Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 16:16 | |
2. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:41 | + 0:25 |
3. | Strýčková Barbora | ADA0852 | C | OOB Spartak Adamov | 17:16 | + 1:00 |
4. | Sedláčková Klára | LCE0854 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:41 | + 1:25 |
5. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 17:57 | + 1:41 |
6. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:26 | + 3:10 |
7. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:32 | + 3:16 |
8. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 20:08 | + 3:52 |
9. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:16 | + 4:00 |
10. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 20:20 | + 4:04 |
11. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 21:06 | + 4:50 |
12. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:39 | + 7:23 |
13. | Škodová Štěpánka | LCE0852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:59 | + 7:43 |
14. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 24:10 | + 7:54 |
15. | Kubíčková Lucie | VIC0952 | C | OB Vizovice | 24:13 | + 7:57 |
16. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 43:55 | + 27:39 |
17. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 45:58 | + 29:42 |
18. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:05 | + 57:49 |
Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | DISK | ||
Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Štefková Michaela | PLU0851 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | B | Orientační Běh Opava | 13:47 | |
2. | Jílková Lenka | KON0666 | B | KOB Konice | 13:53 | + 0:06 |
3. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 15:36 | + 1:49 |
4. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | C | SOB Olomouc | 15:49 | + 2:02 |
5. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 16:42 | + 2:55 |
6. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:11 | + 3:24 |
7. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | B | SKOB Zlín | 17:49 | + 4:02 |
8. | Hrbáčková Michaela | LCE0751 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:06 | + 4:19 |
9. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 18:18 | + 4:31 |
10. | Zatloukalová Julie | STE0650 | B | SK SKI-OB Šternberk | 19:17 | + 5:30 |
11. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 20:19 | + 6:32 |
12. | Pazderníková Zdeňka | ASU0698 | B | Magnus Orienteering | 22:25 | + 8:38 |
13. | Matoušková Johana | STE0751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:25 | + 9:38 |
14. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:09 | + 10:22 |
15. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 25:07 | + 11:20 |
16. | Poslušná Jitka | TZL0752 | C | SKOB Zlín | 25:14 | + 11:27 |
17. | Slehová Martina | UOL0653 | C | SOB Olomouc | 27:06 | + 13:19 |
18. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:09 | + 15:22 |
19. | Lorencová Anna | TZL0756 | C | SKOB Zlín | 31:44 | + 17:57 |
20. | Dosedělová Tereza | PTE0755 | C | TJ Sokol Ptení | 35:51 | + 22:04 |
21. | Kopecká Nela | UOL0650 | B | SOB Olomouc | 45:34 | + 31:47 |
MS | Hloušková Marcela | KSU0551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:05 | + 3:18 |
MS | Müllerová Marie | KSU0553 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:45 | + 13:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž | 24:16 | |
2. | Batani Valentina | TZL0551 | B | SKOB Zlín | 24:29 | + 0:13 |
3. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:34 | + 3:18 |
4. | Lukašáková Sára | STE0450 | A | SK SKI-OB Šternberk | 27:42 | + 3:26 |
5. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 28:11 | + 3:55 |
6. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 28:14 | + 3:58 |
7. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 28:35 | + 4:19 |
8. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 28:48 | + 4:32 |
9. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 28:50 | + 4:34 |
10. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 29:26 | + 5:10 |
11. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 32:56 | + 8:40 |
12. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | A | SKOB Zlín | 33:19 | + 9:03 |
13. | Heclová Marie | KSU0454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:19 | + 10:03 |
14. | Březinová Zuzana | TZL0453 | B | SKOB Zlín | 34:30 | + 10:14 |
15. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering | 35:19 | + 11:03 |
16. | Klimešová Kateřina | TZL0455 | C | SKOB Zlín | 36:32 | + 12:16 |
17. | Slehová Eliška | UOL0453 | C | SOB Olomouc | 37:36 | + 13:20 |
18. | Šrámková Aneta | TZL0458 | C | SKOB Zlín | 38:26 | + 14:10 |
19. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:55 | + 15:39 |
20. | Mališková Kristýna | LCE0552 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:49 | + 16:33 |
21. | Ochodnická Sára | LCE0553 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:44 | + 17:28 |
22. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | B | SKOB Zlín | 43:22 | + 19:06 |
23. | Mikošková Marie | STE0552 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:34 | + 22:18 |
24. | Vorlová Eva | ASU0499 | B | Magnus Orienteering | 49:22 | + 25:06 |
25. | Špendlíková Monika | LCE0554 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:55 | + 32:39 |
26. | Haluzová Štěpánka | SBR0450 | C | SKOB Bruntál | 58:57 | + 34:41 |
27. | Dynková Alžběta | TZL0454 | B | SKOB Zlín | 59:23 | + 35:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 30:59 | |
2. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | B | Magnus Orienteering | 35:44 | + 4:45 |
3. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | C | SKOB Zlín | 36:01 | + 5:02 |
4. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:25 | + 6:26 |
5. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 39:41 | + 8:42 |
6. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:53 | + 9:54 |
7. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 42:24 | + 11:25 |
8. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | B | SOB Olomouc | 44:50 | + 13:51 |
9. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 45:22 | + 14:23 |
10. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 45:44 | + 14:45 |
11. | Bídová Markéta | UOL0352 | C | SOB Olomouc | 54:43 | + 23:44 |
12. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 77:44 | + 46:45 |
Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 41:41 | |
2. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 42:24 | + 0:43 |
3. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:10 | + 7:29 |
4. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 49:16 | + 7:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 60:31 | 5879 | |
2. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 67:22 | + 6:51 | 5304 |
3. | Šarmanová Alena | AOP9352 | C | Orientační Běh Opava | 68:03 | + 7:32 | 5247 |
4. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | A | SOB Olomouc | 76:27 | + 15:56 | 4543 |
5. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 78:06 | + 17:35 | 4404 |
6. | Janů Hana | KSU9393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:17 | + 25:46 | 3718 |
7. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 89:25 | + 28:54 | 3455 |
8. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 90:24 | + 29:53 | 3373 |
9. | Řezaninová Iva | ZVS9250 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 91:34 | + 31:03 | 3275 |
10. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 93:24 | + 32:53 | 3121 |
11. | Boháčová Lucie | PTE8771 | C | TJ Sokol Ptení | 96:12 | + 35:41 | 2887 |
12. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 98:43 | + 38:12 | 2676 |
13. | Rajnošek Tereza | KSU8691 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 101:30 | + 40:59 | 2442 |
14. | Novotná Klára | ZLH9851 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 109:30 | + 48:59 | 1771 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 45:34 | |
2. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 47:45 | + 2:11 |
3. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:03 | + 10:29 |
4. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 56:08 | + 10:34 |
5. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 58:02 | + 12:28 |
6. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 58:39 | + 13:05 |
7. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 58:43 | + 13:09 |
8. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 58:55 | + 13:21 |
9. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 59:38 | + 14:04 |
10. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 60:35 | + 15:01 |
11. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 60:48 | + 15:14 |
12. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 62:03 | + 16:29 |
13. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:45 | + 17:11 |
14. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 63:39 | + 18:05 |
15. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:17 | + 18:43 |
16. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 65:04 | + 19:30 |
17. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 66:27 | + 20:53 |
18. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 66:51 | + 21:17 |
19. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:59 | + 21:25 |
20. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 67:22 | + 21:48 |
21. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:45 | + 22:11 |
22. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 69:42 | + 24:08 |
23. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 72:22 | + 26:48 |
24. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 74:50 | + 29:16 |
25. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 76:19 | + 30:45 |
26. | Mikušová Ivana | PTE8365 | C | TJ Sokol Ptení | 77:21 | + 31:47 |
27. | Hloušková Marcela | KSU74 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:55 | + 34:21 |
28. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:20 | + 35:46 |
29. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 83:55 | + 38:21 |
30. | Doubravová Blanka | ASU7499 | C | Magnus Orienteering | 85:09 | + 39:35 |
31. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:00 | + 43:26 |
32. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 89:26 | + 43:52 |
33. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 91:11 | + 45:37 |
34. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 93:20 | + 47:46 |
35. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 115:56 | + 70:22 |
Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Vodičková Tereza | UOL7550 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | ||
Palasová Michaela | AZL7474 | C | SKOB ARIS Zlín | DISK | ||
Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:13 | |
2. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 52:41 | + 5:28 |
3. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 55:04 | + 7:51 |
4. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 58:08 | + 10:55 |
5. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 58:41 | + 11:28 |
6. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 60:24 | + 13:11 |
7. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | SOB Olomouc | 64:20 | + 17:07 |
8. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 66:18 | + 19:05 |
9. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 69:43 | + 22:30 |
10. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 69:52 | + 22:39 |
11. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 73:29 | + 26:16 |
12. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 73:33 | + 26:20 |
13. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 79:24 | + 32:11 |
14. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 79:33 | + 32:20 |
15. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 85:04 | + 37:51 |
16. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SOB Olomouc | 91:37 | + 44:24 |
17. | Pšenčíková Eva | KSU6950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 93:56 | + 46:43 |
18. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 95:15 | + 48:02 |
19. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 99:00 | + 51:47 |
20. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 100:21 | + 53:08 |
21. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 102:13 | + 55:00 |
22. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 104:15 | + 57:02 |
Sedláčková Dagmar | KVS7351 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SOB Olomouc | 41:16 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 45:19 | + 4:03 |
3. | Stackeová Anna | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:13 | + 4:57 |
4. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 51:07 | + 9:51 |
5. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 51:35 | + 10:19 |
6. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 91:46 | + 50:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štáblová Jitka | ASU5350 | C | Magnus Orienteering | 49:52 | |
2. | Čadilová Alena | ASU5050 | C | Magnus Orienteering | 71:36 | + 21:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:29 | |
2. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:04 | + 1:35 |
3. | Kusák Alexander | TZL0900 | C | SKOB Zlín | 21:32 | + 4:03 |
4. | Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 21:47 | + 4:18 |
5. | Tomášková Anna | STE1051 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:07 | + 5:38 |
6. | Velichová Denisa | LCE1053 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:38 | + 6:09 |
7. | Vavrečka Radek | UOL0802 | C | SOB Olomouc | 24:36 | + 7:07 |
8. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 27:30 | + 10:01 |
9. | Veselková Julie | LCE1054 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:43 | + 10:14 |
10. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 28:11 | + 10:42 |
11. | Hrubá Helena | C | 66:13 | + 48:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 12:39 | |
2. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 13:59 | + 1:20 |
3. | Mikuš Matěj | PTE0808 | C | TJ Sokol Ptení | 14:02 | + 1:23 |
4. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 14:29 | + 1:50 |
5. | Pekárek David | TZL1000 | C | SKOB Zlín | 15:23 | + 2:44 |
6. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 15:53 | + 3:14 |
7. | Matoušek Jan | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:03 | + 3:24 |
8. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 16:19 | + 3:40 |
9. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 16:23 | + 3:44 |
10. | Tomášek Josef | STE0808 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:49 | + 4:10 |
11. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 16:54 | + 4:15 |
12. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:08 | + 6:29 |
13. | Solař Jan | TZL1003 | C | SKOB Zlín | 19:46 | + 7:07 |
14. | Chmelář Filip | JPV0900 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 22:33 | + 9:54 |
15. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 24:50 | + 12:11 |
16. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 26:57 | + 14:18 |
17. | Trávníček Jan | TZL0812 | C | SKOB Zlín | 27:04 | + 14:25 |
18. | Solař Adam | TZL0801 | C | SKOB Zlín | 33:00 | + 20:21 |
19. | Plášek Lukáš | LCE0902 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:48 | + 23:09 |
Marek Vít | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Linhart Jakub | TZL0813 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:44 | |
2. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:58 | + 1:14 |
3. | Borunský Matěj | AOP0600 | B | Orientační Běh Opava | 15:04 | + 1:20 |
4. | Skýba Jakub Jan | LCE0701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:00 | + 3:16 |
5. | Huleja Martin | TZL0604 | B | SKOB Zlín | 17:03 | + 3:19 |
6. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:30 | + 3:46 |
7. | Vlček Tomáš | VIC0713 | C | OB Vizovice | 17:46 | + 4:02 |
8. | Pernička Václav | TZL0602 | B | SKOB Zlín | 18:20 | + 4:36 |
9. | Kundrata Vít | TZL0700 | C | SKOB Zlín | 18:38 | + 4:54 |
10. | Navrátil Pavel | ASU0747 | C | Magnus Orienteering | 20:39 | + 6:55 |
11. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:16 | + 7:32 |
12. | Veselka Matěj | LCE0603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:56 | + 9:12 |
12. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 22:56 | + 9:12 |
14. | Pánek Ondřej | SSU0702 | C | SK Severka Šumperk | 23:10 | + 9:26 |
15. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 23:46 | + 10:02 |
16. | Pěček Jakub | SKM0700 | C | KOB Směr Kroměříž | 24:10 | + 10:26 |
17. | Hájek Radim | LCE0702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:34 | + 10:50 |
18. | Truneček Jakub | TZL0705 | C | SKOB Zlín | 24:39 | + 10:55 |
19. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | C | Magnus Orienteering | 25:10 | + 11:26 |
20. | Káňa Jindřich | LCE0602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:32 | + 11:48 |
21. | Mikláš Matěj | TZL0704 | C | SKOB Zlín | 25:33 | + 11:49 |
22. | Koňařík Vojtéch | SVS0701 | C | Orientklub Vsetín | 28:09 | + 14:25 |
23. | Stacke Václav | LCE0703 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:28 | + 17:44 |
24. | Márton Lukáš | TZL0605 | C | SKOB Zlín | 33:51 | + 20:07 |
25. | Křapa Štěpán | LCEXXX3 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:30 | + 28:46 |
26. | Mlček Vincenc | KSU0700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:56 | + 43:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hustý Adam | TZL0403 | B | SKOB Zlín | 21:39 | |
2. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 23:02 | + 1:23 |
3. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 23:36 | + 1:57 |
4. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:13 | + 2:34 |
5. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:15 | + 2:36 |
6. | Pekárek Tobias | TZL0502 | B | SKOB Zlín | 26:00 | + 4:21 |
7. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 26:05 | + 4:26 |
8. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:40 | + 5:01 |
9. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:43 | + 5:04 |
10. | Novosad Pavel | TZL0404 | A | SKOB Zlín | 28:11 | + 6:32 |
11. | Vaněk Ondřej | TZL0402 | C | SKOB Zlín | 28:34 | + 6:55 |
12. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering | 30:20 | + 8:41 |
13. | Veselý Jonáš | VIC0411 | C | OB Vizovice | 31:10 | + 9:31 |
14. | Graubner Tadeáš | TZL | C | SKOB Zlín | 32:00 | + 10:21 |
15. | Náhončík Jakub | UOL0400 | C | SOB Olomouc | 34:04 | + 12:25 |
16. | Štorek Jan | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 35:37 | + 13:58 |
17. | Vaněk Bořek | TZL0505 | B | SKOB Zlín | 35:42 | + 14:03 |
18. | Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | 36:53 | + 15:14 |
19. | Hrbáček Filip | LCE0501 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:57 | + 15:18 |
20. | Pěček Dominik | SKM0401 | C | KOB Směr Kroměříž | 37:50 | + 16:11 |
21. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:34 | + 16:55 |
22. | Palas Jan | TZL0507 | C | SKOB Zlín | 40:34 | + 18:55 |
23. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 46:55 | + 25:16 |
24. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:59 | + 25:20 |
25. | Greschner Adam | ASU0547 | C | Magnus Orienteering | 53:24 | + 31:45 |
26. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:22 | + 37:43 |
27. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 61:48 | + 40:09 |
MS | Šmrha František Xaver | 3VC0400 | C | ŽAFFAM | 60:12 | + 38:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hecl František | KSU0201 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:54 | |
2. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 32:37 | + 3:43 |
3. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 35:24 | + 6:30 |
4. | Peňáz Radek | VRB0313 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 35:40 | + 6:46 |
5. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 40:33 | + 11:39 |
6. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 42:07 | + 13:13 |
7. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 42:48 | + 13:54 |
8. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:38 | + 16:44 |
9. | Rajman Filip | UOL0301 | B | SOB Olomouc | 46:43 | + 17:49 |
10. | Koňařík Vít | SVS0200 | C | Orientklub Vsetín | 47:23 | + 18:29 |
11. | Havelka Jan | KON0222 | C | KOB Konice | 50:54 | + 22:00 |
12. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:34 | + 25:40 |
13. | Doseděl Štěpán | STE0206 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:28 | + 26:34 |
14. | Hájek Petr | LCE0306 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:31 | + 28:37 |
Poláček Lukáš | JPV0306 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 42:37 | |
2. | Babišta Antonín | KSU0111 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:43 | + 0:06 |
3. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | B | SKOB Zlín | 44:23 | + 1:46 |
4. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 49:20 | + 6:43 |
5. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 51:51 | + 9:14 |
6. | Janda Přemek | TZL0103 | B | SKOB Zlín | 56:24 | + 13:47 |
7. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SOB Olomouc | 57:19 | + 14:42 |
8. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:36 | + 22:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 59:52 | 8436 | |
2. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:12 | + 1:20 | 8255 |
3. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:49 | + 1:57 | 8171 |
4. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 62:19 | + 2:27 | 8103 |
5. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:54 | + 3:02 | 8024 |
6. | Uusitalo Jyri | ZBM9401 | C | SK Žabovřesky Brno | 65:03 | + 5:11 | |
7. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:10 | + 5:18 | 7716 |
8. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:50 | + 5:58 | 7625 |
9. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:32 | + 6:40 | 7530 |
10. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:52 | + 8:00 | 7349 |
11. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:32 | + 8:40 | 7258 |
12. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 69:11 | + 9:19 | 7170 |
13. | Mikel David | TZL9703 | C | SKOB Zlín | 69:18 | + 9:26 | 7154 |
14. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:08 | + 10:16 | 7041 |
15. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 70:25 | + 10:33 | 7002 |
16. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 70:32 | + 10:40 | 6986 |
17. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:37 | + 10:45 | 6975 |
18. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 71:03 | + 11:11 | 6916 |
19. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 72:12 | + 12:20 | 6760 |
20. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:06 | + 13:14 | 6637 |
21. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:38 | + 13:46 | 6565 |
22. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:12 | + 14:20 | 6488 |
23. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 74:57 | + 15:05 | 6386 |
24. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:43 | + 15:51 | 6282 |
25. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 77:09 | + 17:17 | 6087 |
26. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:16 | + 20:24 | 5663 |
27. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk | 81:41 | + 21:49 | 5470 |
28. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 82:40 | + 22:48 | 5337 |
29. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 83:19 | + 23:27 | 5248 |
30. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 84:54 | + 25:02 | 5033 |
31. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 94:44 | + 34:52 | 3696 |
32. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 101:01 | + 41:09 | 2842 |
33. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 101:45 | + 41:53 | 2742 |
34. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 103:09 | + 43:17 | 2552 |
35. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 120:49 | + 60:57 | 150 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSS Přírodověda Praha | 76:41 | |
2. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 91:08 | + 14:27 |
3. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 99:12 | + 22:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 58:03 | |
2. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 59:39 | + 1:36 |
3. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 61:14 | + 3:11 |
4. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:57 | + 3:54 |
5. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 62:34 | + 4:31 |
6. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:30 | + 6:27 |
7. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:26 | + 8:23 |
8. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 69:48 | + 11:45 |
9. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 69:50 | + 11:47 |
10. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:22 | + 14:19 |
11. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 72:27 | + 14:24 |
12. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 72:53 | + 14:50 |
13. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 73:35 | + 15:32 |
14. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 73:46 | + 15:43 |
15. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 74:03 | + 16:00 |
16. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 74:07 | + 16:04 |
17. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 75:03 | + 17:00 |
18. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 75:24 | + 17:21 |
19. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 76:08 | + 18:05 |
20. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 76:42 | + 18:39 |
21. | Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | 77:13 | + 19:10 |
22. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 77:47 | + 19:44 |
23. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 78:52 | + 20:49 |
24. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 80:58 | + 22:55 |
25. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 84:09 | + 26:06 |
26. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:12 | + 26:09 |
27. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 85:33 | + 27:30 |
28. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 85:50 | + 27:47 |
29. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 93:07 | + 35:04 |
30. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 97:02 | + 38:59 |
31. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 99:07 | + 41:04 |
32. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 112:05 | + 54:02 |
33. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 116:15 | + 58:12 |
34. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 132:25 | + 74:22 |
35. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 139:42 | + 81:39 |
Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 50:36 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 57:28 | + 6:52 |
3. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 58:34 | + 7:58 |
4. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 59:04 | + 8:28 |
5. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 59:28 | + 8:52 |
6. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:48 | + 10:12 |
7. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:31 | + 13:55 |
8. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:57 | + 19:21 |
9. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 70:16 | + 19:40 |
10. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 70:34 | + 19:58 |
11. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 71:04 | + 20:28 |
12. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 71:11 | + 20:35 |
13. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 71:27 | + 20:51 |
14. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 73:55 | + 23:19 |
15. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 74:29 | + 23:53 |
16. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 74:42 | + 24:06 |
17. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:03 | + 26:27 |
18. | Konečný Jiří | OOL6303 | C | SK Haná orienteering | 78:09 | + 27:33 |
19. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 79:46 | + 29:10 |
20. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 84:13 | + 33:37 |
21. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 84:41 | + 34:05 |
22. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 86:08 | + 35:32 |
23. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 86:14 | + 35:38 |
24. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 88:18 | + 37:42 |
25. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 92:46 | + 42:10 |
26. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 99:33 | + 48:57 |
27. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ Těšetice | 100:14 | + 49:38 |
Galík Svatopluk | TZL6301 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 47:57 | |
2. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:38 | + 3:41 |
3. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 56:20 | + 8:23 |
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:05 | + 10:08 |
5. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:20 | + 11:23 |
6. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 59:41 | + 11:44 |
7. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 62:06 | + 14:09 |
8. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 66:36 | + 18:39 |
9. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 69:17 | + 21:20 |
10. | Šuler Josef | TBM6005 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:08 | + 25:11 |
11. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 74:20 | + 26:23 |
12. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 75:28 | + 27:31 |
13. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 76:13 | + 28:16 |
14. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 78:05 | + 30:08 |
15. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | C | SOB Olomouc | 82:20 | + 34:23 |
16. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 83:53 | + 35:56 |
17. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 87:06 | + 39:09 |
18. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 88:59 | + 41:02 |
19. | Poklop Lubomír | UOL5601 | C | SOB Olomouc | 101:22 | + 53:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:41 | |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 48:40 | + 2:59 |
3. | Pospíšil Karel | VRB5001 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 55:11 | + 9:30 |
4. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:47 | + 11:06 |
5. | Pilc Oldřich | OOL5100 | C | SK Haná orienteering | 60:05 | + 14:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 63:01 | |
2. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 82:41 | + 19:40 |
3. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SOB Olomouc | 94:45 | + 31:44 |
4. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 111:02 | + 48:01 |
5. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | 115:53 | + 52:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 17:30 | |
2. | Křížová Viktorie | ADA5251 | C | OOB Spartak Adamov | 18:13 | + 0:43 |
3. | Kuja Adam | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 18:58 | + 1:28 |
4. | Kvašová Kateřina | C | 20:32 | + 3:02 | ||
5. | Kuhn Matyáš | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 20:43 | + 3:13 |
6. | Graubner Mikuláš | TZL | C | SKOB Zlín | 20:51 | + 3:21 |
7. | Buksa Jan | SKM0800 | C | KOB Směr Kroměříž | 21:39 | + 4:09 |
8. | Kvapilová Simona | PHK1150 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:18 | + 4:48 |
9. | Vodičková Olga | UOL | C | SOB Olomouc | 22:40 | + 5:10 |
10. | Bartáková Veronika | NNNUOL | C | Neregistrovaní | 23:21 | + 5:51 |
11. | Kúdelová Olivie | LCEBBBB | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:26 | + 5:56 |
12. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:42 | + 6:12 |
13. | Veselá Klára | NNN | C | Neregistrovaní | 24:13 | + 6:43 |
14. | Müllerová Monika | ADA5252 | C | OOB Spartak Adamov | 24:38 | + 7:08 |
15. | Mlčoch Jakub | SKM | C | KOB Směr Kroměříž | 25:06 | + 7:36 |
16. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 25:29 | + 7:59 |
17. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:19 | + 8:49 |
18. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:23 | + 8:53 |
19. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 27:28 | + 9:58 |
20. | Šmrha Matěj Přemysl | 3VC1700 | C | ŽAFFAM | 27:34 | + 10:04 |
21. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:24 | + 10:54 |
22. | Hejtmánek Štěpán | SSU | C | SK Severka Šumperk | 29:02 | + 11:32 |
23. | Tomášek Matěj | STE1202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:06 | + 11:36 |
24. | Šmrhová Zuzana Sofie | 3VC1550 | C | ŽAFFAM | 30:13 | + 12:43 |
25. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 32:32 | + 15:02 |
26. | Tichá Anna | SSU1150 | C | SK Severka Šumperk | 32:39 | + 15:09 |
27. | Přikrylová Jana | ADA5253 | C | OOB Spartak Adamov | 32:47 | + 15:17 |
28. | Drbalová Jindřiška | NNN | C | Neregistrovaní | 33:15 | + 15:45 |
29. | Koňařík Jaroslav | SVS7401 | C | Orientklub Vsetín | 34:04 | + 16:34 |
30. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 35:02 | + 17:32 |
31. | Ebnerová Alena | KON1171 | C | KOB Konice | 36:41 | + 19:11 |
32. | Pánková Jitka | SSU | C | SK Severka Šumperk | 39:59 | + 22:29 |
33. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:20 | + 26:50 |
34. | Bublová Matylda | 3QZ1550 | C | Dolní čermná | 46:50 | + 29:20 |
35. | Kubíček Ota | VIC | C | OB Vizovice | 48:29 | + 30:59 |
Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrys Petr | LCE6413 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:48 | |
2. | Bubla Jiří | 5MX7700 | C | Neregistrovaní - Bubla | 32:31 | + 10:43 |
3. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 34:44 | + 12:56 |
4. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 35:38 | + 13:50 |
5. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 36:25 | + 14:37 |
6. | Graubnerová Martina | TZL | C | SKOB Zlín | 37:22 | + 15:34 |
7. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:49 | + 16:01 |
8. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:03 | + 18:15 |
9. | Kobylka Roman | ASU6749 | C | Magnus Orienteering | 40:41 | + 18:53 |
10. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 42:50 | + 21:02 |
11. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 43:54 | + 22:06 |
12. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:59 | + 22:11 |
13. | Musilová Jana | ASU7798 | C | Magnus Orienteering | 44:34 | + 22:46 |
14. | Smolková Dagmar | STE6451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:13 | + 23:25 |
15. | Procházka Jiří | ADA | C | OOB Spartak Adamov | 45:55 | + 24:07 |
16. | Raclavská Lenka | UOL0252 | B | SOB Olomouc | 47:02 | + 25:14 |
17. | Labudík Milan | VRB6202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 47:43 | + 25:55 |
18. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 47:59 | + 26:11 |
19. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 48:24 | + 26:36 |
20. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:41 | + 26:53 |
21. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 50:02 | + 28:14 |
22. | Roubalíková Iva | 3SX6450 | C | ZŠ Těšetice | 50:42 | + 28:54 |
23. | Kotrle Kamil | UOL | C | SOB Olomouc | 51:02 | + 29:14 |
24. | Veselý Martin | NNN | C | Neregistrovaní | 51:04 | + 29:16 |
25. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 53:24 | + 31:36 |
26. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:39 | + 32:51 |
27. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:21 | + 34:33 |
28. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:37 | + 34:49 |
29. | Mikšík Michal | TZL0508 | C | SKOB Zlín | 58:23 | + 36:35 |
30. | Bantová Martina | OTK7250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 64:07 | + 42:19 |
31. | Karásková Lucie | C | 66:59 | + 45:11 | ||
Bencur Elias | LCEAAAA | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Skýbová Marcela | LCE7852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Autrata Daniel | TBM9012 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:10 | |
2. | Autratová Pavlína | TBM9151 | C | KOS TJ Tesla Brno | 65:51 | + 11:41 |
3. | Peňáz Radek | VRB7606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 80:40 | + 26:30 |
4. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 91:02 | + 36:52 |
5. | Řezanina Lubomír | ZVS6601 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 92:50 | + 38:40 |
Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |