Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | A | OOB TJ Turnov | 21:06 | |
2. | Martanová Lea | TUR0555 | A | OOB TJ Turnov | 22:48 | + 1:42 |
3. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 23:12 | + 2:06 |
4. | Metelková Michaela | PHK0550 | A | OK 99 Hradec Králové | 23:51 | + 2:45 |
5. | Bambousková Julie | DOR0650 | A | OK Dobříš | 25:06 | + 4:00 |
6. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | A | KOB Směr Kroměříž | 25:41 | + 4:35 |
7. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:12 | + 5:06 |
8. | Procházková Doubravka | PBM0651 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 26:19 | + 5:13 |
8. | Malečková Hana | VSP0553 | A | USK Praha | 26:19 | + 5:13 |
10. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:37 | + 5:31 |
11. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | A | SOB Olomouc | 26:57 | + 5:51 |
12. | Matoušková Jana | MOV0551 | A | SKOB Ostrava | 27:04 | + 5:58 |
13. | Doušková Kateřina | TBM0679 | A | KOS TJ Tesla Brno | 27:17 | + 6:11 |
14. | Balejová Julie | KAM0551 | A | OK Kamenice | 27:22 | + 6:16 |
15. | Vítková Hana | SJI0750 | A | OK Jihlava | 27:37 | + 6:31 |
16. | Košková Martina | SHK0652 | A | OK Slavia Hradec Králové | 27:42 | + 6:36 |
17. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 28:03 | + 6:57 |
18. | Batani Valentina | TZL0551 | A | SKOB Zlín | 28:05 | + 6:59 |
19. | Koubová Hana | DKP0558 | A | Oddíl OB Kotlářka | 28:21 | + 7:15 |
20. | Gallo Natálie | AOP0652 | A | Orientační Běh Opava | 28:35 | + 7:29 |
21. | Haasová Klára | LPU0655 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:56 | + 7:50 |
22. | Dušková Tereza | TBM0554 | A | KOS TJ Tesla Brno | 29:12 | + 8:06 |
23. | Housková Barbora | DOR0655 | A | OK Dobříš | 29:33 | + 8:27 |
24. | Jílková Lenka | UOL0654 | A | SOB Olomouc | 29:39 | + 8:33 |
25. | Štemberová Bára | TJN0650 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:59 | + 8:53 |
26. | Pišová Adéla | LCE0551 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:02 | + 8:56 |
27. | Mellanová Judita | TUR0559 | A | OOB TJ Turnov | 30:18 | + 9:12 |
28. | Kosobudová Anna | VTA0551 | A | SC vebr-sport | 30:31 | + 9:25 |
29. | Ehlová Martina | TBM0655 | A | KOS TJ Tesla Brno | 30:39 | + 9:33 |
30. | Kožíšková Kateřina | VPM0652 | A | KOS Slavia Plzeň | 30:48 | + 9:42 |
31. | Urbánková Eva | ONO0650 | A | SKOB Ostrov | 31:07 | + 10:01 |
32. | Doušková Hana | TBM0659 | A | KOS TJ Tesla Brno | 31:30 | + 10:24 |
33. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 31:47 | + 10:41 |
34. | Beránková Šárka | VPM0551 | A | KOS Slavia Plzeň | 32:26 | + 11:20 |
35. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | A | SK Studenec | 32:37 | + 11:31 |
35. | Lošťáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | 32:37 | + 11:31 |
37. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | A | Orientační Běh Opava | 32:45 | + 11:39 |
38. | Holíková Simona | ONO0553 | A | SKOB Ostrov | 32:57 | + 11:51 |
39. | Slavíková Tereza | CHT0656 | A | OOB SK Chrast | 33:04 | + 11:58 |
40. | Švecová Karolína | ZVO0557 | A | OB SK Zvole | 33:19 | + 12:13 |
40. | Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | 33:19 | + 12:13 |
42. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | A | Oddíl OB Kotlářka | 33:59 | + 12:53 |
43. | Savruková Adéla | TJN0656 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:09 | + 13:03 |
44. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | A | Slavia Liberec orienteering | 35:16 | + 14:10 |
45. | Cejpková Karolína | SRK0552 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:37 | + 14:31 |
46. | Štětínská Tereza | MOV0751 | A | SKOB Ostrava | 35:54 | + 14:48 |
47. | Podoubská Adéla | TJN0658 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:14 | + 15:08 |
47. | Šaňáková Marie | UOL0651 | A | SOB Olomouc | 36:14 | + 15:08 |
49. | Pekařová Nela | VTA0552 | A | SC vebr-sport | 37:05 | + 15:59 |
50. | Srbová Michaela | LPU0557 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:03 | + 19:57 |
51. | Výchová Veronika | SRK0557 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:05 | + 19:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulířová Ema | TAP0452 | A | KOB Tretra Praha | 25:41 | |
2. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:24 | + 0:43 |
3. | Tichá Dorotea | DKP0351 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:53 | + 1:12 |
4. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:01 | + 1:20 |
5. | Poborská Eliška | DKP0358 | A | Oddíl OB Kotlářka | 28:02 | + 2:21 |
6. | Rotková Markéta | ZBM0455 | A | SK Žabovřesky Brno | 29:19 | + 3:38 |
7. | Vávrová Vanda | HOR0350 | A | TJ Jiskra Hořice | 29:57 | + 4:16 |
8. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | A | USK Praha | 30:29 | + 4:48 |
9. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:36 | + 4:55 |
10. | Thýnová Martina | SHK0350 | A | OK Slavia Hradec Králové | 31:07 | + 5:26 |
11. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | A | SKOB Zlín | 31:09 | + 5:28 |
11. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | A | Team Jizerky | 31:09 | + 5:28 |
13. | Šestáková Marie | VLI0452 | A | Slavia Liberec orienteering | 31:10 | + 5:29 |
14. | Janovská Vendula | JIL0453 | A | OK Jilemnice | 31:20 | + 5:39 |
15. | Aschermannová Klára | VSP0454 | A | USK Praha | 31:26 | + 5:45 |
16. | Kubáková Nela | SJH0451 | A | SOS Jindřichův Hradec | 31:31 | + 5:50 |
17. | Pecko Sára | ONO0452 | A | SKOB Ostrov | 32:04 | + 6:23 |
18. | Štraitová Jolana | VSP0456 | A | USK Praha | 32:13 | + 6:32 |
18. | Binarová Adéla | UOL0452 | A | SOB Olomouc | 32:13 | + 6:32 |
20. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | A | Orientační sporty Písek | 32:21 | + 6:40 |
21. | Richtrová Kamila | VPM0451 | A | KOS Slavia Plzeň | 32:47 | + 7:06 |
22. | Krejčová Lucie | ROU0453 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 33:00 | + 7:19 |
23. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | A | Orientační Běh Opava | 33:03 | + 7:22 |
24. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:05 | + 7:24 |
25. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:11 | + 7:30 |
26. | Stoklasová Zuzana | LPU0456 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 33:14 | + 7:33 |
26. | Chrzová Eliška | PGP0353 | A | SK Praga | 33:14 | + 7:33 |
28. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | A | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:16 | + 7:35 |
29. | Bídová Markéta | UOL0352 | A | SOB Olomouc | 33:22 | + 7:41 |
30. | Pachmannová Bára | AOP0351 | A | Orientační Běh Opava | 34:54 | + 9:13 |
31. | Dvořáková Hana | PGP0355 | A | SK Praga | 34:59 | + 9:18 |
32. | Bednaříková Emma | PBM0359 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 35:09 | + 9:28 |
33. | Skácelová Adéla | JJN0454 | A | Team Jizerky | 35:49 | + 10:08 |
34. | Chvátilová Johana | PHK0450 | A | OK 99 Hradec Králové | 35:51 | + 10:10 |
35. | Švecová Anežka | ZVO0352 | A | OB SK Zvole | 36:05 | + 10:24 |
36. | Brožková Tereza | LPU0457 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 36:51 | + 11:10 |
37. | Podrábská Alžběta | JJN0452 | A | Team Jizerky | 40:30 | + 14:49 |
38. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | B | Oddíl OB Kotlářka | 41:20 | + 15:39 |
39. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 42:47 | + 17:06 |
40. | Kološová Veronika | LPU0351 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 43:11 | + 17:30 |
Barnatová Klára | ZBM0352 | A | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Adéla | PHK0255 | A | OK 99 Hradec Králové | 27:20 | 7473 | |
2. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | R | Oddíl OB Kotlářka | 31:01 | + 3:41 | 6625 |
3. | Mašínová Anna | TJN0152 | R | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:22 | + 4:02 | 6545 |
4. | Vejražková Rozárka | TUR0151 | R | OOB TJ Turnov | 31:34 | + 4:14 | 6499 |
5. | Pekařová Jana | TUR0252 | R | OOB TJ Turnov | 31:43 | + 4:23 | 6464 |
6. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 31:44 | + 4:24 | 6460 |
7. | Marková Ema | SSU0252 | A | SK Severka Šumperk | 32:20 | + 5:00 | 6322 |
8. | Bednaříková Sára | LCE0252 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:26 | + 5:06 | 6299 |
9. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | R | KOS TJ Tesla Brno | 33:23 | + 6:03 | 6081 |
10. | Mrózek Teresa | SIT0251 | A | OK SILESIA | 33:59 | + 6:39 | 5943 |
11. | Martanová Elin | TUR0253 | R | OOB TJ Turnov | 34:03 | + 6:43 | 5927 |
12. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SOS Jindřichův Hradec | 34:26 | + 7:06 | 5839 |
13. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | A | OK Slavia Hradec Králové | 34:54 | + 7:34 | 5732 |
14. | Holečková Petra | SHK0250 | A | OK Slavia Hradec Králové | 35:15 | + 7:55 | 5651 |
15. | Šafková Sofie | KAM0153 | E | OK Kamenice | 35:23 | + 8:03 | 5620 |
16. | Horáková Barbora | VSP0150 | R | USK Praha | 35:40 | + 8:20 | 5555 |
17. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:24 | + 9:04 | 5386 |
18. | Rýdlová Magdaléna | JJN0252 | A | Team Jizerky | 37:08 | + 9:48 | 5218 |
19. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | R | Team Jizerky | 38:50 | + 11:30 | 4827 |
20. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | A | Nejdek Orienteering | 39:06 | + 11:46 | 4765 |
21. | Raková Petra | SHK0251 | A | OK Slavia Hradec Králové | 39:55 | + 12:35 | 4577 |
22. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | A | SOB Olomouc | 39:56 | + 12:36 | 4574 |
23. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | A | SC vebr-sport | 40:28 | + 13:08 | 4451 |
24. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | A | OK Dobříš | 40:54 | + 13:34 | 4351 |
25. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:58 | + 13:38 | 4336 |
26. | Šklíbová Míša | TJN0153 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:54 | + 14:34 | 4121 |
27. | Wartewig Anna | 001 | C | Sonnenschein | 41:59 | + 14:39 | |
28. | Nováková Světlana | NPA0151 | A | SK LOB Nová Paka | 43:01 | + 15:41 | 3864 |
29. | Podrábská Marie | JJN0251 | A | Team Jizerky | 44:54 | + 17:34 | 3431 |
30. | Svobodová Anna | VTA0151 | A | SC vebr-sport | 47:48 | + 20:28 | 2764 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 33:26 | 10528 | |
2. | Čechová Tereza | KAM9852 | E | OK Kamenice | 35:33 | + 2:07 | 9925 |
3. | Šimková Johanka | ZBM9350 | E | SK Žabovřesky Brno | 36:36 | + 3:10 | 9626 |
4. | Peterová Jana | LPU0057 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 36:53 | + 3:27 | 9545 |
5. | Štičková Anna | SSU9651 | E | SK Severka Šumperk | 37:33 | + 4:07 | 9355 |
6. | Teplá Karolína | SHK9251 | E | OK Slavia Hradec Králové | 37:34 | + 4:08 | 9350 |
7. | Zháňalová Barbora | ZBM9354 | E | SK Žabovřesky Brno | 37:53 | + 4:27 | 9260 |
8. | Nieke Patricia | TUR9552 | R | OOB TJ Turnov | 38:03 | + 4:37 | 9213 |
9. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | E | OK 99 Hradec Králové | 38:46 | + 5:20 | 9009 |
10. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 38:59 | + 5:33 | 8947 |
11. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 39:25 | + 5:59 | 8823 |
12. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | R | OOB TJ Turnov | 39:26 | + 6:00 | 8819 |
13. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | E | SK Žabovřesky Brno | 39:41 | + 6:15 | 8747 |
14. | Nechanická Klára | TBM0055 | E | KOS TJ Tesla Brno | 39:43 | + 6:17 | 8738 |
15. | Sieglová Eliška | PGP9954 | E | SK Praga | 39:58 | + 6:32 | 8667 |
16. | Bogarová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 40:40 | + 7:14 | 8467 |
17. | Perůtková Jindra | LCE8989 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:00 | + 7:34 | 8372 |
18. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:35 | + 8:09 | 8206 |
19. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 41:56 | + 8:30 | 8106 |
20. | Klusáčková Magdaléna | ZBM9452 | E | SK Žabovřesky Brno | 42:11 | + 8:45 | 8035 |
21. | Semrádová Jana | CHC9951 | C | K.O.B. Choceň | 42:17 | + 8:51 | 8007 |
22. | Grycová Kateřina | TBM0058 | R | KOS TJ Tesla Brno | 42:58 | + 9:32 | 7812 |
22. | Kavánková Iva | TZL9753 | C | SKOB Zlín | 42:58 | + 9:32 | 7812 |
24. | Poklopová Lenka | SSU8952 | R | SK Severka Šumperk | 43:04 | + 9:38 | 7784 |
25. | Benešová Jana | CTB9452 | R | SK OB Chotěboř | 43:55 | + 10:29 | 7541 |
26. | Hájková Eliška | KAM9851 | C | OK Kamenice | 44:31 | + 11:05 | 7371 |
27. | Opálková Martina | TBM0056 | R | KOS TJ Tesla Brno | 45:11 | + 11:45 | 7181 |
28. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | E | SK Žabovřesky Brno | 45:32 | + 12:06 | 7081 |
29. | Sklenářová Radka | LCE9250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:39 | + 12:13 | 7048 |
30. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | R | SKOB Zlín | 46:26 | + 13:00 | 6825 |
31. | Thýnová Nikola | SHK0051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 50:26 | + 17:00 | 5685 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB Tretra Praha | 36:58 | 7914 | |
2. | Mádlová Věra | PBM8951 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 38:44 | + 1:46 | 7560 |
3. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | R | Sportcentrum Jičín | 39:00 | + 2:02 | 7506 |
4. | Dékány Pavla | LCE9052 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:39 | + 2:41 | 7376 |
5. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | R | SKOB Zlín | 41:21 | + 4:23 | 7035 |
6. | Korpasová Tereza | TBM9898 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:38 | + 6:40 | 6578 |
7. | Červená Adéla | SHK9755 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:06 | + 7:08 | 6484 |
8. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:12 | + 8:14 | 6264 |
9. | Žaloudková Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:36 | + 8:38 | 6184 |
10. | Špringlová Kamila | TBM0050 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:54 | + 8:56 | 6124 |
11. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:42 | + 12:44 | 5363 |
12. | Kašparová Lucie | CHT9652 | C | OOB SK Chrast | 52:35 | + 15:37 | 4785 |
13. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:08 | + 17:10 | 4474 |
14. | Vlachová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 54:38 | + 17:40 | 4374 |
15. | Podešvová Vlasta | TJN9250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:59 | + 20:01 | 3903 |
16. | Adamová Eva | ZBM8772 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:59 | + 22:01 | 3503 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | A | USK Praha | 23:59 | |
2. | Stehlík Šimon | LPM0501 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 24:33 | + 0:34 |
3. | Hanuš Filip | VRL0604 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:57 | + 1:58 |
4. | Strýček Jan | PBM0503 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 26:50 | + 2:51 |
5. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 27:12 | + 3:13 |
6. | Račanský Jakub | TBM0503 | A | KOS TJ Tesla Brno | 27:33 | + 3:34 |
7. | Štěpánek Jan | TBM0607 | A | KOS TJ Tesla Brno | 27:47 | + 3:48 |
8. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | A | SK Žabovřesky Brno | 27:53 | + 3:54 |
9. | Prášil Tomáš | TTR0501 | A | OOB Třebíč | 28:02 | + 4:03 |
10. | Brosch Ondřej | RBK0606 | A | SK Radioklub Blansko | 28:31 | + 4:32 |
11. | Elleder David | TAP0615 | A | KOB Tretra Praha | 28:33 | + 4:34 |
12. | Nouza Michal | SJH0505 | A | SOS Jindřichův Hradec | 28:43 | + 4:44 |
13. | Heller Jiří | ROU0501 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 29:59 | + 6:00 |
14. | Svoboda Antonín | VPM0601 | A | KOS Slavia Plzeň | 30:01 | + 6:02 |
15. | Nemšovský Filip | VSP0500 | A | USK Praha | 30:18 | + 6:19 |
16. | Meduna Filip | ONO0603 | A | SKOB Ostrov | 30:24 | + 6:25 |
17. | Malý Antonín | JIL0501 | A | OK Jilemnice | 30:35 | + 6:36 |
18. | Čihák Jan | HOR0601 | A | TJ Jiskra Hořice | 30:46 | + 6:47 |
19. | Melišík Jan | TAP0502 | A | KOB Tretra Praha | 30:51 | + 6:52 |
20. | Bukovác Filip | PBM0501 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 30:52 | + 6:53 |
21. | Mairich Filip | JJN0600 | A | Team Jizerky | 30:57 | + 6:58 |
22. | Otruba František | PLU0501 | A | TJ SOKOL Plumlov | 31:27 | + 7:28 |
23. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | A | OOB TJ Turnov | 31:28 | + 7:29 |
23. | Vítek Matěj | SJI0500 | A | OK Jihlava | 31:28 | + 7:29 |
25. | Srb Vladimír | SJI0701 | A | OK Jihlava | 31:39 | + 7:40 |
26. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | A | Oddíl OB Kotlářka | 32:09 | + 8:10 |
27. | Votoček Michal | JIL0601 | A | OK Jilemnice | 32:30 | + 8:31 |
28. | Němec David | LPM0504 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 32:32 | + 8:33 |
29. | Sláma Šimon | LCE0502 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:36 | + 8:37 |
30. | Habán Oliver | JJN0602 | A | Team Jizerky | 32:41 | + 8:42 |
31. | Jelínek Filip | LPU0514 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:52 | + 8:53 |
32. | Pernička Václav | TZL0602 | A | SKOB Zlín | 33:48 | + 9:49 |
33. | Sobotka Ivo | OPI0600 | A | Orientační sporty Písek | 34:02 | + 10:03 |
34. | Dolejší Jan | DOK0602 | A | OK Doksy | 34:03 | + 10:04 |
35. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 34:07 | + 10:08 |
36. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | A | SK Žabovřesky Brno | 35:02 | + 11:03 |
37. | Štorek Jan | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 35:52 | + 11:53 |
38. | Štichhauer Adam | LPU0603 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 36:01 | + 12:02 |
39. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | A | SKOB Ostrava | 36:23 | + 12:24 |
40. | Stach Ondřej | JIL0602 | A | OK Jilemnice | 36:33 | + 12:34 |
41. | Bárta Viktor | ZVO0601 | A | OB SK Zvole | 36:36 | + 12:37 |
42. | Skripnik Nikola | FSP0600 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:20 | + 14:21 |
43. | Smolka Jakub | TAP0500 | A | KOB Tretra Praha | 38:29 | + 14:30 |
44. | Odehnal Tomáš | PBM0500 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 38:53 | + 14:54 |
45. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:26 | + 15:27 |
46. | Borunský Matěj | AOP0600 | A | Orientační Běh Opava | 39:36 | + 15:37 |
47. | Štábl Patrik | KSU0606 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:30 | + 16:31 |
48. | Byrtus Jakub | SIT0502 | B | OK SILESIA | 41:10 | + 17:11 |
49. | Huleja Martin | TZL0604 | A | SKOB Zlín | 41:13 | + 17:14 |
50. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:58 | + 18:59 |
51. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | A | KOB Tretra Praha | 43:43 | + 19:44 |
52. | Jordán Alexandr | KSU0626 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:13 | + 20:14 |
53. | Hájek Dominik | LPU0607 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 44:28 | + 20:29 |
54. | Šípek Ondřej | LPU0505 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 45:12 | + 21:13 |
55. | Hendrych Vít | SJI0601 | A | OK Jihlava | 45:54 | + 21:55 |
56. | Fajfr Marek | LPU0612 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 56:28 | + 32:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tkáč Matěj | JJN0401 | A | Team Jizerky | 27:56 | |
2. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | A | Team Jizerky | 28:09 | + 0:13 |
3. | Valík Adam | AOP0301 | A | Orientační Běh Opava | 28:38 | + 0:42 |
4. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 28:44 | + 0:48 |
5. | Haas Filip | LPU0401 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:52 | + 0:56 |
6. | Donda Jiří | ONO0403 | A | SKOB Ostrov | 29:33 | + 1:37 |
7. | Šauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia Plzeň | 29:36 | + 1:40 |
8. | Čepička Ladislav | LPM0303 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 29:45 | + 1:49 |
9. | Mitzafon Peleg | 0110003 | C | nereg. | 30:02 | + 2:06 |
9. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 30:02 | + 2:06 |
11. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | A | SK Žabovřesky Brno | 30:05 | + 2:09 |
12. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 30:15 | + 2:19 |
13. | Urbánek Adam | ZBM0302 | A | SK Žabovřesky Brno | 30:18 | + 2:22 |
14. | Kolář Šimon | SHK0405 | A | OK Slavia Hradec Králové | 30:35 | + 2:39 |
15. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | A | KOB Baník Sokolov | 30:57 | + 3:01 |
16. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:22 | + 3:26 |
17. | Kožina Štěpán | PGP0300 | A | SK Praga | 31:34 | + 3:38 |
18. | Škácha Vít | DKP0310 | A | Oddíl OB Kotlářka | 31:52 | + 3:56 |
19. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 32:00 | + 4:04 |
20. | Orany Vojtěch | SJI0401 | A | OK Jihlava | 32:02 | + 4:06 |
21. | Titz Adam | VSP0401 | A | USK Praha | 32:08 | + 4:12 |
22. | Gryc Ondřej | TBM0406 | A | KOS TJ Tesla Brno | 32:21 | + 4:25 |
23. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:23 | + 4:27 |
24. | Kabát Martin | PGP0408 | A | SK Praga | 32:31 | + 4:35 |
25. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | A | OOB TJ Turnov | 32:34 | + 4:38 |
26. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | A | OK Slavia Hradec Králové | 32:56 | + 5:00 |
27. | Fajfer Filip | NPA0401 | A | SK LOB Nová Paka | 33:40 | + 5:44 |
28. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 33:43 | + 5:47 |
29. | Bialožyt Marek | TRI0301 | A | TJ TŽ Třinec | 33:49 | + 5:53 |
30. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | B | OK SILESIA | 34:03 | + 6:07 |
31. | Lesák Ondřej | TJN0306 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:07 | + 6:11 |
32. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:37 | + 6:41 |
33. | Kučera Jáchym | DOR0301 | A | OK Dobříš | 34:40 | + 6:44 |
34. | Procinger Jakub | VRL0305 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:53 | + 6:57 |
35. | Venhoda Matěj | SJI0301 | A | OK Jihlava | 35:23 | + 7:27 |
36. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 35:37 | + 7:41 |
37. | Doušek Tomáš | TBM0401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 36:34 | + 8:38 |
38. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 38:15 | + 10:19 |
39. | Sobotka Radim | OPI0300 | A | Orientační sporty Písek | 38:32 | + 10:36 |
40. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | A | SK Žabovřesky Brno | 39:15 | + 11:19 |
40. | Fábera David | SHK0305 | A | OK Slavia Hradec Králové | 39:15 | + 11:19 |
42. | Snížek Martin | DOR0405 | A | OK Dobříš | 39:58 | + 12:02 |
43. | Havlíček Albert | BSO0304 | A | KOB Baník Sokolov | 40:18 | + 12:22 |
44. | Pokorný Jan | JJN0400 | A | Team Jizerky | 42:35 | + 14:39 |
45. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:18 | + 17:22 |
46. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | A | SK Radioklub Blansko | 54:11 | + 26:15 |
Novák Stanislav | NPA0404 | A | SK LOB Nová Paka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | R | Orientační Běh Opava | 31:05 | 8062 | |
2. | Malačka Milan | DKP0210 | A | Oddíl OB Kotlářka | 31:40 | + 0:35 | 7914 |
3. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | R | OK Jilemnice | 31:43 | + 0:38 | 7902 |
4. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | R | SK Žabovřesky Brno | 31:45 | + 0:40 | 7893 |
5. | Janovský Tomáš | PGP0101 | R | SK Praga | 32:16 | + 1:11 | 7763 |
6. | Nechanický Jan | TBM0200 | R | KOS TJ Tesla Brno | 32:42 | + 1:37 | 7653 |
7. | Janas Petr | PGP0200 | A | SK Praga | 32:59 | + 1:54 | 7582 |
8. | Švadlena Michal | CHC0101 | R | K.O.B. Choceň | 33:09 | + 2:04 | 7539 |
9. | Škvor Adam | KAM0202 | R | OK Kamenice | 33:23 | + 2:18 | 7480 |
10. | Šafka Sebastian | KAM0101 | R | OK Kamenice | 33:38 | + 2:33 | 7417 |
11. | Hájek Kryštof | TUR0212 | R | OOB TJ Turnov | 33:54 | + 2:49 | 7350 |
12. | Macek Ondřej | LPU0209 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 34:15 | + 3:10 | 7261 |
13. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 34:24 | + 3:19 | 7223 |
14. | Mareček Šimon | LPU0222 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 34:44 | + 3:39 | 7139 |
15. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | A | KOB Tretra Praha | 34:48 | + 3:43 | 7122 |
16. | Melišík Martin | TAP0200 | R | KOB Tretra Praha | 36:08 | + 5:03 | 6785 |
17. | Ivri Matan | 0110002 | C | nereg. | 36:10 | + 5:05 | |
18. | Yasur Rotem | 0110001 | C | nereg. | 37:30 | + 6:25 | |
19. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | A | OOB TJ Turnov | 38:02 | + 6:57 | 6305 |
20. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 39:20 | + 8:15 | 5976 |
21. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 39:37 | + 8:32 | 5905 |
22. | Jirka Matyáš | UOL0203 | A | SOB Olomouc | 40:01 | + 8:56 | 5804 |
23. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 40:23 | + 9:18 | 5711 |
24. | Mrskoč Marek | LPU0205 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 40:33 | + 9:28 | 5669 |
25. | Novák Přemysl | DKP0107 | A | Oddíl OB Kotlářka | 40:38 | + 9:33 | 5648 |
26. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 40:56 | + 9:51 | 5572 |
27. | Kovařík Martin | SIT0101 | A | OK SILESIA | 41:38 | + 10:33 | 5395 |
28. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:01 | + 11:56 | 5045 |
29. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 43:02 | + 11:57 | 5041 |
30. | Paleček Ondřej | STH0105 | R | SK Studenec | 43:40 | + 12:35 | 4881 |
31. | Newiak Nick | NEK0101 | A | Nejdek Orienteering | 44:31 | + 13:26 | 4666 |
32. | Svoboda Radek | STE0207 | A | SK SKI-OB Šternberk | 44:40 | + 13:35 | 4628 |
33. | Cícha Matěj | TTR0102 | A | OOB Třebíč | 48:54 | + 17:49 | 3558 |
34. | Mencl Jan | TUR0201 | A | OOB TJ Turnov | 50:40 | + 19:35 | 3112 |
35. | Krč Matěj | KSU0101 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:45 | + 20:40 | 2838 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 32:40 | 10799 | |
2. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 34:08 | + 1:28 | 10351 |
3. | Křivda Tomáš | CHC9901 | E | K.O.B. Choceň | 35:10 | + 2:30 | 10035 |
4. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:08 | + 3:28 | 9739 |
5. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 36:28 | + 3:48 | 9637 |
6. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 37:10 | + 4:30 | 9423 |
7. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 37:56 | + 5:16 | 9189 |
8. | Glonek Jakub | KAM9602 | E | OK Kamenice | 38:04 | + 5:24 | 9148 |
9. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 38:07 | + 5:27 | 9132 |
10. | Horčička Vít | TBM9919 | E | KOS TJ Tesla Brno | 38:12 | + 5:32 | 9107 |
11. | Fürst Matouš | DOK9602 | R | OK Doksy | 38:15 | + 5:35 | 9092 |
12. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 38:24 | + 5:44 | 9046 |
13. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Orientační Běh Opava | 38:28 | + 5:48 | 9025 |
14. | Chloupek Adam | LCE9300 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:29 | + 5:49 | 9020 |
15. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Žabovřesky Brno | 38:37 | + 5:57 | 8980 |
16. | Procházka David | LPU9113 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 38:47 | + 6:07 | 8929 |
17. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 38:52 | + 6:12 | 8903 |
18. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 38:55 | + 6:15 | 8888 |
19. | Wolf Daniel | TUR9100 | R | OOB TJ Turnov | 38:56 | + 6:16 | 8883 |
19. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | C | KOB Dobruška | 38:56 | + 6:16 | 8883 |
21. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 38:57 | + 6:17 | 8878 |
22. | Kozák Osvald | TBM8201 | E | KOS TJ Tesla Brno | 39:03 | + 6:23 | 8847 |
23. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 39:12 | + 6:32 | 8801 |
24. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 39:14 | + 6:34 | 8791 |
25. | Melecký Martin | SSU9001 | C | SK Severka Šumperk | 40:27 | + 7:47 | 8419 |
26. | Bendák Jan | PHK9800 | R | OK 99 Hradec Králové | 40:31 | + 7:51 | 8398 |
27. | Navrátil Šimon | PGP9702 | R | SK Praga | 40:39 | + 7:59 | 8358 |
28. | Roudný Martin | LPU0002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 40:55 | + 8:15 | 8276 |
29. | Jílek Ondřej | KSU9908 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:56 | + 8:16 | 8271 |
30. | Wolf Filip | TUR9701 | R | OOB TJ Turnov | 41:23 | + 8:43 | 8133 |
31. | Hirš Otakar | ZBM9801 | E | SK Žabovřesky Brno | 41:33 | + 8:53 | 8082 |
32. | Poklop Martin | SSU8802 | R | SK Severka Šumperk | 41:59 | + 9:19 | 7950 |
33. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 42:24 | + 9:44 | 7823 |
34. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 42:47 | + 10:07 | 7705 |
35. | Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | 42:52 | + 10:12 | 7680 |
36. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:42 | + 11:02 | 7425 |
37. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 45:26 | + 12:46 | 6895 |
38. | Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 46:35 | + 13:55 | 6543 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dragowski Kuba | TUR9003 | R | OOB TJ Turnov | 34:57 | 8229 | |
2. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:23 | + 2:26 | 7708 |
3. | Thoř Tomáš | TUR9904 | R | OOB TJ Turnov | 37:48 | + 2:51 | 7619 |
4. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB ALFA Brno | 37:57 | + 3:00 | 7587 |
5. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | R | SK Žabovřesky Brno | 38:01 | + 3:04 | 7573 |
6. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:24 | + 3:27 | 7491 |
7. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:32 | + 3:35 | 7462 |
8. | Goldschmidt Tobiáš | TBM0005 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:43 | + 3:46 | 7423 |
9. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:04 | + 4:07 | 7348 |
10. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 39:05 | + 4:08 | 7345 |
11. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 39:30 | + 4:33 | 7256 |
12. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:52 | + 4:55 | 7177 |
13. | Bořil Tomáš | TBM8833 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:53 | + 4:56 | 7174 |
14. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:56 | + 4:59 | 7163 |
15. | Neumann Josef | TUR8407 | C | OOB TJ Turnov | 40:20 | + 5:23 | 7077 |
16. | Zimmermann Jakub | TBM8911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:23 | + 5:26 | 7067 |
17. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:24 | + 5:27 | 7063 |
18. | Kos Tomáš | LPU9303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:38 | + 5:41 | 7013 |
19. | Klusáček Jan | ZBM9301 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:44 | + 5:47 | 6992 |
20. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 41:17 | + 6:20 | 6874 |
21. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:37 | + 6:40 | 6803 |
22. | Gebrt Jan | SHK9801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:48 | + 6:51 | 6764 |
23. | Mikel David | TZL9703 | C | SKOB Zlín | 41:53 | + 6:56 | 6746 |
24. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:04 | + 7:07 | 6707 |
25. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:11 | + 7:14 | 6682 |
26. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 42:24 | + 7:27 | 6635 |
27. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 42:32 | + 7:35 | 6607 |
28. | Bravený Vít | ZBM9102 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:51 | + 7:54 | 6539 |
29. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:09 | + 8:12 | 6475 |
30. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:16 | + 8:19 | 6450 |
31. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 43:26 | + 8:29 | 6414 |
32. | Čech Petr | SJI0001 | R | OK Jihlava | 44:01 | + 9:04 | 6290 |
33. | Kazda Adam | TJN9104 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:04 | + 9:07 | 6279 |
34. | Srb Vladimír | SJI7801 | C | OK Jihlava | 44:26 | + 9:29 | 6200 |
35. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:31 | + 9:34 | 6183 |
36. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:59 | + 10:02 | 6083 |
37. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:28 | + 10:31 | 5979 |
38. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 45:52 | + 10:55 | 5894 |
39. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 46:19 | + 11:22 | 5798 |
40. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 46:31 | + 11:34 | 5755 |
41. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:32 | + 11:35 | 5751 |
42. | Zelenin Anatoly | 0010002 | C | Sonnenschein | 46:36 | + 11:39 | |
43. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:39 | + 11:42 | 5726 |
44. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 47:18 | + 12:21 | 5587 |
45. | Kožoušek Adam | ZBM8512 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:26 | + 12:29 | 5559 |
46. | Gedeon Dominik | KSU9900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:35 | + 13:38 | 5313 |
47. | Hraboš Matej | TBM9547 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:40 | + 13:43 | 5295 |
48. | Karásek Matěj | SJC0001 | R | Sportcentrum Jičín | 50:53 | + 15:56 | 4821 |
49. | Michek David | TJN9802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:38 | + 16:41 | 4660 |
50. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:59 | + 17:02 | 4586 |
51. | Fiala Jan | ZBM7205 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:39 | + 20:42 | 3801 |
52. | Chaloupka Josef | UOL9801 | C | SOB Olomouc | 56:10 | + 21:13 | 3691 |
53. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:28 | + 28:31 | 2129 |
54. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ SOKOL Plumlov | 64:34 | + 29:37 | 1894 |
55. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 68:33 | + 33:36 | 1042 |
Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |