Logo
Datum:
29.08.2021
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000, E = 5m
Ředitel závodu:
Pipek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Lukáš - R1
Stavitel tratí:
Mareček Šimon - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12B     D12C     D14A     D16B     D18B     D21A     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     H10N     H10C     H12B     H12C     H14A     H16B     H18B     H21A     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75B     HDR     P     T    

D10N 4.30 km, 100 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prúšová Zuzana TBM1161 KOS TJ Tesla Brno 26:52
2. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 27:38 + 0:46
3. Nehasilová Anna BOR1450 OK Jiskra Nový Bor 29:02 + 2:10
4. Helmeczi Ema LPU1166 OK Lokomotiva Pardubice 34:20 + 7:28
5. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 35:08 + 8:16
6. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 37:44 + 10:52
7. Maděrová Klárka 10001 Soustředění VLI 44:08 + 17:16
8. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 44:24 + 17:32
9. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 44:42 + 17:50
10. Tomášková Lucie STE1350 SK SKI-OB Šternberk 54:02 + 27:10
11. Feřtová Alžběta VLI1451 Slavia Liberec orienteering 58:48 + 31:56
12. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 78:41 + 51:49
Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové DISK
Mikušová Kateřina PTE1350 TJ Sokol Ptení DISK

D10C 2.50 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 24:28
2. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 26:13 + 1:45
3. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 28:02 + 3:34
4. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 28:26 + 3:58
5. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 30:00 + 5:32
6. Kušičková Lucie HJL1251 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 30:11 + 5:43
7. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 31:23 + 6:55
8. Kušičková Jolana HJL1252 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 33:16 + 8:48
9. Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové 33:23 + 8:55
10. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 34:05 + 9:37
11. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 35:12 + 10:44
12. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 35:19 + 10:51
13. Kubíčková Magdalena UOL1150 SOB Olomouc 35:28 + 11:00
14. Pešíková Ela VLI1253 Slavia Liberec orienteering 36:59 + 12:31
15. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 37:22 + 12:54
16. Horáková Anna Marie LPU1256 OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 14:14
17. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:27 + 14:59
18. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 40:19 + 15:51
19. Kubešová Eliška VLI1152 Slavia Liberec orienteering 45:04 + 20:36
20. Hrušová Kateřina PHK1380 OK 99 Hradec Králové 47:46 + 23:18

D12B 3.03 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 28:10
2. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 28:16 + 0:06
3. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 28:50 + 0:40
4. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 29:15 + 1:05
5. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 30:15 + 2:05
6. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 31:00 + 2:50
7. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 31:52 + 3:42
8. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 32:51 + 4:41
9. Volkova Maja 210002 VZA Slávia ŽU Žilina 32:55 + 4:45
10. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 33:31 + 5:21
11. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 34:22 + 6:12
12. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 34:30 + 6:20
13. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 34:57 + 6:47
14. Janíková Klára ZBM1057 SK Žabovřesky Brno 35:27 + 7:17
15. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 37:36 + 9:26
16. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 40:49 + 12:39
17. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 41:48 + 13:38
18. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 42:49 + 14:39
19. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 45:11 + 17:01
20. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 47:53 + 19:43
21. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 51:09 + 22:59
22. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 52:54 + 24:44
23. Zapletalová Anna KON0979 KOB Konice 58:47 + 30:37
24. Suchá Anežka PHK0960 OK 99 Hradec Králové 69:06 + 40:56
25. Kadlecová Jolana BBM1052 BETA URSUS Rosice 79:07 + 50:57

D12C 2.76 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Anna STE1051 SK SKI-OB Šternberk 28:21
2. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 33:40 + 5:19
3. Šírová Marie VLI0956 Slavia Liberec orienteering 34:10 + 5:49
4. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 34:11 + 5:50
5. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 36:34 + 8:13
6. Tejkalová Aneta KDZ1052 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 38:36 + 10:15
7. Šujanová Rozálie RBK0952 SK Radioklub Blansko 40:16 + 11:55
8. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 40:20 + 11:59
9. Kubíčková Nela LPU0969 OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 12:13
10. Václavková Amálie KON1079 KOB Konice 42:10 + 13:49
11. Ladýřová Alžběta SHK1058 OK Slavia Hradec Králové 44:20 + 15:59
12. Belžíková Nelly KVS0953 SKOB Kobra Vsetín 46:11 + 17:50
13. Bábková Amálie PTE1051 TJ Sokol Ptení 48:12 + 19:51
14. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 50:30 + 22:09
15. Veselá Martina RBK1052 SK Radioklub Blansko 51:04 + 22:43
16. Hamáková Zuzana HJL1050 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 52:33 + 24:12
17. Řadová Ráchel SHK0961 OK Slavia Hradec Králové 56:54 + 28:33
18. Pilgrová Alexandra CET0951 TJ Loko Česká Třebová 60:32 + 32:11
19. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 65:37 + 37:16
20. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 69:55 + 41:34
21. Fialová Andrea KON1061 KOB Konice 100:43 + 72:22
Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové DISK

D14A 3.55 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 31:21
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:21 + 2:00
3. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 33:44 + 2:23
4. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 33:51 + 2:30
5. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:00 + 3:39
6. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:21 + 4:00
7. Janíková Anna ZBM0862 SK Žabovřesky Brno 35:30 + 4:09
8. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 35:34 + 4:13
9. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 37:53 + 6:32
10. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 38:15 + 6:54
11. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Žabovřesky Brno 41:27 + 10:06
12. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 42:09 + 10:48
13. Hamáková Adéla HJL0851 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 43:31 + 12:10
14. Fedrová Anežka RBK0853 SK Radioklub Blansko 43:38 + 12:17
15. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 44:54 + 13:33
16. Vavrdová Karolína PTE0880 TJ Sokol Ptení 48:54 + 17:33
17. Kaplanová Viktorie HJL0850 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 49:08 + 17:47
18. Benešová Anežka KON0757 KOB Konice 49:25 + 18:04
19. Bartášková Karolína ASU0799 Magnus Orienteering 51:24 + 20:03
20. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 53:13 + 21:52
21. Veselá Veronika RBK0852 SK Radioklub Blansko 54:05 + 22:44
22. Šujanová Berenika RBK0752 SK Radioklub Blansko 55:24 + 24:03
23. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 56:49 + 25:28
24. Rozsívalová Adéla KON0760 KOB Konice 58:04 + 26:43
25. Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 60:08 + 28:47
26. Klapková Alžběta PTE0852 TJ Sokol Ptení 60:16 + 28:55
27. Dvořáková Ema KON0777 KOB Konice 63:36 + 32:15
28. Kubešová Tereza VLI0954 Slavia Liberec orienteering 67:43 + 36:22
29. Czerneková Adéla TRI0854 TJ TŽ Třinec 72:06 + 40:45
30. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 73:20 + 41:59
31. Valyavka Viktoriya 210004 VZA Slávia ŽU Žilina 92:33 + 61:12
Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga DISK

D16B 4.31 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka PBM0651 TJ Spartak 1. brněnská 34:20
2. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 36:11 + 1:51
3. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 38:16 + 3:56
4. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 42:00 + 7:40
5. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 47:33 + 13:13
6. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:38 + 13:18
7. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 57:54 + 23:34
8. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 58:42 + 24:22
9. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 60:40 + 26:20
10. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 61:57 + 27:37
11. Pobucká Eliška ASU0550 Magnus Orienteering 62:19 + 27:59
12. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 66:24 + 32:04
13. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 79:25 + 45:05
14. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 80:58 + 46:38

D18B 5.58 km, 100 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:58
2. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:46 + 0:48
3. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 48:02 + 2:04
4. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 51:09 + 5:11
5. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 51:52 + 5:54
6. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 52:00 + 6:02
7. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 57:58 + 12:00
8. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 61:28 + 15:30
9. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 83:12 + 37:14

D21A 7.10 km, 150 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7088

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 54:36 7215
2. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 55:27 + 0:51 7107
3. Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice 56:44 + 2:08 6943
4. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 58:38 + 4:02 6701
5. König Lucie AOP8851 Orientační Běh Opava 65:24 + 10:48 5838
6. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 66:56 + 12:20 5643
7. Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 80:43 + 26:07 3885
Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast DISK 0

D21C 6.00 km, 120 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2807

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:23 3071
2. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 59:52 + 6:29 2762
3. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 63:34 + 10:11 2586
4. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 64:00 + 10:37 2566
5. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 68:25 + 15:02 2355
6. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 71:39 + 18:16 2201
7. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 71:54 + 18:31 2189
8. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 79:19 + 25:56 1836
9. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 83:49 + 30:26 1622
10. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 93:36 + 40:13 1156
11. Čížková Eliška ADA0051 OOB Spartak Adamov 97:23 + 44:00
12. Malá Daniela JIL9451 OK Jilemnice 103:29 + 50:06 685
13. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 129:48 + 76:25 0
Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové DISK 0

