Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejrová Anita | 0100001 | NPA | 19:26 | ||
2. | Jirásková Jasmína | LPU1652 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:15 | + 0:49 |
3. | Weinerová Eliška | SHK1452 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:34 | + 2:08 |
4. | Straková Nora | LME1350 | C | SK Los Mělník | 23:38 | + 4:12 |
5. | Hladká Emma | KOR1350 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 24:10 | + 4:44 |
6. | Vodičková Anna | SJC | Sportcentrum Jičín | 27:13 | + 7:47 | |
7. | Jurišová Loren | VRL1399 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:45 | + 8:19 | |
8. | Zástěrová Karolína | TYN1351 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 28:39 | + 9:13 | |
9. | Jiranová Veronika | PHK1452 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:05 | + 10:39 |
10. | Stryková Kamila | LPU1651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:51 | + 11:25 |
11. | Nováková Tonička | VRL1499 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:30 | + 18:04 | |
12. | Kolínová Anita | DKP1850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:41 | + 22:15 |
13. | Hamerská Karin | 0160001 | OŘJ Vamberk | 42:46 | + 23:20 | |
Žemličková Viktorie | LPU1451 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Anna | PHK1352 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:27 | |
2. | Jedličková Michaela | SHK1350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:35 | + 0:08 |
3. | Hovorková Nikol | LPU1353 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:04 | + 0:37 |
4. | Tihonová Magdalena | PHK1450 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:06 | + 1:39 |
5. | Hanousková Michaela | SJC1351 | C | Sportcentrum Jičín | 15:18 | + 1:51 |
6. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:37 | + 2:10 |
7. | Kuhnová Šárka | LPU1356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:20 | + 2:53 |
8. | Melicharová Nina | PHK1451 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:23 | + 2:56 |
9. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:00 | + 3:33 |
10. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:24 | + 3:57 |
11. | Horáčková Alžběta | LPU1358 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:58 | + 5:31 |
12. | Kosinová Kateřina | SHK1358 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:59 | + 5:32 |
13. | Zajícová Zuzana | VRL1355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:44 | + 6:17 |
14. | Hakenová Kateřina | STH1451 | C | SK Studenec | 20:14 | + 6:47 |
15. | Pouchlá Sára | SHK1451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:21 | + 6:54 |
16. | Jirásková Julie | LPU1352 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:22 | + 6:55 |
17. | Hanslíková Anna | SHK1356 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:50 | + 7:23 |
18. | Holcová Barbora | LPU1357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:02 | + 8:35 |
19. | Retková Adina | LTU1350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:26 | + 8:59 |
20. | Sedláková Anna | LIP1550 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 23:07 | + 9:40 |
21. | Kopecká Inés | JIL1552 | C | OK Jilemnice | 23:21 | + 9:54 |
22. | Cyrany Magdalena | SJC1453 | C | Sportcentrum Jičín | 24:21 | + 10:54 |
23. | Poláková Gabriela | VRL1351 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:23 | + 10:56 |
24. | Hrušová Kateřina | PHK1380 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:44 | + 11:17 |
25. | Kubešová Sára | LPU1459 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:40 | + 12:13 |
26. | Dvořáková Marie | LPU1452 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:51 | + 12:24 |
27. | Nymsová Marie Ema | TYN1350 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 27:07 | + 13:40 |
28. | Lohová Dora | DKL1352 | C | KOB Kladno | 29:04 | + 15:37 |
29. | Vošvrdová Eliška | SJC1551 | C | Sportcentrum Jičín | 29:26 | + 15:59 |
30. | Trejbalová Johana | DKL1354 | C | KOB Kladno | 30:08 | + 16:41 |
31. | Škorpíková Markéta | LPU1450 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:41 | + 19:14 |
32. | Trejbalová Jolana | DKL1355 | C | KOB Kladno | 63:13 | + 49:46 |
Stryková Zuzana | LPU1351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháčková Lucie | SHK1155 | A | OK Slavia Hradec Králové | 17:57 | |
2. | Horáková Eliška | PHK1152 | B | OK 99 Hradec Králové | 19:40 | + 1:43 |
3. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 20:36 | + 2:39 |
4. | Šolcová Elsa | SJC1152 | B | Sportcentrum Jičín | 20:40 | + 2:43 |
5. | Korbelová Tereza | PHK1254 | B | OK 99 Hradec Králové | 21:47 | + 3:50 |
6. | Horáková Anna Marie | LPU1256 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:58 | + 6:01 |
7. | Kvapilová Simona | PHK1150 | B | OK 99 Hradec Králové | 24:17 | + 6:20 |
8. | Kroupová Anna | LPU1154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:32 | + 6:35 |
9. | Chotěnovská Nela | HJL1153 | B | Sokol Horní Jelení | 25:10 | + 7:13 |
10. | Korbelová Eliška | PHK1253 | B | OK 99 Hradec Králové | 26:12 | + 8:15 |
11. | Jakubská Lucie | SHK1250 | B | OK Slavia Hradec Králové | 26:50 | + 8:53 |
12. | Vaňátková Thea | LTU1150 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:10 | + 11:13 |
13. | Cyrany Anežka | SJC1253 | C | Sportcentrum Jičín | 31:30 | + 13:33 |
14. | Štemberová Elen | VRL1252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:37 | + 13:40 |
15. | Lepšová Julie | SRK1152 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:59 | + 14:02 |
16. | Stryková Johana | LPU1151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:18 | + 14:21 |
17. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:40 | + 15:43 |
18. | Krykorková Zuzana | SJC1153 | B | Sportcentrum Jičín | 35:25 | + 17:28 |
19. | Pajerová Laura | HJL1151 | C | Sokol Horní Jelení | 52:19 | + 34:22 |
20. | Lohová Anna | DKL1151 | C | KOB Kladno | 56:56 | + 38:59 |
Kopecká Eliška | PHK1250 | B | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
MS | Saifrtová Bára | HOR1251 | B | TJ Jiskra Hořice | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlinská Kateřina | VAM1250 | C | OB Vamberk | 26:19 | |
2. | Nováková Kateřina | VRL1253 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:51 | + 5:32 |
3. | Šedová Natálie | LPU1260 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:24 | + 6:05 |
4. | Kramperová Zuzana | VRL1255 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:52 | + 17:33 |
5. | Vybíhalová Hana | HJL1154 | C | Sokol Horní Jelení | 44:54 | + 18:35 |
Čtvrtečková Natálie | TYN1250 | OOB SK Týniště nad Orlicí | DISK | |||
Schmidtová Eva | VRL1251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fenclová Hana | LPU1054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:46 | |
2. | Munzarová Monika | LPU1056 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:57 | + 1:11 |
3. | Froschová Magdalena | LPU1052 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:16 | + 2:30 |
4. | Lepšová Lucie | SRK0951 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:17 | + 2:31 |
5. | Hrušová Lucie | PHK1050 | B | OK 99 Hradec Králové | 33:59 | + 3:13 |
6. | Holingerová Alžběta | CHC0953 | B | K.O.B. Choceň | 34:14 | + 3:28 |
7. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:27 | + 3:41 |
8. | Salabová Pavlína | JIL0954 | A | OK Jilemnice | 35:22 | + 4:36 |
9. | Buďárková Laura | STH1051 | B | SK Studenec | 37:17 | + 6:31 |
10. | Jedličková Lucie | SHK1050 | B | OK Slavia Hradec Králové | 38:24 | + 7:38 |
11. | Jelínková Eva | PHK0953 | B | OK 99 Hradec Králové | 39:25 | + 8:39 |
12. | Nová Klára | VRL1053 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:19 | + 10:33 |
13. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | B | Sportcentrum Jičín | 41:42 | + 10:56 |
14. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | B | OK Slavia Hradec Králové | 41:49 | + 11:03 |
15. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | B | OK 99 Hradec Králové | 42:06 | + 11:20 |
16. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:08 | + 11:22 |
17. | Stratilová Eliška | ZAM0953 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:18 | + 12:32 |
18. | Besedová Barbora | PHK1051 | B | OK 99 Hradec Králové | 43:23 | + 12:37 |
19. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | C | K.O.B. Choceň | 43:44 | + 12:58 |
20. | Šimková Lucie | STH0951 | B | SK Studenec | 44:35 | + 13:49 |
21. | Málková Karolína | SHK1051 | B | OK Slavia Hradec Králové | 47:02 | + 16:16 |
22. | Polanecká Anežka | SJC0952 | C | Sportcentrum Jičín | 48:14 | + 17:28 |
23. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:21 | + 17:35 |
24. | Venclová Aneta | ZAM1051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 53:53 | + 23:07 |
25. | Kopecká Cecilie | ZAM0951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 54:38 | + 23:52 |
26. | Macková Gita | LPU0961 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 57:12 | + 26:26 |
27. | Sadílková Natálie | LTU0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:17 | + 26:31 |
28. | Řadová Ráchel | SHK0961 | B | OK Slavia Hradec Králové | 58:37 | + 27:51 |
29. | Bucharová Marie | VRL0954 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:27 | + 28:41 |
30. | Bohdanecká Antonie | SHK0960 | C | OK Slavia Hradec Králové | 60:53 | + 30:07 |
31. | Nováková Věra | STH1055 | C | SK Studenec | 67:27 | + 36:41 |
32. | Mojžíšová Nela | PHK1053 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:50 | + 40:04 |
33. | Záveská Eliška | VRL0955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:40 | + 48:54 |
Hančová Karolína | VRL0952 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Renská Adéla | SNA0951 | C | TJ START Náchod | DNS | ||
Hovorková Elen | LPU0954 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | ||
Havrdová Selina | SJC0950 | A | Sportcentrum Jičín | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlková Emma | SJC0999 | Sportcentrum Jičín | 38:49 | ||
2. | Koutová Sára | PHK0956 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:36 | + 14:47 |
Valdmanová Anna | JIL1052 | C | OK Jilemnice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Markéta | VRL0852 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:02 | |
2. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:12 | + 6:10 |
3. | Kaláčová Anna | LPU0763 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:31 | + 6:29 |
4. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:41 | + 6:39 |
5. | Pipková Karolína | LPU0756 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:56 | + 6:54 |
6. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | B | OK Slavia Hradec Králové | 42:10 | + 7:08 |
7. | Kynčlová Anna | JIL0852 | A | OK Jilemnice | 43:02 | + 8:00 |
8. | Čivrná Eliška | VRL0851 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:08 | + 12:06 |
9. | Laštovková Jana | VRL0855 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:10 | + 12:08 |
10. | Votočková Amelie | JIL0750 | C | OK Jilemnice | 47:46 | + 12:44 |
11. | Dominová Julie | LPU0857 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 48:30 | + 13:28 |
12. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | B | OK Slavia Hradec Králové | 49:08 | + 14:06 |
13. | Kunartová Dominika | PHK0888 | B | OK 99 Hradec Králové | 49:55 | + 14:53 |
14. | Hamáčková Táňa | STH0754 | B | SK Studenec | 50:50 | + 15:48 |
15. | Solařová Linda | SHK0758 | B | OK Slavia Hradec Králové | 55:52 | + 20:50 |
16. | Sršňová Natálie | VAM0751 | C | OB Vamberk | 59:14 | + 24:12 |
17. | Závodná Zuzana | LTU0750 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:36 | + 29:34 |
18. | Čížková Alena | PHK0857 | C | OK 99 Hradec Králové | 86:21 | + 51:19 |
Julišová Kateřina | ZAM0851 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DNS | ||
Hamáková Adéla | HJL0851 | B | Sokol Horní Jelení | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 46:05 | |
2. | Rážová Aneta | PHK0662 | B | OK 99 Hradec Králové | 46:16 | + 0:11 |
3. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 49:46 | + 3:41 |
4. | Výchová Veronika | SRK0557 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:49 | + 4:44 |
5. | Holohlavská Ema | JIL0652 | C | OK Jilemnice | 56:37 | + 10:32 |
6. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 61:43 | + 15:38 |
7. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 64:01 | + 17:56 |
8. | Šafrová Lenka | CHC0654 | C | K.O.B. Choceň | 64:06 | + 18:01 |
9. | Plecháčová Marie | NPA0652 | B | SK LOB Nová Paka | 64:18 | + 18:13 |
10. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:23 | + 26:18 |
11. | Mikysková Adéla | VAM0550 | C | OB Vamberk | 73:30 | + 27:25 |
12. | Vohníková Anna | VRL0654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:37 | + 32:32 |
Příkazská Zuzana | PHK0654 | B | OK 99 Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Zuzana | NPA9151 | C | SK LOB Nová Paka | 43:10 | 8553 | |
2. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | R | OK Slavia Hradec Králové | 45:12 | + 2:02 | 8179 |
3. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 46:01 | + 2:51 | 8028 |
4. | Udržalová Pavla | LPU8552 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:33 | + 4:23 | 7746 |
5. | Hanušová Kateřina | LPU0459 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 48:19 | + 5:09 | 7604 |
6. | Fenclová Marta | LPU7667 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 49:31 | + 6:21 | 7383 |
7. | Větříčková Andrea | SHK9951 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:36 | + 6:26 | 7368 |
8. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:46 | + 6:36 | 7337 |
9. | Hepnerová Martina | PHK8150 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:35 | + 7:25 | 7187 |
10. | Krajíčková Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 51:46 | + 8:36 | 6969 |
11. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:02 | + 9:52 | 6735 |
12. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:05 | + 9:55 | 6726 |
13. | Vítková Lucie | PHK8055 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:55 | + 10:45 | 6573 |
14. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:10 | + 12:00 | 6342 |
15. | Justová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:22 | + 13:12 | 6121 |
16. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:46 | + 13:36 | 6047 |
17. | Důrková Pavla | SHK9352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:13 | + 14:03 | 5964 |
18. | Hladíková Alžběta | LPU9456 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:06 | + 15:56 | 5617 |
19. | Rückerová Šárka | HOR0050 | C | TJ Jiskra Hořice | 62:48 | + 19:38 | 4936 |
20. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:00 | + 19:50 | 4899 |
21. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 64:28 | + 21:18 | 4629 |
22. | Pušová Bára | STH0357 | B | SK Studenec | 70:14 | + 27:04 | 3566 |
23. | Barnetová Veronika | LPU9952 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:42 | + 28:32 | 3296 |
24. | Vandělíková Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 74:11 | + 31:01 | 2838 |
25. | Škodová Šárka | LTU8951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:31 | + 35:21 | 2040 |
26. | Vrábelová Hana | PHK0454 | B | OK 99 Hradec Králové | 83:39 | + 40:29 | 1094 |
Wohanková Gabriela | VRL7652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müllerová Petra | BZP9050 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 67:08 | 1084 | |
2. | Stará Tereza | VRL0051 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:07 | + 5:59 | 1006 |
3. | Malá Daniela | JIL9451 | C | OK Jilemnice | 85:10 | + 18:02 | 849 |
4. | Beranová Kateřina | STH8851 | C | SK Studenec | 91:35 | + 24:27 | 765 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:28 | |
2. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:59 | + 2:31 |
3. | Novotná Kateřina | PHK8252 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:31 | + 3:03 |
4. | Škodová Petra | LPU8359 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:45 | + 3:17 |
5. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:26 | + 3:58 |
6. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:04 | + 7:36 |
7. | Toužilová Martina | SHK8051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:10 | + 9:42 |
8. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:53 | + 10:25 |
9. | Stulíková Barbora | SHK8552 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:12 | + 11:44 |
10. | Petrová Daniela | LPU8454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:27 | + 11:59 |
11. | Balcarová Jana | PHK8852 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:06 | + 12:38 |
12. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:39 | + 14:11 |
13. | Vrbatová Petra | VRL8552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:58 | + 14:30 |
14. | Hrušová Dagmar | PHK8050 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:20 | + 14:52 |
15. | Mojžíšová Jana | PHK8254 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:27 | + 14:59 |
16. | Komárková Lucie | LTU7851 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:25 | + 16:57 |
17. | Sršňová Kateřina | VAM8150 | C | OB Vamberk | 57:09 | + 17:41 |
18. | Venclová Veronika | ZAM8251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 57:17 | + 17:49 |
19. | Ježková Dana | SNA7850 | C | TJ START Náchod | 65:23 | + 25:55 |
20. | Renská Lenka | SNA8053 | C | TJ START Náchod | 69:09 | + 29:41 |
21. | Brožová Jana | LTU8250 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:15 | + 37:47 |
Nimshausová Hana | CHC8151 | C | K.O.B. Choceň | DISK | ||
Čížová Andrea | SHK8251 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS | ||
Schmidtová Jana | VRL7553 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DNS | ||
Píšová Monika | NPA8151 | C | SK LOB Nová Paka | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 35:26 | |
2. | Kokaislová Eva | LPU7956 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:16 | + 1:50 |
3. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 38:00 | + 2:34 |
4. | Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:12 | + 5:46 |
5. | Makaloušová Hana | 0120001 | Špindl sportuje | 42:10 | + 6:44 | |
6. | Žemličková Lenka | LPU8660 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:37 | + 8:11 |
7. | Kodytková Iva | VAM7751 | C | OB Vamberk | 44:44 | + 9:18 |
8. | Jiroutová Eva | SNA8051 | C | TJ START Náchod | 46:25 | + 10:59 |
9. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:36 | + 12:10 |
10. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:39 | + 12:13 |
11. | Vejrová Iva | STH8852 | C | SK Studenec | 49:04 | + 13:38 |
12. | Trejbalová Lohová Monika | DKL8052 | C | KOB Kladno | 49:53 | + 14:27 |
13. | Slavíková Jana | SHK7352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:36 | + 16:10 |
14. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 52:31 | + 17:05 |
15. | Drhlíková Markéta | VAM8250 | C | OB Vamberk | 53:21 | + 17:55 |
16. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 53:31 | + 18:05 |
17. | Nováková Jana | STH8352 | C | SK Studenec | 57:46 | + 22:20 |
18. | Knedlíková Zuzana | SNA8052 | C | TJ START Náchod | 58:44 | + 23:18 |
19. | Bohdanecká Barbora | SHK7950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:03 | + 31:37 |
20. | Hakenová Dana | STH8251 | C | SK Studenec | 68:41 | + 33:15 |
21. | Šumpíková Kateřina | SHK8154 | C | OK Slavia Hradec Králové | 69:04 | + 33:38 |
22. | Dousková Jiřina | 0140002 | Čeřovka Jičín | 72:32 | + 37:06 | |
23. | Stará Petra | VRL7354 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:40 | + 38:14 |
24. | Poláková Lucie | VRL8254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 98:26 | + 63:00 |
Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DNS | ||
Dvorská Renata | CHC8152 | C | K.O.B. Choceň | DNS | ||
Holingerová Eva | CHC8052 | C | K.O.B. Choceň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Věra | JIL7752 | C | OK Jilemnice | 36:00 | |
2. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:42 | + 1:42 |
3. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:41 | + 3:41 |
4. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 42:07 | + 6:07 |
5. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:21 | + 6:21 |
6. | Kosová Michaela | PHK6752 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:45 | + 6:45 |
7. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OB Vamberk | 42:55 | + 6:55 |
8. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 43:46 | + 7:46 |
9. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:54 | + 7:54 |
10. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 46:33 | + 10:33 |
11. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 46:47 | + 10:47 |
12. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:41 | + 11:41 |
13. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 48:35 | + 12:35 |
14. | Kunartová Lenka | PHK7852 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:19 | + 13:19 |
15. | Besedová Petra | PHK7654 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:24 | + 16:24 |
16. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 52:49 | + 16:49 |
17. | Loukotová Andrea | HOR7350 | C | TJ Jiskra Hořice | 53:12 | + 17:12 |
18. | Nová Martina | VRL7656 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:20 | + 17:20 |
19. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:44 | + 17:44 |
20. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:38 | + 18:38 |
21. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:45 | + 18:45 |
22. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:33 | + 25:33 |
23. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:43 | + 27:43 |
24. | Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 65:44 | + 29:44 |
25. | Kvapilová Zuzana | PHK7853 | C | OK 99 Hradec Králové | 66:04 | + 30:04 |
26. | Jakubská Naděžda | SHK7652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:30 | + 31:30 |
27. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | C | SK Studenec | 105:24 | + 69:24 |
Suchá Eva | SHK7851 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS | ||
Kubečková Terezie | LIP7650 | C | SOS Mamuti z Lipovky | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:33 | |
2. | Janovská Věra | JIL7258 | C | OK Jilemnice | 40:54 | + 1:21 |
3. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:59 | + 2:26 |
4. | Havlík Poláková Pavlína | VRL7851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:23 | + 3:50 |
5. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | C | OK Jilemnice | 43:25 | + 3:52 |
6. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | C | OK Jilemnice | 44:02 | + 4:29 |
7. | Sadílková Michaela | LTU7650 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:23 | + 4:50 |
8. | Rykalová Jitka | VAM7251 | C | OB Vamberk | 45:02 | + 5:29 |
9. | Mikysková Ilona | VAM7550 | C | OB Vamberk | 46:10 | + 6:37 |
10. | Vörösová Markéta | LPU7868 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:32 | + 6:59 |
11. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 47:46 | + 8:13 |
12. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:49 | + 10:16 |
13. | Mudruňková Romana | VAM7752 | C | OB Vamberk | 51:37 | + 12:04 |
14. | Raková Miroslava | SHK7250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:20 | + 12:47 |
15. | Saifrtová Jana | HOR7551 | C | TJ Jiskra Hořice | 52:24 | + 12:51 |
16. | Štefaniková Markéta | SHK7550 | C | OK Slavia Hradec Králové | 54:05 | + 14:32 |
17. | Čiháková Olga | HOR7651 | C | TJ Jiskra Hořice | 56:14 | + 16:41 |
18. | Kodytková Karolína | SHK7750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:27 | + 16:54 |
19. | Dohnálková Jana | SHK7252 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:57 | + 17:24 |
20. | Kokrdová Věra | PHK6450 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:46 | + 18:13 |
21. | Čížková Dana | SHK7752 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:10 | + 18:37 |
22. | Hanušová Monika | VRL7654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:32 | + 18:59 |
23. | Langrová Monika | SHK7251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:39 | + 20:06 |
24. | Korbelová Petra | PHK7652 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:02 | + 20:29 |
25. | Tichá Kateřina | KOR7550 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 60:03 | + 20:30 |
26. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 63:06 | + 23:33 |
27. | Fialová Radmila | SHK7653 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:05 | + 25:32 |
28. | Kosinová Alena | 0010001 | ALKO | 67:26 | + 27:53 | |
29. | Horáčková Helena | 0110001 | Horac | 68:02 | + 28:29 | |
