Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryglová Adéla | TBM0857 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:30 | |
2. | Finstrlová Denisa | ZBM0951 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:51 | + 5:21 |
3. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:32 | + 6:02 |
4. | Novotná Nicol | SJI0953 | C | OK Jihlava | 32:59 | + 8:29 |
5. | Charouzová Eliška | CHT0851 | C | OOB SK Chrast | 38:09 | + 13:39 |
6. | Coufalová Thea | ZBM1050 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:09 | + 16:39 |
7. | Boučková Eva | CHT0751 | C | OOB SK Chrast | 41:40 | + 17:10 |
8. | Coufalová Júlia | SJI0950 | C | OK Jihlava | 44:07 | + 19:37 |
9. | Kučerová Tereza | ZBM0957 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:51 | + 20:21 |
10. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 44:54 | + 20:24 |
Stašková Sára | ZBM0751 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Coufalová Rea | ZBM0953 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Taslerová Martina | ABM0757 | C | KOB ALFA Brno | 21:04 | |
2. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 22:09 | + 1:05 |
3. | Kopencová Anna | SJH0752 | C | SJH Jindřichův Hradec | 22:29 | + 1:25 |
4. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | C | KOS TJ Tesla Brno | 22:47 | + 1:43 |
5. | Čechová Johana | TBM0888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:45 | + 2:41 |
6. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | C | BETA URSUS Orienteering | 24:44 | + 3:40 |
7. | Kočová Klára | ZBM0850 | C | SK Žabovřesky Brno | 26:20 | + 5:16 |
8. | Potužníková Adéla | SJH0754 | C | SJH Jindřichův Hradec | 31:05 | + 10:01 |
9. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | C | SK OB Chotěboř | 31:31 | + 10:27 |
10. | Vernerová Hana | TBM0780 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:57 | + 12:53 |
11. | Janíčková Jolana | OSN0777 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:56 | + 14:52 |
12. | Škapová Markéta | CHT0752 | C | OOB SK Chrast | 36:45 | + 15:41 |
13. | Veselá Veronika | NNN0011 | Neregistrovaní (NNN) | 39:07 | + 18:03 | |
14. | Strýčková Barbora | ADA0852 | C | OOB Spartak Adamov | 42:42 | + 21:38 |
15. | Ptáčková Julie | TBM0980 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:13 | + 23:09 |
16. | Sedláčková Hana | TBM0778 | C | KOS TJ Tesla Brno | 96:14 | + 75:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Hana | TBM0659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 18:43 | |
2. | Blažková Veronika | SJH0551 | B | SJH Jindřichův Hradec | 22:50 | + 4:07 |
3. | Ondrová Anna | ZBM0553 | B | SK Žabovřesky Brno | 23:35 | + 4:52 |
4. | Doleželová Anna | PZR0651 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:54 | + 5:11 |
5. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:02 | + 5:19 |
6. | Doušková Kateřina | TBM0679 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:03 | + 6:20 |
7. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | C | TJ Růžená | 27:15 | + 8:32 |
8. | Ježková Ivana | RBK0555 | C | SK Radioklub Blansko | 33:43 | + 15:00 |
9. | Baláčová Natálie | TBM0560 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:04 | + 15:21 |
10. | Barnatová Magda | ZBM0653 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:11 | + 16:28 |
11. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 40:17 | + 21:34 |
12. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB ALFA Brno | 40:47 | + 22:04 |
13. | Finstrlová Lucie | ZBM0651 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:21 | + 24:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barnatová Klára | ZBM0352 | B | SK Žabovřesky Brno | 37:41 | |
2. | Novotná Jitka | SJH0454 | B | SJH Jindřichův Hradec | 38:23 | + 0:42 |
3. | Marečková Ema | OSN0450 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:23 | + 3:42 |
4. | Hovořáková Karolína | ZBM0351 | B | SK Žabovřesky Brno | 43:22 | + 5:41 |
5. | Kubáková Nela | SJH0451 | B | SJH Jindřichův Hradec | 50:30 | + 12:49 |
6. | Čelechovská Radka | UBM0451 | C | MENISKOS Brno | 52:31 | + 14:50 |
7. | Taslerová Tereza | ABM0361 | C | KOB ALFA Brno | 53:17 | + 15:36 |
8. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 58:53 | + 21:12 |
9. | Pilná Klára | OSN0452 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:44 | + 22:03 |
10. | Teclová Linda | CTB0354 | C | SK OB Chotěboř | 68:38 | + 30:57 |
11. | Zbínová Aneta | CTB0451 | C | SK OB Chotěboř | 74:47 | + 37:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kinštová Tereza | SJH0251 | A | SJH Jindřichův Hradec | 36:23 | |
2. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 38:06 | + 1:43 |
3. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 39:27 | + 3:04 |
4. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:12 | + 3:49 |
5. | Bašeová Klára | ZBM0252 | C | SK Žabovřesky Brno | 60:00 | + 23:37 |
6. | Lukšíková Eliška | ZBM0256 | B | SK Žabovřesky Brno | 60:09 | + 23:46 |
7. | Radová Kateřina | ABM0199 | B | KOB ALFA Brno | 64:19 | + 27:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Boháčová Anna | CTB0051 | B | SK OB Chotěboř | 51:23 | |
2. | Matušková Jana | RBK9999 | C | SK Radioklub Blansko | 69:08 | + 17:45 |
3. | Boučková Anna | TBM0051 | C | KOS TJ Tesla Brno | 92:31 | + 41:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | R | KOS TJ Tesla Brno | 41:03 | 7976 | |
2. | Voborníková Alena | CTB9451 | E | SK OB Chotěboř | 43:40 | + 2:37 | 7538 |
3. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:22 | + 7:19 | 6752 |
4. | Matrasová Katreřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 48:33 | + 7:30 | 6721 |
5. | Bulvová Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | 52:32 | + 11:29 | 6055 |
6. | Špringlová Kamila | TBM0050 | A | KOS TJ Tesla Brno | 55:38 | + 14:35 | 5536 |
7. | Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | 56:17 | + 15:14 | 5427 |
8. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 57:51 | + 16:48 | 5165 |
9. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 57:59 | + 16:56 | 5143 |
10. | Mrštíková Květa | CHT8754 | C | OOB SK Chrast | 58:56 | + 17:53 | 4984 |
11. | Chroustová Šárka | ZBM9862 | B | SK Žabovřesky Brno | 60:30 | + 19:27 | 4722 |
12. | Fencíková Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 63:05 | + 22:02 | 4290 |
13. | Nechutová Aneta | SJI9950 | A | OK Jihlava | 67:55 | + 26:52 | 3481 |
14. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:37 | + 27:34 | 3364 |
15. | Culková Hana | JHB8951 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 68:55 | + 27:52 | 3314 |
16. | Parkanová Veronika | SJH9751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 71:53 | + 30:50 | 2817 |
17. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 73:01 | + 31:58 | 2628 |
18. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 75:24 | + 34:21 | 2229 |
19. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 79:30 | + 38:27 | 1543 |
20. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 96:05 | + 55:02 | 0 |
Dvořáková Klára | CHT9852 | C | OOB SK Chrast | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB Spartak Adamov | 45:09 | 1324 | |
2. | Dundáčková Julie | SJH9853 | C | SJH Jindřichův Hradec | 47:04 | + 1:55 | 1272 |
3. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:30 | + 4:21 | 1207 |
4. | Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:03 | + 5:54 | 1165 |
5. | Otrusinová Jana | ABM9560 | C | KOB ALFA Brno | 53:55 | + 8:46 | 1088 |
6. | Suková Renata | PZR7352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:54 | + 10:45 | 1035 |
7. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 63:14 | + 18:05 | 838 |
8. | Eliášková Hana | LBM8051 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 72:33 | + 27:24 | 588 |
9. | Novotná Petra | SJI8350 | C | OK Jihlava | 107:52 | + 62:43 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:28 | |
2. | Tomíčková Dana | 19X8050 | ESOX ODEI | 48:45 | + 3:17 | |
3. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:00 | + 4:32 |
4. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:28 | + 6:00 |
5. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 52:06 | + 6:38 |
6. | Radová Martina | ABM7451 | C | KOB ALFA Brno | 52:35 | + 7:07 |
7. | Čechová Marcela | TBM7659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:21 | + 8:53 |
8. | Malá Alice | TBM7991 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:32 | + 10:04 |
9. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 58:19 | + 12:51 |
10. | Kočová Lenka | ZBM8160 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:21 | + 12:53 |
11. | Firešová Andrea | ZBM7353 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:53 | + 13:25 |
12. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 62:15 | + 16:47 |
13. | Mokrá Regina | ABM6854 | C | KOB ALFA Brno | 62:55 | + 17:27 |
14. | Sýkorová Iva | 63:24 | + 17:56 | |||
15. | Doušková Klára | TBM7761 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:10 | + 18:42 |
16. | Potužníková Eva | SJH7652 | C | SJH Jindřichův Hradec | 64:50 | + 19:22 |
17. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 66:35 | + 21:07 |
18. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 67:06 | + 21:38 |
19. | Němečková Eva | UBM7752 | C | MENISKOS Brno | 69:12 | + 23:44 |
20. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB ALFA Brno | 70:06 | + 24:38 |
21. | Urbánková Lenka | ZBM7551 | C | SK Žabovřesky Brno | 77:35 | + 32:07 |
22. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | C | SK OB Chotěboř | 82:36 | + 37:08 |
Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:54 | |
2. | Doleželová Iva | PZR7171 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:50 | + 1:56 |
3. | Čechová Zuzana | BZR6951 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 39:36 | + 2:42 |
4. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 42:05 | + 5:11 |
5. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | C | OOB Třebíč | 43:54 | + 7:00 |
6. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:45 | + 7:51 |
7. | Hojná Tereza | SJH6951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 45:14 | + 8:20 |
8. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:26 | + 8:32 |
9. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 45:52 | + 8:58 |
10. | Lukášová Lenka | TBM6653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:59 | + 12:05 |
11. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:06 | + 12:12 |
12. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:13 | + 12:19 |
13. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:58 | + 21:04 |
14. | Šaterová Monika | SJI6551 | C | OK Jihlava | 59:08 | + 22:14 |
15. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:39 | + 26:45 |
16. | Žandová Hana | CTB7052 | C | SK OB Chotěboř | 67:10 | + 30:16 |
17. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 68:52 | + 31:58 |
18. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | C | OK Jihlava | 79:55 | + 43:01 |
19. | Nouzová Alena | SJH7151 | C | SJH Jindřichův Hradec | 90:22 | + 53:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 40:38 | |
2. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:09 | + 3:31 |
3. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:33 | + 4:55 |
4. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:09 | + 13:31 |
5. | Jelínková Jana | RUZ5552 | C | TJ Růžená | 57:01 | + 16:23 |
6. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 62:49 | + 22:11 |
7. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 63:20 | + 22:42 |
8. | Oulická Hana | TRT5350 | C | KOS Třešť | 86:17 | + 45:39 |
Svobodová Jindřiška | UBM5751 | C | MENISKOS Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 36:42 | |
2. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:34 | + 4:52 |
3. | Podhorská Věra | CJI5252 | C | Fajn Club Jihlava | 53:16 | + 16:34 |
4. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:29 | + 17:47 |
5. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 58:23 | + 21:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | C | OK Jihlava | 17:01 | |
2. | Ježek David | RBK0801 | C | SK Radioklub Blansko | 17:19 | + 0:18 |
3. | Chmelík Robert | ZBM0708 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:32 | + 3:31 |
4. | Prášil Adam | SJI0901 | C | OK Jihlava | 21:45 | + 4:44 |
5. | Černý Petr | SJI0905 | C | OK Jihlava | 22:19 | + 5:18 |
6. | Skácel Viktor | NNN0004 | Neregistrovaní (NNN) | 27:22 | + 10:21 | |
7. | Dočkal Matouš | SJI0900 | C | OK Jihlava | 28:33 | + 11:32 |
8. | Šicha Matěj | ZBM1002 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:00 | + 13:59 |
9. | Kopenec Šimon | SJH1002 | C | SJH Jindřichův Hradec | 35:13 | + 18:12 |
10. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | C | SK OB Chotěboř | 41:51 | + 24:50 |
11. | Eliášek Patrik | LBM0801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 57:01 | + 40:00 |
Jirků Ondřej | SJI0904 | C | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Račanský Jiří | TBM0706 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:58 | |
2. | Cicvárek Martin | ZBM0801 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:44 | + 4:46 |
3. | Denemarek Max | TBM0800 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:01 | + 6:03 |
4. | Sviták Václav | SJH0801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 34:53 | + 9:55 |
5. | Navrátil Jakub | TBM0811 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:26 | + 11:28 |
6. | Šimon Eduard | PZR0800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:56 | + 11:58 |
7. | Parkan Tomáš | SJH0803 | C | SJH Jindřichův Hradec | 40:10 | + 15:12 |
8. | Zřídkaveselý Martin | ZBM0808 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:32 | + 15:34 |
9. | Němeček Adam | UBM0702 | C | MENISKOS Brno | 41:16 | + 16:18 |
10. | Saitl David | ZBM0805 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:47 | + 17:49 |
11. | Coufal Petr | SJI0703 | C | OK Jihlava | 46:59 | + 22:01 |
12. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | C | TJ Růžená | 51:04 | + 26:06 |
13. | Prášil Jakub | SJI0702 | C | OK Jihlava | 56:07 | + 31:09 |
14. | Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:42 | + 33:44 |
15. | Finstrle Filip | ZBM0702 | C | SK Žabovřesky Brno | 63:12 | + 38:14 |
16. | Frýba Matyáš | SJI0700 | C | OK Jihlava | 77:22 | + 52:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | B | SK Žabovřesky Brno | 26:28 | |
2. | Strýček Jan | ADA0503 | B | OOB Spartak Adamov | 26:43 | + 0:15 |
3. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:22 | + 2:54 |
4. | Brosch Ondřej | RBK0606 | C | SK Radioklub Blansko | 30:01 | + 3:33 |
5. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | B | OOB Spartak Adamov | 34:26 | + 7:58 |
6. | Srb Vladimír | SJI0701 | C | OK Jihlava | 34:34 | + 8:06 |
7. | Račanský Jakub | UBM0503 | C | MENISKOS Brno | 34:45 | + 8:17 |
8. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:05 | + 8:37 |
9. | Mudrák Daniel | TBM0629 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:34 | + 9:06 |
10. | Jelínek Filip | RUZ0500 | B | TJ Růžená | 35:41 | + 9:13 |
11. | Čech Radan | TBM0611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:37 | + 15:09 |
12. | Novák Matyáš | CTB0601 | C | SK OB Chotěboř | 42:11 | + 15:43 |
13. | Petrášek Eduard | ZBM0609 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:34 | + 17:06 |
14. | Svirák Jonatan | TBM0608 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:53 | + 17:25 |
15. | Nouza Michal | SJH0505 | C | SJH Jindřichův Hradec | 47:13 | + 20:45 |
16. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:50 | + 21:22 |
17. | Baše Matěj | ZBM0509 | B | SK Žabovřesky Brno | 49:47 | + 23:19 |
18. | Hanousek Prokop | TBM0613 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:28 | + 26:00 |
19. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | 53:17 | + 26:49 |
20. | Potužník Viktor | SJH0504 | B | SJH Jindřichův Hradec | 55:35 | + 29:07 |
21. | Hendrych Vít | SJI0601 | B | OK Jihlava | 56:11 | + 29:43 |
22. | Jirků František | SJI0600 | C | OK Jihlava | 56:45 | + 30:17 |
23. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:57 | + 30:29 |
24. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:26 | + 32:58 |
25. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | C | OK Jihlava | 59:43 | + 33:15 |
26. | Medek Mikuláš | NNN0012 | Neregistrovaní (NNN) | 64:34 | + 38:06 | |
27. | Martinkovič Šimon | BBM0503 | C | BETA URSUS Orienteering | 64:56 | + 38:28 |
28. | Novotný Jakub | SJI0504 | C | OK Jihlava | 71:01 | + 44:33 |
29. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 85:39 | + 59:11 |
30. | Palát Přemek | TTR0601 | C | OOB Třebíč | 91:40 | + 65:12 |
Pekárek Martin | RBK0501 | C | SK Radioklub Blansko | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lička Adam | TBM0326 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:30 | |
2. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | C | SJH Jindřichův Hradec | 33:04 | + 2:34 |
3. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:16 | + 2:46 |
4. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | B | TJ Růžená | 33:45 | + 3:15 |
5. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | B | SK Žabovřesky Brno | 34:34 | + 4:04 |
6. | Musil Štěpán | TBM0305 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:15 | + 4:45 |
7. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB ALFA Brno | 35:19 | + 4:49 |
8. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 38:24 | + 7:54 |
9. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | B | TJ Růžená | 39:35 | + 9:05 |
10. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 43:09 | + 12:39 |
11. | Rada Štěpán | ABM0404 | B | KOB ALFA Brno | 45:57 | + 15:27 |
12. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | B | SK Radioklub Blansko | 46:43 | + 16:13 |
13. | Novotný Tomáš | TTR0305 | C | OOB Třebíč | 52:48 | + 22:18 |
14. | Cícha Václav | TTR0401 | B | OOB Třebíč | 55:16 | + 24:46 |
15. | Splítek Petr | PZR0401 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:15 | + 25:45 |
16. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 56:35 | + 26:05 |
17. | Fousek Matěj | RBK0402 | C | SK Radioklub Blansko | 56:53 | + 26:23 |
18. | Ježek Filip | RBK0405 | C | SK Radioklub Blansko | 59:45 | + 29:15 |
19. | Hybeš Michal | CHT0401 | B | OOB SK Chrast | 69:45 | + 39:15 |
20. | Bružeňák Andrej | TBM0307 | C | KOS TJ Tesla Brno | 85:38 | + 55:08 |
21. | Račanský Jan | UBM0302 | C | MENISKOS Brno | 96:37 | + 66:07 |
Dittrich Antonín | ABM0410 | C | KOB ALFA Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cícha Matěj | TTR0102 | C | OOB Třebíč | 40:29 | |
2. | Hojný Jáchym | SJH0301 | B | SJH Jindřichův Hradec | 42:50 | + 2:21 |
3. | Tkáč Juraj | SJI0200 | B | OK Jihlava | 46:27 | + 5:58 |
4. | Čelechovský Matěj | UBM0202 | B | MENISKOS Brno | 46:48 | + 6:19 |
5. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:38 | + 8:09 |
6. | Kopecký Jan | PZR0202 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:37 | + 14:08 |
7. | Sitař Miroslav | PZR0205 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:36 | + 15:07 |
8. | Palát Bohuslav | TTR0201 | B | OOB Třebíč | 56:46 | + 16:17 |
Kalas Tomáš | PZR0105 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | ||
Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 51:59 | |
2. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 56:09 | + 4:10 |
3. | Kafka Matěj | SJI9903 | A | OK Jihlava | 57:51 | + 5:52 |
4. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | A | OK Jihlava | 58:21 | + 6:22 |
5. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB ALFA Brno | 64:00 | + 12:01 |
6. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 64:19 | + 12:20 |
7. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 65:15 | + 13:16 |
8. | Pastyřík Martin | PZR9902 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 68:53 | + 16:54 |
9. | Hybeš David | CHT9903 | C | OOB SK Chrast | 97:59 | + 46:00 |
10. | Nosek Jakub | SJH0002 | B | SJH Jindřichův Hradec | 109:28 | + 57:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB ALFA Brno | 60:29 | 8480 | |
2. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 66:02 | + 5:33 | 7802 |
3. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:24 | + 7:55 | 7513 |
4. | Srb Vladimír | SJI7801 | C | OK Jihlava | 71:59 | + 11:30 | 7076 |
5. | Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 72:19 | + 11:50 | 7035 |
6. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 73:19 | + 12:50 | 6913 |
7. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 74:40 | + 14:11 | 6748 |
8. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB ALFA Brno | 76:05 | + 15:36 | 6575 |
9. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 76:41 | + 16:12 | 6502 |
10. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | C | SK Žabovřesky Brno | 79:03 | + 18:34 | 6213 |
11. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 79:05 | + 18:36 | 6209 |
12. | Kadlec Jan | SJI8306 | C | OK Jihlava | 79:25 | + 18:56 | 6168 |
13. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 80:05 | + 19:36 | 6087 |
14. | Kožoušek Adam | ZBM8512 | C | SK Žabovřesky Brno | 80:44 | + 20:15 | 6007 |
15. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 80:50 | + 20:21 | 5995 |
16. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB ALFA Brno | 82:58 | + 22:29 | 5735 |
17. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 83:44 | + 23:15 | 5641 |
18. | Nouza Petr ml. | SJH9300 | C | SJH Jindřichův Hradec | 86:22 | + 25:53 | 5320 |
19. | Vítek Pavel | CHT7501 | C | OOB SK Chrast | 87:03 | + 26:34 | 5236 |
20. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 88:56 | + 28:27 | 5006 |
21. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 92:57 | + 32:28 | 4516 |
22. | Slabý Jan | ZHR7900 | C | TJ Zhoř | 96:45 | + 36:16 | 4052 |
23. | Chaloupka Martin | CHT7301 | C | OOB SK Chrast | 98:18 | + 37:49 | 3863 |
24. | Veselý Martin | ZBM7502 | C | SK Žabovřesky Brno | 98:31 | + 38:02 | 3837 |
25. | Kněžínek Karel | 65C8401 | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 98:41 | + 38:12 | ||
26. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | C | KOB ALFA Brno | 99:18 | + 38:49 | 3741 |
27. | Hladílek Jan | PZR8814 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 102:07 | + 41:38 | 3397 |
28. | Hrazdil Jiří | ZBM8418 | C | SK Žabovřesky Brno | 102:39 | + 42:10 | 3332 |
29. | Vríčan Peter | 36S8901 | nereg. | 102:46 | + 42:17 | ||
30. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 104:17 | + 43:48 | 3133 |
31. | Novohradský Petr | PZR8903 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 114:48 | + 54:19 | 1849 |
32. | Matějka Pavel | NNN0019 | Neregistrovaní (NNN) | 123:34 | + 63:05 | ||
33. | Koumar František | SJI9501 | C | OK Jihlava | 127:40 | + 67:11 | 278 |
Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB ALFA Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB ALFA Brno | 57:39 | 3697 | |
2. | Zvarik Tomáš | ZBM7702 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:27 | + 10:48 | 3147 |
3. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:08 | + 11:29 | 3112 |
4. | Kůr Jiří | ZBM8304 | C | SK Žabovřesky Brno | 70:37 | + 12:58 | 3036 |
5. | Bouška Tomáš | ABM9205 | C | KOB ALFA Brno | 72:44 | + 15:05 | 2928 |
6. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 80:13 | + 22:34 | 2547 |
7. | Coufal Petr | 3MC8000 | FBŠ Jihlava | 80:33 | + 22:54 | ||
8. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 86:15 | + 28:36 | 2239 |
9. | Novotný Petr | NNN0006 | Neregistrovaní (NNN) | 88:57 | + 31:18 | ||
10. | Šedivý Jiří | VBM8207 | VSK Mendelu Brno | 90:02 | + 32:23 | ||
11. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SJH Jindřichův Hradec | 90:47 | + 33:08 | 2008 |
12. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 105:05 | + 47:26 | 1278 |
13. | Zámečník Mirek | VBM8309 | VSK Mendelu Brno | 108:17 | + 50:38 | ||
14. | Sleryja Ondřej | PZR9502 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 127:48 | + 70:09 | 120 |
Chmelík Petr | ZBM7507 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Splítek Václav | PZR7700 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | 0 | ||
Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěrbák Eduard | ZBM7529 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:35 | |
2. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 56:44 | + 0:09 |
3. | Rada Pavel | ABM7401 | C | KOB ALFA Brno | 60:31 | + 3:56 |
4. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 61:09 | + 4:34 |
5. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 63:10 | + 6:35 |
6. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 64:22 | + 7:47 |
7. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 64:50 | + 8:15 |
8. | Kheil Radim | PBM7301 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 66:12 | + 9:37 |
9. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:46 | + 12:11 |
10. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 68:52 | + 12:17 |
11. | Ježek Petr | RBK7201 | C | SK Radioklub Blansko | 72:24 | + 15:49 |
12. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB ALFA Brno | 73:01 | + 16:26 |
13. | Evstafev Ivan | 84C8000 | Dolni Kounice | 73:58 | + 17:23 | |
14. | Hendrych Martin | SJI7828 | C | OK Jihlava | 74:17 | + 17:42 |
15. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:19 | + 17:44 |
16. | Račanský Jan | UBM7903 | C | MENISKOS Brno | 74:57 | + 18:22 |
17. | Zelený Pavel | ZBM7302 | C | SK Žabovřesky Brno | 76:07 | + 19:32 |
18. | Coufal Svatoš | ZBM6700 | C | SK Žabovřesky Brno | 77:06 | + 20:31 |
19. | Izdný Pavel | SJI7613 | C | OK Jihlava | 77:10 | + 20:35 |
20. | Tasler David | UBM7105 | C | MENISKOS Brno | 79:11 | + 22:36 |
21. | Baše Tomáš | ZBM7402 | C | SK Žabovřesky Brno | 80:29 | + 23:54 |
22. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 81:29 | + 24:54 |
23. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 82:19 | + 25:44 |
24. | Ženka Ondřej | 6YC8201 | Neregistrovaní | 86:05 | + 29:30 | |
25. | Novotný Jakub | SJI7700 | C | OK Jihlava | 86:41 | + 30:06 |
26. | Folprecht Jaroslav | TBM7305 | KOS TJ Tesla Brno | 98:16 | + 41:41 | |
27. | Fousek Martin | RBK7801 | C | SK Radioklub Blansko | 98:27 | + 41:52 |
28. | Tršová Daniela | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 99:04 | + 42:29 |
29. | Potužník Martin | SJH7705 | C | SJH Jindřichův Hradec | 99:42 | + 43:07 |
30. | Sobotka Petr | PZR7008 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 102:37 | + 46:02 |
31. | Klusáček Luděk | CTB7803 | C | SK OB Chotěboř | 107:16 | + 50:41 |
32. | Hájek Ondřej | TBM7511 | C | KOS TJ Tesla Brno | 108:12 | + 51:37 |
33. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 114:01 | + 57:26 |
Musil Radek | 1DC7600 | Targa Orienteering | DISK | |||
Hanousek Kamil | RBK7401 | C | SK Radioklub Blansko | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Petr | ABM7124 | C | KOB ALFA Brno | 54:03 | |
2. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 55:52 | + 1:49 |
3. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 57:15 | + 3:12 |
4. | Suk Jiří | MFP6401 | C | VŠSK MFF UK Praha | 57:22 | + 3:19 |
5. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 59:16 | + 5:13 |
6. | Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:25 | + 5:22 |
7. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 59:31 | + 5:28 |
8. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 61:45 | + 7:42 |
9. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SJH Jindřichův Hradec | 62:29 | + 8:26 |
10. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 62:59 | + 8:56 |
11. | Pölzelbauer Michael | 15A0001 | OLG Ströck Wien | 64:30 | + 10:27 | |
12. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 65:01 | + 10:58 |
13. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 67:34 | + 13:31 |
14. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 68:31 | + 14:28 |
15. | Mareček Jiří | ADA5901 | C | OOB Spartak Adamov | 69:07 | + 15:04 |
16. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | C | SK Radioklub Blansko | 73:26 | + 19:23 |
17. | Fuchs Vladimír | NNN6100 | Neregistrovaní (NNN) | 77:37 | + 23:34 | |
18. | Sysel Svatobor | TTR6202 | C | OOB Třebíč | 78:19 | + 24:16 |
19. | Suk Marek | PZR6701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 83:20 | + 29:17 |
20. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 86:28 | + 32:25 |
21. | Svoboda Dalibor | 67C7000 | LesoBloudi | 106:18 | + 52:15 | |
Strýček Jiří | ADA6701 | C | OOB Spartak Adamov | DISK | ||
MS | Pulec Pavel | VBM6201 | C | VSK Mendelu Brno | 65:59 | + 11:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:37 | |
2. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:51 | + 1:14 |
3. | Klusáček Martin | TTR5601 | C | OOB Třebíč | 43:23 | + 4:46 |
4. | Nosek Vladimír | SJH5901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 43:48 | + 5:11 |
5. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 46:54 | + 8:17 |
6. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 48:50 | + 10:13 |
7. | Truhlář Karel | ADA5111 | C | OOB Spartak Adamov | 49:08 | + 10:31 |
8. | Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 49:13 | + 10:36 |
9. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 52:00 | + 13:23 |
10. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 54:50 | + 16:13 |
11. | Zlesák Milan | CHT5101 | C | OOB SK Chrast | 55:05 | + 16:28 |
12. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 56:59 | + 18:22 |
12. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | C | OK Jihlava | 56:59 | + 18:22 |
14. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 60:21 | + 21:44 |
15. | Věžník Antonín | ADA5505 | C | OOB Spartak Adamov | 63:12 | + 24:35 |
16. | Pospíšil Aleš | YBM6001 | Klub turistů a lyžařů Brno | 66:40 | + 28:03 | |
17. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 74:32 | + 35:55 |
18. | Novohradský Jan | PZR5309 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 75:13 | + 36:36 |
Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | C | TJ Růžená | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blecha Ladislav | TRT5100 | C | KOS Třešť | 43:05 | |
2. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 44:16 | + 1:11 |
3. | Chmelík Milan | ABM4501 | C | KOB ALFA Brno | 48:11 | + 5:06 |
4. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:05 | + 8:00 |
5. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | C | OOB SK Chrast | 51:08 | + 8:03 |
6. | Starka František | CHT4801 | C | OOB SK Chrast | 52:06 | + 9:01 |
7. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 54:22 | + 11:17 |
8. | Dittrich Jan | ABM4305 | C | KOB ALFA Brno | 57:53 | + 14:48 |
9. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:51 | + 15:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Ondřej | 16:29 | ||||
2. | Malý Matyáš | TBM0910 | C | KOS TJ Tesla Brno | 19:29 | + 3:00 |
3. | Svirák Samuel | 5RX1100 | NNN | 19:53 | + 3:24 | |
4. | Střelická Alena | 19:58 | + 3:29 | |||
5. | Nečasová Pavlína | 20:04 | + 3:35 | |||
6. | Baláč Jan | 20:49 | + 4:20 | |||
7. | Dočkal Prokop | 21:34 | + 5:05 | |||
8. | Kvítková Kristýna | UBM0854 | C | MENISKOS Brno | 21:35 | + 5:06 |
9. | Fraj David | RUZ0900 | C | TJ Růžená | 21:53 | + 5:24 |
10. | Pilná Anna | OSN1151 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:17 | + 5:48 |
11. | Svirák Benjamin | NNN0902 | Neregistrovaní (NNN) | 23:04 | + 6:35 | |
12. | Kyncl Ondřej | ZBM1003 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:24 | + 6:55 |
13. | Jelínek Michal | RUZ | TJ Růžená | 23:43 | + 7:14 | |
14. | Šedivá Kristýna | VBM1252 | VSK Mendelu Brno | 23:51 | + 7:22 | |
15. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | C | SK OB Chotěboř | 25:03 | + 8:34 |
16. | Dittrich František | ABM0901 | C | KOB ALFA Brno | 26:12 | + 9:43 |
17. | Tomíčková Eliška | 19X1050 | ESOX ODEI | 26:18 | + 9:49 | |
18. | Tomíčková Ivana | 19X1350 | ESOX ODEI | 26:21 | + 9:52 | |
19. | Kubáň Patrik | TBM1001 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:35 | + 10:06 |
20. | Eliášek Jakub | LBM1101 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 27:05 | + 10:36 |
21. | Beránková Kamila | ZBM1152 | C | SK Žabovřesky Brno | 28:22 | + 11:53 |
22. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:37 | + 12:08 |
23. | Kubáková Laura | SJH1550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 29:15 | + 12:46 |
24. | Bednář Antonín | 29:40 | + 13:11 | |||
25. | Folprecht Mia | TBM0858 | KOS TJ Tesla Brno | 30:16 | + 13:47 | |
26. | Denemarek Albert | BBM1300 | BETA URSUS Orienteering | 31:21 | + 14:52 | |
27. | Krejčíková Zuzana | VBM | VSK Mendelu Brno | 31:57 | + 15:28 | |
28. | Begley Tristan | 32:16 | + 15:47 | |||
29. | Hejduková Laura | LBM12 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 32:35 | + 16:06 | |
30. | Běloušek Matěj | CTB1202 | C | SK OB Chotěboř | 32:55 | + 16:26 |
31. | Škapa Jan | 32:57 | + 16:28 | |||
32. | Zhorela Ondřej Jakub | SJI0804 | C | OK Jihlava | 34:23 | + 17:54 |
33. | Kvítková Karolína | UBM1052 | C | MENISKOS Brno | 34:55 | + 18:26 |
34. | Dokoupilová Adéla | NNN0003 | Neregistrovaní (NNN) | 35:54 | + 19:25 | |
35. | Barnatová Táňa | 35:59 | + 19:30 | |||
36. | Evstafeva Simona | 84C1050 | Dolni Kounice | 36:05 | + 19:36 | |
37. | Jelínek Šimon | RUZ | TJ Růžená | 37:01 | + 20:32 | |
38. | Szablaturová Nela | SJI0952 | C | OK Jihlava | 37:19 | + 20:50 |
39. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 37:29 | + 21:00 |
40. | Musilová Anna | 1DC0950 | Targa Orienteering | 37:46 | + 21:17 | |
41. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:38 | + 22:09 |
42. | Cicvárek Lukáš | 39:45 | + 23:16 | |||
43. | Bašeová Jolana | ZBM1051 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:20 | + 23:51 |
44. | Beránková Julie | ZBM0956 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:57 | + 24:28 |
45. | Skácelová Beáta | NNN0005 | Neregistrovaní (NNN) | 41:58 | + 25:29 | |
46. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:57 | + 26:28 |
47. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:36 | + 28:07 |
48. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:38 | + 28:09 |
49. | Ryglová Beáta | TBM1158 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:29 | + 29:00 |
50. | Zvarik Andrej | 47:50 | + 31:21 | |||
51. | Schwabová Barbora | TBM1188 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:03 | + 31:34 |
52. | Trš Lubomír | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 49:42 | + 33:13 |
53. | Ptáčková Lucie | TBM1372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:24 | + 34:55 |
54. | Kozoňová Alžběta Tatiana | TBM0672 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:31 | + 37:02 |
55. | Dvořáček Ondřej | 55:09 | + 38:40 | |||
56. | Stašková Sofie | ZBM0952 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:32 | + 39:03 |
57. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | C | SJH Jindřichův Hradec | 56:48 | + 40:19 |
58. | Svirák Timotej | 58:15 | + 41:46 | |||
59. | Janačík Tadeáš | HDR | 59:23 | + 42:54 | ||
60. | Sýkora Jan | 62:44 | + 46:15 | |||
61. | Novotný Jiří | 69:12 | + 52:43 | |||
62. | Pyšková Jasmína | 75:35 | + 59:06 | |||
63. | Janačíková Valerie | 79:50 | + 63:21 | |||
64. | Hájek Vojtěch | 79:52 | + 63:23 | |||
65. | Matrasovi Štěpán a Marie | CHT1451 | C | OOB SK Chrast | 84:22 | + 67:53 |
66. | Chmelařová Kristýna | 84:23 | + 67:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | 19:17 | |
2. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 21:56 | + 2:39 |
3. | Kyncl Tomáš | 25:29 | + 6:12 | |||
4. | Venhauer Jaroslav | 25:55 | + 6:38 | |||
5. | Nechuta David | PZR9701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 26:02 | + 6:45 |
6. | Kvítek Franjo | UBM8003 | C | MENISKOS Brno | 28:24 | + 9:07 |
7. | Šimon Igor | 28:34 | + 9:17 | |||
8. | Bauerová Petra | 29:14 | + 9:57 | |||
9. | Střelická Jana | 32:07 | + 12:50 | |||
10. | Theiner Lukáš | ABM9610 | C | KOB ALFA Brno | 33:38 | + 14:21 |
11. | Račanský Martin | 35:28 | + 16:11 | |||
12. | Ježková Ilona | TBM7256 | KOS TJ Tesla Brno | 36:05 | + 16:48 | |
13. | Baláč Radek | 36:39 | + 17:22 | |||
14. | Běloušek Pavel | CTB7201 | SK OB Chotěboř | 36:47 | + 17:30 | |
15. | Fráňa Pavel | GBM | 36:55 | + 17:38 | ||
16. | Sedláček Břetislav | 37:07 | + 17:50 | |||
17. | Tomíček Oldřich | 19X7900 | ESOX ODEI | 37:27 | + 18:10 | |
17. | Pekárková Radka | RBK6767 | C | SK Radioklub Blansko | 37:27 | + 18:10 |
19. | Kovačičová Ivona | OSN6850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:10 | + 18:53 |
20. | Bednář Tomáš | 38:23 | + 19:06 | |||
21. | Karlík Jan | 8CX8800 | Neregistrovaní - Karlík | 38:31 | + 19:14 | |
22. | Bednářová Anna | 38:38 | + 19:21 | |||
23. | Novotný Tomáš | 38:55 | + 19:38 | |||
24. | Šichová Radka | 40:11 | + 20:54 | |||
25. | Dundáčková Hana | SJH7052 | C | SJH Jindřichův Hradec | 40:17 | + 21:00 |
26. | Verner Leoš | 6BX7600 | NOCH Brno | 41:05 | + 21:48 | |
27. | Matuška Pavel | 42:10 | + 22:53 | |||
28. | Strýčková Monika | ADA | OOB Spartak Adamov | 43:27 | + 24:10 | |
29. | Finstrlová Jarmila | ZBM7652 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:44 | + 24:27 |
30. | Finstrle Aleš | ZBM7603 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:51 | + 24:34 |
31. | Stašková Petra | ZBM8255 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:13 | + 24:56 |
32. | Buráň Zdeněk | 9MX5800 | BzB | 46:19 | + 27:02 | |
33. | Buráňová Hana | 9MX7050 | BzB | 47:13 | + 27:56 | |
34. | Fraj Oldřich | RUZ7502 | C | TJ Růžená | 48:14 | + 28:57 |
35. | Štěrbáková Jana | NNN0007 | Neregistrovaní (NNN) | 51:29 | + 32:12 | |
36. | Coufalová Martina | ZBM7755 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:31 | + 33:14 |
37. | Štěrbák Eda | NNN0008 | Neregistrovaní (NNN) | 52:44 | + 33:27 | |
38. | Frajová Kamila | RUZ7950 | C | TJ Růžená | 53:01 | + 33:44 |
39. | Černý Petr | 53:44 | + 34:27 | |||
40. | Kučerová Renata | ZBM7654 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:00 | + 34:43 |
41. | Szablaturová Kamila | 54:41 | + 35:24 | |||
42. | Kříž Martin | PZR7801 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:55 | + 35:38 |
43. | Urbánek Petr | ZBM7303 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:51 | + 36:34 |
44. | Kvítková Kateřina | UBM8152 | C | MENISKOS Brno | 57:14 | + 37:57 |
45. | Dobrovolný Vladimír | TBM7009 | KOS TJ Tesla Brno | 57:40 | + 38:23 | |
46. | Zvariková Hana | 58:54 | + 39:37 | |||
47. | Zoulíková Iveta | CHT | OOB SK Chrast | 61:00 | + 41:43 | |
48. | Hanousek Radim | NNN0023 | Neregistrovaní (NNN) | 69:33 | + 50:16 | |
49. | Kaňáková Petra | SJI8751 | C | OK Jihlava | 72:17 | + 53:00 |
50. | Francová Jana | 80:27 | + 61:10 | |||
51. | Klimeš Jiří | VBM5801 | VSK Mendelu Brno | 91:54 | + 72:37 | |
Beránek Miroslav | ZBM7705 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK |