Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 16:03 | ||
2. | Hoke Berenika | SPC1062 | SPORTICUS team | 16:48 | + 0:45 | |
3. | Mácová Barbora | DOB1050 | KOB Dobruška | 16:54 | + 0:51 | |
4. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 19:50 | + 3:47 | |
5. | Hrzinová Adéla | DKP1254 | Oddíl OB Kotlářka | 21:27 | + 5:24 | |
6. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 25:41 | + 9:38 | |
7. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 26:03 | + 10:00 | |
8. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | Oddíl OB Kotlářka | 26:37 | + 10:34 | |
9. | Lenská Tereza | DKP1054 | Oddíl OB Kotlářka | 26:49 | + 10:46 | |
10. | Burianová Vojtěška | DKP1354 | Oddíl OB Kotlářka | 27:20 | + 11:17 | |
11. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 30:56 | + 14:53 | |
12. | Beranová Zuzana | 0280002 | DDM Praha 6 | 47:07 | + 31:04 | |
Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | DISK | |||
Šavelová Kateřina | DKP1154 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Cajthamlová Anna | DKP1050 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 8:31 | ||
2. | Hrušková Tereza | PGP0953 | SK Praga | 11:31 | + 3:00 | |
3. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 13:00 | + 4:29 | |
4. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 13:26 | + 4:55 | |
5. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 13:41 | + 5:10 | |
6. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 14:03 | + 5:32 | |
7. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 14:14 | + 5:43 | |
8. | Štěpánková Emma | TAP0953 | KOB Tretra Praha | 15:15 | + 6:44 | |
9. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 16:21 | + 7:50 | |
10. | Rypáčková Šárka | TJP1151 | TJ Sokol Troja | 17:20 | + 8:49 | |
11. | Ryppelová Anna | TAP0954 | KOB Tretra Praha | 17:29 | + 8:58 | |
11. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 17:29 | + 8:58 | |
13. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 18:23 | + 9:52 | |
14. | Hánělová Lucie | ZVO0952 | OB SK Zvole | 19:50 | + 11:19 | |
15. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 19:59 | + 11:28 | |
16. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 33:38 | + 25:07 | |
17. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | 35:52 | + 27:21 | |
18. | Schuhmeierová Alena | ROZ0952 | OK Roztoky | 36:03 | + 27:32 | |
Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | DISK | |||
Burianová Žofie | DKP1052 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 11:00 | ||
2. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 11:45 | + 0:45 | |
3. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB Tretra Praha | 11:59 | + 0:59 | |
4. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 12:11 | + 1:11 | |
5. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 12:17 | + 1:17 | |
6. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 12:26 | + 1:26 | |
7. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 12:58 | + 1:58 | |
8. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 13:04 | + 2:04 | |
9. | Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 13:25 | + 2:25 | |
10. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 14:42 | + 3:42 | |
11. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:14 | + 4:14 | |
12. | Černá Adéla | HCE0850 | TJ Hostivice | 15:31 | + 4:31 | |
13. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 16:02 | + 5:02 | |
14. | Bublíková Klára | TAP0752 | KOB Tretra Praha | 16:06 | + 5:06 | |
15. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 16:07 | + 5:07 | |
16. | Zemanová Eliška | DKP0862 | Oddíl OB Kotlářka | 18:22 | + 7:22 | |
16. | Nováková Pavlína | DKP0860 | Oddíl OB Kotlářka | 18:22 | + 7:22 | |
18. | Vařeková Marianna | RIC0760 | OB Říčany | 19:01 | + 8:01 | |
19. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 20:07 | + 9:07 | |
20. | Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | 20:21 | + 9:21 | |
21. | Michalská Kristýna | RIC0852 | OB Říčany | 21:48 | + 10:48 | |
22. | Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | 21:55 | + 10:55 | |
23. | Čížková Kristýna | TAP0857 | KOB Tretra Praha | 23:22 | + 12:22 | |
24. | Vosátková Julie | RIC0755 | OB Říčany | 32:06 | + 21:06 | |
25. | Dudlová Hana | ODV0854 | TJ Aero Odolena Voda | 38:56 | + 27:56 | |
26. | Šavelová Julie | DKP0863 | Oddíl OB Kotlářka | 54:57 | + 43:57 | |
27. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Litvínov | 66:37 | + 55:37 | |
Bubníková Berta | TJP0750 | TJ Sokol Troja | DISK | |||
Kindlová Anežka | RIC0850 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 14:42 | ||
2. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 14:51 | + 0:09 | |
3. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 15:31 | + 0:49 | |
4. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 17:02 | + 2:20 | |
5. | Šantorová Eliška | ROZ0552 | OK Roztoky | 17:25 | + 2:43 | |
6. | Horáčková Michaela | DKP0551 | Oddíl OB Kotlářka | 17:56 | + 3:14 | |
7. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 18:04 | + 3:22 | |
8. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 18:28 | + 3:46 | |
9. | Mácová Štěpánka | DOB0661 | KOB Dobruška | 20:07 | + 5:25 | |
10. | Vozábalová Hana | PGP0654 | SK Praga | 20:13 | + 5:31 | |
11. | Chmelařová Romana | PGP0553 | SK Praga | 20:30 | + 5:48 | |
12. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 20:48 | + 6:06 | |
13. | Černá Anežka | KPY0650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:08 | + 6:26 | |
14. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 21:30 | + 6:48 | |
15. | Halašková Bára | DKP0654 | Oddíl OB Kotlářka | 21:36 | + 6:54 | |
16. | Baxová Kateřina | LBE0651 | TJ Lokomotiva Beroun | 22:29 | + 7:47 | |
17. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 23:20 | + 8:38 | |
18. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB Tretra Praha | 24:25 | + 9:43 | |
19. | Kovandová Kamila | KPY0550 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:26 | + 10:44 | |
20. | Večerková Ema | DKP0657 | Oddíl OB Kotlářka | 25:39 | + 10:57 | |
21. | Michalská Sára | RIC0656 | OB Říčany | 27:26 | + 12:44 | |
22. | Řeháková Karolína | DVP0651 | DVP ORIENTATION | 27:33 | + 12:51 | |
23. | Gemperlová Eliška | PGP0556 | SK Praga | 28:14 | + 13:32 | |
24. | Gerlachová Eliška | ROZ0551 | OK Roztoky | 28:44 | + 14:02 | |
25. | Gerlachová Vendula | ROZ0652 | OK Roztoky | 29:01 | + 14:19 | |
26. | Dostálová Lejla | DLP0650 | OOB TJ Dukla Praha | 30:04 | + 15:22 | |
27. | Brodská Kateřina | HCE0653 | TJ Hostivice | 34:01 | + 19:19 | |
28. | Hutláková Adéla | CEP0650 | Čepíci | 38:55 | + 24:13 | |
29. | Pastuszková Laura | VSP0654 | USK Praha | 39:49 | + 25:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 15:36 | ||
2. | Slovák Jan | SPC1003 | SPORTICUS team | 17:40 | + 2:04 | |
3. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 17:41 | + 2:05 | |
4. | Janeček Tomáš | 17:50 | + 2:14 | |||
5. | Vlasavý Ondřej | 17:52 | + 2:16 | |||
6. | Mares Kuba | 18:46 | + 3:10 | |||
7. | Pazák Eda | 18:51 | + 3:15 | |||
8. | Skácelík Tomáš | TJP1102 | TJ Sokol Troja | 21:11 | + 5:35 | |
9. | Čeněk Matyáš | TAP1004 | KOB Tretra Praha | 22:18 | + 6:42 | |
Majer David | DKP1203 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | DISK | |||
Hartl Jakub | ODV1400 | TJ Aero Odolena Voda | DISK | |||
Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Matoušek Jan | EKP1101 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Karel Ondřej | KPY0902 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 10:03 | ||
2. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 10:07 | + 0:04 | |
3. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 11:11 | + 1:08 | |
4. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 12:40 | + 2:37 | |
5. | Gregor Marek | DKP0914 | Oddíl OB Kotlářka | 13:09 | + 3:06 | |
6. | Novák Adam | DLP0901 | OOB TJ Dukla Praha | 13:57 | + 3:54 | |
7. | Pospíšil Filip | TJP1001 | TJ Sokol Troja | 14:52 | + 4:49 | |
8. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 14:53 | + 4:50 | |
9. | Svoboda Adam | DKP0913 | Oddíl OB Kotlářka | 15:41 | + 5:38 | |
10. | Sedlář Lumír | 0370001 | Čakovice | 16:02 | + 5:59 | |
11. | Prox Jan | RIC1003 | OB Říčany | 16:30 | + 6:27 | |
12. | Vaníček Ondřej | DLP0903 | OOB TJ Dukla Praha | 16:32 | + 6:29 | |
13. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 16:48 | + 6:45 | |
14. | Bajer Matěj | 0110001 | Matěj Bajer | 17:02 | + 6:59 | |
15. | Kantůrek Tomáš | DLP0902 | OOB TJ Dukla Praha | 17:25 | + 7:22 | |
16. | Vokůrka Václav | ROZ1000 | OK Roztoky | 17:30 | + 7:27 | |
17. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | KOB Tretra Praha | 17:35 | + 7:32 | |
18. | Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 17:43 | + 7:40 | |
19. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | KOB Tretra Praha | 18:56 | + 8:53 | |
20. | Slavíček Martin | SPC1101 | SPORTICUS team | 19:24 | + 9:21 | |
21. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 19:49 | + 9:46 | |
22. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 19:59 | + 9:56 | |
23. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | KOB Tretra Praha | 21:21 | + 11:18 | |
24. | Motejzík Prokop | DLP0900 | OOB TJ Dukla Praha | 21:37 | + 11:34 | |
25. | Dadák Metoděj | SPC0908 | SPORTICUS team | 22:30 | + 12:27 | |
26. | Dadák Matouš | SPC0921 | SPORTICUS team | 23:14 | + 13:11 | |
27. | Gregor Filip | TAP0906 | KOB Tretra Praha | 23:59 | + 13:56 | |
28. | Michalský Ondřej | RIC1002 | OB Říčany | 24:21 | + 14:18 | |
29. | Bouda Jan | TAP1000 | KOB Tretra Praha | 27:39 | + 17:36 | |
30. | Červený Jiří | DKP1008 | Oddíl OB Kotlářka | 31:48 | + 21:45 | |
31. | Vyhlíd Tobiáš | DKP1007 | Oddíl OB Kotlářka | 31:59 | + 21:56 | |
32. | Gurecký Vojtěch | TJP0900 | TJ Sokol Troja | 33:21 | + 23:18 | |
33. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | USK Praha | 34:43 | + 24:40 | |
34. | Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 39:44 | + 29:41 | |
35. | Nechvatal Marek | 0300002 | Nechvatalovi | 55:17 | + 45:14 | |
Benda Patrik | LBE1001 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | |||
Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 11:21 | ||
2. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 12:32 | + 1:11 | |
3. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 12:43 | + 1:22 | |
4. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 14:17 | + 2:56 | |
5. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 15:02 | + 3:41 | |
6. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 15:38 | + 4:17 | |
7. | Štěňha David | SPC0701 | SPORTICUS team | 15:44 | + 4:23 | |
8. | Horáček Martin | DKP0802 | Oddíl OB Kotlářka | 15:50 | + 4:29 | |
9. | Studnička Jakub | DKM0718 | 15:54 | + 4:33 | ||
10. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 15:59 | + 4:38 | |
11. | Kamenický Pavel | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 16:23 | + 5:02 | |
12. | Rudolf Matyáš | DKP0702 | Oddíl OB Kotlářka | 16:26 | + 5:05 | |
13. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 16:30 | + 5:09 | |
14. | Salinger Jakub | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 16:36 | + 5:15 | |
15. | Šimek Matouš | KAM0800 | OK Kamenice | 16:55 | + 5:34 | |
16. | Svoboda Filip | DKP0719 | Oddíl OB Kotlářka | 17:30 | + 6:09 | |
17. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 17:31 | + 6:10 | |
18. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 17:51 | + 6:30 | |
19. | Tučný Kryštof | PGP0804 | SK Praga | 18:23 | + 7:02 | |
20. | Baxa David | LBE0800 | TJ Lokomotiva Beroun | 18:27 | + 7:06 | |
21. | Motyčka Filip | TAP0704 | KOB Tretra Praha | 18:45 | + 7:24 | |
22. | Priehoda Erik | PGP0803 | SK Praga | 19:10 | + 7:49 | |
23. | Cihla Tadeáš | CEP0700 | Čepíci | 19:42 | + 8:21 | |
24. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 20:20 | + 8:59 | |
25. | Gärtner Václav | LBE0701 | TJ Lokomotiva Beroun | 21:09 | + 9:48 | |
26. | Skřipský Tomáš | LME0800 | SK Los Mělník | 21:54 | + 10:33 | |
27. | Melichar Šimon | DKP0708 | Oddíl OB Kotlářka | 22:30 | + 11:09 | |
28. | Štůla Vincent | DKP0720 | Oddíl OB Kotlářka | 23:28 | + 12:07 | |
29. | Konrád Filip | DKP0722 | Oddíl OB Kotlářka | 23:33 | + 12:12 | |
30. | Krejčí Antonín | KPY0803 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:27 | + 14:06 | |
31. | Dostál Jorik | DLP0803 | OOB TJ Dukla Praha | 26:52 | + 15:31 | |
32. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 27:48 | + 16:27 | |
33. | Friedel Matěj | LBE0702 | TJ Lokomotiva Beroun | 28:03 | + 16:42 | |
34. | Glasnák Michal | RIC0708 | OB Říčany | 29:16 | + 17:55 | |
35. | Karych Alexander | DKP0812 | Oddíl OB Kotlářka | 29:43 | + 18:22 | |
36. | Šantora Marek | ROZ0702 | OK Roztoky | 30:24 | + 19:03 | |
37. | Tolar Ondřej | RIC0701 | OB Říčany | 31:02 | + 19:41 | |
38. | Vaněček Jan | TJP0800 | TJ Sokol Troja | 34:07 | + 22:46 | |
39. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB Tretra Praha | 38:20 | + 26:59 | |
40. | Aridi Ramez | TJP0801 | TJ Sokol Troja | 68:21 | + 57:00 | |
Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 18:21 | ||
2. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 18:29 | + 0:08 | |
3. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 18:50 | + 0:29 | |
4. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 19:01 | + 0:40 | |
5. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB Tretra Praha | 19:14 | + 0:53 | |
6. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 19:26 | + 1:05 | |
7. | Holešta Jakub | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 19:30 | + 1:09 | |
7. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 19:30 | + 1:09 | |
9. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 19:43 | + 1:22 | |
10. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 19:57 | + 1:36 | |
11. | Slejška Jorik | KPY0506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:33 | + 2:12 | |
12. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 20:47 | + 2:26 | |
13. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 20:55 | + 2:34 | |
14. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 21:38 | + 3:17 | |
15. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 22:49 | + 4:28 | |
16. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 23:06 | + 4:45 | |
17. | Valenta Martin | KPY0507 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:34 | + 5:13 | |
18. | Vlasaný Jan | RIC0512 | OB Říčany | 23:59 | + 5:38 | |
19. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 24:28 | + 6:07 | |
20. | Jirásek Šimon | ROZ0602 | OK Roztoky | 25:16 | + 6:55 | |
21. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 26:10 | + 7:49 | |
22. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 26:18 | + 7:57 | |
23. | Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | 27:48 | + 9:27 | |
24. | Krogman Tadeáš | DKP0609 | Oddíl OB Kotlářka | 28:23 | + 10:02 | |
25. | Kovář Vít | PGP0608 | SK Praga | 28:48 | + 10:27 | |
26. | Zlesák Matyáš | TAP0612 | KOB Tretra Praha | 31:25 | + 13:04 | |
27. | Göth Mikuláš | PGP0602 | SK Praga | 33:11 | + 14:50 | |
28. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 34:05 | + 15:44 | |
29. | Kubát Matyáš | RIC0601 | OB Říčany | 35:22 | + 17:01 | |
30. | Lorenc Tadeáš | DKP0612 | Oddíl OB Kotlářka | 37:22 | + 19:01 | |
31. | Dlask Kašpar | CEP0602 | Čepíci | 39:02 | + 20:41 | |
32. | Konrád Alex | DKP0512 | Oddíl OB Kotlářka | 39:04 | + 20:43 | |
33. | Žebrák Adam | KPY0505 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:27 | + 21:06 | |
34. | Mozer Mikuláš | CEP0601 | Čepíci | 41:08 | + 22:47 | |
35. | Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 41:52 | + 23:31 | |
36. | Hradil Martin | HCE0600 | TJ Hostivice | 76:29 | + 58:08 | |
Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Kubáč Josef | DKL0501 | KOB Kladno | DISK | |||
Brabec Vojtěch | CEP0600 | Čepíci | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 23:42 | ||
2. | Rezek Petr | 0070001 | Kona Cycling Point | 24:34 | + 0:52 | |
3. | Holmberg Håkan | 0080001 | KARTSAM | 26:02 | + 2:20 | |
4. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 27:09 | + 3:27 | |
4. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 27:09 | + 3:27 | |
6. | Vácha Pavel | MFP7901 | Matfyz Praha | 27:21 | + 3:39 | |
7. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 27:42 | + 4:00 | |
8. | Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 28:25 | + 4:43 | |
9. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 28:32 | + 4:50 | |
10. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 28:42 | + 5:00 | |
11. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 29:27 | + 5:45 | |
12. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | OB SK Zvole | 29:46 | + 6:04 | |
13. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 29:54 | + 6:12 | |
13. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 29:54 | + 6:12 | |
15. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | OK Roztoky | 30:20 | + 6:38 | |
15. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 30:20 | + 6:38 | |
17. | Nováková Ivana | DLP8150 | OOB TJ Dukla Praha | 30:40 | + 6:58 | |
18. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 30:49 | + 7:07 | |
