Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejsová Markéta | CHT1351 | OOB SK Chrast | 24:07 | ||
2. | Lauermanová Eva | SJI1353 | OK Jihlava | 24:53 | + 0:46 | |
3. | Polednová Dominika | RUZ1350 | TJ Růžená | 26:55 | + 2:48 | |
4. | Brychtová Lucie | JHB1352 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 28:12 | + 4:05 | |
Přibylová Marie | OSN1350 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | 20:53 | ||
2. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 23:26 | + 2:33 | |
3. | Karbašová Kristýna | CTB1253 | SK OB Chotěboř | 24:47 | + 3:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 16:17 | ||
2. | Lubasová Nela | STA1152 | OK Střelka | 16:52 | + 0:35 | |
3. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:59 | + 0:42 | |
4. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 17:33 | + 1:16 | |
5. | Havlíčková Hana | CHT1153 | OOB SK Chrast | 17:46 | + 1:29 | |
6. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | OK Jihlava | 17:54 | + 1:37 | |
7. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 17:57 | + 1:40 | |
8. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 18:58 | + 2:41 | |
9. | Petříčková Zita | CTB1052 | SK OB Chotěboř | 20:40 | + 4:23 | |
10. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 21:03 | + 4:46 | |
11. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SOS Jindřichův Hradec | 23:50 | + 7:33 | |
12. | Pobudová Marie | SJH1050 | SOS Jindřichův Hradec | 23:52 | + 7:35 | |
13. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 24:35 | + 8:18 | |
14. | Jalová Kristýna | RBK1150 | SK Radioklub Blansko | 30:13 | + 13:56 | |
Lorencová Barbora | CHT1056 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 15:02 | ||
2. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:32 | + 0:30 | |
3. | Lubasová Aneta | STA0953 | OK Střelka | 16:56 | + 1:54 | |
4. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 17:01 | + 1:59 | |
5. | Drápová Justýna | OSN0990 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:43 | + 5:41 | |
6. | Honzáková Nela | JHB0851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 25:25 | + 10:23 | |
7. | Jelínková Michaela | CTB0851 | SK OB Chotěboř | 27:24 | + 12:22 | |
8. | Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | 27:29 | + 12:27 | |
9. | Slavíková Bára | CHT0951 | OOB SK Chrast | 34:00 | + 18:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 16:27 | ||
2. | Baďurová Eliška | PZR0752 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 17:59 | + 1:32 | |
3. | Benešová Michaela | SJH0651 | SOS Jindřichův Hradec | 18:27 | + 2:00 | |
4. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:17 | + 3:50 | |
5. | Škapová Markéta | CHT0752 | OOB SK Chrast | 20:33 | + 4:06 | |
6. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 24:21 | + 7:54 | |
7. | Bukáčková Šárka | CTB0754 | SK OB Chotěboř | 25:55 | + 9:28 | |
8. | Komínová Vendula | RUZ0751 | TJ Růžená | 32:44 | + 16:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Veronika | SJH0551 | SOS Jindřichův Hradec | 18:35 | ||
2. | Honzáková Lenka | JHB0551 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 22:02 | + 3:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bořilová Klára | TBM8964 | KOS TJ Tesla Brno | 18:24 | 4860 | ||
2. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 18:33 | + 0:09 | 4824 | |
3. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:32 | + 3:08 | 4120 | |
4. | Kopáčková Jana | ZBM7951 | SK Brno Žabovřesky | 21:51 | + 3:27 | 4045 | |
5. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 21:57 | + 3:33 | 4022 | |
6. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 22:03 | + 3:39 | 3998 | |
7. | Slámová Petra | SJI8459 | OK Jihlava | 22:20 | + 3:56 | 3931 | |
8. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:36 | + 4:12 | 3868 | |
9. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 23:53 | + 5:29 | 3565 | |
10. | Mesiarkinová Kamila | ZBM8282 | SK Brno Žabovřesky | 25:26 | + 7:02 | 3200 | |
11. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 29:13 | + 10:49 | 2307 | |
12. | Beranová Kateřina | STH8851 | SK Studenec | 31:30 | + 13:06 | 1768 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Izdná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 20:41 | |||
2. | Korberová Lenka | JHB8452 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 34:47 | + 14:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 17:19 | ||
2. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 17:34 | + 0:15 | |
3. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 18:21 | + 1:02 | |
4. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 18:43 | + 1:24 | |
5. | Paulová Hana | CTB7851 | SK OB Chotěboř | 18:48 | + 1:29 | |
6. | Honzáková Jana | JHB7753 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 20:23 | + 3:04 | |
7. | Beranová Jana | SJH7851 | SOS Jindřichův Hradec | 20:38 | + 3:19 | |
8. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 20:43 | + 3:24 | |
9. | Přibylová Jana | OSN7853 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:20 | + 4:01 | |
10. | Potužníková Eva | SJH7652 | SOS Jindřichův Hradec | 21:26 | + 4:07 | |
11. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 21:32 | + 4:13 | |
12. | Forstová Veronika | PZR8181 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:21 | + 6:02 | |
13. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 24:12 | + 6:53 | |
14. | Cipryánová Alena | CTB7850 | SK OB Chotěboř | 24:20 | + 7:01 | |
15. | Nováková Hana | JHB8360 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 24:31 | + 7:12 | |
16. | Makovská Lenka | HJL8650 | Sokol Horní Jelení | 24:46 | + 7:27 | |
17. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 26:20 | + 9:01 | |
18. | Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | 30:20 | + 13:01 | |
Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:33 | ||
2. | Petráňová Jana | SCP7555 | OK Sparta Praha | 16:49 | + 1:16 | |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 19:08 | + 3:35 | |
4. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 20:35 | + 5:02 | |
5. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 21:03 | + 5:30 | |
6. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:18 | + 5:45 | |
7. | Blažková Markéta | SJH7550 | SOS Jindřichův Hradec | 22:51 | + 7:18 | |
8. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:17 | + 8:44 | |
9. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 27:59 | + 12:26 | |
10. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:03 | + 13:30 | |
11. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 29:05 | + 13:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 17:16 | ||
2. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 19:39 | + 2:23 | |
3. | Jalová Marie | RBK5761 | SK Radioklub Blansko | 29:02 | + 11:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:09 | ||
2. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 37:21 | + 5:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 15:08 | ||
2. | Jalový Kryštof | RBK1401 | SK Radioklub Blansko | 18:40 | + 3:32 | |
3. | Vacek Jan | CHT1201 | OOB SK Chrast | 19:01 | + 3:53 | |
4. | Fikar Michal | CTB1200 | SK OB Chotěboř | 21:25 | + 6:17 | |
5. | Lauerman Jan | SJI1515 | OK Jihlava | 22:39 | + 7:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastný Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 12:50 | ||
2. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 15:21 | + 2:31 | |
3. | Uchytil Ivo | PZR1201 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:20 | + 6:30 | |
4. | Petráň Lukáš | TAP1200 | KOB Tretra Praha | 23:51 | + 11:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 11:46 | ||
2. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 11:58 | + 0:12 | |
3. | Beran Antonín | SJH1101 | SOS Jindřichův Hradec | 11:59 | + 0:13 | |
4. | Forst Matouš | PZR1100 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 15:53 | + 4:07 | |
5. | Kopecký Vojtěch | CHT1001 | OOB SK Chrast | 17:16 | + 5:30 | |
6. | Broum Matěj | PZR1002 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:33 | + 9:47 | |
7. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 29:17 | + 17:31 | |
8. | Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | 33:22 | + 21:36 | |
Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 13:14 | ||
2. | Těthal Josef | SJH0805 | SOS Jindřichův Hradec | 14:07 | + 0:53 | |
3. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 14:50 | + 1:36 | |
4. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 15:00 | + 1:46 | |
5. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 15:10 | + 1:56 | |
6. | Debef Alan | SJI0809 | OK Jihlava | 15:52 | + 2:38 | |
7. | Dokulil Jiří | PZR0905 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 16:19 | + 3:05 | |
8. | Češík František | CHT0902 | OOB SK Chrast | 16:55 | + 3:41 | |
9. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 17:20 | + 4:06 | |
10. | Škapa Jan | CHT0901 | OOB SK Chrast | 17:32 | + 4:18 | |
11. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 18:29 | + 5:15 | |
12. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:12 | + 5:58 | |
13. | Doležán Ondřej | 19:47 | + 6:33 | |||
14. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 21:30 | + 8:16 | |
Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 13:20 | ||
2. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 15:16 | + 1:56 | |
3. | Růžička Vojtěch | SJI0704 | OK Jihlava | 15:18 | + 1:58 | |
4. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 15:36 | + 2:16 | |
5. | Jelínek Jaromír | CTB0603 | SK OB Chotěboř | 16:08 | + 2:48 | |
6. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 16:51 | + 3:31 | |
7. | Kocourek Jiří | CTB0602 | SK OB Chotěboř | 17:55 | + 4:35 | |
8. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 20:09 | + 6:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 15:36 | ||
2. | Kinšt Jan | SJH0402 | SOS Jindřichův Hradec | 15:37 | + 0:01 | |
3. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 19:07 | + 3:31 | |
4. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:23 | + 4:47 | |
5. | Smékal Jan | SJH0405 | SOS Jindřichův Hradec | 22:32 | + 6:56 | |
Potužník Viktor | SJH0504 | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | 16:06 | 7128 | ||
2. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 16:22 | + 0:16 | 7013 | |
3. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 16:31 | + 0:25 | 6948 | |
4. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 16:37 | + 0:31 | 6905 | |
5. | Tichý Tomáš | SJH9201 | SOS Jindřichův Hradec | 17:28 | + 1:22 | 6539 | |
6. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 17:41 | + 1:35 | 6446 | |
7. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 17:54 | + 1:48 | 6353 | |
8. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 18:06 | + 2:00 | 6267 | |
9. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 18:10 | + 2:04 | 6238 | |
10. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 18:11 | + 2:05 | 6231 | |
11. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 18:17 | + 2:11 | 6188 | |
12. | Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | 18:49 | + 2:43 | 5958 | |
12. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 18:49 | + 2:43 | 5958 | |
14. | Sabol Josef | CTB9902 | SK OB Chotěboř | 18:54 | + 2:48 | 5922 | |
15. | Šrubař Michal | ZBM8607 | SK Brno Žabovřesky | 18:59 | + 2:53 | 5886 | |
16. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 19:01 | + 2:55 | 5872 | |
17. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 19:28 | + 3:22 | 5678 | |
18. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | OK Jihlava | 20:02 | + 3:56 | 5434 | |
19. | Přibyl Jan | OSN0300 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:21 | + 4:15 | 5298 | |
20. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 21:09 | + 5:03 | 4954 | |
21. | Nouza Petr | SJH9300 | SOS Jindřichův Hradec | 21:45 | + 5:39 | 4695 | |
22. | Nosek Jakub | SJH0002 | SOS Jindřichův Hradec | 22:15 | + 6:09 | 4480 | |
23. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 23:19 | + 7:13 | 4021 | |
24. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 23:58 | + 7:52 | 3741 | |
25. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:24 | + 9:18 | 3124 | |
26. | Koumar František | SJI9501 | OK Jihlava | 25:41 | + 9:35 | 3002 | |
27. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:06 | + 12:00 | 1961 | |
Dvořáček Radek | 0030001 | Doudleby nad Orlicí | DISK | ||||
Dvořák Richard | CHT8101 | OOB SK Chrast | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thiemel Jiří | TBM8905 | KOS TJ Tesla Brno | 19:38 | |||
2. | Jirků František | SJI7900 | OK Jihlava | 21:11 | + 1:33 | ||
3. | Skryja Ondřej | PZR9502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:29 | + 7:51 | ||
Vinopal Tomáš | PZR7905 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 16:04 | ||
2. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 16:33 | + 0:29 | |
3. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 18:22 | + 2:18 | |
4. | Bláha Jan | HJL8200 | Sokol Horní Jelení | 18:26 | + 2:22 | |
5. | Blažek Petr | SJH7402 | SOS Jindřichův Hradec | 19:34 | + 3:30 | |
6. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 21:21 | + 5:17 | |
7. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 21:38 | + 5:34 | |
8. | Míchal Jiří | SJH7802 | SOS Jindřichův Hradec | 22:27 | + 6:23 | |
9. | Přibyl Jan | OSN7801 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 23:15 | + 7:11 | |
10. | Duba Vojtěch | SJH8003 | SOS Jindřichův Hradec | 23:23 | + 7:19 | |
11. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 23:26 | + 7:22 | |
12. | Hanousek Martin | CTB7910 | SK OB Chotěboř | 24:09 | + 8:05 | |
13. | Potužník Martin | SJH7705 | SOS Jindřichův Hradec | 25:19 | + 9:15 | |
14. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:51 | + 13:47 | |
15. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 29:52 | + 13:48 | |
16. | Grabmüller Radek | KPY8300 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:37 | + 14:33 | |
Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 14:58 | ||
2. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 15:59 | + 1:01 | |
3. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 17:16 | + 2:18 | |
4. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 17:38 | + 2:40 | |
5. | Vala Ferdinand | 0050001 | SKI team Vysočina | 17:43 | + 2:45 | |
6. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 18:47 | + 3:49 | |
7. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 18:51 | + 3:53 | |
8. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 19:38 | + 4:40 | |
9. | Parkan Jiří | SJH6801 | SOS Jindřichův Hradec | 19:42 | + 4:44 | |
10. | Paul Pavel | CTB7601 | SK OB Chotěboř | 19:48 | + 4:50 | |
11. | Ženčák Jaroslav | 0020001 | ASPV OA | 19:50 | + 4:52 | |
12. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 20:29 | + 5:31 | |
13. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 20:49 | + 5:51 | |
14. | Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | 21:28 | + 6:30 | |
15. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:31 | + 6:33 | |
16. | Vaculovič Radim | DOR7505 | OK Dobříš | 22:51 | + 7:53 | |
17. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 22:53 | + 7:55 | |
18. | Pobuda Michal | SJH7403 | SOS Jindřichův Hradec | 24:00 | + 9:02 | |
19. | Macháček Milan | CHC7701 | K.O.B. Choceň | 25:46 | + 10:48 | |
Voborník Petr | CTB6601 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | DISK | |||
Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | DISK | |||
Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 15:54 | ||
2. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 18:24 | + 2:30 | |
3. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 19:12 | + 3:18 | |
4. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 19:35 | + 3:41 | |
5. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 20:57 | + 5:03 | |
6. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | OK Jihlava | 22:49 | + 6:55 | |
7. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 23:35 | + 7:41 | |
8. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:39 | + 7:45 | |
9. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 25:51 | + 9:57 | |
10. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | SK Radioklub Blansko | 29:26 | + 13:32 | |
Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Nosek Vladimír | SJH5901 | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Forst Vlastimil | PZR5603 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:39 | ||
2. | Novohradský Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:23 | + 7:44 | |
Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | DISK | |||
Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 19:36 | ||
Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cipryánová Viktorie | CTB1350 | SK OB Chotěboř | 14:35 | ||
2. | Šťastný Hynek | CTB1701 | SK OB Chotěboř | 14:41 | + 0:06 | |
3. | Broumová Ema | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 15:21 | + 0:46 | |
4. | Matrasová Marie | CHT1451 | OOB SK Chrast | 15:38 | + 1:03 | |
4. | Matras Štěpán | CHT1402 | OOB SK Chrast | 15:38 | + 1:03 | |
6. | Prošková Andrea | SJI1650 | OK Jihlava | 17:35 | + 3:00 | |
7. | Hübnerová Johana | TBM1551 | KOS TJ Tesla Brno | 17:40 | + 3:05 | |
8. | Málková Antonie | CST1751 | OB Strakonice | 18:25 | + 3:50 | |
9. | Forstová Viola | PZR1551 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:56 | + 4:21 | |
10. | RIchter Viktor | 0040002 | T-MAPY | 20:20 | + 5:45 | |
11. | Lžíčařová Valerie | DOB1888 | KOB Dobruška | 21:30 | + 6:55 | |
12. | Vinopalová Barbora | 24:41 | + 10:06 | |||
13. | Krejsa Josef | CHT1501 | OOB SK Chrast | 24:59 | + 10:24 | |
14. | Fikarová Magdalena | CTB1552 | SK OB Chotěboř | 25:05 | + 10:30 | |
15. | Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | TJ Růžená | 27:28 | + 12:53 | |
16. | Sýkorová Bára | CHC1951 | K.O.B. Choceň | 28:08 | + 13:33 | |
17. | Sýkorová Lucie | CHC1751 | K.O.B. Choceň | 28:15 | + 13:40 | |
18. | Bořil Jáchym | 32:18 | + 17:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Sviták | SJH | SOS Jindřichův Hradec | 16:19 | ||
2. | Zuzana Debefová | 18:31 | + 2:12 | |||
3. | Dominik Debef | 19:59 | + 3:40 | |||
4. | Richter Robert | 0040001 | T-MAPY | 20:13 | + 3:54 | |
5. | Lžíčařová Iveta | DOB9090 | KOB Dobruška | 21:26 | + 5:07 | |
6. | Svitáková Eva | SJH7852 | SOS Jindřichův Hradec | 24:15 | + 7:56 | |
7. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:06 | + 8:47 | |
8. | Karolína Sádecká | 27:17 | + 10:58 | |||
9. | Novotná Klára | 0010001 | Strakonice | 28:32 | + 12:13 | |
10. | Petříčková Lenka | CTB | SK OB Chotěboř | 37:52 | + 21:33 | |
11. | Randík Jakub | SOB1800 | SOBSA | 58:58 | + 42:39 |