Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Žďár nad Sázavou, Autokempink Pilák
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Mapa:
Adamák 1:10 000 (1:15 000 pro HD16, HD18, HD21C, HD21D, HD35)
Ředitel závodu:
Suk Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Skryja Bořivoj - R2
Stavitel tratí:
Hladílek Jan - R2
JURY:
Krejsa Martin, Wurzelová Dana, Petráček Aleš
Protokol:
V průběhu závodu nebylo ošetřováno ani ohlášeno žádné zranění. Žádný protest nebyl podán.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.23 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 21:41
2. Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 26:49 + 5:08
3. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 31:14 + 9:33
4. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:52 + 10:11
5. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:44 + 15:03
6. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 36:53 + 15:12
7. Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 37:09 + 15:28
8. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 37:14 + 15:33
9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:26 + 18:45
10. Kroupa Hana TTR0853 C OOB Třebíč 48:37 + 26:56
11. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 49:20 + 27:39
12. Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 49:38 + 27:57
13. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 64:00 + 42:19
D10N
2.08 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 27:27
2. Coufalová Júlia SJI0950 C OK Jihlava 32:05 + 4:38
3. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 32:07 + 4:40
4. Nepustilová Hana OSN0999 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:32 + 10:05
5. Fialová Barbora NNN0964 Neregistrovaní 37:41 + 10:14
6. Barbora Slavíková CHT0966 OOB SK Chrast 38:47 + 11:20
D12
2.58 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 23:04
2. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 23:28 + 0:24
3. Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 25:21 + 2:17
4. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 26:43 + 3:39
5. Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:37 + 4:33
6. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 29:50 + 6:46
7. Slavíková Eva CHT0652 C OOB SK Chrast 30:39 + 7:35
8. Baďurová Eliška PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:21 + 8:17
9. Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 31:43 + 8:39
10. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 32:22 + 9:18
11. Wacková Anna SJI0653 C OK Jihlava 37:58 + 14:54
12. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 39:58 + 16:54
13. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 42:07 + 19:03
14. Paulová Barbora CTB0753 C SK OB Chotěboř 42:43 + 19:39
15. Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 45:54 + 22:50
16. Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 48:46 + 25:42
17. Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast 51:46 + 28:42
18. Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 52:39 + 29:35
19. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:45 + 33:41
20. Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 56:54 + 33:50
21. Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 61:21 + 38:17
22. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:27 + 42:23
D14
3.70 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 29:40
2. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 34:35 + 4:55
3. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:43 + 12:03
4. Jindřichová Eliška SJI0553 B OK Jihlava 47:29 + 17:49
5. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:29 + 25:49
6. Zbínová Aneta CTB0451 C SK OB Chotěboř 62:31 + 32:51
7. Paulová Pavlína CTB0551 C SK OB Chotěboř 70:07 + 40:27
8. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:43 + 43:03
D16
5.00 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:38
2. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 49:16 + 3:38
3. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:08 + 8:30
4. Novotná Veronika OSN0353 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:38 + 9:00
5. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 55:08 + 9:30
6. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 55:49 + 10:11
7. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 57:28 + 11:50
8. Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 80:52 + 35:14
D18
6.25 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:08
2. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 78:14 + 1:06
3. Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 86:16 + 9:08
4. Drábková Eliška TTR0151 C OOB Třebíč 125:17 + 48:09
D21C
8.40 km, 235 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6517
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:46 6896
2. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 62:11 + 1:25 6753
3. Petráčková Klára LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice 70:36 + 9:50 5903
4. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 74:36 + 13:50 5499
5. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 74:48 + 14:02 5478
6. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 81:05 + 20:19 4844
7. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 89:53 + 29:07 3955
8. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 116:56 + 56:10 1222
9. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 138:03 + 77:17 0
D21D
5.28 km, 135 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 53:48
2. Sobotková Lenka TTR8151 C OOB Třebíč 63:56 + 10:08
3. Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 66:45 + 12:57
4. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:11 + 24:23
5. Ryvolová Kamila CTB8352 C SK OB Chotěboř 98:36 + 44:48
6. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 140:47 + 86:59
Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast DISK
D35
6.25 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 58:37
2. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:59 + 0:22
3. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 65:08 + 6:31
4. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 67:55 + 9:18
5. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 69:15 + 10:38
6. Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69:48 + 11:11
7. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 71:14 + 12:37
8. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 73:34 + 14:57
9. Mácová Martina DOB7750 C KOB Dobruška 81:33 + 22:56
10. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 81:55 + 23:18
11. Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 81:56 + 23:19
12. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 82:13 + 23:36
13. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 85:40 + 27:03
14. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 87:32 + 28:55
15. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 97:25 + 38:48
16. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 107:19 + 48:42
17. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 107:21 + 48:44
18. Slavíčková Lada JHB7951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 129:32 + 70:55
19. Jindřichová Lenka SJI7550 C OK Jihlava 130:38 + 72:01
D45
5.21 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:47
2. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 55:41 + 5:54
3. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 56:19 + 6:32
4. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 62:18 + 12:31
5. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 62:25 + 12:38
6. Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 78:31 + 28:44
7. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 89:46 + 39:59
8. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 92:03 + 42:16
Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená DISK
D55
3.96 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 50:38
2. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 51:48 + 1:10
3. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 64:27 + 13:49
D65
3.70 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 73:32
2. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 120:42 + 47:10
H10
2.23 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 18:29
2. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 20:39 + 2:10
3. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 20:48 + 2:19
4. Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:45 + 3:16
5. Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 22:57 + 4:28
6. Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 24:27 + 5:58
7. Vinopal Vojtěch PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:02 + 7:33
8. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:01 + 8:32
9. Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 27:20 + 8:51
10. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 30:36 + 12:07
11. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 33:34 + 15:05
12. Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 36:35 + 18:06
Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava DISK
H10N
2.08 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 20:32
2. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 21:11 + 0:39
3. Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 21:19 + 0:47
4. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 23:56 + 3:24
5. Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 25:31 + 4:59
6. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 26:26 + 5:54
7. Buršík Matěj SJI1002 OK Jihlava 34:23 + 13:51
8. Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 45:00 + 24:28
Kopecký Vojtěch CHT1001 C OOB SK Chrast DISK
H12
2.66 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 21:18
2. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 23:17 + 1:59
3. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 25:06 + 3:48
4. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 27:33 + 6:15
5. Knap Jakub PZR0701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:59 + 6:41
6. Jirků Adam OSN2006 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:38 + 7:20
7. Blažek Cyril SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 34:29 + 13:11
8. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 39:39 + 18:21
9. Kocourek Jiří CTB0602 C SK OB Chotěboř 44:37 + 23:19
10. Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava 45:22 + 24:04
11. Verbók Štěpán SJI0605 C OK Jihlava 51:20 + 30:02
12. Pospíšil Jan PBM0601 TJ Spartak 1. Brněnská 52:13 + 30:55
13. Verbók Daniel SJI0606 C OK Jihlava 56:48 + 35:30
14. Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 60:52 + 39:34
Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč DISK
H14
4.62 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 32:27
2. Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 39:36 + 7:09
3. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 40:15 + 7:48
4. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 40:41 + 8:14
5. Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:44 + 22:17
6. Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:01 + 24:34
7. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 58:06 + 25:39
8. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 58:44 + 26:17
9. Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 59:46 + 27:19
10. Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 61:42 + 29:15
11. Perka Filip CTB0503 C SK OB Chotěboř 67:31 + 35:04
12. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 68:41 + 36:14
13. Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 69:48 + 37:21
14. Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 73:56 + 41:29
15. Dvořáček Tomáš OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:20 + 45:53
16. Máca Dominik SJI0503 C OK Jihlava 80:05 + 47:38
17. Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 80:14 + 47:47
18. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 131:34 + 99:07
19. Rosecký Adam PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 140:50 + 108:23
Mašek Jakub PZR0502 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H16
6.46 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 53:10
2. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 53:56 + 0:46
3. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 54:44 + 1:34
4. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 55:30 + 2:20
5. Novotný Vojtěch TTR0203 C OOB Třebíč 59:12 + 6:02
6. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:36 + 21:26
7. Stoklas Adam TTR0202 OOB Třebíč 79:55 + 26:45
8. Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 102:35 + 49:25
H18
9.15 km, 240 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 69:19
2. Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 75:56 + 6:37
3. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 76:33 + 7:14
4. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 88:36 + 19:17
5. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 92:03 + 22:44
6. Drábek Vojtěch TTR0103 C OOB Třebíč 103:13 + 33:54
7. Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 124:48 + 55:29
H21C
11.99 km, 275 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7620
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 66:30 8369
2. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 76:14 + 9:44 7363
3. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 78:31 + 12:01 7127
4. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:13 + 12:43 7055
5. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 79:17 + 12:47 7048
6. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 80:26 + 13:56 6929
7. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 82:10 + 15:40 6750
8. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 83:46 + 17:16 6585
9. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 86:24 + 19:54 6313
10. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 86:33 + 20:03 6297
11. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 87:02 + 20:32 6247
12. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 88:40 + 22:10 6079
13. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 89:04 + 22:34 6037
14. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 91:47 + 25:17 5757
15. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 92:04 + 25:34 5727
16. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 94:07 + 27:37 5516
17. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 94:21 + 27:51
18. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 99:38 + 33:08 4946
19. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 100:36 + 34:06 4846
20. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 106:55 + 40:25 4193
21. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 113:50 + 47:20 3478
22. Kamenická Lenka OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 114:12 + 47:42 3441
23. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 121:11 + 54:41 2719
24. Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 130:15 + 63:45 1782
25. Čermák Marek RUZ0001 TJ Růžená 138:33 + 72:03
26. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 140:27 + 73:57 728
27. Čermák Martin RUZ7100 TJ Růžená 180:32 + 114:02
Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast DISK 0
Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava DISK 0
Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast DISK 0
H21D
7.78 km, 160 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 65:48
2. Skoba Ondřej 5BZ7700 Mistři slabé vůle 71:57 + 6:09
3. Poledna Miroslav RUZ8001 TJ Růžená 83:39 + 17:51
4. Honzák Tomáš JHB7702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 89:03 + 23:15
5. Máca Petr SJI7500 OK Jihlava 90:59 + 25:11
6. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 92:56 + 27:08
7. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 98:54 + 33:06
H35
9.15 km, 240 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 62:35
2. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 62:56 + 0:21
3. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 65:57 + 3:22
4. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 73:54 + 11:19
5. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 74:38 + 12:03
6. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 75:02 + 12:27
7. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:48 + 17:13
8. Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská 91:11 + 28:36
9. Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 92:55 + 30:20
10. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 95:10 + 32:35
11. Nevrkla Tomáš RUZ7600 C TJ Růžená 96:56 + 34:21
12. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 100:10 + 37:35
13. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 102:34 + 39:59
14. Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 104:14 + 41:39
15. Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 106:09 + 43:34
16. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 115:39 + 53:04
17. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 116:42 + 54:07
18. Kroupa Václav TTR8003 OOB Třebíč 146:39 + 84:04
H45
7.16 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 57:58
2. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 59:33 + 1:35
3. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 59:51 + 1:53
4. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 60:04 + 2:06
5. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 60:39 + 2:41
6. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 62:27 + 4:29
7. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 65:08 + 7:10
8. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 65:32 + 7:34
9. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 68:25 + 10:27
10. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 68:53 + 10:55
11. Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 69:41 + 11:43
12. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 72:16 + 14:18
13. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:39 + 14:41
14. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 72:41 + 14:43
15. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 76:43 + 18:45
16. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 83:46 + 25:48
17. Novotný Petr SJH6502 C SJH Jindřichův Hradec 101:23 + 43:25
18. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 122:23 + 64:25
Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Kos Radovan LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55
6.01 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 54:06
2. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 55:57 + 1:51
3. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 58:39 + 4:33
4. Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:30 + 5:24
5. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 62:19 + 8:13
6. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 65:37 + 11:31
7. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 67:47 + 13:41
7. Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 67:47 + 13:41
9. Forst Vlastimil PZR5606 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:03 + 15:57
10. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 71:51 + 17:45
11. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 72:00 + 17:54
12. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 84:34 + 30:28
H65
4.16 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 54:46
2. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 57:12 + 2:26
3. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 78:29 + 23:43
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 78:41 + 23:55
5. Izdný Pavel SJI4600 C OK Jihlava 97:14 + 42:28
MS Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:56 +
HDR
2.08 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 22:24
2. Fiala Radek NNN Neregistrovaní 25:23 + 2:59
3. Baďurová Kateřina PZR0950 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:22 + 3:58
4. Tomek Dominik 27:40 + 5:16
5. Kosourová Tereza 28:36 + 6:12
6. Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 29:38 + 7:14
7. Vinopalovalová Barbora 30:22 + 7:58
8. Broum Matěj 30:26 + 8:02
9. Vedrová Anika TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno 30:47 + 8:23
10. Doležalová Karolína 31:31 + 9:07
11. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 32:14 + 9:50
12. Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 32:33 + 10:09
13. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 33:30 + 11:06
14. Veselý Daniel NNN Neregistrovaní 34:47 + 12:23
15. Kozderková Jolana 35:02 + 12:38
16. Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 35:50 + 13:26
17. Kösslová Šárka SJH1154 C SJH Jindřichův Hradec 36:20 + 13:56
18. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 38:02 + 15:38
19. Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 38:09 + 15:45
20. Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 38:26 + 16:02
21. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:27 + 16:03
22. Brychtová Lucie JHB1352 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38:32 + 16:08
23. Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 38:41 + 16:17
24. Doležel Štěpán PZR1300 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:46 + 16:22
25. Konfršt Mikuláš 6HC1400 OB Vepřová 40:25 + 18:01
26. Konfršt Štěpán 6HC1100 OB Vepřová 40:26 + 18:02
27. Kroupa Otto TTR1402 C OOB Třebíč 40:42 + 18:18
28. Dočkal Prokop SJI1201 C OK Jihlava 42:18 + 19:54
29. Pospíšil Matěj PBM1101 TJ Spartak 1. Brněnská 42:45 + 20:21
30. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:09 + 21:45
31. Polednová Dominika RUZ1350 C TJ Růžená 44:52 + 22:28
32. Krejsová Markéta CHT1351 C OOB SK Chrast 46:15 + 23:51
33. Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 46:39 + 24:15
34. Nevrklová Adéla RUZ1252 C TJ Růžená 48:19 + 25:55
35. Šímová Markéta PZR1350 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:58 + 31:34
36. Mlynář Michal PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:27 + 32:03
37. Podolský Matouš 67:57 + 45:33
38. Svoboda Martin 85:18 + 62:54
Kysilko Antonín CHT1602 C OOB SK Chrast DISK
P
2.55 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Vladimír 21:44
2. Fiala Jan NNN8271 Neregistrovaní 25:04 + 3:20
3. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 32:25 + 10:41
4. Hančík Roman 32:46 + 11:02
5. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 34:15 + 12:31
6. Gregorová Lenka 37:46 + 16:02
7. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 38:16 + 16:32
8. Baďurová Markéta PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:18 + 16:34
9. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:56 + 17:12
10. Trojánková Jitka BZR6666 C Bratrstvo Ždárských vrchů 39:00 + 17:16
11. Hančíková Hana 39:14 + 17:30
12. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 39:56 + 18:12
13. Judová Sylva NNN Neregistrovaní 41:40 + 19:56
14. Hülle Jan CHT6903 C OOB SK Chrast 43:56 + 22:12
15. Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 23:05
16. Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 45:29 + 23:45
17. Polanský Pavel 45:58 + 24:14
18. Pospíšil Martin PBM0801 TJ Spartak 1. Brněnská 50:44 + 29:00
19. Dočkal Milan NNN Neregistrovaní 56:55 + 35:11
20. Stoklasová Markéta OSN7555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:03 + 35:19
21. Vodičková Sára NNN9801 Neregistrovaní 59:03 + 37:19
22. Lukáčová Martina 59:04 + 37:20
23. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 61:29 + 39:45
24. Podolský Petr NNN Neregistrovaní 65:17 + 43:33
25. Kučerová Anna PZR48 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:11 + 47:27
Šíma Petr DISK
Černíková Zdeňka OSN5964 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK