Logo

Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - sprint

Datum:
26.02.2022
Místo konání:
Biatlonový areál Eduard, Karlovarský kraj
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
stav únor 2022, v měřítku, 1:5 000, E = 5 m, formát A4, autor Petr a Šimon Marečkovi
Ředitel závodu:
Rauch Stanislav
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš
Stavitel tratí:
Bouchal Jiří
JURY:
Škoda Přemek, Bartoš Luděk, Pecka Jan
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     D75B     H12     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H21C     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B    

D12 1.32 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 8:44
2. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 8:57 + 0:13
3. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 10:14 + 1:30
4. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 11:04 + 2:20
5. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 11:33 + 2:49
6. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 11:45 + 3:01
7. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 12:06 + 3:22
8. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 12:23 + 3:39
9. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 12:48 + 4:04
10. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 13:00 + 4:16
11. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 13:47 + 5:03
12. Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně 15:41 + 6:57
13. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 16:17 + 7:33
14. Odvodyová Nikola XPU1252 PARDUBICE BIKERS 16:49 + 8:05
15. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 17:29 + 8:45
16. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 18:06 + 9:22
17. Ryglová Šárka TBM1160 KOS TJ Tesla Brno 18:11 + 9:27
18. Fukátková Ludmila XPU1053 PARDUBICE BIKERS 20:09 + 11:25
19. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 20:40 + 11:56
Rypáčková Šárka SPC1151 SPORTICUS team DISK

D14A 1.89 km, 15 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 10:03
2. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 12:42 + 2:39
3. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 12:46 + 2:43
4. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 13:51 + 3:48
5. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 14:28 + 4:25
6. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 14:30 + 4:27
7. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 14:36 + 4:33
8. Vaňková Barbora 0020001 CZAR 15:17 + 5:14
9. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 16:09 + 6:06
10. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 16:32 + 6:29
11. Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:16 + 7:13
12. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 18:47 + 8:44
13. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 19:26 + 9:23
14. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 21:17 + 11:14
15. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 23:33 + 13:30
Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha DISK

D17A 2.33 km, 25 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 11:46
2. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 11:52 + 0:06
3. Srbová Michaela LPU0557 OK Lokomotiva Pardubice 12:30 + 0:44
4. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 13:40 + 1:54
5. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 14:34 + 2:48
6. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 15:13 + 3:27
7. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 16:11 + 4:25
8. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 16:30 + 4:44
9. Tomčíková Eliška VRB0555 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 16:59 + 5:13
10. Skácelová Kateřina JJN0550 Team Jizerky 17:39 + 5:53
11. Jílková Lenka UOL0654 SOB Olomouc 17:57 + 6:11
12. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 18:11 + 6:25
13. Tulachová Anna VSP0554 USK Praha 18:16 + 6:30
13. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia Plzeň 18:16 + 6:30
15. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 18:34 + 6:48
16. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 18:42 + 6:56
17. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 19:17 + 7:31
18. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 23:02 + 11:16
19. Linhartová Klára 0260001 OB Zvole 23:33 + 11:47
20. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 23:58 + 12:12
21. Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb 35:24 + 23:38
22. Kožíšková Kačka VPM0652 KOS Slavia Plzeň 39:09 + 27:23
Rychlá Karolína AOP0757 Orientační Běh Opava DISK

D20A 2.94 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heinemann Marit DE019410 SV Robotron Dresden 17:20
2. Heinemann Wenke DE019452 SV Robotron Dresden 17:30 + 0:10
3. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 17:33 + 0:13
4. Čechmánková Anna PVP0450 VSK Přírodní vědy Praha 18:40 + 1:20
5. Skácelová Adéla JJN0454 Team Jizerky 19:12 + 1:52
6. Pušová Bára STH0357 SK Studenec 20:15 + 2:55
7. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 20:56 + 3:36
8. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:04 + 3:44
9. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 21:59 + 4:39
10. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 22:56 + 5:36
11. Dvořáková Karla SKV0454 TJ Slovan Karlovy Vary 27:19 + 9:59
12. Haupt Carlotta DE070298 MTK Bad Harzburg 43:52 + 26:32
13. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 53:41 + 36:21

D21E 2.94 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 13:48
2. Havelíková Kateřina PVP9250 VSK Přírodní vědy Praha 14:08 + 0:20
3. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:39 + 0:51
4. Heinemann Anne DE019395 SV Robotron Dresden 15:30 + 1:42
5. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 19:01 + 5:13
6. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 21:41 + 7:53

D21A 2.60 km, 30 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 15:33
2. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 19:12 + 3:39
3. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 20:10 + 4:37
4. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 20:13 + 4:40
5. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:48 + 5:15
6. Lacigová Marie SZP0050 TJ Slovan Praha Zdravotník 21:32 + 5:59
6. Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň 21:32 + 5:59
8. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 21:39 + 6:06
9. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 21:58 + 6:25
10. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 23:20 + 7:47
11. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 24:41 + 9:08
12. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 27:59 + 12:26
13. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 40:40 + 25:07
14. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 47:22 + 31:49

D35B 2.20 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 13:57
2. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 14:54 + 0:57
3. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 14:58 + 1:01
4. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 15:07 + 1:10
5. Rypáčková Dana SPC7955 SPORTICUS team 15:38 + 1:41
6. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 16:46 + 2:49
7. Janečková Markéta 0050001 Hejvys Intimmate Team 18:14 + 4:17
8. Adámková Blanka DCH7852 Radioelektronika Cheb 19:49 + 5:52
9. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:23 + 6:26
10. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 20:30 + 6:33
11. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 21:32 + 7:35
12. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 22:36 + 8:39
13. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 22:46 + 8:49
14. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 24:30 + 10:33

D45B 2.20 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 12:41
2. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 13:44 + 1:03
3. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 14:01 + 1:20
4. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 14:32 + 1:51
5. von Gaza Anke DE027786 OLV Uslar 14:39 + 1:58
6. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 16:21 + 3:40
7. Buchholz Tanja DE013743 MTK Bad Harzburg 18:18 + 5:37
8. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:33 + 6:52
9. Schönfeld Ute DE021944 SV TU Ilmenau 21:17 + 8:36
10. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 21:25 + 8:44
11. Mašková Zuzana SSP7050 SK Stopa Praha 25:06 + 12:25
12. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 30:54 + 18:13
Würzová Kateřina TJN6954 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Seifertová Vendula DKP7651 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kröber Andrea DE041570 OL-Team Wehrsdorf DISK

D55B 2.08 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 VSK Přírodní vědy Praha 11:27
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 14:38 + 3:11
3. Lacigová Ivana SZP5950 TJ Slovan Praha Zdravotník 15:46 + 4:19
4. Malkova Elena DE026241 Post SV Dresden 16:11 + 4:44
5. Ritter Anke DE024716 SV TU Ilmenau 16:38 + 5:11
6. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 17:02 + 5:35
7. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 17:37 + 6:10
8. Hrabánková Ilona SSP6250 SK Stopa Praha 18:36 + 7:09
9. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 22:11 + 10:44

D65B 1.95 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tröße Renate DE027223 SV TU Ilmenau 14:38
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 15:58 + 1:20
3. Haenelt Beatrix DE018959 OL-Team Filder 31:54 + 17:16

D75B 1.95 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Haňkovská Jana SSP4050 SK Stopa Praha DISK

H12 1.32 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 6:31
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 7:02 + 0:31
3. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 8:06 + 1:35
4. Vaněk Lukáš 0020002 CZAR 9:54 + 3:23
4. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 9:54 + 3:23
6. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 10:00 + 3:29
7. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 12:55 + 6:24
8. Bednařík Vojtěch SPC1109 SPORTICUS team 13:00 + 6:29
9. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 13:55 + 7:24
10. Jedlička Josef VPM1102 KOS Slavia Plzeň 18:46 + 12:15
11. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 19:46 + 13:15
12. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 20:34 + 14:03
13. Bruns Erik MTK Bad Harzburg 26:42 + 20:11
14. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 32:34 + 26:03
15. Matějovský Vojtěch DKP1209 Oddíl OB Kotlářka 40:28 + 33:57

H14A 2.08 km, 25 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 10:42
2. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:56 + 0:14
3. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 11:57 + 1:15
4. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 12:03 + 1:21
5. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 13:10 + 2:28
6. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 13:11 + 2:29
7. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 13:21 + 2:39
8. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:32 + 2:50
9. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 13:40 + 2:58
10. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 14:15 + 3:33
11. Zápotocký Jiří PGP0808 SK Praga 16:03 + 5:21
12. Klopfer Max DE045548 SV Sachsen 90 Werdau 17:35 + 6:53
13. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 19:33 + 8:51
14. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 22:45 + 12:03
15. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 25:21 + 14:39

H17A 2.63 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip JJN0600 Team Jizerky 12:45
2. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 12:52 + 0:07
3. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:13 + 0:28
4. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 13:34 + 0:49
5. Elleder David VSP0609 USK Praha 13:37 + 0:52
6. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 14:00 + 1:15
7. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 14:19 + 1:34
8. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 14:38 + 1:53
9. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 14:46 + 2:01
10. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 15:46 + 3:01
11. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 16:50 + 4:05
12. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 17:39 + 4:54
13. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 18:00 + 5:15
14. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 18:35 + 5:50
15. Němec David ZTC0504 Západočeské sportovní centrum OB 18:38 + 5:53
16. Čechmánek Václav PVP0600 VSK Přírodní vědy Praha 19:21 + 6:36
17. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 19:30 + 6:45
18. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 20:32 + 7:47
19. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:53 + 8:08
20. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 21:01 + 8:16
21. Dequiedt Loic DE030250 SV Robotron Dresden 23:42 + 10:57
22. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 30:56 + 18:11
23. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 31:42 + 18:57
24. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 31:53 + 19:08

H20A 3.61 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 16:00
2. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 17:25 + 1:25
3. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:04 + 2:04
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:28 + 2:28
5. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 19:18 + 3:18
6. Malý Tomáš VRB0414 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 19:35 + 3:35
7. Andojas Lapinskas 0110002 Lithuanian team 21:03 + 5:03
8. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:17 + 5:17
9. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 22:33 + 6:33
10. Kuchař Matěj TAP0405 KOB Tretra Praha 27:35 + 11:35
11. Wittiber Ole-Johan DE038741 Skiclub Bonn 28:10 + 12:10
12. Kolář Matyáš VSP0304 USK Praha 29:45 + 13:45
13. Klopfer Alexander DE045530 SV Sachsen 90 Werdau 33:52 + 17:52

H21E 3.61 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvát Petr SSU9442 SK Severka Šumperk 15:16
2. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 15:18 + 0:02
3. Hammarberg Martin 0100001 Sundsvalls OK 15:46 + 0:30
4. Sulcys Nerijus 0110001 Lithuanian team 16:02 + 0:46
5. Aleliunas Vilius 0240001 Lithuania military team 16:27 + 1:11
6. Laciga Radek SZP8200 TJ Slovan Praha Zdravotník 16:30 + 1:14
7. Petrulis Vitalijus 0070001 Lietuvos kariuomene 17:21 + 2:05
8. Gerasimov Andrej 0090001 Lietuvos kariuomenė KASP 17:27 + 2:11
9. Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň 17:35 + 2:19
10. Matuš Vojtěch VRB9606 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 17:36 + 2:20
11. Rusý Tomáš DCE9300 KOB Dobřichovice 18:10 + 2:54
12. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 19:34 + 4:18
13. Kohlschmidt Bernd DE015666 SV Robotron Dresden 19:58 + 4:42
14. Buchholz Tom DE013751 MTK Bad Harzburg 20:30 + 5:14
15. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 21:39 + 6:23
16. Bruns Eike DE013579 MTK Bad Harzburg 22:32 + 7:16
17. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 22:44 + 7:28
18. Sonnenberg Sergej DE022827 Osnabrücker TB 25:52 + 10:36
Kavaliauskas Regimantas 0080001 LK KASP DISK

H21A 2.94 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Ondra DCE9800 KOB Dobřichovice 13:06
2. Neumann Vojtěch PVP9400 VSK Přírodní vědy Praha 13:40 + 0:34
3. Šurgan Štefan TUR7900 OOB TJ Turnov 13:42 + 0:36
4. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 15:55 + 2:49
5. Pompura Daniel TBM0108 KOS TJ Tesla Brno 16:23 + 3:17
6. Hasman Ondra KOS Slavia Plzeň 16:39 + 3:33
7. Neumann Tomáš PVP8900 VSK Přírodní vědy Praha 16:54 + 3:48
8. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 17:20 + 4:14
9. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 18:45 + 5:39
10. Průša Michal VSP7310 USK Praha 18:48 + 5:42
11. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 19:10 + 6:04
12. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:23 + 6:17
13. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 19:36 + 6:30
14. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 20:07 + 7:01
15. Gregoriades Tomáš SSP8312 SK Stopa Praha 20:54 + 7:48
16. Jonáš Adam ZBM0102 SK Žabovřesky Brno 21:31 + 8:25
17. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 22:27 + 9:21
18. Vošta Zdeněk VCB8748 OB České Budějovice 23:15 + 10:09
19. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 23:46 + 10:40
20. Kolář Tomáš PGP7104 SK Praga 23:59 + 10:53
21. Vaněk Tomáš 0020003 CZAR 25:55 + 12:49
22. Tojnar Jan LIV6701 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 26:24 + 13:18

H21C 2.50 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Reichl Tomáš SSP0100 SK Stopa Praha 24:15
2. Neumann Jindřich PVP9900 VSK Přírodní vědy Praha 24:31 + 0:16

H35B 2.73 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 14:49
2. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 15:32 + 0:43
3. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 18:29 + 3:40
4. Fukátko Jan XPU8105 PARDUBICE BIKERS 19:00 + 4:11
5. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 20:16 + 5:27
6. Martínek Robert KOS Slavia Plzeň 20:43 + 5:54
7. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 21:39 + 6:50
8. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 22:04 + 7:15
9. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 22:32 + 7:43
10. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 24:47 + 9:58
11. Haenelt Stephan DE029930 OL-Team Filder 26:31 + 11:42
Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha DISK

H45B 2.46 km, 30 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:30
2. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 12:51 + 1:21
3. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 13:18 + 1:48
4. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 14:15 + 2:45
5. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 14:16 + 2:46
6. Heinemann Björn DE019402 SV Robotron Dresden 14:18 + 2:48
7. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 14:19 + 2:49
8. Bruns Henning DE013595 MTK Bad Harzburg 14:45 + 3:15
9. Wenzel Falk DE040548 USV TU Dresden 15:19 + 3:49
10. Fremder Lars DE017711 OL-Team Wehrsdorf 15:37 + 4:07
11. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 15:39 + 4:09
12. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 15:49 + 4:19
13. Männel Harald DE026275 OL-Team Wehrsdorf 16:11 + 4:41
14. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 17:29 + 5:59
15. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 18:17 + 6:47
16. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 18:25 + 6:55
17. Heinrich Peter DE029823 SV TuR Dresden 18:41 + 7:11
18. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 18:55 + 7:25
19. Wittiber Ralf DE028594 Skiclub Bonn 18:59 + 7:29
20. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 19:26 + 7:56
21. Kouba Otakar 0030001 Tigi-shu 19:45 + 8:15
22. Hauschild Steffen DE034989 ESV Dresden 20:13 + 8:43
23. Richter Detlef DE032321 SG LVB Leipzig 20:16 + 8:46
24. Řehořek Jan DKP7303 Oddíl OB Kotlářka 20:55 + 9:25
25. Koč Zdeněk SSP4700 SK Stopa Praha 21:53 + 10:23
26. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 22:01 + 10:31
27. Lenk Andreas DE017224 USV TU Dresden 22:02 + 10:32
28. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 22:41 + 11:11
29. Puš Roman STH7501 SK Studenec 22:48 + 11:18
30. Dequiedt Frank DE030268 ESV Dresden 23:05 + 11:35
31. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 24:03 + 12:33
32. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 24:53 + 13:23
33. Schubert Jürgen DE022132 TV 1894 Coburg-Neuses 25:17 + 13:47
34. Rod Jan VSP7423 USK Praha 27:40 + 16:10
35. Buchholz Sven DE013735 MTK Bad Harzburg 29:27 + 17:57
36. Hellmann René DE019642 USV TU Dresden 31:44 + 20:14
37. Mach Martin LME6800 SK Los Mělník 32:07 + 20:37
38. Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka 40:54 + 29:24
39. Gruhl Uwe DE034773 SG LVB Leipzig 53:49 + 42:19
Kurfürst Pavel LIV7400 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK

H55B 2.50 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Franko Valer 0060001 KOB Kysak 13:54
2. Würz Martin TJN6303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:07 + 2:13
3. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 16:35 + 2:41
4. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 18:56 + 5:02
5. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 21:56 + 8:02
6. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:45 + 9:51
7. Berndt Peter DE010814 Post-SV Chemnitz 25:08 + 11:14
8. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:47 + 11:53
9. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 28:30 + 14:36
10. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 37:47 + 23:53
Richter Frank DE031406 TSV Karlshorst DISK

H65B 2.08 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 11:36
2. Schote Gerd DE022017 OL-Team Wehrsdorf 13:07 + 1:31
3. Kundisch Diethard DE029287 USV TU Dresden 14:50 + 3:14
4. Tröße Lutz DE027215 SV TU Ilmenau 19:12 + 7:36
5. Neumann Zbyněk LME5300 SK Los Mělník 21:19 + 9:43
6. Fremder Dietmar DE017703 OL-Team Wehrsdorf 26:11 + 14:35

H75B 1.95 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 21:08
2. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 24:32 + 3:24
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 38:13 + 17:05
Němec Vladimír SSP4201 SK Stopa Praha DISK