19. | Rypáčková Dana | SPC7955 | SPORTICUS team | 30:59 | + 7:17 | |
20. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 31:22 | + 7:40 | |
21. | Hanzalová Aneta | CEP0450 | Čepíci | 31:55 | + 8:13 | |
22. | Pícl Daniel | DVP0401 | DVP ORIENTATION | 32:00 | + 8:18 | |
22. | Škoch Jan | 0260001 | OK Viníci | 32:00 | + 8:18 | |
24. | Polášková Pavlína | 0040001 | Traged Team | 32:17 | + 8:35 | |
25. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 32:21 | + 8:39 | |
26. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 32:25 | + 8:43 | |
27. | Christer Carlsson | 0080002 | KARTSAM | 32:37 | + 8:55 | |
28. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 32:57 | + 9:15 | |
29. | Vaněčková Petra | TJP7950 | TJ Sokol Troja | 33:00 | + 9:18 | |
30. | Nyklová Helena | MFP7550 | Matfyz Praha | 33:25 | + 9:43 | |
31. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 33:30 | + 9:48 | |
32. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 33:34 | + 9:52 | |
33. | Salgueiro Eva | DKL8450 | KOB Kladno | 34:01 | + 10:19 | |
34. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 34:09 | + 10:27 | |
35. | Formánková Anna | RIC9950 | OB Říčany | 34:38 | + 10:56 | |
36. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Litvínov | 34:44 | + 11:02 | |
37. | 5eháková Ludmila | DVP0405 | DVP ORIENTATION | 34:48 | + 11:06 | |
38. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 34:53 | + 11:11 | |
39. | Prylová Pavla | TJP7550 | TJ Sokol Troja | 35:01 | + 11:19 | |
40. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 35:15 | + 11:33 | |
41. | Šejnová Magdalena | KAM7055 | OK Kamenice | 35:29 | + 11:47 | |
42. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 35:33 | + 11:51 | |
43. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 37:11 | + 13:29 | |
44. | Týfová Radka | 0260002 | OK Viníci | 38:11 | + 14:29 | |
45. | Mračková Ivana | 38:18 | + 14:36 | |||
46. | Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | 38:35 | + 14:53 | |
47. | Dudlová Jana | ODV7751 | TJ Aero Odolena Voda | 38:57 | + 15:15 | |
48. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:18 | + 16:36 | |
49. | Baxová Irena | LBE7951 | TJ Lokomotiva Beroun | 41:12 | + 17:30 | |
50. | Tučný Jan | 0150001 | Tučňáci OB | 41:17 | + 17:35 | |
51. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 42:01 | + 18:19 | |
52. | Janichová Magdalena | 0130001 | nejsem v klubu | 42:02 | + 18:20 | |
52. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 42:02 | + 18:20 | |
54. | Nesměráková Eva | 42:46 | + 19:04 | |||
55. | Skřipský Pavel | 43:53 | + 20:11 | |||
56. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 44:00 | + 20:18 | |
57. | Hlaváčová Jarka | MFP6050 | Matfyz Praha | 44:13 | + 20:31 | |
58. | Dubský Miloš | SCP5100 | OK Sparta Praha | 44:28 | + 20:46 | |
59. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:18 | + 21:36 | |
60. | Priehodová Kateřina | PGP7857 | SK Praga | 46:09 | + 22:27 | |
61. | Boudová Kateřina | 46:10 | + 22:28 | |||
62. | Paulů Robert | 0200001 | Běhám na vlastní triko | 46:47 | + 23:05 | |
63. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | Oddíl OB Kotlářka | 47:32 | + 23:50 | |
64. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 48:44 | + 25:02 | |
65. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 48:47 | + 25:05 | |
66. | Dobrovolná Radka | CEP0451 | Čepíci | 49:17 | + 25:35 | |
67. | Hradilová Katarína | HCE7350 | TJ Hostivice | 55:43 | + 32:01 | |
68. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | 63:58 | + 40:16 | |
69. | Pícl František | DVP0701 | DVP ORIENTATION | 67:19 | + 43:37 | |
70. | Píšová Jitka | 0350001 | neregistrovaná | 70:21 | + 46:39 | |
71. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 109:58 | + 86:16 | |
Hudosová Gabriela | RIC7299 | OB Říčany | DISK | |||
Kovář Libor | 0270001 | Dezorientovaní šneci | DISK | |||
Iva Buchtová | 0270002 | Dezorientovaní šneci | DISK | |||
Kotulán Matěj | 0190001 | Cirkus Čakovice | DISK | |||
Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | DISK | |||
Cajthaml Jiří | 0220001 | Neregistrovaný | DISK | |||
Janderová Markéta | SOB7750 | SOBSA | DISK | |||
Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | DISK | |||
Janečková Markéta | DISK | |||||
