Race results: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Date:
2018/05/05
Place:
Radvanice
Organiser:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Used map:
Žaltman 1:15000, Pekelská brána 1:10000
Director:
Panchártek Jan - R1
Referee:
Kubíček Radek - R2
Course setter:
Petržela Jan - R2
Protocol:
Závody proběhly za slunečného počasí V cíli byly ošetřeny drobné oděrky Žádné protesty nebyly podány
Classes:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14B     D14D     D16B     D18B     D20B     D21B     D21D     D35B     D35D     D40B     D45B     D45D     D50B     D55B     D55D     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H12D     H14B     H14D     H16B     H18B     H20B     H21B     H21D     H35B     H35D     H40B     H45B     H45D     H50B     H55B     H55D     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
D10N
3.69 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 35:12
2. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 35:19 + 0:07
3. Netopilová Simona VAM0950 OOB Vamberk 35:56 + 0:44
4. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 36:18 + 1:06
5. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 37:07 + 1:55
6. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 37:28 + 2:16
7. Pozdílková Zuzana PHKxxxx OK 99 Hradec Králové 37:34 + 2:22
8. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:42 + 2:30
9. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:30 + 4:18
10. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:16 + 5:04
11. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 40:22 + 5:10
12. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 42:16 + 7:04
13. Samlerová Adéla 7XC1550 Samlerovi 43:41 + 8:29
14. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 48:49 + 13:37
15. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 48:55 + 13:43
16. Šímová Julie OK 99 Hradec Králové 54:47 + 19:35
17. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 73:17 + 38:05
D10C
2.41 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 26:48
2. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:56 + 3:08
3. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 30:29 + 3:41
4. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 34:34 + 7:46
5. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 35:16 + 8:28
6. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 37:27 + 10:39
7. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:24 + 11:36
8. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 39:31 + 12:43
9. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 39:59 + 13:11
10. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 44:18 + 17:30
11. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:29 + 17:41
12. Kubíková Adéla Neregistrovaní 50:20 + 23:32
13. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 50:58 + 24:10
14. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 51:26 + 24:38
D12C
3.10 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 32:37
2. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:07 + 0:30
3. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 35:15 + 2:38
4. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 36:07 + 3:30
5. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 38:32 + 5:55
6. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 7:19
7. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 40:31 + 7:54
8. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 40:33 + 7:56
9. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 40:35 + 7:58
10. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 40:52 + 8:15
11. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:08 + 8:31
12. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 41:39 + 9:02
13. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 44:14 + 11:37
14. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 44:20 + 11:43
14. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 44:20 + 11:43
16. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 44:22 + 11:45
17. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 44:37 + 12:00
18. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 44:45 + 12:08
19. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 45:14 + 12:37
20. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 48:01 + 15:24
21. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 50:22 + 17:45
22. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 52:10 + 19:33
23. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 52:16 + 19:39
24. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 56:51 + 24:14
25. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 57:31 + 24:54
26. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 60:47 + 28:10
27. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 61:27 + 28:50
28. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:44 + 30:07
29. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:14 + 31:37
30. Machková Berenika SHK0751 OK Slavia Hradec Králové 74:57 + 42:20
31. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 76:29 + 43:52
32. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 88:42 + 56:05
Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec DISK
D12D
2.52 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 30:50
2. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 34:18 + 3:28
3. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 37:27 + 6:37
4. Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod 40:22 + 9:32
5. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:08 + 12:18
6. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:26 + 12:36
7. Stará Magdalena LPU0755 OK Lokomotiva Pardubice 49:06 + 18:16
8. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 52:48 + 21:58
D14B
3.43 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 31:00
2. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 36:42 + 5:42
3. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 38:12 + 7:12
4. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 41:52 + 10:52
5. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 42:03 + 11:03
6. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:43 + 11:43
7. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 43:13 + 12:13
8. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 43:45 + 12:45
9. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:23 + 14:23
10. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 46:35 + 15:35
11. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 46:36 + 15:36
12. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 48:53 + 17:53
13. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 49:23 + 18:23
14. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:39 + 18:39
15. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 49:42 + 18:42
16. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:42 + 19:42
17. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:55 + 19:55
18. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 51:00 + 20:00
19. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 52:06 + 21:06
20. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 52:13 + 21:13
21. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 54:39 + 23:39
22. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 55:05 + 24:05
23. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 56:17 + 25:17
24. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:22 + 25:22
25. Chrbolková Klára LPU0454 OK Lokomotiva Pardubice 57:56 + 26:56
26. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 60:48 + 29:48
27. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 60:58 + 29:58
28. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 61:22 + 30:22
29. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 62:07 + 31:07
30. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:18 + 31:18
31. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 67:43 + 36:43
32. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 69:32 + 38:32
33. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 74:21 + 43:21
34. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 74:38 + 43:38
35. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:27 + 44:27
36. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:04 + 45:04
37. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:33 + 45:33
Nadera Katrzyna DISK
D14D
3.07 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 51:08
2. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 51:45 + 0:37
3. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:47 + 1:39
4. Zajícová Radomíra LPU0453 OK Lokomotiva Pardubice 54:32 + 3:24
5. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 55:04 + 3:56
6. Kvášovská Lída Neregistrovaní 55:15 + 4:07
7. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 60:18 + 9:10
8. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:08 + 11:00
9. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 74:21 + 23:13
10. Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 85:41 + 34:33
D16B
3.99 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 48:43
2. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 50:30 + 1:47
3. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:37 + 6:54
4. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 60:22 + 11:39
5. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 60:33 + 11:50
6. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 60:36 + 11:53
7. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 61:06 + 12:23
8. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 62:01 + 13:18
9. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 62:31 + 13:48
10. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 67:18 + 18:35
11. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 67:53 + 19:10
12. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 72:13 + 23:30
13. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 73:57 + 25:14
14. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 75:23 + 26:40
15. Jirásková Barbora BRU0352 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 101:42 + 52:59
Cibulková Veronika LPU0355 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D18B
5.11 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:08
2. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 66:58 + 4:50
3. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 67:06 + 4:58
4. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:40 + 5:32
5. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 68:58 + 6:50
6. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 70:04 + 7:56
7. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 70:16 + 8:08
8. Kubíčková Iva KUO0153 KOB Ústí nad Orlicí 70:54 + 8:46
9. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 74:31 + 12:23
10. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 77:23 + 15:15
11. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 79:54 + 17:46
12. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 87:59 + 25:51
13. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 88:45 + 26:37
14. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 89:57 + 27:49
15. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 101:07 + 38:59
D20B
5.43 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Boková Ivana KUO9951 KOB Ústí nad Orlicí 78:44
2. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 99:18 + 20:34
Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava DISK
D21B
6.92 km, 15 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 8449
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 64:20 9230
2. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 65:17 + 0:57 9107
3. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 73:38 + 9:18 8024
4. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 74:19 + 9:59 7935
5. Najman Natalia 23P8851 OK!Sport Warszawa 77:40 + 13:20
6. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 78:54 + 14:34 7341
7. Vaculíková Jana 24Dxxx1 SV Robotron Dresden 79:00 + 14:40
8. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:30 + 15:10 7263
9. Slusarczyk Katarzyna TUR9555 OOB TJ Turnov 79:50 + 15:30 7220
10. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 81:19 + 16:59 7027
11. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:52 + 17:32 6956
12. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 87:17 + 22:57 6253
13. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 87:20 + 23:00 6247
14. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 89:32 + 25:12 5962
15. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 94:01 + 29:41 5380
16. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 100:00 + 35:40
17. Langrová Anna SHK9753 OK Slavia Hradec Králové 100:19 + 35:59 4563
18. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 101:34 + 37:14 4401
19. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 106:03 + 41:43 3819
20. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 106:23 + 42:03 3776
D21D
4.67 km, 13 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 3672
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 56:27 4258
2. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 64:52 + 8:25 3754
3. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 70:04 + 13:37 3443
4. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 76:10 + 19:43 3078
5. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 84:20 + 27:53 2589
6. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 87:49 + 31:22 2381
D35B
5.25 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 59:15
2. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 62:56 + 3:41
3. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:19 + 4:04
4. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 64:24 + 5:09
5. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 66:52 + 7:37
6. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 68:55 + 9:40
7. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 70:54 + 11:39
8. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 77:37 + 18:22
9. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:14 + 20:59
10. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 88:36 + 29:21
11. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 103:12 + 43:57
12. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 107:26 + 48:11
D35D
3.99 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 54:59
2. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 55:01 + 0:02
3. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:39 + 2:40
4. Sršňová Kateřina VAM8150 OOB Vamberk 57:45 + 2:46
5. Linková Eva STH7753 SK Studenec 58:57 + 3:58
6. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 60:08 + 5:09
7. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 62:50 + 7:51
8. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:22 + 9:23
9. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 64:44 + 9:45
10. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:42 + 13:43
11. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 70:24 + 15:25
12. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 70:42 + 15:43
13. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 72:13 + 17:14
14. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 72:35 + 17:36
15. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 73:14 + 18:15
16. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 74:45 + 19:46
17. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:55 + 20:56
17. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:55 + 20:56
19. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:36 + 21:37
20. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 76:50 + 21:51
21. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 77:04 + 22:05
22. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:46 + 22:47
23. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 78:39 + 23:40
24. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 78:59 + 24:00
25. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 79:56 + 24:57
26. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 82:10 + 27:11
27. Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 84:55 + 29:56
28. Chabinová Jana SHK8350 OK Slavia Hradec Králové 85:51 + 30:52
29. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 89:06 + 34:07
30. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 90:50 + 35:51
31. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 115:23 + 60:24
32. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 115:53 + 60:54
D40B
5.25 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 53:46
2. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 61:34 + 7:48
3. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 62:18 + 8:32
4. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 62:54 + 9:08
5. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 62:56 + 9:10
6. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 63:40 + 9:54
7. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 68:32 + 14:46
8. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 73:34 + 19:48
9. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 75:39 + 21:53
10. Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 76:51 + 23:05
11. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 85:03 + 31:17
12. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 104:13 + 50:27
13. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 107:08 + 53:22
D45B
4.57 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 53:47
2. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 58:04 + 4:17
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 63:12 + 9:25
4. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 63:45 + 9:58
5. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 65:15 + 11:28
6. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 66:20 + 12:33
7. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 66:41 + 12:54
8. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 67:22 + 13:35
9. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 68:37 + 14:50
10. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 69:14 + 15:27
11. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:20 + 16:33
12. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 71:12 + 17:25
13. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 71:43 + 17:56
14. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:38 + 21:51
15. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 91:39 + 37:52
Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D45D
3.52 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:49
2. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 52:22 + 0:33
3. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 57:38 + 5:49
4. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 60:36 + 8:47
5. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:39 + 8:50
6. Nožková Dagmar ZAM6251 OB TJ Sokol Žamberk 61:34 + 9:45
7. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 62:40 + 10:51
8. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 63:55 + 12:06
9. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:25 + 13:36
10. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 65:52 + 14:03
11. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 67:07 + 15:18
12. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 68:18 + 16:29
12. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 68:18 + 16:29
14. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:37 + 16:48
15. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 68:55 + 17:06
16. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:23 + 18:34
17. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 70:50 + 19:01
18. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 74:11 + 22:22
19. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 77:32 + 25:43
20. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 78:55 + 27:06
21. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:04 + 27:15
Kalousová Dana ZAM5951 OB TJ Sokol Žamberk DISK
Mertlíková Eliška VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:07 + 22:18
D50B
4.57 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:27
2. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 60:57 + 4:30
3. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:21 + 12:54
4. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 78:40 + 22:13
5. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 79:17 + 22:50
6. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 85:47 + 29:20
7. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 108:05 + 51:38
Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové DISK
D55B
3.77 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 57:42
2. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 58:49 + 1:07
3. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 62:08 + 4:26
4. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 66:59 + 9:17
5. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 67:35 + 9:53
6. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 78:57 + 21:15
7. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 80:52 + 23:10
8. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 83:16 + 25:34
9. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 85:13 + 27:31
10. Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod 86:55 + 29:13
D55D
2.95 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 61:46
2. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 62:16 + 0:30
3. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 78:19 + 16:33
Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D60B
3.77 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 52:42
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:41 + 4:59
3. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 61:12 + 8:30
4. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 61:16 + 8:34
5. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 61:36 + 8:54
6. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 63:08 + 10:26
7. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 64:14 + 11:32
8. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 82:40 + 29:58
9. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 93:30 + 40:48
10. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB Tretra Praha 99:59 + 47:17
D65B
2.95 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 72:50
Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk DISK
D70B
2.95 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 62:19
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:47 + 2:28
H10N
3.69 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 22:11
2. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 25:02 + 2:51
3. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 26:12 + 4:01
4. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 26:21 + 4:10
5. Čihák Jakub HOR TJ Jiskra Hořice 26:25 + 4:14
6. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 27:01 + 4:50
7. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 27:47 + 5:36
8. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 31:13 + 9:02
9. Burešová Anežka SHK OK Slavia Hradec Králové 33:08 + 10:57
10. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 33:21 + 11:10
11. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 35:18 + 13:07
12. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 35:33 + 13:22
13. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:37 + 14:26
14. Karásek Vojtěch TUR0811 OOB TJ Turnov 37:43 + 15:32
15. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 38:37 + 16:26
16. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 40:24 + 18:13
17. Suk Marek LTU0900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:41 + 20:30
18. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 44:10 + 21:59
19. Munzarová Klára OK Lokomotiva Pardubice 46:22 + 24:11
20. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 47:07 + 24:56
21. Sedláček Benedikt KOR0902 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:41 + 25:30
22. Kobík Kryštof LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:25 + 28:14
23. Šíma Filip OK 99 Hradec Králové 55:38 + 33:27
24. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 66:03 + 43:52
Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín DISK
H10C
2.49 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 24:49
2. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 27:00 + 2:11
3. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 28:03 + 3:14
4. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 29:19 + 4:30
5. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:35 + 4:46
6. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 29:39 + 4:50
7. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 30:48 + 5:59
8. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 30:59 + 6:10
9. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 31:16 + 6:27
10. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 33:01 + 8:12
11. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:21 + 8:32
12. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 34:27 + 9:38
13. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 35:40 + 10:51
14. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 10:52
15. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 12:15
16. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 37:29 + 12:40
17. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:50 + 14:01
18. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 43:57 + 19:08
19. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 46:30 + 21:41
20. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 50:32 + 25:43
21. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 54:43 + 29:54
22. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 62:44 + 37:55
H12C
3.35 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 27:38
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 30:27 + 2:49
3. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 31:10 + 3:32
4. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 31:35 + 3:57
5. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 32:32 + 4:54
6. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 32:38 + 5:00
7. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:24 + 5:46
8. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 39:06 + 11:28
9. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 39:47 + 12:09
10. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:55 + 12:17
11. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 40:13 + 12:35
12. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:59 + 14:21
13. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 42:44 + 15:06
14. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 44:38 + 17:00
15. Planík Martin STH0601 SK Studenec 45:36 + 17:58
16. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 46:10 + 18:32
16. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 46:10 + 18:32
18. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 46:11 + 18:33
19. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 47:08 + 19:30
20. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 48:19 + 20:41
21. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 48:32 + 20:54
22. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 20:55
23. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:40 + 21:02
24. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:33 + 26:55
25. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 59:34 + 31:56
26. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 65:12 + 37:34
27. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 67:55 + 40:17
H12D
2.53 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:55
2. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 34:32 + 1:37
3. Štangler Jiří CHC0602 K.O.B. Choceň 35:53 + 2:58
4. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 36:40 + 3:45
5. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:25 + 5:30
6. Pour Jaroslav VRL0607 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:24 + 8:29
7. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 43:12 + 10:17
8. Mádle Ondřej BRU0701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:23 + 25:28
9. Adamec Matěj ZAM0603 OB TJ Sokol Žamberk 71:30 + 38:35
H14B
4.81 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 44:52
2. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 0:17
3. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 47:37 + 2:45
4. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 49:59 + 5:07
5. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 50:52 + 6:00
6. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 53:36 + 8:44
7. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 55:46 + 10:54
8. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:13 + 11:21
9. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 56:14 + 11:22
10. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 57:04 + 12:12
11. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 58:14 + 13:22
11. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 58:14 + 13:22
13. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 59:48 + 14:56
14. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 60:13 + 15:21
15. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 61:09 + 16:17
16. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 63:29 + 18:37
17. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 63:32 + 18:40
18. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 63:40 + 18:48
19. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:01 + 19:09
20. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 64:40 + 19:48
21. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 67:00 + 22:08
22. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 68:53 + 24:01
23. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 70:20 + 25:28
24. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:14 + 26:22
25. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 73:19 + 28:27
26. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 74:24 + 29:32
27. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:33 + 31:41
28. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 76:37 + 31:45
29. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:38 + 31:46
30. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 76:42 + 31:50
31. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 78:11 + 33:19
32. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 81:01 + 36:09
33. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 81:24 + 36:32
34. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 82:49 + 37:57
35. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 82:57 + 38:05
36. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 84:10 + 39:18
37. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 90:11 + 45:19
38. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 90:34 + 45:42
39. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:27 + 53:35
40. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 99:27 + 54:35
41. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 231:46 + 186:54
Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec DISK
Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec DISK
Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice DISK
Krumphanzl Šimon Neregistrovaní DISK
H14D
3.43 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 39:26
2. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 41:30 + 2:04
3. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 45:20 + 5:54
4. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:55 + 7:29
5. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 47:01 + 7:35
6. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 56:54 + 17:28
7. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:58 + 20:32
8. Hylmar Zdeněk ZAM0502 OB TJ Sokol Žamberk 73:07 + 33:41
H16B
5.97 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 64:09
2. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:47 + 3:38
3. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 68:02 + 3:53
4. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 70:07 + 5:58
5. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 74:35 + 10:26
6. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 76:44 + 12:35
7. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:47 + 13:38
8. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:05 + 13:56
9. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 79:30 + 15:21
10. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 79:53 + 15:44
11. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 80:23 + 16:14
12. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 85:06 + 20:57
13. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 87:16 + 23:07
14. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:24 + 26:15
15. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:06 + 27:57
16. Tichý Ondřej KOR0200 OB DDM Kostelec nad Orlicí 92:56 + 28:47
17. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 96:12 + 32:03
18. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 97:52 + 33:43
19. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 99:19 + 35:10
20. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 118:00 + 53:51
21. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 139:53 + 75:44
22. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 150:28 + 86:19
Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín DISK
Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H18B
7.20 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 71:32
2. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 73:00 + 1:28
3. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 74:51 + 3:19
4. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 80:04 + 8:32
5. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 82:07 + 10:35
6. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:38 + 12:06
7. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 97:34 + 26:02
8. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 99:00 + 27:28
9. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 99:11 + 27:39
10. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 101:05 + 29:33
H20B
7.83 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 86:54
2. Lauterbach David KUO9802 KOB Ústí nad Orlicí 86:55 + 0:01
3. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 98:37 + 11:43
4. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 101:30 + 14:36
Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř DISK
H21B
10.75 km, 21 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 8336
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 75:16 9107
2. Záveský Filip LPU9306 OK Lokomotiva Pardubice 79:27 + 4:11 8650
3. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 83:05 + 7:49 8252
4. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 90:41 + 15:25 7421
5. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 91:23 + 16:07 7345
6. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 92:12 + 16:56 7255
7. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 92:41 + 17:25 7202
8. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 93:26 + 18:10 7120
9. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 93:42 + 18:26 7091
10. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 95:31 + 20:15 6892
11. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 96:55 + 21:39 6739
12. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 97:00 + 21:44 6730
13. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 98:51 + 23:35 6528
14. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 99:22 + 24:06 6471
15. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 100:17 + 25:01 6371
16. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 100:35 + 25:19 6338
17. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 100:54 + 25:38 6304
18. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 101:15 + 25:59 6265
19. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:24 + 26:08 6249
20. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 102:19 + 27:03 6149
21. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 108:08 + 32:52 5513
22. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 108:29 + 33:13 5474
23. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 109:30 + 34:14 5363
24. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 110:43 + 35:27 5230
25. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim 112:30 + 37:14 5035
26. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 113:45 + 38:29 4898
27. Purkyt Jan TAP8705 KOB Tretra Praha 113:47 + 38:31 4895
28. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 115:45 + 40:29 4679
29. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 120:07 + 44:51 4202
29. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 120:07 + 44:51 4202
31. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 121:54 + 46:38 4007
32. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 126:42 + 51:26 3482
33. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 127:58 + 52:42 3343
34. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 131:59 + 56:43 2904
35. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 132:47 + 57:31 2816
36. Lesák Jakub ZAM9603 OB TJ Sokol Žamberk 146:30 + 71:14 1316
37. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 146:42 + 71:26 1294
38. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 153:10 + 77:54 587
H21D
6.47 km, 14 controls, Rank. coef.: 1.04, KS coef.: 0, PB: 5332
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 63:51 5886
2. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 70:08 + 6:17 5374
2. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 70:08 + 6:17 5374
4. Andrš Jiří VAM8601 OOB Vamberk 71:16 + 7:25 5282
5. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 73:13 + 9:22 5123
6. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 80:17 + 16:26 4547
7. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 84:12 + 20:21 4228
8. Komín David PGP7405 SK Praga 85:51 + 22:00 4093
9. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 88:25 + 24:34 3884
10. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 92:26 + 28:35 3557
11. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 96:24 + 32:33 3234
12. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 136:37 + 72:46 0
H35B
8.41 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 73:12
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 77:43 + 4:31
3. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 80:42 + 7:30
4. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 82:06 + 8:54
5. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 85:40 + 12:28
6. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 87:20 + 14:08
7. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 88:05 + 14:53
8. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 95:30 + 22:18
9. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 95:53 + 22:41
10. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 104:08 + 30:56
11. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 106:16 + 33:04
12. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 106:56 + 33:44
13. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 112:14 + 39:02
14. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 131:22 + 58:10
H35D
5.26 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 60:25
2. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 63:15 + 2:50
3. Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové 66:22 + 5:57
4. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 67:14 + 6:49
5. Novák Tomáš HOS7902 TJ Tatran Hostinné 70:49 + 10:24
6. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 72:22 + 11:57
7. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 73:19 + 12:54
8. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 73:29 + 13:04
9. Sršeň Tomáš VAM8001 OOB Vamberk 74:02 + 13:37
10. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 77:58 + 17:33
11. Vodňanský Jaroslav BRM6101 Sokol Burdych 82:46 + 22:21
12. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 83:50 + 23:25
13. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 87:03 + 26:38
14. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 89:54 + 29:29
15. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 94:02 + 33:37
16. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 98:13 + 37:48
17. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 101:54 + 41:29
18. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 102:08 + 41:43
19. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 106:16 + 45:51
20. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 110:11 + 49:46
21. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 111:39 + 51:14
Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H40B
8.41 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 72:47
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 73:51 + 1:04
3. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 75:06 + 2:19
4. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 85:00 + 12:13
5. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:53 + 13:06
6. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 87:38 + 14:51
7. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 94:22 + 21:35
8. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 97:44 + 24:57
9. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 97:51 + 25:04
10. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 101:40 + 28:53
11. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 102:28 + 29:41
12. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 103:35 + 30:48
13. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 108:28 + 35:41
14. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 109:29 + 36:42
15. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 114:42 + 41:55
16. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 115:27 + 42:40
17. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 125:05 + 52:18
18. Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 131:38 + 58:51
Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín DISK
H45B
6.86 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 68:07
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 69:42 + 1:35
3. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 73:08 + 5:01
4. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 78:08 + 10:01
5. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 78:43 + 10:36
6. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 81:15 + 13:08
7. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 83:02 + 14:55
8. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 83:10 + 15:03
9. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:22 + 16:15
10. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 86:01 + 17:54
11. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 87:10 + 19:03
12. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 91:39 + 23:32
13. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 93:24 + 25:17
14. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 106:45 + 38:38
15. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 109:00 + 40:53
16. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 109:26 + 41:19
17. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 118:36 + 50:29
H45D
4.54 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nadera Dariusz 2CPxxx2 indyvidual 51:32
2. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 55:45 + 4:13
3. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 59:48 + 8:16
4. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:21 + 9:49
5. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 61:51 + 10:19
6. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 62:12 + 10:40
7. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 62:34 + 11:02
8. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 65:18 + 13:46
9. Bílek Tomáš 2XC7300 Vojice 65:31 + 13:59
10. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 66:17 + 14:45
11. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:04 + 17:32
12. Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod 69:12 + 17:40
13. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 69:42 + 18:10
14. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 69:55 + 18:23
15. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 71:03 + 19:31
16. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:25 + 20:53
17. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:16 + 21:44
18. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 73:20 + 21:48
19. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 75:20 + 23:48
20. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:28 + 23:56
21. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 75:42 + 24:10
22. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 76:00 + 24:28
23. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 77:17 + 25:45
24. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 78:57 + 27:25
25. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 87:37 + 36:05
26. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 87:56 + 36:24
27. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 88:47 + 37:15
28. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 89:24 + 37:52
29. Jirák Stanislav LPU6304 OK Lokomotiva Pardubice 89:46 + 38:14
30. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 99:01 + 47:29
31. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 103:34 + 52:02
32. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 117:21 + 65:49
Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové DISK
H50B
6.86 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 69:53
2. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 73:40 + 3:47
3. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 78:52 + 8:59
4. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:02 + 9:09
5. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 81:32 + 11:39
H55B
5.02 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 57:51
2. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 59:52 + 2:01
3. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 64:19 + 6:28
4. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:15 + 7:24
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 67:35 + 9:44
6. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 72:47 + 14:56
7. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 73:01 + 15:10
8. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 75:16 + 17:25
9. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 75:48 + 17:57
10. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 78:32 + 20:41
11. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:00 + 21:09
12. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 83:04 + 25:13
13. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 83:07 + 25:16
14. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:09 + 32:18
Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník DISK
H55D
3.81 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vykysalý Miroslav PHK5902 OK 99 Hradec Králové 58:01
2. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 66:40 + 8:39
3. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 69:49 + 11:48
4. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:05 + 14:04
5. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 76:41 + 18:40
6. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 85:50 + 27:49
7. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 99:24 + 41:23
H60B
5.02 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 49:32
2. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 61:09 + 11:37
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 62:48 + 13:16
4. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 65:36 + 16:04
5. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 67:39 + 18:07
6. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 68:23 + 18:51
7. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 69:12 + 19:40
8. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 69:25 + 19:53
9. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 72:59 + 23:27
10. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 75:08 + 25:36
11. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 82:10 + 32:38
12. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 84:12 + 34:40
13. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 84:41 + 35:09
14. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 84:59 + 35:27
15. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 90:10 + 40:38
H65B
4.46 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 57:20
2. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:23 + 26:03
3. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:39 + 30:19
4. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:52 + 31:32
5. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 89:45 + 32:25
6. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:28 + 36:08
7. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 113:33 + 56:13
H70B
4.46 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:13
2. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 73:14 + 6:01
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:01 + 11:48
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 79:59 + 12:46
5. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 82:12 + 14:59
6. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 89:14 + 22:01
7. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 100:26 + 33:13
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 105:54 + 38:41
Bogulak Adam 65Pxxxx Paulinum Jelenia Góra DISK
Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H75B
2.95 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 79:15
H80B
2.95 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 54:43
2. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 64:42 + 9:59
HDR
3.69 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Samlerová Jolana 7XC0750 Samlerovi 33:36
2. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 34:11 + 0:35
3. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 34:12 + 0:36
4. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 35:02 + 1:26
5. Samler Ondřej 7XC0900 Samlerovi 35:05 + 1:29
6. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 35:51 + 2:15
7. Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering 37:01 + 3:25
8. Jirák Jan LPU0840 OK Lokomotiva Pardubice 37:55 + 4:19
9. Pácal František 81Zxxx1 3A 38:33 + 4:57
10. Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering 38:42 + 5:06
11. Sadílková Natálka Neregistrovaní 39:18 + 5:42
12. Pácalová Kateřina 81Zxxx2 3A 40:25 + 6:49
13. Pozdílková Kateřina PHKxxx1 OK 99 Hradec Králové 40:48 + 7:12
14. Sadílek Šimon Neregistrovaní 42:02 + 8:26
15. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 43:32 + 9:56
16. Jedlička Tomáš SHK1001 OK Slavia Hradec Králové 44:14 + 10:38
17. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 45:50 + 12:14
18. Chabinová Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 45:52 + 12:16
19. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 45:59 + 12:23
20. Bašusová Olga SCP1250 OK Sparta Praha 46:37 + 13:01
21. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 47:27 + 13:51
22. Bek Josef Neregistrovaní 47:34 + 13:58
23. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:59 + 14:23
24. Tejkalová Anetka ADA1051 OOB Spartak Adamov 48:13 + 14:37
25. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 48:24 + 14:48
26. Dědečková Anežka 81Zxxx4 3A 49:13 + 15:37
27. Dědeček Václav 81Zxxx3 3A 49:30 + 15:54
28. Pospíšil David Neregistrovaní 50:06 + 16:30
29. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 52:14 + 18:38
30. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 55:33 + 21:57
31. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 57:24 + 23:48
32. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 57:38 + 24:02
33. Landovská Radka Sportcentrum Jičín 58:26 + 24:50
34. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 58:53 + 25:17
35. Šlesingerová Nela SJC1100 Sportcentrum Jičín 59:31 + 25:55
36. Martinec Eduard CHT1202 OOB SK Chrast 59:52 + 26:16
37. Kolářová Helenka NPA SK LOB Nová Paka 63:28 + 29:52
38. Novotná Anna Vítková Eliška Neregistrovaní 63:31 + 29:55
39. Gazdačko Petr Neregistrovaní 63:34 + 29:58
40. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 63:54 + 30:18
41. Šimková Šárka LME1150 SK Los Mělník 64:02 + 30:26
42. Šimek Jan K.O.B. Choceň 64:17 + 30:41
43. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 64:19 + 30:43
44. Hýbl Orlík 1UZ0900 VIPrahlé mládí 65:42 + 32:06
45. Daněk Tomáš TYN0900 OOB SK Týniště nad Orlicí 72:15 + 38:39
46. Tomášová Petra SRK0556 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:23 + 38:47
47. Janatová Anežka BRU1151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 73:04 + 39:28
48. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 74:19 + 40:43
49. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 74:49 + 41:13
50. Pospíšil Lukáš Neregistrovaní 75:22 + 41:46
51. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:51 + 46:15
52. Sombota Martin LTUxxx1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:18 + 48:42
53. Krejsová Markéta CHTxxxx OOB SK Chrast 86:51 + 53:15
54. Benešová Hana NNN1600 Neregistrovaní 120:42 + 87:06
Martinec Otakar OOB SK Chrast DISK
Panáčková Alžběta 8MC0850 Papiyon DISK
Hamáček Jan STH1301 SK Studenec DISK
Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín DISK
Kysilko Antonín CHT1602 OOB SK Chrast DISK
Matrasová Marie a Štěpán CHT1451 OOB SK Chrast DISK
Zlámalová Barbora LTUxxx2 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Panáčková Johana 8MC0950 Papiyon DISK
Korbelová Tereza CHC1252 K.O.B. Choceň DISK
Bucharová Anička Neregistrovaní DISK
P
2.57 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sadílek Radovan Neregistrovaní 29:14
2. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 29:23 + 0:09
3. Zahradník Jan KOR0304 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:59 + 1:45
4. Kubeček Josef LIP0400 SOS Mamuti z Lipovky 31:46 + 2:32
5. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 32:17 + 3:03
6. Belejová Zuzana LPU2224 OK Lokomotiva Pardubice 32:40 + 3:26
7. Porkert st Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 33:01 + 3:47
8. Hamáčková Martina STH SK Studenec 33:02 + 3:48
9. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 33:42 + 4:28
10. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 34:37 + 5:23
11. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 35:24 + 6:10
12. Mádle Miroslav BRU7600 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:49 + 6:35
13. Kadaně Miroslav LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 36:10 + 6:56
14. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:30 + 8:16
15. Sadílková Michaela Neregistrovaní 38:16 + 9:02
16. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 38:20 + 9:06
17. Hejtmánková Ivana BRU7250 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:40 + 10:26
18. Mattiviová Světlana SJC Sportcentrum Jičín 39:59 + 10:45
19. Belej Tom LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 40:37 + 11:23
20. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 40:44 + 11:30
21. Číža Petr SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 41:11 + 11:57
22. Šimková Klára CHC0054 K.O.B. Choceň 41:22 + 12:08
23. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 41:27 + 12:13
24. Ježková Lenka LPU7254 OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 14:20
25. Vychopen Tomáš BRU6801 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:06 + 14:52
26. Jirásek Petr BRU0700 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:21 + 16:07
27. Křivková Lucie Neregistrovaní 46:04 + 16:50
28. Lžíčařová Iveta DOB9090 KOB Dobruška 46:09 + 16:55
29. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:51 + 17:37
30. Veselý Jiří BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:26 + 19:12
31. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 48:37 + 19:23
32. Samlerová Darina 7XC8051 Samlerovi 48:45 + 19:31
33. Freiwaldová Tereza BRU0850 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:01 + 19:47
34. Bohanská Lenka BRM Sokol Burdych 49:21 + 20:07
35. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 50:14 + 21:00
36. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 52:13 + 22:59
37. Hanzl Patrik Neregistrovaní 53:05 + 23:51
38. Juška Jiří Neregistrovaní 54:44 + 25:30
39. Procházka Miloš SHK9998 OK Slavia Hradec Králové 55:48 + 26:34
40. Janata Vojtěch BRU0602 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:12 + 26:58
41. Heerkens Luna BRU0751 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:40 + 27:26
42. Posejpal Kryštof BRU0702 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:18 + 28:04
43. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:59 + 31:45
44. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 61:54 + 32:40
45. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 62:33 + 33:19
46. Šípková Petra LPU OK Lokomotiva Pardubice 66:07 + 36:53
47. Venclová Kateřina KOB Dobruška 70:32 + 41:18
48. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 71:41 + 42:27
Borůvka Jindřich BRM5600 Sokol Burdych DISK
T
5.71 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 73:55
2. Vencl Vojtěch KOB Dobruška 78:48 + 4:53
3. Panáček Aleš 8MC7600 Papiyon 78:55 + 5:00
4. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 84:35 + 10:40
5. Nárovec Václav Neregistrovaní 86:31 + 12:36
6. Věříš Michal Neregistrovaní 89:52 + 15:57
7. Pauschek Karel 4JC8500 nereg 91:32 + 17:37
8. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 91:39 + 17:44
9. Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany 96:43 + 22:48
10. Bek David Neregistrovaní 98:02 + 24:07
11. Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych 99:14 + 25:19
12. Jirásek Karel BRM6301 Sokol Burdych 99:45 + 25:50
13. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100:44 + 26:49
14. Hanzl Jaroslav Neregistrovaní 100:45 + 26:50
15. Vodňanský Jan BRM9001 Sokol Burdych 105:03 + 31:08
16. Vojta Marek SHK8804 OK Slavia Hradec Králové 105:39 + 31:44
17. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 108:27 + 34:32
18. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 115:02 + 41:07
19. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 115:05 + 41:10
20. Hartman Zdeněk BRU0302 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 115:09 + 41:14
21. Pleskač Jiří Neregistrovaní 120:55 + 47:00
22. Karásek Jiří 57X7100 OB Karas 128:53 + 54:58
23. Pelán Kamil BRU6601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 143:17 + 69:22
24. Šlesingerová Jitka KUO KOB Ústí nad Orlicí 170:15 + 96:20
25. Douda Tomáš Neregistrovaní 182:00 + 108:05
Matoušek Jakub PHK OK 99 Hradec Králové DISK