Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkova Maja | 38S0950 | C | Slávia ŽU Žilina | 14:17 | |
2. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 15:52 | + 1:35 |
3. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 16:43 | + 2:26 |
4. | Štefková Michaela | PLU0851 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:15 | + 2:58 |
5. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:56 | + 3:39 |
6. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 18:19 | + 4:02 |
7. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 18:45 | + 4:28 |
8. | Skřivanková Anna | TBM0853 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:53 | + 4:36 |
9. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:23 | + 5:06 |
10. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 20:31 | + 6:14 |
11. | Kubíčková Lucie | VIC0952 | C | OB Vizovice | 20:41 | + 6:24 |
12. | Kučerová Klaudie | STE0853 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:04 | + 6:47 |
13. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 22:46 | + 8:29 |
14. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 24:49 | + 10:32 |
15. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:14 | + 10:57 |
16. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:37 | + 12:20 |
17. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 26:39 | + 12:22 |
18. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:08 | + 14:51 |
19. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:05 | + 15:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | B | SOB Olomouc | 17:30 | |
2. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 18:25 | + 0:55 |
3. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 20:05 | + 2:35 |
4. | Zatloukalová Julie | STE0650 | B | SK SKI-OB Šternberk | 20:18 | + 2:48 |
5. | Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | 20:55 | + 3:25 |
5. | Jílková Lenka | KON0666 | B | KOB Konice | 20:55 | + 3:25 |
7. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | B | KOS TJ Tesla Brno | 21:14 | + 3:44 |
8. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | B | Orientační Běh Opava | 21:55 | + 4:25 |
9. | Dráčová Barbora | UOL0652 | C | SOB Olomouc | 22:11 | + 4:41 |
10. | Kopecká Nela | UOL0650 | B | SOB Olomouc | 23:17 | + 5:47 |
11. | Matoušková Johana | STE0751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:57 | + 6:27 |
12. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:34 | + 7:04 |
13. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 25:11 | + 7:41 |
14. | Jungmannová Sofie | PTE0757 | C | TJ Sokol Ptení | 25:19 | + 7:49 |
15. | Janků Karolína | UOL0751 | C | SOB Olomouc | 26:20 | + 8:50 |
16. | Fendrychová Klára | STE0750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:30 | + 10:00 |
17. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 27:37 | + 10:07 |
18. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:42 | + 11:12 |
19. | Kotrle Sylvia | STE0652 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:34 | + 18:04 |
20. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 35:43 | + 18:13 |
21. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:32 | + 20:02 |
22. | Dosedělová Tereza | PTE0755 | C | TJ Sokol Ptení | 37:49 | + 20:19 |
23. | Treutnerová Natálie | 3SX0751 | C | ZŠ Těšetice | 45:26 | + 27:56 |
24. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:22 | + 31:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 19:49 | |
2. | Batani Valentina | TZL0551 | A | SKOB Zlín | 19:53 | + 0:04 |
3. | Smékalová Karolína | UOL0451 | A | SOB Olomouc | 21:18 | + 1:29 |
4. | Holasová Barbora | AOP0651 | B | Orientační Běh Opava | 22:08 | + 2:19 |
5. | Binarová Adéla | UOL0452 | A | SOB Olomouc | 22:52 | + 3:03 |
6. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 23:11 | + 3:22 |
7. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ SOKOL Plumlov | 23:15 | + 3:26 |
8. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 23:19 | + 3:30 |
9. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering | 23:25 | + 3:36 |
10. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 23:46 | + 3:57 |
11. | Heclová Marie | KSU0454 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:24 | + 5:35 |
12. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 25:26 | + 5:37 |
13. | Pospíšilová Stella | STE0551 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:37 | + 8:48 |
14. | Lukašáková Sára | STE0450 | A | SK SKI-OB Šternberk | 29:28 | + 9:39 |
15. | Mikošková Marie | STE0552 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:19 | + 10:30 |
16. | Konečná Julie | KSU0550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:27 | + 13:38 |
17. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:25 | + 16:36 |
18. | Müllerová Marie | KSU0565 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:29 | + 22:40 |
Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 29:01 | |
2. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 32:03 | + 3:02 |
3. | Slehová Eliška | UOL0453 | B | SOB Olomouc | 32:29 | + 3:28 |
4. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 36:31 | + 7:30 |
5. | Střídová Adéla | UOL | C | SOB Olomouc | 40:32 | + 11:31 |
6. | Procházková Sára | UOL0353 | C | SOB Olomouc | 49:57 | + 20:56 |
7. | Kličková Anna | KON0272 | B | KOB Konice | 51:12 | + 22:11 |
8. | Pospíšilová Helena | STE0253 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:48 | + 22:47 |
9. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 64:36 | + 35:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:59 | |
2. | Zatloukalová Hana | ZLH0150 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 59:00 | + 13:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavánková Iva | TZL9753 | R | SKOB Zlín | 36:22 | 7399 | |
2. | Horová Pavla | LPU9457 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 37:53 | + 1:31 | 7142 |
3. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 45:55 | + 9:33 | 5784 |
4. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 46:23 | + 10:01 | 5705 |
5. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 48:01 | + 11:39 | 5428 |
6. | Matušková Jana | RBK9999 | A | SK Radioklub Blansko | 49:00 | + 12:38 | 5262 |
7. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 49:13 | + 12:51 | 5225 |
8. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 50:28 | + 14:06 | 5014 |
9. | Vlachová Kateřina | KON9898 | C | KOB Konice | 51:05 | + 14:43 | 4910 |
10. | Vlachová Eliška | KON9572 | C | KOB Konice | 51:35 | + 15:13 | 4825 |
11. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 52:38 | + 16:16 | 4648 |
12. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 53:07 | + 16:45 | 4566 |
13. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 55:27 | + 19:05 | 4171 |
14. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 56:37 | + 20:15 | 3974 |
15. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 56:51 | + 20:29 | 3934 |
16. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 58:56 | + 22:34 | 3582 |
17. | Čechová Lenka | 3GC | C | Neregistrovaní - ZOO | 59:14 | + 22:52 | |
18. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 62:07 | + 25:45 | 3044 |
19. | Novotná Klára | ZLH9851 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 62:22 | + 26:00 | 3001 |
20. | Hornová Lenka | 4EX9150 | C | SKIVELO Olomouc | 64:17 | + 27:55 | |
21. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 66:59 | + 30:37 | 2220 |
22. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 71:54 | + 35:32 | 1389 |
Škrabalová Šárka | KON9888 | B | KOB Konice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:31 | |
2. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:39 | + 1:08 |
3. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB START Blansko | 37:20 | + 1:49 |
4. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 37:57 | + 2:26 |
5. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:07 | + 2:36 |
6. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 39:04 | + 3:33 |
7. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:02 | + 4:31 |
8. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 40:26 | + 4:55 |
9. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 41:27 | + 5:56 |
10. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:31 | + 6:00 |
11. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 41:41 | + 6:10 |
11. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:41 | + 6:10 |
13. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:43 | + 6:12 |
14. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 42:42 | + 7:11 |
15. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 43:56 | + 8:25 |
16. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 47:25 | + 11:54 |
17. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:46 | + 13:15 |
18. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:11 | + 14:40 |
19. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:09 | + 19:38 |
20. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:32 | + 33:01 |
21. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 71:44 | + 36:13 |
Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 34:43 | |
2. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 34:51 | + 0:08 |
3. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 37:15 | + 2:32 |
4. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 38:13 | + 3:30 |
5. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 39:01 | + 4:18 |
6. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:45 | + 5:02 |
7. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 39:46 | + 5:03 |
8. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 39:50 | + 5:07 |
9. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 40:59 | + 6:16 |
10. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 41:31 | + 6:48 |
11. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 43:20 | + 8:37 |
12. | Vlachová Olga | KON6969 | C | KOB Konice | 43:52 | + 9:09 |
13. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 47:45 | + 13:02 |
14. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 49:09 | + 14:26 |
15. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SOB Olomouc | 51:12 | + 16:29 |
16. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:23 | + 18:40 |
17. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 58:28 | + 23:45 |
18. | Zatloukalová Eva | ZLH7051 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 58:53 | + 24:10 |
19. | Sedláčková Dagmar | KVS7351 | C | SKOB Kobra Vsetín | 60:37 | + 25:54 |
20. | Slavíčková Katka | OOL6955 | C | SK Haná orienteering | 60:56 | + 26:13 |
21. | Roubalíková Iva | 3SX6450 | C | ZŠ Těšetice | 63:28 | + 28:45 |
22. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 64:33 | + 29:50 |
Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 33:18 | |
2. | Honkyšová Eva | JPV6350 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:02 | + 2:44 |
3. | Hudzieczková Danuta | KVS5751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 40:23 | + 7:05 |
4. | Dudíková Eva | JPV5757 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:51 | + 7:33 |
5. | Trávníčková Jitka | KVS5651 | C | SKOB Kobra Vsetín | 42:49 | + 9:31 |
6. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 43:58 | + 10:40 |
7. | Papoušková Radka | JPV5959 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:12 | + 10:54 |
8. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 52:00 | + 18:42 |
9. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 63:18 | + 30:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolaříková Věra | SBK5251 | C | KOB START Blansko | 27:01 | |
2. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:50 | + 5:49 |
3. | Štáblová Jitka | ASU5350 | C | Magnus Orienteering | 35:24 | + 8:23 |
4. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 35:42 | + 8:41 |
5. | Vlachová Renata | AOV4450 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 36:04 | + 9:03 |
6. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:20 | + 10:19 |
7. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 40:15 | + 13:14 |
8. | Čadilová Alena | ASU5050 | C | Magnus Orienteering | 46:42 | + 19:41 |
9. | Oulická Hana | TRT5350 | C | KOS Třešť | 72:02 | + 45:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Jan | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:45 | |
2. | Paloncý Jan | KSU0808 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:47 | + 0:02 |
3. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 12:52 | + 0:07 |
4. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:29 | + 0:44 |
5. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 13:32 | + 0:47 |
6. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 13:35 | + 0:50 |
7. | Koutný Ondřej | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:08 | + 1:23 |
8. | Mikuš Matěj | PTE0808 | C | TJ Sokol Ptení | 15:19 | + 2:34 |
9. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:24 | + 2:39 |
10. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 16:04 | + 3:19 |
11. | Čech Viktor | AOP0801 | C | Orientační Běh Opava | 16:51 | + 4:06 |
12. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | 19:14 | + 6:29 |
13. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 20:08 | + 7:23 |
14. | Mátl Adam | KSU1111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:14 | + 7:29 |
15. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | 20:17 | + 7:32 |
16. | Lutera Oliver | PLU1001 | C | TJ SOKOL Plumlov | 21:26 | + 8:41 |
17. | Mátl Jáchym | KSU0909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:36 | + 8:51 |
18. | Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:18 | + 9:33 |
19. | Chmelář Filip | JPV0900 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 29:15 | + 16:30 |
20. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 32:52 | + 20:07 |
21. | Eliášek Patrik | LBM0801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:14 | + 21:29 |
MS | Král Ondřej | ASU0746 | C | Magnus Orienteering | 22:03 | + 9:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:49 | |
2. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:23 | + 3:34 |
3. | Vlček Tomáš | VIC0713 | B | OB Vizovice | 19:46 | + 4:57 |
4. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:15 | + 5:26 |
5. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | Slávia ŽU Žilina | 20:29 | + 5:40 |
6. | Janeček Jáchym | UOL0700 | C | SOB Olomouc | 21:47 | + 6:58 |
7. | Navrátil Pavel | ASU0747 | B | Magnus Orienteering | 28:57 | + 14:08 |
8. | Navrátil Adam | 3SX0601 | C | ZŠ Těšetice | 29:49 | + 15:00 |
9. | Pouč Michal | 3SX0602 | C | ZŠ Těšetice | 30:09 | + 15:20 |
10. | Švestka Štěpán | KVS0600 | C | SKOB Kobra Vsetín | 31:55 | + 17:06 |
11. | Šesták Jakub | UOL0601 | C | SOB Olomouc | 31:59 | + 17:10 |
12. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | C | Magnus Orienteering | 34:07 | + 19:18 |
13. | Graclík Daniel | KVS1001 | C | SKOB Kobra Vsetín | 63:00 | + 48:11 |
14. | Šišma Daniel | PTE0600 | C | TJ Sokol Ptení | 93:53 | + 79:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 19:07 | |
2. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:59 | + 0:52 |
3. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 21:31 | + 2:24 |
4. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 22:31 | + 3:24 |
5. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 23:34 | + 4:27 |
6. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:05 | + 6:58 |
7. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:36 | + 7:29 |
8. | Soldán Robin | PLU0600 | B | TJ SOKOL Plumlov | 27:55 | + 8:48 |
9. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:59 | + 10:52 |
10. | Náhončík Jakub | UOL0400 | C | SOB Olomouc | 30:07 | + 11:00 |
11. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 30:17 | + 11:10 |
12. | Poláček Tomáš | JPV0520 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:05 | + 13:58 |
13. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 34:54 | + 15:47 |
14. | Čecháček Adam | UOL0402 | C | SOB Olomouc | 36:25 | + 17:18 |
15. | Greschner Adam | ASU0547 | C | Magnus Orienteering | 38:12 | + 19:05 |
16. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 40:26 | + 21:19 |
17. | Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | 41:20 | + 22:13 |
18. | Salich Jonáš | AOP0501 | C | Orientační Běh Opava | 45:58 | + 26:51 |
19. | Nešpor Jiří | TTR0502 | B | OOB Třebíč | 54:09 | + 35:02 |
MS | Karásek Luboš | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hecl František | KSU0201 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:00 | |
2. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 30:28 | + 0:28 |
3. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 30:34 | + 0:34 |
4. | Rajman Filip | UOL0301 | B | SOB Olomouc | 30:41 | + 0:41 |
5. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:56 | + 1:56 |
6. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:58 | + 3:58 |
7. | Karásek František | PLU0301 | B | TJ SOKOL Plumlov | 44:07 | + 14:07 |
8. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 48:10 | + 18:10 |
9. | Mach Šimon | UOL | C | SOB Olomouc | 50:50 | + 20:50 |
10. | Poláček Lukáš | JPV0306 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:08 | + 40:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 45:33 | |
2. | Grulich Ondřej | KSU0049 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:26 | + 3:53 |
3. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:00 | + 15:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oma Jakub | TUR8002 | C | OOB TJ Turnov | 36:22 | 7941 | |
2. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 36:38 | + 0:16 | 7884 |
3. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 37:17 | + 0:55 | 7745 |
4. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 38:19 | + 1:57 | 7524 |
5. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:25 | + 2:03 | 7503 |
6. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:41 | + 2:19 | 7446 |
7. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:09 | + 2:47 | 7346 |
8. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 39:19 | + 2:57 | 7310 |
9. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 39:24 | + 3:02 | 7293 |
10. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 39:29 | + 3:07 | 7275 |
11. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | R | Oddíl OS SK Prostějov | 40:21 | + 3:59 | 7090 |
12. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:35 | + 4:13 | 7040 |
13. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 40:36 | + 4:14 | 7036 |
14. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 40:42 | + 4:20 | 7015 |
15. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 41:22 | + 5:00 | 6872 |
16. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:45 | + 5:23 | 6790 |
17. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 41:47 | + 5:25 | 6783 |
18. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 42:21 | + 5:59 | 6662 |
19. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 42:28 | + 6:06 | 6637 |
20. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:31 | + 6:09 | 6627 |
21. | Jirka Michal | ZBM8403 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:10 | + 6:48 | 6488 |
22. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 43:11 | + 6:49 | 6484 |
23. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:15 | + 7:53 | 6256 |
24. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 44:31 | + 8:09 | 6199 |
25. | Locker Tomáš | SRK9802 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:33 | + 8:11 | 6192 |
26. | Čech Vít | AOP0302 | A | Orientační Běh Opava | 47:06 | + 10:44 | 5647 |
27. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:39 | + 12:17 | 5316 |
28. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 49:56 | + 13:34 | 5041 |
29. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 50:28 | + 14:06 | 4927 |
30. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 52:52 | + 16:30 | 4415 |
31. | Mikuš Oldřich | 2VC8200 | C | OMPM | 53:15 | + 16:53 | |
32. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 53:56 | + 17:34 | 4187 |
33. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 54:23 | + 18:01 | 4090 |
34. | Malý Jakub | 3GC9100 | C | Neregistrovaní - ZOO | 58:15 | + 21:53 | |
35. | Hrazdil Jiří | ZBM8418 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:48 | + 23:26 | 2933 |
36. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:12 | + 24:50 | 2634 |
37. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 64:49 | + 28:27 | 1861 |
38. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:54 | + 30:32 | 1415 |
39. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 68:55 | + 32:33 | 984 |
40. | Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 76:24 | + 40:02 | 0 |
41. | Šunda Marek | 9QC9200 | C | Neregistrovaní - Šunda | 78:33 | + 42:11 | |
42. | Novotný Petr | 5CZ7300 | C | Dukla Blansko | 83:19 | + 46:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB START Blansko | 36:03 | |
2. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:14 | + 2:11 |
3. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:58 | + 2:55 |
4. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:15 | + 4:12 |
5. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | Slávia ŽU Žilina | 40:24 | + 4:21 |
6. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 43:01 | + 6:58 |
7. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:11 | + 8:08 |
8. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 48:45 | + 12:42 |
9. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:15 | + 14:12 |
10. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 52:09 | + 16:06 |
11. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 53:49 | + 17:46 |
12. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:53 | + 17:50 |
13. | Bartášek Jiří | ASU7448 | C | Magnus Orienteering | 53:55 | + 17:52 |
14. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:04 | + 22:01 |
15. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:54 | + 22:51 |
16. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:25 | + 25:22 |
17. | Kulíšek Tomáš | HOB7101 | C | SKOB Horní Benešov | 65:56 | + 29:53 |
18. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:20 | + 30:17 |
19. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 67:06 | + 31:03 |
20. | Kopecký Ivo | JPV7505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:55 | + 32:52 |
21. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 70:23 | + 34:20 |
22. | Fráňa Martin | 6XC7800 | C | Horka nad Moravou | 74:16 | + 38:13 |
23. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | C | SKOB Kobra Vsetín | 75:14 | + 39:11 |
24. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 76:14 | + 40:11 |
25. | Salich Radomír | AOP7603 | C | Orientační Běh Opava | 77:42 | + 41:39 |
26. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 84:31 | + 48:28 |
Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
MS | Klváček Aleš | PTE8527 | C | TJ Sokol Ptení | 35:51 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 33:33 | |
2. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 33:50 | + 0:17 |
3. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 35:01 | + 1:28 |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 35:09 | + 1:36 |
5. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:45 | + 3:12 |
6. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 37:32 | + 3:59 |
7. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 38:03 | + 4:30 |
8. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 38:08 | + 4:35 |
9. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 38:09 | + 4:36 |
10. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 38:53 | + 5:20 |
11. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:22 | + 5:49 |
12. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:43 | + 6:10 |
13. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 41:48 | + 8:15 |
14. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:31 | + 8:58 |
15. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:51 | + 9:18 |
16. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 44:22 | + 10:49 |
17. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 46:15 | + 12:42 |
18. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 46:29 | + 12:56 |
19. | Koutný Pavel | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:21 | + 13:48 |
20. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 47:42 | + 14:09 |
21. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:52 | + 14:19 |
22. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 48:48 | + 15:15 |
23. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 48:59 | + 15:26 |
24. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 49:47 | + 16:14 |
25. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:34 | + 17:01 |
26. | Matuška Pavel | RBK7001 | C | SK Radioklub Blansko | 50:38 | + 17:05 |
27. | Kraus Martin | 61Z7100 | C | KOB RA | 50:48 | + 17:15 |
28. | Zatloukal Radek | STE7000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:22 | + 17:49 |
29. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:04 | + 20:31 |
30. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:15 | + 21:42 |
31. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 56:59 | + 23:26 |
32. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ Těšetice | 60:27 | + 26:54 |
33. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 61:04 | + 27:31 |
34. | Slavíček Stanislav | OOL6708 | C | SK Haná orienteering | 62:01 | + 28:28 |
35. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:22 | + 31:49 |
36. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 65:46 | + 32:13 |
MS | Semerád Jan | KON9411 | C | KOB Konice | 51:21 | + 17:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 32:29 | |
2. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 32:46 | + 0:17 |
3. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:45 | + 1:16 |
4. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 36:17 | + 3:48 |
5. | Mizera Ladislav | ROV5301 | C | OK Zubří | 38:05 | + 5:36 |
6. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | C | KOB START Blansko | 39:03 | + 6:34 |
7. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:43 | + 7:14 |
8. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:59 | + 7:30 |
9. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 41:23 | + 8:54 |
10. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:27 | + 9:58 |
11. | Čech Přemysl | 3GC5900 | C | Neregistrovaní - ZOO | 43:45 | + 11:16 |
12. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 46:12 | + 13:43 |
13. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 46:34 | + 14:05 |
14. | Maliňák Josef | SVS5501 | C | Orientklub Vsetín | 47:50 | + 15:21 |
15. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 50:01 | + 17:32 |
16. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 51:21 | + 18:52 |
17. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 52:41 | + 20:12 |
18. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 53:43 | + 21:14 |
19. | Moser Zdeněk | SKM6200 | C | KOB Směr Kroměříž | 57:52 | + 25:23 |
20. | Labudík Milan | VRB6202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 62:58 | + 30:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 27:35 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 27:46 | + 0:11 |
3. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 28:33 | + 0:58 |
4. | Pilc Oldřich | OOL5100 | C | SK Haná orienteering | 29:44 | + 2:09 |
5. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:53 | + 2:18 |
6. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:58 | + 3:23 |
7. | Pospíšil Karel | VRB5001 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 32:00 | + 4:25 |
8. | Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | 32:07 | + 4:32 |
9. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 34:32 | + 6:57 |
10. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 35:18 | + 7:43 |
11. | Šnyrch František | ABM4902 | C | KOB ALFA Brno | 36:46 | + 9:11 |
12. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 36:47 | + 9:12 |
13. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 37:30 | + 9:55 |
14. | Blecha Ladislav | TRT5100 | C | KOS Třešť | 38:40 | + 11:05 |
15. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:26 | + 11:51 |
16. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 41:01 | + 13:26 |
17. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 43:25 | + 15:50 |
18. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 47:48 | + 20:13 |
19. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:47 | + 26:12 |
20. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:59 | + 28:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 28:56 | |
2. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 34:22 | + 5:26 |
3. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SOB Olomouc | 36:45 | + 7:49 |
4. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 39:32 | + 10:36 |
5. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 59:32 | + 30:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Adela | UOL0951 | C | SOB Olomouc | 17:25 | |
2. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 19:33 | + 2:08 |
2. | Štěpánková Anna | KVS0952 | C | SKOB Kobra Vsetín | 19:33 | + 2:08 |
4. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 19:50 | + 2:25 |
5. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 20:46 | + 3:21 |
6. | Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 22:41 | + 5:16 |
7. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 22:53 | + 5:28 |
8. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 23:32 | + 6:07 |
9. | Penka Matěj | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:39 | + 6:14 |
10. | Čeřovský Filip | KON1010 | C | KOB Konice | 24:43 | + 7:18 |
11. | Slezáková Vendula | PLU0854 | C | TJ SOKOL Plumlov | 25:52 | + 8:27 |
12. | Bornay Matyáš | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:25 | + 10:00 |
13. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 34:23 | + 16:58 |
14. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:10 | + 17:45 |
15. | Zbíralová Kateřina | UOL1151 | C | SOB Olomouc | 44:56 | + 27:31 |
16. | Staroštík Jakub | UOL1000 | C | SOB Olomouc | 59:00 | + 41:35 |
MS | Fendrychová Laura | STE1050 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:16 | + 6:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánková Adéla | KVS1250 | C | SKOB Kobra Vsetín | 17:24 | |
2. | Oklešťková Zuzana | 3SX | C | ZŠ Těšetice | 17:39 | + 0:15 |
3. | Sekanina Marek | C | 18:32 | + 1:08 | ||
4. | Šestáková Tereza | UOL | C | SOB Olomouc | 18:42 | + 1:18 |
5. | Kunstlerová Natalie | UOL | C | SOB Olomouc | 20:23 | + 2:59 |
6. | Zatloukal Vojtěch | STE0908 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:46 | + 3:22 |
7. | Skopalová Alexandra | C | 20:55 | + 3:31 | ||
8. | Kotrle David | STE1101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:20 | + 3:56 |
9. | Nantlová Štěpánka a Eliška | NNN | C | Neregistrovaní | 21:22 | + 3:58 |
10. | Veselá Klára | UOL0950 | C | SOB Olomouc | 21:34 | + 4:10 |
11. | Daněk František | SBK1010 | C | KOB START Blansko | 21:47 | + 4:23 |
12. | Gottwaldová Anna | C | 22:24 | + 5:00 | ||
13. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 22:27 | + 5:03 |
14. | Horák Filip | NNN | C | Neregistrovaní | 22:29 | + 5:05 |
15. | Skřivánek František | TBM1108 | C | KOS TJ Tesla Brno | 22:52 | + 5:28 |
16. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:57 | + 5:33 |
17. | Matečný Matyáš | JPV0909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 23:29 | + 6:05 |
18. | Janda Jaromír | C | 23:35 | + 6:11 | ||
19. | Kapounová Magdaléna | C | 24:51 | + 7:27 | ||
20. | Pechová Lucie | 3SX0752 | C | ZŠ Těšetice | 25:21 | + 7:57 |
21. | Vittorio Martin | 3SX | C | ZŠ Těšetice | 28:09 | + 10:45 |
22. | Jordán Dominik | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:56 | + 11:32 |
23. | Jordánová Nelly | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:58 | + 11:34 |
24. | Fráňová Anežka | 6XC1150 | C | Horka nad Moravou | 29:14 | + 11:50 |
25. | Konečný Šimon | KONXXXX | C | KOB Konice | 29:17 | + 11:53 |
26. | Eliášek Jakub | LBM1101 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 31:08 | + 13:44 |
27. | Ratiborský Jakub | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:44 | + 14:20 |
28. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:17 | + 15:53 |
29. | Mikušová Kateřina | PTE1350 | C | TJ Sokol Ptení | 33:45 | + 16:21 |
30. | Červená Karkulka | UOL | C | SOB Olomouc | 33:52 | + 16:28 |
31. | Fládr Jan | PTE1400 | C | TJ Sokol Ptení | 34:03 | + 16:39 |
32. | Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:07 | + 19:43 |
33. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 38:40 | + 21:16 |
34. | Staroštíková Eliška | UOL1350 | C | SOB Olomouc | 40:52 | + 23:28 |
35. | Bártková Rozárie | STE0851 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:57 | + 23:33 |
36. | Novotná Klára | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 42:53 | + 25:29 |
37. | Kollárovits Matěj | AOP1101 | C | Orientační Běh Opava | 44:52 | + 27:28 |
38. | Matyšková Stela | PLU1150 | C | TJ SOKOL Plumlov | 46:44 | + 29:20 |
39. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 54:13 | + 36:49 |
40. | Jalová Kateřina | C | 55:57 | + 38:33 | ||
41. | Jalová Anna | C | 56:00 | + 38:36 | ||
42. | Svoboda Ondřej | UOL1201 | C | SOB Olomouc | 56:28 | + 39:04 |
43. | Jalová Adélka | C | 57:19 | + 39:55 | ||
44. | Petřivalská Eliška | NNN | C | Neregistrovaní | 65:12 | + 47:48 |
45. | Petřivalská Anežka | NNN | C | Neregistrovaní | 65:18 | + 47:54 |
46. | Bouzek David | C | 69:31 | + 52:07 | ||
47. | Otrusinová Ivana | JPV8687 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 85:11 | + 67:47 |
Vavrečka Alexandr | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Vavrečka David | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Kollárovitsová Julie | AOP0951 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fojtík Tomáš | C | 22:10 | |||
2. | Popelka Ondřej | C | 23:49 | + 1:39 | ||
3. | Podivinský Tomáš | SCP | C | OK Sparta Praha | 26:35 | + 4:25 |
4. | Seidenglanzová Irena | SSU | C | SK Severka Šumperk | 26:50 | + 4:40 |