D35B 6.22 km, 130 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 55:55
2. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 59:55 + 4:00
3. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 62:07 + 6:12
4. Ebnerová Eva KON8277 KOB Konice 62:43 + 6:48
5. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 63:05 + 7:10
6. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 68:45 + 12:50
7. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 68:49 + 12:54
8. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 69:02 + 13:07
9. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 71:06 + 15:11
10. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:30 + 18:35
11. Librová Lucie AOP8050 Orientační Běh Opava 74:36 + 18:41
12. Kovalčíková Eva AOP7852 Orientační Běh Opava 75:38 + 19:43
13. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 82:54 + 26:59
14. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 83:53 + 27:58
15. Holasová Šarka AOP7853 Orientační Běh Opava 84:50 + 28:55
16. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 85:40 + 29:45
17. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 87:21 + 31:26
18. Šťastná Viktorie UBM7656 MENISKOS Brno 87:41 + 31:46
19. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 91:30 + 35:35

D35C 4.55 km, 110 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 49:40
2. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 49:56 + 0:16
3. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 57:00 + 7:20
4. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 57:26 + 7:46
5. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 57:37 + 7:57
6. Brabcová Jana 110003 Brabici 59:19 + 9:39
7. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 60:41 + 11:01
8. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 61:23 + 11:43
9. Kopecká Tereza 270001 Sovy Bělečko 62:11 + 12:31
10. Krejčí Lenka PTE8350 TJ Sokol Ptení 65:37 + 15:57
11. Zrůbková Dana PTE7850 TJ Sokol Ptení 68:06 + 18:26
12. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 68:49 + 19:09
13. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 70:55 + 21:15
14. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 72:23 + 22:43
15. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 75:23 + 25:43
16. Mikušová Ivana PTE8365 TJ Sokol Ptení 77:50 + 28:10
17. Sekaninová Jitka ASU7750 Magnus Orienteering 78:43 + 29:03
18. Rozsívalová Petra KON8063 KOB Konice 85:26 + 35:46
19. Tomášková Petra STE8250 SK SKI-OB Šternberk 88:01 + 38:21
20. Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:03 + 52:23
21. Mikeszová Martina 40002 Neregistrovaní 107:04 + 57:24

D45B 4.82 km, 110 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 90002 Sportovní klub hasičů KHK 44:33
2. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 45:37 + 1:04
3. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 47:46 + 3:13
4. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 49:03 + 4:30
5. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 49:59 + 5:26
6. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 51:32 + 6:59
7. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:03 + 8:30
8. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 53:12 + 8:39
9. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 53:50 + 9:17
10. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 54:57 + 10:24
11. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 55:35 + 11:02
12. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:50 + 11:17
13. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 57:03 + 12:30
14. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:14 + 12:41
15. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 57:20 + 12:47
16. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 58:20 + 13:47
17. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 58:30 + 13:57
18. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 60:25 + 15:52
19. Benešová Marika KDZ7150 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 61:47 + 17:14
20. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 63:45 + 19:12
21. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 65:16 + 20:43
22. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 69:22 + 24:49
23. Štěpová Dana PGP7456 SK Praga 82:19 + 37:46
Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice DISK

D45C 3.67 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 42:37
2. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 46:23 + 3:46
3. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 46:30 + 3:53
4. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 46:38 + 4:01
5. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 47:27 + 4:50
6. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:51 + 6:14
7. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 50:03 + 7:26
8. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 52:40 + 10:03
9. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 53:08 + 10:31
10. Cibulková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 11:09
11. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 54:00 + 11:23
12. Peňázová Iva 100001 Brno 54:25 + 11:48
13. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 56:28 + 13:51
14. Paurová Lenka 150001 NEREG. PRAHA 56:45 + 14:08
15. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 58:01 + 15:24
16. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 59:02 + 16:25
17. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 59:17 + 16:40
18. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 60:43 + 18:06
19. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:58 + 18:21
20. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:02 + 18:25
21. Kadlecová Gabriela BBM7651 BETA URSUS Rosice 70:00 + 27:23
22. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 77:42 + 35:05
23. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 81:49 + 39:12

D55B 4.13 km, 100 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:51
2. Denysenko Tamara 210005 VZA Slávia ŽU Žilina 47:21 + 2:30
3. Šírová Jana VLI6552 Slavia Liberec orienteering 51:04 + 6:13
4. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 51:06 + 6:15
5. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:49 + 6:58
6. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:04 + 7:13
7. Juračková Jana CHT6052 OOB SK Chrast 53:23 + 8:32
8. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 54:02 + 9:11
9. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 55:34 + 10:43
10. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 55:44 + 10:53
11. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 56:54 + 12:03
12. Bialožytová Pavla TRI6350 TJ TŽ Třinec 57:19 + 12:28
13. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 60:35 + 15:44
14. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 66:19 + 21:28
15. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 66:39 + 21:48
16. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 76:03 + 31:12
Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové DISK

