostivice | 46:27 | + 13:24 |
12. | Švejda Karel | ZVO7046 | OB SK Zvole | 47:37 | + 14:34 | |
13. | Švejdová Eliška | ZVO0454 | C | OB SK Zvole | 47:48 | + 14:45 |
14. | Nekvasil Jakub | 51:14 | + 18:11 | |||
15. | Nováková Lenka | NNN7155 | Neregistrovaní (NNN) | 52:17 | + 19:14 | |
16. | Grabmüller Radek | 74Z8300 | Radek Grabmüller | 52:41 | + 19:38 | |
17. | Netušilová Natálie | NNN9055 | Neregistrovaní (NNN) | 53:52 | + 20:49 | |
18. | Hradilová Katarína | HCE7350 | C | TJ Hostivice | 54:25 | + 21:22 |
19. | Hrubý František | 6YC0200 | Neregistrovaní | 55:31 | + 22:28 | |
20. | Kosíková Helena | VSP6550 | C | USK Praha | 57:09 | + 24:06 |
21. | Javůrková Gábina | VSP7260 | C | USK Praha | 57:52 | + 24:49 |
22. | Albrecht Vladimír | KAM7800 | C | OK Kamenice | 58:39 | + 25:36 |
23. | Krupová Tereza | 6YC8751 | Neregistrovaní | 60:04 | + 27:01 | |
24. | Kymlová Šárka | 8FX8350 | TJ Kobylisy | 62:21 | + 29:18 | |
25. | Kamarád Tomáš | NNN2000 | Neregistrovaní (NNN) | 62:28 | + 29:25 | |
26. | Geislerová Dita | DKL7550 | C | KOB Kladno | 63:19 | + 30:16 |
27. | Melišík Michael | TAP7100 | C | KOB TRETRA Praha | 63:53 | + 30:50 |
28. | Šplíchal Jiří | OKP4500 | C | SK OK 24 Praha | 64:01 | + 30:58 |
29. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 64:45 | + 31:42 |
30. | Josl Jan | 9JC8500 | neregistrovaní - Všenory | 71:34 | + 38:31 | |
31. | Hrdlička Jan | SLA0200 | C | SKOB Slaný | 74:40 | + 41:37 |
32. | Kotulán Matěj | 81C0303 | Cirkus Čakovice | 75:57 | + 42:54 | |
33. | Černá Jana | TAP7250 | KOB TRETRA Praha | 80:39 | + 47:36 | |
34. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 81:45 | + 48:42 |
35. | Paulů Robert | 8RC7300 | BZP | 82:08 | + 49:05 | |
36. | Hrubá Veronika | 6YC6750 | Neregistrovaní | 84:51 | + 51:48 | |
37. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 84:57 | + 51:54 |
38. | Snížková Radka | NNN7050 | Neregistrovaní (NNN) | 88:41 | + 55:38 | |
Ševčík Marek | DISK | |||||
Snížek Filip | NNN0300 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Trdá Lucie | DISK | |||||
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | DISK | ||
Pěkná Eva | ROU7550 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | DISK | ||
Samohýl Richard | PGP2800 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Protiva Tomáš | 48:58 | ||||
2. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 59:42 | + 10:44 |
3. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 62:00 | + 13:02 |
4. | Šíma Petr | 62:15 | + 13:17 | |||
5. | Máca Petr | 81C8000 | Cirkus Čakovice | 67:02 | + 18:04 | |
6. | Hrabánková Klára | PGP9654 | C | SK Praga | 73:26 | + 24:28 |
7. | Dittrt Štěpán | LME0001 | C | SK Los Mělník | 74:41 | + 25:43 |
8. | Kindl Jiří | RIC7901 | C | OB Říčany | 89:39 | + 40:41 |
9. | Mojžíšek Tomáš | KAM7801 | C | OK Kamenice | 89:42 | + 40:44 |
10. | Bulíř Jiří | 90:11 | + 41:13 | |||
11. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 90:38 | + 41:40 |
12. | Náhlíková Erika | HCE9750 | C | TJ Hostivice | 91:05 | + 42:07 |
13. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB TRETRA Praha | 93:04 | + 44:06 | |
14. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 94:20 | + 45:22 |
15. | Víšková Alena | 109:47 | + 60:49 | |||
16. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 118:06 | + 69:08 |
17. | Lorenc Jan | 123:13 | + 74:15 | |||
18. | Jenčík Martin | ZBP8000 | OOB SK Zbraslav | 124:31 | + 75:33 | |
Šlégrová Stanislava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stýblová Bára | NNN0061 | Neregistrovaní (NNN) | 43:04 | ||
2. | Janečková Veronika | NNN0054 | Neregistrovaní (NNN) | 52:22 | + 9:18 | |
3. | Němcová Barbora | NNN0060 | Neregistrovaní (NNN) | 55:24 | + 12:20 | |
4. | Janíková Kateřina | NNN0058 | Neregistrovaní (NNN) | 58:21 | + 15:17 | |
5. | Brabencová Alena | NNN0062 | Neregistrovaní (NNN) | 61:54 | + 18:50 | |
6. | Janíková Martina | NNN0055 | Neregistrovaní (NNN) | 66:59 | + 23:55 | |
7. | Sedláčková Jana | NNN0059 | Neregistrovaní (NNN) | 70:22 | + 27:18 | |
8. | Stýblová Klára | NNN0057 | Neregistrovaní (NNN) | 71:23 | + 28:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janderová Markéta | NNN0067 | Neregistrovaní (NNN) | 47:50 | ||
2. | Vaiglová Zuzana | NNN0063 | Neregistrovaní (NNN) | 55:34 | + 7:44 | |
3. | Safrankova Jana | NNN0072 | Neregistrovaní (NNN) | 57:42 | + 9:52 | |
4. | Benešová Kristýna | NNN0070 | Neregistrovaní (NNN) | 67:28 | + 19:38 | |
5. | Roznětinská Markéta | NNN0068 | Neregistrovaní (NNN) | 68:06 | + 20:16 | |
6. | Štěpánková Kateřina | NNN0071 | Neregistrovaní (NNN) | 75:33 | + 27:43 | |
7. | Hadačová Pavla | NNN0066 | Neregistrovaní (NNN) | 77:20 | + 29:30 | |
8. | Ransdorfová Šárka | NNN0065 | Neregistrovaní (NNN) | 77:32 | + 29:42 | |
9. | Vaiglová Marie | NNN0069 | Neregistrovaní (NNN) | 85:36 | + 37:46 | |
10. | Benešová Zdeňka | NNN0064 | Neregistrovaní (NNN) | 101:27 | + 53:37 | |
11. | Benešová Jana | NNN0073 | Neregistrovaní (NNN) | 118:24 | + 70:34 |