Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | Nejdek Orienteering | 33:49 | ||
2. | Gregorová Vendula | NEK1250 | Nejdek Orienteering | 37:35 | + 3:46 | |
3. | Dvořáková Zuzana | VPM1250 | KOS Slavia Plzeň | 37:56 | + 4:07 | |
4. | Krsová Anna | VPM1251 | KOS Slavia Plzeň | 41:48 | + 7:59 | |
5. | Jedličková Alžběta | VPM1351 | KOS Slavia Plzeň | 50:03 | + 16:14 | |
6. | Hynková Anna | ONO1250 | SKOB Ostrov | 50:14 | + 16:25 | |
7. | Benešová Marie | MLA1250 | MLOK Mariánské Lázně | 54:02 | + 20:13 | |
Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 28:13 | ||
2. | Fryšová Zuzana | DCH1151 | Radioelektronika Cheb | 30:38 | + 2:25 | |
3. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 32:05 | + 3:52 | |
4. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 33:29 | + 5:16 | |
5. | Fišáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 34:10 | + 5:57 | |
6. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 38:13 | + 10:00 | |
7. | Nykodymová Anna | MLA1154 | MLOK Mariánské Lázně | 40:19 | + 12:06 | |
8. | Turková Klára | SKV1151 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:22 | + 14:09 | |
9. | Dvořáková Barbora | VPM1052 | KOS Slavia Plzeň | 50:45 | + 22:32 | |
10. | Fodorová Natálie | SAD1150 | Sportovní akademie Dobříš | 53:16 | + 25:03 | |
11. | Maternová Jana | VPM1150 | KOS Slavia Plzeň | 71:48 | + 43:35 | |
Peláková Daniela | MLA1155 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 25:02 | ||
2. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 28:20 | + 3:18 | |
3. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:05 | + 5:03 | |
4. | Fryšová Žaneta | DCH0959 | Radioelektronika Cheb | 36:32 | + 11:30 | |
5. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:43 | + 11:41 | |
6. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 40:22 | + 15:20 | |
7. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 45:48 | + 20:46 | |
8. | Fojtíková Nikola | BSO0853 | KOB Baník Sokolov | 137:04 | + 112:02 | |
9. | Fojtíková Vendula | BSO0854 | KOB Baník Sokolov | 141:04 | + 116:02 | |
10. | Tauerová Kristina | BSO0855 | KOB Baník Sokolov | 145:07 | + 120:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Třísková Tereza | VPM0650 | KOS Slavia Plzeň | 32:22 | ||
2. | Fryšová Andrea | DCH0760 | Radioelektronika Cheb | 33:00 | + 0:38 | |
3. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 35:28 | + 3:06 | |
4. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 35:38 | + 3:16 | |
5. | Kadlecová Barbora | ZTC0750 | Západočeské sportovní centrum OB | 36:36 | + 4:14 | |
6. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 39:08 | + 6:46 | |
7. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 40:59 | + 8:37 | |
8. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 45:38 | + 13:16 | |
9. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 47:37 | + 15:15 | |
Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 34:59 | ||
2. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 35:52 | + 0:53 | |
3. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 37:09 | + 2:10 | |
4. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 42:41 | + 7:42 | |
5. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 45:12 | + 10:13 | |
6. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 45:15 | + 10:16 | |
7. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 59:36 | + 24:37 | |
Beránková Šárka | ZTC0551 | Západočeské sportovní centrum OB | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 58:01 | |||
2. | Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 60:05 | + 2:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 39:13 | 5389 | ||
2. | Kamarytová Marie | VPM9191 | KOS Slavia Plzeň | 39:23 | + 0:10 | 5367 | |
3. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 43:22 | + 4:09 | 4857 | |
4. | Bouchalová Vendy | VPM8787 | KOS Slavia Plzeň | 45:06 | + 5:53 | 4636 | |
5. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 46:36 | + 7:23 | 4444 | |
6. | Trpáková Daniela | DCH0165 | Radioelektronika Cheb | 50:08 | + 10:55 | 3991 | |
7. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 53:34 | + 14:21 | 3552 | |
8. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia Plzeň | 62:03 | + 22:50 | 2466 | |
9. | Marešová Alexandra | NEK9950 | Nejdek Orienteering | 62:35 | + 23:22 | 2397 | |
10. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 63:15 | + 24:02 | 2312 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 43:15 | ||
2. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 45:29 | + 2:14 | |
3. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:53 | + 4:38 | |
4. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 48:33 | + 5:18 | |
5. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 48:43 | + 5:28 | |
6. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:33 | + 7:18 | |
7. | Kožíšková Hana | MLA8350 | MLOK Mariánské Lázně | 61:48 | + 18:33 | |
8. | Turková Martina | SKV7852 | TJ Slovan Karlovy Vary | 69:28 | + 26:13 | |
9. | Pávková Jana | NEK7850 | Nejdek Orienteering | 74:35 | + 31:20 | |
10. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 85:55 | + 42:40 | |
Soukupová Andrea | NEK7851 | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 34:08 | ||
2. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:14 | + 2:06 | |
3. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 38:40 | + 4:32 | |
4. | Jirsová Pavla | KSH7251 | OB Kašperské Hory | 39:45 | + 5:37 | |
5. | Tichá Jana | SJH6451 | SOS Jindřichův Hradec | 40:16 | + 6:08 | |
6. | Fryšová Tereza | DCH7654 | Radioelektronika Cheb | 40:34 | + 6:26 | |
7. | Čepičková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:45 | + 10:37 | |
8. | Marešová Marcela | NEK7450 | Nejdek Orienteering | 47:50 | + 13:42 | |
9. | Millionová Hedvika | MAS7351 | OOB Aš | 48:41 | + 14:33 | |
10. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 56:58 | + 22:50 | |
11. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva Chomutov | 58:56 | + 24:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 35:06 | ||
2. | Miturová Radka | MLA6552 | MLOK Mariánské Lázně | 39:46 | + 4:40 | |
3. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 40:56 | + 5:50 | |
4. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:51 | + 6:45 | |
5. | Šilhavá Jana | LPM5951 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:25 | + 7:19 | |
6. | Kolovská Ilona | LPM6352 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:26 | + 13:20 | |
7. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 63:42 | + 28:36 | |
Janečková Eva | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 42:33 | ||
2. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:29 | + 2:56 | |
3. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 46:42 | + 4:09 | |
4. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:34 | + 23:01 | |
Kubátová Lenka | SKV5551 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burza Áron | OK Lokomotiva Plzeň | 33:43 | |||
2. | Fodor Patrik | SAD1300 | Sportovní akademie Dobříš | 40:18 | + 6:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rauch Tobiáš | VPM1300 | KOS Slavia Plzeň | 19:56 | ||
2. | Křenek Martin | VPM1301 | KOS Slavia Plzeň | 26:47 | + 6:51 | |
3. | Cepek Vojtech | 0020003 | XCEP | 34:49 | + 14:53 | |
4. | Soukup Ondřej | NEK1201 | Nejdek Orienteering | 43:59 | + 24:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:02 | ||
2. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | OOB Aš | 27:03 | + 1:01 | |
3. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 29:46 | + 3:44 | |
4. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 36:32 | + 10:30 | |
5. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:59 | + 11:57 | |
6. | Jedlička Josef | VPM1102 | KOS Slavia Plzeň | 43:08 | + 17:06 | |
7. | Beneš Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 67:02 | + 41:00 | |
8. | Křenek Jan | VPM1101 | KOS Slavia Plzeň | 67:35 | + 41:33 | |
9. | Čepička Antonín | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 99:52 | + 73:50 | |
Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | DISK | |||
Gregor Josef | NEK1000 | Nejdek Orienteering | DISK | |||
Bejvančický Jan | KRL1003 | Kometa Kralovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 27:23 | ||
2. | Herman Ondřej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 38:54 | + 11:31 | |
3. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 39:06 | + 11:43 | |
4. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 43:31 | + 16:08 | |
5. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 45:37 | + 18:14 | |
6. | Mála Matyáš | MAS0800 | OOB Aš | 56:59 | + 29:36 | |
7. | Tříska Lukáš | VPM0803 | KOS Slavia Plzeň | 58:55 | + 31:32 | |
8. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 61:33 | + 34:10 | |
Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | DNS | |||
Pícl Kryštof | VPM0800 | KOS Slavia Plzeň | DNS | |||
Krs Jakub | VPM0801 | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 28:42 | ||
2. | Plevný Albert | DCH0711 | Radioelektronika Cheb | 29:36 | + 0:54 | |
3. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 30:20 | + 1:38 | |
4. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 30:46 | + 2:04 | |
5. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 31:17 | + 2:35 | |
6. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 31:37 | + 2:55 | |
7. | Škrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 33:31 | + 4:49 | |
8. | Spiřík František | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 34:56 | + 6:14 | |
9. | Brabec Matěj | MAS0701 | OOB Aš | 35:56 | + 7:14 | |
10. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 36:44 | + 8:02 | |
11. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 37:54 | + 9:12 | |
12. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 39:58 | + 11:16 | |
13. | Janoch Mikuláš Josef | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 73:10 | + 44:28 | |
Maglia Šimon | ONO0702 | SKOB Ostrov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Samuel Jan | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 27:14 | ||
2. | Sobota Ondřej | ZTC0502 | Západočeské sportovní centrum OB | 29:14 | + 2:00 | |
3. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 31:12 | + 3:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 49:56 | |||
2. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 59:10 | + 9:14 | ||
Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Šimon | ZTC0501 | Západočeské sportovní centrum OB | 35:24 | 6894 | ||
2. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 40:25 | + 5:01 | 6078 | |
3. | Svoboda Antonín | ZTC0601 | Západočeské sportovní centrum OB | 40:51 | + 5:27 | 6007 | |
4. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 41:08 | + 5:44 | 5961 | |
5. | Stehlík Jakub | ZTC0700 | Západočeské sportovní centrum OB | 42:54 | + 7:30 | 5674 | |
6. | Tichý Tomáš | SJH9201 | SOS Jindřichův Hradec | 43:32 | + 8:08 | 5571 | |
7. | Stehlík Petr | ZTC7903 | Západočeské sportovní centrum OB | 43:45 | + 8:21 | 5536 | |
8. | Sova František | LPM9702 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:10 | + 9:46 | 5305 | |
9. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 45:47 | + 10:23 | 5205 | |
10. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:09 | + 10:45 | 5145 | |
11. | Macura Jan | MLA9306 | MLOK Mariánské Lázně | 47:31 | + 12:07 | 4923 | |
12. | Frank Jiří | MAS9600 | OOB Aš | 53:47 | + 18:23 | 3903 | |
13. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 75:59 | + 40:35 | 292 | |
Sládek Ondřej | DCH0012 | Radioelektronika Cheb | DISK | 0 | |||
Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 31:03 | ||
2. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 32:54 | + 1:51 | |
3. | Kovář Jindřich | MAS6800 | OOB Aš | 35:23 | + 4:20 | |
4. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 36:41 | + 5:38 | |
5. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:44 | + 6:41 | |
6. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 38:49 | + 7:46 | |
7. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 39:03 | + 8:00 | |
8. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 39:54 | + 8:51 | |
9. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:43 | + 9:40 | |
10. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:11 | + 10:08 | |
11. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 42:40 | + 11:37 | |
12. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 42:41 | + 11:38 | |
13. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 44:09 | + 13:06 | |
14. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 47:04 | + 16:01 | |
15. | Houba Petr | KRL7801 | Kometa Kralovice | 60:26 | + 29:23 | |
MS | Rauch Stanislav | VPM8201 | KOS Slavia Plzeň | 31:30 | + 0:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ SOKOL Plumlov | 27:40 | ||
2. | Černý Jan | ONO7101 | SKOB Ostrov | 31:48 | + 4:08 | |
3. | Čepička Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 31:51 | + 4:11 | |
4. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 33:19 | + 5:39 | |
5. | Beneš Marek | MLA7601 | MLOK Mariánské Lázně | 33:40 | + 6:00 | |
6. | Tichý Martin | SJH6401 | SOS Jindřichův Hradec | 37:44 | + 10:04 | |
7. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 39:55 | + 12:15 | |
8. | Kohoutek Oldřich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 39:56 | + 12:16 | |
9. | Fiala Michal | KSH7601 | OB Kašperské Hory | 41:45 | + 14:05 | |
10. | Fryš Zdeněk | DCH7503 | Radioelektronika Cheb | 42:00 | + 14:20 | |
11. | Jiroušek Petr | LPM7001 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:28 | + 14:48 | |
12. | Kopp Petr | 0030001 | Šumavský průzkum | 43:06 | + 15:26 | |
13. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:15 | + 19:35 | |
14. | Hynek Petr | ONO7000 | SKOB Ostrov | 51:43 | + 24:03 | |
15. | Poupa Martin | 0010001 | Poupin | 51:49 | + 24:09 | |
16. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 54:39 | + 26:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 33:37 | ||
2. | Sova Petr | KSH6501 | OB Kašperské Hory | 35:13 | + 1:36 | |
3. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 36:08 | + 2:31 | |
4. | Michalec Jan | DCH5701 | Radioelektronika Cheb | 40:03 | + 6:26 | |
5. | Hanák Martin | KRL6701 | Kometa Kralovice | 41:20 | + 7:43 | |
6. | Janošík Lubomír | KSH5901 | OB Kašperské Hory | 42:05 | + 8:28 | |
7. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 46:11 | + 12:34 | |
8. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:22 | + 15:45 | |
9. | Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | 49:51 | + 16:14 | |
10. | Čech Petr | DCH6002 | Radioelektronika Cheb | 56:49 | + 23:12 | |
11. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 60:03 | + 26:26 | |
12. | Zieba Jaroslav | NEK6500 | Nejdek Orienteering | 64:09 | + 30:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 38:19 | ||
2. | Blažek Jan | VPM5005 | KOS Slavia Plzeň | 49:47 | + 11:28 | |
3. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 71:52 | + 33:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 31:22 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 33:20 | + 1:58 | |
3. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:26 | + 5:04 | |
4. | Valeška Rudolf | LCV4700 | TJ Lokomotiva Chomutov | 36:35 | + 5:13 | |
5. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 41:01 | + 9:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knot Ondřej | KRL1302 | Kometa Kralovice | 40:24 | ||
2. | Pilařová Marie | LPM1050 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:34 | + 21:10 | |
Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | DISK | |||
Beránek Šimon | VPM1000 | KOS Slavia Plzeň | DNS | |||
Pilař Karel | LPM1200 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafránková Martina | LPM7753 | OK Lokomotiva Plzeň | 33:12 | ||
2. | Houbová Hana | KRL8251 | Kometa Kralovice | 35:39 | + 2:27 | |
3. | Zierhut Antonín | LCV7100 | TJ Lokomotiva Chomutov | 38:36 | + 5:24 | |
4. | Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | 46:09 | + 12:57 | |
5. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 53:03 | + 19:51 | |
6. | Černý Matyáš | LPM0804 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:33 | + 25:21 | |
7. | Marešová Naděžda | NEK8750 | Nejdek Orienteering | 74:26 | + 41:14 | |
8. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 123:39 | + 90:27 | |
Jaromír Valo | MLA9999 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Petýrková Karolína | NEK0851 | Nejdek Orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodejš Zdeněk | VSP7202 | USK Praha | 34:59 | ||
2. | Cepek Pavel | 0020001 | XCEP | 45:26 | + 10:27 | |
3. | Zieba Jakub | NEJ | TJ Jiskra Nejdek | 57:05 | + 22:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pivcová Lucie | MLA1650 | MLOK Mariánské Lázně | 29:29 | ||
2. | Rauch David | VPM1515 | KOS Slavia Plzeň | 29:48 | + 0:19 | |
3. | Stehlík Filip | LPM1400 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:50 | + 1:21 | |
4. | Bouchal Vít | VPM1616 | KOS Slavia Plzeň | 32:27 | + 2:58 | |
5. | Rambousek Marek | BSO1400 | KOB Baník Sokolov | 33:22 | + 3:53 | |
6. | Nová Marie | LPM1151 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:57 | + 5:28 | |
7. | Rauch Jonáš | VPM1500 | KOS Slavia Plzeň | 36:33 | + 7:04 | |
8. | Rauchová Nikola | VPM1757 | KOS Slavia Plzeň | 39:24 | + 9:55 | |
9. | Buriánková Františka | OK Lokomotiva Plzeň | 40:57 | + 11:28 | ||
10. | Šilhavý Matěj | LPM1600 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:08 | + 16:39 | |
11. | Suchá Zoe | LPM1851 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:48 | + 17:19 | |
12. | Hynková Johanna | ONO1750 | SKOB Ostrov | 47:02 | + 17:33 | |
13. | Suchá Edita | LPM1650 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:12 | + 19:43 | |
14. | Tesař Martin | VPM | KOS Slavia Plzeň | 52:09 | + 22:40 | |
15. | Gruberová Sára | LPM1252 | OK Lokomotiva Plzeň | 62:00 | + 32:31 | |
16. | Gruber Karel | LPM1201 | OK Lokomotiva Plzeň | 62:42 | + 33:13 | |
17. | Šilhavá Rozárie | LPM1850 | OK Lokomotiva Plzeň | 66:34 | + 37:05 | |
Rambousková Daniela | BSO1650 | KOB Baník Sokolov | DNS | |||
Nová Barbora | LPM1450 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS | |||
Cepek Eduard | 0020002 | XCEP | DNS |