Race results: Žebříček B-Morava

Date:
2018/04/21
Place:
Luhačovice - Radostova
Organiser:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Used map:
Radostova
Director:
Kunčar Vít - R3
Referee:
Slezák Libor - R1
Course setter:
Cahel Marek - R1
Protocol:
bez závad
Classes:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T4     T6    
D10C
1.60 km, 75 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Siposova Hanka SPE0901 C KOB Sokol Pezinok 16:08
2. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 20:15 + 4:07
3. Sedláčková Klára LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:41 + 5:33
4. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 23:27 + 7:19
5. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 27:02 + 10:54
6. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 27:19 + 11:11
7. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 28:15 + 12:07
8. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 29:58 + 13:50
9. Mališková Libuše LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:20 + 15:12
10. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 31:39 + 15:31
11. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:58 + 17:50
12. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 34:15 + 18:07
13. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 36:41 + 20:33
14. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:11 + 22:03
15. Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 40:46 + 24:38
16. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 51:32 + 35:24
Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D12C
2.10 km, 100 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 20:11
2. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 20:54 + 0:43
3. Siposova Lucia SPE0605 C KOB Sokol Pezinok 21:05 + 0:54
4. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 21:15 + 1:04
5. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:12 + 3:01
6. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 23:27 + 3:16
7. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 24:07 + 3:56
8. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 24:14 + 4:03
9. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:35 + 4:24
10. Dugovicova Bianka SPE0604 C KOB Sokol Pezinok 25:19 + 5:08
11. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 25:34 + 5:23
12. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 25:47 + 5:36
13. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 28:45 + 8:34
14. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 28:49 + 8:38
15. Kurucova Petra SPE0602 C KOB Sokol Pezinok 32:01 + 11:50
16. Rosíková Růžena Eliška TZL0650 C SKOB Zlín 32:28 + 12:17
17. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 36:24 + 16:13
18. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 37:36 + 17:25
19. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 38:27 + 18:16
20. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 39:11 + 19:00
21. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 42:26 + 22:15
22. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 42:54 + 22:43
23. Hrbáčková Michaela LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:52 + 25:41
24. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 51:08 + 30:57
25. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 52:14 + 32:03
26. Lorencová Anna TZL0756 C SKOB Zlín 54:02 + 33:51
27. Gašparíková Janka 38S0650 C VZA Žilina 70:23 + 50:12
Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín DISK
D14B
3.30 km, 140 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 30:09
2. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 31:28 + 1:19
3. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 32:46 + 2:37
4. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 33:27 + 3:18
5. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 33:48 + 3:39
6. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 35:59 + 5:50
7. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:24 + 7:15
8. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 37:42 + 7:33
9. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 38:29 + 8:20
10. Fedorova Klara SPE0402 C KOB Sokol Pezinok 38:46 + 8:37
11. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 39:04 + 8:55
12. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 39:09 + 9:00
13. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 39:17 + 9:08
14. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 39:40 + 9:31
15. Jezikova Natalia SPE0403 C KOB Sokol Pezinok 40:43 + 10:34
16. Jezikova Gabriela SPE0501 C KOB Sokol Pezinok 41:51 + 11:42
17. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 42:16 + 12:07
18. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 42:33 + 12:24
19. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 44:04 + 13:55
20. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 45:02 + 14:53
21. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 45:07 + 14:58
22. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 45:29 + 15:20
23. Mihalicova Simona 25S0501 C KOB ATU Košice 45:58 + 15:49
24. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 48:03 + 17:54
25. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 48:05 + 17:56
26. Dynková Alžběta TZL0454 B SKOB Zlín 48:38 + 18:29
27. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 49:31 + 19:22
28. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 50:07 + 19:58
29. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 51:03 + 20:54
30. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 51:05 + 20:56
31. Herna Rebecca 27S0006 C Farmaceut Bratislava 51:38 + 21:29
32. Špendlíková Monika LCE0554 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:50 + 21:41
33. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 52:03 + 21:54
34. Pánková Klára ZBM0456 C SK Žabovřesky Brno 52:42 + 22:33
35. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 53:16 + 23:07
36. Chroustová Michaela ZBM0457 C SK Žabovřesky Brno 54:06 + 23:57
37. Rohalová Ivona 43S0351 C ŠK Sandberg Bratislava 55:59 + 25:50
38. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 56:06 + 25:57
39. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 56:23 + 26:14
40. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:30 + 33:21
41. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 64:05 + 33:56
Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín DISK
Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk DISK
D16B
3.90 km, 145 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 33:26
2. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 34:26 + 1:00
3. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 34:55 + 1:29
4. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 38:32 + 5:06
5. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 39:12 + 5:46
6. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 39:56 + 6:30
7. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 40:01 + 6:35
8. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 41:46 + 8:20
9. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 42:18 + 8:52
10. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 42:34 + 9:08
11. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 44:41 + 11:15
12. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 46:14 + 12:48
13. Patassiová Michaela 27S0007 C Farmaceut Bratislava 47:56 + 14:30
14. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 48:19 + 14:53
15. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 50:53 + 17:27
16. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 51:35 + 18:09
17. Ondovcikova Eva SPE0301 C KOB Sokol Pezinok 52:08 + 18:42
18. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 52:34 + 19:08
19. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 55:12 + 21:46
20. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 55:43 + 22:17
21. Velgosova Miroslava 25S0304 C KOB ATU Košice 57:07 + 23:41
22. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 57:13 + 23:47
23. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:25 + 26:59
24. Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:03 + 28:37
25. Trepacova Gabriela 38S0350 C VZA Žilina 63:39 + 30:13
26. Mozolikova Michaela SPE0201 C KOB Sokol Pezinok 69:49 + 36:23
27. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 70:29 + 37:03
28. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 79:36 + 46:10
D18B
5.00 km, 160 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 41:35
2. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 43:18 + 1:43
3. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 46:10 + 4:35
4. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 48:56 + 7:21
5. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 49:27 + 7:52
6. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 49:42 + 8:07
7. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 50:08 + 8:33
8. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:12 + 9:37
9. Hrabošová Magdalena ASU0099 B Magnus Orienteering 52:23 + 10:48
10. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:40 + 14:05
11. Hájková Lenka SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava 59:00 + 17:25
12. Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 59:59 + 18:24
13. Ondovcikova Lucia SPE0001 C KOB Sokol Pezinok 60:22 + 18:47
14. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 61:05 + 19:30
15. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 67:08 + 25:33
16. Rohacova Viktoria 25S0002 C KOB ATU Košice 68:47 + 27:12
17. Rosíková Alžběta Marie TZL0151 C SKOB Zlín 72:28 + 30:53
D20B
5.80 km, 210 m, 15 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 1156
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 47:32 1375
2. Odehnalová Klára ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno 56:21 + 8:49 1184
3. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 62:35 + 15:03 1049
4. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 67:22 + 19:50 945
5. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 69:00 + 21:28 910
6. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 72:20 + 24:48 837
7. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 91:16 + 43:44 427
D21B
7.80 km, 290 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 9359
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 55:45 9968
2. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 56:50 + 1:05 9783
3. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 58:47 + 3:02 9451
4. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 59:42 + 3:57 9295
5. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:16 + 5:31 9028
6. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 62:13 + 6:28 8866
7. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 62:15 + 6:30 8860
8. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 64:34 + 8:49 8465
9. Honnerová Blanka TZL8052 C SKOB Zlín 67:27 + 11:42 7974
10. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 68:31 + 12:46 7792
11. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 70:20 + 14:35 7483
12. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 71:12 + 15:27 7335
13. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 73:30 + 17:45 6943
14. Šarmanová Alena AOP9352 C Orientační Běh Opava 73:52 + 18:07 6880
15. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 74:38 + 18:53 6750
16. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 78:13 + 22:28 6139
17. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 80:56 + 25:11 5676
18. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 82:09 + 26:24 5469
19. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 87:57 + 32:12 4481
20. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 88:12 + 32:27 4438
21. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 90:12 + 34:27 4097
Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice DISK 0
D35B
6.10 km, 175 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 53:02
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 53:42 + 0:40
3. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 56:11 + 3:09
4. Bukovacová Alena ZBM7454 C SK Žabovřesky Brno 58:29 + 5:27
5. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 60:56 + 7:54
6. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 62:02 + 9:00
7. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 65:11 + 12:09
8. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 66:35 + 13:33
9. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 67:09 + 14:07
10. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 67:32 + 14:30
11. Ondovcikova Daniela SPE7801 C KOB Sokol Pezinok 71:09 + 18:07
12. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 79:13 + 26:11
13. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 79:17 + 26:15
14. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 89:03 + 36:01
15. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 170:39 + 117:37
D40B
5.80 km, 170 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 48:28
2. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 50:25 + 1:57
3. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 50:48 + 2:20
4. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 52:28 + 4:00
5. Ďurčová Alena 38S7750 C VZA Žilina 53:34 + 5:06
6. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 55:18 + 6:50
7. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 61:55 + 13:27
8. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 62:08 + 13:40
9. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 62:27 + 13:59
10. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 63:24 + 14:56
11. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 63:42 + 15:14
12. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:25 + 15:57
13. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 64:33 + 16:05
14. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 64:38 + 16:10
15. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 64:53 + 16:25
16. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 70:23 + 21:55
17. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 75:27 + 26:59
18. Tachovská Kamila ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno 106:55 + 58:27
Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín DISK
D45B
5.00 km, 160 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 45:09
2. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 47:21 + 2:12
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 53:38 + 8:29
4. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 54:15 + 9:06
5. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 54:23 + 9:14
6. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 54:53 + 9:44
7. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 56:38 + 11:29
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 56:41 + 11:32
9. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 59:27 + 14:18
10. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 59:28 + 14:19
11. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 60:51 + 15:42
12. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 62:41 + 17:32
13. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 62:46 + 17:37
14. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 65:26 + 20:17
15. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 68:30 + 23:21
16. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 69:17 + 24:08
17. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 69:54 + 24:45
18. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 79:58 + 34:49
19. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 102:08 + 56:59
Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno DISK
Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
D50B
4.50 km, 140 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 37:45
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 43:41 + 5:56
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 43:42 + 5:57
4. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 46:15 + 8:30
5. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 46:28 + 8:43
6. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 52:34 + 14:49
7. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 58:11 + 20:26
8. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 59:07 + 21:22
9. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 67:48 + 30:03
10. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 76:39 + 38:54
11. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 88:49 + 51:04
D55B
4.20 km, 115 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 44:48
2. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 46:07 + 1:19
3. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 49:24 + 4:36
4. Pijáková Iveta SPE6251 C KOB Sokol Pezinok 49:26 + 4:38
5. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 52:11 + 7:23
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 52:33 + 7:45
7. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 55:22 + 10:34
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 58:06 + 13:18
9. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 59:05 + 14:17
D60B
3.60 km, 150 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 52:30
2. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 82:52 + 30:22
3. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 93:17 + 40:47
Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D70B
2.80 km, 95 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Polónyiová Darina 38S4850 C VZA Žilina 49:22
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 55:31 + 6:09
3. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 56:27 + 7:05
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 75:09 + 25:47
H10C
1.80 km, 85 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 13:36
2. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 15:18 + 1:42
3. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 15:23 + 1:47
4. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 17:18 + 3:42
5. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 18:04 + 4:28
6. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 19:18 + 5:42
7. Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín 20:48 + 7:12
8. Ondovcik Daniel SPE0801 C KOB Sokol Pezinok 21:14 + 7:38
9. Solař Jan TZL1003 C SKOB Zlín 24:36 + 11:00
10. Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 24:54 + 11:18
11. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 25:34 + 11:58
12. Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 26:07 + 12:31
13. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 26:32 + 12:56
14. Přibík Martin TZL0807 C SKOB Zlín 27:50 + 14:14
15. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 27:51 + 14:15
16. Pustějovský Matyáš PLU0802 C TJ SOKOL Plumlov 28:37 + 15:01
17. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 29:39 + 16:03
18. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 31:17 + 17:41
19. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:05 + 20:29
20. Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:35 + 21:59
21. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:23 + 26:47
22. Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 41:54 + 28:18
H12C
3.00 km, 140 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 24:05
2. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:42 + 4:37
3. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 29:37 + 5:32
4. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 31:03 + 6:58
5. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 32:05 + 8:00
6. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 32:14 + 8:09
7. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 32:42 + 8:37
8. Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:58 + 8:53
9. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 33:04 + 8:59
10. Jancik Filip SPE0603 C KOB Sokol Pezinok 33:07 + 9:02
11. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 34:38 + 10:33
12. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 35:03 + 10:58
13. Valach Eli SPE0701 C KOB Sokol Pezinok 35:25 + 11:20
14. Pastuszek Tomáš TZL0603 C SKOB Zlín 35:53 + 11:48
15. Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 36:11 + 12:06
16. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 36:13 + 12:08
17. Veselý Štěpán VIC0712 C OB Vizovice 36:20 + 12:15
18. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 37:47 + 13:42
19. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:05 + 15:00
20. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 40:11 + 16:06
21. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 41:01 + 16:56
22. Hájek Radim LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:07 + 18:02
23. Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:06 + 20:01
24. Petrášek Eduard ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno 44:52 + 20:47
25. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 45:03 + 20:58
26. Hala Jaromír VIC0606 C OB Vizovice 46:43 + 22:38
27. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 47:04 + 22:59
28. Márton Lukáš TZL0605 C SKOB Zlín 47:44 + 23:39
29. Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 48:47 + 24:42
30. Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 51:11 + 27:06
31. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 57:38 + 33:33
32. Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:02 + 36:57
33. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 62:10 + 38:05
34. Babík Martin 38S0702 C VZA Žilina 64:20 + 40:15
35. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 70:55 + 46:50
36. Křapa Štěpán LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 83:49 + 59:44
Truneček Jakub TZL0705 C SKOB Zlín DISK
H14B
4.30 km, 195 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 34:26
2. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 37:03 + 2:37
3. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:05 + 2:39
4. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 37:27 + 3:01
5. Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 39:27 + 5:01
6. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 40:05 + 5:39
7. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 40:06 + 5:40
8. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 41:01 + 6:35
9. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 42:01 + 7:35
10. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 42:09 + 7:43
11. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 42:43 + 8:17
12. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 43:05 + 8:39
13. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 43:07 + 8:41
14. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 43:35 + 9:09
15. Rada Štěpán ABM0404 C KOB ALFA Brno 43:54 + 9:28
15. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 43:54 + 9:28
17. Miklos Andrej SPE0401 C KOB Sokol Pezinok 44:34 + 10:08
18. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:37 + 10:11
19. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:53 + 10:27
20. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 45:15 + 10:49
21. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 45:57 + 11:31
22. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 46:55 + 12:29
23. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 48:45 + 14:19
24. Trepac Adam 38S0502 C VZA Žilina 49:12 + 14:46
25. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 50:31 + 16:05
26. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:35 + 16:09
27. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 50:36 + 16:10
28. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 50:42 + 16:16
29. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 51:12 + 16:46
30. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 51:25 + 16:59
31. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 52:13 + 17:47
32. Pajger Miroslav 38S0500 C VZA Žilina 52:24 + 17:58
33. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 53:11 + 18:45
34. Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 53:49 + 19:23
35. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 58:44 + 24:18
36. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 60:01 + 25:35
37. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 60:35 + 26:09
38. Sipos Simon SPE0404 C KOB Sokol Pezinok 61:25 + 26:59
39. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:45 + 27:19
40. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 64:04 + 29:38
41. Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 66:03 + 31:37
42. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 74:57 + 40:31
43. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 86:04 + 51:38
44. Martinek Matyáš TZL0504 B SKOB Zlín 94:28 + 60:02
45. Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 104:33 + 70:07
46. Kroul Jiří KSU0505 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:30 + 71:04
47. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:34 + 77:08
48. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 132:59 + 98:33
Kovařík Šimon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž DISK
Cvopa Pavol 38S0501 C VZA Žilina DISK
H16B
6.20 km, 270 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 41:30
2. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 45:26 + 3:56
3. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 45:28 + 3:58
4. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 46:10 + 4:40
5. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 46:46 + 5:16
6. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:08 + 6:38
7. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:22 + 6:52
8. Knor Martin 51S0201 C KOB Martin 50:35 + 9:05
9. Rohac Martin 25S0301 C KOB ATU Košice 50:50 + 9:20
10. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 52:45 + 11:15
11. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 53:57 + 12:27
11. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 53:57 + 12:27
13. Slama Richard 25S0302 C KOB ATU Košice 54:58 + 13:28
14. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 55:07 + 13:37
14. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 55:07 + 13:37
16. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:04 + 15:34
17. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 58:47 + 17:17
18. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 59:16 + 17:46
19. Schenk Michal 47S0201 C TJ Rapid Bratislava 59:52 + 18:22
20. Kubik Maximilian 47S0301 C TJ Rapid Bratislava 61:27 + 19:57
21. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 63:43 + 22:13
22. Sipos Tomas SPE0304 C KOB Sokol Pezinok 64:11 + 22:41
23. Havlik Adam SPE0202 C KOB Sokol Pezinok 65:50 + 24:20
24. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 67:20 + 25:50
25. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 67:51 + 26:21
26. Fedor Tibor SPE0302 C KOB Sokol Pezinok 69:09 + 27:39
27. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 71:15 + 29:45
28. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 74:21 + 32:51
29. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:54 + 34:24
30. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 77:23 + 35:53
31. Hájek Petr LCE0306 B OOB TJ Slovan Luhačovice 82:39 + 41:09
32. Kovařík Jakub LCE0307 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:16 + 57:46
Lucenic Timotej SPE0303 C KOB Sokol Pezinok DISK
Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec DISK
H18B
7.70 km, 290 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 47:45
2. Jonáš Adam 39S0001 C KOBRA Bratislava 49:28 + 1:43
3. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 51:25 + 3:40
4. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 51:55 + 4:10
5. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 54:04 + 6:19
6. Pompura Daniel ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno 58:46 + 11:01
7. Ondrejka Tomáš 38S0000 C VZA Žilina 61:15 + 13:30
8. Simo Matus SPE0002 C KOB Sokol Pezinok 62:20 + 14:35
9. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 62:32 + 14:47
10. Ditri Dominic SPE0003 C KOB Sokol Pezinok 63:15 + 15:30
11. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:21 + 15:36
12. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:53 + 18:08
13. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 69:21 + 21:36
14. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 71:05 + 23:20
15. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 72:01 + 24:16
16. Kurak Michal 25S0303 C KOB ATU Košice 72:09 + 24:24
17. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 72:18 + 24:33
18. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 77:14 + 29:29
19. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 82:10 + 34:25
20. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:23 + 34:38
21. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 93:40 + 45:55
22. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 94:38 + 46:53
Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc DISK
H20B
9.00 km, 415 m, 16 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 2178
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Sláma Dušan ASU9843 R Magnus Orienteering 58:07 2455
2. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 59:45 + 1:38 2397
3. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 72:23 + 14:16 1945
4. Lovas Dominik 47S9901 C TJ Rapid Bratislava 72:53 + 14:46
5. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 75:43 + 17:36 1826
6. Král Jan ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno 79:33 + 21:26 1689
7. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 85:56 + 27:49 1461
8. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 90:44 + 32:37 1290
9. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 93:13 + 35:06 1201
10. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 101:29 + 43:22 906
H21B
12.60 km, 550 m, 22 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 8936
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 80:45 9348
2. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 80:51 + 0:06 9336
3. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:04 + 1:19 9197
4. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 82:38 + 1:53 9132
5. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 83:01 + 2:16 9088
6. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 83:03 + 2:18 9085
7. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 84:59 + 4:14 8863
8. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 85:43 + 4:58 8779
9. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 86:12 + 5:27 8724
10. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 86:24 + 5:39 8701
11. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 86:48 + 6:03 8655
12. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 86:56 + 6:11 8640
13. Bukovac Maroš ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno 87:06 + 6:21 8621
14. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 87:12 + 6:27 8610
15. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 87:57 + 7:12 8524
16. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 88:11 + 7:26 8497
17. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 88:33 + 7:48 8455
18. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 89:24 + 8:39 8358
19. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 89:39 + 8:54 8329
20. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 90:17 + 9:32 8257
21. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 92:02 + 11:17 8057
22. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 93:14 + 12:29 7919
23. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 94:34 + 13:49 7767
24. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 95:13 + 14:28 7692
25. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 95:43 + 14:58 7635
26. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 96:32 + 15:47 7542
27. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 96:43 + 15:58 7521
28. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 96:58 + 16:13 7492
29. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 97:32 + 16:47 7427
30. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 98:29 + 17:44 7319
31. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 99:20 + 18:35 7221
32. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 99:54 + 19:09 7156
33. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 103:02 + 22:17 6798
34. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 103:35 + 22:50 6735
35. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 103:50 + 23:05 6706
36. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 104:12 + 23:27 6664
37. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 105:18 + 24:33 6539
38. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 105:23 + 24:38 6529
39. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 105:56 + 25:11 6466
40. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 106:21 + 25:36 6418
41. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 106:50 + 26:05 6363
42. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 107:10 + 26:25 6325
43. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 107:28 + 26:43 6291
44. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 107:41 + 26:56 6266
45. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 110:03 + 29:18 5995
46. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 112:08 + 31:23 5757
47. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 113:26 + 32:41 5608
48. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 113:31 + 32:46 5598
49. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 116:55 + 36:10 5209
50. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 118:38 + 37:53 5013
51. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 120:51 + 40:06 4759
52. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 121:19 + 40:34 4706
53. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 121:31 + 40:46 4683
54. Tysz Adam 84S8701 C Akademik TU Košice 128:47 + 48:02
55. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 130:58 + 50:13 3602
56. Tesař Jan NNN9010 C Neregistrovaní 131:58 + 51:13
57. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 133:02 + 52:17 3365
58. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 138:02 + 57:17 2793
59. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 139:50 + 59:05 2587
60. Ondrusz Martin NNN8810 C Neregistrovaní 181:02 + 100:17
61. Oľhava Richard ASU8849 C Magnus Orienteering 181:42 + 100:57 0
Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
H35B
9.10 km, 330 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 69:01
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 70:34 + 1:33
3. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 75:21 + 6:20
4. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 76:33 + 7:32
5. Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 82:30 + 13:29
6. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 91:19 + 22:18
7. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 92:21 + 23:20
8. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 92:28 + 23:27
9. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 95:09 + 26:08
10. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 101:25 + 32:24
11. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 105:34 + 36:33
12. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 108:35 + 39:34
13. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 124:17 + 55:16
H40B
8.10 km, 290 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chupek Jozef VZA7100 C Slávia ŽU Žilina 58:56
2. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 59:02 + 0:06
3. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 59:37 + 0:41
4. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 59:45 + 0:49
5. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 63:13 + 4:17
6. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 64:18 + 5:22
7. Kusák Ivan EZL6502 C PEV Zlín 64:44 + 5:48
8. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:07 + 6:11
9. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 65:23 + 6:27
10. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 69:14 + 10:18
11. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 70:11 + 11:15
12. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 70:52 + 11:56
13. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 71:59 + 13:03
14. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 72:44 + 13:48
15. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 73:29 + 14:33
16. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 75:25 + 16:29
17. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 78:51 + 19:55
18. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 79:03 + 20:07
19. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 81:26 + 22:30
20. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:11 + 24:15
21. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 85:34 + 26:38
22. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 98:54 + 39:58
23. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 116:46 + 57:50
Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín DISK
H45B
7.50 km, 310 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 49:54
2. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 54:37 + 4:43
3. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 54:42 + 4:48
4. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 55:37 + 5:43
5. Tornai Szabolcs 25H7100 C Tabáni Spartacus 57:57 + 8:03
6. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 58:07 + 8:13
7. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 59:23 + 9:29
8. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 62:31 + 12:37
9. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 63:06 + 13:12
10. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 66:24 + 16:30
11. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 67:59 + 18:05
12. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 70:27 + 20:33
13. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 73:01 + 23:07
14. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 77:47 + 27:53
15. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 79:11 + 29:17
16. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 80:22 + 30:28
17. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 80:40 + 30:46
18. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 81:36 + 31:42
19. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:28 + 34:34
20. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 86:43 + 36:49
21. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 89:58 + 40:04
22. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 91:36 + 41:42
23. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 94:25 + 44:31
24. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 98:00 + 48:06
25. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 98:39 + 48:45
26. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 104:36 + 54:42
27. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 106:14 + 56:20
28. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 108:12 + 58:18
Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín DISK
Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava DISK
H50B
6.70 km, 200 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 51:48
2. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 52:19 + 0:31
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 53:49 + 2:01
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 58:29 + 6:41
5. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 58:43 + 6:55
6. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 59:51 + 8:03
7. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 60:18 + 8:30
8. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 63:44 + 11:56
9. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 63:45 + 11:57
10. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 65:17 + 13:29
11. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 65:55 + 14:07
12. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 66:17 + 14:29
13. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 67:59 + 16:11
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 68:55 + 17:07
15. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 69:30 + 17:42
16. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 72:49 + 21:01
17. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 75:57 + 24:09
18. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 76:44 + 24:56
19. Koltai Zoltan 25H6700 C Tabáni Spartacus 80:35 + 28:47
20. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 81:19 + 29:31
21. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 84:16 + 32:28
22. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 85:53 + 34:05
23. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 90:05 + 38:17
H55B
6.00 km, 200 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 47:17
2. Piják Jaroslav SPE5801 C KOB Sokol Pezinok 49:35 + 2:18
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 52:05 + 4:48
4. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 55:00 + 7:43
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 56:34 + 9:17
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 60:34 + 13:17
7. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 64:46 + 17:29
8. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:20 + 18:03
9. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 66:26 + 19:09
10. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 68:03 + 20:46
11. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 69:47 + 22:30
12. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:52 + 23:35
13. Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko, z. s. 77:48 + 30:31
14. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 79:43 + 32:26
H60B
5.40 km, 145 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 45:22
2. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 49:54 + 4:32
3. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 50:05 + 4:43
4. Polakovič Peter 38S5500 C VZA Žilina 51:05 + 5:43
5. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 52:12 + 6:50
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 53:07 + 7:45
7. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 57:00 + 11:38
8. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:42 + 18:20
9. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 64:20 + 18:58
10. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 75:42 + 30:20
11. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 89:46 + 44:24
H65B
4.70 km, 145 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 42:28
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 48:32 + 6:04
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 49:10 + 6:42
4. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 53:18 + 10:50
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 54:16 + 11:48
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 56:26 + 13:58
7. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:37 + 14:09
8. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 59:50 + 17:22
9. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 60:16 + 17:48
10. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 60:44 + 18:16
11. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 63:20 + 20:52
12. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 64:09 + 21:41
13. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 65:01 + 22:33
14. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:26 + 26:58
H70B
3.70 km, 135 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 44:33
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 46:58 + 2:25
3. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 47:53 + 3:20
4. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 56:36 + 12:03
5. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 62:50 + 18:17
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 77:47 + 33:14
Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno DISK
Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc DISK
Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín DISK
H75B
3.40 km, 95 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 41:24
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 43:06 + 1:42
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 60:51 + 19:27
Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava DISK
H80B
1.90 km, 70 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 72:33
HDR
1.80 km, 85 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Graubner Mikuláš 13C1000 C SKK Tatanka Zlín 22:21
2. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 22:23 + 0:02
3. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 22:58 + 0:37
4. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 23:14 + 0:53
5. Kadlček Ondřej LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:08 + 1:47
6. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 24:19 + 1:58
7. Mlčoch Jakub SKM C KOB Směr Kroměříž 24:22 + 2:01
8. Koč Juraj NNN C Neregistrovaní 24:39 + 2:18
9. Vlčková Alžběta VIC C OB Vizovice 24:49 + 2:28
10. Patková Lucia 38S0701 C VZA Žilina 25:07 + 2:46
11. Slepánek Kryštof PLU1000 C TJ SOKOL Plumlov 25:12 + 2:51
12. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 25:30 + 3:09
13. Haluzová Štěpánka NNN C Neregistrovaní 25:45 + 3:24
14. Bukovác Lukáš 27S0008 C Farmaceut Bratislava 26:45 + 4:24
15. Paulus Michal 38S0901 C VZA Žilina 27:34 + 5:13
16. Stackeová Jan LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:08 + 5:47
17. Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín 28:34 + 6:13
18. Sušila Filip NNN C Neregistrovaní 28:40 + 6:19
19. Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:21 + 7:00
19. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 29:21 + 7:00
21. Veselková Julie LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:59 + 7:38
22. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 30:02 + 7:41
22. Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 30:02 + 7:41
24. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 30:15 + 7:54
25. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:25 + 8:04
26. Polónyi Samuel 38S0900 C VZA Žilina 30:51 + 8:30
27. Gašparíková Beáta 38S0751 C VZA Žilina 32:07 + 9:46
28. Krtička Mikuláš SSU1100 C SK Severka Šumperk 32:13 + 9:52
29. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 32:48 + 10:27
29. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 32:48 + 10:27
31. Kúdelová Olivie LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:05 + 10:44
32. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 35:12 + 12:51
33. Slámová Emilie inka LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:23 + 13:02
34. Vedrová Anika TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno 35:24 + 13:03
35. Kadlčková Tereza LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:31 + 13:10
36. Brucháček Jan NNN C Neregistrovaní 36:21 + 14:00
37. Babík Tomáš 38S0800 C VZA Žilina 36:26 + 14:05
38. Brucháček Matěj NNN C Neregistrovaní 37:10 + 14:49
39. Káčerová Viktória 38S0750 C VZA Žilina 37:13 + 14:52
40. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 37:37 + 15:16
41. Fišer Petr TZL C SKOB Zlín 39:05 + 16:44
42. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 39:23 + 17:02
43. Mikšík Oliver 6RZ1300 C O-sport 39:46 + 17:25
44. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 41:52 + 19:31
45. Papež Vítek NNN C Neregistrovaní 43:39 + 21:18
46. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:31 + 22:10
47. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 45:41 + 23:20
48. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 45:43 + 23:22
49. Smola Jakub TZL C SKOB Zlín 45:49 + 23:28
50. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:47 + 28:26
51. Vaněk Jiří NNN C Neregistrovaní 53:47 + 31:26
52. Vaněk Jan NNN C Neregistrovaní 53:58 + 31:37
53. Rakvica Jakub NNN C Neregistrovaní 57:54 + 35:33
54. Rakvica Matěj NNN C Neregistrovaní 58:49 + 36:28
55. Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 61:38 + 39:17
56. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 72:51 + 50:30
57. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 80:06 + 57:45
P
2.10 km, 110 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kašpar Jakub ASU9747 C Magnus Orienteering 17:21
2. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 18:02 + 0:41
3. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:11 + 3:50
4. Verner Leoš NNN C Neregistrovaní 22:13 + 4:52
5. Dorčák Jan NNN0100 C Neregistrovaní 24:14 + 6:53
6. Dorčáková Pavlína NNN6900 C Neregistrovaní 25:18 + 7:57
7. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 25:30 + 8:09
8. Graubnerová Martina 13C7650 C SKK Tatanka Zlín 25:33 + 8:12
9. Klumpar Filip NNN3001 C Neregistrovaní 27:48 + 10:27
10. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 28:27 + 11:06
11. Solařová Kristýna NNN C Neregistrovaní 28:45 + 11:24
12. Dynka Jiří TZL C SKOB Zlín 30:00 + 12:39
13. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 30:08 + 12:47
14. Fajkoš Lubomír NNN0300 C Neregistrovaní 30:23 + 13:02
15. Buráňová Hana 9MX7050 C BzB 31:41 + 14:20
16. Buráň Zdeněk 9MX5800 C BzB 31:46 + 14:25
17. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 32:13 + 14:52
18. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 33:53 + 16:32
19. Polišenská Ludmila HLV7250 C KČT - OB Holešov 34:52 + 17:31
20. Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:04 + 17:43
21. Zatloukalová Marika NNN C Neregistrovaní 35:10 + 17:49
22. Benešová Jana NNN C Neregistrovaní 35:16 + 17:55
23. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 35:18 + 17:57
24. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 35:38 + 18:17
25. Štrosová Jana 7SC0050 C Neregistrovaní - MOV 35:44 + 18:23
26. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 35:58 + 18:37
27. Florešová Hana TZL0653 C SKOB Zlín 36:53 + 19:32
28. Kovalčíková Nela TZL07XX C SKOB Zlín 36:54 + 19:33
29. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 37:04 + 19:43
30. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 38:45 + 21:24
31. Volencova Ivana 3SZ5250 C Neregistrovaní 39:32 + 22:11
32. Mikšík Michal TZL0508 C SKOB Zlín 39:44 + 22:23
33. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 40:00 + 22:39
34. Poulíčková Klára NNN C Neregistrovaní 40:05 + 22:44
34. Martinec Robin NNN C Neregistrovaní 40:05 + 22:44
36. Polišenský Daniel HLV0202 C KČT - OB Holešov 40:19 + 22:58
37. Pinkrtová Štěpánka 9BC0001 C NNN 40:50 + 23:29
38. Mališková Petra NNN C Neregistrovaní 41:09 + 23:48
39. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 25:02
40. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:57 + 25:36
41. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:28 + 27:07
42. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:01 + 27:40
43. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 46:00 + 28:39
44. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 46:14 + 28:53
45. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 48:49 + 31:28
46. Kotrle Milan NNN C Neregistrovaní 52:02 + 34:41
47. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 52:25 + 35:04
48. Dorčák Tomáš NNN0800 C Neregistrovaní 61:38 + 44:17
T4
4.00 km, 145 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 34:31
2. Dušek Martin NNN C Neregistrovaní 36:26 + 1:55
3. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 38:19 + 3:48
4. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 38:59 + 4:28
5. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 39:14 + 4:43
6. Kadlček Václav NNN8901 C Neregistrovaní 40:28 + 5:57
7. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko, z. s. 41:04 + 6:33
8. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 41:14 + 6:43
9. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 41:58 + 7:27
10. Novosad Tibor 27S0003 C Farmaceut Bratislava 42:39 + 8:08
11. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 42:45 + 8:14
12. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 42:51 + 8:20
13. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 42:57 + 8:26
14. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 43:24 + 8:53
15. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 43:57 + 9:26
16. Mikšík Pavel 6RZ6500 C O-sport 44:54 + 10:23
17. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 45:09 + 10:38
18. Raška Miroslav NNN C Neregistrovaní 45:44 + 11:13
19. Vágner Vladislav SJC8602 C Sportcentrum Jičín 46:02 + 11:31
20. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 46:08 + 11:37
21. Hlavová Hana KON8888 R KOB Konice 46:30 + 11:59
22. Vágnerová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 46:58 + 12:27
22. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 46:58 + 12:27
24. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 50:14 + 15:43
25. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:16 + 16:45
26. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 52:23 + 17:52
26. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 52:23 + 17:52
28. Bartoň Jaroslav NNN1001 C Neregistrovaní 52:25 + 17:54
29. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 54:29 + 19:58
30. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 56:30 + 21:59
31. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 58:21 + 23:50
32. Komanová Kristína 27S0002 C Farmaceut Bratislava 58:29 + 23:58
33. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 59:43 + 25:12
34. Koman Marek 27S0001 C Farmaceut Bratislava 59:49 + 25:18
35. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 60:11 + 25:40
36. Kundrata Petr JZL7200 C TJ Jižní svahy Zlín 60:19 + 25:48
37. Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 61:24 + 26:53
37. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 61:24 + 26:53
39. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 63:19 + 28:48
40. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 66:55 + 32:24
41. Herna Ida 27S0004 C Farmaceut Bratislava 78:08 + 43:37
42. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 78:51 + 44:20
43. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 89:04 + 54:33
Havlík Jakub NNN C Neregistrovaní DISK
T6
6.00 km, 230 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Knapová Lenka LPU9351 C OK Lokomotiva Pardubice 48:59
2. Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 55:22 + 6:23
3. Fišer Petr TZL C SKOB Zlín 56:15 + 7:16
4. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 58:27 + 9:28
5. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 64:16 + 15:17
6. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 64:50 + 15:51
7. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 66:07 + 17:08
8. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 66:45 + 17:46
9. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 68:21 + 19:22
10. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 68:59 + 20:00
11. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 69:26 + 20:27
12. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 73:06 + 24:07
13. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 75:54 + 26:55
14. Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko 78:24 + 29:25
15. Pompura Ladislav 1TS6301 C Terezka Banska Bystrica 82:01 + 33:02
16. Tomašovič Michal SPE C KOB Sokol Pezinok 82:35 + 33:36
17. Hala Miroslav VIC7601 C OB Vizovice 83:23 + 34:24
18. Czasch Adam NNN C Neregistrovaní 84:56 + 35:57
19. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 92:10 + 43:11
20. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 117:20 + 68:21
Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín DISK
Kozubík Jiří 3UX8800 C JuraZub Zlín DISK
Pastuszek Filip TZL7731 C SKOB Zlín DISK
Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín DISK