Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Olešná u N.Města na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Mapa:
Velké Michovy, 1:10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Kamenická Lenka
Hlavní rozhodčí:
Kamenický Jeroným - R3
Stavitel tratí:
Dvořáček Jiří - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad a bez zranění.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.30 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 20:08
2. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 22:07 + 1:59
3. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 25:01 + 4:53
4. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 25:14 + 5:06
5. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 26:40 + 6:32
6. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 28:02 + 7:54
7. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 29:59 + 9:51
8. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 30:02 + 9:54
9. Kosourová Tereza PZR0851 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:11 + 10:03
10. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:56 + 10:48
11. Kellerová Alice CHT0899 OOB SK Chrast 33:30 + 13:22
12. Mácová Rozálie SJI0855 OK Jihlava 42:45 + 22:37
13. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 46:42 + 26:34
D10N
3.40 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 18:14
2. Slavíková Barbora CHT0951 OOB SK Chrast 23:13 + 4:59
3. Kulíšková Denisa OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:27 + 5:13
4. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 32:48 + 14:34
5. Kozderková Jolana PZR1050 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:26 + 20:12
6. Novotná Julie SJI0951 OK Jihlava 48:25 + 30:11
7. Kotovicová Anna NNN0108 Neregistrovaní 57:58 + 39:44
D12
2.40 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:51
2. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 18:27 + 0:36
3. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 19:10 + 1:19
4. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 22:40 + 4:49
5. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 25:17 + 7:26
6. Baďurová Eliška PZR0752 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:19 + 7:28
7. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 26:24 + 8:33
8. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 26:51 + 9:00
9. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 27:30 + 9:39
10. Slavíková Eva CHT0652 OOB SK Chrast 28:46 + 10:55
11. Škapová Markéta CHT0752 OOB SK Chrast 29:31 + 11:40
12. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 30:34 + 12:43
13. Doležalová Barbora CHT0655 OOB SK Chrast 30:48 + 12:57
14. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 32:02 + 14:11
15. Drobná Kateřina CHT0654 OOB SK Chrast 33:01 + 15:10
16. Štempelová Lucie NNN0101 Neregistrovaní 34:03 + 16:12
17. Halamková Justýna CHT0651 OOB SK Chrast 36:06 + 18:15
18. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:25 + 18:34
19. Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava 37:59 + 20:08
20. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 39:17 + 21:26
21. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:25 + 24:34
22. Horáková Markéta CHT0653 OOB SK Chrast 48:55 + 31:04
Věžníková Natálie TTR0777 OOB Třebíč DISK
Doleželová Vendula STA0751 OK Střelka DISK
D14
2.90 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 23:36
2. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 26:11 + 2:35
3. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 29:08 + 5:32
4. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 30:34 + 6:58
5. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 33:00 + 9:24
6. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38:07 + 14:31
7. Zbínová Aneta CTB0451 SK OB Chotěboř 40:24 + 16:48
8. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 45:33 + 21:57
D16
2.90 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:30
2. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 26:30 + 3:00
3. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 30:37 + 7:07
4. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 31:47 + 8:17
5. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 34:29 + 10:59
6. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 48:55 + 25:25
D18
3.20 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:59
2. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 29:10 + 1:11
3. Drábková Eliška TTR0151 OOB Třebíč 34:39 + 6:40
4. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 40:45 + 12:46
D21C
4.20 km, 110 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7621
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 29:38 7810
2. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 30:30 + 0:52 7593
3. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 31:02 + 1:24 7459
4. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 31:11 + 1:33 7422
5. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 32:03 + 2:25 7204
6. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 34:44 + 5:06 6531
7. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 36:49 + 7:11 6009
8. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 38:08 + 8:30 5679
9. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 38:19 + 8:41 5633
10. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 40:32 + 10:54 5077
11. Kubičková Bára SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 41:53 + 12:15 4738
12. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 42:25 + 12:47 4605
13. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 43:55 + 14:17 4228
14. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:14 + 15:36 3898
15. Kučerová Marie CHT8852 OOB SK Chrast 45:57 + 16:19 3718
16. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:34 + 16:56 3564
17. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 49:53 + 20:15 2732
18. Kratochvílová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 52:31 + 22:53 2072
19. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 54:39 + 25:01 1537
20. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 55:18 + 25:40 1374
21. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 68:53 + 39:15 0
22. Moravčíková Hana CHT9751 OOB SK Chrast 69:22 + 39:44 0
D21D
3.30 km, 90 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drobná Markéta CHT7651 OOB SK Chrast 47:16
2. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 49:26 + 2:10
3. Vlčková Hana VBM8555 VSK Mendelu Brno 52:48 + 5:32
4. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 57:00 + 9:44
D35
3.70 km, 95 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 32:07
2. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:32 + 1:25
3. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 41:18 + 9:11
4. Sobotková Lenka TTR8151 OOB Třebíč 41:22 + 9:15
5. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 41:23 + 9:16
6. Paulová Hana CTB7851 SK OB Chotěboř 41:53 + 9:46
7. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 42:32 + 10:25
8. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 45:03 + 12:56
9. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 46:03 + 13:56
10. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 47:39 + 15:32
11. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:03 + 17:56
12. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 50:07 + 18:00
13. Slavíčková Lada JHB7951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:58 + 18:51
14. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 54:17 + 22:10
15. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 54:23 + 22:16
16. Ryvolová Kamila CTB8352 SK OB Chotěboř 54:34 + 22:27
17. Jindřichová Lenka SJI7550 OK Jihlava 56:12 + 24:05
18. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 59:41 + 27:34
Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec DISK
D45
3.30 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 28:01
2. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 28:57 + 0:56
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 29:17 + 1:16
4. Doleželová Iva PZR7171 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:41 + 1:40
5. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 32:20 + 4:19
6. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:46 + 5:45
7. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 34:44 + 6:43
8. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 36:43 + 8:42
9. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:53 + 8:52
10. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 38:07 + 10:06
11. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 39:27 + 11:26
12. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:37 + 11:36
13. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 42:01 + 14:00
14. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 47:42 + 19:41
15. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 50:46 + 22:45
16. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 51:02 + 23:01
D55
2.90 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 32:51
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 33:33 + 0:42
3. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 37:20 + 4:29
4. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 49:34 + 16:43
Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená DISK
D65
2.70 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:48
2. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 50:52 + 9:04
3. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 71:20 + 29:32
H10
2.30 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 16:59
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 17:02 + 0:03
3. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 18:46 + 1:47
4. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 19:13 + 2:14
5. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:21 + 2:22
6. Beran Antonín SJH1101 SJH Jindřichův Hradec 19:35 + 2:36
7. Škapa Jan CHT0901 OOB SK Chrast 21:21 + 4:22
8. Libra Matyáš PZR0900 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:41 + 4:42
9. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 22:29 + 5:30
10. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 22:33 + 5:34
11. Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec 23:06 + 6:07
12. Vinopal Vojtěch PZR0901 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:24 + 6:25
13. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 23:56 + 6:57
14. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 24:07 + 7:08
15. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 26:22 + 9:23
16. Dočkal Matouš SJI0900 OK Jihlava 27:43 + 10:44
17. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 29:26 + 12:27
18. Halamka Jiří CHT0898 OOB SK Chrast 33:37 + 16:38
19. Kopecký Vojtěch CHT1001 OOB SK Chrast 33:56 + 16:57
20. Hugo Michal NNN0102 Neregistrovaní 41:07 + 24:08
Růžička Tomáš SJI0907 OK Jihlava DISK
Zmydloch Matyáš PZR9999 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H10N
3.40 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 18:07
2. Šidlák Dominik JHB0801 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:03 + 0:56
3. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 25:16 + 7:09
Václavík Michal NNN0103 Neregistrovaní DISK
H12
2.60 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 16:04
2. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 17:07 + 1:03
3. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 18:21 + 2:17
4. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 20:12 + 4:08
5. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 23:25 + 7:21
6. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 24:05 + 8:01
7. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:17 + 8:13
8. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 24:50 + 8:46
9. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 28:08 + 12:04
10. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 31:58 + 15:54
11. Dejnožka Matěj CHT0701 OOB SK Chrast 36:17 + 20:13
12. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 44:21 + 28:17
13. Verbók Štěpán SJI0605 OK Jihlava 48:01 + 31:57
14. Verbók Daniel SJI0606 OK Jihlava 49:12 + 33:08
15. Růžička Vojtěch SJI0704 OK Jihlava 51:27 + 35:23
H14
3.30 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 23:49
2. Pejchal Josef OSN0500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:02 + 2:13
3. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 26:44 + 2:55
4. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 28:10 + 4:21
5. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 29:59 + 6:10
6. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 30:38 + 6:49
7. Jirků Adam NNN0100 Neregistrovaní 31:57 + 8:08
8. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 33:03 + 9:14
9. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:18 + 9:29
10. Šíma Matěj CHT0502 OOB SK Chrast 34:35 + 10:46
11. Splítek Petr PZR0401 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:59 + 12:10
12. Pařízek Petr PZR0504 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:31 + 14:42
13. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 39:43 + 15:54
14. Krätzer Jakub STA0501 OK Střelka 45:50 + 22:01
15. Rosecký Adam PZR0501 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:05 + 23:16
16. Novotný Jakub SJI0504 OK Jihlava 48:27 + 24:38
17. Máca Dominik SJI0503 OK Jihlava 59:03 + 35:14
18. Starý Michal OSN0401 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:40 + 37:51
H16
3.20 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 21:26
2. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 22:29 + 1:03
3. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 22:41 + 1:15
4. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 23:35 + 2:09
5. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 24:45 + 3:19
6. Sitař Miroslav PZR0205 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:23 + 3:57
7. Novotný Vojtěch TTR0203 OOB Třebíč 25:31 + 4:05
8. Chrást Lukáš OSN0301 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:13 + 4:47
9. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 26:16 + 4:50
10. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:46 + 5:20
11. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 27:17 + 5:51
12. Hudec Filip SJI0304 OK Jihlava 27:18 + 5:52
13. Stoklas Adam TTR0202 OOB Třebíč 31:30 + 10:04
14. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:52 + 12:26
H18
3.70 km, 95 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 29:00
2. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:19 + 1:19
3. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 32:39 + 3:39
4. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 33:44 + 4:44
5. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 34:22 + 5:22
6. Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč 43:50 + 14:50
7. Pařízek Jan PZR0011 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:01 + 36:01
H21C
6.00 km, 145 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7800
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 33:01 7998
2. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 33:16 + 0:15 7940
3. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 35:21 + 2:20 7461
4. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 35:51 + 2:50 7346
5. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 35:54 + 2:53 7334
6. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 35:57 + 2:56 7323
7. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 36:13 + 3:12 7261
8. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 37:10 + 4:09 7042
9. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 38:38 + 5:37 6705
10. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 39:10 + 6:09 6582
11. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 39:22 + 6:21 6536
12. Nouza Petr SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 39:53 + 6:52 6417
13. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 40:14 + 7:13 6336
14. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 40:21 + 7:20 6310
15. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 40:46 + 7:45 6214
16. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 40:52 + 7:51 6191
17. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 41:25 + 8:24 6064
18. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 41:38 + 8:37 6014
19. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 41:58 + 8:57 5937
20. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 42:15 + 9:14 5872
21. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 42:49 + 9:48 5742
21. Jansa Jiří CHT8402 OOB SK Chrast 42:49 + 9:48 5742
23. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 42:55 + 9:54 5719
24. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 43:48 + 10:47 5515
25. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 44:29 + 11:28 5358
26. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 45:00 + 11:59 5239
27. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 45:05 + 12:04 5220
28. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 45:57 + 12:56 5020
29. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 46:23 + 13:22 4920
30. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:14 + 14:13 4725
31. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 48:00 + 14:59 4548
32. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 48:16 + 15:15 4487
33. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 48:26 + 15:25 4449
34. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 48:31 + 15:30 4429
35. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 48:35 + 15:34 4414
36. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 48:47 + 15:46 4368
37. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 49:44 + 16:43 4149
38. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:29 + 17:28 3977
39. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:40 + 17:39 3934
40. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 50:54 + 17:53 3881
41. Kysilko Zdeněk CHT8601 OOB SK Chrast 51:34 + 18:33 3727
42. Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast 53:57 + 20:56
43. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:52 + 27:51 1586
44. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 62:02 + 29:01 1317
45. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 62:53 + 29:52 1122
46. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 73:41 + 40:40 0
Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast DISK 0
H21D
4.20 km, 120 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1761
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 28:43 2154
2. Novák Jakub NNN0120 Neregistrovaní 37:09 + 8:26
3. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 37:34 + 8:51 1732
4. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 44:38 + 15:55 1396
5. Máca Tomáš 47:31 + 18:48
6. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 48:04 + 19:21 1232
7. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 52:59 + 24:16 998
8. Šutera Josef NNN0121 Neregistrovaní 53:13 + 24:30
9. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:12 + 26:29 893
10. Otrusina David VBM8205 VSK Mendelu Brno 59:59 + 31:16 665
11. Pařízek Miloš PZR7701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:13 + 33:30 558
12. Rosecký Karel PZR7302 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:26 + 42:43 120
13. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 75:32 + 46:49
14. Splítek Václav PZR7700 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:46 + 48:03 0
Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík DISK
Vinopal Tomáš PZR7905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
H35
5.20 km, 120 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 36:21
2. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 38:43 + 2:22
3. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 40:06 + 3:45
4. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 42:26 + 6:05
5. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:09 + 7:48
6. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 45:05 + 8:44
7. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 45:55 + 9:34
8. Míchal Jiří SJH7802 SJH Jindřichův Hradec 46:15 + 9:54
9. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 48:27 + 12:06
10. Novotný Jakub SJI7700 OK Jihlava 49:11 + 12:50
11. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 51:16 + 14:55
12. Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 52:34 + 16:13
13. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 52:37 + 16:16
14. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 52:47 + 16:26
15. Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 53:55 + 17:34
16. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 56:22 + 20:01
17. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 63:53 + 27:32
18. Máca Petr SJI7500 OK Jihlava 66:43 + 30:22
19. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 68:28 + 32:07
20. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 76:28 + 40:07
21. Čermák Martin RUZ7100 TJ Růžená 78:45 + 42:24
Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
MS Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 31:16 +
H45
4.20 km, 120 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 33:44
2. Čech Tomáš AOP7001 Orientační Běh Opava 35:03 + 1:19
3. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 35:43 + 1:59
4. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 35:45 + 2:01
5. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:49 + 2:05
6. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 36:51 + 3:07
7. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 37:48 + 4:04
8. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 40:01 + 6:17
9. Trojan Jiří SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 41:44 + 8:00
10. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 43:47 + 10:03
11. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:13 + 10:29
12. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 46:01 + 12:17
13. Novotný Petr SJH6502 SJH Jindřichův Hradec 48:56 + 15:12
14. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 49:21 + 15:37
15. Mika Ladislav TBM6801 KOS TJ Tesla Brno 50:50 + 17:06
16. Fuchs Vladimír NNN6100 Neregistrovaní 54:22 + 20:38
17. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 56:03 + 22:19
18. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:06 + 22:22
19. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 56:07 + 22:23
20. Culka Josef JHB6202 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:46 + 25:02
21. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 59:56 + 26:12
H55
3.20 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 28:00
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:56 + 0:56
3. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 29:19 + 1:19
4. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 29:45 + 1:45
5. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 30:34 + 2:34
6. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 30:57 + 2:57
7. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 32:00 + 4:00
8. Štefec Jaroslav CHT5801 OOB SK Chrast 32:47 + 4:47
9. Svoboda Vladimír VBM5715 VSK Mendelu Brno 33:26 + 5:26
10. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 33:29 + 5:29
11. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 33:30 + 5:30
12. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 36:12 + 8:12
13. Vácha Jiří SJI5414 OK Jihlava 37:29 + 9:29
14. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 39:45 + 11:45
15. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 44:11 + 16:11
Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H65
2.90 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:27
2. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 37:18 + 2:51
3. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 38:12 + 3:45
4. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 39:44 + 5:17
5. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 44:16 + 9:49
6. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 52:20 + 17:53
7. Izdný Pavel SJI4600 OK Jihlava 79:59 + 45:32
HDR
3.40 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Michael RUZ TJ Růžená 19:17
2. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 22:15 + 2:58
3. Mácová Apolena SJI1150 OK Jihlava 22:30 + 3:13
4. Doležalovi Kar. a Štěpán HDR 22:43 + 3:26
5. Sobotková Karolína TTR1152 OOB Třebíč 22:57 + 3:40
6. Dočkal Prokop SJI1201 OK Jihlava 24:29 + 5:12
7. Baďurová Kateřina PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:08 + 5:51
8. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 26:37 + 7:20
9. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 26:44 + 7:27
10. Vacek Jan CHT OOB SK Chrast 27:51 + 8:34
11. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 28:25 + 9:08
12. Čechová Adéla VBM1351 VSK Mendelu Brno 29:04 + 9:47
13. Forst Matouš PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:23 + 10:06
14. Voráčková Anežka OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:04 + 10:47
15. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 30:09 + 10:52
16. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 33:12 + 13:55
17. Svitáková Ludmila SJH1152 SJH Jindřichův Hradec 36:02 + 16:45
18. Chloupková Kristýna VBM1151 VSK Mendelu Brno 37:07 + 17:50
19. Sobotka Ondřej TTR1401 OOB Třebíč 40:13 + 20:56
20. Lauermanová Eva 41:31 + 22:14
21. Forstová Viola PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:40 + 22:23
22. Hübner Václav CTB1102 SK OB Chotěboř 41:58 + 22:41
23. Sadílková Kateřina 42:52 + 23:35
24. Věžníková Veronika TTR0999 OOB Třebíč 43:11 + 23:54
25. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:47 + 30:30
26. Jurková Miriam PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:50 + 32:33
27. Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 58:01 + 38:44
28. Chábová Klára SJI OK Jihlava 59:00 + 39:43
29. Hofhanzlová Magdaléna RUZ TJ Růžená 59:46 + 40:29
30. Dvořáková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 65:28 + 46:11
31. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 65:54 + 46:37
32. Jirků Tereza SJI OK Jihlava 76:30 + 57:13
Kysilko Antonín CHT1602 OOB SK Chrast DISK
P
2.40 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buršíková Olga 20:20
2. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 23:05 + 2:45
3. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 25:06 + 4:46
4. Ondráčková Eliška 25:23 + 5:03
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 25:44 + 5:24
6. Gregorová Lenka SJH SJH Jindřichův Hradec 26:05 + 5:45
7. Hančík Roman 27:37 + 7:17
8. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 28:21 + 8:01
9. Szablaturová Kamila 29:02 + 8:42
10. Knap Miroslav PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:44 + 9:24
11. Jirků František 29:52 + 9:32
12. Hančíková Hana 30:44 + 10:24
13. Jirků Olga 31:10 + 10:50
14. Baďurová Markéta PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:29 + 11:09
15. Pařízková Kateřina PZR7951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:31 + 11:11
16. Škarpa Jiří 31:34 + 11:14
17. Kopencová Veronika SJH SJH Jindřichův Hradec 31:37 + 11:17
18. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 32:00 + 11:40
18. Kozderková Alena PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:00 + 11:40
20. Polanský Pavel 33:34 + 13:14
21. Osobecký Miroslav CHT OOB SK Chrast 36:22 + 16:02
22. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 40:37 + 20:17
23. Jirků Simona NNN0104 Neregistrovaní 40:50 + 20:30
24. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 41:42 + 21:22
25. Baďura Lubomír PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:28 + 25:08
26. Sobotková Helena PZR7550 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:03 + 26:43
27. Šuterová Kateřina NNN0122 Neregistrovaní 50:10 + 29:50