Logo
Datum:
02.05.2021
Místo konání:
Dvůr Králové nad Labem - u nemocnice
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Ředitel závodu:
Leštínský Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan - R1
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Kategorie:
bílá     červená     černá     modrá     zelená     žlutá    

bílá 2.27 km, 120 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 20:57
2. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:54 + 0:57
3. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:58 + 3:01
4. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 24:29 + 3:32
5. Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod 25:15 + 4:18
6. Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 25:19 + 4:22
7. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 25:36 + 4:39
8. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 25:59 + 5:02
9. Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice 26:01 + 5:04
10. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 26:16 + 5:19
11. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 26:30 + 5:33
12. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:53 + 5:56
13. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 27:06 + 6:09
14. Štefaniková Markéta SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 28:01 + 7:04
15. Laštovková Zuzana JIL1051 OK Jilemnice 28:17 + 7:20
16. Kuklík Tobiáš JIL0904 OK Jilemnice 29:31 + 8:34
17. Šimek Oldřich STH1104 SK Studenec 30:07 + 9:10
18. Nimshausová Helena CHC0899 K.O.B. Choceň 30:47 + 9:50
19. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 31:18 + 10:21
20. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 31:57 + 11:00
21. Nová Klára VRL1053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:07 + 11:10
22. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 32:28 + 11:31
23. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:44 + 11:47
24. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 33:08 + 12:11
25. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 33:36 + 12:39
26. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:37 + 13:40
27. Slavík František SHK1110 OK Slavia Hradec Králové 35:09 + 14:12
28. Sisr František JIL10 OK Jilemnice 35:35 + 14:38
29. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 35:57 + 15:00
30. Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:44 + 15:47
31. Munzar Petr 80001 8 CZ - OBR 37:02 + 16:05
32. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:25 + 16:28
33. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:28 + 16:31
34. Hanousková Michaela SJC1351 Sportcentrum Jičín 37:38 + 16:41
35. Štefanik Marek SHK1007 OK Slavia Hradec Králové 40:06 + 19:09
36. Hakenová Petra STH1251 SK Studenec 40:45 + 19:48
37. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 41:57 + 21:00
38. Lánská Adéla STH0954 SK Studenec 42:11 + 21:14
39. Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín 42:35 + 21:38
40. Sedloň Josef SNA5600 TJ START Náchod 42:42 + 21:45
41. Munzarová Klára 80002 8 CZ - OBR 43:37 + 22:40
42. Hakenová Kateřina STH1451 SK Studenec 44:08 + 23:11
43. Ticháček Jonáš SJC1302 Sportcentrum Jičín 46:26 + 25:29
44. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 46:30 + 25:33
45. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:34 + 25:37
46. Jelínek František st. PHK OK 99 Hradec Králové 46:52 + 25:55
47. Nováková Věra STH1055 SK Studenec 47:47 + 26:50
48. Cvrčková Marie SJC1252 Sportcentrum Jičín 47:57 + 27:00
49. Vejvoda Martin SJC1102 Sportcentrum Jičín 48:02 + 27:05
50. Cyrany Magdalena SJC1453 Sportcentrum Jičín 48:09 + 27:12
51. Cyrany Anežka SJC1253 Sportcentrum Jičín 48:44 + 27:47
52. Veselá Josefína SJC1251 Sportcentrum Jičín 49:49 + 28:52
53. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:33 + 30:36
54. Lánská Dagmar STH0952 SK Studenec 52:37 + 31:40
55. Stránský Filip SHK1302 OK Slavia Hradec Králové 54:17 + 33:20
56. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:55 + 34:58
57. Trnka Jiří PDY1102 Běhej Poděbrady 55:57 + 35:00
58. Satur Jakub VRL1204 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:09 + 39:12
59. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 65:14 + 44:17
60. Haken Václav STH1651 SK Studenec 70:41 + 49:44
61. Štučka Štěpán VRL1303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:10 + 52:13
62. Saturová Eliška VRL1254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:40 + 56:43
63. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:17 + 79:20
Sisrová Eliška JIL08 OK Jilemnice DISK
Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Řehák Jan SJC1103 Sportcentrum Jičín DISK

červená 5.31 km, 120 m, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 44:08
2. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 44:18 + 0:10
3. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 44:29 + 0:21
4. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 44:41 + 0:33
5. Firešová Markéta 90005 9 CZ - Hajduk 45:15 + 1:07
6. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 45:43 + 1:35
7. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 47:14 + 3:06
8. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 4:16
9. Dunka Štěpán 60002 6 CZ - SA Špindl 48:30 + 4:22
10. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 48:42 + 4:34
11. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 49:02 + 4:54
12. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 50:07 + 5:59
13. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 50:11 + 6:03
14. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 51:06 + 6:58
15. Kučerová Lucie STH9251 SK Studenec 51:25 + 7:17
15. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 51:25 + 7:17
17. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:43 + 7:35
18. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:54 + 7:46
19. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 52:01 + 7:53
20. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 52:55 + 8:47
21. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 52:59 + 8:51
22. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:17 + 9:09
23. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:26 + 9:18
24. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 53:56 + 9:48
25. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 54:14 + 10:06
26. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 54:26 + 10:18
27. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 54:27 + 10:19
28. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 54:35 + 10:27
29. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 54:43 + 10:35
30. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:46 + 10:38
31. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 54:47 + 10:39
32. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 55:09 + 11:01
33. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:18 + 11:10
34. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:30 + 12:22
35. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 56:43 + 12:35
36. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:43 + 13:35
37. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 58:08 + 14:00
38. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 58:30 + 14:22
39. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 59:14 + 15:06
40. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:46 + 15:38
41. Doležalová Libuše SNA8851 TJ START Náchod 59:52 + 15:44
42. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 60:01 + 15:53
43. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:15 + 16:07
44. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:25 + 16:17
45. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 60:28 + 16:20
46. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 60:34 + 16:26
47. Záveská Anna KUO8851 KOB Ústí nad Orlicí 60:53 + 16:45
48. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 61:15 + 17:07
49. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 61:59 + 17:51
50. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 62:09 + 18:01
51. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 63:01 + 18:53
52. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:22 + 19:14
53. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 63:59 + 19:51
54. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 64:40 + 20:32
55. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 67:02 + 22:54
56. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 68:17 + 24:09
57. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:10 + 25:02
58. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:37 + 25:29
59. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:44 + 26:36
60. Spilka Petr 40001 4 CZ - Spilkovi 72:06 + 27:58
61. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 72:13 + 28:05
62. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 74:47 + 30:39
63. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:49 + 30:41
64. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 76:23 + 32:15
65. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:06 + 39:58
66. Makaloušová Hana 60001 6 CZ - SA Špindl 84:33 + 40:25
67. Benda Miroslav LTU0100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:40 + 42:32
68. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:12 + 49:04
Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice DISK
Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky DISK

černá 6.61 km, 160 m, 29 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej 90003 9 CZ - Hajduk 37:08
2. Semrád Ladislav 90001 9 CZ - Hajduk 38:54 + 1:46
3. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 41:27 + 4:19
4. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 41:29 + 4:21
5. Koštejn Vít 90002 9 CZ - Hajduk 42:04 + 4:56
6. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 43:16 + 6:08
7. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 44:17 + 7:09
8. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 44:24 + 7:16
9. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 45:20 + 8:12
10. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 45:35 + 8:27
11. Chaloupská Barbora 90006 9 CZ - Hajduk 46:03 + 8:55
12. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:23 + 9:15
13. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 47:08 + 10:00
14. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 47:19 + 10:11
15. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 47:25 + 10:17
16. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:37 + 10:29
17. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 48:00 + 10:52
18. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 48:40 + 11:32
19. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:36 + 12:28
20. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 49:52 + 12:44
21. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 50:03 + 12:55
22. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:31 + 13:23
23. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 51:12 + 14:04
24. Kučera Michal STH9201 SK Studenec 51:16 + 14:08
25. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:49 + 14:41
26. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 51:56 + 14:48
27. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 52:09 + 15:01
28. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 52:23 + 15:15
29. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 53:34 + 16:26
30. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 53:59 + 16:51
31. Kučera Tomáš STH9402 SK Studenec 54:08 + 17:00
32. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:43 + 18:35
33. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:49 + 18:41
34. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 55:51 + 18:43
35. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 56:02 + 18:54
36. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:15 + 19:07
37. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 56:47 + 19:39
38. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:30 + 20:22
39. Killar Lukáš LTU9901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:05 + 20:57
40. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 58:13 + 21:05
41. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 58:14 + 21:06
42. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 59:03 + 21:55
43. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 59:18 + 22:10
44. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 61:10 + 24:02
45. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:10 + 25:02
46. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 63:49 + 26:41
47. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:58 + 26:50
48. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 64:04 + 26:56
49. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 64:36 + 27:28
50. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 65:26 + 28:18
51. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 65:49 + 28:41
52. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 69:04 + 31:56
53. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 69:35 + 32:27
54. Červinka Mário 50001 5 CZ - SKN HRADEC KRÁLOVÉ 70:32 + 33:24
55. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:46 + 35:38
56. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:08 + 39:00
57. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:20 + 40:12
58. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 83:32 + 46:24
59. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:37 + 49:29
Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice DISK
Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové DISK

modrá 4.82 km, 125 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 41:03
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 42:42 + 1:39
3. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 42:51 + 1:48
4. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 43:20 + 2:17
5. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 43:26 + 2:23
6. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 43:35 + 2:32
7. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 44:08 + 3:05
8. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 44:53 + 3:50
9. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 45:04 + 4:01
10. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 45:31 + 4:28
11. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 45:46 + 4:43
12. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 46:01 + 4:58
13. Dolejší Matouš SJC0606 Sportcentrum Jičín 46:55 + 5:52
14. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 47:37 + 6:34
15. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 47:58 + 6:55
16. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 48:01 + 6:58
17. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 48:11 + 7:08
18. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 7:21
19. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:32 + 7:29
20. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 48:53 + 7:50
21. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:01 + 7:58
22. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 49:43 + 8:40
23. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 49:49 + 8:46
24. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 50:02 + 8:59
25. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:09 + 9:06
26. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 50:46 + 9:43
27. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 50:53 + 9:50
28. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 51:02 + 9:59
29. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 51:14 + 10:11
30. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 51:27 + 10:24
31. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 51:29 + 10:26
32. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:53 + 10:50
33. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 52:10 + 11:07
34. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 52:19 + 11:16
35. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 52:42 + 11:39
36. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 52:47 + 11:44
37. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 53:11 + 12:08
38. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 53:12 + 12:09
39. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:30 + 12:27
40. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 54:00 + 12:57
41. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 54:15 + 13:12
42. Puš Roman STH7501 SK Studenec 54:23 + 13:20
43. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 54:33 + 13:30
44. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:34 + 13:31
45. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 55:17 + 14:14
46. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 55:22 + 14:19
47. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:54 + 14:51
48. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 56:07 + 15:04
49. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 56:33 + 15:30
50. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:38 + 15:35
51. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:26 + 16:23
52. Zurynková Michaela EKP9851 VŠTJ Ekonom Praha 58:22 + 17:19
53. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 58:24 + 17:21
54. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 58:36 + 17:33
55. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 58:53 + 17:50
56. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 59:00 + 17:57
57. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:02 + 17:59
58. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 59:52 + 18:49
59. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:59 + 18:56
60. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:55 + 20:52
61. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 62:01 + 20:58
62. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 62:05 + 21:02
63. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:26 + 21:23
64. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:36 + 21:33
65. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 62:58 + 21:55
66. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:22 + 22:19
67. Beitlerová Hana DKP8761 Oddíl OB Kotlářka 63:47 + 22:44
68. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 64:06 + 23:03
69. Pleskač Jiří LTU6400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:28 + 23:25
70. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:53 + 23:50
71. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 65:44 + 24:41
72. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 65:51 + 24:48
73. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:08 + 25:05
74. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:05 + 26:02
75. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:16 + 26:13
76. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:46 + 26:43
77. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:09 + 27:06
78. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 69:01 + 27:58
79. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:43 + 28:40
80. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 70:47 + 29:44
81. Renská Lenka SNA8053 TJ START Náchod 71:14 + 30:11
82. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:40 + 32:37
83. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:11 + 37:08
84. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 81:52 + 40:49
85. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:09 + 46:06
86. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 90:08 + 49:05
Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice DISK
Zemánek Mojmír JIL7103 OK Jilemnice DISK
Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín DISK
Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř DISK
Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Munzar Petr 80004 8 CZ - OBR DISK
Erlebachová Aneta 60003 6 CZ - SA Špindl DISK

zelená 3.52 km, 100 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 30:14
2. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:28 + 3:14
3. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:15 + 5:01
4. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 37:05 + 6:51
5. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 38:09 + 7:55
6. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 38:30 + 8:16
7. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:48 + 8:34
8. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 40:35 + 10:21
9. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 41:50 + 11:36
10. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 42:42 + 12:28
11. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 42:58 + 12:44
12. Killar Dominik LTU9902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:18 + 13:04
13. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 43:23 + 13:09
14. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 44:10 + 13:56
15. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 44:26 + 14:12
16. Mužná Josefína SJC Sportcentrum Jičín 45:30 + 15:16
17. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 45:47 + 15:33
18. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 45:51 + 15:37
19. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 46:09 + 15:55
20. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 46:28 + 16:14
21. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 46:31 + 16:17
22. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 46:46 + 16:32
23. Číža Petr SHK5902 OK Slavia Hradec Králové 47:36 + 17:22
24. Slavíková Jana SHK7352 OK Slavia Hradec Králové 48:23 + 18:09
25. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 48:33 + 18:19
26. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 48:43 + 18:29
27. Čapek Karel LTU7803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:51 + 18:37
28. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 49:15 + 19:01
29. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 50:12 + 19:58
30. Štefanik Jan SHK0705 OK Slavia Hradec Králové 50:56 + 20:42
31. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 51:22 + 21:08
32. Plecháčová Marie NPA0652 SK LOB Nová Paka 53:11 + 22:57
33. Sedloňová Aneta SNA9450 TJ START Náchod 55:09 + 24:55
34. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 55:35 + 25:21
35. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 60:01 + 29:47
36. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 60:18 + 30:04
37. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 61:43 + 31:29
38. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:23 + 34:09
39. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:30 + 35:16
40. Lánská Dagmar STH8151 SK Studenec 66:19 + 36:05
41. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:57 + 36:43
42. Lánský Jan STH8002 SK Studenec 67:44 + 37:30
43. Trnková Petra PDY7651 Běhej Poděbrady 68:12 + 37:58
44. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 70:12 + 39:58
45. Spilková Marcela 30001 3 CZ - Spilkovi 70:18 + 40:04
46. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 71:48 + 41:34
47. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 72:00 + 41:46
48. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:10 + 46:56
49. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 81:18 + 51:04
50. Bílková Karolína SJC0653 Sportcentrum Jičín 85:05 + 54:51
Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky DISK
Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové DISK

žlutá 3.78 km, 100 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:03
2. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:16 + 0:13
3. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 34:53 + 0:50
4. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 36:18 + 2:15
5. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 38:49 + 4:46
6. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:14 + 8:11
7. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 42:40 + 8:37
8. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:04 + 9:01
9. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 43:08 + 9:05
10. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 43:46 + 9:43
11. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 45:26 + 11:23
12. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 45:47 + 11:44
13. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 45:54 + 11:51
14. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 48:31 + 14:28
15. Hanousek Václav 10001 1 CZ - Jičín 48:37 + 14:34
16. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 49:06 + 15:03
17. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 49:26 + 15:23
18. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 49:27 + 15:24
19. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 49:50 + 15:47
20. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 50:29 + 16:26
21. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 52:17 + 18:14
22. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 52:56 + 18:53
23. Retka Jiří LTU8200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:39 + 19:36
24. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 53:42 + 19:39
25. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 53:42 + 19:39
26. Junek Petr STH5501 SK Studenec 54:06 + 20:03
27. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:24 + 20:21
28. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 54:33 + 20:30
29. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:58 + 20:55
30. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 55:29 + 21:26
31. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 55:46 + 21:43
32. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:07 + 22:04
33. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:31 + 22:28
34. Košťálová Eva 70001 7 CZ - Ztracený rodič 57:47 + 23:44
35. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 58:09 + 24:06
36. Lánský Jan STH0709 SK Studenec 58:20 + 24:17
37. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 59:27 + 25:24
38. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:44 + 25:41
39. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 60:51 + 26:48
40. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 61:19 + 27:16
41. Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:52 + 29:49
42. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:24 + 30:21
43. Jakubská Naděžda SHK7652 OK Slavia Hradec Králové 65:54 + 31:51
44. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 66:51 + 32:48
45. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:27 + 33:24
46. Věříšová Lenka LPU7761 OK Lokomotiva Pardubice 68:52 + 34:49
47. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 73:26 + 39:23
48. John Martin VRL0902 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:48 + 39:45
49. Procingerová Inka VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:39 + 42:36
50. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 77:03 + 43:00
51. Hamáčková Amálie VRL0854 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:37 + 46:34
52. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 93:25 + 59:22
Nová Martina VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín DISK
Hanousek Jan SJC1005 Sportcentrum Jičín DISK
Langová Marie BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín DISK