Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 27:57 | ||
2. | Jecmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 28:53 | + 0:56 | |
3. | Safránková Eliska | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 31:17 | + 3:20 | |
4. | Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | 31:59 | + 4:02 | |
5. | Fisáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 33:11 | + 5:14 | |
6. | Dvoráková Tereza | LPM0952 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:25 | + 9:28 | |
7. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 42:43 | + 14:46 | |
MS | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 44:55 | + 16:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 25:52 | ||
2. | Bauerová Aneta | SKV0752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:41 | + 0:49 | |
3. | Sobotová Katerina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 28:17 | + 2:25 | |
4. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 28:46 | + 2:54 | |
5. | Frühaufová Julie | SKV0754 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:02 | + 4:10 | |
6. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 30:19 | + 4:27 | |
7. | Kropácová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 31:22 | + 5:30 | |
8. | Beránková Hedvika | VPM0850 | KOS Slavia Plzeň | 32:44 | + 6:52 | |
9. | Pátková Viktorie | 0050702 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 40:01 | + 14:09 | |
10. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 42:20 | + 16:28 | |
11. | Perinová Eliska | SKV0755 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:42 | + 17:50 | |
12. | Vlasímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:21 | + 18:29 | |
13. | Székelyová Viktória | MLA0752 | MLOK Mariánské Lázně | 46:35 | + 20:43 | |
14. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:04 | + 25:12 | |
15. | Volfová Zuzana | 0020018 | LK Slovan K. Vary | 58:24 | + 32:32 | |
16. | Sperlová Iva | 0050704 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 60:20 | + 34:28 | |
17. | Hrabánková Katerina Anna | NEK0750 | Nejdek Orienteering | 61:42 | + 35:50 | |
18. | Ciprysová Alzbeta | 0050701 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 64:49 | + 38:57 | |
19. | Soukupová Silva | SKV0751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:29 | + 40:37 | |
20. | Vánová Eliska | 0020016 | LK Slovan K. Vary | 70:33 | + 44:41 | |
21. | Bártová Kornélie | 0050703 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 91:54 | + 66:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 35:52 | ||
2. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 36:42 | + 0:50 | |
3. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 36:49 | + 0:57 | |
4. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 44:50 | + 8:58 | |
5. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 54:13 | + 18:21 | |
6. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 55:05 | + 19:13 | |
7. | Reháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:53 | + 24:01 | |
8. | Studlarová Zuzana | 0050512 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 60:30 | + 24:38 | |
9. | Kolovratová Tereza | 0050510 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 67:26 | + 31:34 | |
10. | Vlasímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:07 | + 35:15 | |
11. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 80:39 | + 44:47 | |
12. | Fisarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 81:35 | + 45:43 | |
13. | Trefná Alzbeta | NNN0550 | Neregistrovaní | 84:32 | + 48:40 | |
14. | Mechurová Zuzana | NNN0551 | Neregistrovaní | 91:35 | + 55:43 | |
Kocumová Linda | ONO0654 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Sevcíková Anezka | ONO0550 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Perinová Zuzana | SKV0551 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Kucerová Eliska | ONO0554 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Kriklavová Magdalena | 0010007 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 34:45 | ||
2. | Reháková Gabriela | VPM0353 | KOS Slavia Plzeň | 36:59 | + 2:14 | |
3. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 40:58 | + 6:13 | |
