Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
25.08.2018
Místo konání:
Černé Údolí
Pořadatel:
PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
Mapa:
Černé údolí, stav 2011, revize 6/2018
Ředitel závodu:
Blabla Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Ševčík Marek
Stavitel tratí:
Hulec Filip - R3
Kategorie:
C     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DBK     DBL     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HA     HBK     HBL     HDR     HF     P    
C
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Falkner Christina 22A0001 OLC Graz 69:18
2. Rosenauer Maria 46A0045 OL Naturfreunde Linz 111:36 + 42:18
Hristov Plamen 46A0036 OL Naturfreunde Linz DISK
Fam. Redl 26A0HA2 HSV Ried DISK
D10
1.50 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 29:34
2. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 32:32 + 2:58
3. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 63:06 + 33:32
D12
1.70 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 18:02
2. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 22:59 + 4:57
3. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 25:38 + 7:36
4. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 26:51 + 8:49
5. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 32:28 + 14:26
6. Zemanová Barbora KRE0750 OOB TJ Sokol Křemže 35:56 + 17:54
7. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 37:03 + 19:01
8. Nosková Lenka VTA0656 SC vebr-sport 48:13 + 30:11
9. Svobodová Viola VTA0653 SC vebr-sport 51:21 + 33:19
10. Martinkovičová Marika BBM0752 BETA URSUS Orienteering 54:49 + 36:47
11. Svobodová Beáta VTA0853 SC vebr-sport 70:47 + 52:45
Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek DISK
D14
2.00 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 19:05
2. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 19:09 + 0:04
3. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 23:10 + 4:05
4. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 35:10 + 16:05
5. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 40:16 + 21:11
6. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 41:03 + 21:58
7. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 42:17 + 23:12
8. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 44:39 + 25:34
9. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 46:52 + 27:47
10. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 49:52 + 30:47
D16
3.80 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 50:10
2. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 52:31 + 2:21
3. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 55:56 + 5:46
D18
4.80 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 47:04
2. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 58:21 + 11:17
3. Petriláková Anežka Rozári DOR0251 OK Dobříš 58:50 + 11:46
4. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 67:54 + 20:50
5. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 71:30 + 24:26
6. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 78:25 + 31:21
7. Winzigová Gabriela OPI0157 Orientační sporty Písek 98:06 + 51:02
D21
6.30 km, 225 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6562
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 55:00 7122
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 58:34 + 3:34 6716
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 62:44 + 7:44 6241
4. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 65:38 + 10:38 5911
5. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 81:49 + 26:49 4068
6. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 92:33 + 37:33 2845
7. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 106:35 + 51:35 1247
D21K
4.80 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Lenka SJH7651 SJH Jindřichův Hradec 65:16
2. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 66:48 + 1:32
3. Slotová Jarmila TAP8650 KOB Tretra Praha 89:29 + 24:13
D35
5.20 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 50:48
2. Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 64:31 + 13:43
3. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 66:10 + 15:22
4. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 70:20 + 19:32
5. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 71:33 + 20:45
6. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 73:07 + 22:19
7. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 90:58 + 40:10
8. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 104:52 + 54:04
9. Svobodová Iveta VTA7651 SC vebr-sport 124:58 + 74:10
Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže DISK
Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice DISK
Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice DISK
D45
4.40 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 48:27
2. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 53:10 + 4:43
3. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 56:11 + 7:44
4. Pokorná Eva TCB5761 SK Technik České Budějovice 59:37 + 11:10
5. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 66:41 + 18:14
6. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 67:18 + 18:51
7. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 68:35 + 20:08
8. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 75:40 + 27:13
9. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 75:58 + 27:31
10. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 80:01 + 31:34
11. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 80:43 + 32:16
12. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 85:19 + 36:52
Petrášová Irena BBM6851 BETA URSUS Orienteering DISK
Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže DISK
D55
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 61:32
2. Konečná Hana BBM6350 BETA URSUS Orienteering 61:41 + 0:09
Nečasová Eva TZL SKOB Zlín DISK
D65
2.00 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 44:03
DBK