D55C 3.62 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juckelandt Sabine 160001 SV Robotron Dresden 42:07
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 45:46 + 3:39
3. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:03 + 3:56
4. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 50:31 + 8:24
5. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:57 + 9:50
6. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 53:29 + 11:22
7. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 58:46 + 16:39
8. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 60:58 + 18:51
9. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 61:57 + 19:50
10. Nováková Miloslava ZAM6051 OB TJ Sokol Žamberk 86:55 + 44:48
Zelenková Lenka 50001 Zelenkovi DISK

D65B 3.46 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 47:34
2. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 54:51 + 7:17
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 60:56 + 13:22
4. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 65:56 + 18:22
5. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 75:47 + 28:13
6. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 79:07 + 31:33
7. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 89:33 + 41:59

H10N 4.30 km, 100 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Alois KON1132 KOB Konice 33:50
2. Udržal Lukáš LPU1303 OK Lokomotiva Pardubice 34:03 + 0:13
3. Koupil Štěpán LPU1206 OK Lokomotiva Pardubice 34:59 + 1:09
4. Míka Zbyněk 35147 Oddíl OB Kotlářka 36:39 + 2:49
5. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 4:14
6. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 46:31 + 12:41
7. Toužil Jan SHK1300 OK Slavia Hradec Králové 50:55 + 17:05
8. Bábek Tom PTE1402 TJ Sokol Ptení 51:21 + 17:31
9. Petráček Jan SHK1113 OK Slavia Hradec Králové 62:11 + 28:21
10. Stránský Filip SHK1302 OK Slavia Hradec Králové 68:15 + 34:25

H10C 2.65 km, 70 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 21:36
2. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 22:23 + 0:47
3. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 23:11 + 1:35
4. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 24:07 + 2:31
5. Čihák Matěj HOR1100 TJ Jiskra Hořice 26:13 + 4:37
6. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 27:07 + 5:31
7. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 27:33 + 5:57
8. Šumpík Filip SHK1109 OK Slavia Hradec Králové 27:51 + 6:15
9. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 29:42 + 8:06
10. Fiala Matyáš SHK1102 OK Slavia Hradec Králové 30:37 + 9:01
11. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:56 + 10:20
12. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 35:53 + 14:17
13. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 36:20 + 14:44
14. Hanslík Jaroslav SHK1107 OK Slavia Hradec Králové 39:32 + 17:56
15. Cepek Dominik PHK1104 OK 99 Hradec Králové 39:40 + 18:04
16. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 40:06 + 18:30
17. Hrdinka Josef SHK1205 OK Slavia Hradec Králové 44:23 + 22:47
18. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 55:40 + 34:04

H12B 3.43 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 25:10
2. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 26:43 + 1:33
3. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 27:18 + 2:08
4. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:22 + 2:12
5. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 28:36 + 3:26
6. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 28:54 + 3:44
7. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 29:14 + 4:04
8. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 30:43 + 5:33
9. Liber Václav AOP1000 Orientační Běh Opava 31:33 + 6:23
10. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 33:48 + 8:38
11. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 34:02 + 8:52
12. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 35:18 + 10:08
13. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 37:40 + 12:30
14. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 38:25 + 13:15
15. Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering 39:23 + 14:13
16. Kopecký Matěj PHK1001 OK 99 Hradec Králové 41:44 + 16:34
17. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 41:55 + 16:45
18. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 45:52 + 20:42
19. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 56:34 + 31:24
20. Cetl Jan AOP0902 Orientační Běh Opava 58:03 + 32:53
Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov DISK

H12C 2.98 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:28
2. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 39:55 + 0:27
3. Rozsíval Martin KON1022 KOB Konice 47:49 + 8:21
4. Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové 57:00 + 17:32
5. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 57:41 + 18:13
6. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 70:03 + 30:35
7. Sekanina Marek ASU1010 Magnus Orienteering 76:02 + 36:34
Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady DISK

H14A 4.29 km, 110 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 28:07
2. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 28:15 + 0:08
3. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 33:08 + 5:01
4. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 33:34 + 5:27
5. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 37:32 + 9:25
6. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 37:47 + 9:40
7. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 39:28 + 11:21
8. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 39:45 + 11:38
9. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 39:46 + 11:39
10. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 41:10 + 13:03
11. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 14:11
12. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 51:40 + 23:33
13. Navrátil Pavel ASU0747 Magnus Orienteering 52:36 + 24:29
14. Sýkora Jakub PHK0708 OK 99 Hradec Králové 55:07 + 27:00
15. Macek Vojtěch ASU0748 Magnus Orienteering 55:27 + 27:20
16. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 55:30 + 27:23
17. Podhorný Ondřej VLI0705 Slavia Liberec orienteering 56:06 + 27:59
18. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 59:10 + 31:03
19. Sekanina Ondřej ASU0745 Magnus Orienteering 59:11 + 31:04
20. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 59:26 + 31:19
21. Hlavatý Jan LPU0713 OK Lokomotiva Pardubice 59:39 + 31:32
22. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 61:03 + 32:56
23. Zřídkaveselý Martin PBM0808 TJ Spartak 1. brněnská 66:07 + 38:00
24. Mikuš Matěj PTE0808 TJ Sokol Ptení 66:56 + 38:49
25. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 69:33 + 41:26
25. Tomášek Josef STE0808 SK SKI-OB Šternberk 69:33 + 41:26
27. Kubíček Vavřinec UOL0801 SOB Olomouc 106:03 + 77:56
28. Švestka Patrik KVS0810 SKOB Kobra Vsetín 112:48 + 84:41
Volkov Maksym 210003 VZA Slávia ŽU Žilina DISK

H16B 5.96 km, 90 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 36:23
2. Strýček Jan PBM0503 TJ Spartak 1. brněnská 36:43 + 0:20
3. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 37:17 + 0:54
4. Zřídkaveselý Adam PBM0505 TJ Spartak 1. brněnská 37:59 + 1:36
5. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 38:18 + 1:55
6. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 39:27 + 3:04
7. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:33 + 6:10
8. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 42:35 + 6:12
9. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 46:38 + 10:15
10. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 46:46 + 10:23
11. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 47:07 + 10:44
12. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:09 + 10:46
13. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 48:06 + 11:43
14. Hájek Dominik LPU0607 OK Lokomotiva Pardubice 48:55 + 12:32
15. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 54:52 + 18:29
16. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 57:44 + 21:21
17. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:59 + 24:36
18. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 63:25 + 27:02
19. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 64:29 + 28:06
20. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:24 + 32:01
21. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 70:02 + 33:39
22. Klapetek Václav AOP0503 Orientační Běh Opava 71:17 + 34:54
23. Suchý Štěpán PHK0607 OK 99 Hradec Králové 72:07 + 35:44
24. Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 77:10 + 40:47
25. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:48 + 42:25
26. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 83:30 + 47:07
27. Bělohlávek Michal PHK0604 OK 99 Hradec Králové 84:35 + 48:12
28. Lvovský Tadeáš BBM0701 BETA URSUS Rosice 85:34 + 49:11
29. Šťastný Kristián UBM0606 MENISKOS Brno 105:13 + 68:50
30. Och Štěpán BBM0602 BETA URSUS Rosice 118:03 + 81:40
Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H18B 6.88 km, 100 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 45:34
2. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:55 + 3:21
3. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 49:29 + 3:55
4. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 49:50 + 4:16
5. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 50:29 + 4:55
6. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 52:12 + 6:38
7. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 52:16 + 6:42
8. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 53:32 + 7:58
9. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 55:36 + 10:02
10. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 60:10 + 14:36
11. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 62:25 + 16:51
12. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 66:58 + 21:24
13. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 72:43 + 27:09
14. Rajnoha Tomáš UBM0303 MENISKOS Brno 85:12 + 39:38
Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H21A 8.94 km, 180 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7788

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nechanický Jan TBM0200 KOS TJ Tesla Brno 61:24 7944
2. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:10 + 1:46 7725
3. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 63:25 + 2:01 7694
4. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 64:02 + 2:38 7617
5. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 65:48 + 4:24 7398
6. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 65:58 + 4:34 7377
7. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 68:41 + 7:17 7039
8. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 70:57 + 9:33 6758
9. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 71:04 + 9:40 6743
10. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 71:11 + 9:47 6729
11. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 73:00 + 11:36 6503
12. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 74:49 + 13:25 6277
13. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 75:25 + 14:01 6202
14. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 75:42 + 14:18 6167
15. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 78:26 + 17:02 5828
16. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 78:53 + 17:29 5772
17. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 83:09 + 21:45 5241
18. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 84:47 + 23:23 5038
19. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 87:54 + 26:30 4651
20. Fousek Jan MOV9100 SKOB Ostrava 89:06 + 27:42 4502

H21C 6.77 km, 150 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4764

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 55:16 4899
2. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 56:40 + 1:24 4782
3. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:44 + 3:28 4609
4. Hala Lukáš 240001 TaDoLuMa Šlapanice 59:57 + 4:41
5. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 61:21 + 6:05 4390
6. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 61:49 + 6:33 4351
7. Lejsek Tadeáš 190002 Nereg 66:09 + 10:53
8. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 67:30 + 12:14 3875
9. Pilgr Ludek CET7601 TJ Loko Česká Třebová 69:21 + 14:05 3720
10. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 70:29 + 15:13 3625
11. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 73:57 + 18:41 3335
12. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 75:20 + 20:04 3219
13. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 76:12 + 20:56 3147
14. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 78:55 + 23:39 2919
15. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 85:23 + 30:07 2378
16. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 97:12 + 41:56 1388
17. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 99:05 + 43:49 1230

H35B 7.59 km, 150 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Robert VLI7801 Slavia Liberec orienteering 54:35
2. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 56:51 + 2:16
3. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 57:24 + 2:49
4. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 57:50 + 3:15
5. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 60:15 + 5:40
6. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 61:45 + 7:10
7. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 67:29 + 12:54
8. Průša Michal VSP7310 USK Praha 68:37 + 14:02
9. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 71:19 + 16:44
10. Hasek Jakub 230001 Haskovi 74:11 + 19:36
11. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 74:56 + 20:21
12. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 78:43 + 24:08
13. Veselý Martin RBK7502 SK Radioklub Blansko 79:40 + 25:05
14. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 79:48 + 25:13
15. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 80:54 + 26:19
16. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 81:14 + 26:39
17. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 82:03 + 27:28
18. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 82:21 + 27:46
19. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 93:31 + 38:56
20. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 96:38 + 42:03
21. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 106:46 + 52:11
MS Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 63:20 + 8:45
Bencúr Juraj AOP7700 Orientační Běh Opava DISK

H35C 5.93 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:10
2. Volkov Alexander 210001 VZA Slávia ŽU Žilina 49:55 + 1:45
3. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:07 + 5:57
4. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 54:30 + 6:20
5. Tomášek Petr STE8001 SK SKI-OB Šternberk 57:33 + 9:23
6. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 59:14 + 11:04
7. Klášterecký Tomáš BBM8100 BETA URSUS Rosice 59:54 + 11:44
8. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 60:35 + 12:25
9. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 62:29 + 14:19
10. Mikuš Oldřich PTE8204 TJ Sokol Ptení 68:07 + 19:57
11. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 78:05 + 29:55
12. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 83:39 + 35:29
13. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:15 + 36:05
14. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 85:21 + 37:11
15. Sluka Miroslav SBK7207 KOB START Blansko 87:30 + 39:20
Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové DISK

H45B 6.14 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 41:39
2. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 43:14 + 1:35
3. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 46:48 + 5:09
4. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 47:55 + 6:16
5. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 48:52 + 7:13
6. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 50:07 + 8:28
7. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 50:33 + 8:54
8. Tornai Szabolcs 290001 Szabi SE 50:49 + 9:10
9. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 52:24 + 10:45
10. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 52:49 + 11:10
11. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 54:15 + 12:36
12. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 54:43 + 13:04
13. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 56:00 + 14:21
14. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 60:41 + 19:02
15. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:20 + 19:41
16. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 61:40 + 20:01
17. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 61:59 + 20:20
18. Dvořák Miloslav KON7537 KOB Konice 62:15 + 20:36
19. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 62:55 + 21:16
20. Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:18 + 21:39
21. Křivda Ivan 90001 Sportovní klub hasičů KHK 64:41 + 23:02
22. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 65:33 + 23:54
23. Navrátil Martin ASU7449 Magnus Orienteering 65:45 + 24:06
24. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:03 + 24:24
25. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 66:23 + 24:44
26. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 67:06 + 25:27
27. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 67:42 + 26:03
28. Bartášek Jiří ASU7448 Magnus Orienteering 68:06 + 26:27
29. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 70:03 + 28:24
30. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 70:22 + 28:43
31. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 72:54 + 31:15
32. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:07 + 41:28
33. Beneš Petr KDZ6700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 99:58 + 58:19
Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové DISK

H45C 4.82 km, 110 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Rosice 41:49
2. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:55 + 6:06
3. Chmelář Jan JPV7501 Oddíl OS SK Prostějov 48:25 + 6:36
4. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 51:14 + 9:25
5. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 51:29 + 9:40
6. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 52:07 + 10:18
7. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 52:36 + 10:47
8. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 53:53 + 12:04
9. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 53:57 + 12:08
10. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:47 + 12:58
11. Vých Luboš SRK7300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:22 + 13:33
12. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:00 + 15:11
13. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 58:07 + 16:18
14. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:11 + 17:22
15. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:20 + 17:31
16. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 59:26 + 17:37
17. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 59:37 + 17:48
18. Dušek Václav PTE7619 TJ Sokol Ptení 59:50 + 18:01
19. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 60:00 + 18:11
20. Novotný Petr 170001 DUKLA Blansko 67:29 + 25:40
21. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:01 + 26:12
22. Švestka Jiří KVS6810 SKOB Kobra Vsetín 71:08 + 29:19
23. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 74:17 + 32:28
24. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 76:30 + 34:41
Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice DISK

H55B 6.02 km, 130 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ženčák Jaroslav 180001 ASPV OA 52:12
2. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 52:23 + 0:11
3. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 55:00 + 2:48
4. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:04 + 2:52
5. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 55:12 + 3:00
6. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 59:37 + 7:25
7. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 60:35 + 8:23
8. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:13 + 9:01
9. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 62:46 + 10:34
10. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 66:07 + 13:55
11. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 69:30 + 17:18
12. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 70:16 + 18:04
13. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 70:22 + 18:10
14. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 70:55 + 18:43
15. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 74:47 + 22:35
16. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:21 + 24:09
17. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 76:47 + 24:35

H55C 4.47 km, 110 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 39:51
2. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 3:52
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 46:11 + 6:20
4. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:10 + 10:19
5. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 52:34 + 12:43
6. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 52:49 + 12:58
7. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 54:12 + 14:21
8. Kostka Evžen AOP5701 Orientační Běh Opava 58:53 + 19:02
9. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 66:15 + 26:24
10. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 66:39 + 26:48
11. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 69:19 + 29:28
12. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 71:46 + 31:55
13. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 73:58 + 34:07
14. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:57 + 40:06

H65B 4.09 km, 100 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 45:06
2. Hrbas Vladimír KVS5301 SKOB Kobra Vsetín 45:41 + 0:35
3. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 46:08 + 1:02
4. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 49:02 + 3:56
5. Juračka Vojtěch CHT5404 OOB SK Chrast 49:03 + 3:57
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 51:01 + 5:55
7. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 51:14 + 6:08
8. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:21 + 6:15
9. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 52:46 + 7:40
10. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 54:49 + 9:43
11. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:33 + 13:27
Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice DISK

H65C 3.78 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juckelandt Wolf-Gerod 160002 SV Robotron Dresden 43:35
2. Krmášek Bohdan AOP5301 Orientační Běh Opava 56:27 + 12:52
3. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 58:28 + 14:53
4. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 60:14 + 16:39
5. Kosiński Leszek 220001 Bialy Szkwal 91:16 + 47:41
6. Novák Miroslav 110004 Brabici 96:46 + 53:11
7. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 98:40 + 55:05

H75B 3.57 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 42:59
2. Ptáček Jiří BOV4401 TJ Baník Ostrava OKD 59:32 + 16:33
3. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 65:19 + 22:20
4. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 69:28 + 26:29
5. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 74:24 + 31:25
6. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 77:00 + 34:01

HDR 4.29 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouzek David SVS1300 Orientklub Vsetín 25:27
2. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 26:55 + 1:28
3. Hepner Martin PHK1501 OK 99 Hradec Králové 27:51 + 2:24
4. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 28:49 + 3:22
5. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 29:12 + 3:45
6. Krejčík Vít TZL1515 SKOB Zlín 29:54 + 4:27
7. Tihonová Magdalena PHK1450 OK 99 Hradec Králové 33:20 + 7:53
8. Čapek Samuel 52187 OK 99 Hradec Králové 33:46 + 8:19
9. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 34:23 + 8:56
10. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 34:44 + 9:17
11. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 34:45 + 9:18
12. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 37:18 + 11:51
13. Sluka Matouš SBK1411 KOB START Blansko 38:09 + 12:42
14. Ladýř Štěpán SHK1303 OK Slavia Hradec Králové 38:45 + 13:18
15. Walaski Vítek TRI1400 TJ TŽ Třinec 40:26 + 14:59
16. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:26 + 17:59
17. Jirásková Jasmína LPU1652 OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 18:25
18. Černý Matouš 130001 Neregistrovaní 44:15 + 18:48
19. Krejčí Viktor PTE1401 TJ Sokol Ptení 44:58 + 19:31
20. Mužátková Aneta 46:23 + 20:56
21. Mužátko Ondřej 46:41 + 21:14
22. Klášterecký Antonín BBM1402 BETA URSUS Rosice 48:11 + 22:44
23. Pilgr Vladimír CET1401 TJ Loko Česká Třebová 48:25 + 22:58
24. Průšová Barbora 120001 TJ Tesla Brno 49:05 + 23:38
25. Ebnerová Barbora KON1399 KOB Konice 56:30 + 31:03
26. Brabec Lukáš 110001 Brabici 58:47 + 33:20
27. Handrková Johana 62:39 + 37:12
28. Tejkalová Zuzana OOB Spartak Adamov 63:50 + 38:23
29. Dostálová Kateřina PZR1499 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:24 + 41:57
30. Mokrá Ludmila VLI 69:28 + 44:01
31. Matějů Emil ner. 70:15 + 44:48
32. Kroupová Elen LPU1851 OK Lokomotiva Pardubice 70:48 + 45:21
33. Lejsek Mikuláš 190001 Nereg 72:48 + 47:21
34. Ema Liščinská 73:07 + 47:40
35. Strýček Matěj ADA1701 OOB Spartak Adamov 76:59 + 51:32
36. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 85:03 + 59:36
Brabcová Tina 110002 Brabici DISK
Málková Antonie 49001 OB Strakonice DISK

P 3.67 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walaski Antonín TRI8006 TJ TŽ Třinec 32:38
2. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 42:37 + 9:59
3. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 47:11 + 14:33
4. Šimonová Barbora 140001 Pražská čtyřka 48:15 + 15:37
5. Handrk Pavel 10007 Soustředění VLI 50:19 + 17:41
6. Belžík Karel KVS7105 SKOB Kobra Vsetín 53:59 + 21:21
7. Klapková Jarmila PTE7150 TJ Sokol Ptení 54:26 + 21:48
8. Klapková Anežka PTE0553 TJ Sokol Ptení 54:44 + 22:06
9. Humlíček Petr UBM9701 MENISKOS Brno 55:46 + 23:08
10. Pech Richard 20001 Och421 57:27 + 24:49
11. Hrdličková Petra 10009 Soustředění VLI 57:31 + 24:53
12. Čiháková Olga HOR7651 TJ Jiskra Hořice 57:48 + 25:10
13. Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice 59:11 + 26:33
14. Sobková Lenka KOS TJ Tesla Brno 59:24 + 26:46
15. Stoss Martin 140004 Pražská čtyřka 60:35 + 27:57
16. Švestková Jana KVS7060 SKOB Kobra Vsetín 61:44 + 29:06
17. Jordanová Blanka 320003 Neregistrovaní 66:37 + 33:59
18. Mráčková Markéta 140003 Pražská čtyřka 67:06 + 34:28
19. Mužátko Lukáš 69:39 + 37:01
20. Václavková Lenka KON8199 KOB Konice 69:45 + 37:07
21. Labudík Milan TVR6200 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 71:14 + 38:36
22. Hrbasová Jana KVS5551 SKOB Kobra Vsetín 74:53 + 42:15
23. Kaplanová Alena HJL7550 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 76:00 + 43:22
24. Dostálová Naděžda PZR8899 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:20 + 51:42
25. Čelechovská Radka UBM0451 MENISKOS Brno 84:49 + 52:11
26. Humlíčková Martina UBM0151 MENISKOS Brno 94:57 + 62:19
Červinková Barbora OKP9351 SK OK 24 Praha DISK
Kadlec Petr BBM7600 BETA URSUS Rosice DISK

T 6.48 km, 150 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 55:07
2. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 60:32 + 5:25
3. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 60:52 + 5:45
4. Kopecký Martin PHK8001 OK 99 Hradec Králové 63:45 + 8:38
5. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:34 + 10:27
6. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 65:46 + 10:39
7. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 70:32 + 15:25
8. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 76:25 + 21:18
9. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 77:13 + 22:06
10. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 77:36 + 22:29
11. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 78:28 + 23:21
12. Kubeša Vladimír VLI7507 Slavia Liberec orienteering 78:57 + 23:50
13. Maděrová Michaela 10006 Soustředění VLI 79:08 + 24:01
14. Šebelka Jan VLI7506 Slavia Liberec orienteering 80:57 + 25:50
15. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 81:45 + 26:38
16. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:56 + 28:49
17. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 84:30 + 29:23
18. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 84:43 + 29:36
19. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 85:11 + 30:04
20. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 91:50 + 36:43
21. Sommer Jaroslav 30004 jElita 92:56 + 37:49
22. Jahoda Jiří 30001 jElita 94:16 + 39:09
23. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 100:43 + 45:36
24. Jireš František 50002 Zelenkovi 115:35 + 60:28
25. Masák Lukáš 30002 jElita 137:17 + 82:10
26. Markoš Martin 30005 jElita 152:48 + 97:41
Jirásková Barbora SHK9050 OK Slavia Hradec Králové DISK
Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Zelenka Martin 80001 Zelenkovi DISK