Logo
Datum:
02.10.2021
Místo konání:
Choustník
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Mapa:
Předboř, 1:10 000, E=5, stav jaro 2021, aktualizace září 2021, ISOM 2017-2. Mapa bude voděodolně upravena.pretex.
Ředitel závodu:
Lochmanová Jana
Hlavní rozhodčí:
Doležel Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Doležel Tomáš - R3
JURY:
Kamenický Radan, Pobuda Michal, Fencíková Vladislava
Protokol:
Závod proběhl bez komplikací, pouze u kategorií H35 a H55 se v okolí první kontroly vyskytly vosy. Než bylo místo označeno několik závodníků bylo poštípáno. Kromě jednoho však všíchni trať dokončili. V cíli ošetřeni.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P1     P2     P3    

D10 2.10 km, 55 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 25:27
2. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:41 + 3:14
3. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 28:47 + 3:20
4. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 31:45 + 6:18
5. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 31:51 + 6:24
6. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 34:23 + 8:56
7. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 35:09 + 9:42
8. Rychnovská Eliška SJI1151 OK Jihlava 37:46 + 12:19
9. Charouzová Hana CHT1152 OOB SK Chrast 43:21 + 17:54
10. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 46:12 + 20:45
11. Svitáková Ludmila SJH1152 SOS Jindřichův Hradec 47:07 + 21:40
12. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 59:04 + 33:37

D10N 3.10 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 31:13
2. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 35:45 + 4:32
3. Jelínková Anna SJH1252 SOS Jindřichův Hradec 50:06 + 18:53
4. Krejsová Markéta CHT1351 OOB SK Chrast 55:58 + 24:45
Šimotová Anna STA1254 OK Střelka DISK

D12 3.10 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 37:33
2. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 44:02 + 6:29
3. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 49:42 + 12:09
4. Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka 49:52 + 12:19
5. Slavíková Bára CHT0951 OOB SK Chrast 50:08 + 12:35
6. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 50:40 + 13:07
7. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 56:10 + 18:37
8. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 59:38 + 22:05
9. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:23 + 23:50
10. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 62:16 + 24:43
11. Šimotová Elen STA0954 OK Střelka 69:00 + 31:27
Kozderková Jolana PZR1050 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK

D14 3.50 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:36
2. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 37:13 + 2:37
3. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 37:18 + 2:42
4. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 40:39 + 6:03
5. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 43:45 + 9:09
6. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 46:18 + 11:42
7. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:18 + 17:42
8. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 54:55 + 20:19
9. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:36 + 22:00
10. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 60:02 + 25:26
Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená DISK

D16 4.20 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 35:29
2. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 37:12 + 1:43
3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 38:26 + 2:57
4. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 38:53 + 3:24
5. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 44:30 + 9:01
6. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 45:14 + 9:45
7. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 55:12 + 19:43
8. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 57:10 + 21:41

D18 4.80 km, 195 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 47:40
2. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:30 + 2:50
3. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 50:47 + 3:07
4. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 53:10 + 5:30

D21C 6.80 km, 285 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6025

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 55:17 6426
2. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 59:58 + 4:41 5950
3. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 62:27 + 7:10 5697
4. Kinštová Tereza SJH0251 SOS Jindřichův Hradec 70:19 + 15:02 4897
5. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 72:06 + 16:49 4716
6. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 77:06 + 21:49 4207
7. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 105:15 + 49:58 1344

D21D 4.20 km, 160 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 42:36
2. Zdobinská Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:53 + 2:17
3. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 45:34 + 2:58
4. Drábková Eliška TTR0151 OOB Třebíč 60:00 + 17:24

D35 5.50 km, 215 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 56:13
2. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 59:05 + 2:52
3. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 59:11 + 2:58
4. Kinštová Dominika SJH8051 SOS Jindřichův Hradec 63:34 + 7:21
5. Martincová Kristýna CHT8551 OOB SK Chrast 64:44 + 8:31
6. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:39 + 9:26
7. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 68:06 + 11:53
8. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:03 + 13:50
9. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:20 + 15:07
10. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 74:39 + 18:26
11. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 75:23 + 19:10
12. Paulová Hana CTB7851 SK OB Chotěboř 78:20 + 22:07
13. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 81:01 + 24:48
14. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 81:02 + 24:49
15. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 85:25 + 29:12
16. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 112:13 + 56:00
17. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 128:54 + 72:41

D45 4.50 km, 155 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 52:53
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 55:32 + 2:39
3. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:44 + 3:51
4. Himmelová Marie KAM6952 OK Kamenice 62:26 + 9:33
5. Juračková Jana CHT6052 OOB SK Chrast 63:42 + 10:49
6. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 67:54 + 15:01
7. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 69:57 + 17:04
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 70:12 + 17:19
9. Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec 72:01 + 19:08
10. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 75:16 + 22:23
11. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:47 + 28:54
12. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 93:51 + 40:58
Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK

D55 3.60 km, 135 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 62:49

H10 2.10 km, 55 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 17:40
2. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:41 + 6:01
3. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 24:41 + 7:01
4. Martinec Eduard CHT1202 OOB SK Chrast 43:17 + 25:37
5. Holzäpfel Jan STA1202 OK Střelka 49:17 + 31:37

H10N 3.10 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 20:06
2. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 20:14 + 0:08
3. Fučík Tomáš Žádný oddíl 23:43 + 3:37
MS Klíma Štěpán STA1002 OK Střelka 29:09 + 9:03

H12 3.20 km, 95 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 26:44
2. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 29:44 + 3:00
3. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 34:06 + 7:22
4. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 35:18 + 8:34
5. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 41:13 + 14:29
6. Dokulil Jiří PZR0905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:04 + 18:20
7. Wierer Antonín STA0901 OK Střelka 45:55 + 19:11
8. Broum Matěj PZR1002 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:06 + 23:22
9. Dočkal Matouš SJI0900 OK Jihlava 50:51 + 24:07
10. Bílek František STA1001 OK Střelka 72:44 + 46:00
11. Vinopal Vojtěch PZR0901 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:32 + 47:48

H14 4.60 km, 175 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 46:45
2. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:30 + 2:45
3. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 55:40 + 8:55
4. Wierer Jan STA0701 OK Střelka 60:01 + 13:16
5. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 81:55 + 35:10
6. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 88:50 + 42:05
Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená DISK

H16 6.40 km, 255 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 50:51
2. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 54:03 + 3:12
3. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 62:57 + 12:06
4. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 66:41 + 15:50
5. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:09 + 18:18
Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport DISK

H18 7.30 km, 330 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 69:57
2. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 80:08 + 10:11
3. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 91:58 + 22:01
4. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 100:33 + 30:36
5. Splítek Petr PZR0401 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 127:00 + 57:03

H21C 10.80 km, 380 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7407

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 76:46 7652
2. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 80:28 + 3:42 7307
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 80:56 + 4:10 7263
4. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 82:15 + 5:29 7140
5. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 83:21 + 6:35 7038
6. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 83:22 + 6:36 7036
7. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 86:21 + 9:35 6758
8. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 88:15 + 11:29 6580
9. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 88:48 + 12:02 6529
10. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 91:31 + 14:45 6276
11. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 91:42 + 14:56 6259
12. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 91:46 + 15:00 6252
13. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 93:17 + 16:31 6111
14. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 96:28 + 19:42 5814
15. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 101:54 + 25:08 5307
16. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 106:33 + 29:47 4873
17. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 107:34 + 30:48 4778
18. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 115:12 + 38:26 4066
19. Kafka Tomáš SJI8504 OK Jihlava 117:50 + 41:04 3820
20. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 120:29 + 43:43 3573
21. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 136:25 + 59:39 2086

H21D 6.30 km, 255 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 62:48
2. Janda Petr CHT9101 OOB SK Chrast 67:14 + 4:26
3. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:44 + 18:56
4. Kábrt Filip 60001 OK Offie 90:08 + 27:20
5. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 132:29 + 69:41
Splítek Václav PZR7700 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK

H35 7.70 km, 295 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 65:14
2. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 68:18 + 3:04
3. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:50 + 3:36
4. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 75:10 + 9:56
5. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 78:12 + 12:58
6. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 79:05 + 13:51
7. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 85:26 + 20:12
8. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 94:53 + 29:39
9. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 98:35 + 33:21
10. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 104:10 + 38:56
11. Broum Tomáš PZR7808 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 113:53 + 48:39
12. Vinopal Tomáš PZR7905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 116:31 + 51:17
Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast DISK
Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec DISK

H45 6.50 km, 210 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 50:22
2. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 55:32 + 5:10
3. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 62:23 + 12:01
4. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 62:40 + 12:18
5. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 71:42 + 21:20
6. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 76:45 + 26:23
7. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:44 + 27:22
8. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 79:36 + 29:14
9. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 80:23 + 30:01
10. Janíček Jan OSN6811 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 88:39 + 38:17
11. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 89:28 + 39:06
12. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 110:13 + 59:51
Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec DISK

H55 5.20 km, 205 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 57:56
2. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:31 + 1:35
3. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:33 + 3:37
4. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 61:34 + 3:38
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 62:30 + 4:34
6. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 65:26 + 7:30
7. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 66:38 + 8:42
8. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 75:55 + 17:59
9. Juračka Vojtěch CHT5404 OOB SK Chrast 77:19 + 19:23
10. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 78:39 + 20:43
11. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 85:26 + 27:30
12. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 87:30 + 29:34
13. Novotný Petr SJH6502 SOS Jindřichův Hradec 102:11 + 44:15
14. Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha 103:21 + 45:25

H65 3.50 km, 135 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 43:09
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:48 + 3:39
3. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 47:47 + 4:38
4. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:41 + 7:32
5. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 55:48 + 12:39

H70 3.00 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 38:40
2. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 39:26 + 0:46
3. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 40:30 + 1:50
4. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 42:32 + 3:52
5. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 42:44 + 4:04
6. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 44:35 + 5:55
7. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Rosice 51:52 + 13:12
8. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 55:14 + 16:34

HDR 3.10 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:13
2. Sebera Hugo SFM1200 O-RUNNAŘI Beskydy 23:41 + 0:28
3. Martinec Otakar CHT1502 OOB SK Chrast 25:05 + 1:52
4. Fučík Matěj Žádný oddíl 27:30 + 4:17
5. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:39 + 5:26
6. Vacek Jan CHT1201 OOB SK Chrast 30:04 + 6:51
7. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 32:53 + 9:40
8. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 33:17 + 10:04
9. Klíma Albert STA1501 OK Střelka 34:03 + 10:50
10. Kafka Adam 30001 Buffalo Jihlava 35:16 + 12:03
11. Broumová Eva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:59 + 12:46
12. Nevrklová Zuzana RUZ1750 TJ Růžená 36:42 + 13:29
13. Míchal Jáchym SJH1601 SOS Jindřichův Hradec 37:45 + 14:32
14. Klíma Matouš NNN 45:14 + 22:01
15. Rakovec Pavel SCP1501 OK Sparta Praha 46:37 + 23:24
16. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 48:18 + 25:05
17. Plavcová Darina 40006 NNN2 50:41 + 27:28
18. Buršíková Kateřina SJI1750 OK Jihlava 51:36 + 28:23
19. Komárek Štěpán SJH1602 SOS Jindřichův Hradec 51:58 + 28:45
20. Pincová Ivana STA1651 OK Střelka 64:35 + 41:22
21. Pincová Zuzana STA1852 OK Střelka 65:09 + 41:56
22. Synková Ema NNN 102:40 + 79:27
Bláža Matouš NNN DISK

P1 3.00 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kourková Vendula 50001 Mimo 71:22
2. Pavel Kotvas 72:42 + 1:20
3. Koukalová Jana NNN 74:46 + 3:24

P2 3.20 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buršíková Olga SJI8150 OK Jihlava 41:46
2. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 42:41 + 0:55
3. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 47:01 + 5:15
4. Plavec Viktor 40003 NNN2 48:08 + 6:22
5. Knap Miroslav PZR7402 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:13 + 8:27
6. Haková Magda PGP7651 SK Praga 51:07 + 9:21
7. Plavec Petr 40001 NNN2 54:32 + 12:46
8. Nevrklová Martina RUZ8053 TJ Růžená 55:17 + 13:31
9. Dočkal František NNN 55:32 + 13:46
10. Plavec Oskar 40002 NNN2 56:16 + 14:30
11. Míchalová Zuzana SJH8252 SOS Jindřichův Hradec 56:33 + 14:47
12. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 60:26 + 18:40
13. Kopenec Šimon SJH1002 SOS Jindřichův Hradec 61:14 + 19:28
14. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 61:55 + 20:09
15. Jelínková Marta SJH7854 SOS Jindřichův Hradec 63:40 + 21:54
16. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 68:38 + 26:52
17. Plavec Robin 40004 NNN2 70:33 + 28:47
18. Himmel Petr KAM6503 OK Kamenice 75:44 + 33:58
19. Svitáková Eva SJH7852 SOS Jindřichův Hradec 86:12 + 44:26
20. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 108:14 + 66:28
Kozderková Alena PZR7667 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Bílková Klára STA8352 OK Střelka DISK

P3 4.80 km, 170 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaňáková Pavlína 20001 Neregistrovaní 106:45
2. Talich Lukáš 20002 Neregistrovaní 106:46 + 0:01