Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zenko Rozálie | BOR1052 | C | OK Jiskra Nový Bor | 8:46 | |
2. | Michálková Ela | BOR1152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 10:03 | + 1:17 |
3. | Dušková Denisa | TJN1250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 10:12 | + 1:26 |
4. | Heřmánková Kateřina | TUR1152 | C | OOB TJ Turnov | 17:22 | + 8:36 |
5. | Prokopová Tereza | CHA1151 | C | OK Chrastava | 28:24 | + 19:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ouzká Eliška | BOR1051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 6:39 | |
2. | Zurynková Lenka | TJN0957 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 7:00 | + 0:21 |
3. | Růtová Amálka | TJN0951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 8:16 | + 1:37 |
4. | Čečerle Beáta | VLI1053 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:01 | + 3:22 |
5. | Pechová Marie | VLI1050 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:21 | + 3:42 |
6. | Míková Sofie | TJN0950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 12:36 | + 5:57 |
7. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | C | Oddíl OB Kotlářka | 13:36 | + 6:57 |
8. | Feřtová Eliška | VLI1056 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:24 | + 10:45 |
9. | Horáčková Natalie | BOR0958 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:09 | + 11:30 |
10. | Frantálová Felicie | BOR0658 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:54 | + 16:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUV0998 | B | SOK TJ Turnov | 7:43 | |
2. | Nováková Viktorie | RUM0751 | B | ZOOB Rumburk | 7:53 | + 0:10 |
3. | Lipenská Barbora | CHA0753 | B | OK Chrastava | 7:58 | + 0:15 |
4. | Kunášková Karolína | VLI0851 | B | Slavia Liberec orienteering | 8:11 | + 0:28 |
5. | Lamačová Barbora | BOR0750 | B | OK Jiskra Nový Bor | 8:30 | + 0:47 |
6. | Pražáková Nella | TJN0854 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 8:40 | + 0:57 |
7. | Zabořilová Anna | JEN0951 | B | OB Jenišovice | 8:44 | + 1:01 |
8. | Nožičková Eva | TJN0852 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 9:08 | + 1:25 |
9. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | B | Oddíl OB Kotlářka | 9:27 | + 1:44 |
10. | Mastníková Lenka | TJN0859 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 10:26 | + 2:43 |
11. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:43 | + 3:00 |
12. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | B | OK Jiskra Nový Bor | 11:36 | + 3:53 |
13. | Horáčková Tereza | BOR0762 | C | OK Jiskra Nový Bor | 11:42 | + 3:59 |
14. | Semerádová Štěpánka | RUM0852 | C | ZOOB Rumburk | 11:54 | + 4:11 |
15. | Vaňourková Sára | BOR0759 | C | OK Jiskra Nový Bor | 12:29 | + 4:46 |
16. | Soukupová Marie | BOR0952 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:00 | + 5:17 |
17. | Heřmánková Bára | TUR0850 | C | OOB TJ Turnov | 13:31 | + 5:48 |
18. | Waldhauserová Eliška | BOR0757 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:14 | + 7:31 |
19. | Březinová Antonie | CHA0851 | C | OK Chrastava | 15:41 | + 7:58 |
20. | Davidová Beatrice | RUM0752 | C | ZOOB Rumburk | 15:51 | + 8:08 |
21. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:58 | + 8:15 |
22. | Feřtová Anežka | VLI0856 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:59 | + 9:16 |
23. | Michálková Ema | BOR0857 | B | OK Jiskra Nový Bor | 21:01 | + 13:18 |
Vařeková Anna | TUV0651 | C | SOK TJ Turnov | 18:29 | + 10:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Háková Eliška | TJN0654 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 11:56 | |
2. | Vilémová Eliška | VLI0655 | B | Slavia Liberec orienteering | 12:37 | + 0:41 |
3. | Skalová Jolana | TJN0653 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 13:15 | + 1:19 |
4. | Zoubková Šárka | TJN0554 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 13:36 | + 1:40 |
5. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 13:50 | + 1:54 |
6. | Podoubská Adéla | TJN0658 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:17 | + 2:21 |
7. | Dušková Viktorie | TJN0655 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:33 | + 3:37 |
8. | Derflová Eliška | KUL0550 | C | KOB Ústí nad Labem | 15:40 | + 3:44 |
