Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:05 | |
2. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:12 | + 1:07 |
3. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:38 | + 1:33 |
4. | Pavelková Eva | 0070001 | C | SPK | 25:14 | + 9:09 |
5. | Kozáková Michaela | TBM1552 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:17 | + 10:12 |
6. | Vlčková Barbora | KSU1454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:39 | + 13:34 |
7. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 30:14 | + 14:09 |
8. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 35:39 | + 19:34 |
9. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 47:46 | + 31:41 |
10. | Kratochvílová Amálie | HOB1651 | C | SK OB Horní Benešov | 52:18 | + 36:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 17:30 | |
2. | Tomášková Anna | STE1051 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:49 | + 0:19 |
3. | Václavková Amálie | KON1079 | C | KOB Konice | 22:04 | + 4:34 |
4. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 22:05 | + 4:35 |
5. | Burešová Sofie | BFM1153 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:39 | + 5:09 |
6. | Malasková Linda | UOL1053 | C | SOB Olomouc | 25:55 | + 8:25 |
7. | Kvášová Kateřina | UOL1051 | C | SOB Olomouc | 30:21 | + 12:51 |
8. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | 38:12 | + 20:42 |
9. | Horálková Gabriela | MOV1150 | C | SKOB Ostrava | 39:47 | + 22:17 |
10. | Urbanczyková Nela | TRI1150 | C | TJ TŽ Třinec | 48:05 | + 30:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 34:40 | |
2. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:18 | + 0:38 |
3. | Burešová Eliška | BFM0955 | B | SKOB Frýdek - Místek | 36:58 | + 2:18 |
4. | Pachmannová Iva | AOP0852 | B | Orientační Běh Opava | 38:50 | + 4:10 |
5. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:07 | + 4:27 |
6. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:18 | + 4:38 |
7. | Holzerová Natálie | SSU0850 | C | SK Severka Šumperk | 43:44 | + 9:04 |
8. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:57 | + 12:17 |
9. | Sochorová Anna | SSU0952 | C | SK Severka Šumperk | 51:50 | + 17:10 |
10. | Máchová Barbora | BFM0952 | B | SKOB Frýdek - Místek | 59:49 | + 25:09 |
Křapová Natálie | SSU0899 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Klöslová Sofie | AOP0854 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Lenka | UOL0654 | B | SOB Olomouc | 49:40 | |
2. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 51:20 | + 1:40 |
3. | Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | 57:15 | + 7:35 |
3. | Matoušková Johana | STE0751 | B | SK SKI-OB Šternberk | 57:15 | + 7:35 |
5. | Přikrylová Jana | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 59:47 | + 10:07 |
6. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 73:10 | + 23:30 |
7. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:44 | + 26:04 |
8. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | B | SK Severka Šumperk | 81:28 | + 31:48 |
9. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 83:15 | + 33:35 |
10. | Smýkalová Eliška | KSU0676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:44 | + 35:04 |
11. | Juřinová Adéla | KSU0650 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:49 | + 35:09 |
12. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 106:00 | + 56:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Natálie | AOP0652 | A | Orientační Běh Opava | 64:02 | |
2. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 66:12 | + 2:10 |
3. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 69:08 | + 5:06 |
4. | Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 73:19 | + 9:17 |
5. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 77:06 | + 13:04 |
6. | Pobucká Eliška | ASU0550 | C | Magnus Orienteering | 82:21 | + 18:19 |
7. | Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 85:13 | + 21:11 |
8. | Vojkůvková Hana | MOV0552 | B | SKOB Ostrava | 85:16 | + 21:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirčáková Martina | LCE8951 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:42 | 7189 | |
2. | Holečková Anna | UOL9853 | C | SOB Olomouc | 96:46 | + 23:04 | 5709 |
3. | Klechová Karolína | AOP0452 | A | Orientační Běh Opava | 108:11 | + 34:29 | 4977 |
4. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | B | TJ TŽ Třinec | 116:02 | + 42:20 | 4473 |
5. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 131:11 | + 57:29 | 3501 |
Sklenářová Radka | LCE9250 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Svačinková Kateřina | TVR9850 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | DISK | 0 | ||
Jančová Jana | KAM9450 | C | OK Kamenice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 66:42 | |
2. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 78:03 | + 11:21 |
3. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 86:21 | + 19:39 |
3. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 86:21 | + 19:39 |
5. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 87:13 | + 20:31 |
6. | Smítalová Jana | ZBM8053 | C | SK Žabovřesky Brno | 88:25 | + 21:43 |
7. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 90:26 | + 23:44 |
8. | Máchová Markéta | BFM7753 | C | SKOB Frýdek - Místek | 108:36 | + 41:54 |
9. | Drábková Kateřina | HLV8451 | C | KČT - OB Holešov | 112:36 | + 45:54 |
10. | Čablová Kristina | BFM8751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 114:12 | + 47:30 |
11. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 119:19 | + 52:37 |
12. | Košíková Jana | PBM8352 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 186:32 | + 119:50 |
Rajnošek Tereza | KSU8691 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
MS | Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | 79:34 | + 12:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | C | SK Praga | 51:14 | |
2. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 54:28 | + 3:14 |
3. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 56:58 | + 5:44 |
4. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 58:36 | + 7:22 |
5. | Holasová Šárka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 60:16 | + 9:02 |
6. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 63:26 | + 12:12 |
7. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:06 | + 12:52 |
8. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 68:37 | + 17:23 |
9. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:44 | + 19:30 |
10. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 72:02 | + 20:48 |
11. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 72:49 | + 21:35 |
12. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:20 | + 23:06 |
13. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:02 | + 24:48 |
14. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 79:33 | + 28:19 |
15. | Dohnalová Květa | ZBM7954 | C | SK Žabovřesky Brno | 87:26 | + 36:12 |
16. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 97:44 | + 46:30 |
17. | Burešová Petra | BFM7855 | C | SKOB Frýdek - Místek | 100:33 | + 49:19 |
18. | Václavková Lenka | KON8155 | C | KOB Konice | 104:24 | + 53:10 |
19. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 134:54 | + 83:40 |
Rücklová Alena | VCB8150 | C | OB České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míková Lenka | VCB7653 | C | OB České Budějovice | 51:32 | |
2. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 53:27 | + 1:55 |
3. | Biolik Agnieszka | CHC7751 | C | K.O.B. Choceň | 53:40 | + 2:08 |
4. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:21 | + 2:49 |
5. | Hájková Ludmila | CET7554 | C | TJ Loko Česká Třebová | 56:40 | + 5:08 |
6. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 59:48 | + 8:16 |
7. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 61:00 | + 9:28 |
8. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | C | SKOB Ostrava | 63:12 | + 11:40 |
9. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:30 | + 11:58 |
10. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 64:05 | + 12:33 |
11. | Svačinková Jitka | TVR7750 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 65:00 | + 13:28 |
12. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 65:02 | + 13:30 |
13. | Radová Martina | ABM7451 | C | KOB ALFA Brno | 66:11 | + 14:39 |
14. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 68:15 | + 16:43 |
15. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Žabovřesky Brno | 69:44 | + 18:12 |
16. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 69:45 | + 18:13 |
17. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:02 | + 18:30 |
18. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 70:35 | + 19:03 |
19. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | C | Magnus Orienteering | 71:49 | + 20:17 |
20. | Sklenářová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 72:38 | + 21:06 |
21. | Krhutová Martina | TRI7450 | C | TJ TŽ Třinec | 73:06 | + 21:34 |
22. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 77:15 | + 25:43 |
23. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:26 | + 27:54 |
24. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 80:25 | + 28:53 |
25. | Čelechovská Zora | UBM7451 | C | MENISKOS Brno | 87:09 | + 35:37 |
26. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 88:52 | + 37:20 |
27. | Pinkavová Helena | JPV7767 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 91:48 | + 40:16 |
28. | Čepičková Jana | LPM7353 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 92:50 | + 41:18 |
29. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 93:28 | + 41:56 |
30. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 96:25 | + 44:53 |
31. | Klose Petra | SFM7351 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 96:42 | + 45:10 |
32. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 101:40 | + 50:08 |
33. | Humlíčková Jana | UBM7351 | C | MENISKOS Brno | 146:55 | + 95:23 |
Balvanová Martina | JPV7777 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SK OB Horní Benešov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupeková Silvia | VZA7251 | C | Slávia ŽU Žilina | 46:08 | |
2. | Bartoňová Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 50:06 | + 3:58 |
3. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 51:15 | + 5:07 |
4. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OB Vamberk | 55:03 | + 8:55 |
5. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:31 | + 9:23 |
6. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 55:42 | + 9:34 |
7. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:03 | + 12:55 |
8. | Šmelíková Hana | ASU6999 | C | Magnus Orienteering | 61:09 | + 15:01 |
9. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 63:13 | + 17:05 |
10. | Mičíková Lada | SKM7250 | C | KOB Směr Kroměříž | 65:40 | + 19:32 |
11. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SOS Jindřichův Hradec | 66:37 | + 20:29 |
12. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 66:45 | + 20:37 |
13. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 67:31 | + 21:23 |
14. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB Tretra Praha | 70:01 | + 23:53 |
14. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 70:01 | + 23:53 |
16. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:54 | + 25:46 |
17. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 72:22 | + 26:14 |
18. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 74:58 | + 28:50 |
19. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 75:41 | + 29:33 |
20. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 76:07 | + 29:59 |
21. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:26 | + 43:18 |
22. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 92:54 | + 46:46 |
23. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 94:53 | + 48:45 |
24. | Vojkůvková Jarmila | MOV7152 | C | SKOB Ostrava | 98:06 | + 51:58 |
25. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 99:47 | + 53:39 |
26. | Ženčáková Marie | 0100002 | C | ASPV OA | 100:49 | + 54:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:27 | |
2. | Barcíková Renáta | AOP6753 | C | Orientační Běh Opava | 47:32 | + 0:05 |
3. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:24 | + 0:57 |
4. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 48:28 | + 1:01 |
5. | Kosová Michaela | PHK6752 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:03 | + 5:36 |
6. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 54:06 | + 6:39 |
7. | Čermáková Renata | LPU6553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:49 | + 7:22 |
8. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 58:20 | + 10:53 |
9. | Švejdíková Yvona | AOP6351 | C | Orientační Běh Opava | 59:30 | + 12:03 |
10. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 61:39 | + 14:12 |
11. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 62:47 | + 15:20 |
12. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 67:03 | + 19:36 |
13. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 72:41 | + 25:14 |
14. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 75:25 | + 27:58 |
15. | Málková Věra | CST6550 | C | OB Strakonice | 75:57 | + 28:30 |
16. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 77:23 | + 29:56 |
17. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 79:22 | + 31:55 |
18. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 79:35 | + 32:08 |
19. | Holečková Lenka | SSU6751 | C | SK Severka Šumperk | 84:28 | + 37:01 |
20. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 96:16 | + 48:49 |
21. | Gebauerová Jana | SSU6450 | C | SK Severka Šumperk | 141:10 | + 93:43 |
Stodůlková Lenka | LTU6752 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||
Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 44:50 | |
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:00 | + 2:10 |
3. | Hájová Jana | TZL6051 | C | SKOB Zlín | 48:29 | + 3:39 |
4. | Holinková Milada | KRN5950 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:24 | + 5:34 |
5. | Belicová Elena | AKE6250 | C | Klub OB ATU Košice | 57:05 | + 12:15 |
6. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 59:38 | + 14:48 |
7. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 60:23 | + 15:33 |
8. | Sádecká Judita | AKE6251 | C | Klub OB ATU Košice | 61:23 | + 16:33 |
9. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:32 | + 21:42 |
10. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:36 | + 26:46 |
11. | Felklová Jarmila | 0100003 | C | ASPV OA | 85:56 | + 41:06 |
12. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 90:08 | + 45:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:15 | |
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:06 | + 1:51 |
3. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:29 | + 3:14 |
4. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:48 | + 4:33 |
5. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 48:32 | + 9:17 |
6. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:41 | + 9:26 |
7. | Seifertová Marie | SBK5555 | C | KOB START Blansko | 54:10 | + 14:55 |
8. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:14 | + 14:59 |
9. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | C | OB České Budějovice | 57:48 | + 18:33 |
10. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 61:59 | + 22:44 |
11. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 62:29 | + 23:14 |
12. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 66:36 | + 27:21 |
13. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 71:55 | + 32:40 |
14. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 75:42 | + 36:27 |
15. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 78:21 | + 39:06 |
16. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 81:03 | + 41:48 |
17. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 92:19 | + 53:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 42:54 | |
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 47:17 | + 4:23 |
3. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 62:11 | + 19:17 |
4. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:06 | + 31:12 |
5. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 82:11 | + 39:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 52:59 | |
2. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 63:52 | + 10:53 |
3. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:19 | + 20:20 |
4. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 76:54 | + 23:55 |
5. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 85:10 | + 32:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uchytil Ivo | PZR1201 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:26 | |
2. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 20:21 | + 1:55 |
3. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 24:29 | + 6:03 |
4. | Rychlý Jakub | KRN1500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 26:04 | + 7:38 |
MS | Krajcar Patrik | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:55 | + 18:29 |
MS | Malaska Vojtěch | 0110001 | C | ČD - RP ZAP Olm | 32:29 | + 14:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | B | KOB Směr Kroměříž | 14:14 | |
2. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | B | KOS TJ Tesla Brno | 15:01 | + 0:47 |
3. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 15:12 | + 0:58 |
4. | Havlík Jakub | KSU1009 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:53 | + 6:39 |
5. | Smýkal Lukáš | KSU1101 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:20 | + 9:06 |
6. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 26:16 | + 12:02 |
7. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 30:48 | + 16:34 |
8. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 32:17 | + 18:03 |
9. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:03 | + 18:49 |
10. | Vlček Antonín | KSU1121 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:26 | + 19:12 |
11. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:02 | + 20:48 |
12. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 35:48 | + 21:34 |
13. | Jäckel Maxmilián | KSU1020 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:04 | + 21:50 |
14. | Kruliš Janek | VLI1003 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:16 | + 24:02 |
15. | Foret Dominik | SSU1004 | C | SK Severka Šumperk | 43:24 | + 29:10 |
16. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 46:19 | + 32:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Petr | AOP0901 | B | Orientační Běh Opava | 22:48 | |
2. | Rod Matyáš | VSP0803 | B | USK Praha | 25:04 | + 2:16 |
3. | Slováček Ondřej | TZL0902 | B | SKOB Zlín | 25:46 | + 2:58 |
4. | Máčala Antonín | STE0811 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:49 | + 4:01 |
5. | Heiser Matěj | SSU0900 | C | SK Severka Šumperk | 26:55 | + 4:07 |
6. | Gallo Ondřej | AOP0802 | A | Orientační Běh Opava | 27:04 | + 4:16 |
7. | Tomášek Josef | STE0808 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:03 | + 8:15 |
8. | Lipenský Matouš | KON0830 | C | KOB Konice | 31:39 | + 8:51 |
9. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:41 | + 11:53 |
10. | Bruk Tomáš | TRI0900 | B | TJ TŽ Třinec | 37:32 | + 14:44 |
11. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:18 | + 21:30 |
12. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:43 | + 22:55 |
13. | Turek Josef | SSU0904 | C | SK Severka Šumperk | 49:03 | + 26:15 |
14. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 59:12 | + 36:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:36 | |
2. | Pěček Jakub | SKM0700 | A | KOB Směr Kroměříž | 76:04 | + 10:28 |
3. | Janeček Jáchym | UOL0700 | B | SOB Olomouc | 84:12 | + 18:36 |
4. | Macek Vojtěch | ASU0748 | B | Magnus Orienteering | 94:35 | + 28:59 |
5. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 105:53 | + 40:17 |
6. | Robenek Jiří | UOL0701 | C | SOB Olomouc | 117:07 | + 51:31 |
Navrátil Pavel | ASU0747 | B | Magnus Orienteering | DISK | ||
MS | Kolarczyk Kamil | TRI7402 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | |
MS | Janeček Petr | UOL7301 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 72:47 | |
2. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:02 | + 3:15 |
3. | Štorek Jan | JPV0505 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 85:42 | + 12:55 |
4. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:37 | + 16:50 |
5. | Klösel Samuel | AOP0504 | B | Orientační Běh Opava | 92:08 | + 19:21 |
6. | Klapetek Václav | AOP0503 | C | Orientační Běh Opava | 104:33 | + 31:46 |
7. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 105:20 | + 32:33 |
8. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 134:10 | + 61:23 |
9. | Hejtmánek Štěpán | SSU0505 | C | SK Severka Šumperk | 140:29 | + 67:42 |
Slavík Ondřej | TVR0500 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:02 | 8414 | |
2. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB ALFA Brno | 78:05 | + 1:03 | 8303 |
3. | Chloupek Adam | LCE9300 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:28 | + 3:26 | 8053 |
4. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 81:28 | + 4:26 | |
5. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:16 | + 6:14 | 7758 |
6. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 86:36 | + 9:34 | 7408 |
7. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 93:19 | + 16:17 | 6702 |
8. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | C | SKOB Ostrava | 96:57 | + 19:55 | 6320 |
9. | Hecl František | KSU0201 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 99:30 | + 22:28 | 6052 |
10. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 100:34 | + 23:32 | 5939 |
11. | Martynek Petr | TRI0304 | B | TJ TŽ Třinec | 102:02 | + 25:00 | 5785 |
12. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 105:53 | + 28:51 | 5380 |
13. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 111:01 | + 33:59 | 4841 |
14. | Odehnal Tomáš | PBM0500 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 115:23 | + 38:21 | 4382 |
15. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 144:20 | + 67:18 | 1338 |
Chupek Jakub | JPV9911 | R | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 | ||
Kruliš Petr | VLI6901 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 | ||
Sklenář Martin | AOP9501 | R | Orientační Běh Opava | DISK | 0 | ||
Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šurgan Štefan | TUR7900 | C | OOB TJ Turnov | 74:34 | |
2. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 74:40 | + 0:06 |
3. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:05 | + 1:31 |
4. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 76:27 | + 1:53 |
5. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 77:04 | + 2:30 |
6. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:27 | + 4:53 |
7. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 80:39 | + 6:05 |
8. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OB Vamberk | 86:40 | + 12:06 |
9. | Chvátal Lukáš | ZBM8309 | C | SK Žabovřesky Brno | 91:41 | + 17:07 |
10. | Liščinský Tomáš | TBM8411 | C | KOS TJ Tesla Brno | 92:22 | + 17:48 |
11. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 92:36 | + 18:02 |
12. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 93:26 | + 18:52 |
13. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 93:27 | + 18:53 |
14. | Sebera Josef | SFM8301 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 94:52 | + 20:18 |
15. | Smítal Rostislav | ZBM7903 | C | SK Žabovřesky Brno | 99:45 | + 25:11 |
16. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 100:36 | + 26:02 |
17. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 107:04 | + 32:30 |
18. | Czudek Tomasz | TRI8600 | C | TJ TŽ Třinec | 109:28 | + 34:54 |
19. | Papež Zdeněk | ZBM8502 | C | SK Žabovřesky Brno | 159:09 | + 84:35 |
20. | Rudolf Tomáš | PBM8402 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 185:12 | + 110:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozák Osvald | TBM8201 | E | KOS TJ Tesla Brno | 54:10 | |
2. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 64:44 | + 10:34 |
3. | Glončák Peter | LCE7901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:08 | + 11:58 |
4. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 66:24 | + 12:14 |
5. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 66:39 | + 12:29 |
6. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 66:40 | + 12:30 |
7. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 67:40 | + 13:30 |
8. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:39 | + 14:29 |
9. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 69:25 | + 15:15 |
10. | Srb Vladimír | LPU7818 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:35 | + 15:25 |
11. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 73:56 | + 19:46 |
12. | Bencúr Juraj | AOP7700 | C | Orientační Běh Opava | 76:23 | + 22:13 |
13. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:38 | + 23:28 |
14. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:18 | + 25:08 |
15. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:23 | + 25:13 |
16. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | C | SK Žabovřesky Brno | 81:36 | + 27:26 |
17. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 87:17 | + 33:07 |
18. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 87:19 | + 33:09 |
19. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 88:13 | + 34:03 |
20. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 90:17 | + 36:07 |
21. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 98:18 | + 44:08 |
22. | Dohnal Pavel | ZBM8005 | C | SK Žabovřesky Brno | 101:18 | + 47:08 |
23. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 102:20 | + 48:10 |
24. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 143:21 | + 89:11 |
25. | Václavek Leoš | KON8216 | C | KOB Konice | 170:34 | + 116:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:46 | |
2. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 54:46 | + 1:00 |
3. | Vodička Oldřich | LPU7715 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:18 | + 2:32 |
4. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 59:23 | + 5:37 |
5. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:07 | + 6:21 |
6. | Lebeda Dušan | SPC7312 | C | SPORTICUS team | 60:14 | + 6:28 |
7. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 61:49 | + 8:03 |
8. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 64:51 | + 11:05 |
9. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 66:11 | + 12:25 |
10. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 70:22 | + 16:36 |
11. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 73:34 | + 19:48 |
12. | Auermüller Vít | ZBM6701 | C | SK Žabovřesky Brno | 75:59 | + 22:13 |
13. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 77:08 | + 23:22 |
14. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:43 | + 23:57 |
15. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 77:53 | + 24:07 |
16. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB Spartak Adamov | 78:25 | + 24:39 |
17. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 79:48 | + 26:02 |
18. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 80:40 | + 26:54 |
19. | Badarycz Piotr | HAV7500 | C | OB Havířov | 86:24 | + 32:38 |
20. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | C | SK Žabovřesky Brno | 87:02 | + 33:16 |
21. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 88:29 | + 34:43 |
22. | Zelený Pavel | ZBM7302 | C | SK Žabovřesky Brno | 90:42 | + 36:56 |
23. | Heiser Kamil | SSU7301 | C | SK Severka Šumperk | 93:51 | + 40:05 |
24. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 96:08 | + 42:22 |
25. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 96:09 | + 42:23 |
26. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 98:55 | + 45:09 |
27. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 99:47 | + 46:01 |
28. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 100:08 | + 46:22 |
29. | Pinkava Roman | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 104:43 | + 50:57 |
30. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 105:58 | + 52:12 |
31. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 114:54 | + 61:08 |
32. | Závodný Marek | SSU7403 | C | SK Severka Šumperk | 118:27 | + 64:41 |
33. | Sadil Milan | 0060001 | C | Neregistrovaní - Šeberov | 136:51 | + 83:05 |
Kropáček Ivo | STE7603 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Malaska Lukáš | UOL7504 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Biolik Grzegorz | CHC7608 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 50:52 | |
2. | Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | 52:19 | + 1:27 |
3. | Chupek Jozef | VZA7102 | C | Slávia ŽU Žilina | 52:54 | + 2:02 |
4. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 53:31 | + 2:39 |
5. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 54:02 | + 3:10 |
6. | Pollák Jozef | AKE6000 | C | Klub OB ATU Košice | 54:21 | + 3:29 |
7. | Cych Piotr | 33P6800 | C | Echo Twardogóra | 54:49 | + 3:57 |
8. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 55:14 | + 4:22 |
9. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 57:13 | + 6:21 |
10. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 57:37 | + 6:45 |
11. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 57:39 | + 6:47 |
12. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:50 | + 6:58 |
13. | Fiala Jan | ZBM7205 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:24 | + 7:32 |
14. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 58:56 | + 8:04 |
15. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 59:16 | + 8:24 |
16. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 63:28 | + 12:36 |
17. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SOS Jindřichův Hradec | 64:44 | + 13:52 |
18. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 64:52 | + 14:00 |
19. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SK OB Horní Benešov | 65:32 | + 14:40 |
20. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 65:50 | + 14:58 |
21. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 65:57 | + 15:05 |
22. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 66:48 | + 15:56 |
23. | Tornai Szabolcs | 0020001 | C | Szabi SE | 67:23 | + 16:31 |
24. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 67:47 | + 16:55 |
25. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:27 | + 21:35 |
26. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 72:39 | + 21:47 |
27. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 72:45 | + 21:53 |
28. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 72:52 | + 22:00 |
29. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 74:21 | + 23:29 |
30. | Porada Robert | HAV7200 | C | OB Havířov | 77:20 | + 26:28 |
31. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 79:00 | + 28:08 |
32. | Humlíček René | UBM7101 | C | MENISKOS Brno | 83:02 | + 32:10 |
33. | Komenda Kamil | PBM7201 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 84:05 | + 33:13 |
34. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 84:53 | + 34:01 |
35. | Vinš Pavel | DKL6900 | C | KOB Kladno | 86:16 | + 35:24 |
36. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 89:29 | + 38:37 |
37. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | LOK-o Liberec | 92:38 | + 41:46 |
38. | Mokrý Pavel | ABM6801 | C | KOB ALFA Brno | 93:50 | + 42:58 |
39. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 103:36 | + 52:44 |
40. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 128:51 | + 77:59 |
41. | Rýc-Bednář René | MOV7001 | C | SKOB Ostrava | 129:02 | + 78:10 |
42. | Kunath Pavel | MOV7200 | C | SKOB Ostrava | 137:17 | + 86:25 |
Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Kulíšek Tomáš | HOB7101 | C | SK OB Horní Benešov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 54:24 | |
2. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 56:09 | + 1:45 |
2. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 56:09 | + 1:45 |
4. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 61:22 | + 6:58 |
5. | Málek Martin | CST6501 | C | OB Strakonice | 61:42 | + 7:18 |
6. | Čepička Ladislav | LPM6701 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 62:13 | + 7:49 |
7. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 62:15 | + 7:51 |
8. | Adámek Libor | ABM6707 | C | KOB ALFA Brno | 62:47 | + 8:23 |
9. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 63:29 | + 9:05 |
10. | Coufal Svatoš | ZBM6700 | C | SK Žabovřesky Brno | 64:25 | + 10:01 |
11. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 65:03 | + 10:39 |
12. | Buřt Vladimír | SBK6301 | C | KOB START Blansko | 65:21 | + 10:57 |
13. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 66:38 | + 12:14 |
14. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 68:30 | + 14:06 |
15. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SOS Jindřichův Hradec | 69:12 | + 14:48 |
16. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 73:19 | + 18:55 |
17. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 78:12 | + 23:48 |
18. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB ALFA Brno | 78:14 | + 23:50 |
19. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 78:28 | + 24:04 |
20. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 78:52 | + 24:28 |
21. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 79:28 | + 25:04 |
22. | Rozsíval Pavel | 0080001 | C | PR 64 | 79:55 | + 25:31 |
23. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 82:38 | + 28:14 |
24. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:22 | + 28:58 |
25. | Peťovský Jan | SBK6201 | C | KOB START Blansko | 89:07 | + 34:43 |
26. | Reichl Michal | MKP6402 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 89:52 | + 35:28 |
27. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 90:38 | + 36:14 |
28. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 95:00 | + 40:36 |
29. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 95:18 | + 40:54 |
30. | Rozsíval Alois | KSU6309 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 96:29 | + 42:05 |
31. | Roubalík Radovan | 0050001 | C | ZŠ Těšetice | 97:49 | + 43:25 |
32. | Drábek Petr | TTR6701 | C | OOB Třebíč | 110:17 | + 55:53 |
33. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 114:08 | + 59:44 |
Janča Jaroslav | 0030001 | C | JJ MILLING | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ženčák Jaroslav | 0100001 | C | ASPV OA | 41:50 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 43:20 | + 1:30 |
3. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:36 | + 4:46 |
4. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 47:36 | + 5:46 |
5. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 49:03 | + 7:13 |
6. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 50:32 | + 8:42 |
7. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:25 | + 9:35 |
8. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:03 | + 11:13 |
9. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:30 | + 11:40 |
10. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:20 | + 12:30 |
11. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 56:21 | + 14:31 |
12. | Mareček Jiří | ADA5901 | C | OOB Spartak Adamov | 58:13 | + 16:23 |
13. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 58:17 | + 16:27 |
14. | Pulec Pavel | VBM6201 | C | VSK Mendelu Brno | 58:22 | + 16:32 |
15. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 58:29 | + 16:39 |
16. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 58:35 | + 16:45 |
17. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 59:18 | + 17:28 |
18. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 60:03 | + 18:13 |
19. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 61:39 | + 19:49 |
20. | Pavlíček Jaromír | MOV6000 | C | SKOB Ostrava | 62:43 | + 20:53 |
21. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:49 | + 21:59 |
22. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:41 | + 25:51 |
23. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 69:16 | + 27:26 |
24. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB Tretra Praha | 71:41 | + 29:51 |
25. | Malec Vladimír | KRN5900 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 135:10 | + 93:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | C | OOB TJ Turnov | 39:19 | |
2. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:24 | + 0:05 |
3. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 41:45 | + 2:26 |
4. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:50 | + 3:31 |
5. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 46:37 | + 7:18 |
6. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:42 | + 7:23 |
7. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:54 | + 8:35 |
8. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 49:32 | + 10:13 |
9. | Pilař Karel | MAS5501 | C | OOB Aš | 49:57 | + 10:38 |
10. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:30 | + 11:11 |
11. | Cigoš Pavel | TBM5622 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:42 | + 11:23 |
12. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 52:16 | + 12:57 |
13. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 52:31 | + 13:12 |
14. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 53:24 | + 14:05 |
15. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:33 | + 16:14 |
16. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 57:08 | + 17:49 |
17. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 59:38 | + 20:19 |
18. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 61:42 | + 22:23 |
19. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 63:32 | + 24:13 |
20. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 66:25 | + 27:06 |
21. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 67:32 | + 28:13 |
22. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 68:30 | + 29:11 |
23. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 71:39 | + 32:20 |
24. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 77:00 | + 37:41 |
25. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 88:52 | + 49:33 |
26. | Lužný Josef | 0090001 | C | SK Orfesus Trnava | 97:47 | + 58:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 43:45 | |
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 44:16 | + 0:31 |
3. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:16 | + 4:31 |
4. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:20 | + 4:35 |
5. | Pilc Oldřich | SPR5100 | C | SK SKI - SPORT Praděd | 48:23 | + 4:38 |
6. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:43 | + 4:58 |
7. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 53:38 | + 9:53 |
8. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 55:56 | + 12:11 |
9. | Uhmann Petr | TBM5103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:21 | + 12:36 |
10. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 57:08 | + 13:23 |
11. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 57:16 | + 13:31 |
12. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 58:36 | + 14:51 |
13. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 59:19 | + 15:34 |
14. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 61:06 | + 17:21 |
15. | Kotecký Roman | PGP4900 | C | SK Praga | 61:39 | + 17:54 |
16. | Herdegen Ondřej | BOV5200 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 62:12 | + 18:27 |
17. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:22 | + 18:37 |
18. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 64:55 | + 21:10 |
19. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 65:01 | + 21:16 |
20. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 65:06 | + 21:21 |
21. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 70:25 | + 26:40 |
22. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 75:21 | + 31:36 |
23. | Novotný Stanislav | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 78:29 | + 34:44 |
24. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 79:34 | + 35:49 |
25. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 79:50 | + 36:05 |
26. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 87:27 | + 43:42 |
27. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 91:14 | + 47:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:04 | |
2. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 40:35 | + 7:31 |
3. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 44:08 | + 11:04 |
4. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 44:19 | + 11:15 |
5. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:10 | + 12:06 |
6. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 45:34 | + 12:30 |
7. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 48:23 | + 15:19 |
8. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 49:27 | + 16:23 |
9. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 53:12 | + 20:08 |
10. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 58:37 | + 25:33 |
11. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 69:19 | + 36:15 |
12. | Klech Josef | HOB4701 | C | SK OB Horní Benešov | 69:51 | + 36:47 |
13. | Kašpar Josef | HOB4601 | C | SK OB Horní Benešov | 73:51 | + 40:47 |
Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 55:43 | |
2. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 56:00 | + 0:17 |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:15 | + 5:32 |
4. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:53 | + 6:10 |
5. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 69:12 | + 13:29 |
6. | Němec Vladimír | SLA4202 | C | SKOB Slaný | 78:18 | + 22:35 |
7. | Rychlý Rudolf | MKP4100 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 106:38 | + 50:55 |
Beneš Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | DISK |