Výsledky závodu: Radostická krátká

Datum:
20.01.2018
Místo konání:
Radostice, sokolovna
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Radostice - Okrouhlík
Ředitel závodu:
Ptáček Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R3
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Kategorie:
D     H     HDD     K    
D
3.30 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Markéta ZBM9456 C SK Žabovřesky Brno 25:40
2. Hiklová Natalia ZBM8350 C SK Žabovřesky Brno 25:44 + 0:04
3. Zháňalová Barbora ZBM9354 C SK Žabovřesky Brno 26:11 + 0:31
4. Kabáthová Eva ZBM8966 C SK Žabovřesky Brno 26:54 + 1:14
5. Hiršová Gabriela ZBM9651 C SK Žabovřesky Brno 27:24 + 1:44
6. Opálková Martina BBM0050 C BETA URSUS Orienteering 30:20 + 4:40
7. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 32:59 + 7:19
8. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 33:20 + 7:40
9. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:45 + 9:05
10. Barnatová Klára ZBM0352 C SK Žabovřesky Brno 34:54 + 9:14
11. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:52 + 17:12
12. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko, z. s. 44:03 + 18:23
13. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 44:47 + 19:07
14. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 45:21 + 19:41
15. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 45:27 + 19:47
16. Bašeová Klára ZBM0252 C SK Žabovřesky Brno 46:11 + 20:31
17. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:01 + 32:21
Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H
4.30 km, 180 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Marek SJI7313 C OK Jihlava 31:47
2. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 34:07 + 2:20
3. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:54 + 5:07
4. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 37:18 + 5:31
5. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 37:27 + 5:40
6. Lička Adam TBM0326 C KOS TJ Tesla Brno 41:50 + 10:03
7. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 41:54 + 10:07
8. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 42:40 + 10:53
9. Coufal Jáchym ZBM0200 C SK Žabovřesky Brno 42:54 + 11:07
10. Nešpor Jan TTR0101 C OOB Třebíč 43:21 + 11:34
11. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 43:24 + 11:37
12. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 43:38 + 11:51
13. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 43:43 + 11:56
14. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 44:40 + 12:53
15. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 45:36 + 13:49
16. Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering 45:50 + 14:03
17. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 45:51 + 14:04
18. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 45:59 + 14:12
19. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 49:48 + 18:01
20. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 51:43 + 19:56
21. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 51:51 + 20:04
22. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko, z. s. 53:43 + 21:56
23. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 53:45 + 21:58
24. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 53:54 + 22:07
25. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno 53:55 + 22:08
26. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:26 + 26:39
27. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:38 + 38:51
28. Drábek Vojtěch TTR0103 C OOB Třebíč 77:46 + 45:59
29. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 83:34 + 51:47
30. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 87:36 + 55:49
31. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 92:46 + 60:59
Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Maňas Ondřej NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN DISK
HDD
2.10 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 19:17
2. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 21:37 + 2:20
3. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 24:17 + 5:00
4. Mudráková Natálie 2LZ0950 C Neregistrovaní - Mudráková 28:50 + 9:33
5. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 30:39 + 11:22
6. Kaiser Tunde NNN C Neregistrovaní (NNN) 38:24 + 19:07
7. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:45 + 23:28
8. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 43:46 + 24:29
9. Růžičková Agáta ZBM0853 C SK Žabovřesky Brno 50:36 + 31:19
10. Chaloupková Klára ZBM1260 C SK Žabovřesky Brno 83:38 + 64:21
Filip Štěpán NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
K
3.10 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 28:21
2. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB Spartak Adamov 28:38 + 0:17
3. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 31:36 + 3:15
4. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 31:46 + 3:25
5. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 34:35 + 6:14
6. Jégrová Kateřina 2VD9000 C 0 34:58 + 6:37
7. Hanousek Matěj RBK0404 C SK Radioklub Blansko 36:18 + 7:57
8. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 37:48 + 9:27
9. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:51 + 9:30
10. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:53 + 9:32
11. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:39 + 10:18
12. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 42:08 + 13:47
13. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 42:33 + 14:12
14. Bašeová Magdalena NNN C Neregistrovaní (NNN) 42:45 + 14:24
15. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 45:51 + 17:30
16. Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 47:40 + 19:19
17. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 47:42 + 19:21
18. Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 47:47 + 19:26
19. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:42 + 22:21
20. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 52:27 + 24:06
21. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 54:23 + 26:02
22. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 56:59 + 28:38
23. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:43 + 29:22
24. Tomanová Elena ABM6666 C KOB ALFA Brno 57:44 + 29:23
25. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:45 + 29:24
26. Minaříková Dagmar NNN C Neregistrovaní (NNN) 75:48 + 47:27
27. Hrůza Vladimír NNN C Neregistrovaní (NNN) 82:37 + 54:16