Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.09.2020
Místo konání:
Konecchlumí
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Chlum - mohyla, 1:10000, e=5 m
Ředitel závodu:
Hanzl Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Palas Jan - R3
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad za chladného počasí. Žádný protest nebyl podán. Nikdo nebyl zraněn. Výsledky byly schváleny hlavním rozhodčím v plném rozsahu.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
D10N
3.67 km, 130 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 20:06
2. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 20:53 + 0:47
3. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 24:10 + 4:04
4. Nováková Věra STH1055 SK Studenec 24:33 + 4:27
5. Horáková Anna Marie LPU1256 OK Lokomotiva Pardubice 25:53 + 5:47
6. Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové 28:20 + 8:14
7. Dytrychová Lucie SHK1055 OK Slavia Hradec Králové 28:31 + 8:25
8. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 31:01 + 10:55
9. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 31:16 + 11:10
10. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 33:02 + 12:56
11. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 42:10 + 22:04
12. Fischerová Tereza STH1152 SK Studenec 43:14 + 23:08
Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
D10C
2.63 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 20:40
2. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 21:15 + 0:35
3. Laštovková Zuzana JIL1051 OK Jilemnice 21:41 + 1:01
4. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 23:06 + 2:26
5. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 23:29 + 2:49
6. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 23:59 + 3:19
7. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 25:19 + 4:39
8. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 25:22 + 4:42
9. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 26:02 + 5:22
10. Vrbatová Barbora HOS1051 TJ Tatran Hostinné 27:08 + 6:28
11. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 27:55 + 7:15
12. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 30:04 + 9:24
13. Rozsívalová Kateřina LTU1051 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:59 + 10:19
14. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 31:00 + 10:20
15. Dvorská Veronika CHC1054 K.O.B. Choceň 31:27 + 10:47
16. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 31:53 + 11:13
17. Hakenová Petra STH1251 SK Studenec 32:09 + 11:29
18. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 34:46 + 14:06
19. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 17:24
20. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:10 + 17:30
21. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:34 + 17:54
22. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:50 + 26:10
Jodasová Eliška VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D12C
2.76 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 21:30
2. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 22:46 + 1:16
3. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 23:33 + 2:03
4. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:08 + 2:38
5. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:11 + 2:41
6. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:24 + 2:54
7. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 25:33 + 4:03
8. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 25:37 + 4:07
9. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:10 + 5:40
10. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:18 + 7:48
11. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 29:45 + 8:15
12. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 30:08 + 8:38
13. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 30:31 + 9:01
14. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 31:54 + 10:24
15. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 32:04 + 10:34
16. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 33:21 + 11:51
17. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:49 + 12:19
18. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 33:56 + 12:26
19. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 34:28 + 12:58
20. Kaplanová Viktorie HJL0850 Sokol Horní Jelení 34:38 + 13:08
21. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 35:56 + 14:26
22. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 36:10 + 14:40
23. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 37:07 + 15:37
24. Hamáková Adéla HJL0851 Sokol Horní Jelení 37:43 + 16:13
25. Dvořáková Johanka VRL0853 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:44 + 22:14
26. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 50:33 + 29:03
27. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 51:18 + 29:48
28. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 59:30 + 38:00
29. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 67:12 + 45:42
Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod DISK
MS Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 23:41 + 2:11
MS Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 28:18 + 6:48
D12D
2.64 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:19
2. Komárková Veronika CHC0955 K.O.B. Choceň 27:09 + 0:50
3. Panáčková Alžběta SHK0859 OK Slavia Hradec Králové 28:24 + 2:05
4. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 31:33 + 5:14
5. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 32:04 + 5:45
6. Kolmanová Anna JIL0953 OK Jilemnice 36:02 + 9:43
7. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 40:46 + 14:27
8. Komárková Anna CHC0852 K.O.B. Choceň 44:22 + 18:03
Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk DISK
D14C
2.96 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 21:21
2. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 22:26 + 1:05
3. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 23:27 + 2:06
4. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 23:29 + 2:08
5. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 23:44 + 2:23
6. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 24:00 + 2:39
7. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 24:35 + 3:14
7. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 24:35 + 3:14
9. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 24:39 + 3:18
10. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 24:51 + 3:30
11. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 25:32 + 4:11
12. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 26:31 + 5:10
13. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 26:57 + 5:36
14. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 28:27 + 7:06
15. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 28:39 + 7:18
16. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 29:53 + 8:32
17. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 30:30 + 9:09
18. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 30:47 + 9:26
19. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 31:19 + 9:58
20. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 32:29 + 11:08
21. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 33:40 + 12:19
22. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 34:10 + 12:49
23. Solařová Linda SHK0758 OK Slavia Hradec Králové 36:52 + 15:31
24. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:19 + 15:58
25. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 42:25 + 21:04
26. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:29 + 21:08
27. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:06 + 21:45
28. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 43:11 + 21:50
29. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:27 + 23:06
30. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:10 + 44:49
MS Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 24:17 + 2:56
D14D
2.81 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílková Karolína 0020001 Vojice 36:25
2. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 40:14 + 3:49
3. Martínková Viola VRL0754 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:39 + 12:14
D16C
3.49 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 26:48
2. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:39 + 0:51
3. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 30:04 + 3:16
4. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 30:58 + 4:10
5. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:04 + 4:16
6. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 31:52 + 5:04
7. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:01 + 5:13
8. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 32:31 + 5:43
9. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 32:49 + 6:01
10. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 33:12 + 6:24
11. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 33:39 + 6:51
12. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:28 + 10:40
13. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 38:24 + 11:36
14. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:06 + 13:18
15. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 40:08 + 13:20
16. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 40:34 + 13:46
17. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 41:20 + 14:32
18. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 43:07 + 16:19
19. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:20 + 17:32
20. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 46:17 + 19:29
21. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:41 + 19:53
22. Tučková Anna LPU0455 OK Lokomotiva Pardubice 47:21 + 20:33
23. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 49:38 + 22:50
24. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 60:58 + 34:10
25. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:30 + 55:42
D18C
3.61 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 30:17
2. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 31:27 + 1:10
3. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 32:33 + 2:16
4. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 32:35 + 2:18
5. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 32:46 + 2:29
6. Burešová Karolína ZAM0352 OB TJ Sokol Žamberk 33:11 + 2:54
7. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 34:11 + 3:54
8. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 34:57 + 4:40
9. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 35:05 + 4:48
10. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 35:42 + 5:25
11. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:00 + 5:43
12. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 38:55 + 8:38
13. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 39:33 + 9:16
14. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 46:34 + 16:17
D20C
4.84 km, 160 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 42:50
2. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 47:56 + 5:06
3. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 48:57 + 6:07
4. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 51:23 + 8:33
Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D21C
4.84 km, 160 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7514
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 38:50 7608
2. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 38:56 + 0:06 7589
3. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 40:13 + 1:23 7344
4. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 41:18 + 2:28 7137
5. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 42:24 + 3:34 6927
6. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 4:14 6799
7. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:21 + 5:31 6554
8. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 45:34 + 6:44 6322
9. Justová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 48:09 + 9:19 5828
10. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 48:11 + 9:21 5822
11. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 49:59 + 11:09 5478
12. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 52:10 + 13:20 5061
13. Goňová Nikola ZAM9752 OB TJ Sokol Žamberk 60:28 + 21:38 3475
14. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 63:06 + 24:16 2972
15. Viková Vendula JIL8951 OK Jilemnice 74:44 + 35:54 749
MS Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 39:59 + 1:09 0
D21D
4.17 km, 140 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2474
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 41:15 2611
2. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 44:50 + 3:35 2408
3. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 44:55 + 3:40 2403
4. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 49:22 + 8:07 2151
5. Škodová Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:11 + 12:56 1878
6. Bartošová Mirka PHK9151 OK 99 Hradec Králové 57:20 + 16:05 1700
7. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 63:41 + 22:26 1340
D35C
4.39 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 39:10
2. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 1:01
3. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 41:11 + 2:01
4. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 42:08 + 2:58
5. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 43:19 + 4:09
6. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 45:30 + 6:20
7. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 47:28 + 8:18
8. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 47:41 + 8:31
9. Fukátková Miroslava VIC7658 OB Vizovice 48:33 + 9:23
10. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 49:14 + 10:04
11. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:41 + 10:31
12. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 50:20 + 11:10
13. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 50:36 + 11:26
14. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:56 + 11:46
15. Sýkorová Zuzana PHK7950 OK 99 Hradec Králové 51:55 + 12:45
16. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 52:30 + 13:20
17. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 53:28 + 14:18
18. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 53:30 + 14:20
19. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 54:23 + 15:13
20. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 56:37 + 17:27
21. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 58:24 + 19:14
Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové DISK
Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D35D
4.05 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 35:58
2. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 40:46 + 4:48
3. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 40:53 + 4:55
4. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 42:03 + 6:05
5. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 42:32 + 6:34
6. Slavíková Jana SHK7352 OK Slavia Hradec Králové 44:23 + 8:25
7. Tomandlová Radka 0140002 HoRa 46:09 + 10:11
8. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 46:42 + 10:44
9. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 47:43 + 11:45
10. Linková Eva STH7753 SK Studenec 47:58 + 12:00
11. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 50:04 + 14:06
12. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 50:14 + 14:16
13. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 50:41 + 14:43
14. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 51:20 + 15:22
15. Jitka Jakubská 0090002 Jakubsky 51:38 + 15:40
16. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 52:02 + 16:04
17. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 52:08 + 16:10
18. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:51 + 16:53
19. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 53:33 + 17:35
20. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:04 + 18:06
21. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:13 + 18:15
22. Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk 57:33 + 21:35
23. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 58:21 + 22:23
24. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:38 + 22:40
25. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 58:55 + 22:57
26. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 61:49 + 25:51
27. Kárníková Kamila LPU8153 OK Lokomotiva Pardubice 62:15 + 26:17
28. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 65:37 + 29:39
29. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:30 + 30:32
30. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:19 + 31:21
31. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 67:35 + 31:37
32. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:31 + 44:33
33. Věříšová Lenka 0010001 Věříšovi 90:07 + 54:09
D45C
3.90 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 34:47
2. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 35:38 + 0:51
3. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 37:31 + 2:44
4. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 39:42 + 4:55
5. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 39:45 + 4:58
6. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:30 + 5:43
7. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:36 + 6:49
8. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 7:02
9. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 43:45 + 8:58
10. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 43:58 + 9:11
11. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 10:02
12. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 45:24 + 10:37
13. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 47:19 + 12:32
14. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:19 + 13:32
15. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 48:49 + 14:02
16. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:51 + 14:04
17. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:46 + 15:59
18. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:40 + 16:53
19. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:23 + 18:36
20. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 56:55 + 22:08
21. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:13 + 22:26
22. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 67:46 + 32:59
Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové DISK
Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D45D
3.36 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 40:59
2. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 41:16 + 0:17
3. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 42:11 + 1:12
4. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 43:19 + 2:20
5. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 44:51 + 3:52
6. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:20 + 4:21
7. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:07 + 6:08
8. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 53:59 + 13:00
9. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 54:58 + 13:59
10. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 61:11 + 20:12
11. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 63:14 + 22:15
12. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:32 + 26:33
13. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:52 + 28:53
14. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 76:49 + 35:50
15. Dudková Lada PDY7250 Běhej Poděbrady 93:00 + 52:01
MS Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 55:58 + 14:59
D55C
3.36 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 37:54
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 38:33 + 0:39
3. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 42:07 + 4:13
4. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 42:48 + 4:54
5. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 45:24 + 7:30
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 46:34 + 8:40
7. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 47:38 + 9:44
8. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:55 + 10:01
9. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 48:17 + 10:23
10. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 49:31 + 11:37
11. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:57 + 14:03
12. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 52:28 + 14:34
D55D
2.83 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 47:07
2. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:01 + 0:54
3. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 50:35 + 3:28
4. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:44 + 4:37
5. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 56:16 + 9:09
D65C
2.89 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 37:22
2. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 42:21 + 4:59
3. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 43:41 + 6:19
4. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 53:17 + 15:55
5. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 53:35 + 16:13
H10N
3.67 km, 130 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbata Alan HOS1201 TJ Tatran Hostinné 23:42
2. Klabzuba Jan SRK1207 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:38 + 0:56
3. Pavel Jakubský 0090003 Jakubsky 27:20 + 3:38
4. Červinka Dominik HJL1202 Sokol Horní Jelení 34:35 + 10:53
5. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 39:41 + 15:59
6. Šumpík Filip SHK1109 OK Slavia Hradec Králové 45:36 + 21:54
7. Filip Jakubský 0090004 Jakubsky 47:45 + 24:03
8. Fiala Matyáš SHK1102 OK Slavia Hradec Králové 59:16 + 35:34
9. Řehák Jan 0100001 SJC 64:58 + 41:16
Hauschwitz Roman JIL1102 OK Jilemnice DISK
MS Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín 27:49 + 4:07
H10C
2.61 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 19:21
2. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 19:53 + 0:32
3. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 20:12 + 0:51
4. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 22:04 + 2:43
5. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 22:06 + 2:45
6. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 22:15 + 2:54
7. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 22:35 + 3:14
8. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 24:22 + 5:01
9. Pouchlý Matěj SHK1009 OK Slavia Hradec Králové 24:38 + 5:17
10. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 24:42 + 5:21
11. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:10 + 5:49
12. Kopecký Matěj PHK1001 OK 99 Hradec Králové 25:41 + 6:20
13. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 26:53 + 7:32
14. Čihák Matěj HOR1100 TJ Jiskra Hořice 26:59 + 7:38
15. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 27:08 + 7:47
16. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 28:35 + 9:14
17. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 28:49 + 9:28
18. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:52 + 10:31
19. Jičínský Antonín SRK1101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:49 + 13:28
20. Ducháček Vojtěch JIL1001 OK Jilemnice 47:16 + 27:55
MS Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 28:39 + 9:18
MS Hanousek Jan SJC1005 Sportcentrum Jičín 29:23 + 10:02
MS Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 41:25 + 22:04
H12C
2.97 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 18:42
2. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 22:51 + 4:09
3. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 24:12 + 5:30
4. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 25:37 + 6:55
5. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 26:36 + 7:54
6. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 26:52 + 8:10
7. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 30:46 + 12:04
8. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 30:47 + 12:05
9. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 32:51 + 14:09
10. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:07 + 14:25
11. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 33:42 + 15:00
12. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 33:45 + 15:03
13. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:08 + 15:26
14. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 34:54 + 16:12
15. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 35:02 + 16:20
16. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:09 + 16:27
17. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:11 + 16:29
18. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 36:01 + 17:19
19. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 36:22 + 17:40
20. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:30 + 17:48
21. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 37:30 + 18:48
22. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 38:02 + 19:20
23. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 40:55 + 22:13
24. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:52 + 24:10
25. Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod 43:36 + 24:54
26. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 43:45 + 25:03
27. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 44:52 + 26:10
28. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 44:57 + 26:15
29. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 47:33 + 28:51
30. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 48:40 + 29:58
Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice DISK
MS Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 41:25 + 22:43
MS Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 42:16 + 23:34
H12D
2.90 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 27:16
2. John Martin VRL0902 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:30 + 5:14
3. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 37:46 + 10:30
H14C
3.43 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 22:37
2. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 23:16 + 0:39
3. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 23:21 + 0:44
4. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 23:34 + 0:57
5. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 23:47 + 1:10
6. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:35 + 1:58
7. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 25:33 + 2:56
8. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 26:05 + 3:28
9. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 27:27 + 4:50
10. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:35 + 4:58
11. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:22 + 9:45
12. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 33:20 + 10:43
13. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 33:45 + 11:08
14. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 34:44 + 12:07
15. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 37:59 + 15:22
16. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 38:02 + 15:25
17. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:35 + 17:58
18. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:40 + 19:03
19. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:26 + 19:49
20. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:40 + 21:03
21. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 46:11 + 23:34
22. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:21 + 24:44
MS Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 25:31 + 2:54
H14D
3.00 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 41:21
2. Votruba Štěpán CHT0702 OOB SK Chrast 63:31 + 22:10
H16C
3.93 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 24:17
2. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 26:08 + 1:51
3. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 26:24 + 2:07
4. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 26:35 + 2:18
5. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 26:41 + 2:24
6. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 26:52 + 2:35
7. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 28:20 + 4:03
8. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 29:45 + 5:28
9. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:50 + 5:33
10. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 29:58 + 5:41
11. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 30:12 + 5:55
12. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 30:36 + 6:19
13. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 30:37 + 6:20
14. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 31:04 + 6:47
15. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 31:16 + 6:59
16. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:46 + 8:29
17. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:56 + 8:39
18. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 33:24 + 9:07
19. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:06 + 9:49
20. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:07 + 10:50
21. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 35:49 + 11:32
22. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:08 + 11:51
23. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:01 + 12:44
24. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 37:05 + 12:48
25. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 37:45 + 13:28
26. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 38:48 + 14:31
27. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 39:08 + 14:51
28. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 39:11 + 14:54
29. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 40:10 + 15:53
30. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:47 + 16:30
31. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:56 + 16:39
32. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:39 + 17:22
33. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:05 + 17:48
34. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:56 + 18:39
35. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:09 + 18:52
36. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 43:37 + 19:20
37. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 46:16 + 21:59
38. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 46:17 + 22:00
39. Dudek Daniel PDY0502 Běhej Poděbrady 98:51 + 74:34
MS Šťovíček Pavel 34:40 + 10:23
MS Vojtíšek Martin 63:02 + 38:45
H18C
4.10 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 25:07
2. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 25:36 + 0:29
3. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 26:15 + 1:08
4. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 27:38 + 2:31
5. Procinger Jakub STH0302 SK Studenec 28:02 + 2:55
6. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 28:19 + 3:12
7. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:12 + 5:05
8. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 30:44 + 5:37
9. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 31:28 + 6:21
10. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 34:48 + 9:41
11. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:54 + 10:47
12. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 38:24 + 13:17
13. Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice 47:04 + 21:57
14. Dudek Jan PDY0200 Běhej Poděbrady 57:02 + 31:55
H20C
6.33 km, 250 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dostál Jakub STH0106 SK Studenec 54:22
2. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 65:00 + 10:38
3. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:42 + 28:20
Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová DISK
H21C
6.33 km, 250 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7910
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 38:35 8248
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 39:47 + 1:12 8012
3. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 42:33 + 3:58 7469
4. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 43:01 + 4:26 7378
5. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 43:22 + 4:47 7309
6. Paleček Ondřej STH0105 SK Studenec 43:38 + 5:03 7257
7. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 43:43 + 5:08 7240
8. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 44:16 + 5:41 7132
9. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 44:35 + 6:00 7070
10. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:45 + 6:10 7038
11. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 44:47 + 6:12 7031
12. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 45:22 + 6:47 6917
13. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 45:52 + 7:17 6818
14. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:45 + 8:10 6645
15. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:54 + 8:19 6616
16. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:20 + 8:45 6531
17. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 47:23 + 8:48 6521
17. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 47:23 + 8:48 6521
19. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 48:58 + 10:23 6210
20. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 49:27 + 10:52 6115
21. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 49:37 + 11:02 6082
22. Hájek Jakub SHK9802 OK Slavia Hradec Králové 50:12 + 11:37 5968
23. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 50:46 + 12:11 5857
24. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 51:59 + 13:24 5618
25. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 53:53 + 15:18 5245
26. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 54:29 + 15:54 5127
27. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 55:25 + 16:50 4944
28. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 55:42 + 17:07 4889
29. Jirků Václav 0160001 VJ 57:01 + 18:26
30. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 57:31 + 18:56 4532
31. Veselý Jiří PHK8700 OK 99 Hradec Králové 63:10 + 24:35 3423
32. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:42 + 25:07 3319
33. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 67:59 + 29:24 2478
34. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 70:01 + 31:26 2079
H21D
4.76 km, 180 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1907
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 40:01 2035
2. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 42:03 + 2:02 1945
3. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 46:40 + 6:39 1740
4. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 49:12 + 9:11 1627
5. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 58:16 + 18:15 1224
6. Záveský Jan 0060001 Česká Třebová 77:04 + 37:03
H35C
4.96 km, 190 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 34:45
2. Bláha Jan HJL8200 Sokol Horní Jelení 34:59 + 0:14
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:20 + 0:35
4. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 35:40 + 0:55
5. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 37:41 + 2:56
6. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 38:02 + 3:17
7. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 38:20 + 3:35
8. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 39:08 + 4:23
9. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 41:01 + 6:16
10. Albrecht David 0040001 HO Skol 42:12 + 7:27
11. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 7:38
12. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 43:22 + 8:37
13. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 45:08 + 10:23
14. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:11 + 10:26
15. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 45:44 + 10:59
16. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 46:08 + 11:23
17. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:44 + 11:59
18. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 47:16 + 12:31
19. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 47:32 + 12:47
20. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:01 + 13:16
21. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 49:07 + 14:22
22. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 50:07 + 15:22
23. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 50:35 + 15:50
24. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 53:15 + 18:30
25. Jakubský Ondřej 0090001 Jakubsky 58:13 + 23:28
H35D
4.58 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 36:55
2. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 37:44 + 0:49
3. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 42:04 + 5:09
4. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 42:09 + 5:14
5. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 43:00 + 6:05
6. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:02 + 6:07
7. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 44:51 + 7:56
8. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 45:12 + 8:17
9. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 45:46 + 8:51
10. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 46:08 + 9:13
11. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 46:21 + 9:26
12. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 47:02 + 10:07
13. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 47:24 + 10:29
14. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 47:35 + 10:40
15. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 48:53 + 11:58
16. Hruša Petr 0150002 Vysoká nad Labem 48:58 + 12:03
17. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 49:17 + 12:22
18. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:27 + 13:32
19. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 51:00 + 14:05
20. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 52:11 + 15:16
21. Čapek Karel LTU7803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:49 + 15:54
22. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 55:01 + 18:06
23. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 55:29 + 18:34
24. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 55:31 + 18:36
25. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 56:03 + 19:08
26. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:30 + 19:35
27. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 61:13 + 24:18
28. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:29 + 32:34
29. Komárek Josef CHC8001 K.O.B. Choceň 76:42 + 39:47
30. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 79:14 + 42:19
Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Macháček Milan CHC7701 K.O.B. Choceň DISK
H45C
4.64 km, 190 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 39:25
2. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 40:16 + 0:51
3. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 40:32 + 1:07
4. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:50 + 1:25
5. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 42:50 + 3:25
6. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 43:57 + 4:32
7. Tomandl Jan 0140001 HoRa 44:14 + 4:49
8. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 44:25 + 5:00
9. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 44:38 + 5:13
10. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 45:34 + 6:09
11. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:50 + 6:25
12. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 46:23 + 6:58
13. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 47:12 + 7:47
14. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 47:39 + 8:14
15. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 48:52 + 9:27
16. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:39 + 10:14
17. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 54:17 + 14:52
18. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 54:54 + 15:29
19. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 57:44 + 18:19
20. Dudek Jan PDY7200 Běhej Poděbrady 82:46 + 43:21
H45D
3.23 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 31:40
2. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 31:47 + 0:07
3. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 33:01 + 1:21
4. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 33:09 + 1:29
5. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 33:54 + 2:14
6. Puš Roman STH7501 SK Studenec 35:49 + 4:09
7. Munzar Martin LPU7313 OK Lokomotiva Pardubice 37:03 + 5:23
8. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:17 + 5:37
9. Loukota Josef HOR7100 TJ Jiskra Hořice 38:23 + 6:43
10. Háp Petr PHK7201 OK 99 Hradec Králové 38:41 + 7:01
11. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 39:47 + 8:07
12. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 41:02 + 9:22
13. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 41:46 + 10:06
14. Votruba Petr CHT7502 OOB SK Chrast 42:27 + 10:47
15. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:55 + 11:15
16. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:06 + 11:26
17. Buchar Marcel VRL7408 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:23 + 11:43
18. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:03 + 15:23
19. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 50:21 + 18:41
20. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:31 + 18:51
21. Vrba Josef ZAM6802 OB TJ Sokol Žamberk 52:10 + 20:30
22. Košek Martin SHK7301 OK Slavia Hradec Králové 52:38 + 20:58
23. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 53:17 + 21:37
24. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:47 + 23:07
25. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:10 + 30:30
Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice DISK
H55C
3.70 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 32:05
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 36:01 + 3:56
3. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 36:28 + 4:23
4. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 36:45 + 4:40
5. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 37:08 + 5:03
6. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 37:40 + 5:35
7. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 39:11 + 7:06
8. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 39:12 + 7:07
9. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 40:03 + 7:58
10. Tupec Jiří VAM5801 OB Vamberk 40:49 + 8:44
11. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 41:10 + 9:05
12. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 9:14
13. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 46:30 + 14:25
14. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 47:51 + 15:46
15. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 49:25 + 17:20
16. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 51:57 + 19:52
17. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:39 + 20:34
18. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 66:43 + 34:38
H55D
2.97 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 29:39
2. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 30:47 + 1:08
3. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 30:55 + 1:16
4. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 31:00 + 1:21
5. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 31:36 + 1:57
6. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 32:00 + 2:21
7. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 32:06 + 2:27
8. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 32:14 + 2:35
9. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 32:44 + 3:05
10. Jánek Ladislav LPU6103 OK Lokomotiva Pardubice 33:08 + 3:29
11. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 33:19 + 3:40
12. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 37:55 + 8:16
13. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 38:57 + 9:18
14. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 39:25 + 9:46
15. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 40:18 + 10:39
16. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 40:21 + 10:42
17. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 43:10 + 13:31
Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H65C
3.26 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 31:36
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 32:47 + 1:11
3. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:25 + 2:49
4. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:08 + 3:32
5. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 35:20 + 3:44
6. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 38:22 + 6:46
7. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 39:23 + 7:47
8. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 39:45 + 8:09
9. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 40:26 + 8:50
10. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 44:16 + 12:40
11. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 44:51 + 13:15
12. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:43 + 18:07
13. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:35 + 19:59
14. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 55:11 + 23:35
H65D
2.83 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 31:19
2. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 31:40 + 0:21
3. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 32:46 + 1:27
4. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 3:51
5. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:16 + 8:57
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 44:41 + 13:22
7. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 44:44 + 13:25
8. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:39 + 16:20
9. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 51:53 + 20:34
10. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 57:45 + 26:26
11. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 91:49 + 60:30
H75C
2.78 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:30
2. Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové 46:57 + 9:27
3. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 54:36 + 17:06
4. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 69:18 + 31:48
HDR
3.66 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 19:28
2. Ruta Jiří PHK1202 OK 99 Hradec Králové 22:55 + 3:27
3. Kubeček Matouš 23:41 + 4:13
4. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 26:48 + 7:20
5. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 27:44 + 8:16
6. Bezvodová Elen SHK1352 OK Slavia Hradec Králové 27:52 + 8:24
7. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 28:00 + 8:32
8. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 28:04 + 8:36
9. Dytrych Josef SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 28:25 + 8:57
10. Toužil Jan SHK1300 OK Slavia Hradec Králové 28:37 + 9:09
11. Nymsová Marie Ema TYN1350 OOB SK Týniště nad Orlicí 28:40 + 9:12
12. Nymsa Matyáš TYN1300 OOB SK Týniště nad Orlicí 28:52 + 9:24
13. Málková Dominika PHK1350 OK 99 Hradec Králové 29:10 + 9:42
14. Franc Martin SHK1204 OK Slavia Hradec Králové 29:13 + 9:45
15. Tihonová Magdalena PHK1450 OK 99 Hradec Králové 29:25 + 9:57
16. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 29:40 + 10:12
17. Šimek Jan CHC1301 K.O.B. Choceň 30:00 + 10:32
18. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 30:54 + 11:26
19. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 30:55 + 11:27
20. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 31:14 + 11:46
21. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 31:29 + 12:01
22. Bílek Tomáš 31:38 + 12:10
23. Pouchlý Jáchym 33:35 + 14:07
24. Rozdolská Adéla SHK9998 OK Slavia Hradec Králové 34:22 + 14:54
25. Hepner Martin SHK1500 OK Slavia Hradec Králové 34:39 + 15:11
26. Makovský Jonáš HJL1400 Sokol Horní Jelení 35:40 + 16:12
27. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 37:15 + 17:47
28. Vošurdová Eliška 37:21 + 17:53
29. Weinerová Eliška SHK OK Slavia Hradec Králové 37:41 + 18:13
30. Hamáková Zuzana HJL1050 Sokol Horní Jelení 37:58 + 18:30
31. Hrušová Kateřina 0150001 Vysoká nad Labem 38:48 + 19:20
32. Červinková Michaela HJL1350 Sokol Horní Jelení 38:50 + 19:22
33. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:18 + 20:50
34. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 40:36 + 21:08
35. Hakenová Kateřina STH1451 SK Studenec 41:17 + 21:49
36. Dvorský Michal CHC1401 K.O.B. Choceň 41:48 + 22:20
37. Fischer Pavel STH1302 SK Studenec 42:11 + 22:43
38. Bláhová Edita HJL1550 Sokol Horní Jelení 42:23 + 22:55
39. Stejskalová Eliška 43:04 + 23:36
40. Jedlička Michal SHK1600 OK Slavia Hradec Králové 45:56 + 26:28
41. Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové 46:35 + 27:07
42. Čapek Samuel PHK1600 OK 99 Hradec Králové 47:28 + 28:00
43. Horák Vojtěch JIL1501 OK Jilemnice 54:05 + 34:37
44. Haken Václav STH1651 SK Studenec 54:12 + 34:44
45. Kohoutová Jasmine 59:41 + 40:13
46. Hovorková Žofie LPU1752 OK Lokomotiva Pardubice 60:34 + 41:06
47. Doudová Marie 62:16 + 42:48
48. Kohoutová Natalie 66:02 + 46:34
49. Maclová Adina LPU1880 OK Lokomotiva Pardubice 116:08 + 96:40
P
2.82 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:09
2. Spilka Petr 28:58 + 2:49
3. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 32:47 + 6:38
4. Hanousek Václav 0110001 Jičín 002 33:08 + 6:59
5. Šumpíková Kateřina 33:16 + 7:07
6. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 33:18 + 7:09
7. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:19 + 7:10
8. Lukešová Klára 34:57 + 8:48
9. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 35:47 + 9:38
10. Jakubská Naděžda SHK7652 OK Slavia Hradec Králové 36:30 + 10:21
11. Kerhátová Lenka 37:05 + 10:56
12. Chrtek Tomáš PHK0804 OK 99 Hradec Králové 37:48 + 11:39
13. Kratochvílová Adéla 38:48 + 12:39
14. Spilková Marcela 39:55 + 13:46
15. Šumpík Michal 40:24 + 14:15
16. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 40:50 + 14:41
17. Pouchlá Klára 42:15 + 16:06
18. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:32 + 16:23
19. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:14 + 17:05
20. Kratochvílová Anna 44:19 + 18:10
21. Sedloňová Aneta SNA TJ START Náchod 44:42 + 18:33
22. Makovská Lenka HJL8650 Sokol Horní Jelení 44:52 + 18:43
23. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:38 + 22:29
24. Horák Pavel 0080001 PH 49:08 + 22:59
25. Sedloň Josef SNA TJ START Náchod 50:43 + 24:34
26. Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové 53:18 + 27:09
27. Stejskalová Lucie 53:48 + 27:39
28. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 54:16 + 28:07
29. Rutová Romana 55:41 + 29:32
30. Nováčková Vendulka 57:24 + 31:15
31. Věříšová Lucie 0010002 Věříšovi 57:57 + 31:48
32. Dvorská Renata CHC8152 K.O.B. Choceň 58:38 + 32:29
33. Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 59:02 + 32:53
34. Fialová Radmila SHK7653 OK Slavia Hradec Králové 60:40 + 34:31
35. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 62:42 + 36:33
36. Lorencová Martina CHC7951 K.O.B. Choceň 63:18 + 37:09
37. Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové 67:51 + 41:42
38. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 70:50 + 44:41
39. Šípková Petra LPU8058 OK Lokomotiva Pardubice 71:46 + 45:37
40. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:22 + 53:13
41. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 102:36 + 76:27
Hradilová Anna DISK
T
4.44 km, 160 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Martin PHK8001 OK 99 Hradec Králové 37:33
2. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 41:40 + 4:07
3. Kubeček Lukáš 44:56 + 7:23
4. Jahoda Jiří 0180001 (j)Elita 54:11 + 16:38
5. Stejskal Petr 54:45 + 17:12
6. Sommer Jaroslav 0180000 (j)Elita 55:50 + 18:17
7. Košťál Pavel 0030001 Dlouhé Dvory 56:24 + 18:51
8. Procházka Martin 0050001 Tatrmani 57:15 + 19:42
9. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 60:03 + 22:30
10. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 60:22 + 22:49
11. Keltner Marek 65:32 + 27:59
12. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 68:01 + 30:28
13. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:31 + 31:58
14. Melíšek Vojtěch PDY8401 Běhej Poděbrady 77:28 + 39:55
15. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 78:27 + 40:54
16. Tereza Kopecká 0120001 Sovy Bělečko 79:20 + 41:47
17. Kopecká Šárka Matesová DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 81:21 + 43:48
18. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 99:01 + 61:28