Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomíčková Ivana | TBM1364 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:17 | |
2. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 24:18 | + 3:01 |
3. | Kopecká Eliška | SSU1252 | C | SK Severka Šumperk | 27:29 | + 6:12 |
4. | Michlová Barbora | SSU1251 | C | SK Severka Šumperk | 34:33 | + 13:16 |
5. | Havlíková Michaela | KSU1350 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:53 | + 20:36 |
6. | Profousová Stella | KSU1262 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:51 | + 42:34 |
7. | Vlčková Barbora | KSU1454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:53 | + 48:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 21:40 | |
2. | Tomíčková Eliška | TBM1054 | B | KOS TJ Tesla Brno | 23:33 | + 1:53 |
3. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 23:37 | + 1:57 |
4. | Tomášková Anna | STE1051 | B | SK SKI-OB Šternberk | 24:36 | + 2:56 |
5. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | B | SOB Olomouc | 25:54 | + 4:14 |
6. | Václavková Amálie | KON1079 | C | KOB Konice | 34:58 | + 13:18 |
7. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:18 | + 18:38 |
8. | Malasková Linda | UOL1053 | B | SOB Olomouc | 40:56 | + 19:16 |
9. | Kvášová Kateřina | UOL1051 | C | SOB Olomouc | 47:40 | + 26:00 |
10. | Závodná Kateřina | SSU1050 | C | SK Severka Šumperk | 48:21 | + 26:41 |
11. | Urychová Lucie | UOL1052 | C | SOB Olomouc | 59:13 | + 37:33 |
12. | Hunter Sarah | SSU1052 | C | SK Severka Šumperk | 120:34 | + 98:54 |
Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:07 | |
2. | Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | 22:27 | + 0:20 |
3. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 24:19 | + 2:12 |
4. | Tomanková Alice | KSU0959 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:51 | + 4:44 |
5. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | B | TJ Sokol Ptení | 30:03 | + 7:56 |
6. | Klöslová Sofie | AOP0854 | B | Orientační Běh Opava | 31:35 | + 9:28 |
7. | Hýblová Eliška | JPV0952 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 31:44 | + 9:37 |
8. | Pachmannová Iva | AOP0852 | B | Orientační Běh Opava | 32:24 | + 10:17 |
9. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | B | SK SKI-OB Šternberk | 34:58 | + 12:51 |
10. | Borunská Alžběta | AOP0950 | B | Orientační Běh Opava | 35:30 | + 13:23 |
11. | Kranzler Stella Marie | SSU0950 | C | SK Severka Šumperk | 37:37 | + 15:30 |
12. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:55 | + 19:48 |
13. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:06 | + 19:59 |
14. | Gottwaldová Anna | JPV0950 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:08 | + 20:01 |
15. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 47:43 | + 25:36 |
16. | Klapková Alžběta | PTE0852 | B | TJ Sokol Ptení | 49:00 | + 26:53 |
17. | Křapová Natálie | SSU0851 | C | SK Severka Šumperk | 58:14 | + 36:07 |
Paulíčková Adela | UOL0951 | B | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 32:48 | |
2. | Gallo Natálie | AOP0652 | A | Orientační Běh Opava | 34:53 | + 2:05 |
3. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 36:06 | + 3:18 |
4. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | B | SK Severka Šumperk | 37:13 | + 4:25 |
5. | Smýkalová Eliška | KSU0676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:40 | + 5:52 |
6. | Přikrylová Jana | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 40:18 | + 7:30 |
7. | Richtrová Ema | SSU0753 | C | SK Severka Šumperk | 42:55 | + 10:07 |
8. | Dvořáková Ema | KON0777 | B | KOB Konice | 43:37 | + 10:49 |
9. | Juřinová Adéla | KSU0650 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:40 | + 10:52 |
10. | Benešová Anežka | KON0757 | B | KOB Konice | 44:32 | + 11:44 |
11. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:19 | + 14:31 |
12. | Olekšová Natálie | KRN0652 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 56:53 | + 24:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janečková Adéla | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | 39:44 | |
2. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 43:42 | + 3:58 |
3. | Pobucká Eliška | ASU0550 | C | Magnus Orienteering | 48:59 | + 9:15 |
4. | Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 50:22 | + 10:38 |
Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | 40:34 | 4704 | |
2. | Smrčková Dominika | KSU9799 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:12 | + 4:38 | 4279 |
3. | Svačinková Kateřina | TVR9850 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 51:52 | + 11:18 | 3666 |
4. | Vlachová Eliška | STE9572 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:28 | + 11:54 | 3611 |
5. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:16 | + 13:42 | 3445 |
6. | Vlachová Kateřina | KON9898 | C | KOB Konice | 57:37 | + 17:03 | 3137 |
7. | Hornová Lenka | UOL9053 | C | SOB Olomouc | 70:34 | + 30:00 | 1947 |
8. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 71:55 | + 31:21 | 1823 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomíčková Dana | TBM8062 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:13 | |
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:14 | + 2:01 |
3. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 39:52 | + 5:39 |
4. | Čeřovská Adéla | KON8755 | C | KOB Konice | 40:45 | + 6:32 |
5. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:04 | + 9:51 |
6. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 44:10 | + 9:57 |
7. | Drábková Kateřina | HLV8451 | C | KČT - OB Holešov | 44:16 | + 10:03 |
8. | Zapletalová Kamila | KON7979 | C | KOB Konice | 49:33 | + 15:20 |
9. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:36 | + 15:23 |
10. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:52 | + 15:39 |
11. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 51:07 | + 16:54 |
12. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 51:45 | + 17:32 |
13. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:35 | + 19:22 |
14. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:23 | + 20:10 |
15. | Václavková Lenka | KON8155 | C | KOB Konice | 55:16 | + 21:03 |
16. | Mikušová Ivana | PTE8365 | C | TJ Sokol Ptení | 58:47 | + 24:34 |
17. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 64:40 | + 30:27 |
18. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:51 | + 30:38 |
19. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 80:15 | + 46:02 |
MS | Bartoňová Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 36:29 | + 2:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:50 | |
2. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 36:48 | + 0:58 |
3. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:12 | + 2:22 |
4. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:58 | + 3:08 |
5. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 39:37 | + 3:47 |
6. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:28 | + 5:38 |
7. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 42:02 | + 6:12 |
8. | Svačinková Jitka | TVR7750 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 42:41 | + 6:51 |
9. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 42:57 | + 7:07 |
10. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 43:51 | + 8:01 |
11. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SK OB Horní Benešov | 44:10 | + 8:20 |
12. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:14 | + 8:24 |
13. | Balvanová Martina | JPV7777 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:48 | + 9:58 |
14. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:59 | + 13:09 |
15. | Klapková Jarmila | PTE7150 | C | TJ Sokol Ptení | 50:11 | + 14:21 |
16. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 51:24 | + 15:34 |
17. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | C | Magnus Orienteering | 51:43 | + 15:53 |
18. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 55:22 | + 19:32 |
19. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Rosice | 55:51 | + 20:01 |
20. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 71:32 | + 35:42 |
21. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 73:19 | + 37:29 |
MS | Ženčáková Marie | 0050002 | C | 45:41 | + 9:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:57 | |
2. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 36:08 | + 0:11 |
3. | Holinková Milada | KRN5950 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:16 | + 3:19 |
4. | Honkyšová Eva | JPV6350 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:58 | + 17:01 |
MS | Felklová Jarmila | 0050004 | C | 61:35 | + 25:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:50 | |
2. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:05 | + 7:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmol Ondřej | AOP1300 | C | Orientační Běh Opava | 16:35 | |
2. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 20:58 | + 4:23 |
3. | Hrouza Jan | KRN1300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 21:04 | + 4:29 |
4. | Vala Karel | ASU1300 | C | Magnus Orienteering | 23:42 | + 7:07 |
5. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 28:01 | + 11:26 |
6. | Kaňok Jakub | UOL1202 | C | SOB Olomouc | 40:16 | + 23:41 |
7. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:35 | + 29:00 |
8. | Jäckel Vilém | KSU1220 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:30 | + 38:55 |
Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 17:29 | |
2. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 17:43 | + 0:14 |
3. | Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 18:29 | + 1:00 |
4. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:14 | + 2:45 |
5. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 20:38 | + 3:09 |
6. | Ryszkowski Ondřej | SSU1001 | B | SK Severka Šumperk | 23:35 | + 6:06 |
7. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 24:40 | + 7:11 |
8. | Rozsíval Martin | KON1022 | B | KOB Konice | 26:27 | + 8:58 |
9. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:29 | + 11:00 |
10. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 29:42 | + 12:13 |
11. | Havlík Jakub | KSU1009 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:59 | + 13:30 |
12. | Vlček Antonín | KSU1121 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:17 | + 13:48 |
13. | Zapletal David | KON1111 | C | KOB Konice | 31:56 | + 14:27 |
14. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:25 | + 14:56 |
15. | Kroul František | KSU1010 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:38 | + 15:09 |
16. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:00 | + 15:31 |
17. | Smýkal Lukáš | KSU1101 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:16 | + 15:47 |
18. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 40:28 | + 22:59 |
19. | Bída Ondřej | UOL1100 | C | SOB Olomouc | 45:17 | + 27:48 |
20. | Boledovič Adam | HLV1113 | C | KČT - OB Holešov | 53:15 | + 35:46 |
21. | Tempír Lukáš | UOL1001 | C | SOB Olomouc | 64:23 | + 46:54 |
22. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:21 | + 47:52 |
23. | Jäckel Maxmilián | KSU1020 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:13 | + 53:44 |
24. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 88:00 | + 70:31 |
Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Viktor | AOP0801 | A | Orientační Běh Opava | 19:20 | |
2. | Máčala Antonín | STE0811 | B | SK SKI-OB Šternberk | 21:01 | + 1:41 |
3. | Kovalčík Petr | AOP0901 | A | Orientační Běh Opava | 23:14 | + 3:54 |
4. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 24:31 | + 5:11 |
5. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:34 | + 7:14 |
6. | Gallo Ondřej | AOP0802 | A | Orientační Běh Opava | 26:43 | + 7:23 |
7. | Heiser Matěj | SSU0900 | B | SK Severka Šumperk | 27:00 | + 7:40 |
8. | Barták Petr | UOL0805 | C | SOB Olomouc | 28:41 | + 9:21 |
9. | Lipenský Matouš | KON0830 | B | KOB Konice | 29:45 | + 10:25 |
10. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | B | TJ SOKOL Plumlov | 33:45 | + 14:25 |
11. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 35:34 | + 16:14 |
12. | Turek Josef | SSU0904 | C | SK Severka Šumperk | 37:10 | + 17:50 |
13. | Richtr František | SSU0903 | C | SK Severka Šumperk | 37:41 | + 18:21 |
14. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | 39:22 | + 20:02 |
15. | Kropáček Matěj | STE0810 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:32 | + 20:12 |
16. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:28 | + 27:08 |
17. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 47:57 | + 28:37 |
Světnický Antonín | STE0800 | A | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Fanta Maxmilian | UOL0902 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:47 | |
2. | Janeček Jáchym | UOL0700 | B | SOB Olomouc | 29:16 | + 0:29 |
3. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:10 | + 2:23 |
4. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:48 | + 4:01 |
5. | Miča Jan | KSU0701 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:55 | + 5:08 |
6. | Pánek Ondřej | SSU0702 | B | SK Severka Šumperk | 37:25 | + 8:38 |
7. | Macek Vojtěch | ASU0748 | B | Magnus Orienteering | 38:44 | + 9:57 |
8. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 45:01 | + 16:14 |
9. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 61:50 | + 33:03 |
10. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 97:16 | + 68:29 |
11. | Závodný Jakub | SSU0704 | C | SK Severka Šumperk | 97:43 | + 68:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štorek Jan | JPV0505 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 34:54 | |
2. | Klösel Samuel | AOP0504 | B | Orientační Běh Opava | 38:55 | + 4:01 |
3. | Klapetek Václav | AOP0503 | C | Orientační Běh Opava | 42:37 | + 7:43 |
4. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:32 | + 9:38 |
5. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:19 | + 18:25 |
6. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:51 | + 18:57 |
7. | Hejtmánek Štěpán | SSU0505 | C | SK Severka Šumperk | 86:26 | + 51:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 36:15 | 7107 | |
2. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:20 | + 0:05 | 7092 |
3. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:53 | + 3:38 | 6440 |
4. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:12 | + 3:57 | 6382 |
5. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:33 | + 4:18 | 6318 |
6. | Locker Tomáš | SRK9802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:15 | + 5:00 | 6190 |
7. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 43:15 | + 7:00 | 5823 |
8. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 43:37 | + 7:22 | 5755 |
9. | Bencúr Juraj | AOP7700 | C | Orientační Běh Opava | 45:58 | + 9:43 | 5324 |
10. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:21 | + 11:06 | 5070 |
11. | Štorek David | JPV0202 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 47:55 | + 11:40 | 4966 |
12. | Hecl František | KSU0201 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:58 | + 11:43 | 4957 |
13. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 48:26 | + 12:11 | 4871 |
14. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:35 | + 12:20 | 4844 |
15. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:53 | + 12:38 | 4789 |
16. | Gedeon Dominik | KSU9900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:42 | + 13:27 | 4639 |
17. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 50:56 | + 14:41 | 4413 |
18. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:20 | + 15:05 | 4339 |
19. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:44 | + 21:29 | 3165 |
20. | Chmelař Martin | ASU9505 | C | Magnus Orienteering | 61:59 | + 25:44 | |
21. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 90:23 | + 54:08 | 0 |
22. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 90:26 | + 54:11 | 0 |
Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 | ||
Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 40:15 | |
2. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:28 | + 1:13 |
3. | Hubáček Ondřej | JPV8303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:00 | + 3:45 |
4. | Ženčák Jaroslav | 0050001 | C | 44:17 | + 4:02 | |
5. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 46:33 | + 6:18 |
6. | Tomíček Oldřich | TBM7903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:28 | + 8:13 |
7. | Vavrečka Petr | JPV0000 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:58 | + 10:43 |
8. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:28 | + 11:13 |
9. | Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:22 | + 13:07 |
10. | Mikuš Oldřich | PTE8204 | C | TJ Sokol Ptení | 54:07 | + 13:52 |
11. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 54:37 | + 14:22 |
12. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:47 | + 16:32 |
13. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 70:27 | + 30:12 |
14. | Jura Tomáš | JPV8200 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 73:16 | + 33:01 |
15. | Rébl Miroslav | LBM8701 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 81:46 | + 41:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 36:02 | |
2. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:03 | + 0:01 |
3. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 37:11 | + 1:09 |
4. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:35 | + 3:33 |
5. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 40:00 | + 3:58 |
6. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 46:37 | + 10:35 |
7. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 47:22 | + 11:20 |
8. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:24 | + 11:22 |
9. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 49:45 | + 13:43 |
10. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 51:23 | + 15:21 |
11. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:19 | + 16:17 |
12. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 55:57 | + 19:55 |
13. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:29 | + 20:27 |
14. | Kulíšek Tomáš | HOB7101 | C | SK OB Horní Benešov | 57:22 | + 21:20 |
15. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 58:16 | + 22:14 |
16. | Heiser Kamil | SSU7301 | C | SK Severka Šumperk | 60:18 | + 24:16 |
17. | Pinkava Roman | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:20 | + 24:18 |
18. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:26 | + 30:24 |
19. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:38 | + 30:36 |
20. | Kropáček Ivo | STE7603 | C | SK SKI-OB Šternberk | 71:58 | + 35:56 |
21. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:05 | + 36:03 |
22. | Koutný Pavel | JPV7300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 74:56 | + 38:54 |
23. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 76:57 | + 40:55 |
24. | Závodný Marek | SSU7403 | C | SK Severka Šumperk | 91:32 | + 55:30 |
25. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 95:07 | + 59:05 |
26. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 99:31 | + 63:29 |
Dušek Václav | PTE7619 | C | TJ Sokol Ptení | DISK | ||
Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 39:13 | |
2. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 46:00 | + 6:47 |
3. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:18 | + 8:05 |
4. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:48 | + 8:35 |
5. | Pilc Oldřich | SPR5100 | C | SK SKI - SPORT Praděd | 49:31 | + 10:18 |
6. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 50:26 | + 11:13 |
7. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 50:27 | + 11:14 |
8. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 51:40 | + 12:27 |
9. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 52:08 | + 12:55 |
10. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:41 | + 13:28 |
11. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 54:04 | + 14:51 |
12. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 59:27 | + 20:14 |
13. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:00 | + 21:47 |
Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
MS | Felkl Luděk | 0050003 | C | 63:29 | + 24:16 | |
MS | Roubalík Radovan | 0080001 | C | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 42:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 30:59 | |
2. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 31:25 | + 0:26 |
3. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 32:46 | + 1:47 |
4. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 37:33 | + 6:34 |
5. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 38:03 | + 7:04 |
6. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 49:36 | + 18:37 |
7. | Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 59:22 | + 28:23 |
Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottwald Petr | JPV1400 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:15 | |
2. | Rajnošek Samuel | KSU1313 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:24 | + 1:09 |
3. | Paulíčková Veronika | UOL1450 | C | SOB Olomouc | 26:05 | + 1:50 |
4. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 26:35 | + 2:20 |
5. | Tempír Jáchym | UOL1300 | C | SOB Olomouc | 30:25 | + 6:10 |
6. | Mikušová Kateřina | PTE1350 | C | TJ Sokol Ptení | 35:46 | + 11:31 |
7. | Šaňáková Anna | UOL1351 | C | SOB Olomouc | 37:12 | + 12:57 |
8. | Havlíková Julie | KSU1666 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 111:16 | + 87:01 |
MS | Kujová Anežka | TVR | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 47:20 | + 23:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Jakub | KRN1500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 23:34 | |
2. | Hodačová Valerie | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:27 | + 0:53 |
3. | Hrouzová Helena | KRN1650 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:01 | + 1:27 |
4. | Svoboda Marek | 0060001 | C | 26:08 | + 2:34 | |
5. | Vavrečka David | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 26:10 | + 2:36 |
6. | Bábek Tom | PTE1402 | C | TJ Sokol Ptení | 26:27 | + 2:53 |
7. | Rajnošek Matouš | KSU1414 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:01 | + 4:27 |
8. | Hunter Petra | SSU7350 | C | SK Severka Šumperk | 28:03 | + 4:29 |
9. | Vavrečka Saša | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:11 | + 4:37 |
10. | Pavlačka Tomáš | 0070001 | C | 28:15 | + 4:41 | |
11. | Kohoutová Karolína | PTE1250 | C | TJ Sokol Ptení | 29:12 | + 5:38 |
12. | Začal Vít | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 29:53 | + 6:19 |
13. | Začal Petr | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 29:56 | + 6:22 |
14. | Jiruš Jáchym | UOL | C | SOB Olomouc | 30:09 | + 6:35 |
15. | Ondra Studnička | 0030003 | C | 31:14 | + 7:40 | |
16. | Zifčáková Šájinka | 0030002 | C | 33:01 | + 9:27 | |
17. | Masařová Natálie | UOL | C | SOB Olomouc | 33:06 | + 9:32 |
18. | Kindl Oskar | UOL1401 | C | SOB Olomouc | 33:21 | + 9:47 |
19. | Pokluda Filip | 0040002 | C | 34:56 | + 11:22 | |
20. | Kryl Richard | STE1601 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:57 | + 11:23 |
21. | Kropáček Šimon | STE1400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:32 | + 13:58 |
22. | Komínková Zuzka | KON | C | KOB Konice | 37:45 | + 14:11 |
23. | Komínek Vojtěch | KON1515 | C | KOB Konice | 37:52 | + 14:18 |
24. | Kopecká Veronika | SSU1051 | C | SK Severka Šumperk | 38:29 | + 14:55 |
25. | Zifčáková Justýnka | 0030001 | C | 38:48 | + 15:14 | |
26. | Polzerova Lenka | 0020001 | C | 39:00 | + 15:26 | |
27. | Vala Jakub | ASU1600 | C | Magnus Orienteering | 39:17 | + 15:43 |
28. | Otrusina Tomáš | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:18 | + 15:44 |
29. | Otrusinová Tereza | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:25 | + 15:51 |
30. | Petřivalská Eliška | UOL1651 | C | SOB Olomouc | 39:28 | + 15:54 |
31. | Lucinka Studničková | 0030004 | C | 39:29 | + 15:55 | |
32. | Masař Lukáš | UOL | C | SOB Olomouc | 47:02 | + 23:28 |
33. | Machýček Kryštof | NNN | C | Neregistrovaní | 50:03 | + 26:29 |
34. | Machýčková Marianna | NNN | C | Neregistrovaní | 50:07 | + 26:33 |
35. | Trejerová Ella | PTE1351 | C | TJ Sokol Ptení | 56:01 | + 32:27 |
36. | Pánek Milan | SSU1600 | C | SK Severka Šumperk | 57:39 | + 34:05 |
37. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 59:42 | + 36:08 |
38. | Bublová Matylda | UOL1550 | C | SOB Olomouc | 59:53 | + 36:19 |
39. | Gažarová Alexandra | NNN | C | Neregistrovaní | 60:15 | + 36:41 |
40. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 64:09 | + 40:35 |
Rodryčová Táňa | NNN | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Baránková Alena | NNN | C | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Ondřej | TVR0500 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 26:25 | |
2. | Hladík Ladislav | OOL8804 | C | SK Haná orienteering | 27:27 | + 1:02 |
3. | Pokluda Ondřej | 0040001 | C | 29:05 | + 2:40 | |
4. | Vlček Jan | KSU8011 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:00 | + 3:35 |
5. | Podmolová Vendula | AOP8252 | C | Orientační Běh Opava | 32:26 | + 6:01 |
6. | Kuja Ivo | TVR | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 35:36 | + 9:11 |
7. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:41 | + 9:16 |
8. | Dedková Zdena | JPV0752 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:52 | + 9:27 |
9. | Havlík Jindra | KSU7800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:54 | + 9:29 |
10. | Dedek Martin | JPV0919 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:55 | + 10:30 |
11. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 37:03 | + 10:38 |
12. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 39:11 | + 12:46 |
13. | Čechovská Tereza | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:12 | + 13:47 |
14. | Dedek Radim | 0090001 | C | 40:45 | + 14:20 | |
15. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:19 | + 16:54 |
16. | Malec Vladimír | KRN5900 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:09 | + 17:44 |
17. | Jäckelová Kamila | KSU8255 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:58 | + 19:33 |
18. | Stryková Karolína | KVS | C | SKOB Kobra Vsetín | 46:19 | + 19:54 |
19. | Dedková Iveta | JPV7853 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:45 | + 21:20 |
20. | Labudík Milan | TVR6200 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 47:58 | + 21:33 |
21. | Jäckel Pavel | KSU7806 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:55 | + 22:30 |
22. | Bartošová Viktorie | JPV7901 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:39 | + 24:14 |
23. | Papoušková Radka | JPV5959 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:20 | + 24:55 |
24. | Heřmanská Ivana | UOL | C | SOB Olomouc | 51:28 | + 25:03 |
25. | Fantová Lenka | NNN | C | Neregistrovaní | 53:02 | + 26:37 |
26. | Chmelařová Blnka | NNN | C | Neregistrovaní | 53:15 | + 26:50 |
27. | Pokludová Kateřina | 0040003 | C | 55:25 | + 29:00 | |
28. | Hanousková Michaela | KON7474 | C | KOB Konice | 59:44 | + 33:19 |
29. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 64:33 | + 38:08 |
30. | Vysloužil Pavel.............. | NNN | C | Neregistrovaní | 67:09 | + 40:44 |
31. | Hejsek Jakub | 0010001 | C | 69:23 | + 42:58 | |
32. | Sklenářová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 79:55 | + 53:30 |
33. | Kopecká Sylva | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 84:45 | + 58:20 |
Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
MS | Zbíralová Kristina | UOL9150 | C | SOB Olomouc | 29:24 | + 2:59 |