Logo

Výsledky závodu: Letní jihomoravská liga 2021 - stav po 2 závodech

Datum:
02.01.2021
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-1212.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati TBM Ano Ano
2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček ZBM Ne Ne
2021-09-1919.09.2021 Oblastní žebříček ADA Ne Ne
2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček VBM Ne Ne
2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu BBM Ne Ne
2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati BBM Ne Ne
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     H10N     H10     H12     H14     H16     H18    

D10N (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Stašková Tereza PBM1257 200.00 1. 200.00( 1)

D10 (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Ryglová Beáta TBM1158 219.75 1. 175.65( 5) 219.75( 1)
2 Broschová Alžběta RBK1151 219.53 2. 192.24( 2) 219.53( 2)
3 Beránková Kamila ZBM1152 215.56 1. 215.56( 1) 0.00( P)
4 Šťastná Vendula TBM1384 192.19 3. 192.19( 3)
5 La Carbonara Noemi TBM1156 178.36 3. 178.36( 4)160.72( 3)
6 Schwabová Barbora TBM1188 174.39 6. 174.39( 6)
7 Soběslavská Anna Marie PBM1351 173.14 7. 173.14( 7)
8 Vítková Kateřina PBM1152 161.16 8. 161.16( 8)
9 Ptáčková Lucie TBM1372 155.69 5. 155.69( 9)148.91( 5)
10 Šichová Zuzana ZBM1155 154.49 4. 154.49(10)153.83( 4)
11 Urválková Anna TBM1177 144.31 11. 144.31(11)
12 Dohnalová Eliška ZBM1253 130.40 6. 130.40( 6)
13 Kurečková Zuzana TBM1377 128.97 12. 128.97(12)
14 Marková Lucie ZBM1351 126.46 13. 126.46(13) 0.00( P)
15 Králová Marie PBM1153 125.20 14. 125.20(14)
16 Malá Lucie TBM1165 123.51 7. 117.58(16) 123.51( 7)
17 Dokoupilová Simona VBM1553 123.35 15. 123.35(15)
18 Tomíčková Ivana TBM1364 114.62 17. 114.62(17)
19 Pařízková Eliška ZBM1150 95.37 18. 95.37(18) 0.00( P)
20 Šímová Klaudie TBM1452 77.22 19. 77.22(19)

D12 (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Jágrová Aneta RBK0951 B 208.46 1. 204.23( 1) 208.46( 1)
2 Mudráková Natálie TBM0953 B 198.82 2. 198.82( 2)194.22( 3)
3 Janíková Klára ZBM1057 B 197.32 2. 197.32( 2)
4 Jágrová Zuzana RBK1051 B 196.95 3. 196.95( 3)148.83( 5)
5 Tomíčková Eliška TBM1054 B 175.36 4. 175.36( 4)
6 Šímová Julie TBM1055 168.30 5. 168.30( 5)
7 Veselá Martina RBK1052 164.66 6. 164.66( 6)107.16( 7)
8 Beránková Julie ZBM0956 157.31 7. 157.31( 7) 0.00( P)
9 Stašková Sofie PBM0952 155.76 4. 155.76( 4)
10 Bašeová Jolana ZBM1051 139.15 6. 139.15( 6)
11 Kolaříková Sofie SBK0955 125.41 8. 125.41( 8)

D14 (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B 211.87 1. 208.17( 1) 211.87( 1)
2 Strýčková Barbora ADA0852 B 196.59 2. 196.59( 2)
3 Fedrová Anežka RBK0853 B 195.76 2. 182.56( 6) 195.76( 2)
4 Kubáňová Tereza TBM0756 B 195.23 3. 195.23( 3)
5 Marková Eva ZBM0954 B 193.39 4. 193.39( 4) 0.00( P)
6 Rotková Veronika ZBM0854 B 192.69 5. 192.69( 5)178.02( 5)
7 Janíková Anna ZBM0862 192.38 3. 192.38( 3)
8 Ptáčková Julie TBM0980 189.79 4. 0.00( P) 189.79( 4)
9 Ryglová Adéla TBM0857 174.76 6. 152.17( 8) 174.76( 6)
10 Taslerová Martina ABM0757 160.06 7. 160.06( 7)
11 Peňázová Charlotte ZBM0860 154.00 7. 96.74(11) 154.00( 7)
12 Veselá Veronika RBK0852 143.40 9. 143.40( 9) 85.39(10)
13 Horká Kateřina TBM0856 107.42 8. 0.00( P) 107.42( 8)
14 Šujanová Berenika RBK0752 107.27 10. 107.27(10)
15 Vernerová Hana TBM0780 93.27 9. 0.00( P) 93.27( 9)

D16 (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Kurečková Klára TBM0667 B 113.39 1. 113.39( 1)
2 Fuchsová Ema TBM0653 B 108.00 1. 108.00( 2)100.00( 1)
3 Barnatová Magda ZBM0653 B 92.46 2. 78.61( 3) 92.46( 2)
4 Mynářová Markéta ZBM0657 72.16 4. 72.16( 4) 0.00( P)
5 Mikulová Klára TBM0553 62.28 5. 62.28( 5)
6 Vrbková Marta RBK0651 59.64 6. 59.64( 6)
7 Finstrlová Lucie ZBM0651 53.60 3. 53.60( 3)
8 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 31.20 7. 31.20( 7)

D18 (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Miková Lenka TBM0460 B 100.00 1. 99.13( 2) 100.00( 1)
2 Vrbková Magdalena RBK0454 100.00 1. 100.00( 1)

H10N (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Kolařík Sebastián SBK1111 200.00 1. 200.00( 1)197.43( 2)
2 Vaculín Vilém TBM1305 200.00 1. 0.00( P) 200.00( 1)
3 Janík Jan UBM1301 169.77 3. 169.77( 3)

H10 (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Svirák Samuel TBM1125 200.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1)
2 Hájek Vojtěch TBM1201 191.06 2. 159.30( 2) 191.06( 2)
3 Vítek Vojtěch PBM1310 152.02 3. 152.02( 3)
4 Verner Jan TBM1114 120.74 3. 0.00( P) 120.74( 3)
5 Šíma Filip TBM1213 89.41 4. 89.41( 4)
6 Eliášek Jakub LBM1101 56.42 5. 56.42( 5)

H12 (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Svirák Benjamin TBM0915 B 203.25 1. 203.25( 1)174.38( 4)
2 Malý Matyáš TBM0910 B 200.05 2. 200.05( 2) 0.00( P)
3 Doušek Vilém TBM0904 B 200.00 1. 0.00( P) 200.00( 1)
4 Toman Matěj LBM0909 B 196.70 2. 196.70( 3)193.79( 2)
5 Šicha Matěj ZBM1002 188.02 3. 165.00( 5) 188.02( 3)
6 Kroutil Tadeáš TBM0928 170.09 4. 170.09( 4)
7 Keprt Ondřej ZBM1009 138.48 6. 138.48( 6) 0.00( P)
8 Kubáň Patrik TBM1001 131.79 7. 131.79( 7)
9 Václavek Petr ZBM0916 122.47 5. 122.47( 5)
10 Kresta Tomáš TBM0908 74.14 8. 74.14( 8)
11 Pařízek Jakub ZBM0903 25.86 10. 25.86(10) 0.00( P)

H14 (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Ptáček Jonáš TBM0717 B 204.69 1. 204.69( 1)200.00( 1)
2 Račanský Jiří TBM0706 B 204.58 2. 204.58( 2)182.19( 3)
3 Štěpánek Ondřej TBM0809 B 190.73 3. 190.73( 3)
4 Bulička Martin ZBM0807 B 187.15 2. 187.15( 2)
5 Schwab Filip TBM0710 180.20 4. 180.20( 4)
6 Salajka Michal LBM0701 147.85 5. 147.85( 5)
7 Finstrle Filip ZBM0702 137.09 4. 137.09( 4)
8 Navrátil Jakub TBM0811 136.62 6. 136.62( 6)
9 Marek Filip ZBM0706 128.47 7. 128.47( 7) 0.00( P)
10 Hájek Štěpán TBM0804 100.08 8. 100.08( 8)
11 Saitl David ZBM0805 51.67 9. 51.67( 9) 0.00( P)
12 Eliášek Patrik LBM0801 47.07 10. 47.07(10)
13 Pazdziora Tomáš PBM0701 43.81 11. 43.81(11)
14 Kroutil Jošt TBM0712 1.40 12. 1.40(12)

H16 (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Svirák Jonatan TBM0608 B 106.46 1. 106.46( 1) 79.65( 4)
2 Dvořáček Michal ZBM0513 B 100.00 1. 96.84( 2) 100.00( 1)
3 Čech Radan TBM0611 B 96.70 3. 96.70( 3)
4 Mudrák Daniel TBM0629 B 96.25 3. 96.25( 4) 88.36( 3)
5 Lasota Jan ZBM0603 95.80 2. 95.80( 2)
6 Eliáš Vojtěch TBM0604 77.89 5. 77.89( 5)
7 Petrášek Eduard ZBM0609 69.79 6. 69.79( 6) 0.00( P)
8 Kycl Michal LBM0500 34.22 5. 34.22( 5)

H18 (započteno závodů:1)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
1 Palát Tomáš ABM0307 B 100.00 1. 100.00( 1)
1 Kycl Lukáš LBM0300 B 100.00 1. 100.00( 1)
3 Hanousek Matěj RBK0404 96.81 2. 96.81( 2)
4 Zelený Vladan ZBM0405 82.68 3. 82.68( 3)