Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Nuzířov
Pořadatel:
LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
Mapa:
Kremlovsko
Ředitel závodu:
Tomanová Jana
Hlavní rozhodčí:
Toman Ondřej
Stavitel tratí:
Janská Iva
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 13:21
2. Siposova Hanka SPE0951 C KOB Sokol Pezinok 13:34 + 0:13
3. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 15:28 + 2:07
4. Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 16:44 + 3:23
5. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 17:35 + 4:14
6. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 18:13 + 4:52
7. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 18:17 + 4:56
8. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 22:32 + 9:11
9. Žižková Klára ZBM0955 C SK Žabovřesky Brno 23:06 + 9:45
10. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 24:45 + 11:24
11. Dánielová Kateřina 78C0850 C Neregistrovaní - Dánielová 34:28 + 21:07
D10N
1.30 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 20:33
2. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 21:19 + 0:46
3. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 25:40 + 5:07
4. Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 29:24 + 8:51
5. Folprecht Mia TBM C KOS TJ Tesla Brno 30:07 + 9:34
6. Sykova Tamara TBM0962 C KOS TJ Tesla Brno 57:11 + 36:38
D12
1.90 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 13:39
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 16:44 + 3:05
3. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 17:25 + 3:46
4. Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 17:33 + 3:54
5. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 17:43 + 4:04
6. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:46 + 4:07
7. Siposova Lucia SPE0654 C KOB Sokol Pezinok 18:08 + 4:29
8. Vrbková Marta RBK0651 C SK Radioklub Blansko 18:52 + 5:13
9. Barnatová Magda ZBM0653 B SK Žabovřesky Brno 20:27 + 6:48
10. Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 22:09 + 8:30
11. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 24:15 + 10:36
12. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 31:09 + 17:30
13. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 32:37 + 18:58
14. Ondrová Amálie UBM0754 C MENISKOS Brno 45:07 + 31:28
15. Dánielová Lenka 78C0650 C Neregistrovaní - Dánielová 45:27 + 31:48
16. Martinkovičová Marika BBM0752 C BETA URSUS Orienteering 54:11 + 40:32
D14
2.90 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 21:07
2. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 21:35 + 0:28
3. Ježková Ivana RBK0555 A SK Radioklub Blansko 21:48 + 0:41
4. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 23:33 + 2:26
5. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 25:54 + 4:47
6. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 27:05 + 5:58
7. Pánková Klára ZBM0456 B SK Žabovřesky Brno 27:11 + 6:04
8. Mazálková Klára ZBM0558 B SK Žabovřesky Brno 28:29 + 7:22
9. Fedorova Klara SPE0455 C KOB Sokol Pezinok 30:18 + 9:11
10. Čelechovská Radka UBM0451 C MENISKOS Brno 30:40 + 9:33
11. Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 32:20 + 11:13
12. Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 33:06 + 11:59
13. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 34:54 + 13:47
MS Syka Ivan TBM7110 C KOS TJ Tesla Brno 46:46 + 25:39
D16
3.60 km, 160 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 31:04
2. Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 42:37 + 11:33
3. Mozolikova Michaela SPE0254 C KOB Sokol Pezinok 42:51 + 11:47
4. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 48:45 + 17:41
5. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 50:53 + 19:49
D21C
6.10 km, 205 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8670
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 40:46 8804
2. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 40:47 + 0:01 8800
3. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 42:40 + 1:54 8406
4. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 43:18 + 2:32 8273
5. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 44:11 + 3:25 8088
6. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 47:15 + 6:29 7446
7. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 47:20 + 6:34 7429
8. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 48:51 + 8:05 7111
9. Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 50:57 + 10:11 6671
10. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 51:13 + 10:27 6615
11. Grycová Veronika TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno 53:00 + 12:14 6242
12. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 67:55 + 27:09 3119
13. Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 70:54 + 30:08 2494
D21D
4.50 km, 145 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2370
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 38:59 2708
2. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 43:00 + 4:01 2499
3. Steblová Veronika 7NC8750 C Fr.En.Ethic 53:25 + 14:26
4. Kročová Klára ZBM9458 C SK Žabovřesky Brno 54:27 + 15:28 1902
5. Růžičková Jana KSU7797 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:27 + 16:28 1850
6. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 56:01 + 17:02 1821
7. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 62:04 + 23:05 1505
8. Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 71:14 + 32:15 1028
9. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 90:33 + 51:34 21
10. Janska Eva KIM C 179:49 + 140:50
D35
5.00 km, 165 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 42:24
2. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 43:17 + 0:53
3. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 46:16 + 3:52
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 46:31 + 4:07
5. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 46:34 + 4:10
6. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 51:31 + 9:07
7. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 51:41 + 9:17
8. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 52:08 + 9:44
9. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 52:56 + 10:32
10. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 56:23 + 13:59
11. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 56:59 + 14:35
12. Dánielová Iva 78C8250 C Neregistrovaní - Dánielová 58:01 + 15:37
13. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 58:39 + 16:15
14. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 61:05 + 18:41
15. Hradska Eva NNN C Neregistrovaní 64:11 + 21:47
16. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 65:18 + 22:54
17. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko, z. s. 65:26 + 23:02
18. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 65:39 + 23:15
19. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 67:20 + 24:56
20. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 71:07 + 28:43
21. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 75:36 + 33:12
22. Achten Petra NNN C Neregistrovaní 100:06 + 57:42
D45
4.50 km, 145 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 37:31
2. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 39:21 + 1:50
3. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 44:28 + 6:57
4. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 50:17 + 12:46
5. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 50:23 + 12:52
6. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 52:00 + 14:29
7. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 53:36 + 16:05
8. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 53:44 + 16:13
9. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 54:20 + 16:49
10. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 57:22 + 19:51
11. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 57:30 + 19:59
12. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 59:58 + 22:27
13. Jelinkova Irena TBM C KOS TJ Tesla Brno 67:51 + 30:20
14. Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 68:56 + 31:25
MS Tužilová Michaela NNN0006 C Neregistrovaní 80:40 + 43:09
D55
3.20 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 35:43
2. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko, z. s. 36:35 + 0:52
3. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 43:57 + 8:14
4. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 45:18 + 9:35
5. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 46:52 + 11:09
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 53:21 + 17:38
7. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 55:13 + 19:30
8. Konečná Hana BBM6350 C BETA URSUS Orienteering 56:34 + 20:51
H10
1.30 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 11:54
2. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 13:34 + 1:40
3. Bulička Martin ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno 15:47 + 3:53
4. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 17:24 + 5:30
5. Franc Kryštof TBM0817 C KOS TJ Tesla Brno 17:25 + 5:31
6. Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 17:52 + 5:58
7. Kupilík Vít ZBM0911 C SK Žabovřesky Brno 20:59 + 9:05
8. Mynář Petr ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno 21:32 + 9:38
9. Svirák Benjamin TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno 23:11 + 11:17
10. Pospíšil Daniel TBM0834 C KOS TJ Tesla Brno 24:13 + 12:19
11. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 25:48 + 13:54
12. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 28:43 + 16:49
Mach David VSP0801 C USK Praha DISK
H10N
1.30 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 24:39
2. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 25:17 + 0:38
3. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 26:11 + 1:32
4. Ondra Vít UBM1002 C MENISKOS Brno 29:47 + 5:08
5. Podhrázský Tomáš ZBM1101 C SK Žabovřesky Brno 33:37 + 8:58
6. Frenc Matěj ZBM1004 C SK Žabovřesky Brno 38:20 + 13:41
7. Pařízek Jakub ZBM0903 C SK Žabovřesky Brno 41:37 + 16:58
Sobol Karel ZBM1005 C SK Žabovřesky Brno DISK
Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
MS Dohnal František NNN0004 C Neregistrovaní 31:47 + 7:08
H12
2.40 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 15:36
2. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 15:52 + 0:16
3. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 17:06 + 1:30
4. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 17:08 + 1:32
5. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 17:39 + 2:03
6. Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 17:48 + 2:12
7. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 17:58 + 2:22
8. Syrovy Tomas SPE0603 C KOB Sokol Pezinok 18:17 + 2:41
9. Jancik Filip SPE0604 C KOB Sokol Pezinok 18:21 + 2:45
10. Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 18:30 + 2:54
11. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 19:28 + 3:52
12. Valach Eli SPE0707 C KOB Sokol Pezinok 19:51 + 4:15
13. Urválek Jan TBM0707 B KOS TJ Tesla Brno 20:25 + 4:49
14. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 22:11 + 6:35
15. Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 22:49 + 7:13
16. Petrášek Eduard ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno 23:33 + 7:57
17. Klieštík Petr 18C0600 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 23:54 + 8:18
18. Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 23:58 + 8:22
19. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 24:39 + 9:03
20. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 25:22 + 9:46
21. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 25:54 + 10:18
22. Komenda Jakub ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno 30:31 + 14:55
23. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 30:34 + 14:58
24. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 31:04 + 15:28
25. Dvořák David 5RX0700 C NNN 39:49 + 24:13
26. Zima Vojtěch 78C0600 C Neregistrovaní - Dánielová 48:58 + 33:22
H14
3.30 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 23:27
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 23:37 + 0:10
3. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 24:00 + 0:33
4. Sipos Simon SPE0405 C KOB Sokol Pezinok 24:54 + 1:27
5. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 25:12 + 1:45
6. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 25:21 + 1:54
7. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 31:02 + 7:35
8. Racansky Matej NNN C Neregistrovaní 41:50 + 18:23
9. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 42:22 + 18:55
10. Michalek Martin NNN C Neregistrovaní 45:47 + 22:20
11. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 54:43 + 31:16
12. Martinkovič Šimon BBM0503 C BETA URSUS Orienteering 61:48 + 38:21
H16
4.70 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 30:57
2. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 33:38 + 2:41
3. Sipos Tomas SPE0311 C KOB Sokol Pezinok 33:42 + 2:45
4. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 34:46 + 3:49
5. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 36:48 + 5:51
6. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 37:13 + 6:16
7. Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 39:21 + 8:24
8. Fedor Tibor SPE0303 C KOB Sokol Pezinok 40:38 + 9:41
9. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 48:00 + 17:03
10. Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 79:46 + 48:49
Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko DISK
MS Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 46:17 + 15:20
H18
7.50 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimo Matúš ZBM0109 C SK Žabovřesky Brno 52:41
2. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 62:16 + 9:35
H21C
8.70 km, 320 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7977
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 52:51 8074
2. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 53:17 + 0:26 8009
3. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 54:22 + 1:31 7848
4. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 54:38 + 1:47 7808
5. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 55:42 + 2:51 7649
6. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 56:22 + 3:31 7549
7. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 58:20 + 5:29 7256
8. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 59:01 + 6:10 7154
9. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 59:52 + 7:01 7028
10. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 61:59 + 9:08 6712
11. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 64:59 + 12:08 6265
12. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 66:33 + 13:42 6031
13. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 67:08 + 14:17 5944
14. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 67:52 + 15:01 5835
15. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 68:32 + 15:41 5735
16. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 68:47 + 15:56 5698
17. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 68:50 + 15:59 5691
18. Stehlík Ondřej 7CC8600 C S-team 70:16 + 17:25
19. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 71:06 + 18:15 5353
20. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 71:45 + 18:54 5256
21. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 71:47 + 18:56 5251
22. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 74:28 + 21:37 4851
23. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 77:28 + 24:37 4403
24. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 93:28 + 40:37 2018
25. Urban Jan SBK7537 C KOB START Blansko, z. s. 98:38 + 45:47 1247
Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Stehlík Martin TBM8525 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
H21D
6.00 km, 195 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2665
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 48:55 2784
2. Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno 50:16 + 1:21 2713
3. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 54:23 + 5:28 2499
4. Veznik Vaclav ADA9201 C OOB Spartak Adamov 55:20 + 6:25
5. Sychra Marek 23C9300 C TJ Papuchálci Brno 55:30 + 6:35
6. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 57:07 + 8:12 2357
7. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 60:22 + 11:27 2187
8. Kůra Josef 86Z8700 C Šnek Brno 61:37 + 12:42
9. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 62:45 + 13:50 2063
10. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 69:19 + 20:24 1721
11. Pluške Zbyněk 7NC8600 C Fr.En.Ethic 73:12 + 24:17
12. Kozel Jiří 5MZ8100 C Family Point 78:19 + 29:24
13. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 95:07 + 46:12 378
14. Kuco Stanislav NNN3021 C Neregistrovaní 100:00 + 51:05
15. Brodecký Radek RBK8004 C SK Radioklub Blansko 104:15 + 55:20 0
Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H35
7.50 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 50:08
2. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 52:58 + 2:50
3. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 54:44 + 4:36
4. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 56:00 + 5:52
5. Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 57:02 + 6:54
6. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 57:20 + 7:12
7. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 57:21 + 7:13
8. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 60:25 + 10:17
9. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 60:51 + 10:43
10. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 62:37 + 12:29
11. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 64:07 + 13:59
12. Klieštík Jiří 18C8000 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 64:27 + 14:19
13. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 64:42 + 14:34
14. Vaculík Stanislav ZBM8002 C SK Žabovřesky Brno 65:28 + 15:20
15. Komenda Kamil 2JC7200 C BYZMAG 66:42 + 16:34
16. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 68:10 + 18:02
17. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 68:51 + 18:43
18. Ženka Ondřej 6YC8201 C Neregistrovaní 73:20 + 23:12
19. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 73:57 + 23:49
20. Racanskz Martin NNN C Neregistrovaní 83:00 + 32:52
21. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 91:36 + 41:28
22. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB START Blansko, z. s. 94:46 + 44:38
23. Markovič Lubomír 73C7600 C xxx 98:17 + 48:09
Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno DISK
Dániel Vladimír 78C8200 C Neregistrovaní - Dánielová DISK
H45
6.00 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 44:00
2. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 44:06 + 0:06
3. Martínek Jan RBK7022 C SK Radioklub Blansko 48:09 + 4:09
4. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 49:45 + 5:45
5. Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 52:35 + 8:35
6. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 53:12 + 9:12
7. Šňupárek Martin TBM7107 C KOS TJ Tesla Brno 53:23 + 9:23
8. Mach Radovan VSP6600 C USK Praha 53:24 + 9:24
9. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 53:58 + 9:58
10. Smutný Radek ABM6701 C KOB ALFA Brno 56:33 + 12:33
11. Polouček Pavel ABM7100 C KOB ALFA Brno 60:00 + 16:00
12. Pölzelbauer Michael 15A7000 C OLG Ströck Wien 60:07 + 16:07
13. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 60:18 + 16:18
14. Kraus Martin 61Z7100 C KOB RA 61:24 + 17:24
15. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 62:10 + 18:10
16. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 62:25 + 18:25
17. Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko 63:19 + 19:19
18. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 64:30 + 20:30
19. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 66:01 + 22:01
20. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 68:33 + 24:33
21. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 69:21 + 25:21
22. Tuzil Petr NNN3020 C Neregistrovaní 71:50 + 27:50
23. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 84:07 + 40:07
24. Provazník Dušan ADA7301 C OOB Spartak Adamov 91:47 + 47:47
Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno DISK
H55
4.50 km, 145 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 39:20
2. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 43:40 + 4:20
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko, z. s. 45:21 + 6:01
4. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 49:39 + 10:19
5. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 53:18 + 13:58
6. Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko, z. s. 53:32 + 14:12
7. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 55:30 + 16:10
8. Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 56:34 + 17:14
9. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 63:32 + 24:12
10. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 65:53 + 26:33
11. Fráňa Pavel 65C5900 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 67:02 + 27:42
12. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 70:35 + 31:15
13. Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 73:51 + 34:31
14. Novák Miroslav 3AC5500 C NER - Novakovi 75:14 + 35:54
15. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 76:02 + 36:42
H65
3.50 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 42:40
2. Durmon Petr TBM4501 C KOS TJ Tesla Brno 48:41 + 6:01
Šnyrch František ABM4902 C KOB ALFA Brno DISK
HDR
1.50 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulicka Lukas NNN C Neregistrovaní 14:37
2. Podhrazsky David NNN3008 C Neregistrovaní 17:31 + 2:54
3. Svirák Samuel 5RX1100 C NNN 17:45 + 3:08
4. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 19:08 + 4:31
5. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 19:23 + 4:46
6. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 19:30 + 4:53
7. Lasota Jakub NNN0008 C Neregistrovaní 19:35 + 4:58
7. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 19:35 + 4:58
9. Pospisil Stepan NNN4011 C Neregistrovaní 20:35 + 5:58
10. Kupilik Vendelin NNN4010 C Neregistrovaní 22:05 + 7:28
11. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 22:11 + 7:34
12. Vedrová Anika TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno 22:13 + 7:36
13. Kroutilová Eliška ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno 22:15 + 7:38
14. Granátová Markéta TBM1053 C KOS TJ Tesla Brno 23:54 + 9:17
15. Dohnalová Eliška 6YC1250 C Neregistrovaní 24:16 + 9:39
16. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 24:25 + 9:48
17. Veteška Vladimir NNN0005 C Neregistrovaní 24:45 + 10:08
18. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 25:19 + 10:42
19. Daňková Viktorie SBK1353 C KOB START Blansko, z. s. 25:39 + 11:02
20. Michalkova Emilie NNN3011 C Neregistrovaní 26:36 + 11:59
21. Urban Jan SBK1234 C KOB START Blansko, z. s. 27:50 + 13:13
22. Pařízková Eliška ZBM1150 C SK Žabovřesky Brno 28:11 + 13:34
23. Chloupková Kristýna VBM1151 C VSK Mendelu Brno 28:15 + 13:38
24. Husta Magdalena TBM1157 C KOS TJ Tesla Brno 28:20 + 13:43
25. Urban Mio SBK1414 C KOB START Blansko, z. s. 29:02 + 14:25
26. Brabec Lukáš 3AC1400 C NER - Novakovi 30:22 + 15:45
27. Stehlik Simon C 30:46 + 16:09
28. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 31:47 + 17:10
29. Urválková Anna TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno 31:48 + 17:11
30. Stehlík Jakub 7CC1600 C S-team 31:53 + 17:16
31. Dvorak Jakub NNN3006 C Neregistrovaní 32:28 + 17:51
32. Bednář Antonín NNN0027 C Neregistrovaní 33:14 + 18:37
33. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 33:27 + 18:50
34. Kozáková Michaela NNN0003 C Neregistrovaní 33:30 + 18:53
35. Kozel Kryštof 5MZ1500 C Family Point 34:54 + 20:17
36. Zima Ondřej 78C0900 C Neregistrovaní - Dánielová 35:52 + 21:15
37. Trš Josef PBM1501 C TJ Spartak 1. Brněnská 36:53 + 22:16
38. Husty Matyas TBM1029 C KOS TJ Tesla Brno 38:00 + 23:23
39. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 38:02 + 23:25
40. Sluka Matouš SBK1411 C KOB START Blansko, z. s. 39:06 + 24:29
41. Rabova Eliska NNN C Neregistrovaní 40:16 + 25:39
42. Martinkovičová Jitka BBM7650 C BETA URSUS Orienteering 41:15 + 26:38
43. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 41:50 + 27:13
44. Sutera Josef a Matej NNN C Neregistrovaní 42:10 + 27:33
45. Prochazkova Magda C 42:56 + 28:19
46. Svirak Timotej NNN4001 C Neregistrovaní 43:06 + 28:29
47. Sychrova Hanicka NNN2002 C Neregistrovaní 44:08 + 29:31
48. Rabova Marketa NNN C Neregistrovaní 45:38 + 31:01
49. Sychrova Marketa NNN2001 C Neregistrovaní 45:56 + 31:19
50. Danielova Jirina NNN4020 C Neregistrovaní 47:36 + 32:59
51. Zvarik Andrej NNN1002 C Neregistrovaní 49:48 + 35:11
52. Brabcová Tina 3AC1650 C NER - Novakovi 51:12 + 36:35
53. Zvarik Krystof NNN1003 C Neregistrovaní 51:17 + 36:40
54. Medkova Nora NNN1001 C Neregistrovaní 57:40 + 43:03
55. Káldy Alice NNN0009 C Neregistrovaní 62:08 + 47:31
56. Kasal Quido C 64:11 + 49:34
57. Parizek Matej NNN C Neregistrovaní 64:12 + 49:35
Chromý Filip TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Kheil Ondřej PBM1500 C TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Malá Lucie TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno DISK
P
3.30 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno 26:10
2. Mynář Martin ZBM7403 C SK Žabovřesky Brno 30:55 + 4:45
3. Lasota Marek NNN0007 C Neregistrovaní 31:33 + 5:23
4. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 33:51 + 7:41
5. Hasa Martin NNN3005 C Neregistrovaní 38:05 + 11:55
6. Handlova Andrea NNN3002 C Neregistrovaní 38:11 + 12:01
7. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 38:44 + 12:34
8. Obdržálek Milan NNN0024 C Neregistrovaní 40:05 + 13:55
9. Dvořák Václav 5RX7300 C NNN 41:20 + 15:10
10. Buráň Zdeněk 9MX5800 C BzB 42:19 + 16:09
11. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko, z. s. 43:51 + 17:41
12. Dusek Vladimir C 45:12 + 19:02
13. Duskova Radana C 45:24 + 19:14
14. Obdržálková Veronika NNN0026 C Neregistrovaní 46:05 + 19:55
15. Bednářová Anna NNN0028 C Neregistrovaní 46:30 + 20:20
16. Svirakova Bozena C 46:52 + 20:42
17. Tomasovic Michal NNN0023 C Neregistrovaní 47:10 + 21:00
18. Obdržálková Radmila NNN0025 C Neregistrovaní 47:45 + 21:35
19. Zimová Kristýna 78C7800 C Neregistrovaní - Dánielová 48:03 + 21:53
20. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 48:05 + 21:55
21. Chmelík Milan ABM4501 C KOB ALFA Brno 49:17 + 23:07
22. Svobodova Nela NNN3010 C Neregistrovaní 50:45 + 24:35
23. Burtova Katerina NNN3001 C Neregistrovaní 51:25 + 25:15
24. Balac Radek NNN3009 C Neregistrovaní 51:46 + 25:36
25. Buráňová Hana 9MX7050 C BzB 52:45 + 26:35
26. Ježková Ilona TBM7256 C KOS TJ Tesla Brno 52:46 + 26:36
27. Chorvatova Barbora SPE9052 C KOB Sokol Pezinok 53:28 + 27:18
28. Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 C Eda a Pavča 54:14 + 28:04
28. Posslova Dana NNN3003 C Neregistrovaní 54:14 + 28:04
30. Dvořáková Martina 5RX7250 C NNN 54:42 + 28:32
31. Hanousek Radim TBM7105 C KOS TJ Tesla Brno 55:02 + 28:52
32. Finstrlová Jarmila ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno 56:27 + 30:17
33. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 56:30 + 30:20
34. Mynarova Jana NNN C Neregistrovaní 57:56 + 31:46
35. Dobrovolný Vladimír TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno 58:03 + 31:53
36. Chromý Jiří NNN0011 C Neregistrovaní 58:46 + 32:36
37. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB ALFA Brno 59:15 + 33:05
38. Rotkova Gabriela NNN3007 C Neregistrovaní 62:23 + 36:13
39. Poloučková Vilma ABM7251 C KOB ALFA Brno 62:24 + 36:14
40. Hanousková Boučková Danie TBM7282 C KOS TJ Tesla Brno 63:40 + 37:30
41. Francova Jana NNN1004 C Neregistrovaní 65:36 + 39:26
42. Kurdiovská Pavla 4ZZ7800 C Eda a Pavča 68:28 + 42:18
43. Ondrová Barbora UBM7754 C MENISKOS Brno 68:35 + 42:25
44. Hrůza Vladimír 44C6000 C Neregistrovaní borci 71:20 + 45:10
45. Šuterová Kateřina 7FC8300 C Atletika Polička 74:40 + 48:30
46. Janku Julie NNN3004 C Neregistrovaní 75:55 + 49:45
47. Chromá Eva NNN0010 C Neregistrovaní 78:17 + 52:07
48. Dvořák Michael 5RX0401 C NNN 96:19 + 70:09
49. Hanousek Prokop TBM0613 B KOS TJ Tesla Brno 103:12 + 77:02
Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Matušková Kateřina RBK7474 C SK Radioklub Blansko DISK