Kučerová Michaela | RIC7253 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 36:11 | ||
2. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 36:39 | + 0:28 | |
3. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 37:39 | + 1:28 | |
4. | Fröhlich Martin | 0050001 | Bludní tuleni | 37:56 | + 1:45 | |
5. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 38:03 | + 1:52 | |
6. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 38:06 | + 1:55 | |
7. | Slávik Alexander | 0210001 | NNN | 38:09 | + 1:58 | |
8. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:33 | + 2:22 | |
9. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 38:43 | + 2:32 | |
10. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 39:19 | + 3:08 | |
11. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 39:53 | + 3:42 | |
12. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 39:59 | + 3:48 | |
13. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 40:02 | + 3:51 | |
14. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:23 | + 4:12 | |
15. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 40:25 | + 4:14 | |
16. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 40:35 | + 4:24 | |
17. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 40:50 | + 4:39 | |
18. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 40:55 | + 4:44 | |
19. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 41:02 | + 4:51 | |
20. | Černý Ondřej | CEP7800 | Čepíci | 41:04 | + 4:53 | |
20. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 41:04 | + 4:53 | |
22. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 41:11 | + 5:00 | |
23. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 41:14 | + 5:03 | |
24. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 41:53 | + 5:42 | |
25. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 41:56 | + 5:45 | |
26. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 42:31 | + 6:20 | |
27. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 42:38 | + 6:27 | |
28. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 42:45 | + 6:34 | |
29. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 42:59 | + 6:48 | |
30. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 43:01 | + 6:50 | |
31. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 43:22 | + 7:11 | |
32. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 43:59 | + 7:48 | |
33. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | KOB Kladno | 44:04 | + 7:53 | |
34. | Malý Jakub | 44:43 | + 8:32 | |||
35. | Svoboda Jiří | DKP7504 | Oddíl OB Kotlářka | 44:44 | + 8:33 | |
36. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 45:07 | + 8:56 | |
37. | Bulva Radek | 0180001 | NER | 45:10 | + 8:59 | |
38. | Valenta Jan | ROZ6600 | OK Roztoky | 45:15 | + 9:04 | |
39. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | OB SK Zvole | 45:16 | + 9:05 | |
40. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 46:03 | + 9:52 | |
41. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 46:04 | + 9:53 | |
42. | Hošková Tereza | TAP8971 | KOB Tretra Praha | 46:14 | + 10:03 | |
43. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:19 | + 10:08 | |
44. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 46:22 | + 10:11 | |
45. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 46:26 | + 10:15 | |
46. | Beran Jakub | 0020001 | Tempo | 46:33 | + 10:22 | |
47. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 46:41 | + 10:30 | |
48. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 47:04 | + 10:53 | |
49. | Rejnek Lukáš | RIC0203 | OB Říčany | 47:24 | + 11:13 | |
50. | Michalský Richard | RIC7703 | OB Říčany | 47:34 | + 11:23 | |
51. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 47:39 | + 11:28 | |
51. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 47:39 | + 11:28 | |
53. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | 47:53 | + 11:42 | |
54. | Šlapák Martin | PHK8504 | OK 99 Hradec Králové | 48:05 | + 11:54 | |
55. | Prášek Přemysl | KAM9305 | OK Kamenice | 48:16 | + 12:05 | |
56. | Riegelová Kateřina | RIC0252 | OB Říčany | 48:30 | + 12:19 | |
57. | Tejkal Jan | ADA8110 | OOB Spartak Adamov | 48:32 | + 12:21 | |
58. | Bednařík Jan | SPC8112 | SPORTICUS team | 48:38 | + 12:27 | |
59. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:45 | + 12:34 | |