3.60 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ash Hana OCB7050 OC České Budějovice 65:48
2. Falk Petra 46A0034 OL Naturfreunde Linz 72:02 + 6:14
3. Wagner Elfi 46A0019 OL Naturfreunde Linz 81:58 + 16:10
Haider Anja 26A0GR1 HSV Ried DISK
Kraxberger Agnes 26A0PA3 HSV Ried DISK
Schwab Silvia 26A0PA1 HSV Ried DISK
Pühringer Anna 46A0044 OL Naturfreunde Linz DISK
DBL
5.20 km, 205 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eschlböck Gudrun 46A0001 OL Naturfreunde Linz 73:00
2. Jernei Viktoria 46A0037 OL Naturfreunde Linz 88:59 + 15:59
3. Kugler Andrea 46A0039 OL Naturfreunde Linz 90:40 + 17:40
4. Wagner Birgit 46A0020 OL Naturfreunde Linz 96:07 + 23:07
5. Ziegerhofer Anneliese 46A0022 OL Naturfreunde Linz 98:13 + 25:13
Hristova Lora 46A0009 OL Naturfreunde Linz DISK
DF
1.40 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 13:44
2. Velátová Lucie OPI Orientační sporty Písek 13:48 + 0:04
3. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 14:59 + 1:15
4. Szablaturová Nela SJI0952 OK Jihlava 16:53 + 3:09
5. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 18:41 + 4:57
6. Jungvirtová Adéla KRE1503 OOB TJ Sokol Křemže 20:45 + 7:01
H10
1.50 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 20:21
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 27:10 + 6:49
3. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 29:30 + 9:09
4. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 30:53 + 10:32
5. Beran Antonín SJH1101 SJH Jindřichův Hradec 42:43 + 22:22
6. Pekarovič Jakub VTA1001 SC vebr-sport 68:14 + 47:53
Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek DISK
H12
1.70 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 20:15
2. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 21:26 + 1:11
3. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 21:39 + 1:24
4. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 22:31 + 2:16
5. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 23:50 + 3:35
6. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 27:40 + 7:25
7. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 43:12 + 22:57
8. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 52:14 + 31:59
9. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 61:16 + 41:01
10. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 70:15 + 50:00
H14
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 25:49
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 29:17 + 3:28
3. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 29:41 + 3:52
4. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 31:08 + 5:19
5. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 31:22 + 5:33
6. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 31:24 + 5:35
7. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 36:46 + 10:57
8. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 43:14 + 17:25
9. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 46:13 + 20:24
10. Martinkovič Šimon BBM0503 BETA URSUS Orienteering 53:59 + 28:10
H16
4.80 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 42:00
2. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 46:50 + 4:50
3. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 49:40 + 7:40
4. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 73:51 + 31:51
H18
6.30 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 59:56
Bican Martin OPI0101 Orientační sporty Písek DISK
H21
9.50 km, 320 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7188
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 60:18 7853
2. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 65:00 + 4:42 7322
3. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 69:26 + 9:08 6821
4. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 69:52 + 9:34 6772
5. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 71:10 + 10:52 6625
6. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 76:44 + 16:26 5996
7. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 80:24 + 20:06 5582
8. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 86:55 + 26:37 4846
9. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 87:24 + 27:06 4792
10. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 92:00 + 31:42 4272
11. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 92:45 + 32:27 4187
12. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 93:34 + 33:16 4095
13. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 95:49 + 35:31 3841
14. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 107:29 + 47:11 2523
15. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 111:00 + 50:42 2126
16. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 115:28 + 55:10 1621
17. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 116:22 + 56:04 1520
Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice DISK 0
Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek DISK 0
H21K
6.30 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 43:26
2. Nečas Rudolf TZL5303 SKOB Zlín 59:58 + 16:32
3. Nečas Tomáš TZL8801 SKOB Zlín 67:35 + 24:09
4. Kolařík Petr 6IX Velkomoravský klub Uherské Hradiště 68:46 + 25:20
5. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 85:49 + 42:23
Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc DISK
H35
6.40 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 57:04
2. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 57:54 + 0:50
3. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 59:59 + 2:55
4. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 61:50 + 4:46
5. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 69:01 + 11:57
6. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 70:41 + 13:37
7. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 71:03 + 13:59
8. Žižka Přemysl MIL7301 Tesil Milevsko 83:44 + 26:40
9. Jakobský Ondřej 3IZ7700 3iZ 89:23 + 32:19
10. Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 89:47 + 32:43
11. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 92:25 + 35:21
12. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 108:06 + 51:02
H45
5.20 km, 205 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Jan VSP6507 USK Praha 49:17
2. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 52:57 + 3:40
3. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 53:59 + 4:42
4. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 54:21 + 5:04
5. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 54:32 + 5:15
6. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 55:33 + 6:16
7. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 57:37 + 8:20
8. Heřman Daniel KRE7100 OOB TJ Sokol Křemže 64:34 + 15:17
9. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 66:17 + 17:00
10. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 76:56 + 27:39
11. Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 84:32 + 35:15
12. Váňa Richard OPI7200 Orientační sporty Písek 93:38 + 44:21
13. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 96:24 + 47:07
14. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 99:09 + 49:52
15. Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek 108:41 + 59:24
16. Novotný Petr SJH6502 SJH Jindřichův Hradec 112:00 + 62:43
H55
4.40 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 61:57
2. Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek 62:39 + 0:42
3. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:56 + 0:59
4. Mražík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 89:03 + 27:06
H65
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 39:57
2. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 47:27 + 7:30
3. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 53:41 + 13:44
4. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 54:05 + 14:08
5. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 57:36 + 17:39
6. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 64:10 + 24:13
H75
2.00 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 50:34
HA
6.40 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fink Bernhard 26A0HE2 HSV Ried 50:19
2. Stadler Siegfried 46A0017 OL Naturfreunde Linz 51:01 + 0:42
3. Obermüller Thomas 46A0043 OL Naturfreunde Linz 63:27 + 13:08
4. Bogensperger Martin 26A0HE1 HSV Ried 67:21 + 17:02
5. Eschlböck Rainer 46A0002 OL Naturfreunde Linz 71:32 + 21:13
6. Falk Martin 46A0003 OL Naturfreunde Linz 72:29 + 22:10
7. Kraxberger Lukas 26A0PA5 HSV Ried 74:07 + 23:48
8. Kugler Tobias 46A0041 OL Naturfreunde Linz 79:45 + 29:26
9. Kugler Johann 46A0040 OL Naturfreunde Linz 84:21 + 34:02
10. Tilling Giles 46A0031 OL Naturfreunde Linz 87:06 + 36:47
11. Gruber Rudi 46A0006 OL Naturfreunde Linz 101:47 + 51:28
Winkler Leopold 26A0BL1 HSV Ried DISK
Redl Guido 26A0HA1 HSV Ried DISK
HBK
3.60 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraxberger Jakob 26A0PA4 HSV Ried 55:06
2. Musil Jan PCB SKP České Budějovice 59:41 + 4:35
3. Auer Kurt 46A0035 OL Naturfreunde Linz 70:06 + 15:00
4. Fierlinger Adi 46A0005 OL Naturfreunde Linz 76:09 + 21:03
5. Falkner Wolfgang 22A0002 OLC Graz 86:27 + 31:21
6. Wagner Max 46A0021 OL Naturfreunde Linz 88:15 + 33:09
Kiesenhofer Franz 46A0038 OL Naturfreunde Linz DISK
Felbauer Heinrich 26A0ST1 HSV Ried DISK
Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice DISK
HBL
5.20 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Obernberger Michael 46A0024 OL Naturfreunde Linz 58:08
2. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 58:19 + 0:11
3. Treml Peter 46A0018 OL Naturfreunde Linz 64:07 + 5:59
4. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 64:23 + 6:15
5. Schwanitz Jurgen 26A0DE2 HSV Ried 65:14 + 7:06
6. Kraxberger Dieter 26A0PA6 HSV Ried 70:03 + 11:55
7. Grill Michael 12A0001 Naturfreunde Wien 71:49 + 13:41
8. Ziegerhofer Othmar 46A0023 OL Naturfreunde Linz 73:02 + 14:54
9. Mair Alois 46A0016 OL Naturfreunde Linz 75:49 + 17:41
10. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 76:33 + 18:25
11. Pühringer Dieter 46A0032 OL Naturfreunde Linz 90:11 + 32:03
12. Rosler Udo 26A0DE1 HSV Ried 94:58 + 36:50
Müller Leo 17A1600 ASKÖ Salzburg/Henndorf DISK
Kutschera Roland 46A0042 OL Naturfreunde Linz DISK
HDR
1.40 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Martinkovičová Eva BBM7650 BETA URSUS Orienteering 30:00 +
Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 30:00 +
Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 30:00 +
Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 30:00 +
Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 30:00 +
Marešová Tereza MIL1050 Tesil Milevsko 30:00 +
Ladislav Mareš MIL1300 Tesil Milevsko 30:00 +
Sobotková Lada OPI7401 Orientační sporty Písek 30:00 +
Jungvirtová Markéta KRE1501 OOB TJ Sokol Křemže 30:00 +
Jungvirtová Tereza KRE1502 OOB TJ Sokol Křemže 30:00 +
Jukubský Pavel 3IZ1100 3iZ 30:00 +
Jakubský Filip 3IZ1300 3iZ 30:00 +
Potužník Albert SJH SJH Jindřichův Hradec 30:00 +
Begley Tristan NNN Neregistrovaní 30:00 +
Kugler Tim Janik NNN Neregistrovaní 30:00 +
Kugler Ida Malin NNN Neregistrovaní 30:00 +
HF
1.40 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 12:57
P
2.00 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 32:16
2. Potužník Jan SJH SJH Jindřichův Hradec 33:53 + 1:37
3. Jakubská Jitka 3IZ8150 3iZ 35:49 + 3:33
4. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 37:00 + 4:44
5. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 41:22 + 9:06
6. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 44:43 + 12:27
7. Bečvářová Ladislava NNN Neregistrovaní 47:06 + 14:50
8. Poláková Jolana VTA6851 SC vebr-sport 55:25 + 23:09
9. Gregorová Lenka SJH SJH Jindřichův Hradec 61:49 + 29:33
10. Szablaturová Kamila SJI OK Jihlava 62:31 + 30:15
11. Martinkovičová Jitka BBM BETA URSUS Orienteering 62:32 + 30:16
12. Kuchařová Hedvika NNN0001 Neregistrovaní 82:04 + 49:48
13. Váňová Michaela OPI Orientační sporty Písek 102:37 + 70:21
14. Heczková Jenifer OPI Orientační sporty Písek 103:20 + 71:04