Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 32:40 | ||
2. | Smolíková Adéla | OPI1150 | Orientační sporty Písek | 45:18 | + 12:38 | |
3. | Kubáková Laura | JHB1550 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 47:55 | + 15:15 | |
4. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | 52:26 | + 19:46 | |
MS | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 51:42 | + 19:02 | |
Kopecká Zuzana | OPI1050 | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salabová Pavlína | JIL0954 | OK Jilemnice | 44:23 | ||
2. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 57:09 | + 12:46 | |
3. | Sobotková Lada | OPI0951 | Orientační sporty Písek | 64:02 | + 19:39 | |
4. | Pobudová Marie | SJH1050 | SOS Jindřichův Hradec | 80:32 | + 36:09 | |
5. | Drápová Justýna | OSN0990 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 81:10 | + 36:47 | |
Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Růžičková Magda | PHK0951 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Jelínková Mariana | VCB1051 | OB České Budějovice | DISK | |||
Jungvirtová Markéta | KRE0952 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Dvorská Veronika | CHC1054 | K.O.B. Choceň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 27:21 | ||
2. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 31:34 | + 4:13 | |
3. | Kellerová Alice | CHT0852 | OOB SK Chrast | 32:35 | + 5:14 | |
4. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 33:28 | + 6:07 | |
5. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 33:37 | + 6:16 | |
6. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:07 | + 6:46 | |
7. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | Sportcentrum Jičín | 34:17 | + 6:56 | |
8. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 35:01 | + 7:40 | |
9. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:43 | + 9:22 | |
10. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 38:16 | + 10:55 | |
11. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:01 | + 12:40 | |
12. | Podlešáková Monika | PHK0752 | OK 99 Hradec Králové | 40:41 | + 13:20 | |
13. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 41:02 | + 13:41 | |
14. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:00 | + 14:39 | |
15. | Kopencová Anna | SJH0752 | SOS Jindřichův Hradec | 42:05 | + 14:44 | |
16. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 42:34 | + 15:13 | |
17. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | OK Slavia Hradec Králové | 43:05 | + 15:44 | |
18. | Málková Michaela | PHK0853 | OK 99 Hradec Králové | 43:20 | + 15:59 | |
19. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 45:19 | + 17:58 | |
20. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 45:22 | + 18:01 | |
21. | Bulušková Barbora | STH0750 | SK Studenec | 46:54 | + 19:33 | |
22. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 47:16 | + 19:55 | |
23. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | OOB SK Chrast | 47:30 | + 20:09 | |
24. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 48:37 | + 21:16 | |
25. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 51:01 | + 23:40 | |
26. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:17 | + 24:56 | |
27. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | OK Slavia Hradec Králové | 53:07 | + 25:46 | |
28. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:57 | + 26:36 | |
29. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:46 | + 27:25 | |
30. | Čerklová Eva | KRE0751 | OOB TJ Sokol Křemže | 56:14 | + 28:53 | |
31. | Hamáčková Táňa | STH0754 | SK Studenec | 59:46 | + 32:25 | |
32. | Solařová Linda | SHK0758 | OK Slavia Hradec Králové | 60:49 | + 33:28 | |
33. | Zemanová Barbora | KRE0750 | OOB TJ Sokol Křemže | 62:46 | + 35:25 | |
34. | Dobiášová Johana | SHK0856 | OK Slavia Hradec Králové | 64:29 | + 37:08 | |
35. | Jedličková Veronika | SHK0850 | OK Slavia Hradec Králové | 68:43 | + 41:22 | |
36. | Maršíková Lucie | KRE0850 | OOB TJ Sokol Křemže | 71:54 | + 44:33 | |
37. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SOS Jindřichův Hradec | 78:47 | + 51:26 | |
38. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 81:17 | + 53:56 | |
Šumpíková Barbora | SHK0759 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Velátová Lucie | OPI0750 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Škapová Markéta | CHT0752 | OOB SK Chrast | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 33:18 | ||
2. | Srbová Michaela | LPU0557 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:23 | + 3:05 | |
3. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:08 | + 4:50 | |
4. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 38:51 | + 5:33 | |
5. | Slavíková Tereza | CHT0656 | OOB SK Chrast | 42:46 | + 9:28 | |
6. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 42:59 | + 9:41 | |
7. | Blažková Veronika | SJH0551 | SOS Jindřichův Hradec | 43:09 | + 9:51 | |
8. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 43:23 | + 10:05 | |
9. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:56 | + 10:38 | |
10. | Benešová Michaela | SJH0651 | SOS Jindřichův Hradec | 44:47 | + 11:29 | |
11. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:34 | + 12:16 | |
12. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 46:16 | + 12:58 | |
13. | Kopecká Anna | JIL0552 | OK Jilemnice | 47:05 | + 13:47 | |
14. | Chrtková Anežka | PHK0658 | OK 99 Hradec Králové | 47:24 | + 14:06 | |
15. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:06 | + 14:48 | |
16. | Ballonová Lucie | PHK0664 | OK 99 Hradec Králové | 49:05 | + 15:47 | |
17. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 49:51 | + 16:33 | |
18. | Malínská Nela | SJC0650 | Sportcentrum Jičín | 50:29 | + 17:11 | |
19. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 52:04 | + 18:46 | |
20. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:50 | + 20:32 | |
21. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 57:36 | + 24:18 | |
22. | Veselá Tereza | CHT0552 | OOB SK Chrast | 57:53 | + 24:35 | |
23. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 61:38 | + 28:20 | |
24. | Matušincová Anna | PHK0561 | OK 99 Hradec Králové | 74:17 | + 40:59 | |
Krejčová Petra | VTA0658 | SC vebr-sport | DISK | |||
Gurinová Gabriela | SJC0557 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Maňáková Hana | OPI0454 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | DISK | |||
Pazderníková Petra | OPI0651 | Orientační sporty Písek | DNS | |||
Hendrychová Veronika | KRE0650 | OOB TJ Sokol Křemže | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Jitka | SJH0454 | SOS Jindřichův Hradec | 32:31 | ||
2. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:29 | + 1:58 | |
3. | Čápová Eliška | STA0451 | OK Střelka | 40:22 | + 7:51 | |
4. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:47 | + 10:16 | |
5. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:49 | + 13:18 | |
6. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:43 | + 14:12 | |
7. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 46:56 | + 14:25 | |
8. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 48:26 | + 15:55 | |
9. | Stoklasová Zuzana | LPU0456 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:54 | + 16:23 | |
10. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:29 | + 16:58 | |
11. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 50:25 | + 17:54 | |
12. | Počtová Klára | OPI0453 | Orientační sporty Písek | 51:50 | + 19:19 | |
13. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:56 | + 21:25 | |
13. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:56 | + 21:25 | |
15. | Vrábelová Hana | PHK0454 | OK 99 Hradec Králové | 54:30 | + 21:59 | |
16. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:41 | + 22:10 | |
17. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:58 | + 23:27 | |
18. | Brožková Tereza | LPU0457 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:34 | + 24:03 | |
19. | Kropáčková Vendula | CHT0353 | OOB SK Chrast | 57:05 | + 24:34 | |
20. | Tučková Anna | LPU0455 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:24 | + 31:53 | |
21. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 69:34 | + 37:03 | |
22. | Votíková Tereza | VCB0454 | OB České Budějovice | 72:33 | + 40:02 | |
23. | Marečková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 73:40 | + 41:09 | |
24. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 76:56 | + 44:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:42 | 450 | ||
2. | Svobodová Anna | VTA0151 | SC vebr-sport | 47:42 | + 5:00 | 406 | |
3. | Štráchalová Diana | KRE0150 | OOB TJ Sokol Křemže | 50:46 | + 8:04 | 379 | |
4. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 52:59 | + 10:17 | 360 | |
5. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 53:07 | + 10:25 | 359 | |
6. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:34 | + 14:52 | 320 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 36:20 | 8834 | ||
2. | Nechanická Klára | TBM0055 | KOS TJ Tesla Brno | 39:04 | + 2:44 | 8248 | |
3. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SOS Jindřichův Hradec | 40:57 | + 4:37 | 7845 | |
4. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 41:20 | + 5:00 | 7763 | |
5. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | 44:21 | + 8:01 | 7116 | |
6. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 45:23 | + 9:03 | 6895 | |
7. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 45:39 | + 9:19 | 6838 | |
8. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 48:42 | + 12:22 | 6184 | |
9. | Košárková Iva | PGP8155 | SK Praga | 49:45 | + 13:25 | 5960 | |
10. | Wiesnerová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 51:32 | + 15:12 | 5577 | |
11. | Kamenická Karolína | LPM9651 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:36 | + 15:16 | 5563 | |
12. | Kubičková Bára | SJH9551 | SOS Jindřichův Hradec | 54:33 | + 18:13 | 4931 | |
13. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:36 | + 25:16 | 3421 | |
Kučerová Lucie | STH9251 | SK Studenec | DISK | 0 | |||
Hermannová Anna | TAP9251 | KOB Tretra Praha | DNS | 0 | |||
Šmejcová Anna | SJC9552 | Sportcentrum Jičín | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ducháčková Kateřina | STH9356 | SK Studenec | DISK | ||||
Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | 62:17 | |||
2. | Hošková Tereza | TAP8971 | KOB Tretra Praha | 69:29 | + 7:12 | ||
3. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 74:45 | + 12:28 | ||
Kleiberová Eliška | CHC9952 | K.O.B. Choceň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 43:20 | ||
2. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:23 | + 2:03 | |
3. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 46:52 | + 3:32 | |
4. | Rücklová Alena | VCB8150 | OB České Budějovice | 55:06 | + 11:46 | |
5. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 67:36 | + 24:16 | |
Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 34:47 | ||
2. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 34:50 | + 0:03 | |
3. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 37:22 | + 2:35 | |
4. | Dvořáčková Jana | TTR8154 | OOB Třebíč | 40:59 | + 6:12 | |
5. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:53 | + 10:06 | |
6. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 49:44 | + 14:57 | |
7. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 53:43 | + 18:56 | |
8. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SOS Jindřichův Hradec | 55:48 | + 21:01 | |
9. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 58:14 | + 23:27 | |
10. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 59:18 | + 24:31 | |
11. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | OOB SK Chrast | 78:26 | + 43:39 | |
Jelínková Petra | VCB7854 | OB České Budějovice | DISK | |||
Dvorská Renata | CHC8152 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Jordáková Ivana | Žádný oddíl | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:51 | ||
2. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 33:02 | + 0:11 | |
3. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 37:02 | + 4:11 | |
4. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:10 | + 11:19 | |
5. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 48:12 | + 15:21 | |
6. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:45 | + 17:54 | |
7. | Čermáková Lucie | PHK7150 | OK 99 Hradec Králové | 51:08 | + 18:17 | |
8. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 52:40 | + 19:49 | |
9. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 55:46 | + 22:55 | |
10. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 59:31 | + 26:40 | |
11. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 59:51 | + 27:00 | |
12. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:14 | + 27:23 | |
13. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 61:21 | + 28:30 | |
14. | Zámečníková Jitka | 10001 | NEREG. Zámečníci | 62:39 | + 29:48 | |
15. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 66:39 | + 33:48 | |
16. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 78:47 | + 45:56 | |
Blažková Markéta | SJH7550 | SOS Jindřichův Hradec | DNS | |||
Brossaud Petra | VCB7450 | OB České Budějovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:56 | ||
2. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 31:21 | + 2:25 | |
3. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 32:50 | + 3:54 | |
4. | Kosová Michaela | PHK6752 | OK 99 Hradec Králové | 34:05 | + 5:09 | |
5. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 34:53 | + 5:57 | |
6. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 38:43 | + 9:47 | |
7. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 39:06 | + 10:10 | |
8. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 39:31 | + 10:35 | |
9. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:34 | + 12:38 | |
10. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 45:36 | + 16:40 | |
11. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 55:55 | + 26:59 | |
12. | Nouzová Alena | SJH7151 | SOS Jindřichův Hradec | 64:06 | + 35:10 | |
Vorlíčková Lenka | VTA6751 | SC vebr-sport | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 39:54 | ||
2. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 40:52 | + 0:58 | |
3. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:53 | + 4:59 | |
4. | Kokrdová Věra | PHK6450 | OK 99 Hradec Králové | 48:52 | + 8:58 | |
5. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 59:57 | + 20:03 | |
6. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 60:56 | + 21:02 | |
7. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 78:32 | + 38:38 | |
Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Troupová Vladěna | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 38:54 | ||
2. | Vejvodová Mirka | VCB5750 | OB České Budějovice | 42:04 | + 3:10 | |
Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 38:57 | ||
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:28 | + 0:31 | |
3. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 45:57 | + 7:00 | |
4. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 51:26 | + 12:29 | |
5. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 63:06 | + 24:09 | |
6. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 72:10 | + 33:13 | |
Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 65:00 | ||
Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotek Matěj | VTA1101 | SC vebr-sport | 44:23 | ||
2. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 44:24 | + 0:01 | |
3. | Kouba Mikuláš | OPI1202 | Orientační sporty Písek | 46:35 | + 2:12 | |
4. | Janda Filip | OPI1100 | Orientační sporty Písek | 47:44 | + 3:21 | |
5. | Brossaud Thomas | VCB1101 | OB České Budějovice | 49:18 | + 4:55 | |
6. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 49:23 | + 5:00 | |
7. | Kopecký Jan | OPI1301 | Orientační sporty Písek | 50:21 | + 5:58 | |
8. | Dvorský Michal | CHC1401 | K.O.B. Choceň | 74:48 | + 30:25 | |
9. | Pachner Ota | CHA1400 | OK Chrastava | 79:40 | + 35:17 | |
Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 30:02 | ||
2. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 32:42 | + 2:40 | |
3. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 47:57 | + 17:55 | |
4. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 51:47 | + 21:45 | |
5. | Peřina Martin | OPI0901 | Orientační sporty Písek | 54:54 | + 24:52 | |
6. | Kouba Jan | OPI1002 | Orientační sporty Písek | 56:16 | + 26:14 | |
7. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 57:01 | + 26:59 | |
8. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 61:15 | + 31:13 | |
9. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 62:05 | + 32:03 | |
10. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 67:31 | + 37:29 | |
11. | Šmahel Tadeáš | 20002 | Orientační sporty Písek | 84:18 | + 54:16 | |
Chalupa Jáchym | OPI1001 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Kopenec Šimon | SJH1002 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
Troják Šimon | KRE0900 | OOB TJ Sokol Křemže | DNS | |||
Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 26:30 | ||
2. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 31:33 | + 5:03 | |
3. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 32:20 | + 5:50 | |
4. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:12 | + 7:42 | |
5. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 34:33 | + 8:03 | |
6. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 34:57 | + 8:27 | |
7. | Matěásko Marek | JIL0702 | OK Jilemnice | 35:48 | + 9:18 | |
8. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 36:12 | + 9:42 | |
9. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 37:05 | + 10:35 | |
10. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 37:27 | + 10:57 | |
11. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:13 | + 11:43 | |
12. | Ticháček Jakub | SJC0704 | Sportcentrum Jičín | 38:22 | + 11:52 | |
13. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 38:48 | + 12:18 | |
14. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:04 | + 12:34 | |
15. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 39:19 | + 12:49 | |
16. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 39:38 | + 13:08 | |
17. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 39:41 | + 13:11 | |
18. | Kubeček Antonín | SNA0803 | TJ START Náchod | 39:57 | + 13:27 | |
19. | Buďárek Šimon | STH0703 | SK Studenec | 40:52 | + 14:22 | |
20. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 42:20 | + 15:50 | |
21. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 42:25 | + 15:55 | |
22. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 42:55 | + 16:25 | |
23. | Goláň František | LPU0803 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:37 | + 17:07 | |
24. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 44:24 | + 17:54 | |
25. | Seligr Lukáš | PHK0709 | OK 99 Hradec Králové | 49:04 | + 22:34 | |
26. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:03 | + 23:33 | |
27. | Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | 51:36 | + 25:06 | |
28. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 51:40 | + 25:10 | |
29. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 54:15 | + 27:45 | |
30. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 54:53 | + 28:23 | |
31. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | Orientační sporty Písek | 54:58 | + 28:28 | |
32. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | OK 99 Hradec Králové | 55:46 | + 29:16 | |
33. | Stráský Přemysl | KRE0703 | OOB TJ Sokol Křemže | 57:07 | + 30:37 | |
34. | Červinka Adam | OSN0707 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:58 | + 34:28 | |
35. | Matušinec Jakub | PHK0802 | OK 99 Hradec Králové | 64:03 | + 37:33 | |
36. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 65:37 | + 39:07 | |
37. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 66:54 | + 40:24 | |
38. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 68:42 | + 42:12 | |
39. | Spilka Petr | JIL0803 | OK Jilemnice | 70:43 | + 44:13 | |
40. | Kouba Martin | VTA0702 | SC vebr-sport | 80:43 | + 54:13 | |
Homolka Adam | KRE0700 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Chalupa Kryštof | OPI0802 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Vačkář Štěpán | KRE0801 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Jelínek Šimon | VCB0804 | OB České Budějovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 29:52 | ||
2. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:32 | + 0:40 | |
3. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:36 | + 1:44 | |
4. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 32:18 | + 2:26 | |
5. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 33:33 | + 3:41 | |
6. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 40:33 | + 10:41 | |
7. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 40:39 | + 10:47 | |
8. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:48 | + 10:56 | |
9. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 41:18 | + 11:26 | |
10. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:20 | + 12:28 | |
11. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:00 | + 16:08 | |
12. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:18 | + 16:26 | |
13. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:25 | + 17:33 | |
14. | Podolský Petr | SHK0507 | OK Slavia Hradec Králové | 48:10 | + 18:18 | |
15. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 48:13 | + 18:21 | |
16. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 48:17 | + 18:25 | |
17. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 48:37 | + 18:45 | |
18. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 49:32 | + 19:40 | |
19. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 50:18 | + 20:26 | |
20. | Bělohlávek Michal | PHK0604 | OK 99 Hradec Králové | 51:12 | + 21:20 | |
21. | Novák Marek | SHK0505 | OK Slavia Hradec Králové | 54:49 | + 24:57 | |
22. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:40 | + 26:48 | |
23. | Flos Tomáš | LPU0633 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:52 | + 28:00 | |
24. | Pekárek Tomáš | LPU0515 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:50 | + 33:58 | |
25. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 70:28 | + 40:36 | |
26. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | Orientační sporty Písek | 72:03 | + 42:11 | |
MS | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 45:47 | + 15:55 | |
Kokrda Adam | PHK0503 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | DISK | |||
Suchý Štěpán | PHK0607 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Novák Vítek | KRE0600 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Melišík Jan | TAP0502 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Jelínek Filip | LPU0514 | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | |||
Khýn Hubert | VTA0603 | SC vebr-sport | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 21:53 | ||
2. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:26 | + 3:33 | |
3. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 28:20 | + 6:27 | |
4. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 28:50 | + 6:57 | |
5. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:27 | + 8:34 | |
6. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 31:00 | + 9:07 | |
7. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 31:18 | + 9:25 | |
8. | Šimek Jakub | CHC0303 | K.O.B. Choceň | 32:09 | + 10:16 | |
9. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 33:33 | + 11:40 | |
10. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:35 | + 12:42 | |
11. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 34:51 | + 12:58 | |
12. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 35:13 | + 13:20 | |
13. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:48 | + 13:55 | |
14. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 37:39 | + 15:46 | |
15. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:03 | + 16:10 | |
16. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SOS Jindřichův Hradec | 41:10 | + 19:17 | |
17. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:11 | + 19:18 | |
18. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 42:29 | + 20:36 | |
19. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:57 | + 22:04 | |
20. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 43:58 | + 22:05 | |
21. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 44:57 | + 23:04 | |
22. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 47:44 | + 25:51 | |
23. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 49:43 | + 27:50 | |
24. | Přibyl Jan | OSN | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:06 | + 29:13 | |
25. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 53:30 | + 31:37 | |
26. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:43 | + 32:50 | |
27. | Smékal Jan | SJH0405 | SOS Jindřichův Hradec | 55:39 | + 33:46 | |
28. | Dlouhý Matěj | VTA0302 | SC vebr-sport | 63:10 | + 41:17 | |
29. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:11 | + 49:18 | |
Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | LPU0222 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:17 | 4142 | ||
2. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:23 | + 1:06 | 4000 | |
3. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:54 | + 4:37 | 3546 | |
4. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:36 | + 5:19 | 3456 | |
5. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:53 | + 9:36 | 2903 | |
6. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 38:58 | + 10:41 | 2763 | |
7. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB TJ Sokol Žamberk | 42:48 | + 14:31 | 2269 | |
8. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 47:09 | + 18:52 | 1707 | |
9. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:06 | + 19:49 | 1585 | |
10. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:29 | + 20:12 | 1535 | |
Novák Jakub | VTA0204 | SC vebr-sport | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brlica Pavel | ZBM9302 | SK Žabovřesky Brno | 40:09 | 9322 | ||
2. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:52 | + 2:43 | 8762 | |
3. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 45:08 | + 4:59 | 8296 | |
4. | Horvát Petr | TBM9437 | KOS TJ Tesla Brno | 47:03 | + 6:54 | 7901 | |
5. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 48:25 | + 8:16 | 7620 | |
6. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 50:14 | + 10:05 | 7246 | |
7. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 50:54 | + 10:45 | 7109 | |
8. | Jedlička Michal | SHK7309 | OK Slavia Hradec Králové | 51:01 | + 10:52 | 7085 | |
9. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | K.O.B. Choceň | 51:38 | + 11:29 | 6958 | |
10. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 51:49 | + 11:40 | 6920 | |
11. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:06 | + 11:57 | 6862 | |
12. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 52:07 | + 11:58 | 6858 | |
13. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 52:25 | + 12:16 | 6796 | |
14. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 52:26 | + 12:17 | 6793 | |
15. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 55:08 | + 14:59 | 6237 | |
16. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 55:43 | + 15:34 | 6117 | |
17. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 57:01 | + 16:52 | 5850 | |
17. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 57:01 | + 16:52 | 5850 | |
19. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:07 | + 16:58 | 5829 | |
20. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB Tretra Praha | 57:35 | + 17:26 | 5733 | |
21. | Černý Martin | TAP8902 | KOB Tretra Praha | 61:47 | + 21:38 | 4868 | |
22. | Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 63:45 | + 23:36 | 4464 | |
23. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB Tretra Praha | 65:44 | + 25:35 | 4055 | |
24. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:48 | + 29:39 | 3218 | |
25. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 71:17 | + 31:08 | 2913 | |
26. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 72:58 | + 32:49 | 2566 | |
27. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 82:34 | + 42:25 | 590 | |
MS | Vištejn Jiří | LPM9304 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:42 | + 2:33 | 0 | |
Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | DISK | 0 | |||
Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchan Daniel | 40001 | Neevidovaný | 58:14 | |||
2. | Větrovský Martin | Orientační sporty Písek | 81:59 | + 23:45 | |||
Brossaud Yan | VCB0000 | OB České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 36:22 | ||
2. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 39:18 | + 2:56 | |
3. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:24 | + 4:02 | |
4. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SOS Jindřichův Hradec | 46:58 | + 10:36 | |
5. | Šmahel Lukáš | 20001 | Prachatice | 54:50 | + 18:28 | |
6. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 56:59 | + 20:37 | |
7. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 58:38 | + 22:16 | |
8. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 70:57 | + 34:35 | |
9. | Král Lukáš | VTA8201 | SC vebr-sport | 71:12 | + 34:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:01 | ||
2. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:37 | + 1:36 | |
3. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 35:40 | + 3:39 | |
4. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 36:29 | + 4:28 | |
5. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 45:10 | + 13:09 | |
6. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:49 | + 14:48 | |
7. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:25 | + 15:24 | |
8. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 52:33 | + 20:32 | |
9. | Červinka Jan | OSN8002 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52:42 | + 20:41 | |
10. | Míchal Jiří | SJH7802 | SOS Jindřichův Hradec | 59:05 | + 27:04 | |
11. | Duba Vojtěch | SJH8003 | SOS Jindřichův Hradec | 69:05 | + 37:04 | |
Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:35 | ||
2. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 34:20 | + 0:45 | |
3. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:49 | + 2:14 | |
4. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:53 | + 2:18 | |
5. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 38:18 | + 4:43 | |
6. | Blažek Petr | SJH7402 | SOS Jindřichův Hradec | 38:50 | + 5:15 | |
7. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 38:56 | + 5:21 | |
8. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 39:20 | + 5:45 | |
9. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 40:57 | + 7:22 | |
10. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 41:31 | + 7:56 | |
11. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 42:25 | + 8:50 | |
12. | Kolář Viktor | SHK7300 | OK Slavia Hradec Králové | 42:40 | + 9:05 | |
13. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:27 | + 11:52 | |
14. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 45:37 | + 12:02 | |
15. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 46:47 | + 13:12 | |
16. | Zámečník Pavel | 10002 | NEREG. Zámečníci | 50:27 | + 16:52 | |
17. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 53:18 | + 19:43 | |
18. | Pobuda Michal | SJH7403 | SOS Jindřichův Hradec | 54:41 | + 21:06 | |
19. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 58:50 | + 25:15 | |
20. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:58 | + 36:23 | |
Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 30:22 | ||
2. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 32:29 | + 2:07 | |
3. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:59 | + 2:37 | |
4. | Parkan Jiří | SJH6801 | SOS Jindřichův Hradec | 34:51 | + 4:29 | |
5. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 35:46 | + 5:24 | |
6. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 36:35 | + 6:13 | |
7. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 39:25 | + 9:03 | |
8. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:49 | + 10:27 | |
9. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 42:20 | + 11:58 | |
10. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 46:22 | + 16:00 | |
11. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 46:52 | + 16:30 | |
12. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:56 | + 17:34 | |
13. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 48:16 | + 17:54 | |
14. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 51:04 | + 20:42 | |
Homolka Zdeněk | KRE6800 | OOB TJ Sokol Křemže | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 35:26 | ||
2. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 46:18 | + 10:52 | |
3. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 53:50 | + 18:24 | |
4. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 56:31 | + 21:05 | |
5. | Novotný Petr | SJH6502 | SOS Jindřichův Hradec | 61:54 | + 26:28 | |
6. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:25 | + 26:59 | |
7. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:11 | + 32:45 | |
8. | Honsa Luděk | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | 69:24 | + 33:58 | |
9. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 71:16 | + 35:50 | |
10. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | Orientační sporty Písek | 76:10 | + 40:44 | |
11. | Maršík Miloš | KRE6600 | OOB TJ Sokol Křemže | 78:07 | + 42:41 | |
Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušátko Petr | PHK5702 | OK 99 Hradec Králové | 40:07 | ||
2. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:13 | + 0:06 | |
3. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 42:53 | + 2:46 | |
4. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 44:09 | + 4:02 | |
5. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:30 | + 4:23 | |
6. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 47:16 | + 7:09 | |
7. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 49:39 | + 9:32 | |
8. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 50:58 | + 10:51 | |
9. | Hošek Lubomír | PCB6101 | SKP České Budějovice | 51:24 | + 11:17 | |
10. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52:29 | + 12:22 | |
11. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 70:43 | + 30:36 | |
12. | Suchan Miroslav | 30001 | Neevidovaný | 78:39 | + 38:32 | |
13. | Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | 81:03 | + 40:56 | |
14. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 85:15 | + 45:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:13 | ||
2. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 31:44 | + 0:31 | |
3. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 39:18 | + 8:05 | |
4. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 45:00 | + 13:47 | |
5. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 51:42 | + 20:29 | |
6. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 57:16 | + 26:03 | |
7. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 73:27 | + 42:14 | |
8. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 79:02 | + 47:49 | |
Khýn Miroslav | VTA5401 | SC vebr-sport | DISK | |||
Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:46 | ||
2. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:46 | + 29:00 | |
Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | DISK | |||
Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Rosice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 41:49 | ||
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 48:45 | + 6:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Pich Josef | CST4002 | OB Strakonice | DISK |