Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Falkner Christina | 22A0001 | OLC Graz | 69:18 | ||
2. | Rosenauer Maria | 46A0045 | OL Naturfreunde Linz | 111:36 | + 42:18 | |
Hristov Plamen | 46A0036 | OL Naturfreunde Linz | DISK | |||
Fam. Redl | 26A0HA2 | HSV Ried | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maršíková Lucie | KRE0850 | OOB TJ Sokol Křemže | 29:34 | ||
2. | Beranová Marie | SJH0951 | SJH Jindřichův Hradec | 32:32 | + 2:58 | |
3. | Pejchalová Zuzana | SJI0850 | OK Jihlava | 63:06 | + 33:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 18:02 | ||
2. | Pejchalová Veronika | SJI0652 | OK Jihlava | 22:59 | + 4:57 | |
3. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 25:38 | + 7:36 | |
4. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | BETA URSUS Orienteering | 26:51 | + 8:49 | |
5. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 32:28 | + 14:26 | |
6. | Zemanová Barbora | KRE0750 | OOB TJ Sokol Křemže | 35:56 | + 17:54 | |
7. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SJH Jindřichův Hradec | 37:03 | + 19:01 | |
8. | Nosková Lenka | VTA0656 | SC vebr-sport | 48:13 | + 30:11 | |
9. | Svobodová Viola | VTA0653 | SC vebr-sport | 51:21 | + 33:19 | |
10. | Martinkovičová Marika | BBM0752 | BETA URSUS Orienteering | 54:49 | + 36:47 | |
11. | Svobodová Beáta | VTA0853 | SC vebr-sport | 70:47 | + 52:45 | |
Pazderníková Petra | OPI0651 | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 19:05 | ||
2. | Novotná Jitka | SJH0454 | SJH Jindřichův Hradec | 19:09 | + 0:04 | |
3. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 23:10 | + 4:05 | |
4. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 35:10 | + 16:05 | |
5. | Votíková Tereza | VCB0454 | OB České Budějovice | 40:16 | + 21:11 | |
6. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH Jindřichův Hradec | 41:03 | + 21:58 | |
7. | Počtová Klára | OPI0453 | Orientační sporty Písek | 42:17 | + 23:12 | |
8. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 44:39 | + 25:34 | |
9. | Petrášová Kateřina | BBM0550 | BETA URSUS Orienteering | 46:52 | + 27:47 | |
10. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 49:52 | + 30:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | SC vebr-sport | 50:10 | ||
2. | Bečvářová Markéta | OPI0250 | Orientační sporty Písek | 52:31 | + 2:21 | |
3. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 55:56 | + 5:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opálková Martina | BBM0050 | BETA URSUS Orienteering | 47:04 | ||
2. | Karbusová Kateřina | OPI0052 | Orientační sporty Písek | 58:21 | + 11:17 | |
3. | Petriláková Anežka Rozári | DOR0251 | OK Dobříš | 58:50 | + 11:46 | |
4. | Nováková Kateřina | KRE0052 | OOB TJ Sokol Křemže | 67:54 | + 20:50 | |
5. | Ševčíková Kateřina | PCB0151 | SKP České Budějovice | 71:30 | + 24:26 | |
6. | Rudová Anna | VTA0051 | SC vebr-sport | 78:25 | + 31:21 | |
7. | Winzigová Gabriela | OPI0157 | Orientační sporty Písek | 98:06 | + 51:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Lenka | SJH7651 | SJH Jindřichův Hradec | 65:16 | ||
2. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:48 | + 1:32 | |
3. | Slotová Jarmila | TAP8650 | KOB Tretra Praha | 89:29 | + 24:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujáčková Ivana | SJC8952 | Sportcentrum Jičín | 55:00 | 7122 | ||
2. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 58:34 | + 3:34 | 6716 | |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 62:44 | + 7:44 | 6241 | |
4. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | SK Praga | 65:38 | + 10:38 | 5911 | |
5. | Tihonová Hana | TAP9052 | KOB Tretra Praha | 81:49 | + 26:49 | 4068 | |
6. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 92:33 | + 37:33 | 2845 | |
7. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | 106:35 | + 51:35 | 1247 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 50:48 | ||
2. | Potužníková Eva | SJH7652 | SJH Jindřichův Hradec | 64:31 | + 13:43 | |
3. | Beranová Jana | SJH7851 | SJH Jindřichův Hradec | 66:10 | + 15:22 | |
4. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 70:20 | + 19:32 | |
5. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 71:33 | + 20:45 | |
6. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 73:07 | + 22:19 | |
7. | Kopecká Květa | OPI8050 | Orientační sporty Písek | 90:58 | + 40:10 | |
8. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 104:52 | + 54:04 | |
9. | Svobodová Iveta | VTA7651 | SC vebr-sport | 124:58 | + 74:10 | |
Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | DISK | |||
Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 48:27 | ||
2. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 53:10 | + 4:43 | |
3. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 56:11 | + 7:44 | |
4. | Pokorná Eva | TCB5761 | SK Technik České Budějovice | 59:37 | + 11:10 | |
5. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 66:41 | + 18:14 | |
6. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 67:18 | + 18:51 | |
7. | Hlavatá Pavla | 45X7050 | PAT Praha | 68:35 | + 20:08 | |
8. | Troupová Vladěna | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | 75:40 | + 27:13 | |
9. | Svobodová Martina | VTA7151 | SC vebr-sport | 75:58 | + 27:31 | |
10. | Soudková Alena | TCB5851 | SK Technik České Budějovice | 80:01 | + 31:34 | |
11. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 80:43 | + 32:16 | |
12. | Brémová Hildegarda | KRE6050 | OOB TJ Sokol Křemže | 85:19 | + 36:52 | |
Petrášová Irena | BBM6851 | BETA URSUS Orienteering | DISK | |||
Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 61:32 | ||
2. | Konečná Hana | BBM6350 | BETA URSUS Orienteering | 61:41 | + 0:09 | |
Nečasová Eva | TZL | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 44:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ash Hana | OCB7050 | OC České Budějovice | 65:48 | ||
2. | Falk Petra | 46A0034 | OL Naturfreunde Linz | 72:02 | + 6:14 | |
3. | Wagner Elfi | 46A0019 | OL Naturfreunde Linz | 81:58 | + 16:10 | |
Haider Anja | 26A0GR1 | HSV Ried | DISK | |||
Kraxberger Agnes | 26A0PA3 | HSV Ried | DISK | |||
Schwab Silvia | 26A0PA1 | HSV Ried | DISK | |||
Pühringer Anna | 46A0044 | OL Naturfreunde Linz | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eschlböck Gudrun | 46A0001 | OL Naturfreunde Linz | 73:00 | ||
2. | Jernei Viktoria | 46A0037 | OL Naturfreunde Linz | 88:59 | + 15:59 | |
3. | Kugler Andrea | 46A0039 | OL Naturfreunde Linz | 90:40 | + 17:40 | |
4. | Wagner Birgit | 46A0020 | OL Naturfreunde Linz | 96:07 | + 23:07 | |
5. | Ziegerhofer Anneliese | 46A0022 | OL Naturfreunde Linz | 98:13 | + 25:13 | |
Hristova Lora | 46A0009 | OL Naturfreunde Linz | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Barbora | VTA0957 | SC vebr-sport | 13:44 | ||
2. | Velátová Lucie | OPI | Orientační sporty Písek | 13:48 | + 0:04 | |
3. | Komárková Radka | SJH1151 | SJH Jindřichův Hradec | 14:59 | + 1:15 | |
4. | Szablaturová Nela | SJI0952 | OK Jihlava | 16:53 | + 3:09 | |
5. | Marešová Karolína | MIL0750 | Tesil Milevsko | 18:41 | + 4:57 | |
6. | Jungvirtová Adéla | KRE1503 | OOB TJ Sokol Křemže | 20:45 | + 7:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | Orientační sporty Písek | 20:21 | ||
2. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SJH Jindřichův Hradec | 27:10 | + 6:49 | |
3. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 29:30 | + 9:09 | |
4. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 30:53 | + 10:32 | |
5. | Beran Antonín | SJH1101 | SJH Jindřichův Hradec | 42:43 | + 22:22 | |
6. | Pekarovič Jakub | VTA1001 | SC vebr-sport | 68:14 | + 47:53 | |
Šmahel Tadeáš | OPI1000 | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 20:15 | ||
2. | Blažek Cyril | SJH0701 | SJH Jindřichův Hradec | 21:26 | + 1:11 | |
3. | Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | 21:39 | + 1:24 | |
4. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 22:31 | + 2:16 | |
5. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 23:50 | + 3:35 | |
6. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 27:40 | + 7:25 | |
7. | Stráský Přemysl | KRE0703 | OOB TJ Sokol Křemže | 43:12 | + 22:57 | |
8. | Novák Vítek | KRE0600 | OOB TJ Sokol Křemže | 52:14 | + 31:59 | |
9. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | Orientační sporty Písek | 61:16 | + 41:01 | |
10. | Petit Rémi | OPI0602 | Orientační sporty Písek | 70:15 | + 50:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 25:49 | ||
2. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 29:17 | + 3:28 | |
3. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 29:41 | + 3:52 | |
4. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 31:08 | + 5:19 | |
5. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 31:22 | + 5:33 | |
6. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 31:24 | + 5:35 | |
7. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 36:46 | + 10:57 | |
8. | Dvořák Jakub | BBM0502 | BETA URSUS Orienteering | 43:14 | + 17:25 | |
9. | Potužník Viktor | SJH0504 | SJH Jindřichův Hradec | 46:13 | + 20:24 | |
10. | Martinkovič Šimon | BBM0503 | BETA URSUS Orienteering | 53:59 | + 28:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 42:00 | ||
2. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 46:50 | + 4:50 | |
3. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 49:40 | + 7:40 | |
4. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 73:51 | + 31:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 59:56 | ||
Bican Martin | OPI0101 | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nečas Jiří | TZL9101 | SKOB Zlín | 43:26 | ||
2. | Nečas Rudolf | TZL5303 | SKOB Zlín | 59:58 | + 16:32 | |
3. | Nečas Tomáš | TZL8801 | SKOB Zlín | 67:35 | + 24:09 | |
4. | Kolařík Petr | 6IX | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 68:46 | + 25:20 | |
5. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 85:49 | + 42:23 | |
Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 60:18 | 7853 | ||
2. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB Tretra Praha | 65:00 | + 4:42 | 7322 | |
3. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 69:26 | + 9:08 | 6821 | |
4. | Fiala Jan | BBM7205 | BETA URSUS Orienteering | 69:52 | + 9:34 | 6772 | |
5. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 71:10 | + 10:52 | 6625 | |
6. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 76:44 | + 16:26 | 5996 | |
7. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 80:24 | + 20:06 | 5582 | |
8. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 86:55 | + 26:37 | 4846 | |
9. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 87:24 | + 27:06 | 4792 | |
10. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 92:00 | + 31:42 | 4272 | |
11. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 92:45 | + 32:27 | 4187 | |
12. | Blažek Vojtěch | OPI8700 | Orientační sporty Písek | 93:34 | + 33:16 | 4095 | |
13. | Černý Martin | TAP8902 | KOB Tretra Praha | 95:49 | + 35:31 | 3841 | |
14. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 107:29 | + 47:11 | 2523 | |
15. | Hošek Lubomír | VCB6101 | OB České Budějovice | 111:00 | + 50:42 | 2126 | |
16. | Krška Vojtěch | VCB8901 | OB České Budějovice | 115:28 | + 55:10 | 1621 | |
17. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SJH Jindřichův Hradec | 116:22 | + 56:04 | 1520 | |
Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | DISK | 0 | |||
Šmahel Lukáš | OPI7800 | Orientační sporty Písek | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 57:04 | ||
2. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 57:54 | + 0:50 | |
3. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 59:59 | + 2:55 | |
4. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 61:50 | + 4:46 | |
5. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 69:01 | + 11:57 | |
6. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 70:41 | + 13:37 | |
7. | Kopecky Martin | OPI7400 | Orientační sporty Písek | 71:03 | + 13:59 | |
8. | Žižka Přemysl | MIL7301 | Tesil Milevsko | 83:44 | + 26:40 | |
9. | Jakobský Ondřej | 3IZ7700 | 3iZ | 89:23 | + 32:19 | |
10. | Potužník Martin | SJH7705 | SJH Jindřichův Hradec | 89:47 | + 32:43 | |
11. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 92:25 | + 35:21 | |
12. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 108:06 | + 51:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 49:17 | ||
2. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | Oddíl OS SK Prostějov | 52:57 | + 3:40 | |
3. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 53:59 | + 4:42 | |
4. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 54:21 | + 5:04 | |
5. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 54:32 | + 5:15 | |
6. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 55:33 | + 6:16 | |
7. | Sobotka Petr | OPI7300 | Orientační sporty Písek | 57:37 | + 8:20 | |
8. | Heřman Daniel | KRE7100 | OOB TJ Sokol Křemže | 64:34 | + 15:17 | |
9. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 66:17 | + 17:00 | |
10. | Soudek Vojtěch | TCB5601 | SK Technik České Budějovice | 76:56 | + 27:39 | |
11. | Honsa Luděk | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | 84:32 | + 35:15 | |
12. | Váňa Richard | OPI7200 | Orientační sporty Písek | 93:38 | + 44:21 | |
13. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | Orientační sporty Písek | 96:24 | + 47:07 | |
14. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 99:09 | + 49:52 | |
15. | Pazderník Petr | OPI7301 | Orientační sporty Písek | 108:41 | + 59:24 | |
16. | Novotný Petr | SJH6502 | SJH Jindřichův Hradec | 112:00 | + 62:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 61:57 | ||
2. | Šafařík Bedřich | OPI4600 | Orientační sporty Písek | 62:39 | + 0:42 | |
3. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 62:56 | + 0:59 | |
4. | Mražík Karel | KRE5901 | OOB TJ Sokol Křemže | 89:03 | + 27:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 39:57 | ||
2. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 47:27 | + 7:30 | |
3. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 53:41 | + 13:44 | |
4. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 54:05 | + 14:08 | |
5. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 57:36 | + 17:39 | |
6. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 64:10 | + 24:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pich Josef | CST4002 | OB Strakonice | 50:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fink Bernhard | 26A0HE2 | HSV Ried | 50:19 | ||
2. | Stadler Siegfried | 46A0017 | OL Naturfreunde Linz | 51:01 | + 0:42 | |
3. | Obermüller Thomas | 46A0043 | OL Naturfreunde Linz | 63:27 | + 13:08 | |
4. | Bogensperger Martin | 26A0HE1 | HSV Ried | 67:21 | + 17:02 | |
5. | Eschlböck Rainer | 46A0002 | OL Naturfreunde Linz | 71:32 | + 21:13 | |
6. | Falk Martin | 46A0003 | OL Naturfreunde Linz | 72:29 | + 22:10 | |
7. | Kraxberger Lukas | 26A0PA5 | HSV Ried | 74:07 | + 23:48 | |
8. | Kugler Tobias | 46A0041 | OL Naturfreunde Linz | 79:45 | + 29:26 | |
9. | Kugler Johann | 46A0040 | OL Naturfreunde Linz | 84:21 | + 34:02 | |
10. | Tilling Giles | 46A0031 | OL Naturfreunde Linz | 87:06 | + 36:47 | |
11. | Gruber Rudi | 46A0006 | OL Naturfreunde Linz | 101:47 | + 51:28 | |
Winkler Leopold | 26A0BL1 | HSV Ried | DISK | |||
Redl Guido | 26A0HA1 | HSV Ried | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kraxberger Jakob | 26A0PA4 | HSV Ried | 55:06 | ||
2. | Musil Jan | PCB | SKP České Budějovice | 59:41 | + 4:35 | |
3. | Auer Kurt | 46A0035 | OL Naturfreunde Linz | 70:06 | + 15:00 | |
4. | Fierlinger Adi | 46A0005 | OL Naturfreunde Linz | 76:09 | + 21:03 | |
5. | Falkner Wolfgang | 22A0002 | OLC Graz | 86:27 | + 31:21 | |
6. | Wagner Max | 46A0021 | OL Naturfreunde Linz | 88:15 | + 33:09 | |
Kiesenhofer Franz | 46A0038 | OL Naturfreunde Linz | DISK | |||
Felbauer Heinrich | 26A0ST1 | HSV Ried | DISK | |||
Ash Adam | OCB9701 | OC České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Obernberger Michael | 46A0024 | OL Naturfreunde Linz | 58:08 | ||
2. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 58:19 | + 0:11 | |
3. | Treml Peter | 46A0018 | OL Naturfreunde Linz | 64:07 | + 5:59 | |
4. | Tonka Leopold | 17A4700 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 64:23 | + 6:15 | |
5. | Schwanitz Jurgen | 26A0DE2 | HSV Ried | 65:14 | + 7:06 | |
6. | Kraxberger Dieter | 26A0PA6 | HSV Ried | 70:03 | + 11:55 | |
7. | Grill Michael | 12A0001 | Naturfreunde Wien | 71:49 | + 13:41 | |
8. | Ziegerhofer Othmar | 46A0023 | OL Naturfreunde Linz | 73:02 | + 14:54 | |
9. | Mair Alois | 46A0016 | OL Naturfreunde Linz | 75:49 | + 17:41 | |
10. | Böhm Eduard | 17A4800 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 76:33 | + 18:25 | |
11. | Pühringer Dieter | 46A0032 | OL Naturfreunde Linz | 90:11 | + 32:03 | |
12. | Rosler Udo | 26A0DE1 | HSV Ried | 94:58 | + 36:50 | |
Müller Leo | 17A1600 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | DISK | |||
Kutschera Roland | 46A0042 | OL Naturfreunde Linz | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Martinkovičová Eva | BBM7650 | BETA URSUS Orienteering | 30:00 | + | ||
Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 30:00 | + | ||
Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 30:00 | + | ||
Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 30:00 | + | ||
Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | 30:00 | + | ||
Marešová Tereza | MIL1050 | Tesil Milevsko | 30:00 | + | ||
Ladislav Mareš | MIL1300 | Tesil Milevsko | 30:00 | + | ||
Sobotková Lada | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 30:00 | + | ||
Jungvirtová Markéta | KRE1501 | OOB TJ Sokol Křemže | 30:00 | + | ||
Jungvirtová Tereza | KRE1502 | OOB TJ Sokol Křemže | 30:00 | + | ||
Jukubský Pavel | 3IZ1100 | 3iZ | 30:00 | + | ||
Jakubský Filip | 3IZ1300 | 3iZ | 30:00 | + | ||
Potužník Albert | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 30:00 | + | ||
Begley Tristan | NNN | Neregistrovaní | 30:00 | + | ||
Kugler Tim Janik | NNN | Neregistrovaní | 30:00 | + | ||
Kugler Ida Malin | NNN | Neregistrovaní | 30:00 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 12:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 32:16 | ||
2. | Potužník Jan | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 33:53 | + 1:37 | |
3. | Jakubská Jitka | 3IZ8150 | 3iZ | 35:49 | + 3:33 | |
4. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 37:00 | + 4:44 | |
5. | Pejchalová Petra | SJI7950 | OK Jihlava | 41:22 | + 9:06 | |
6. | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 44:43 | + 12:27 | |
7. | Bečvářová Ladislava | NNN | Neregistrovaní | 47:06 | + 14:50 | |
8. | Poláková Jolana | VTA6851 | SC vebr-sport | 55:25 | + 23:09 | |
9. | Gregorová Lenka | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 61:49 | + 29:33 | |
10. | Szablaturová Kamila | SJI | OK Jihlava | 62:31 | + 30:15 | |
11. | Martinkovičová Jitka | BBM | BETA URSUS Orienteering | 62:32 | + 30:16 | |
12. | Kuchařová Hedvika | NNN0001 | Neregistrovaní | 82:04 | + 49:48 | |
13. | Váňová Michaela | OPI | Orientační sporty Písek | 102:37 | + 70:21 | |
14. | Heczková Jenifer | OPI | Orientační sporty Písek | 103:20 | + 71:04 |