Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | SOB Olomouc | 16:44 | ||
2. | Otrubová Veronika | PLU1277 | TJ SOKOL Plumlov | 20:40 | + 3:56 | |
3. | Čeřovská Eliška | KON1353 | KOB Konice | 22:40 | + 5:56 | |
4. | Kopecká Eliška | SSU1252 | SK Severka Šumperk | 22:57 | + 6:13 | |
5. | Havlíková Michaela | 0060001 | KVS Šumperk | 25:40 | + 8:56 | |
6. | Matyšková Stela | PLU1150 | TJ SOKOL Plumlov | 30:24 | + 13:40 | |
7. | Tichá Anna | SSU1150 | SK Severka Šumperk | 41:10 | + 24:26 | |
Janků Michala | STE1150 | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hýblová Eliška | JPV0952 | Oddíl OS SK Prostějov | 23:16 | ||
2. | Tomanková Alice | KSU0959 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:47 | + 1:31 | |
3. | Jordánová Nelly | KSU1050 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:43 | + 8:27 | |
4. | Luterová Laura | PLU1051 | TJ SOKOL Plumlov | 32:31 | + 9:15 | |
5. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | SK SKI-OB Šternberk | 34:41 | + 11:25 | |
6. | Paloncý Adéla | KSU0950 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:27 | + 26:11 | |
7. | Fialová Andrea | KON1061 | KOB Konice | 51:12 | + 27:56 | |
8. | Závodná Kateřina | SSU1050 | SK Severka Šumperk | 55:29 | + 32:13 | |
9. | Zapletalová Anna | KON0979 | KOB Konice | 57:09 | + 33:53 | |
10. | Kopecká Tereza | UOL1050 | SOB Olomouc | 59:53 | + 36:37 | |
11. | Kvášová Kateřina | UOL1051 | SOB Olomouc | 70:08 | + 46:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefková Michaela | PLU0851 | TJ SOKOL Plumlov | 28:55 | ||
2. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 31:17 | + 2:22 | |
3. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | KOB Konice | 31:24 | + 2:29 | |
4. | Matoušková Johana | STE0751 | SK SKI-OB Šternberk | 33:54 | + 4:59 | |
5. | Klapková Alžběta | PTE0852 | TJ Sokol Ptení | 42:33 | + 13:38 | |
6. | Reichlová Pavla | KSU0888 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:43 | + 15:48 | |
7. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:51 | + 15:56 | |
8. | Richtrová Ema | SSU0753 | SK Severka Šumperk | 46:08 | + 17:13 | |
9. | Dvořáková Ema | KON0777 | KOB Konice | 49:37 | + 20:42 | |
10. | Vrbová Marie | PTE0850 | TJ Sokol Ptení | 52:24 | + 23:29 | |
11. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | TJ Sokol Ptení | 52:37 | + 23:42 | |
12. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | SK Severka Šumperk | 53:23 | + 24:28 | |
13. | Fialová Anna | KON0779 | KOB Konice | 57:56 | + 29:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinkavová Hana | JPV0551 | Oddíl OS SK Prostějov | 43:24 | ||
2. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:12 | + 0:48 | |
3. | Přikrylová Jana | JPV0652 | Oddíl OS SK Prostějov | 45:15 | + 1:51 | |
4. | Kopecká Nela | UOL0650 | SOB Olomouc | 50:55 | + 7:31 | |
5. | Plachá Aneta | JPV0555 | Oddíl OS SK Prostějov | 51:13 | + 7:49 | |
6. | Doláková Adéla | JPV0550 | Oddíl OS SK Prostějov | 57:44 | + 14:20 | |
7. | Přibylová Anežka | OSN0551 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:37 | + 16:13 | |
8. | Juřinová Adéla | KSU0650 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:28 | + 19:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janečková Adéla | PLU0452 | TJ SOKOL Plumlov | 48:47 | ||
2. | Heclová Marie | KSU0454 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:30 | + 0:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Lenka | UOL7651 | SOB Olomouc | 49:07 | |||
2. | Uvizlová Radka | STH8451 | SK Studenec | 58:14 | + 9:07 | ||
3. | Svačinková Kateřina | TVR9850 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 74:30 | + 25:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ebnerová Eva | KON8277 | KOB Konice | 39:46 | ||
2. | Otrubová Ivona | PLU7677 | TJ SOKOL Plumlov | 44:58 | + 5:12 | |
3. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 45:36 | + 5:50 | |
4. | Svačinková Jitka | TVR7750 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 49:21 | + 9:35 | |
5. | Paloncý Jana | KSU7878 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:22 | + 10:36 | |
6. | Zapletalová Kamila | KON7979 | KOB Konice | 51:07 | + 11:21 | |
7. | Krejčí Lenka | PTE8350 | TJ Sokol Ptení | 56:46 | + 17:00 | |
8. | Zavadilová Simona | PTE8485 | TJ Sokol Ptení | 57:37 | + 17:51 | |
9. | Kubíčková Eva | UOL7752 | SOB Olomouc | 59:46 | + 20:00 | |
10. | Otrubová Věra | PLU7777 | TJ SOKOL Plumlov | 60:07 | + 20:21 | |
11. | Hubíková Iva | PLU8350 | TJ SOKOL Plumlov | 64:34 | + 24:48 | |
12. | Pinkavová Helena | JPV7767 | Oddíl OS SK Prostějov | 65:14 | + 25:28 | |
13. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 65:49 | + 26:03 | |
14. | Luterová Kristýna | PLU7878 | TJ SOKOL Plumlov | 67:21 | + 27:35 | |
15. | Krčová Martina | KSU7272 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:45 | + 28:59 | |
16. | Kopecká Jitka | UOL7750 | SOB Olomouc | 69:17 | + 29:31 | |
17. | Zrůbková Dana | PTE7850 | TJ Sokol Ptení | 76:28 | + 36:42 | |
18. | Rozsívalová Petra | KON8063 | KOB Konice | 90:12 | + 50:26 | |
19. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | Oddíl OS SK Prostějov | 113:00 | + 73:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 47:49 | ||
2. | Slavíková Lenka | TVR7350 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 48:18 | + 0:29 | |
3. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | Oddíl OS SK Prostějov | 49:47 | + 1:58 | |
4. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 50:25 | + 2:36 | |
5. | Janků Renata | STE7251 | SK SKI-OB Šternberk | 52:16 | + 4:27 | |
6. | Tomanková Martina | KSU7552 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:13 | + 7:24 | |
7. | Zbraňková Magda | STE7352 | SK SKI-OB Šternberk | 56:46 | + 8:57 | |
8. | Poláčková Monika | JPV7552 | Oddíl OS SK Prostějov | 57:37 | + 9:48 | |
9. | Mikošková Iveta | STE7150 | SK SKI-OB Šternberk | 57:45 | + 9:56 | |
10. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:39 | + 15:50 | |
11. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 64:30 | + 16:41 | |
12. | Klapková Jarmila | PTE7150 | TJ Sokol Ptení | 76:40 | + 28:51 | |
13. | Hýblová Iveta | JPV7474 | Oddíl OS SK Prostějov | 100:46 | + 52:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Milada | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:02 | ||
2. | Králová Zdenka | SSU6091 | SK Severka Šumperk | 43:13 | + 7:11 | |
3. | Špacírová Danuše | UOL5852 | SOB Olomouc | 70:47 | + 34:45 | |
4. | Roubalíková Iva | 0030002 | ZŠ Těšetice | 81:22 | + 45:20 | |
5. | Gilíková Marie | 0050001 | - | 100:28 | + 64:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | OOB TJ Zlaté Hory | 67:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ebnerová Alena | KON1171 | KOB Konice | 24:47 | ||
2. | Tempír Jáchym | UOL1300 | SOB Olomouc | 28:33 | + 3:46 | |
3. | Hubík Radan | PLU1500 | TJ SOKOL Plumlov | 41:23 | + 16:36 | |
4. | Michlová Barbora | SSU1251 | SK Severka Šumperk | 44:51 | + 20:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jáchym | PTE1111 | TJ Sokol Ptení | 18:59 | ||
2. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | OOB TJ Zlaté Hory | 23:16 | + 4:17 | |
3. | Vlček Antonín | KSU1121 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:05 | + 7:06 | |
4. | Václavek Alois | KON1132 | KOB Konice | 30:10 | + 11:11 | |
5. | Binar Vít | STE1201 | SK SKI-OB Šternberk | 38:10 | + 19:11 | |
6. | Hubík Hubert | PLU1300 | TJ SOKOL Plumlov | 41:07 | + 22:08 | |
7. | Macek Václav | ASU1249 | Magnus Orienteering | 43:38 | + 24:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kupilík Vít | ASU0911 | Magnus Orienteering | 21:50 | ||
2. | Lutera Oliver | PLU1001 | TJ SOKOL Plumlov | 22:12 | + 0:22 | |
3. | Štábl Vít | KSU1100 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:13 | + 0:23 | |
4. | Čeřovský Filip | KON1010 | KOB Konice | 24:12 | + 2:22 | |
5. | Heiser Matěj | SSU0900 | SK Severka Šumperk | 25:50 | + 4:00 | |
6. | Pánek Antonín | SSU0901 | SK Severka Šumperk | 28:17 | + 6:27 | |
7. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | TJ SOKOL Plumlov | 28:30 | + 6:40 | |
8. | Ryszkowski Ondřej | SSU1001 | SK Severka Šumperk | 32:06 | + 10:16 | |
9. | Havlík Jakub | KSU1009 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:41 | + 12:51 | |
10. | Vrba Antonín | PTE1001 | TJ Sokol Ptení | 36:37 | + 14:47 | |
11. | Plachý Matyáš | JPV1010 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:06 | + 22:16 | |
12. | Profous Štěpán | KSU1030 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:03 | + 25:13 | |
13. | Frélich Matyáš | PLU0901 | TJ SOKOL Plumlov | 50:05 | + 28:15 | |
14. | Tempír Lukáš | UOL1001 | SOB Olomouc | 53:12 | + 31:22 | |
15. | Suchánek Matyáš | PLU0903 | TJ SOKOL Plumlov | 54:35 | + 32:45 | |
16. | Tříska David | PTE1003 | TJ Sokol Ptení | 62:33 | + 40:43 | |
Jordán Dominik | KSU1000 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Sekanina Marek | ASU1010 | Magnus Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Jáchym | UOL0700 | SOB Olomouc | 28:59 | ||
2. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | OOB TJ Zlaté Hory | 30:56 | + 1:57 | |
3. | Macek Vojtěch | ASU0748 | Magnus Orienteering | 31:30 | + 2:31 | |
4. | Pánek Ondřej | SSU0702 | SK Severka Šumperk | 32:03 | + 3:04 | |
5. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 32:10 | + 3:11 | |
6. | Paloncý Jan | KSU0808 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:19 | + 6:20 | |
7. | Plachý Ondřej | JPV0707 | Oddíl OS SK Prostějov | 35:40 | + 6:41 | |
8. | Miča Jan | KSU0701 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:17 | + 7:18 | |
9. | Přibyl Daniel | OSN0808 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 56:20 | + 27:21 | |
10. | Juřina Marek | KSU0828 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:56 | + 55:57 | |
11. | Marek Vít | KSU0838 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:12 | + 60:13 | |
Mikoška Jan | STE0807 | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 28:37 | ||
2. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 33:28 | + 4:51 | |
3. | Karásek Antonín | PLU0503 | TJ SOKOL Plumlov | 42:43 | + 14:06 | |
4. | Hejtmánek Štěpán | SSU0505 | SK Severka Šumperk | 58:46 | + 30:09 | |
5. | Dvořák Štěpán | KON0537 | KOB Konice | 66:07 | + 37:30 | |
6. | Křupka Tadeáš | KON0606 | KOB Konice | 69:35 | + 40:58 | |
Slavík Ondřej | TVR0500 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přibyl Jan | OSN0300 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajkus Radim | JPV9509 | Oddíl OS SK Prostějov | 47:32 | 6638 | ||
2. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | OOB TJ Zlaté Hory | 49:17 | + 1:45 | 6406 | |
3. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | SKOB Ostrava | 49:37 | + 2:05 | 6362 | |
4. | Panovec Kryštof | LCE0011 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:17 | + 2:45 | 6273 | |
5. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | 52:06 | + 4:34 | 6032 | |
6. | Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | 54:46 | + 7:14 | 5679 | |
7. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | SK Severka Šumperk | 55:28 | + 7:56 | 5586 | |
8. | Kopecký David | UOL7800 | SOB Olomouc | 55:38 | + 8:06 | 5564 | |
9. | Zbíral Robert | UOL8000 | SOB Olomouc | 56:00 | + 8:28 | 5516 | |
10. | Štorek David | JPV0202 | Oddíl OS SK Prostějov | 58:41 | + 11:09 | 5160 | |
11. | Gilík Marek | SOP9904 | OOB TJ Slezan Opava | 59:46 | + 12:14 | 5016 | |
12. | Krampla Tomáš | UOL6601 | SOB Olomouc | 61:21 | + 13:49 | 4807 | |
13. | Skyva Petr | STE6501 | SK SKI-OB Šternberk | 62:01 | + 14:29 | 4718 | |
14. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | TJ SOKOL Plumlov | 62:19 | + 14:47 | 4679 | |
15. | Pudel Jarda | STE7505 | SK SKI-OB Šternberk | 65:49 | + 18:17 | 4215 | |
16. | Hubáček Ondřej | JPV8303 | Oddíl OS SK Prostějov | 66:33 | + 19:01 | 4118 | |
17. | Zapletal Martin | STE8500 | SK SKI-OB Šternberk | 71:52 | + 24:20 | 3413 | |
18. | Začal Martin | PLU8100 | TJ SOKOL Plumlov | 74:57 | + 27:25 | 3004 | |
19. | Holusek Jiří | JPV0123 | Oddíl OS SK Prostějov | 92:09 | + 44:37 | 725 | |
20. | Mlejnek Pavel | STE7403 | SK SKI-OB Šternberk | 94:43 | + 47:11 | 385 | |
Zdráhal Tomáš | OOL8801 | SK Haná orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ženčák Jaroslav | 0040001 | ASPV OA | 46:14 | ||
2. | Dvořák Miloslav | KON7537 | KOB Konice | 46:15 | + 0:01 | |
3. | Procházka Josef | KON7219 | KOB Konice | 49:18 | + 3:04 | |
4. | Vojvodík Martin | MOV7400 | SKOB Ostrava | 50:02 | + 3:48 | |
5. | Hubík Hubert | PLU8201 | TJ SOKOL Plumlov | 53:56 | + 7:42 | |
6. | Miča Petr | KSU7909 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:08 | + 7:54 | |
7. | Mikuš Oldřich | PTE8204 | TJ Sokol Ptení | 54:29 | + 8:15 | |
8. | Křupka Tomáš | KON7717 | KOB Konice | 56:46 | + 10:32 | |
9. | Binar Robert | OOL7501 | SK Haná orienteering | 59:00 | + 12:46 | |
10. | Vlček Jan | KSU8011 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:44 | + 25:30 | |
11. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | 116:26 | + 70:12 | |
Tempir Tomas | 0070002 | neregistrovani | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | KOB Konice | 36:41 | ||
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 40:05 | + 3:24 | |
3. | Otruba Marek | PLU7417 | TJ SOKOL Plumlov | 42:34 | + 5:53 | |
4. | Slavík Tomáš | TVR6800 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 45:17 | + 8:36 | |
5. | Tesař Jiří | AOP6702 | Orientační Běh Opava | 46:01 | + 9:20 | |
6. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 46:12 | + 9:31 | |
7. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | Oddíl OS SK Prostějov | 50:22 | + 13:41 | |
8. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:19 | + 16:38 | |
9. | Holý Ondřej | SBR7600 | SKOB Bruntál | 53:49 | + 17:08 | |
10. | Mikoška Eman | STE7103 | SK SKI-OB Šternberk | 59:00 | + 22:19 | |
11. | Vodička Luděk | SBR5501 | SKOB Bruntál | 60:46 | + 24:05 | |
12. | Štábl Roman | KSU7501 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:57 | + 26:16 | |
13. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 63:10 | + 26:29 | |
14. | Pinkava Roman | JPV7606 | Oddíl OS SK Prostějov | 63:16 | + 26:35 | |
15. | Pavelka Martin | KSU7503 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:30 | + 26:49 | |
16. | Závodný Marek | SSU7403 | SK Severka Šumperk | 66:27 | + 29:46 | |
17. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 68:40 | + 31:59 | |
18. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | SK Severka Šumperk | 69:39 | + 32:58 | |
19. | Hýbl Dušan | JPV7202 | Oddíl OS SK Prostějov | 86:45 | + 50:04 | |
20. | Holusek Milan | JPV6909 | Oddíl OS SK Prostějov | 117:32 | + 80:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | SK Haná orienteering | 38:30 | ||
2. | Paloncý Pavel | KSU6349 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:25 | + 4:55 | |
3. | Kubíček Jiří | UOL6500 | SOB Olomouc | 44:33 | + 6:03 | |
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:43 | + 6:13 | |
5. | Višňa Milan | OOL5904 | SK Haná orienteering | 45:34 | + 7:04 | |
6. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | TJ SOKOL Plumlov | 52:25 | + 13:55 | |
7. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | TJ Sokol Ptení | 56:58 | + 18:28 | |
8. | Roubalík Radovan | 0030001 | ZŠ Těšetice | 57:22 | + 18:52 | |
9. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | SOB Olomouc | 58:48 | + 20:18 | |
10. | Janošík Antonín | UOL5201 | SOB Olomouc | 88:48 | + 50:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 35:02 | ||
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 42:43 | + 7:41 | |
3. | Pospíšil Karel | TVR5000 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 45:50 | + 10:48 | |
4. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 50:58 | + 15:56 | |
5. | Babák Jiří | ZLH4801 | OOB TJ Zlaté Hory | 51:47 | + 16:45 | |
6. | Toman Stanislav | SBR4801 | SKOB Bruntál | 55:14 | + 20:12 | |
7. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | OOB TJ Zlaté Hory | 93:45 | + 58:43 | |
8. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | KOB ZPV Prostějov | 94:24 | + 59:22 | |
Skácel Jaroslav | KON4617 | KOB Konice | DISK | |||
Novotný Stanislav | ZLH4800 | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bábek Tom | PTE1402 | TJ Sokol Ptení | 18:17 | ||
2. | Tříska Jakub | PTE1300 | TJ Sokol Ptení | 18:28 | + 0:11 | |
3. | Hedrich Miroslav | SSU0705 | SK Severka Šumperk | 21:20 | + 3:03 | |
4. | Vala Karel | ASU0012 | Magnus Orienteering | 26:13 | + 7:56 | |
5. | Kindl Oskar | UOL1401 | SOB Olomouc | 26:21 | + 8:04 | |
6. | Pánek Milan | SSU1600 | SK Severka Šumperk | 27:06 | + 8:49 | |
7. | Gebauer Jan | SSU1400 | SK Severka Šumperk | 27:46 | + 9:29 | |
8. | Michl Jonáš | SSU1500 | SK Severka Šumperk | 27:50 | + 9:33 | |
9. | Tempir Vilem | 0070001 | neregistrovani | 28:40 | + 10:23 | |
10. | Ebnerová Barbora | KON1399 | KOB Konice | 30:01 | + 11:44 | |
11. | Wichterle Lambert | 0080001 | Wichterle | 33:05 | + 14:48 | |
12. | Matyšek Josef | PLU1400 | TJ SOKOL Plumlov | 33:59 | + 15:42 | |
13. | Wichterle Lukáš | 0080002 | Wichterle | 34:34 | + 16:17 | |
14. | Hedrich Jan | SSU1101 | SK Severka Šumperk | 39:34 | + 21:17 | |
15. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | OOB TJ Zlaté Hory | 43:10 | + 24:53 | |
16. | Mikušová Kateřina | PTE1350 | TJ Sokol Ptení | 46:05 | + 27:48 | |
17. | Herzingerová Linda | PLU1599 | TJ SOKOL Plumlov | 46:33 | + 28:16 | |
18. | Tesařová Lucie | AOP1451 | Orientační Běh Opava | 75:21 | + 57:04 | |
19. | Tesařová Eva | AOP1650 | Orientační Běh Opava | 77:36 | + 59:19 | |
20. | Hrubá Magdaléna | KSU5001 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 85:32 | + 67:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tříska Richard | PTE7447 | TJ Sokol Ptení | 23:32 | ||
2. | Třísková Eva | PTE8050 | TJ Sokol Ptení | 28:39 | + 5:07 | |
3. | Kváša Michal | UOL7901 | SOB Olomouc | 30:50 | + 7:18 | |
4. | Mrkvicová Radka | ZLH7851 | OOB TJ Zlaté Hory | 33:16 | + 9:44 | |
5. | Gebauer Lubomír | SSU8300 | SK Severka Šumperk | 33:28 | + 9:56 | |
6. | Fabiánek Jakub | KSU0001 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:45 | + 11:13 | |
7. | Havlík Jindra | KSU7800 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:19 | + 17:47 | |
8. | Chmelařová Blanka | 0010001 | péčkaři | 48:14 | + 24:42 | |
9. | Václavek Leoš | Kon8105 | 50:45 | + 27:13 | ||
10. | Janeček Petr | UOL7301 | SOB Olomouc | 51:35 | + 28:03 | |
11. | Malec Vladimír | KRN5900 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:59 | + 28:27 | |
12. | Červinková Barbora | OKP9351 | SK OK 24 Praha | 59:14 | + 35:42 | |
13. | Bartošová Dana | PTE7650 | TJ Sokol Ptení | 66:08 | + 42:36 | |
14. | Kašparová Jana | STE7351 | SK SKI-OB Šternberk | 75:24 | + 51:52 | |
Profous Kamil | KSU7200 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Labudík Milan | TVR6200 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | DISK | |||
Gebauerová Jana | SSU6450 | SK Severka Šumperk | DISK |