9. | Savruková Adéla | TJN0656 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:09 | + 4:13 |
10. | Štěpánková Běla | BOR0555 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:35 | + 4:39 |
11. | Heczková Anna | VLI0652 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:14 | + 5:18 |
12. | Koudelková Eliška | BOR0652 | B | OK Jiskra Nový Bor | 18:51 | + 6:55 |
13. | Veselá Karolína | BOR0660 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:02 | + 10:06 |
14. | Davidová Noemi | RUM0551 | C | ZOOB Rumburk | 23:10 | + 11:14 |
Štveráková Eliška | CHA0553 | C | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | A | Slavia Liberec orienteering | 21:48 | |
2. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | B | OK Chrastava | 22:03 | + 0:15 |
3. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:42 | + 1:54 |
Menclová Anna | JEN0452 | C | OB Jenišovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 21:16 | |
2. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:56 | + 1:40 |
3. | Zapalačová Petra | DOK0154 | B | OK Doksy | 27:09 | + 5:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paříková Iva | TUR0061 | C | OOB TJ Turnov | 34:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | A | Slavia Liberec orienteering | 17:35 | 6447 | |
2. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 17:53 | + 0:18 | 6347 |
3. | Gorčicová Eliška | CHA9150 | C | OK Chrastava | 19:54 | + 2:19 | 5674 |
4. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 19:56 | + 2:21 | 5663 |
5. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 20:15 | + 2:40 | 5557 |
6. | Štemberová Bára | TJN0650 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:39 | + 3:04 | 5424 |
7. | Masopustová Elis | PGP8656 | C | SK Praga | 21:03 | + 3:28 | 5291 |
8. | Kašparová Lucie | CHT9652 | C | OOB SK Chrast | 21:15 | + 3:40 | 5224 |
9. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:56 | + 4:21 | 4996 |
10. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 22:05 | + 4:30 | 4946 |
11. | Rickmeyer Tina | 71D8650 | USV TU Dresden | 22:08 | + 4:33 | ||
12. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:33 | + 4:58 | 4790 |
13. | Syslová Edita | PGP8853 | C | SK Praga | 27:31 | + 9:56 | 3134 |
14. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | B | KOB Děčín | 29:35 | + 12:00 | 2444 |
15. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Litvínov | 29:44 | + 12:09 | 2394 |
16. | Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:13 | + 13:38 | 1899 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubnová Kateřina | LDC8250 | C | KOB Děčín | 26:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Bohdana | VLI7750 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:45 | |
2. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 21:30 | + 4:45 |
3. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | C | KOB Litvínov | 23:30 | + 6:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 18:21 | |
2. | Heřmánková Pavla | TUR7777 | C | OOB TJ Turnov | 18:29 | + 0:08 |
3. | Tomášková Radka | TUV7851 | C | SOK TJ Turnov | 19:28 | + 1:07 |
4. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:04 | + 1:43 |
5. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:06 | + 2:45 |
6. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 21:30 | + 3:09 |
7. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:44 | + 4:23 |
8. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:02 | + 4:41 |
9. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 23:23 | + 5:02 |
10. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:13 | + 5:52 |
11. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 24:45 | + 6:24 |
12. | Kottíková Pavlína | TJN7751 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:56 | + 6:35 |
12. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:56 | + 6:35 |
14. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:12 | + 6:51 |
15. | Krásnolipská Mariana | 10001 | 1 NNN neregistrovaní | 25:35 | + 7:14 | |
16. | Mairichová Radka | TJN7450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:41 | + 7:20 |
17. | Míková Markéta | TJN7351 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:30 | + 8:09 |
18. | Růtová Martina | TJN7652 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:56 | + 10:35 |
19. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 29:14 | + 10:53 |
20. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:41 | + 12:20 |
21. | Menclová Jana | JEN7556 | C | OB Jenišovice | 48:20 | + 29:59 |
Benešová Radka | VLI7653 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:17 | |
2. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:38 | + 1:21 |
3. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:11 | + 3:54 |
4. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:54 | + 7:37 |
5. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:15 | + 7:58 |
6. | Bartáková Eva | CHA7051 | C | OK Chrastava | 31:19 | + 11:02 |
7. | Nožičková Renata | TJN6953 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:52 | + 14:35 |
Severýnová Popková Klára | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patzeltová Beatrice | LDC6850 | C | KOB Děčín | 22:55 | |
2. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:59 | + 1:04 |
3. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 24:36 | + 1:41 |
4. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 27:37 | + 4:42 |
5. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:58 | + 12:03 |
Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | DISK | ||
Hähnel Berit | 48D6750 | OL-Team Wehrsdorf | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 14:09 | |
2. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 15:10 | + 1:01 |
3. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:13 | + 6:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | 27:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 12:47 | |
2. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 14:40 | + 1:53 |
3. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 15:25 | + 2:38 |
4. | Bartoňová Marie | BOR5351 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:37 | + 3:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 19:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 9:13 | |
2. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 9:15 | + 0:02 |
3. | Hähnel Ron | 48D1000 | OL-Team Wehrsdorf | 10:19 | + 1:06 | |
4. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 11:21 | + 2:08 |
5. | Šusta Vojtěch | LIT | KOB Litvínov | 13:46 | + 4:33 | |
6. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | C | KOB Litvínov | 15:06 | + 5:53 |
7. | Kmínek Jan | DOK1100 | C | OK Doksy | 25:27 | + 16:14 |
8. | Štembera Oskar | TJN1201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:27 | + 27:14 |
9. | David Viktor | RUM1201 | ZOOB Rumburk | 42:01 | + 32:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | C | OK Jiskra Nový Bor | 5:48 | |
2. | Žemlík Eduard | TUR0909 | C | OOB TJ Turnov | 5:56 | + 0:08 |
3. | Kovanda Jonáš | BOR0904 | C | OK Jiskra Nový Bor | 5:58 | + 0:10 |
4. | Komín Matyáš | DKL0901 | C | KOB Kladno | 6:31 | + 0:43 |
5. | Šebelka Jakub | VLI1002 | C | Slavia Liberec orienteering | 6:33 | + 0:45 |
6. | Beneš Max | VLI1100 | C | Slavia Liberec orienteering | 7:44 | + 1:56 |
7. | Mitiska Matěj | BOR0905 | C | OK Jiskra Nový Bor | 8:45 | + 2:57 |
8. | Forst Albert | MFP0901 | C | Matfyz Praha | 10:20 | + 4:32 |
9. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:23 | + 4:35 |
10. | Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 10:35 | + 4:47 |
11. | Berka Tadeáš | VLI0904 | C | Slavia Liberec orienteering | 11:04 | + 5:16 |
12. | Vakula Vít | BOR0908 | C | OK Jiskra Nový Bor | 12:08 | + 6:20 |
13. | Lazar Matyáš | TUV1000 | C | SOK TJ Turnov | 16:58 | + 11:10 |
14. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:55 | + 17:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | B | Slavia Liberec orienteering | 6:49 | |
2. | Šebelka Matěj | VLI0805 | B | Slavia Liberec orienteering | 7:29 | + 0:40 |
3. | Miklas Ondřej | VLI0701 | C | Slavia Liberec orienteering | 8:22 | + 1:33 |
4. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 8:26 | + 1:37 |
5. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 8:37 | + 1:48 |
6. | Štembera Vítek | TJN0801 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 9:19 | + 2:30 |
6. | Nožička Jan | TJN0809 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 9:19 | + 2:30 |
8. | Patka Marek | BOR0902 | C | OK Jiskra Nový Bor | 9:29 | + 2:40 |
9. | Horáček Dominik | JEN0804 | C | OB Jenišovice | 9:41 | + 2:52 |
10. | Murswiek Jan | BOR0901 | C | OK Jiskra Nový Bor | 10:01 | + 3:12 |
11. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | 10:25 | + 3:36 |
12. | Strnad Jakub | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 10:52 | + 4:03 | |
13. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | C | OOB TJ Turnov | 10:59 | + 4:10 |
14. | Čečerle Matouš | VLI0807 | C | Slavia Liberec orienteering | 11:17 | + 4:28 |
15. | Tůma Vojtěch | CHA0804 | C | OK Chrastava | 12:22 | + 5:33 |
16. | Mairich Martin | TJN0812 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 12:51 | + 6:02 |
16. | Mizera Jan | TUR0707 | C | OOB TJ Turnov | 12:51 | + 6:02 |
18. | Putík Martin | VLI0706 | C | Slavia Liberec orienteering | 12:52 | + 6:03 |
19. | Horáček Jakub | JEN0800 | C | OB Jenišovice | 13:41 | + 6:52 |
20. | Kunc Ondřej | BOR0710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:56 | + 7:07 |
21. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 15:48 | + 8:59 |
22. | Raška Ondřej | KUL0701 | C | KOB Ústí nad Labem | 16:01 | + 9:12 |
Beneš Filip | VLI0708 | B | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Habán Eduard | VLI0800 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Vilém Štěpán | VLI0902 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUV0701 | B | SOK TJ Turnov | 11:15 | |
2. | Habán Oliver | VLI0600 | B | Slavia Liberec orienteering | 12:24 | + 1:09 |
3. | Březina Karel | CHA0605 | B | OK Chrastava | 12:56 | + 1:41 |
4. | Zurynek Jan | TJN0605 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 13:03 | + 1:48 |
5. | Dolejší Jan | DOK0602 | B | OK Doksy | 13:11 | + 1:56 |
6. | Dejnožka Martin | TJN0600 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 13:25 | + 2:10 |
7. | Hyxa Jan | VLI0702 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:32 | + 2:17 |
8. | Heřmánek Petr | TUR0500 | B | OOB TJ Turnov | 13:45 | + 2:30 |
9. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 14:46 | + 3:31 |
10. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:19 | + 4:04 |
11. | Maškarinec Marek | VLI0501 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:44 | + 4:29 |
12. | Jareš Ondřej | KUL0600 | C | KOB Ústí nad Labem | 16:58 | + 5:43 |
13. | Mastník Ondřej | TJN0507 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 17:59 | + 6:44 |
14. | Jelínek Šimon | BOR0510 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:29 | + 9:14 |
15. | Mužíček Martin | KUL0501 | C | KOB Ústí nad Labem | 21:01 | + 9:46 |
Heczko Erik | VLI0804 | B | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Míka Albert | TJN0601 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:18 | |
2. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 16:58 | + 1:40 |
3. | Mairich Filip | TJN0603 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:24 | + 4:06 |
4. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | B | KOB Kamenický Šenov | 19:47 | + 4:29 |
5. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:38 | + 5:20 |
6. | Šašek Jan | LTP0301 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:00 | + 5:42 |
7. | Haslinger Leopold | LTP0403 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:53 | + 9:35 |
8. | Veselý Jakub | BOR0406 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:10 | + 12:52 |
9. | Matěj Marek | TJN0409 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:47 | + 19:29 |
10. | Maškarinec Štěpán | VLI0304 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:01 | + 20:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mencl Jan | TUR0201 | B | OOB TJ Turnov | 18:58 | |
2. | Kubec Michal | DOK0103 | B | OK Doksy | 22:50 | + 3:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Meduna Jakub | DOK0000 | B | OK Doksy | 27:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 17:47 | 7485 | |
2. | Sysel Ctibor | PGP8700 | C | SK Praga | 18:12 | + 0:25 | 7319 |
3. | Bogar Kryštof | BOR9402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:54 | + 1:07 | 7040 |
4. | Bílý Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:15 | + 1:28 | 6901 |
5. | Žemlík Pavel | TUR7135 | C | OOB TJ Turnov | 19:32 | + 1:45 | 6788 |
6. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 20:36 | + 2:49 | 6364 |
7. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:10 | + 3:23 | 6138 |
8. | Jansa Jiří | CHT8402 | C | OOB SK Chrast | 21:18 | + 3:31 | 6085 |
9. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 22:08 | + 4:21 | 5753 |
10. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 22:29 | + 4:42 | 5614 |
11. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 23:38 | + 5:51 | 5156 |
12. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:40 | + 6:53 | 4745 |
13. | Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | 24:45 | + 6:58 | 4712 |
14. | Kruliš Petr | VLI6901 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:00 | + 7:13 | 4612 |
15. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 25:24 | + 7:37 | 4453 |
16. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 25:33 | + 7:46 | 4393 |
17. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | C | KOB Litvínov | 25:50 | + 8:03 | 4281 |
18. | Duda Miroslav | ROU8009 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 28:50 | + 11:03 | 3087 |
19. | Severýn Otto | VLI7402 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:44 | + 16:57 | 739 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duben Jiří | LDC8101 | C | KOB Děčín | 18:03 | ||
2. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:30 | + 2:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 17:19 | |
2. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:04 | + 0:45 |
3. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:29 | + 1:10 |
4. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:20 | + 2:01 |
5. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 21:25 | + 4:06 |
6. | Tomanica Vojtěch | CHA7601 | C | OK Chrastava | 29:16 | + 11:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šebelka Jan | VLI7506 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:54 | |
2. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:46 | + 0:52 |
3. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 19:31 | + 2:37 |
4. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 19:38 | + 2:44 |
5. | Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:07 | + 3:13 |
6. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 20:42 | + 3:48 |
7. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 21:05 | + 4:11 |
8. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:56 | + 5:02 |
9. | Čečerle Lukáš | VLI7705 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:01 | + 5:07 |
10. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:03 | + 5:09 |
11. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:11 | + 5:17 |
12. | Vilém Stanislav | VLI7703 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:30 | + 5:36 |
13. | Štěrba Jan | CHA7606 | C | OK Chrastava | 23:38 | + 6:44 |
14. | Putík Jiří | VLI7505 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:23 | + 7:29 |
15. | Pražák Michal | TJN7900 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:45 | + 7:51 |
16. | Feřt Martin | VLI7704 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:07 | + 8:13 |
17. | Spejchal Petr | BOR7512 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:53 | + 13:59 |
Vondráček Martin | DKP7704 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Kocman Jindřich | BOR7612 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:05 | |
2. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:01 | + 0:56 |
3. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 17:24 | + 1:19 |
4. | Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:43 | + 2:38 |
5. | Hrůzek Libor | BOR7400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:11 | + 3:06 |
6. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 19:15 | + 3:10 |
7. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:25 | + 3:20 |
8. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 19:52 | + 3:47 |
9. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 21:51 | + 5:46 |
10. | Zurynek Jan | EKP7003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 22:59 | + 6:54 |
11. | Štverák Jan | CHA7301 | C | OK Chrastava | 23:12 | + 7:07 |
12. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:29 | + 9:24 |
13. | Maškarinec Petr | VLI7303 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:48 | + 9:43 |
14. | Müller Rico | 71D6400 | USV TU Dresden | 26:30 | + 10:25 | |
15. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:04 | + 11:59 |
16. | Lipenský Robert | CHA7201 | C | OK Chrastava | 28:45 | + 12:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 16:12 | |
2. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 18:10 | + 1:58 |
3. | Jareš Daniel | KUL6900 | C | KOB Ústí nad Labem | 20:09 | + 3:57 |
4. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:24 | + 6:12 |
5. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 24:22 | + 8:10 |
6. | Bogar Leoš | BOR6603 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:36 | + 8:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:07 | |
2. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 20:43 | + 1:36 |
3. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 20:45 | + 1:38 |
4. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 22:54 | + 3:47 |
5. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:39 | + 4:32 |
6. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:00 | + 14:53 |
Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:59 | |
2. | John Vladimír | OLP5502 | C | PSK Olymp Praha | 24:10 | + 0:11 |
3. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:41 | + 2:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:50 | |
2. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 26:55 | + 7:05 |
3. | Lusk Karel | CHA5002 | C | OK Chrastava | 47:50 | + 28:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 14:29 | |
2. | Smetana Radim | CHA4700 | C | OK Chrastava | 16:36 | + 2:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:49 | |
2. | Venuš Jaroslav | BOR3800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:58 | + 0:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kruliš Janek | VLI1003 | C | Slavia Liberec orienteering | 9:28 | |
2. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 9:36 | + 0:08 |
3. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | C | Slavia Liberec orienteering | 9:37 | + 0:09 |
4. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:19 | + 0:51 |
5. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 10:42 | + 1:14 |
6. | Heczková Emma | VLI1252 | C | Slavia Liberec orienteering | 11:12 | + 1:44 |
7. | Pražák Jáchym | NNN | Neregistrovaní | 11:28 | + 2:00 | |
8. | Lazarová Nela | TUV1251 | C | SOK TJ Turnov | 11:39 | + 2:11 |
9. | Křťenská Lenka | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 14:01 | + 4:33 | |
10. | Křťenská Zuzana | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 14:05 | + 4:37 | |
11. | Kunc Jakub | LLI1203 | C | LOK-o Liberec | 14:44 | + 5:16 |
12. | Pavlík Přemek | LIT1414 | C | KOB Litvínov | 18:44 | + 9:16 |
13. | Průšková Veronika | STB1352 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:07 | + 9:39 |
14. | Kubátová Karolína | NNN | Neregistrovaní | 20:07 | + 10:39 | |
15. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 24:40 | + 15:12 |
16. | Duben Jan | LDC1600 | C | KOB Děčín | 24:47 | + 15:19 |
Šedivá Anežka | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 10:43 | |
1. | Votavovi David a Světlana | VLI | Slavia Liberec orienteering | 10:43 | ||
3. | Kunášek Martin | VLI7405 | Slavia Liberec orienteering | 11:42 | + 0:59 | |
4. | Čečerle Gabriela | NNN | Neregistrovaní | 11:52 | + 1:09 | |
5. | Šašková Hana | LTP7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 12:19 | + 1:36 |
6. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 13:38 | + 2:55 |
7. | Mitisková Hana | NNN | Neregistrovaní | 14:51 | + 4:08 | |
8. | Horáček Tomáš | JEN7700 | C | OB Jenišovice | 17:07 | + 6:24 |
9. | David Daniel | RUM | ZOOB Rumburk | 35:38 | + 24:55 | |
Lazarová Petra | TUV8150 | C | SOK TJ Turnov | DISK | ||
Havrdlíková Iva | TUV6750 | SOK TJ Turnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Kateřina | VLI8054 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:38 | |
2. | Kunc Tomáš | LLI | LOK-o Liberec | 27:36 | + 9:58 | |
3. | Čermák Ladislav | VLI6101 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:10 | + 25:32 |
4. | Petrová Věra | VLI6251 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:43 | + 26:05 |
Feřtová Jitka | VLI7853 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |