Výsledky závodu: Veteran cup open - E3

Datum:
08.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Mapa:
Ředitel závodu:
Koblic Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Hladký Viktor - R3
Stavitel tratí:
Netopil Libor - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.65 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 14:45
2. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:48 + 1:03
3. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 28:52 + 14:07
4. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 34:51 + 20:06
5. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 40:24 + 25:39
6. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:51 + 26:06
7. Mušková Madla SCP1112 OK Sparta Praha 41:51 + 27:06
D12
1.88 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 16:26
2. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:35 + 1:09
3. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 17:44 + 1:18
4. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 18:47 + 2:21
5. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 19:09 + 2:43
6. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 25:06 + 8:40
7. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 27:53 + 11:27
8. Mušková Amálie SCP1111 OK Sparta Praha 32:11 + 15:45
D14
2.54 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:43
2. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 23:09 + 0:26
3. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 31:16 + 8:33
4. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 33:00 + 10:17
5. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 47:22 + 24:39
D16
3.42 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 22:32
2. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 27:46 + 5:14
3. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 28:31 + 5:59
4. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 31:27 + 8:55
5. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 38:58 + 16:26
6. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 39:25 + 16:53
7. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 50:23 + 27:51
D21A
6.14 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7234
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 43:12 7359
2. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 43:27 + 0:15 7318
3. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 45:14 + 2:02 7025
4. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 47:08 + 3:56 6712
5. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 47:18 + 4:06 6685
6. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 47:24 + 4:12 6668
7. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 49:28 + 6:16 6328
8. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 50:00 + 6:48 6240
9. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 56:04 + 12:52 5242
10. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 57:52 + 14:40 4946
11. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 58:15 + 15:03 4883
12. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:50 + 15:38 4787
13. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:09 + 16:57 4570
14. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 60:45 + 17:33 4471
15. Novotná Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:41 + 18:29 4318
16. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 62:27 + 19:15 4192
17. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 63:05 + 19:53
18. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 63:10 + 19:58 4074
19. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 67:28 + 24:16 3366
20. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:50 + 28:38 2647
D21B
5.52 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3469
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 50:50 3820
2. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:59 + 7:09 3381
3. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:52 + 10:02 3205
4. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 62:59 + 12:09 3075
5. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 64:18 + 13:28 2994
6. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 65:54 + 15:04 2896
7. Marková Michaela KUO8551 KOB Ústí nad Orlicí 75:24 + 24:34
8. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:24 + 31:34 1884
9. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 82:30 + 31:40 1878
10. Kuchařová Anna NNN1112 Neregistrovaní 82:43 + 31:53
11. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 84:16 + 33:26 1770
12. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:13 + 38:23 1466
D35
5.19 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 45:14
2. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 48:42 + 3:28
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 49:14 + 4:00
4. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 49:49 + 4:35
5. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:53 + 9:39
6. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 59:24 + 14:10
7. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 62:36 + 17:22
8. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 73:42 + 28:28
9. Slavíčková Lada JHB7951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:42 + 37:28
10. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 85:47 + 40:33
D40
4.36 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 32:27
2. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 34:03 + 1:36
3. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 35:29 + 3:02
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:50 + 3:23
5. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 39:37 + 7:10
6. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:24 + 7:57
7. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 41:22 + 8:55
8. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 43:42 + 11:15
9. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 45:46 + 13:19
10. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:29 + 14:02
11. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 47:39 + 15:12
12. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 52:36 + 20:09
13. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 53:01 + 20:34
14. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:21 + 24:54
15. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:46 + 25:19
16. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:47 + 26:20
17. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 58:55 + 26:28
18. Rycerska Marzena 68P7550 individuální 74:21 + 41:54
19. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 79:53 + 47:26
D45
3.97 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 36:52
2. Neyrick Markéta VSP7051 USK Praha 37:51 + 0:59
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 38:00 + 1:08
4. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 39:16 + 2:24
5. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 40:33 + 3:41
6. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 40:37 + 3:45
7. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 41:08 + 4:16
8. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 43:13 + 6:21
9. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 44:38 + 7:46
10. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 47:18 + 10:26
11. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:41 + 10:49
12. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 48:13 + 11:21
13. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 51:21 + 14:29
14. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 51:44 + 14:52
15. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 60:59 + 24:07
16. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 61:41 + 24:49
17. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:12 + 25:20
18. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 62:27 + 25:35
19. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 64:33 + 27:41
20. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 86:34 + 49:42
D50
3.42 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 29:05
2. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 30:39 + 1:34
3. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 30:47 + 1:42
4. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 31:40 + 2:35
5. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 35:41 + 6:36
6. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 36:16 + 7:11
7. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 40:16 + 11:11
8. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 43:39 + 14:34
9. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 20:23
10. Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 49:41 + 20:36
11. Doležalová Ivana TYN6451 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:02 + 26:57
12. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 60:35 + 31:30
13. Roubalíková Iva 3SX6450 ZŠ Těšetice 73:51 + 44:46
14. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 82:37 + 53:32
D55
2.98 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 27:29
2. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:21 + 9:52
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 37:49 + 10:20
4. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 38:09 + 10:40
5. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 38:23 + 10:54
6. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 39:57 + 12:28
7. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 44:13 + 16:44
8. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:30 + 18:01
9. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 45:43 + 18:14
10. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:48 + 18:19
11. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 48:42 + 21:13
12. Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 48:47 + 21:18
13. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 51:51 + 24:22
D60
3.14 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 38:22
2. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 43:12 + 4:50
2. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 43:12 + 4:50
4. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 43:30 + 5:08
5. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 44:58 + 6:36
6. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 45:00 + 6:38
7. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 51:46 + 13:24
8. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:46 + 16:24
9. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 56:55 + 18:33
10. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:06 + 37:44
Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc DISK
D65
2.54 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 26:59
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 31:01 + 4:02
3. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 31:50 + 4:51
4. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:57 + 10:58
5. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 38:05 + 11:06
6. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 44:20 + 17:21
7. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 46:33 + 19:34
8. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:31 + 23:32
9. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 59:01 + 32:02
H10
1.65 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:47
1. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:47
3. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 12:56 + 0:09
4. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 12:59 + 0:12
5. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 14:29 + 1:42
6. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 16:25 + 3:38
7. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 16:27 + 3:40
8. Tejkl Štěpán DOB0800 KOB Dobruška 17:48 + 5:01
9. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 18:46 + 5:59
10. Sedláček Benedikt KOR0902 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:11 + 7:24
11. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 22:15 + 9:28
12. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 29:02 + 16:15
H12
1.88 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 13:21
2. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 14:39 + 1:18
3. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:57 + 2:36
4. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 17:52 + 4:31
5. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:00 + 5:39
6. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 19:38 + 6:17
H14
3.14 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 21:49
2. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 22:11 + 0:22
3. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 22:34 + 0:45
4. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 25:06 + 3:17
5. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:34 + 4:45
6. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 29:18 + 7:29
7. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 34:54 + 13:05
8. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:09 + 13:20
9. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:25 + 19:36
10. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 66:12 + 44:23
H16
5.19 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 36:06
2. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:14 + 3:08
3. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 40:50 + 4:44
4. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:46 + 11:40
5. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 49:45 + 13:39
6. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 63:23 + 27:17
7. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 86:12 + 50:06
H18
5.52 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 45:44
H21A
7.65 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7988
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 41:29 8302
2. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 43:39 + 2:10 7901
3. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 44:24 + 2:55 7762
3. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 44:24 + 2:55 7762
5. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 45:35 + 4:06 7543
6. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 47:26 + 5:57 7201
7. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 48:03 + 6:34 7087
8. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 49:36 + 8:07 6800
9. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 50:31 + 9:02 6630
10. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 50:36 + 9:07 6615
11. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 50:58 + 9:29 6547
12. Handl Jindřich SRK9201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:41 + 10:12 6415
13. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 51:47 + 10:18 6396
14. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 52:45 + 11:16 6217
15. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 53:32 + 12:03 6072
16. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 54:14 + 12:45 5943
17. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 54:27 + 12:58 5903
18. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:20 + 16:51 5184
19. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 58:33 + 17:04 5144
20. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:13 + 17:44 5021
21. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 59:32 + 18:03 4962
22. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:29 + 27:00 3306
23. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:15 + 27:46 3165
H21B
6.39 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5241
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 42:26 5873
2. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 49:46 + 7:20 5076
3. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:32 + 10:06 4775
4. Weisbauer Vojtěch LPU9101 OK Lokomotiva Pardubice 56:45 + 14:19
5. Chlupáč Dominik xxx xxx 57:45 + 15:19
6. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 60:00 + 17:34
7. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 60:36 + 18:10 3899
8. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 61:47 + 19:21 3770
9. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 62:23 + 19:57 3705
10. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 63:17 + 20:51 3607
11. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 63:45 + 21:19 3557
12. Kuchař Jiří NNN1111 Neregistrovaní 67:47 + 25:21
13. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 80:34 + 38:08 1730
14. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:58 + 49:32 491
15. Zdobinský Pavel JHB8110 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 98:20 + 55:54 0
16. Bolf Vojtěch TAP8300 KOB Tretra Praha 120:32 + 78:06 0
H35
6.39 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 47:40
2. Hašek Jakub 5DX8000 5dixi club 50:54 + 3:14
3. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 51:20 + 3:40
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 54:07 + 6:27
5. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 55:00 + 7:20
6. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 63:47 + 16:07
7. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 72:40 + 25:00
8. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 74:15 + 26:35
9. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 75:53 + 28:13
H40
6.14 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 45:22
2. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 50:34 + 5:12
3. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:49 + 5:27
4. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 51:06 + 5:44
5. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 52:33 + 7:11
6. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:51 + 13:29
7. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 61:17 + 15:55
8. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:57 + 16:35
9. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 67:53 + 22:31
10. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 69:09 + 23:47
11. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 71:21 + 25:59
12. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 77:25 + 32:03
13. Bochňák Zbyněk LOV7600 lepus.cz 87:43 + 42:21
14. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 89:38 + 44:16
Slavíček Václav JHB7703 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H45
5.19 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 38:15
2. Rycerski Bogdan 68P7100 individuální 40:16 + 2:01
3. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 40:55 + 2:40
4. Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 41:11 + 2:56
5. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:45 + 6:30
6. Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 45:15 + 7:00
7. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 45:34 + 7:19
8. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 47:08 + 8:53
9. Sadílek Ondřej 2YZ7300 Neregistrovaní - Sadílek 47:19 + 9:04
10. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 47:45 + 9:30
11. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 49:44 + 11:29
12. Müller Robert 3XX6900 POT 52:41 + 14:26
13. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 54:56 + 16:41
14. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:00 + 16:45
15. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 56:55 + 18:40
16. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 57:44 + 19:29
17. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 57:56 + 19:41
18. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 61:17 + 23:02
19. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 64:08 + 25:53
20. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 71:58 + 33:43
21. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:35 + 36:20
22. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 96:20 + 58:05
23. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:41 + 64:26
H50
4.36 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 30:54
2. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 33:17 + 2:23
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 34:01 + 3:07
4. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 34:42 + 3:48
5. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 36:49 + 5:55
6. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 40:54 + 10:00
7. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 40:55 + 10:01
8. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 42:20 + 11:26
9. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 42:33 + 11:39
10. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 49:43 + 18:49
11. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 53:55 + 23:01
12. Roubalík Radovan 3SX6400 ZŠ Těšetice 54:16 + 23:22
13. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 54:32 + 23:38
Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové DISK
H55
3.97 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 27:52
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 30:58 + 3:06
3. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 33:42 + 5:50
4. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 37:29 + 9:37
5. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 37:57 + 10:05
6. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:48 + 10:56
7. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 38:54 + 11:02
8. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:19 + 13:27
9. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 41:54 + 14:02
10. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 44:42 + 16:50
11. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 44:53 + 17:01
12. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 47:13 + 19:21
13. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 47:20 + 19:28
14. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 48:13 + 20:21
15. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 49:52 + 22:00
16. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 51:09 + 23:17
17. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:29 + 23:37
18. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 51:51 + 23:59
19. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 53:24 + 25:32
20. Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 55:44 + 27:52
21. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 62:24 + 34:32
H60
3.42 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 33:09
2. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:43 + 1:34
3. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 35:37 + 2:28
4. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 36:26 + 3:17
5. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 36:55 + 3:46
6. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 38:07 + 4:58
7. Doležal Petr TYN5401 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:01 + 6:52
8. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 41:52 + 8:43
9. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 42:17 + 9:08
10. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 42:55 + 9:46
11. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 47:07 + 13:58
12. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:16 + 15:07
13. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 49:30 + 16:21
14. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 50:37 + 17:28
H65
2.98 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 25:57
2. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 26:19 + 0:22
3. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 28:15 + 2:18
4. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 28:54 + 2:57
5. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 29:56 + 3:59
6. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:29 + 4:32
7. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 33:39 + 7:42
8. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 33:46 + 7:49
9. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 35:17 + 9:20
10. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:38 + 11:41
11. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 40:11 + 14:14
12. Korbély Tibor 15H5000 HER Herkules SE Balatonalmádi 40:47 + 14:50
13. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 48:29 + 22:32
14. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 54:12 + 28:15
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK
H70
3.14 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 37:36
2. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 38:12 + 0:36
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:51 + 2:15
4. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 42:11 + 4:35
5. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 57:33 + 19:57
H75
2.54 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:45
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 36:35 + 1:50
3. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 37:47 + 3:02
4. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 40:35 + 5:50
HDR
3.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára SRK1061 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:22
2. Sobotka Alexandr SRK1301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:40 + 3:18
3. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 23:09 + 5:47
4. Macháček Vít CHC1201 K.O.B. Choceň 23:12 + 5:50
5. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 26:04 + 8:42
6. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 26:36 + 9:14
7. Langrová Tereza KOR1250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:01 + 9:39
8. Nymsová Marie Emma xxx xxx 28:12 + 10:50
9. Hladká Emma KOR1350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:55 + 12:33
10. Martincová Daniela VAM OOB Vamberk 30:25 + 13:03
11. Potštejnský Vojta SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:59 + 14:37
12. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 33:58 + 16:36
13. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 34:18 + 16:56
14. Rycerská Zuzia XXX xxx 35:19 + 17:57
15. Potštejnský Vítek SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:55 + 26:33
16. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 44:19 + 26:57
17. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 46:26 + 29:04
18. Hašek Matěj 5DX1600 5dixi club 46:55 + 29:33
19. Kurečková Zuzana ABM1352 KOB ALFA Brno 54:33 + 37:11
20. Preininger Matěj DOB KOB Dobruška 55:49 + 38:27
21. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 69:53 + 52:31
Hamplová Šárka xxx xxx DISK
Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové DISK
P
4.36 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Llobet Adria 8DC9300 DOBneregistrovani 41:28
2. Puš Roman STH7501 SK Studenec 52:44 + 11:16
3. Jahoda Jiří xxx xxx 53:18 + 11:50
4. Hovadová Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:29 + 12:01
5. Metelka Jiří xxx xxx 54:14 + 12:46
6. Masák Lukáš xxx xxx 54:56 + 13:28
7. Karafiátová Lucie xxx xxx 55:08 + 13:40
8. Drhlíková Markéta VAM OOB Vamberk 55:49 + 14:21
9. Kvapil Ondřej xxx xxx 57:07 + 15:39
10. Sommer Jaroslav xxx xxx 59:49 + 18:21
11. Kurečková Dana ABM7650 KOB ALFA Brno 66:24 + 24:56
12. Kuchař Ondřej NNN1113 Neregistrovaní 73:49 + 32:21
13. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:08 + 32:40
14. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:17 + 32:49
15. Balcarová Kateřina CET8252 TJ Loko Česká Třebová 75:35 + 34:07
16. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 77:15 + 35:47
17. Kvapilová Zuzana xxx xxx 83:36 + 42:08
18. Balcar Vít CET8103 TJ Loko Česká Třebová 95:27 + 53:59
19. Dostálová Kateřina 4IC7200 VRL - neregistrovaní 99:46 + 58:18
20. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 102:20 + 60:52
21. Schnaubertová Petra xxx xxx 105:21 + 63:53
22. Matušková Kateřina RBK7474 SK Radioklub Blansko 115:59 + 74:31
23. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 121:47 + 80:19
Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka DISK
Přibyl Adam LDC9100 KOB Děčín DISK
Kohoutová Dorota NNN1411 Neregistrovaní DISK
T
5.52 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maňák Matěj PHK9302 OK 99 Hradec Králové 47:33
2. Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 57:59 + 10:26
3. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 58:22 + 10:49
4. Škorpil Jaromír xxx xxx 63:09 + 15:36
5. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 69:21 + 21:48
6. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 81:01 + 33:28
7. Přibyl Luboš LDC6600 KOB Děčín 88:04 + 40:31
8. Mornštejn Roman xxx xxx 89:08 + 41:35
9. Přibylová Erika 47X6650 KONKORDIA Děčín 89:58 + 42:25
10. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 93:08 + 45:35
11. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 96:05 + 48:32
12. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 97:25 + 49:52
13. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 106:18 + 58:45
Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko DISK