4. | Bartosová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 43:06 | + 8:21 | |
5. | Fisarová Eliska | KRL0351 | Kometa Kralovice | 49:41 | + 14:56 | |
6. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 51:27 | + 16:42 | |
7. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 64:44 | + 29:59 | |
8. | Krízková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 88:21 | + 53:36 | |
9. | Dvoráková Karla | 0050317 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 98:21 | + 63:36 | |
Smejkalová Viktorie | 0050316 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maresová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 46:26 | ||
2. | Nádenícková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 50:48 | + 4:22 | |
3. | Nádenícková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 51:19 | + 4:53 | |
4. | Turcinová Anna | 0010004 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 97:34 | + 51:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 46:22 | |||
2. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 53:05 | + 6:43 | ||
3. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 55:29 | + 9:07 | ||
4. | Silhavá Lucie | LPM9451 | OK Lokomotiva Plzeň | 55:58 | + 9:36 | ||
5. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 69:22 | + 23:00 | ||
6. | Maresová Alexandra | NEK9950 | Nejdek Orienteering | 77:48 | + 31:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:40 | ||
2. | Fisáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 51:30 | + 0:50 | |
3. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 54:09 | + 3:29 | |
4. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 63:39 | + 12:59 | |
5. | Savicová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:36 | + 14:56 | |
6. | Bredlerová Gabriela | SKV7451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:14 | + 23:34 | |
7. | Váchová Ilona | 0010001 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 78:41 | + 28:01 | |
8. | Turcinová Kamila | 0010005 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 78:44 | + 28:04 | |
9. | Sitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 79:37 | + 28:57 | |
10. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 80:29 | + 29:49 | |
Pivcová Zaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Székelyová Erika | MLA7752 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Gregorová Katerina | BSO8151 | KOB Baník Sokolov | DISK | |||
Kotásková Jana | JES7451 | OK Rakovník | DISK | |||
Kriklavová Petra | 0010008 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 41:40 | ||
2. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 47:38 | + 5:58 | |
3. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 51:51 | + 10:11 | |
4. | Kolovská Ilona | LPM6352 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:27 | + 10:47 | |
5. | Danihelová Janka | SKV6552 | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:20 | + 14:40 | |
6. | Soupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 56:29 | + 14:49 | |
7. | Zandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:37 | + 18:57 | |
8. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 62:24 | + 20:44 | |
9. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 67:52 | + 26:12 | |
10. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 71:57 | + 30:17 | |
11. | Jandová Lenka | JES7251 | OK Rakovník | 76:08 | + 34:28 | |
12. | Trefná Radka | NNN7050 | Neregistrovaní | 82:11 | + 40:31 | |
13. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 83:22 | + 41:42 | |
14. | Maresová Marcela | NEK7450 | Nejdek Orienteering | 87:55 | + 46:15 | |
15. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva Chomutov | 94:40 | + 53:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 34:13 | ||
2. | Splinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:20 | + 3:07 | |
3. | Sklenárová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 39:39 | + 5:26 | |
4. | Silhavá Jana | LPM5951 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:38 | + 8:25 | |
5. | Janecková Eva | LPM6150 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:53 | + 11:40 | |
6. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 49:46 | + 15:33 | |
7. | Kubátová Lenka | SKV5551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:59 | + 18:46 | |
Kotátková Dana | SFM6051 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | KČT Aš | 59:28 | ||
2. | Savicová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:17 | + 3:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregor Richard | BSO0900 | KOB Baník Sokolov | 23:26 | ||
2. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:50 | + 1:24 | |
3. | Sterba Lukás | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:41 | + 3:15 | |
4. | Krízek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 27:36 | + 4:10 | |
5. | Cerny Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 35:11 | + 11:45 | |
6. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 37:07 | + 13:41 | |
7. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 40:16 | + 16:50 | |
8. | Sebian Samuel | KRL0903 | Kometa Kralovice | 43:20 | + 19:54 | |
9. | Houba Vojtech | KRL1002 | Kometa Kralovice | 54:17 | + 30:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 18:37 | ||
2. | Janoch Mikulás | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 19:48 | + 1:11 | |
3. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:07 | + 1:30 | |
4. | Skrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 21:39 | + 3:02 | |
5. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 22:17 | + 3:40 | |
6. | Krs Jakub | VPM0801 | KOS Slavia Plzeň | 24:26 | + 5:49 | |
7. | Petrus Ondrej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 25:06 | + 6:29 | |
8. | Gasek Simon | 0050709 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 26:57 | + 8:20 | |
9. | Vodrázka Stepán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 27:25 | + 8:48 | |
10. | Withney Samuel | 0050706 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 28:29 | + 9:52 | |
11. | Pávek Stepán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 31:01 | + 12:24 | |
12. | Krízek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 33:14 | + 14:37 | |
13. | Mála Matyás | MAS0800 | KČT Aš | 34:09 | + 15:32 | |
14. | Vastl Viktor | 0020019 | LK Slovan K. Vary | 34:25 | + 15:48 | |
15. | Holy Tobiás | 0050707 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 34:49 | + 16:12 | |
16. | Tríska Lukás | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:28 | + 18:51 | |
17. | Dvorák Michal | SKV9998 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:41 | + 27:04 | |
18. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 45:59 | + 27:22 | |
19. | Mohrmann Jonás | 0020017 | LK Slovan K. Vary | 51:14 | + 32:37 | |
20. | Vavrík Jirí | 0020020 | LK Slovan K. Vary | 53:29 | + 34:52 | |
Bauer David | 0050708 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 33:33 | ||
2. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 36:34 | + 3:01 | |
3. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 36:41 | + 3:08 | |
4. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 43:13 | + 9:40 | |
5. | Myslík Vojtech | ONO0602 | SKOB Ostrov | 48:25 | + 14:52 | |
6. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:04 | + 16:31 | |
7. | Spirík Frantisek | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 54:07 | + 20:34 | |
8. | Jecmen Matyás | ONO0600 | SKOB Ostrov | 60:54 | + 27:21 | |
9. | Havlícek Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 68:47 | + 35:14 | |
10. | Kulhánek Jáchym | 0050513 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 69:13 | + 35:40 | |
11. | Kosina Tobiás | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | 69:59 | + 36:26 | |
12. | Kropác Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 70:11 | + 36:38 | |
Veselenák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 29:34 | ||
2. | Donda Jirí | ONO0403 | SKOB Ostrov | 32:24 | + 2:50 | |
3. | Havlícek Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 44:34 | + 15:00 | |
4. | Grohmann Jan | VPM0403 | KOS Slavia Plzeň | 48:09 | + 18:35 | |
5. | Milota Bretislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 51:48 | + 22:14 | |
6. | Karliczek Tomás | NEK0300 | Nejdek Orienteering | 53:58 | + 24:24 | |
7. | Kulhánek Ondra | 0050320 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 69:52 | + 40:18 | |
8. | Turcin Jan | 0010003 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 72:50 | + 43:16 | |
9. | Dvorák Jan | 0050319 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | 73:59 | + 44:25 | |
10. | Dlabac Marek | 0010002 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 94:11 | + 64:37 | |
Kriklava Adam | 0010006 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | DISK | |||
Trefny Matej | NNN0300 | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 43:48 | ||
Hejduk Zdenek | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | DISK | |||
Bures Radek | MLA0102 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrázka Ondrej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 40:25 | 3876 | ||
2. | Kohoutek Oldrich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 43:56 | + 3:31 | 3625 | |
3. | Frank Jirí | MAS9600 | KČT Aš | 57:55 | + 17:30 | 2630 | |
4. | Silhavy Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 60:27 | + 20:02 | 2449 | |
5. | Sulc Marek | MAS9302 | KČT Aš | 60:37 | + 20:12 | 2437 | |
6. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 60:41 | + 20:16 | 2433 | |
7. | Zákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 62:49 | + 22:24 | 2281 | |
8. | Zieba Jakub | NEK9800 | Nejdek Orienteering | 63:34 | + 23:09 | 2227 | |
9. | Macura Jan | MLA9306 | MLOK Mariánské Lázně | 63:47 | + 23:22 | 2212 | |
10. | Kovác Frantisek | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 64:15 | + 23:50 | 2179 | |
11. | Píchal Jan | VSP5202 | USK Praha | 82:50 | + 42:25 | 855 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlasímsky Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:52 | ||
2. | Pilar Karel | MAS5501 | KČT Aš | 42:55 | + 1:03 | |
3. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 47:21 | + 5:29 | |
4. | Beránek Jan | VPM7202 | KOS Slavia Plzeň | 48:17 | + 6:25 | |
5. | Krízek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 48:50 | + 6:58 | |
6. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:32 | + 7:40 | |
7. | Dvorák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:39 | + 8:47 | |
8. | Pivec Lukás | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 51:38 | + 9:46 | |
9. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 56:37 | + 14:45 | |
10. | Vastl Oldrich | ONO7501 | SKOB Ostrov | 61:29 | + 19:37 | |
11. | Pávek Jirí | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 63:04 | + 21:12 | |
12. | Petrus Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 65:05 | + 23:13 | |
Volf Stanislav | NNN7999 | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skryja Borivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:24 | ||
2. | Kohoutek Oldrich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 49:20 | + 0:56 | |
3. | Kamaryt Milos | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 51:27 | + 3:03 | |
4. | Silhavy Miroslav | LPM5800 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:28 | + 3:04 | |
5. | Mayer Tomás | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 53:01 | + 4:37 | |
6. | Trefny Pavel | NNN7000 | Neregistrovaní | 53:22 | + 4:58 | |
7. | Jirousek Petr | LPM7001 | OK Lokomotiva Plzeň | 62:13 | + 13:49 | |
8. | Nádenícek Josef | NEK7000 | Nejdek Orienteering | 62:41 | + 14:17 | |
9. | Soupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:04 | + 19:40 | |
10. | Bodurka Jaroslav | KRL7301 | Kometa Kralovice | 69:20 | + 20:56 | |
11. | Hynek Petr | ONO7010 | SKOB Ostrov | 69:53 | + 21:29 | |
Vakant | DISK | |||||
Novácek Jan | 0050322 | LK Slovan Karlovy Vary - starší | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovsky Martin | PGP6100 | SK Praga | 34:11 | ||
2. | Macura Jaroslav | MLA5903 | MLOK Mariánské Lázně | 58:38 | + 24:27 | |
3. | Cech Petr | DCH6002 | Radioelektronika Cheb | 72:09 | + 37:58 | |
4. | Vales Milan | LPM6000 | OK Lokomotiva Plzeň | 83:16 | + 49:05 | |
5. | Blazek Jirí | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 96:07 | + 61:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 36:45 | ||
2. | Janda Josef | JES4701 | OK Rakovník | 39:04 | + 2:19 | |
3. | Fisák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 39:57 | + 3:12 | |
4. | Nykles Vladimír | VPM4702 | KOS Slavia Plzeň | 45:30 | + 8:45 | |
5. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:15 | + 9:30 | |
6. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 53:45 | + 17:00 | |
7. | Mágr Zdenek | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 54:20 | + 17:35 | |
8. | Sklenár Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 55:29 | + 18:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ciprysová Magdaléna | 0020010 | LK Slovan K. Vary | 21:31 | ||
2. | Kolesová Jana | NEK0850 | Nejdek Orienteering | 24:17 | + 2:46 | |
3. | Houbová Eliska | KRL1152 | Kometa Kralovice | 25:37 | + 4:06 | |
4. | Zezulová Barbora | NEK0010 | Nejdek Orienteering | 30:23 | + 8:52 | |
5. | Kollár Lubor | 0020014 | LK Slovan K. Vary | 30:48 | + 9:17 | |
6. | Cikhardtová Adéla | NEK1256 | Nejdek Orienteering | 32:20 | + 10:49 | |
7. | Turková Klára | SKV1151 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:34 | + 12:03 | |
8. | Petyrková Karolína | NEK0011 | Nejdek Orienteering | 45:27 | + 23:56 | |
9. | Bártová Darina | 0020007 | LK Slovan K. Vary | 50:42 | + 29:11 | |
10. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 51:12 | + 29:41 | |
11. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 57:09 | + 35:38 | |
12. | Nduwimana Lisa | 0020012 | LK Slovan K. Vary | 63:15 | + 41:44 | |
13. | Vlasímská Anna | SKV1251 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:06 | + 44:35 | |
Smejkal Stepán | 0020013 | LK Slovan K. Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 50:43 | ||
2. | Bartos Ludek | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 54:53 | + 4:10 | |
3. | Nduwimana Eva | 0020025 | LK Slovan K. Vary | 55:58 | + 5:15 | |
4. | Ciprys Frantisek | 0020015 | LK Slovan K. Vary | 65:28 | + 14:45 | |
5. | Zieba Jaroslav | NEK6500 | Nejdek Orienteering | 82:30 | + 31:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bursa Aron | LPM1101 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:56 | ||
2. | Vastlová Bára | 0020004 | LK Slovan K. Vary | 34:46 | + 1:50 | |
3. | Bauerová Lucie | SKV1255 | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:09 | + 2:13 | |
4. | Myslík Antonín | 0060001 | 006 | 36:59 | + 4:03 | |
5. | Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | 43:33 | + 10:37 | |
6. | Sebianová Adéla | KRL9999 | Kometa Kralovice | 45:56 | + 13:00 | |
7. | Dvoráková Nikol | 0020003 | LK Slovan K. Vary | 49:33 | + 16:37 | |
8. | Málek Dominik | NEK1255 | Nejdek Orienteering | 49:39 | + 16:43 | |
9. | Nduwimana Ania | 0020001 | LK Slovan K. Vary | 49:46 | + 16:50 | |
10. | Stehlík Filip | LPM9999 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:16 | + 25:20 | |
11. | Masková Isabela | ONO1850 | SKOB Ostrov | 59:19 | + 26:23 | |
12. | Mohrmannová Beáta | 0020021 | LK Slovan K. Vary | 67:02 | + 34:06 | |
13. | Nedbal Daniel | 0020005 | LK Slovan K. Vary | 68:25 | + 35:29 | |
14. | Vlach Viktor | KRL1001 | Kometa Kralovice | 68:28 | + 35:32 | |
15. | Suchá Adéla | 0020008 | LK Slovan K. Vary | 74:18 | + 41:22 | |
16. | Hynková Anicka | ONO0001 | SKOB Ostrov | 85:47 | + 52:51 | |
17. | Hynková Johanka | ONO0002 | SKOB Ostrov | 94:37 | + 61:41 | |
18. | Kubátová Amelie | SKV9999 | TJ Slovan Karlovy Vary | 99:21 | + 66:25 | |
Dvorák Jan | SKV999 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zenkerová Miluse | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 57:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Houba Petr | KRL7801 | Kometa Kralovice | 40:33 | ||
2. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva Chomutov | 54:32 | + 13:59 | |
3. | Kraus Jindrich | LCV9401 | TJ Lokomotiva Chomutov | 57:04 | + 16:31 | |
4. | Grohmann Jan | NNN8888 | Neregistrovaní | 59:55 | + 19:22 | |
5. | Hanysová Jana | NNN7777 | Neregistrovaní | 60:22 | + 19:49 | |
6. | Trísková Kamila | NNN6666 | Neregistrovaní | 61:16 | + 20:43 | |
7. | Pávková Jana | NEK7850 | Nejdek Orienteering | 66:20 | + 25:47 | |
8. | Houbová Hana | KRL8251 | Kometa Kralovice | 69:53 | + 29:20 | |
9. | Krízková Jitka | MAS8050 | KČT Aš | 70:19 | + 29:46 | |
10. | Valesová Irena | LPM7050 | OK Lokomotiva Plzeň | 84:49 | + 44:16 | |
11. | Skrlová Hana | KRL6951 | Kometa Kralovice | 93:56 | + 53:23 |