60. | Končická Kateřina | RIC0352 | OB Říčany | 48:46 | + 12:35 | |
61. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 48:47 | + 12:36 | |
62. | Vereš Lukáš | ASU8800 | Magnus Orienteering | 49:02 | + 12:51 | |
63. | Pliska Miloš | PGP6304 | SK Praga | 49:09 | + 12:58 | |
64. | Mrzena Jan | 49:10 | + 12:59 | |||
65. | Gemperle František | MFP7102 | Matfyz Praha | 49:33 | + 13:22 | |
66. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 49:35 | + 13:24 | |
67. | Rožková Petra | RIC7575 | OB Říčany | 49:37 | + 13:26 | |
68. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 49:45 | + 13:34 | |
69. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 50:14 | + 14:03 | |
70. | Dostál Tomáš | DLP7400 | OOB TJ Dukla Praha | 50:48 | + 14:37 | |
71. | Jurga Václav | 0170001 | Krutě Kruté Krůty | 50:49 | + 14:38 | |
72. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 50:53 | + 14:42 | |
73. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:57 | + 14:46 | |
74. | Čechová Lenka | 51:03 | + 14:52 | |||
75. | Máca Petr | DOB7701 | KOB Dobruška | 51:18 | + 15:07 | |
76. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 51:19 | + 15:08 | |
77. | Matoušková Kateřina | EKP7750 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:00 | + 15:49 | |
78. | Vobořil Ondřej | KPY0403 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:17 | + 16:06 | |
79. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:20 | + 16:09 | |
80. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 52:30 | + 16:19 | |
81. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:36 | + 16:25 | |
82. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 52:37 | + 16:26 | |
83. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 52:47 | + 16:36 | |
84. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:56 | + 16:45 | |
85. | Riegelová Gabriela | RIC7353 | OB Říčany | 53:08 | + 16:57 | |
86. | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 53:17 | + 17:06 | |
87. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:44 | + 17:33 | |
88. | Peloušek Jiří | 0090003 | Leveris | 54:05 | + 17:54 | |
89. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 54:11 | + 18:00 | |
90. | Valentová Helena | OKP6550 | SK OK 24 Praha | 54:54 | + 18:43 | |
90. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 54:54 | + 18:43 | |
92. | Černá Kateřina | HCE9850 | TJ Hostivice | 55:02 | + 18:51 | |
93. | Soukupová Leona | 0010001 | OK1KYP | 55:16 | + 19:05 | |
94. | Mertová Eva | DOB8551 | KOB Dobruška | 56:15 | + 20:04 | |
95. | Hric Jan | MFP6300 | Matfyz Praha | 56:55 | + 20:44 | |
96. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 57:10 | + 20:59 | |
97. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 57:19 | + 21:08 | |
98. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:24 | + 22:13 | |
99. | Míka Pavel | DKP7800 | Oddíl OB Kotlářka | 58:46 | + 22:35 | |
100. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 58:59 | + 22:48 | |
101. | Mácová Martina | DOB7750 | KOB Dobruška | 59:11 | + 23:00 | |
102. | Villaris Vojtěch | 0090004 | Leveris | 59:37 | + 23:26 | |
103. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:50 | + 23:39 | |
104. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 59:53 | + 23:42 | |
105. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 60:26 | + 24:15 | |
106. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:33 | + 24:22 | |
107. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 61:05 | + 24:54 | |
108. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 61:53 | + 25:42 | |
109. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 61:55 | + 25:44 | |
110. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 61:57 | + 25:46 | |
111. | Černá Petra | HCE7751 | TJ Hostivice | 62:30 | + 26:19 | |
112. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 62:38 | + 26:27 | |
113. | Toušek Miloslav | MKP5000 | SK GORDIC Praha Kačerov | 63:35 | + 27:24 | |
114. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 63:54 | + 27:43 | |
114. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 63:54 | + 27:43 | |
116. | Hurta Vladimír | PGP6305 | SK Praga | 64:13 | + 28:02 | |
117. | Blažková Kristina | 0050002 | Bludní tuleni | 64:14 | + 28:03 | |
118. | Slavíčková Petra | 9FX8250 | Fóglíci | 64:19 | + 28:08 | |
119. | Miroslav Kos | 0090002 | Leveris | 64:27 | + 28:16 | |
120. | Votavová Žofie | KNC0250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:29 | + 28:18 | |
121. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 64:30 | + 28:19 | |
122. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 64:53 | + 28:42 | |
123. | Gottliebová Petra | KPY8752 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:07 | + 28:56 | |
124. | Vyskočilová Karolína | DKP8951 | Oddíl OB Kotlářka | 65:50 | + 29:39 | |
125. | Vašta Karol | 66:19 | + 30:08 | |||
126. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 69:51 | + 33:40 | |
127. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 71:08 | + 34:57 | |
128. | Janíková Martina | SOB6750 | SOBSA | 72:39 | + 36:28 | |
129. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 73:19 | + 37:08 | |
130. | Nováková Alice | 0290001 | jdu náhodou kolem | 74:13 | + 38:02 | |
131. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 74:14 | + 38:03 | |
132. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 76:49 | + 40:38 | |
133. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 77:40 | + 41:29 | |
134. | Wagner Richard | DKP5202 | Oddíl OB Kotlářka | 78:02 | + 41:51 | |
135. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:02 | + 42:51 | |
136. | Mašková Zuzana | MKP7050 | SK GORDIC Praha Kačerov | 82:23 | + 46:12 | |
137. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 86:47 | + 50:36 | |
138. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 95:25 | + 59:14 | |
139. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 96:16 | + 60:05 | |
Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | DISK | |||
Bergl Tomáš | TJP7801 | TJ Sokol Troja | DISK | |||
Kubát Tomáš | RIC7503 | OB Říčany | DISK | |||
Hanč Petr | VRL8001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK | |||
Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Motejzík Petr | DLP7600 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | DISK | |||
Mucha Ondřej | RIC0400 | OB Říčany | DISK | |||
Janík Pavel | SOB6802 | SOBSA | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frolov Roman | DKP1505 | Oddíl OB Kotlářka | 14:12 | ||
2. | Mráček Adam | 15:14 | + 1:02 | |||
3. | Mraček Jáchym | 15:16 | + 1:04 | |||
3. | Fouček Jan | 15:16 | + 1:04 | |||
5. | Proxová Veronika | 0100001 | Proxovi | 16:34 | + 2:22 | |
6. | Váchová Soňa | MFP1050 | Matfyz Praha | 21:17 | + 7:05 | |
7. | Wiererová Josefína | TJP1250 | TJ Sokol Troja | 21:48 | + 7:36 | |
8. | Adam Maxmilian Novotný | 0340002 | Bez zařazení | 21:57 | + 7:45 | |
9. | Novotná Anděla Anežka | 0340001 | Bez zařazení | 22:06 | + 7:54 | |
10. | Beranová Michaela | 0280001 | DDM Praha 6 | 22:49 | + 8:37 | |
11. | Ledinská Lucie | DKP1253 | Oddíl OB Kotlářka | 24:27 | + 10:15 | |
12. | Cajthamlová Barbora | DKP1250 | Oddíl OB Kotlářka | 24:30 | + 10:18 | |
13. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 28:20 | + 14:08 | |
14. | Max Paulů | 0200002 | Běhám na vlastní triko | 29:02 | + 14:50 | |
15. | Nová Eliška Anna | DKP1551 | Oddíl OB Kotlářka | 32:05 | + 17:53 | |
16. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | SPORTICUS team | 34:18 | + 20:06 | |
17. | Votoček David | 0140001 | Bez klubu | 36:14 | + 22:02 | |
18. | Míka Zbyněk | DKP1301 | Oddíl OB Kotlářka | 40:53 | + 26:41 | |
19. | Collis Helena | DKP1450 | Oddíl OB Kotlářka | 42:19 | + 28:07 | |
20. | Collis Emma | DKP1251 | Oddíl OB Kotlářka | 49:19 | + 35:07 | |
21. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 66:03 | + 51:51 | |
Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Váchová Pavlína | 21:02 | ||||
2. | Kalina Oskar | SPC1502 | SPORTICUS team | 21:16 | + 0:14 | |
3. | Bednaříková Eva | SPC1553 | SPORTICUS team | 21:40 | + 0:38 | |
4. | Sedláková Helena | DKP1352 | Oddíl OB Kotlářka | 31:17 | + 10:15 | |
5. | Hora Damián | PGP1616 | SK Praga | 41:03 | + 20:01 | |
6. | Čevelová Adéla | RIC1150 | OB Říčany | 44:45 | + 23:43 | |
7. | Čevela Marek | RIC1300 | OB Říčany | 44:50 | + 23:48 | |
8. | Čevelová Ivana | RIC7853 | OB Říčany | 44:59 | + 23:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samohýl Richard | PGP2800 | SK Praga | 57:24 | ||
Kovařík Matěj | DKP0410 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |