Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 10:15 | |
2. | Chodúrová Elena | TZL1351 | C | SKOB Zlín | 11:54 | + 1:39 |
3. | Svobodová Natálie | TZL1251 | C | SKOB Zlín | 12:23 | + 2:08 |
4. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:45 | + 2:30 |
5. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 13:03 | + 2:48 |
6. | Havlíková Michaela | KSU1350 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:23 | + 4:08 |
7. | Stacke Viktorie | LCE1251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:44 | + 6:29 |
8. | Přibylová Ema | TZL1350 | C | SKOB Zlín | 39:54 | + 29:39 |
Kopecká Eliška | SSU1252 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Mikušová Kateřina | PTE1350 | C | TJ Sokol Ptení | DISK | ||
Krumlová Anežka | TZL1252 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Škodová Michaela | LCE1352 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
MS | Holušová Veronika | AOP1250 | C | Orientační Běh Opava | 16:41 | + 6:26 |
MS | Skřivánková Silvie | 27:25 | + 17:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 11:10 | |
2. | Slámová Julie | LCE1051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 11:17 | + 0:07 |
3. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 11:36 | + 0:26 |
4. | Šamárková Amélie | AOP1052 | C | Orientační Běh Opava | 12:35 | + 1:25 |
5. | Tomášková Anna | STE1051 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:48 | + 1:38 |
6. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 12:59 | + 1:49 |
7. | Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 14:11 | + 3:01 |
8. | Kotůlková Dorota | AOP1150 | C | Orientační Běh Opava | 14:40 | + 3:30 |
9. | Myšáková Olga | SKM1050 | C | KOB Směr Kroměříž | 14:58 | + 3:48 |
10. | Poslušná Katka | TZL1051 | C | SKOB Zlín | 16:49 | + 5:39 |
11. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | 17:21 | + 6:11 |
12. | Svobodová Anna | TZL1153 | C | SKOB Zlín | 22:25 | + 11:15 |
13. | Nešporová Viktorie Anna | TZL1150 | C | SKOB Zlín | 22:37 | + 11:27 |
14. | Malasková Linda | UOL1053 | C | SOB Olomouc | 27:32 | + 16:22 |
Rytířová Denisa | SKM1150 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mašláňová Ema | TZL0955 | B | SKOB Zlín | 10:43 | |
2. | Hýblová Eliška | JPV0952 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 10:50 | + 0:07 |
3. | Hubáčková Sabina | LCE0851 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 11:02 | + 0:19 |
4. | Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | 11:05 | + 0:22 |
5. | Klöslová Sofie | AOP0854 | C | Orientační Běh Opava | 11:42 | + 0:59 |
6. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 11:43 | + 1:00 |
7. | Tomanková Alice | KSU0959 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 11:50 | + 1:07 |
8. | Štefková Michaela | PLU0851 | B | TJ SOKOL Plumlov | 12:06 | + 1:23 |
8. | Fišerová Markéta | TZL0851 | B | SKOB Zlín | 12:06 | + 1:23 |
10. | Řezníčková Klára | TZL0959 | B | SKOB Zlín | 12:22 | + 1:39 |
11. | Byrtusová Klára | SIT0851 | B | OK SILESIA | 12:33 | + 1:50 |
12. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:50 | + 2:07 |
13. | Kundratová Eva | TZL0950 | B | SKOB Zlín | 12:51 | + 2:08 |
14. | Růžičková Žofie | TZL0953 | C | SKOB Zlín | 12:52 | + 2:09 |
15. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | B | TJ Sokol Ptení | 13:02 | + 2:19 |
16. | Pachmannová Iva | AOP0852 | B | Orientační Běh Opava | 13:10 | + 2:27 |
17. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:49 | + 3:06 |
18. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | B | SK SKI-OB Šternberk | 13:50 | + 3:07 |
19. | Héčová Kristýna | TZL0957 | C | SKOB Zlín | 14:28 | + 3:45 |
20. | Kopečková Viktorie | TZL0853 | C | SKOB Zlín | 14:31 | + 3:48 |
21. | Klapková Alžběta | PTE0852 | B | TJ Sokol Ptení | 14:36 | + 3:53 |
22. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 14:42 | + 3:59 |
23. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:48 | + 4:05 |
24. | Gottwaldová Anna | JPV0950 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:45 | + 5:02 |
25. | Kubáčková Tereza | LCE0855 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:13 | + 5:30 |
26. | Belžíková Nelly | KVS0953 | C | SKOB Kobra Vsetín | 16:37 | + 5:54 |
27. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:58 | + 8:15 |
28. | Kučerová Klaudie | STE0853 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:00 | + 8:17 |
29. | Hanáková Ema | SKM0952 | C | KOB Směr Kroměříž | 19:31 | + 8:48 |
30. | Novosadová Klára | TZL0952 | C | SKOB Zlín | 19:44 | + 9:01 |
31. | Klimešová Hana | TZL0956 | C | SKOB Zlín | 20:22 | + 9:39 |
32. | Škodová Štěpánka | LCE0852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:35 | + 10:52 |
33. | Běhalová Alice | SKM0954 | C | KOB Směr Kroměříž | 22:54 | + 12:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušková Johana | STE0751 | B | SK SKI-OB Šternberk | 12:57 | |
2. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | B | SK Severka Šumperk | 14:12 | + 1:15 |
3. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | B | SKOB Zlín | 14:39 | + 1:42 |
4. | Dráčová Barbora | UOL0652 | B | SOB Olomouc | 15:08 | + 2:11 |
5. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 15:13 | + 2:16 |
5. | Přikrylová Jana | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 15:13 | + 2:16 |
7. | Smýkalová Eliška | KSU0676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:49 | + 2:52 |
8. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 16:33 | + 3:36 |
9. | Kovalčíková Nela | TZL0757 | C | SKOB Zlín | 17:17 | + 4:20 |
10. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:19 | + 4:22 |
11. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 17:38 | + 4:41 |
12. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 17:50 | + 4:53 |
13. | Hiklová Eva | ZBM0755 | B | SK Brno Žabovřesky | 23:28 | + 10:31 |
14. | Rozehnalová Anna | JPV0751 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:14 | + 11:17 |
Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klechová Karolína | AOP0452 | A | Orientační Běh Opava | 13:49 | |
2. | Janečková Adéla | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | 15:03 | + 1:14 |
3. | Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 15:56 | + 2:07 |
4. | Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 16:07 | + 2:18 |
5. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:11 | + 3:22 |
6. | Ošmerová Tereza | SKM0550 | B | KOB Směr Kroměříž | 17:30 | + 3:41 |
7. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:34 | + 3:45 |
8. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 18:21 | + 4:32 |
9. | Klapková Anežka | PTE0553 | C | TJ Sokol Ptení | 28:11 | + 14:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kováčová Zuzana | 0040001 | SPE Pezinok | 14:55 | |||
2. | Hájková Eliška | KAM9851 | R | OK Kamenice | 15:30 | + 0:35 | 7439 |
3. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | E | SK Brno Žabovřesky | 15:44 | + 0:49 | 7330 |
4. | Bednaříková Sára | LCE0252 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:54 | + 0:59 | 7252 |
5. | Dékány Pavla | LCE9052 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:24 | + 1:29 | 7018 |
6. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | C | SKOB Zlín | 16:42 | + 1:47 | 6878 |
7. | Poláková Tereza | SOP9951 | C | OOB TJ Slezan Opava | 17:08 | + 2:13 | 6676 |
8. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:20 | + 3:25 | 6115 |
9. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 18:29 | + 3:34 | 6045 |
10. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | C | SK Brno Žabovřesky | 18:36 | + 3:41 | 5991 |
11. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 21:00 | + 6:05 | 4869 |
12. | Kukolová Šárka | LCE9251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:59 | + 8:04 | 3943 |
13. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 23:51 | + 8:56 | 3538 |
14. | Graubnerová Eliška | TZL0056 | C | SKOB Zlín | 24:12 | + 9:17 | 3374 |
15. | Vaňková Martina | KVS8950 | C | SKOB Kobra Vsetín | 24:53 | + 9:58 | 3055 |
16. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 25:53 | + 10:58 | 2588 |
17. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 60:47 | + 45:52 | 0 |
Poláková Lenka | SOP0151 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK | 0 | ||
Mrázková Veronika | KVS9551 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 14:44 | |
2. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:05 | + 0:21 |
3. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 15:14 | + 0:30 |
4. | Bartoňová Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 15:26 | + 0:42 |
5. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:35 | + 0:51 |
6. | Holasová Šárka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 15:39 | + 0:55 |
7. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:45 | + 1:01 |
8. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 16:06 | + 1:22 |
9. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 16:28 | + 1:44 |
10. | Linhartová Martina | GIG7750 | C | GIGANT Orienteering | 16:58 | + 2:14 |
11. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 18:54 | + 4:10 |
12. | Slámová Alena | LCE8253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:33 | + 5:49 |
13. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 20:39 | + 5:55 |
14. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 21:04 | + 6:20 |
15. | Zrůbková Dana | PTE7850 | C | TJ Sokol Ptení | 21:30 | + 6:46 |
16. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 21:42 | + 6:58 |
17. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:01 | + 7:17 |
18. | Mikušová Ivana | PTE8365 | C | TJ Sokol Ptení | 22:51 | + 8:07 |
19. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 25:26 | + 10:42 |
Hubáčková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Beranová Lenka | AOP7650 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 11:14 | |
2. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 11:32 | + 0:18 |
3. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:57 | + 1:43 |
4. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 13:29 | + 2:15 |
5. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 13:48 | + 2:34 |
6. | Pinkavová Helena | JPV7767 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:02 | + 2:48 |
7. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:20 | + 3:06 |
8. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:24 | + 3:10 |
9. | Šmelíkova Hana | 27S6950 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 14:43 | + 3:29 | |
10. | Janků Kateřina | KVS7450 | C | SKOB Kobra Vsetín | 15:17 | + 4:03 |
11. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:25 | + 4:11 |
12. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 15:47 | + 4:33 |
13. | Švestková Hana | JPV7550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:51 | + 4:37 |
14. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:58 | + 4:44 |
15. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 16:03 | + 4:49 |
16. | Pavlicová Anna | KVS7360 | C | SKOB Kobra Vsetín | 16:04 | + 4:50 |
17. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Rosice | 16:26 | + 5:12 |
18. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:40 | + 5:26 |
19. | Mičíková Lada | SKM7250 | C | KOB Směr Kroměříž | 17:30 | + 6:16 |
20. | Mikulčíková Irena | KVS7750 | C | SKOB Kobra Vsetín | 18:24 | + 7:10 |
21. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 18:27 | + 7:13 |
22. | Sedláčková Dagmar | KVS7351 | C | SKOB Kobra Vsetín | 19:02 | + 7:48 |
23. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 19:19 | + 8:05 |
24. | Klapková Jarmila | PTE7150 | C | TJ Sokol Ptení | 19:37 | + 8:23 |
25. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:08 | + 8:54 |
26. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:29 | + 9:15 |
27. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 21:35 | + 10:21 |
28. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:57 | + 10:43 |
29. | Balvanová Martina | JPV7777 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:07 | + 12:53 |
30. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 26:20 | + 15:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:01 | |
2. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 13:09 | + 0:08 |
3. | Cahlová Slávka | LCE5451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:46 | + 12:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stackeová Anna | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:32 | |
2. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 17:22 | + 2:50 |
3. | Hrbasová Jana | KVS5551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 17:58 | + 3:26 |
4. | Trávníčková Jitka | KVS5651 | C | SKOB Kobra Vsetín | 18:33 | + 4:01 |
5. | Chromčáková Ivana | JZL5450 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 19:34 | + 5:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmol Ondřej | AOP1300 | C | Orientační Běh Opava | 8:24 | |
2. | Šidla Dalibor | TZL1200 | C | SKOB Zlín | 8:32 | + 0:08 |
3. | Brucháček Jan | TZL1201 | C | SKOB Zlín | 10:50 | + 2:26 |
4. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 10:54 | + 2:30 |
5. | Vintr Otakar | TZL1300 | C | SKOB Zlín | 11:51 | + 3:27 |
6. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 12:48 | + 4:24 |
7. | Kotůlek Vít | AOP1301 | C | Orientační Běh Opava | 13:01 | + 4:37 |
8. | Stachoň Štěpán | ZBM1212 | C | SK Brno Žabovřesky | 14:11 | + 5:47 |
9. | Honner Martin | TZL1302 | C | SKOB Zlín | 14:34 | + 6:10 |
10. | Ticháček Jonáš | SJC1302 | C | Sportcentrum Jičín | 15:03 | + 6:39 |
11. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 15:44 | + 7:20 |
12. | Stachoň Ondřej | ZBM1404 | C | SK Brno Žabovřesky | 16:15 | + 7:51 |
13. | Kaňka Jan | TZL1202 | C | SKOB Zlín | 17:46 | + 9:22 |
14. | Macka Matyáš | LCE1313 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:08 | + 13:44 |
15. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 26:00 | + 17:36 |
16. | Zapletal Martin | LCE1202 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:33 | + 39:09 |
17. | Gottwald Petr | JPV1400 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:41 | + 52:17 |
Smola Štěpán | TZL1414 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
MS | Strouhal Matěj | AOP1305 | C | Orientační Běh Opava | 12:36 | + 4:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | B | KOB Směr Kroměříž | 8:26 | |
2. | Pekárek David | TZL1000 | B | SKOB Zlín | 8:42 | + 0:16 |
3. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 8:56 | + 0:30 |
4. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 9:16 | + 0:50 |
4. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 9:16 | + 0:50 |
6. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 10:00 | + 1:34 |
7. | Ticháček Jáchym | SJC1004 | C | Sportcentrum Jičín | 10:05 | + 1:39 |
8. | Mašláň Prokop | TZL1005 | B | SKOB Zlín | 10:07 | + 1:41 |
9. | Fišer Petr | TZL1004 | B | SKOB Zlín | 10:27 | + 2:01 |
10. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | C | KOB Směr Kroměříž | 10:52 | + 2:26 |
11. | Hubáček Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 11:23 | + 2:57 |
12. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 11:35 | + 3:09 |
13. | Honner Tomáš | TZL1001 | C | SKOB Zlín | 11:44 | + 3:18 |
14. | Mička Gabriel Felix | TZL1008 | C | SKOB Zlín | 12:19 | + 3:53 |
15. | Jahudka Štěpán | TZL1101 | C | SKOB Zlín | 12:41 | + 4:15 |
16. | Stacke Jan | LCE1001 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:30 | + 5:04 |
17. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:34 | + 5:08 |
18. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:47 | + 5:21 |
19. | Boledovič Adam | HLV1113 | C | KČT - OB Holešov | 14:52 | + 6:26 |
20. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:58 | + 6:32 |
21. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 15:22 | + 6:56 |
22. | Přibyl František | TZL1105 | C | SKOB Zlín | 15:44 | + 7:18 |
23. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:58 | + 7:32 |
24. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 16:01 | + 7:35 |
25. | Havlík Jakub | KSU1009 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:16 | + 7:50 |
26. | Šamárek Adam | AOP1103 | C | Orientační Běh Opava | 19:01 | + 10:35 |
27. | Pechanec David | TZL1102 | C | SKOB Zlín | 19:27 | + 11:01 |
28. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 22:29 | + 14:03 |
29. | Hasal Jiří | UOL1101 | C | SOB Olomouc | 22:32 | + 14:06 |
30. | Spitzer Jiří | KVS1004 | C | SKOB Kobra Vsetín | 23:47 | + 15:21 |
31. | Sedláček Matěj | HLV1000 | C | KČT - OB Holešov | 24:29 | + 16:03 |
32. | Trubelík Štěpán | LCE1003 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:02 | + 17:36 |
33. | Smola Jakub | TZL1111 | C | SKOB Zlín | 32:26 | + 24:00 |
34. | Tvrdoň Samuel | HLV1114 | C | KČT - OB Holešov | 33:59 | + 25:33 |
Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Macka Sebastián | LCE1112 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Pešek Josef | LCE1004 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Koč Juraj | TZL1006 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Smýkal Lukáš | KSU1101 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pernička Martin | TZL0800 | A | SKOB Zlín | 11:44 | |
2. | Matoušek Jan | STE0909 | B | SK SKI-OB Šternberk | 12:53 | + 1:09 |
3. | Světnický Antonín | STE0800 | B | SK SKI-OB Šternberk | 12:57 | + 1:13 |
4. | Slováček Ondřej | TZL0902 | B | SKOB Zlín | 13:08 | + 1:24 |
5. | Kovalčík Petr | AOP0901 | B | Orientační Běh Opava | 13:12 | + 1:28 |
6. | Pavlík Adam | TZL0810 | B | SKOB Zlín | 13:19 | + 1:35 |
7. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | B | SKOB Zlín | 13:43 | + 1:59 |
8. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:01 | + 2:17 |
9. | Hozík Štěpán | TZL0806 | A | SKOB Zlín | 14:16 | + 2:32 |
10. | Linhart Adam | TZL0814 | C | SKOB Zlín | 14:17 | + 2:33 |
11. | Toman Matěj | LBM0909 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 14:18 | + 2:34 |
12. | Heiser Matěj | SSU0900 | C | SK Severka Šumperk | 15:23 | + 3:39 |
13. | Linhart Jakub | TZL0813 | B | SKOB Zlín | 16:11 | + 4:27 |
14. | Čuda Ondřej | TZL0816 | B | SKOB Zlín | 16:12 | + 4:28 |
15. | Kusák Alexander | TZL0900 | C | SKOB Zlín | 16:37 | + 4:53 |
16. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | B | TJ SOKOL Plumlov | 17:31 | + 5:47 |
17. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 17:40 | + 5:56 |
18. | Mudrák Matouš | LCE0901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:52 | + 6:08 |
19. | Kubáček Vlastimil | TZL0907 | C | SKOB Zlín | 18:13 | + 6:29 |
20. | Lipenský Matouš | KON0830 | C | KOB Konice | 18:31 | + 6:47 |
21. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | 19:24 | + 7:40 |
22. | Rose Ondřej | SKM0900 | C | KOB Směr Kroměříž | 19:26 | + 7:42 |
23. | Máčala Antonín | STE0811 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:53 | + 8:09 |
24. | Fanta Maxmilian | UOL0902 | C | SOB Olomouc | 20:54 | + 9:10 |
25. | Hustý Matěj | TZL0903 | C | SKOB Zlín | 21:07 | + 9:23 |
26. | Krajča Petr | LCE0805 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:03 | + 10:19 |
27. | Michalica Štěpán | LCE0904 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:05 | + 10:21 |
28. | Slaný David | AOP0907 | C | Orientační Běh Opava | 22:23 | + 10:39 |
29. | Frélich Matyáš | PLU0901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:27 | + 10:43 |
30. | Zdráhal Matěj | TZL0906 | B | SKOB Zlín | 22:49 | + 11:05 |
30. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:49 | + 11:05 |
32. | Vystrčil Vojtěch | TZL0819 | C | SKOB Zlín | 23:21 | + 11:37 |
32. | Suchánek Matyáš | PLU0903 | C | TJ SOKOL Plumlov | 23:21 | + 11:37 |
34. | Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:27 | + 11:43 |
35. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:47 | + 12:03 |
36. | Jurčík Jan | KSU0848 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:07 | + 12:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmelík Daniel | LCE0704 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:21 | |
2. | Stacke Václav | LCE0703 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:24 | + 0:03 |
3. | Pěček Jakub | SKM0700 | A | KOB Směr Kroměříž | 12:59 | + 0:38 |
4. | Mudrák Šimon | LCE0601 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:18 | + 0:57 |
5. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:03 | + 1:42 |
6. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | B | SKOB Zlín | 14:26 | + 2:05 |
7. | Václavík Vojtěch | TZL0711 | B | SKOB Zlín | 14:28 | + 2:07 |
8. | Janeček Jáchym | UOL0700 | B | SOB Olomouc | 14:37 | + 2:16 |
9. | Pánek Ondřej | SSU0702 | B | SK Severka Šumperk | 14:39 | + 2:18 |
10. | Macek Vojtěch | ASU0748 | B | Magnus Orienteering | 14:40 | + 2:19 |
11. | Miča Jan | KSU0701 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:01 | + 2:40 |
12. | Kundrata Vít | TZL0700 | B | SKOB Zlín | 16:21 | + 4:00 |
13. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 16:49 | + 4:28 |
14. | Kužela Michal | TZL0713 | C | SKOB Zlín | 17:41 | + 5:20 |
15. | Švestka Štěpán | KVS0600 | C | SKOB Kobra Vsetín | 20:00 | + 7:39 |
16. | Minařík Petr | TZL0709 | C | SKOB Zlín | 20:05 | + 7:44 |
Valla Jakub | TZL0710 | B | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:43 | |
2. | Štorek Jan | JPV0505 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 13:57 | + 1:14 |
3. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 14:08 | + 1:25 |
4. | Pernička Václav | TZL0602 | A | SKOB Zlín | 14:49 | + 2:06 |
5. | Byrtus Jakub | SIT0502 | A | OK SILESIA | 15:25 | + 2:42 |
6. | Klösel Samuel | AOP0504 | B | Orientační Běh Opava | 15:31 | + 2:48 |
7. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 16:10 | + 3:27 |
8. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:07 | + 4:24 |
9. | Hejtmánek Štěpán | SSU0505 | C | SK Severka Šumperk | 21:56 | + 9:13 |
10. | Fabiánek Jakub | KSU0501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:41 | + 10:58 |
Zácha David | SKM0400 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | ||
Klapetek Václav | AOP0503 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glonek Jakub | KAM9602 | E | OK Kamenice | 12:48 | 8881 | |
2. | Bukovac Paľo | 27S8100 | TJ Slávia Farmaceut Bratislava | 13:33 | + 0:45 | ||
3. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:11 | + 1:23 | 8059 |
4. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:38 | + 1:50 | 7792 |
5. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 14:49 | + 2:01 | 7683 |
6. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:07 | + 2:19 | 7504 |
7. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:20 | + 2:32 | 7376 |
8. | Karásek František | PLU0301 | B | TJ SOKOL Plumlov | 15:23 | + 2:35 | 7346 |
9. | Fiala Jan | ZBM7205 | C | SK Brno Žabovřesky | 15:53 | + 3:05 | 7049 |
10. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:58 | + 3:10 | 6999 |
11. | Graubner Jan | TZL8236 | C | SKOB Zlín | 16:29 | + 3:41 | 6692 |
12. | Seitler Milan | ASU9148 | C | Magnus Orienteering | 16:34 | + 3:46 | 6643 |
13. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 16:48 | + 4:00 | 6504 |
14. | Hecl František | KSU0201 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:53 | + 4:05 | 6455 |
15. | Gilík Marek | SOP9904 | C | OOB TJ Slezan Opava | 16:54 | + 4:06 | 6445 |
16. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 17:04 | + 4:16 | 6346 |
17. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:38 | + 4:50 | 6009 |
18. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 19:00 | + 6:12 | 5197 |
19. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:47 | + 6:59 | 4731 |
20. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 20:34 | + 7:46 | 4266 |
21. | Svízela Vojtěch | LCE9101 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:19 | + 8:31 | 3820 |
22. | Toman Ondřej | LBM7517 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 21:57 | + 9:09 | 3444 |
23. | Mrázek Petr | KVS9000 | C | SKOB Kobra Vsetín | 29:04 | + 16:16 | 0 |
Cahel Marek | LCE8803 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | DISK | 0 | ||
Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 14:11 | |
2. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:02 | + 0:51 |
3. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 15:16 | + 1:05 |
4. | Stachoň Zdeněk | SKM8014 | C | KOB Směr Kroměříž | 15:48 | + 1:37 |
5. | Zicha Jiří | LCE7708 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:01 | + 1:50 |
6. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 16:25 | + 2:14 |
7. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 16:34 | + 2:23 |
8. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:41 | + 2:30 |
9. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:12 | + 3:01 |
10. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 17:15 | + 3:04 |
11. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 17:30 | + 3:19 |
12. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SK OB Horní Benešov | 17:56 | + 3:45 |
13. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 18:46 | + 4:35 |
14. | Mikuš Oldřich | PTE8204 | C | TJ Sokol Ptení | 19:09 | + 4:58 |
15. | Pavlica Jiří | KVS7501 | C | SKOB Kobra Vsetín | 19:32 | + 5:21 |
16. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Orientační Běh Opava | 19:51 | + 5:40 |
17. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 19:52 | + 5:41 |
18. | Přibyl Martin | TZL78xx | SKOB Zlín | 22:33 | + 8:22 | |
19. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 22:41 | + 8:30 |
20. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 22:54 | + 8:43 |
21. | Janováč Dušan | ZBM7804 | C | SK Brno Žabovřesky | 23:00 | + 8:49 |
22. | Lutera Michal | PLU8101 | C | TJ SOKOL Plumlov | 23:33 | + 9:22 |
23. | Vraštil Jaroslav | UOL8600 | C | SOB Olomouc | 26:10 | + 11:59 |
24. | Havlík Jindra | KSU7800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:15 | + 14:04 |
Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gentric Marc | STE6901 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:43 | |
2. | Sadílek Ondřej | OTK7300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 14:03 | + 0:20 |
3. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 14:09 | + 0:26 |
4. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 14:16 | + 0:33 |
5. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:48 | + 1:05 |
6. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 14:55 | + 1:12 |
7. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:18 | + 1:35 |
8. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 15:46 | + 2:03 |
9. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 15:49 | + 2:06 |
10. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 16:43 | + 3:00 |
11. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:30 | + 4:47 |
11. | Malaska Lukáš | UOL7504 | C | SOB Olomouc | 18:30 | + 4:47 |
13. | Pinkava Roman | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:31 | + 4:48 |
14. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:42 | + 4:59 |
15. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:53 | + 5:10 |
16. | Furmánek Zdeněk | KVS7400 | C | SKOB Kobra Vsetín | 19:02 | + 5:19 |
17. | Hrbáček Tomáš | LCE7702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:31 | + 7:48 |
18. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:53 | + 8:10 |
19. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 22:25 | + 8:42 |
20. | Tomeček Ladislav | HLV7137 | C | KČT - OB Holešov | 32:23 | + 18:40 |
Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:37 | |
2. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:10 | + 1:33 |
3. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 16:36 | + 1:59 |
4. | Janků Josef | KVS6200 | C | SKOB Kobra Vsetín | 16:37 | + 2:00 |
5. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:13 | + 2:36 |
6. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:18 | + 2:41 |
7. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 21:00 | + 6:23 |
8. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 21:40 | + 7:03 |
9. | Dvorský Ilja | 0050001 | neregistrovaný | 22:17 | + 7:40 | |
10. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín | 24:43 | + 10:06 |
11. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 25:38 | + 11:01 |
Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 13:46 | |
2. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 16:18 | + 2:32 |
3. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 17:12 | + 3:26 |
4. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 20:04 | + 6:18 |
5. | Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 20:39 | + 6:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 18:02 | |
2. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 18:10 | + 0:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 42:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macková Gaia | LCE1651 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 11:52 | |
2. | Zichová Mariana | LCExxx1 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:24 | + 0:32 | |
3. | Svobodová Zora | 12:39 | + 0:47 | |||
4. | Krumlová Kateřina | 13:20 | + 1:28 | |||
5. | Krejčík Vít | TZL1515 | C | SKOB Zlín | 14:28 | + 2:36 |
6. | Růžička Bořek | 0080002 | Paseky | 14:35 | + 2:43 | |
7. | Růžička Hubert | 0080001 | Paseky | 14:48 | + 2:56 | |
8. | Brucháček Matěj | 0090001 | Neregistrovan | 15:23 | + 3:31 | |
9. | Dráč Adam | UOL1600 | C | SOB Olomouc | 16:07 | + 4:15 |
10. | Podmol Vít | AOP1501 | C | Orientační Běh Opava | 16:35 | + 4:43 |
11. | Rychlý Jakub | KRN1500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:39 | + 4:47 |
12. | Přibyl Václav | 16:54 | + 5:02 | |||
13. | Bábek Tom | PTE1402 | C | TJ Sokol Ptení | 17:56 | + 6:04 |
14. | Drábková Karolína | HLV1656 | C | KČT - OB Holešov | 18:48 | + 6:56 |
15. | Hrouzek David | SKM1400 | C | KOB Směr Kroměříž | 19:33 | + 7:41 |
16. | Pokluda Filip | 0060002 | FreeRun Zlín | 19:54 | + 8:02 | |
17. | Stachoňová Karolína | ZBM1652 | C | SK Brno Žabovřesky | 20:34 | + 8:42 |
18. | Svoboda Šimon | TZL1400 | C | SKOB Zlín | 20:43 | + 8:51 |
19. | Hrouzek Aleš | SKM18XX | KOB Směr Kroměříž | 22:11 | + 10:19 | |
20. | Bouzek Eduard | SVS1600 | Orientklub Vsetín | 22:21 | + 10:29 | |
21. | Klimešová Ema | TZLxxx1 | SKOB Zlín | 22:44 | + 10:52 | |
22. | Michalica Filip | LCEXXXX | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:13 | + 11:21 | |
23. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 24:11 | + 12:19 |
24. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 24:45 | + 12:53 |
25. | Pěčková Natálie | SKM1550 | C | KOB Směr Kroměříž | 25:54 | + 14:02 |
26. | Spitzer Teodor | KVS1700 | C | SKOB Kobra Vsetín | 26:44 | + 14:52 |
27. | Sadílková Markéta | 26:47 | + 14:55 | |||
28. | Pánek Milan | SSU1600 | C | SK Severka Šumperk | 27:48 | + 15:56 |
29. | Vintrová Matylda | TZL1551 | C | SKOB Zlín | 28:28 | + 16:36 |
30. | Kratochvílová Amálie | HOB1651 | C | SK OB Horní Benešov | 29:10 | + 17:18 |
31. | Koláriková Anička | 29:17 | + 17:25 | |||
32. | Vlažný Viliam | LCE1802 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:14 | + 19:22 |
33. | Veselá Kamila | 31:19 | + 19:27 | |||
34. | Bouzek David | SVS1300 | C | Orientklub Vsetín | 32:26 | + 20:34 |
35. | Graubnerová Sofie | TZL2250 | SKOB Zlín | 32:52 | + 21:00 | |
Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dráč Pavel | UOL7201 | C | SOB Olomouc | 10:01 | |
2. | Pavlasová Marcela | 0100001 | Pavlasovic familie | 11:55 | + 1:54 | |
3. | Podmolová Vendula | AOP8252 | C | Orientační Běh Opava | 12:13 | + 2:12 |
4. | Burdová Olga | STE7651 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:24 | + 2:23 |
5. | Lorencová Anna | TZL0756 | B | SKOB Zlín | 12:39 | + 2:38 |
6. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:46 | + 2:45 |
7. | Glonková Martina | STE7450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:08 | + 3:07 |
8. | Dohnal Jan | STE0813 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:24 | + 3:23 |
9. | Hozíková Iva | 13:25 | + 3:24 | |||
10. | Rozehnalová Karla | JPV6750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:56 | + 4:55 |
11. | Brucháčková Markéta | 0090002 | Neregistrovan | 15:07 | + 5:06 | |
12. | Fantová Lenka | 0010001 | :-) | 15:27 | + 5:26 | |
13. | Janeček Petr | UOL7301 | C | SOB Olomouc | 15:40 | + 5:39 |
14. | Hrbáčková Karla | LCE8152 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:13 | + 6:12 |
15. | Zafiu-Marinescu Daniel-Bogdan | STE8400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:18 | + 8:17 |
16. | Pospíšilová Lucie | STE7551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:09 | + 10:08 |
17. | Pokludová Kateřina | 0060003 | FreeRun Zlín | 23:29 | + 13:28 | |
18. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 32:23 | + 22:22 |
Belžík Karel | KVS7105 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokluda Ondřej | 0060001 | FreeRun Zlín | 15:50 | ||
2. | Baťková Zuzana | TZL8151 | C | SKOB Zlín | 27:12 | + 11:22 |
3. | Kroutil Milan | HLV7421 | C | KČT - OB Holešov | 69:17 | + 53:27 |