Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Řícmanice, areál koupaliště
Pořadatel:
ADA - OOB Spartak Adamov
Mapa:
Prosba lesa
Ředitel závodu:
Věžník Antonín - R3
Hlavní rozhodčí:
Truhlář Karel
Stavitel tratí:
Procházka Jiří - R2
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě 19 °C. C jeho průběhu nedošlo ke zranění závodníka. Pořadatelé se omlouvají závodnici S. Smolkové (STE) za chybnou mapu.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10N
4.40 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 29:54
2. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 30:53 + 0:59
3. Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 31:46 + 1:52
4. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 33:04 + 3:10
5. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 39:51 + 9:57
6. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 41:05 + 11:11
7. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 58:43 + 28:49
8. Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 94:43 + 64:49
Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D10
2.40 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 21:24
2. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 23:02 + 1:38
3. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 28:29 + 7:05
4. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 28:32 + 7:08
5. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 29:04 + 7:40
6. Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 31:06 + 9:42
7. Veselá Veronika 5HZ0800 C Předklášteří 33:40 + 12:16
8. Klašková Amálie C 39:03 + 17:39
9. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 39:59 + 18:35
D12
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 12:26
2. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 13:28 + 1:02
3. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 14:25 + 1:59
4. Kurečková Klára ABM0657 C KOB ALFA Brno 14:40 + 2:14
5. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 14:52 + 2:26
6. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:19 + 3:53
7. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 16:21 + 3:55
8. Barnatová Magda ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno 17:06 + 4:40
9. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 18:17 + 5:51
10. Mazálková Libuše ZBM0655 C SK Žabovřesky Brno 18:54 + 6:28
11. Vrbková Marta RBK0651 C SK Radioklub Blansko 19:45 + 7:19
12. Taslerová Martina ABM0757 C KOB ALFA Brno 20:51 + 8:25
13. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 21:13 + 8:47
14. Dánielová Lenka 78C0650 C Neregistrovaní - Dánielová 22:39 + 10:13
MS Dohnalová Hana ZBM0458 C SK Žabovřesky Brno 16:56 + 4:30
MS Sosíková Beáta ZBM0459 C SK Žabovřesky Brno 22:41 + 10:15
MS Putnová Magdaléna ZBM0354 C SK Žabovřesky Brno 27:42 + 15:16
D14
2.80 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 22:51
2. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 23:17 + 0:26
3. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 23:31 + 0:40
4. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 24:38 + 1:47
5. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 26:47 + 3:56
6. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 28:43 + 5:52
7. Mazálková Klára ZBM0558 C SK Žabovřesky Brno 31:13 + 8:22
8. Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 36:06 + 13:15
9. Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 42:30 + 19:39
D16
3.30 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 30:01
2. Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 38:02 + 8:01
3. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 47:23 + 17:22
4. Taslerová Tereza ABM0361 C KOB ALFA Brno 50:09 + 20:08
Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno DISK
D18
4.50 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 47:53
D21C
5.40 km, 280 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7162
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 46:44 7740
2. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 50:58 + 4:14 7144
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 54:49 + 8:05 6601
4. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 56:52 + 10:08 6312
5. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 59:59 + 13:15 5873
6. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 65:09 + 18:25 5146
7. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 65:28 + 18:44 5101
8. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:19 + 22:35 4559
9. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 69:39 + 22:55 4512
10. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 76:05 + 29:21 3605
11. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 77:15 + 30:31 3441
12. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 77:40 + 30:56 3382
13. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 85:35 + 38:51 2267
14. Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov 96:48 + 50:04 687
15. Richterová Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 98:37 + 51:53 431
D21D
3.90 km, 140 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3732
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 35:28 4176
2. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 41:37 + 6:09 3606
3. Prokšová Blanka CHA8350 C OK Chrastava 43:43 + 8:15 3412
4. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 46:13 + 10:45 3180
5. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 50:15 + 14:47 2806
6. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 51:28 + 16:00 2694
7. Kročová Klára ZBM9458 C SK Žabovřesky Brno 52:37 + 17:09 2587
8. Zavadilová Zdeňka PTE8689 C TJ Sokol Ptení 62:10 + 26:42 1702
9. Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 64:28 + 29:00 1489
10. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:02 + 32:34 1158
11. Procházková Ludmila 28Z9351 C Neregistrovaná 74:53 + 39:25
12. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 79:00 + 43:32 142
13. Zedníková Michela C 100:59 + 65:31
14. Taslerová Renata UBM7651 C MENISKOS Brno 105:00 + 69:32 0
Medková Barbora C DISK
D35
4.50 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 46:38
2. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 47:33 + 0:55
3. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 48:03 + 1:25
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 48:13 + 1:35
5. Tomíčková Dana 19X8050 C ESOX ODEI 48:50 + 2:12
6. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 50:05 + 3:27
7. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 51:30 + 4:52
8. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko, z. s. 51:34 + 4:56
9. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 54:28 + 7:50
10. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 54:52 + 8:14
11. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 55:03 + 8:25
12. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 56:21 + 9:43
13. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 56:47 + 10:09
14. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 58:06 + 11:28
15. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 58:20 + 11:42
16. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 60:11 + 13:33
17. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 63:02 + 16:24
18. Dánielová Iva 78C8250 C Neregistrovaní - Dánielová 63:44 + 17:06
19. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko, z. s. 66:17 + 19:39
20. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 67:12 + 20:34
21. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 69:03 + 22:25
22. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 70:22 + 23:44
23. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 71:59 + 25:21
24. Chmelíková Gabriela ZBM7653 C SK Žabovřesky Brno 79:57 + 33:19
25. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 88:15 + 41:37
26. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 94:49 + 48:11
Klíčová Kateřina TBM7658 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D45
3.60 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 30:06
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 34:34 + 4:28
3. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 35:33 + 5:27
4. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 41:06 + 11:00
5. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 41:41 + 11:35
6. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 41:55 + 11:49
7. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 44:02 + 13:56
8. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 44:09 + 14:03
9. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 44:33 + 14:27
10. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 44:45 + 14:39
11. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 45:13 + 15:07
12. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 45:15 + 15:09
13. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 45:58 + 15:52
14. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB ALFA Brno 49:33 + 19:27
15. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:31 + 21:25
16. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 52:42 + 22:36
17. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 55:27 + 25:21
18. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 61:47 + 31:41
19. Tomanová Elena ABM6666 C KOB ALFA Brno 73:08 + 43:02
20. Suchá Helena ABM6664 C KOB ALFA Brno 104:09 + 74:03
D55
2.90 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pijáková Iveta SPE6251 C KOB Sokol Pezinok 28:08
2. Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 29:28 + 1:20
3. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko, z. s. 30:36 + 2:28
4. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 32:37 + 4:29
5. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 35:25 + 7:17
6. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 35:59 + 7:51
7. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 36:15 + 8:07
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 41:03 + 12:55
9. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:03 + 19:55
10. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 49:16 + 21:08
11. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:54 + 21:46
12. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 52:39 + 24:31
13. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 58:44 + 30:36
14. Svobodová Jindřiška UBM5751 C MENISKOS Brno 82:18 + 54:10
H10
2.40 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 18:20
2. Bulička Martin ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno 19:26 + 1:06
3. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 19:45 + 1:25
4. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 21:21 + 3:01
5. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 23:30 + 5:10
6. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:07 + 5:47
7. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 29:46 + 11:26
8. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:08 + 13:48
9. Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 32:40 + 14:20
10. Svirák Benjamin TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno 47:52 + 29:32
MS Skácel Viktor 93X0700 C Neregistrovaní - Skácelovi DISK
H10N
4.40 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 22:00
2. Dvořák Tomáš TBM0906 C KOS TJ Tesla Brno 37:17 + 15:17
3. Šimeček Petr ABM0904 C KOB ALFA Brno 40:19 + 18:19
Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H12
2.60 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 15:58
2. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 16:03 + 0:05
3. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 17:13 + 1:15
4. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 17:19 + 1:21
5. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 17:35 + 1:37
6. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 18:00 + 2:02
7. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 18:02 + 2:04
8. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 19:05 + 3:07
9. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 19:57 + 3:59
10. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 20:09 + 4:11
11. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 22:41 + 6:43
12. Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 23:09 + 7:11
13. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:23 + 7:25
14. Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 24:00 + 8:02
15. Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 24:32 + 8:34
16. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 27:58 + 12:00
17. Pospíšil Jan PBM0601 C TJ Spartak 1. Brněnská 28:54 + 12:56
18. Šťastný Kristián VBM0602 C VSK Mendelu Brno 31:39 + 15:41
19. Chmelík Robert ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno 32:27 + 16:29
20. Komenda Jakub ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno 33:10 + 17:12
21. Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 35:43 + 19:45
22. Zima Vojtěch 78C0600 C Neregistrovaní - Dánielová 39:48 + 23:50
MS Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:23 + 24:25
H14
3.30 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 20:45
2. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 21:30 + 0:45
3. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 22:45 + 2:00
4. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 24:51 + 4:06
5. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 25:33 + 4:48
6. Rada Štěpán ABM0404 C KOB ALFA Brno 27:00 + 6:15
7. Chmelík Albert ZBM0411 C SK Žabovřesky Brno 28:46 + 8:01
8. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 31:04 + 10:19
9. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 31:07 + 10:22
10. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 31:57 + 11:12
11. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 34:36 + 13:51
12. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 38:59 + 18:14
13. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 40:28 + 19:43
14. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 44:54 + 24:09
15. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 48:29 + 27:44
16. Žovinec Pavel ABM0509 C KOB ALFA Brno 50:14 + 29:29
Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno DISK
Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko DISK
Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko DISK
H16
4.50 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 50:19
2. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 53:53 + 3:34
3. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 58:30 + 8:11
4. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 74:42 + 24:23
5. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 76:36 + 26:17
6. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 92:48 + 42:29
7. Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 104:23 + 54:04
Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H21C
9.10 km, 410 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7576
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 65:05 7815
2. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 68:11 + 3:06 7466
3. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 68:20 + 3:15 7449
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 70:44 + 5:39 7178
5. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 71:58 + 6:53 7039
6. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 75:18 + 10:13 6663
7. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 77:20 + 12:15 6434
8. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 78:02 + 12:57 6355
9. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 82:12 + 17:07 5885
10. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 84:26 + 19:21 5633
11. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 86:14 + 21:09 5431
12. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 87:56 + 22:51 5239
13. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 92:45 + 27:40 4696
14. Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno 98:35 + 33:30 4038
15. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 99:40 + 34:35 3916
16. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 100:31 + 35:26 3820
17. Říčný Vojta ZBM9903 C SK Žabovřesky Brno 117:03 + 51:58 1956
18. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 120:26 + 55:21 1575
19. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 126:47 + 61:42 859
20. Gregor Michal ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno 134:37 + 69:32 0
H21D
5.30 km, 260 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4058
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirka Michal ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno 44:57 4351
2. Uhmann Petr TBM8307 C KOS TJ Tesla Brno 50:08 + 5:11 3917
3. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 50:17 + 5:20 3905
4. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 56:50 + 11:53 3356
5. Sychra Marek 23C9300 C TJ Papuchálci Brno 57:05 + 12:08
6. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko, z. s. 58:38 + 13:41 3205
7. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 62:56 + 17:59 2845
8. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 64:06 + 19:09 2748
9. Matyáš Petr LBM8516 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:30 + 22:33 2463
10. Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko 68:23 + 23:26
11. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 68:24 + 23:27 2388
12. Mikuš Oldřich C 72:47 + 27:50
13. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 73:41 + 28:44 1945
14. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:16 + 31:19 1729
15. Bařina Jiří SBK8101 C KOB START Blansko, z. s. 76:45 + 31:48 1688
16. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 79:36 + 34:39 1450
17. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 81:53 + 36:56 1258
H35
6.00 km, 240 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 52:57
2. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 54:57 + 2:00
3. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 55:32 + 2:35
4. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 56:25 + 3:28
5. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 57:00 + 4:03
6. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 58:31 + 5:34
7. Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 60:40 + 7:43
8. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 60:45 + 7:48
9. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 62:27 + 9:30
10. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 63:43 + 10:46
11. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 64:13 + 11:16
12. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 64:48 + 11:51
13. Jurenka Pavel JPV8101 C Oddíl OS SK Prostějov 65:19 + 12:22
14. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 66:03 + 13:06
15. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 67:12 + 14:15
16. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 67:27 + 14:30
17. Klieštík Jiří C 67:37 + 14:40
18. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 67:40 + 14:43
19. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 67:42 + 14:45
20. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 69:21 + 16:24
21. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 72:13 + 19:16
22. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 73:18 + 20:21
23. Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering 75:04 + 22:07
24. Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská 75:18 + 22:21
25. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 76:01 + 23:04
26. Komenda Kamil 2JC7200 C BYZMAG 77:29 + 24:32
27. Tasler David ABM7105 C KOB ALFA Brno 78:49 + 25:52
28. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 83:11 + 30:14
29. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 84:30 + 31:33
30. Bednařík Marek 4EX8300 C SKIVELO Olomouc 85:44 + 32:47
31. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB START Blansko, z. s. 95:10 + 42:13
32. Skácel Pavel 93X8000 C Neregistrovaní - Skácelovi 97:30 + 44:33
33. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 106:20 + 53:23
34. Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 116:06 + 63:09
35. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 120:40 + 67:43
H45
5.30 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Galík Pavel VBM6106 C VSK Mendelu Brno 49:50
2. Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 50:42 + 0:52
3. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 51:31 + 1:41
4. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 52:23 + 2:33
5. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 53:01 + 3:11
6. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 53:27 + 3:37
7. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 55:09 + 5:19
8. Klaška Jan C 56:43 + 6:53
9. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 58:46 + 8:56
10. Polouček Pavel ABM7100 C KOB ALFA Brno 59:03 + 9:13
11. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 60:34 + 10:44
12. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno 61:30 + 11:40
13. Šňupárek Martin TBM7107 C KOS TJ Tesla Brno 61:31 + 11:41
14. Smutný Radek ABM6701 C KOB ALFA Brno 61:42 + 11:52
15. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 64:06 + 14:16
16. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 64:46 + 14:56
17. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 68:27 + 18:37
18. Kraus Martin 61Z7100 C KOB RA 69:12 + 19:22
19. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 70:32 + 20:42
20. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 72:16 + 22:26
21. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 72:19 + 22:29
22. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 78:30 + 28:40
23. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 81:22 + 31:32
24. Tužil Petr 2LC7000 C Neregistrovaní - Tužilovi 82:20 + 32:30
25. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 84:41 + 34:51
26. Vyroubal Michal 2TC6800 C 86:22 + 36:32
27. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 89:47 + 39:57
H55
3.60 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav SPE5801 C KOB Sokol Pezinok 28:19
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 32:22 + 4:03
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 32:37 + 4:18
4. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko, z. s. 34:34 + 6:15
5. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 34:57 + 6:38
6. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 35:45 + 7:26
7. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:56 + 9:37
8. Fuchs Vladimír NNN6100 C Neregistrovaní 38:24 + 10:05
9. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 38:28 + 10:09
10. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 38:41 + 10:22
11. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 40:19 + 12:00
12. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 44:31 + 16:12
13. Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko, z. s. 50:41 + 22:22
14. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 52:56 + 24:37
15. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 55:23 + 27:04
16. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 56:13 + 27:54
17. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 57:21 + 29:02
18. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 64:34 + 36:15
H65
3.00 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnyrch František ABM4902 C KOB ALFA Brno 35:04
2. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 38:13 + 3:09
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 41:27 + 6:23
4. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 51:35 + 16:31
5. Novotný Jan UBM4401 C MENISKOS Brno 126:57 + 91:53
HDR
4.50 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buličková Klára ZBM C SK Žabovřesky Brno 17:42
2. Milánová Sárinka 2KC1152 C Neregistrovaní - Milánovi 21:21 + 3:39
3. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 24:41 + 6:59
4. Bublová Sára C 26:27 + 8:45
5. Šťastný Jonatán VBM1101 C VSK Mendelu Brno 27:36 + 9:54
6. Mynář Petr ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno 28:28 + 10:46
7. Pergler Jakub C 28:56 + 11:14
8. Malá Lucie TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno 29:12 + 11:30
9. Hašová Ema C 29:30 + 11:48
10. Dánielová Kateřina 78C0850 C Neregistrovaní - Dánielová 30:23 + 12:41
11. Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 31:32 + 13:50
12. Zima Ondřej 78C0900 C Neregistrovaní - Dánielová 32:10 + 14:28
13. Baláč Jan C 32:14 + 14:32
14. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 32:16 + 14:34
15. Raabová Karolína 78C0950 C Neregistrovaní - Dánielová 32:24 + 14:42
16. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 34:07 + 16:25
17. Svirák Samuel 5RX1100 C NNN 35:46 + 18:04
18. Vašíčková Gabriela TBM C KOS TJ Tesla Brno 35:53 + 18:11
19. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 38:04 + 20:22
20. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 39:00 + 21:18
21. Pokorný Radovan C 39:07 + 21:25
22. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 39:23 + 21:41
23. Barnatová Táňa ZBM0959 C SK Žabovřesky Brno 39:32 + 21:50
23. Vedrová Anika TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno 39:32 + 21:50
25. Mudráková Natálie C 39:50 + 22:08
26. Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 40:07 + 22:25
27. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 40:31 + 22:49
28. Galíková Amálie C 41:01 + 23:19
29. Boušková Soóna C 41:03 + 23:21
30. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 41:10 + 23:28
31. Robotková Tereza PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská 41:31 + 23:49
32. Tomíčková Ivana 19X1350 C ESOX ODEI 42:19 + 24:37
33. Sluka Matouš SBK1411 C KOB START Blansko, z. s. 42:53 + 25:11
34. Hájek Ondřej RBK0802 C SK Radioklub Blansko 44:06 + 26:24
35. Veselá Martina 5HZ1050 C Předklášteří 44:11 + 26:29
36. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 44:29 + 26:47
37. Polášek Vojtěch C 44:37 + 26:55
38. Polášková Lucie C 44:56 + 27:14
39. Bednář Antonín 7IC0001 C Neregistrovaný - Bednářová 45:24 + 27:42
40. Svirák Timotej 5RX1400 C NNN 46:01 + 28:19
41. Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 46:17 + 28:35
42. Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko, z. s. 46:22 + 28:40
43. Watson Magdalena RBK C SK Radioklub Blansko 48:15 + 30:33
44. Hustáková Lucie C 49:04 + 31:22
45. Hustáková Klára C 49:16 + 31:34
46. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 49:37 + 31:55
47. Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 49:48 + 32:06
48. Šichová Zuzana ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno 49:53 + 32:11
49. Pospíšil Martin PBM0801 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:16 + 32:34
50. Pospíšil Matěj PBM1101 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:11 + 33:29
51. Milánová Viktorka 2KC1151 C Neregistrovaní - Milánovi 51:12 + 33:30
52. Salajka Tibor LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:39 + 34:57
53. Žovincová Erika ABM0000 C KOB ALFA Brno 54:46 + 37:04
54. Urválková Anna TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno 56:16 + 38:34
55. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 57:06 + 39:24
56. Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 59:22 + 41:40
57. Bublová Matylda 3QZ1550 C Dolní čermná 60:31 + 42:49
58. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 60:57 + 43:15
59. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 64:00 + 46:18
60. Šedivá Kristýna VBM1252 C VSK Mendelu Brno 64:04 + 46:22
61. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 65:34 + 47:52
62. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 65:43 + 48:01
63. Stehlíková Kateřina ZBM1452 C SK Žabovřesky Brno 66:21 + 48:39
64. Procházková Magda RBK1251 C SK Radioklub Blansko 68:19 + 50:37
65. Csakvary Tom SBK1500 C KOB START Blansko, z. s. 76:16 + 58:34
66. Janča Ondřej C 78:05 + 60:23
67. Krejčí Viktor C 82:33 + 64:51
68. Vojtová Barbora C 85:08 + 67:26
69. Matyáš Jan LBM1600 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 85:23 + 67:41
70. Vojtová Markéta C 85:31 + 67:49
71. Vojtová Lucie C 85:32 + 67:50
72. Dvořák Jan TBM1105 C KOS TJ Tesla Brno 86:21 + 68:39
73. .............................. RBK C SK Radioklub Blansko 89:45 + 72:03
74. Pešková Barbora C 93:35 + 75:53
75. Pešek Kryštof C 95:04 + 77:22
76. Sychrová Markéta VBM1251 C VSK Mendelu Brno 120:48 + 103:06
77. Sychrová Hana VBM1352 C VSK Mendelu Brno 149:04 + 131:22
Šmerda Marek C DISK
Kořanová Daniela VBM1551 C VSK Mendelu Brno DISK
Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno DISK
P
3.10 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 18:28
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 20:29 + 2:01
3. Jašek Jindřich C 22:09 + 3:41
4. Fišera Ota C 26:04 + 7:36
5. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 26:25 + 7:57
6. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 28:50 + 10:22
7. Lasota Marek 2QX0001 C Neregistrovaní - Lasota 29:19 + 10:51
8. Staněk Mojmír UBM6701 C MENISKOS Brno 29:56 + 11:28
9. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 31:07 + 12:39
10. Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 31:10 + 12:42
11. Kolář Petr C 31:27 + 12:59
12. Velešíková Monika C 31:38 + 13:10
13. Šťastná Viktorie VBM7651 C VSK Mendelu Brno 31:44 + 13:16
14. Krejčí Lenka PTE8350 C TJ Sokol Ptení 32:05 + 13:37
15. Jirásková Dora 4YX8000 C Easy Step 33:15 + 14:47
16. Kurdiovská Pavla 4ZZ7800 C Eda a Pavča 33:54 + 15:26
17. Zimová Kristýna 78C7800 C Neregistrovaní - Dánielová 34:58 + 16:30
18. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 35:27 + 16:59
19. Mudráková Michaela C 36:08 + 17:40
20. Cidlík Zdeněk C 36:14 + 17:46
20. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko, z. s. 36:14 + 17:46
22. Svírák Pavel C 36:33 + 18:05
23. Dušková Radana C 36:59 + 18:31
24. Bednář Tomáš 7IC8001 C Neregistrovaný - Bednářová 37:12 + 18:44
25. Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 37:14 + 18:46
25. Chmelík Milan ABM4501 C KOB ALFA Brno 37:14 + 18:46
27. Toufar Jiří C 37:24 + 18:56
28. Milánová Iva 2KC0051 C Neregistrovaní - Milánovi 38:56 + 20:28
29. Pospíšilová Iva PBM7750 C TJ Spartak 1. Brněnská 40:30 + 22:02
30. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:12 + 23:44
31. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 42:41 + 24:13
32. Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 43:57 + 25:29
33. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 44:10 + 25:42
34. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:19 + 25:51
35. Svíráková Božena C 46:53 + 28:25
36. Michalík Ivan C 49:29 + 31:01
37. Staňková Martina UBM6751 C MENISKOS Brno 49:39 + 31:11
38. Stehlík Milan C 49:48 + 31:20
39. Manas Ondřej C 50:43 + 32:15
40. Baláč Radek C 54:30 + 36:02
41. Dvořáček Roman 2KC0001 C Neregistrovaní - Milánovi 54:52 + 36:24
42. Poloučková Vilma ABM7251 C KOB ALFA Brno 56:53 + 38:25
43. Matušková Kateřina 5RX7400 C NNN 57:31 + 39:03
44. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 57:42 + 39:14
45. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 58:22 + 39:54
46. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 58:28 + 40:00
47. Minaříková Dagmar C 63:40 + 45:12
48. Provazník Dušan ADA C OOB Spartak Adamov 65:42 + 47:14
49. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:58 + 47:30
50. Sluka Jiří C 70:11 + 51:43
51. Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 C Eda a Pavča 78:07 + 59:39
52. Stehlíková Barbora ZBM0559 C SK Žabovřesky Brno 82:34 + 64:06
53. Finstrlová Jarmila ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno 99:11 + 80:43
54. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 99:15 + 80:47
Pyykonen Anni C DISK
Nežádal Ondřej C DISK
Nežádalová Sofie C DISK