5. | Podzimek Petr | KON7629 | C | KOB Konice | 27:01 | + 4:51 |
6. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:40 | + 5:30 |
7. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 28:40 | + 6:30 |
8. | Čecháčková Šárka | UOL7350 | C | SOB Olomouc | 28:55 | + 6:45 |
9. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SOB Olomouc | 29:00 | + 6:50 |
10. | Fráňa Pavel | C | 30:22 | + 8:12 | ||
11. | Kavan Luboš | SKM6301 | C | KOB Směr Kroměříž | 30:26 | + 8:16 |
12. | Náhončík David | UOL | C | SOB Olomouc | 30:30 | + 8:20 |
13. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:07 | + 8:57 |
14. | Mrkvicová Radka | ZLH7851 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 31:17 | + 9:07 |
15. | Krampla Tomáš | C | 31:27 | + 9:17 | ||
16. | Veselý Martin | 1TX7400 | C | 35^3? OK, to je docela hodně... | 31:44 | + 9:34 |
17. | Buráň Zdeněk | 9MX5800 | C | BzB | 32:01 | + 9:51 |
18. | Čecháček Petr | UOL6800 | C | SOB Olomouc | 32:13 | + 10:03 |
19. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | C | KOB START Blansko | 32:54 | + 10:44 |
20. | Soldán Martin | C | 32:58 | + 10:48 | ||
21. | Kubín Martin | C | 34:58 | + 12:48 | ||
22. | Cetlová Helena | AOP7550 | C | Orientační Běh Opava | 35:05 | + 12:55 |
23. | Ciriani Matilde | C | 35:55 | + 13:45 | ||
23. | Kobylka Roman | ASU6749 | C | Magnus Orienteering | 35:55 | + 13:45 |
25. | Ratiborská Veronika | JPV8077 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:28 | + 14:18 |
26. | Beneš Vojtěch | C | 36:30 | + 14:20 | ||
27. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 36:32 | + 14:22 |
28. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 37:40 | + 15:30 |
29. | Podovinská Ivana | SCP | C | OK Sparta Praha | 37:45 | + 15:35 |
30. | Buráňová Hana | 9MX7050 | C | BzB | 37:46 | + 15:36 |
31. | Pospíšilová Lenka | KVS7150 | C | SKOB Kobra Vsetín | 37:53 | + 15:43 |
32. | Pekárková Radka | RBK6767 | C | SK Radioklub Blansko | 38:04 | + 15:54 |
33. | Hrubý Ondřej | JPV7901 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:45 | + 16:35 |
34. | Pospíšilová Eliška | KVS0751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 38:46 | + 16:36 |
35. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:04 | + 16:54 |
36. | Krňová Anna | C | 39:33 | + 17:23 | ||
37. | Zitková Michaela | C | 40:15 | + 18:05 | ||
38. | Kubínová Šárka | OOL9562 | C | SK Haná orienteering | 41:42 | + 19:32 |
39. | Kolář Josef | NNN | C | Neregistrovaní | 43:12 | + 21:02 |
40. | Kotrle Milan | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:56 | + 21:46 |
41. | Luterová Kristýna | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:02 | + 21:52 |
42. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB START Blansko | 44:05 | + 21:55 |
43. | Švestková Hana | C | 45:23 | + 23:13 | ||
44. | Sojka Pavel | 3SX7400 | C | ZŠ Těšetice | 46:08 | + 23:58 |
45. | Rohlík Petr | KVS6402 | C | SKOB Kobra Vsetín | 46:49 | + 24:39 |
46. | Fajstl Vojtěch | PTE0501 | C | TJ Sokol Ptení | 47:38 | + 25:28 |
47. | Možný Milan | UOL | C | SOB Olomouc | 48:05 | + 25:55 |
48. | Fajstlová Adéla | PTE0152 | C | TJ Sokol Ptení | 49:04 | + 26:54 |
49. | Eliášková Hana | LBM8051 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 49:18 | + 27:08 |
50. | Gallo Ondřej | C | 49:29 | + 27:19 | ||
51. | Janeček Petr | 2VD7300 | C | CTB | 49:51 | + 27:41 |
52. | Hala Miroslav | C | 50:40 | + 28:30 | ||
53. | Sekaninová Jitka | C | 50:56 | + 28:46 | ||
54. | Fráňa Petr | 6XC5300 | C | Horka nad Moravou | 52:43 | + 30:33 |
55. | Hrubý Lukáš | JPV0404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:00 | + 30:50 |
56. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:16 | + 32:06 |
57. | Hrubá Klára | JPV0579 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:19 | + 32:09 |
58. | Hanák Šimon | NNN | C | Neregistrovaní | 54:51 | + 32:41 |
59. | Grégrová Zuzana | 3SX | C | ZŠ Těšetice | 55:10 | + 33:00 |
60. | Neumannová Anna | STE9456 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:48 | + 35:38 |
61. | Reichl Pavel | C | 58:18 | + 36:08 | ||
62. | Sojková Monika | 3SX0651 | C | ZŠ Těšetice | 58:58 | + 36:48 |
63. | Nejezchleba David | C | 66:46 | + 44:36 | ||
64. | Kučera Martin | STE7602 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:06 | + 50:56 |
65. | Mikšíková Kateřina | PTE7375 | C | TJ Sokol Ptení | 75:03 | + 52:53 |
66. | Vítková Miroslava | PTE6952 | C | TJ Sokol Ptení | 75:04 | + 52:54 |
67. | Burdová Olga | STE7651 | C | SK SKI-OB Šternberk | 82:58 | + 60:48 |
68. | Pustinová Veronika | C | 100:15 | + 78:05 | ||
69. | Pustinová Klára | C | 123:40 | + 101:30 | ||
70. | Ďurčová Iva | C | 126:28 | + 104:18 | ||
71. | Fládrová Dagmar | C | 127:29 | + 105:19 | ||
72. | Dvořáková Kateřina | C | 128:34 | + 106:24 | ||
Krampla Michal | C | DISK | ||||
Obranský Tomáš | 3SX0401 | C | ZŠ Těšetice | DISK | ||
Čeřovská Adéla | KON8755 | C | KOB Konice | DISK |