30. | Čermáková Lucie | PHK7150 | C | OK 99 Hradec Králové | 73:44 | + 34:11 |
31. | Klimovičová Darja | 0160002 | OŘJ Vamberk | 85:41 | + 46:08 | |
Sedláková Hana | LIP7850 | C | SOS Mamuti z Lipovky | DISK | ||
Rychterová Kateřina | PHK7752 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
Jónová Markéta | JIL7352 | C | OK Jilemnice | DNS | ||
Julišová Jitka | ZAM7151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DNS | ||
Pitrmucová Šárka | JIL7852 | C | OK Jilemnice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:58 | |
2. | Machová Iveta | NPA6851 | C | SK LOB Nová Paka | 42:02 | + 3:04 |
3. | Léharová Iva | LPU6152 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:40 | + 5:42 |
4. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 51:18 | + 12:20 |
5. | Chmelařová Marie | SHK6352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:31 | + 18:33 |
6. | Balcarová Eva | PHK5952 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:16 | + 20:18 |
7. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Mladá Boleslav | 74:45 | + 35:47 |
Mertlíková Hana | VRL6251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:40 | |
2. | Justová Jana | PHK6153 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:41 | + 4:01 |
3. | Vaňurová Marcela | HOR6850 | C | TJ Jiskra Hořice | 55:08 | + 5:28 |
4. | Divecká Růžena | SHK6753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:54 | + 6:14 |
5. | Filipová Dagmar | LTU5650 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:33 | + 14:53 |
6. | Smrčková Olga | LPU6055 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:42 | + 20:02 |
Egrtová Jitka | SHK6354 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | ||
Vychodilová Jiřina | SHK5951 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:46 | |
2. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:59 | + 3:13 |
3. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:12 | + 5:26 |
4. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 47:43 | + 6:57 |
5. | Jiranová Alena | PHK5351 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:56 | + 8:10 |
6. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 49:34 | + 8:48 |
7. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 49:44 | + 8:58 |
8. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 51:07 | + 10:21 |
9. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:25 | + 12:39 |
10. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:44 | + 12:58 |
11. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:36 | + 16:50 |
12. | Šabatková Zdeňka | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:00 | + 17:14 |
13. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 58:48 | + 18:02 |
14. | Kubíková Květoslava | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:42 | + 18:56 |
15. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 61:53 | + 21:07 |
16. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | C | Slovan Praha | 62:51 | + 22:05 |
17. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | C | OK Jilemnice | 64:21 | + 23:35 |
18. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 72:49 | + 32:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihon Jan | PHK1505 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:01 | |
2. | Toman Jonáš | VRL1305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:16 | + 1:15 |
3. | Mokrý Daniel | HJL1401 | C | Sokol Horní Jelení | 17:18 | + 1:17 |
4. | Kučera Šimon | LPU1406 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:50 | + 2:49 |
5. | Marek Lukáš | LPU1407 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:20 | + 4:19 |
6. | Drápal Štěpán | STH1501 | C | SK Studenec | 20:43 | + 4:42 |
7. | Šimek Přemysl | LME1400 | C | SK Los Mělník | 22:23 | + 6:22 |
8. | Jindra Cyril | HOR1301 | C | TJ Jiskra Hořice | 23:09 | + 7:08 |
9. | Zollmann Filip | HOR1600 | C | TJ Jiskra Hořice | 25:16 | + 9:15 |
10. | Kostečka Antonín | JIL1304 | C | OK Jilemnice | 25:50 | + 9:49 |
11. | Kutnar Vladimír | VRL1349 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:57 | + 12:56 | |
12. | Klazar Tadeáš | VRL1348 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:01 | + 16:00 | |
13. | Hrdinka Antonín | SHK1401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:58 | + 18:57 |
14. | Bílek Adam | 0250001 | Čeřovka | 49:15 | + 33:14 | |
15. | Gregor Matyáš | 65:52 | + 49:51 | |||
Janovec Karel | SRK1404 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DNS | ||
Čapek Samuel | PHK1600 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
Gregor Matyáš | DOB1501 | C | KOB Dobruška | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Udržal Lukáš | LPU1303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:30 | |
2. | Vítek Michal | PHK1402 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:04 | + 0:34 |
3. | Kopecký Šimon | JIL1302 | C | OK Jilemnice | 15:14 | + 0:44 |
4. | Hepner Martin | PHK1501 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:49 | + 1:19 |
5. | Jirout Filip | LPU1403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:58 | + 1:28 |
6. | Pýcha František | LPU1305 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:06 | + 1:36 |
6. | Palas Tomáš | SJC1501 | C | Sportcentrum Jičín | 16:06 | + 1:36 |
8. | Zvěřina Radim | LPU1501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:39 | + 2:09 |
9. | Šafář Jan | CET1402 | C | TJ Loko Česká Třebová | 16:52 | + 2:22 |
10. | Kolín Jonáš | JIL1500 | C | OK Jilemnice | 17:35 | + 3:05 |
11. | Kazda Matěj | SJC1515 | C | Sportcentrum Jičín | 17:56 | + 3:26 |
12. | Liška Albert | PHK1313 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:59 | + 3:29 |
13. | Lučan Jakub | LPU1401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:54 | + 4:24 |
14. | Novotný Matouš | PHK1515 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:15 | + 4:45 |
15. | Valdman Hynek | JIL1303 | C | OK Jilemnice | 19:22 | + 4:52 |
16. | Nymsa Matyáš | TYN1300 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 19:28 | + 4:58 |
17. | Hanč Jan | VRL1306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:16 | + 6:46 |
18. | Sedlák Antonín | VRL1304 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:36 | + 7:06 |
19. | Stránský Filip | SHK1302 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:47 | + 7:17 |
20. | Kakos Martin | LPU1304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:59 | + 8:29 |
21. | Kubíček Jonáš | JIL1301 | C | OK Jilemnice | 23:16 | + 8:46 |
22. | Ticháček Jonáš | SJC1302 | C | Sportcentrum Jičín | 24:57 | + 10:27 |
23. | Teplý Lukáš | VRL1449 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:18 | + 10:48 | |
24. | Šimek Jan | CHC1301 | C | K.O.B. Choceň | 25:43 | + 11:13 |
25. | Hauschwitz Radim | JIL1503 | C | OK Jilemnice | 26:24 | + 11:54 |
26. | Jiřišta Vladimír | JIL1502 | C | OK Jilemnice | 26:25 | + 11:55 |
27. | Toužil Jan | SHK1300 | C | OK Slavia Hradec Králové | 27:16 | + 12:46 |
27. | Fukátko Václav | LPU1302 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:16 | + 12:46 |
29. | Kout Lukáš | PHK1401 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:21 | + 12:51 |
30. | Votoček Martin | JIL1504 | C | OK Jilemnice | 56:39 | + 42:09 |
Wohanka Metoděj | VRL1601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Dvorský Michal | CHC1401 | C | K.O.B. Choceň | DNS | ||
Jakubec Jan | SJC1503 | C | Sportcentrum Jičín | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macek Dan | LPU1104 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 18:05 | |
2. | Lučan Ondřej | LPU1101 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 19:57 | + 1:52 |
3. | Šafář Jakub | CET1103 | B | TJ Loko Česká Třebová | 20:17 | + 2:12 |
4. | Chrtek Jan | PHK1100 | B | OK 99 Hradec Králové | 20:37 | + 2:32 |
5. | Čihák Matěj | HOR1100 | B | TJ Jiskra Hořice | 20:39 | + 2:34 |
6. | Fiala Matyáš | SHK1102 | B | OK Slavia Hradec Králové | 21:38 | + 3:33 |
7. | Vrbata Alan | VRL1203 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:58 | + 3:53 |
8. | Macháček Jakub | SHK1202 | B | OK Slavia Hradec Králové | 22:05 | + 4:00 |
9. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | B | OK 99 Hradec Králové | 22:10 | + 4:05 |
10. | Wohanka Antonín | VRL1201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:46 | + 5:41 |
11. | Teplý Martin | VRL1202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:06 | + 8:01 |
12. | Vošvrda Václav | SJC1203 | B | Sportcentrum Jičín | 26:56 | + 8:51 |
13. | Hanslík Jaroslav | SHK1107 | C | OK Slavia Hradec Králové | 27:21 | + 9:16 |
14. | Klabzuba Jan | SRK1207 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:46 | + 9:41 |
15. | Pavelec Daniel | NPA1101 | B | SK LOB Nová Paka | 28:02 | + 9:57 |
16. | Vlk Vojtěch | SRK1202 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:04 | + 10:59 |
17. | Udržal Jakub | LPU1100 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:05 | + 11:00 |
18. | Šumpík Filip | SHK1109 | B | OK Slavia Hradec Králové | 29:07 | + 11:02 |
19. | Urbanec Patrik | STH1101 | C | SK Studenec | 29:44 | + 11:39 |
20. | Mokrý Tadeáš | HJL1100 | C | Sokol Horní Jelení | 30:12 | + 12:07 |
21. | Hrdinka Josef | SHK1205 | B | OK Slavia Hradec Králové | 30:17 | + 12:12 |
22. | Domin Ondřej | LPU1103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:26 | + 12:21 |
23. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | B | OK 99 Hradec Králové | 30:28 | + 12:23 |
24. | Vejvoda Martin | SJC1102 | C | Sportcentrum Jičín | 30:53 | + 12:48 |
25. | Slavík František | SHK1110 | B | OK Slavia Hradec Králové | 35:53 | + 17:48 |
26. | Nedvídek Filip | SHK1115 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:58 | + 17:53 |
27. | Mojžíš Radovan | PHK1200 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:45 | + 19:40 |
28. | Řehák Jan | SJC1103 | C | Sportcentrum Jičín | 38:27 | + 20:22 |
29. | Votroubek Jan | SRK1206 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:43 | + 20:38 |
Bohdanecký František | SHK1104 | B | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Andrle Tomáš | SHK1111 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS | ||
Šimek Oldřich | STH1104 | C | SK Studenec | DNS | ||
Posolda Lukáš | SJC1100 | B | Sportcentrum Jičín | DNS | ||
Paukert Adam | VRL1104 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stejskal Petr | ZAM1103 | OB T.J. Sokol Žamberk | 25:03 | ||
2. | Slíva Martin | ZAM1102 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 30:26 | + 5:23 |
3. | Volák Jiří | PHK1204 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:23 | + 17:20 |
4. | Zollmann David | HOR1200 | C | TJ Jiskra Hořice | 45:12 | + 20:09 |
5. | Červinka Dominik | HJL1202 | C | Sokol Horní Jelení | 53:59 | + 28:56 |
Šimák Marek | SHK1208 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS | ||
Jiřík Marek | STH1108 | C | SK Studenec | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:46 | |
2. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | B | K.O.B. Choceň | 32:01 | + 0:15 |
3. | Kvášovský Filip | LTU0902 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:09 | + 0:23 |
4. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:19 | + 0:33 |
5. | Čihák Jakub | HOR0901 | A | TJ Jiskra Hořice | 32:44 | + 0:58 |
6. | Kadaně Matěj | LPU1001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:10 | + 1:24 |
7. | Jirout Vilém | LPU1012 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:35 | + 1:49 |
8. | Jelínek František | PHK0900 | A | OK 99 Hradec Králové | 33:37 | + 1:51 |
9. | Pouchlý Matěj | SHK1009 | B | OK Slavia Hradec Králové | 34:43 | + 2:57 |
10. | Kunart Lukáš | PHK1010 | B | OK 99 Hradec Králové | 35:29 | + 3:43 |
11. | Maloch David | LPU0905 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 35:47 | + 4:01 |
12. | Lučan Matěj | LPU0903 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:51 | + 5:05 |
13. | Leško Michal | SHK1002 | B | OK Slavia Hradec Králové | 37:30 | + 5:44 |
14. | Brož Jindřich | LTU0903 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:45 | + 5:59 |
15. | Saifrt Matěj | HOR1000 | C | TJ Jiskra Hořice | 40:50 | + 9:04 |
15. | Ticháček Jáchym | SJC1004 | B | Sportcentrum Jičín | 40:50 | + 9:04 |
17. | Gottstein Matouš | JIL0901 | B | OK Jilemnice | 41:48 | + 10:02 |
18. | Matoušek Alex | CHC0902 | B | K.O.B. Choceň | 42:56 | + 11:10 |
19. | Kopecký Matěj | PHK1001 | B | OK 99 Hradec Králové | 43:39 | + 11:53 |
20. | Kárník Štěpán | LPU1002 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 44:03 | + 12:17 |
21. | Polák Vlastimil | VRL1001 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:11 | + 12:25 |
22. | Držka Filip | LPU0901 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 44:29 | + 12:43 |
23. | Stejskal Pavel | ZAM0903 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 49:23 | + 17:37 |
24. | Novák Vojtěch | VRL1003 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:03 | + 19:17 |
25. | Červinka Vojtěch | VRL0903 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:53 | + 22:07 |
26. | Štefanik Marek | SHK1007 | C | OK Slavia Hradec Králové | 71:17 | + 39:31 |
27. | Hanousek Jan | SJC1005 | B | Sportcentrum Jičín | 72:40 | + 40:54 |
28. | Juliš Josef | ZAM1010 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 83:19 | + 51:33 |
Sochor Jakub | SHK0903 | A | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Bednář Filip | LPU1011 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Zástava Marek | SHK0908 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS | ||
Renský Matěj | SNA0903 | C | TJ START Náchod | DNS | ||
Novotný Kryštof | PHK1002 | B | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
Kuklík Tobiáš | JIL0904 | C | OK Jilemnice | DNS | ||
Toužil Lukáš | SHK1000 | B | OK Slavia Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šíma Antonín | SRK1001 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:34 | |
2. | Retka Jakub | LTU1000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:14 | + 6:40 |
3. | Kouba Jonáš | SRK1004 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:38 | + 8:04 |
4. | Vaněk Ondřej | LPU1014 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:53 | + 8:19 |
5. | Vlk Adam | SJC1099 | Sportcentrum Jičín | 41:55 | + 12:21 | |
6. | Špinar František | VRL1005 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:36 | + 15:02 |
7. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | C | OK Jilemnice | 67:33 | + 37:59 |
Peška Ondřej | LPU1006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | B | OK Slavia Hradec Králové | 39:17 | |
2. | Rémiš Šimon | SHK0801 | B | OK Slavia Hradec Králové | 42:33 | + 3:16 |
3. | Goláň Antonín | LPU0804 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:58 | + 3:41 |
4. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | B | OK 99 Hradec Králové | 46:11 | + 6:54 |
5. | Borovec Šimon | CHC0701 | B | K.O.B. Choceň | 47:49 | + 8:32 |
6. | Kubín Ota | PHK | OK 99 Hradec Králové | 48:06 | + 8:49 | |
7. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:29 | + 10:12 |
8. | Doucha Tomáš | SNA0801 | B | TJ START Náchod | 50:17 | + 11:00 |
9. | Spilka Petr | JIL0803 | B | OK Jilemnice | 54:16 | + 14:59 |
10. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | B | OK Slavia Hradec Králové | 54:33 | + 15:16 |
11. | Jedlinský Martin | VAM0800 | C | OB Vamberk | 56:25 | + 17:08 |
12. | Kubát Vojtěch | VRL0701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:15 | + 17:58 |
13. | Šeps Miroslav | SRK0801 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:41 | + 18:24 |
14. | Horák Filip | PHK0701 | B | OK 99 Hradec Králové | 58:18 | + 19:01 |
Štefanik Jan | SHK0705 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:43 | |
2. | Morávek Martin | SRK0503 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:54 | + 0:11 |
3. | Čihák Jan | HOR0601 | A | TJ Jiskra Hořice | 41:17 | + 0:34 |
4. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | B | K.O.B. Choceň | 41:41 | + 0:58 |
5. | Doucha Martin | SNA0501 | B | TJ START Náchod | 42:25 | + 1:42 |
6. | Šimerda Václav | SRK0605 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:03 | + 6:20 |
7. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 51:34 | + 10:51 |
8. | Houžvička Filip | SHK0504 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:30 | + 14:47 |
9. | Stavrinou David | SRK0506 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:02 | + 23:19 |
10. | Krejčí Martin | KOR0600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 77:21 | + 36:38 |
Lazák Jan | LTU0500 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | ||
Hejzlar Filip | 0070001 | Kamarádi Startu Náchod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | R | OK Slavia Hradec Králové | 44:07 | 8372 | |
2. | Zvěřina Petr | LPU8208 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:16 | + 3:09 | 7832 |
3. | Gebrt Jan | SHK9801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 48:04 | + 3:57 | 7695 |
4. | Pipek Ondřej | LPU0203 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:14 | + 4:07 | 7667 |
5. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:35 | + 6:28 | 7264 |
6. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 50:51 | + 6:44 | 7218 |
7. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:03 | + 6:56 | 7184 |
8. | Losman Petr | PHK7901 | R | OK 99 Hradec Králové | 51:20 | + 7:13 | 7136 |
9. | Kubeček Josef | SNA0402 | A | TJ START Náchod | 52:39 | + 8:32 | 6910 |
10. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:59 | + 8:52 | 6853 |
11. | Valenta Ondřej | JIL0401 | A | OK Jilemnice | 53:11 | + 9:04 | 6818 |
12. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 53:15 | + 9:08 | 6807 |
13. | Malý Aleš | JIL8702 | C | OK Jilemnice | 53:37 | + 9:30 | 6744 |
14. | Salaba Dan | JIL0404 | A | OK Jilemnice | 54:13 | + 10:06 | 6641 |
15. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:35 | + 10:28 | 6578 |
16. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 55:38 | + 11:31 | 6399 |
17. | Samek Tomáš | PHK0001 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:13 | + 14:06 | 5956 |
18. | Fajfer Filip | NPA0401 | A | SK LOB Nová Paka | 58:17 | + 14:10 | 5944 |
19. | Klícha Martin | SRK8801 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:19 | + 15:12 | 5767 |
20. | Balcar Jiří | SNA0301 | A | TJ START Náchod | 60:25 | + 16:18 | 5579 |
21. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:11 | + 19:04 | 5105 |
22. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 63:41 | + 19:34 | 5019 |
23. | Tatarnikov Michal | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:26 | + 21:19 | 4719 |
24. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:55 | + 21:48 | 4636 |
25. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:53 | + 22:46 | 4470 |
26. | Porkert Jan | SHK0100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:10 | + 23:03 | 4422 |
27. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:18 | + 24:11 | 4228 |
28. | Mlateček Jiří | TYN9501 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 69:59 | + 25:52 | ||
29. | Léhar Adam | LPU9114 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 70:13 | + 26:06 | 3899 |
30. | Vandělík Michal | ALB8501 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 75:46 | + 31:39 | 2948 |
31. | Jakubský Adam | SHK0406 | B | OK Slavia Hradec Králové | 76:36 | + 32:29 | 2805 |
32. | Aleš Bílek | 0250002 | Čeřovka | 103:39 | + 59:32 | ||
33. | Novák Pavel | SNA6901 | C | TJ START Náchod | 172:45 | + 128:38 | 0 |
Hanuš Filip | VRL0604 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 | ||
Udržal Tomáš | LPU8002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Wohanka Pavel | VRL7501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 | ||
Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Vališ Jan | LPU0210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Pirožek Vojtěch | LTU0400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | 0 | ||
Důrek Milan | SHK9100 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Tomáš | LPU9110 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:59 | ||
2. | Macl Jan | LPU9102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:12 | + 1:13 | |
3. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:35 | + 27:36 | |
Doležal Lukáš | SHK8800 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 41:19 | |
2. | Tihon Michal | PHK7905 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:05 | + 3:46 |
3. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | C | TJ START Náchod | 45:58 | + 4:39 |
4. | Jiřišta Vladimír | JIL8500 | C | OK Jilemnice | 48:02 | + 6:43 |
5. | Erlebach Michal | STH8301 | C | SK Studenec | 48:34 | + 7:15 |
6. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:28 | + 9:09 |
7. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:56 | + 9:37 |
8. | Novák Zdeněk | NPA7701 | C | SK LOB Nová Paka | 51:20 | + 10:01 |
9. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:33 | + 11:14 |
10. | Krmaš Václav | SRK8001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:07 | + 11:48 |
11. | Korbel Michal | PHK7703 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:34 | + 12:15 |
12. | Drhlík Petr | VAM8301 | C | OB Vamberk | 54:50 | + 13:31 |
13. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OB Vamberk | 55:06 | + 13:47 |
14. | Krunčík Pavel | SRK8501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:26 | + 14:07 |
15. | Vodička Oldřich | LPU7715 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:17 | + 16:58 |
16. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:11 | + 19:52 |
17. | Bartoň Zdeněk | NPA8301 | C | SK LOB Nová Paka | 63:06 | + 21:47 |
18. | Macháček Jiří | XHK7601 | MTBO Hradec Králové | 64:46 | + 23:27 | |
19. | Kopecký Martin | PHK8001 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:04 | + 23:45 |
20. | Novák Tomáš | VRL7902 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:24 | + 29:05 |
21. | Balek Jan | SNA8301 | C | TJ START Náchod | 79:53 | + 38:34 |
22. | Kummer Lukáš | PHK7805 | C | OK 99 Hradec Králové | 86:26 | + 45:07 |
Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DNS | ||
Vojta Marek | PHK8804 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
Trejbal Lukáš | DKL8501 | C | KOB Kladno | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovorka Pavel | LPU7908 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:22 | |
2. | Šnokhous Jan | SJC8002 | C | Sportcentrum Jičín | 35:57 | + 2:35 |
3. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 36:01 | + 2:39 |
4. | Kroupa Jan | LPU8103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:12 | + 3:50 |
5. | Jedlinský Radek | 0060001 | RHJ | 39:01 | + 5:39 | |
6. | Haken Adam | STH8102 | C | SK Studenec | 39:02 | + 5:40 |
7. | Žemlička Jan | LPU8303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:10 | + 6:48 |
8. | Procházka Martin | LTU8101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:53 | + 7:31 |
9. | Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:16 | + 8:54 |
10. | Műller Kamil | TYN7500 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 43:37 | + 10:15 |
11. | Goláň Oldřich | LPU7417 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:57 | + 10:35 |
12. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 44:56 | + 11:34 |
13. | Hamerský David | 0160004 | OŘJ Vamberk | 47:07 | + 13:45 | |
14. | Sršeň Tomáš | VAM8001 | C | OB Vamberk | 49:06 | + 15:44 |
15. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:22 | + 19:00 |
16. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:00 | + 21:38 |
17. | Mokrý Michal | HJL7900 | C | Sokol Horní Jelení | 63:23 | + 30:01 |
18. | Kvapil Antonín | 0020001 | HOTrp | 65:36 | + 32:14 | |
19. | Mojžíš Robert | PHK7902 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:30 | + 34:08 |
20. | Držmíšek Lukáš | 0090001 | SK Sruby | 75:36 | + 42:14 | |
Kremzar Petr | 0160003 | OŘJ Vamberk | DISK | |||
Kronika Miroslav | 0290001 | SPORTeM | DISK | |||
Andrle Vlastimil | 0300001 | Troscy Club | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OB Vamberk | 38:40 | |
2. | Jiran Jan | PHK7701 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:51 | + 2:11 |
3. | Jirásek Aleš | LPU7601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:22 | + 2:42 |
4. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:43 | + 3:03 |
4. | Dunka Štěpán | 0120002 | Špindl sportuje | 41:43 | + 3:03 | |
6. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:03 | + 5:23 |
7. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 44:33 | + 5:53 |
8. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:36 | + 5:56 |
9. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 45:15 | + 6:35 |
10. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 46:55 | + 8:15 |
11. | Vrbata Alan | VRL7802 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:39 | + 8:59 |
12. | Šafář Miroslav | CET7001 | C | TJ Loko Česká Třebová | 48:41 | + 10:01 |
13. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:46 | + 10:06 |
14. | Vrbata Michal | VRL7507 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:02 | + 11:22 |
15. | Saifrt Tomáš | HOR7600 | C | TJ Jiskra Hořice | 50:24 | + 11:44 |
16. | Czagan Jan | LPU7106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:30 | + 11:50 |
17. | Ježek Vladimír | LPU7311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:39 | + 11:59 |
18. | Čihák Petr | HOR6900 | C | TJ Jiskra Hořice | 51:03 | + 12:23 |
19. | Votoček Tomáš | JIL7041 | C | OK Jilemnice | 51:54 | + 13:14 |
20. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 52:03 | + 13:23 |
21. | Volák Pavel | SNA7002 | C | TJ START Náchod | 52:14 | + 13:34 |
22. | Červinka Jiří | VRL7001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:45 | + 14:05 | |
23. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:00 | + 14:20 |
24. | Zemánek Mojmír | JIL7103 | C | OK Jilemnice | 53:13 | + 14:33 |
25. | Vrábel Petr | PHK7604 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:57 | + 15:17 |
26. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:50 | + 17:10 |
27. | Hruša Petr | PHK7806 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:32 | + 17:52 |
28. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:24 | + 18:44 |
29. | Kárník Jan | LPU7811 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:34 | + 21:54 |
30. | Holinger Jiří | CHC7707 | C | K.O.B. Choceň | 63:18 | + 24:38 |
31. | Buchar Marcel | VRL7408 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:30 | + 25:50 |
32. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:54 | + 26:14 |
33. | Jakubský Radek | SHK7603 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:57 | + 27:17 |
34. | Macek Pavel | LPU7517 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:22 | + 29:42 |
35. | Kos Michal | PHK6803 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:24 | + 29:44 |
36. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:26 | + 34:46 |
Kolář Viktor | SHK7300 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS | ||
Kvapil Ondřej | PHK7804 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohout Pavel | JIL7502 | C | OK Jilemnice | 33:41 | |
2. | Kadaník Libor | PHK7204 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:53 | + 2:12 |
3. | Hanuš Karel | STH6701 | C | SK Studenec | 36:35 | + 2:54 |
4. | Ptáček Miloš | SNA7001 | C | TJ START Náchod | 36:56 | + 3:15 |
5. | Horáček Josef | LPU7509 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:12 | + 4:31 |
6. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:49 | + 5:08 |
7. | Jindra Vladimír | HOR7500 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:37 | + 5:56 |
8. | Pozdílek Martin | PHK7803 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:47 | + 6:06 |
9. | Mikyska Alan | VAM7149 | C | OB Vamberk | 40:28 | + 6:47 |
10. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 40:34 | + 6:53 |
11. | Strnad Jiří | PHK7105 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:56 | + 7:15 |
12. | Kubín Jan | HOR7400 | C | TJ Jiskra Hořice | 41:31 | + 7:50 |
13. | Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:05 | + 9:24 |
14. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 43:16 | + 9:35 |
15. | Pompach Martin | PHK7207 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:33 | + 9:52 |
16. | Valdman Miloš | JIL7802 | C | OK Jilemnice | 43:49 | + 10:08 |
17. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 44:15 | + 10:34 |
18. | Kušička Josef | HJL7600 | C | Sokol Horní Jelení | 44:30 | + 10:49 |
19. | Kakos Tomáš | LPU7819 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:34 | + 10:53 |
20. | Hladký Tomáš | KOR7600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:22 | + 11:41 |
21. | Beseda Pavel | PHK6910 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:51 | + 14:10 |
22. | Třešňák Miloš | JIL6902 | C | OK Jilemnice | 49:08 | + 15:27 |
23. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 49:10 | + 15:29 |
24. | Dostál Dalibor | VRL7308 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:38 | + 15:57 |
25. | Dudášek Karel | DOB7001 | C | KOB Dobruška | 49:51 | + 16:10 |
26. | Šimek Oldřich | STH7101 | C | SK Studenec | 50:05 | + 16:24 |
27. | Slavík Jan | 0150001 | Kačeři Chrudim | 50:11 | + 16:30 | |
28. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:48 | + 18:07 |
29. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:16 | + 19:35 |
30. | Macháček Milan | CHC7701 | C | K.O.B. Choceň | 53:53 | + 20:12 |
31. | Hanl Vratislav | SRK7402 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:34 | + 20:53 |
32. | Gernert Alan | JIL7001 | C | OK Jilemnice | 54:39 | + 20:58 |
33. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | C | OK Jilemnice | 56:21 | + 22:40 |
33. | Šumpík Michal | SHK7400 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:21 | + 22:40 |
35. | Vých Luboš | SRK7300 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:47 | + 28:06 |
36. | Gottwald Ondřej | TYN7800 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 65:09 | + 31:28 |
37. | Borovec Alexandr | CHC7606 | C | K.O.B. Choceň | 72:59 | + 39:18 |
Pitrmuc Jan | JIL7703 | C | OK Jilemnice | DISK | ||
Cibulka Radek | LPU7107 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávra Radek | HOR6301 | C | TJ Jiskra Hořice | 37:09 | |
2. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:41 | + 1:32 |
3. | Půlpán Roman | CHC6501 | C | K.O.B. Choceň | 42:39 | + 5:30 |
4. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:09 | + 6:00 |
5. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:39 | + 6:30 |
6. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:51 | + 7:42 |
7. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:23 | + 8:14 |
8. | Zamouřil Petr | PHK6808 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:40 | + 8:31 |
9. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | OB Kunvald | 50:24 | + 13:15 |
10. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 51:47 | + 14:38 |
11. | Lederer Vladimír | PPU6200 | KOB Pardubice | 52:33 | + 15:24 | |
12. | Dvořák Luboš | LPU6801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:10 | + 17:01 |
13. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:34 | + 17:25 |
14. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:32 | + 23:23 |
15. | Číža Petr | SHK5902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:56 | + 24:47 |
16. | Košťál Pavel | XHK6401 | MTBO Hradec Králové | 67:45 | + 30:36 | |
17. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:56 | + 33:47 |
18. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 71:56 | + 34:47 |
19. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:58 | + 34:49 |
Záveský Richard | CET6301 | C | TJ Loko Česká Třebová | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimeš Jiří | SNA6101 | C | TJ START Náchod | 28:41 | |
2. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:36 | + 1:55 |
3. | Novotný Pavel | SHK6104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:40 | + 5:59 |
4. | Malý Evžen | JIL6102 | C | OK Jilemnice | 36:48 | + 8:07 |
5. | Filip Aleš | SHK5501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:53 | + 8:12 |
6. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:01 | + 8:20 |
7. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:10 | + 10:29 |
8. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OB Vamberk | 39:11 | + 10:30 |
9. | Horák Jan | HOR6000 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:21 | + 10:40 |
10. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:37 | + 10:56 |
11. | Jelínek Roman | CHC6301 | C | K.O.B. Choceň | 39:54 | + 11:13 |
12. | Čermák Libor | PHK5600 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:51 | + 13:10 |
13. | Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:57 | + 14:16 |
14. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 43:23 | + 14:42 |
15. | Andrš Milan | ZAM5801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 44:25 | + 15:44 |
16. | Vošlajer Robert | 0050001 | Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou | 45:26 | + 16:45 | |
17. | Vychopeň Tomáš | BRU6800 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 46:01 | + 17:20 |
18. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 46:39 | + 17:58 |
19. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | OB Kunvald | 48:14 | + 19:33 |
20. | Divecký Josef | SHK6102 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:43 | + 28:02 |
Širůček Jaromír | SHK6200 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | ||
Vychodil Tomáš | SHK6301 | C | OK Slavia Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:16 | |
2. | Kalibán Pavel | SNA5649 | C | TJ START Náchod | 34:08 | + 2:52 |
3. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:44 | + 3:28 |
4. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 39:01 | + 7:45 |
5. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 40:04 | + 8:48 |
6. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:25 | + 10:09 |
7. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 41:28 | + 10:12 |
8. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OB Vamberk | 41:51 | + 10:35 |
9. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:10 | + 12:54 |
10. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:47 | + 13:31 |
11. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Mladá Boleslav | 45:16 | + 14:00 |
12. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 46:25 | + 15:09 |
13. | Grundman Martin | CHC5801 | C | K.O.B. Choceň | 48:19 | + 17:03 |
14. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:27 | + 18:11 |
15. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:48 | + 23:32 |
16. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:02 | + 26:46 |
17. | Hanč Pavel | VRL5601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:12 | + 37:56 |
Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:16 | |
2. | Lulay Miloš | LPU5502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:27 | + 0:11 |
3. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:34 | + 1:18 |
4. | Stárek Jiří | DOB5001 | C | KOB Dobruška | 43:49 | + 1:33 |
5. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:08 | + 5:52 |
6. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:33 | + 10:17 |
7. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 55:15 | + 12:59 |
8. | Doležal Petr | TYN5401 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 68:11 | + 25:55 |
Vlček Josef | TYN5602 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:14 | |
2. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 52:39 | + 5:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Červinková Michaela | HJL1350 | C | Sokol Horní Jelení | 18:44 | |
2. | Cimala Filip | 18:55 | + 0:11 | |||
3. | Dan Votroubek | SRK1515 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:11 | + 1:27 | |
4. | Puš Kryštof | STH1801 | C | SK Studenec | 20:43 | + 1:59 |
5. | Palasová Tina | SJC1777 | C | Sportcentrum Jičín | 20:44 | + 2:00 |
6. | Sokolář Vojtěch | SNA1601 | C | TJ START Náchod | 21:05 | + 2:21 |
7. | Doudová Marie | 21:52 | + 3:08 | |||
8. | Haken Václav | STH1601 | C | SK Studenec | 21:54 | + 3:10 |
9. | Kazda Mikuláš | SJC1717 | C | Sportcentrum Jičín | 22:34 | + 3:50 |
10. | Sedlák Jiří | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:49 | + 4:05 | |
11. | Kalibánová Bára | SNA1651 | C | TJ START Náchod | 22:55 | + 4:11 |
12. | Krykorka Daniel | SJC | Sportcentrum Jičín | 23:35 | + 4:51 | |
13. | Novák Tadeáš | NPA1701 | C | SK LOB Nová Paka | 23:57 | + 5:13 |
14. | Kopecká Antonie | 0200001 | Studenec | 24:16 | + 5:32 | |
15. | Válková Barbora | STH1651 | C | SK Studenec | 25:03 | + 6:19 |
16. | Krunčíková Anna | SRK1752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:06 | + 6:22 |
17. | Hrdinka Václav | 0210001 | xxx | 25:16 | + 6:32 | |
18. | Jiřištová Aneta | JIL1751 | C | OK Jilemnice | 25:21 | + 6:37 |
19. | Žemličková Amálie | LPU1755 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:26 | + 6:42 |
20. | Drhlík Jakub | VAM1400 | C | OB Vamberk | 26:07 | + 7:23 |
21. | Nechanická Dorota | 26:38 | + 7:54 | |||
22. | Koberová Adéla | 26:46 | + 8:02 | |||
23. | Pražák Josef | SHK1900 | C | OK Slavia Hradec Králové | 27:20 | + 8:36 |
24. | Jiran Tomáš | XHK1600 | MTBO Hradec Králové | 29:14 | + 10:30 | |
25. | Kroupová Elen | LPU1851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:05 | + 12:21 |
26. | Macháček Jakub | 31:18 | + 12:34 | |||
27. | Vandělíková Anna | ALB2050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 31:19 | + 12:35 | |
28. | Novotná Dominika | 31:58 | + 13:14 | |||
29. | Drhlík Antonín | 32:00 | + 13:16 | |||
30. | Janáková Sofie | 33:54 | + 15:10 | |||
31. | Koberová Klára | 34:24 | + 15:40 | |||
32. | Vágner Filip | SJC1900 | Sportcentrum Jičín | 34:27 | + 15:43 | |
33. | Weiner Jan | 34:51 | + 16:07 | |||
34. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:57 | + 16:13 |
35. | Vlčková Pavla | TYN6351 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 35:04 | + 16:20 |
36. | Nechanický Richard | 35:35 | + 16:51 | |||
37. | Vrbatová Kristýna | VRL1851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:49 | + 17:05 |
38. | Krajíčková Karolína | 0280001 | KON | 35:55 | + 17:11 | |
39. | Lenner Norbert | 36:04 | + 17:20 | |||
40. | Vodičková Běta | SJC | Sportcentrum Jičín | 39:01 | + 20:17 | |
41. | Tatarnikov Kyrylo | PHK | OK 99 Hradec Králové | 39:12 | + 20:28 | |
42. | Drobníková Eliška | SJC | Sportcentrum Jičín | 40:49 | + 22:05 | |
43. | Nováková Julie | NPA1950 | C | SK LOB Nová Paka | 41:18 | + 22:34 |
44. | Chaloupská Barbora | 41:57 | + 23:13 | |||
45. | Vojtěch František | HOR2000 | C | TJ Jiskra Hořice | 43:41 | + 24:57 |
46. | Koťátková Anna | 43:49 | + 25:05 | |||
47. | Doležalová Karolína | 0270001 | Slavia Hradec Králové | 45:02 | + 26:18 | |
48. | Soldátová Anežka | 46:44 | + 28:00 | |||
49. | Drobník Martin | SJC | Sportcentrum Jičín | 47:05 | + 28:21 | |
49. | Lánská Natálie | 47:05 | + 28:21 | |||
51. | Beneš Eda | SJC1712 | Sportcentrum Jičín | 47:06 | + 28:22 | |
52. | Štemberová Anet | VRL1751 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:23 | + 28:39 |
52. | Šafránková Markéta | 0320002 | VRL | 47:23 | + 28:39 | |
54. | Hakl Eda | 47:30 | + 28:46 | |||
55. | Lánský Filip | 47:35 | + 28:51 | |||
56. | Gregor Vilém | DOB2100 | C | KOB Dobruška | 48:18 | + 29:34 |
Tihonová Ester | PHK1855 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Holý Lukáš | 0260001 | Kosořín | DNS | |||
Soukup Eduard | JIL1801 | C | OK Jilemnice | DNS | ||
Losmanová Linda | PHK1777 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
Grusser Jan | PHK1717 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
Maclová Adina | LPU1951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | ||
Soukupová Berenika | JIL1651 | C | OK Jilemnice | DNS | ||
Soukupová Magda | JIL2051 | C | OK Jilemnice | DNS | ||
Kuklikova Berta | 0220001 | Kuklici | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášová Majda | SRK6753 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:03 | |
2. | Vejvoda Michal | 0240001 | Jičín | 29:45 | + 2:42 | |
3. | Jindra Antonín | HOR0903 | C | TJ Jiskra Hořice | 33:57 | + 6:54 |
4. | Jedlinská Hana | 0060002 | RHJ | 34:31 | + 7:28 | |
5. | Dlabola Jáchym | 0310001 | - | 34:39 | + 7:36 | |
6. | Hájková Petra | HJL8750 | C | Sokol Horní Jelení | 34:59 | + 7:56 |
7. | Krejčí Milan | KOR7400 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 35:14 | + 8:11 |
8. | Filipová Lucie | SRK0351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:23 | + 8:20 |
9. | Mlatečková Tereza | TYN9750 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 35:39 | + 8:36 | |
10. | Buďárková Eva | STH7851 | C | SK Studenec | 36:24 | + 9:21 |
11. | Štemberová Věra | VRL8358 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:25 | + 9:22 |
12. | Zástěrová Petra | TYN8552 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 36:46 | + 9:43 |
13. | Tesař Jaroslav | 0230001 | neregistrovaní Česká Lípa | 37:38 | + 10:35 | |
14. | Marek Lukáš | 38:10 | + 11:07 | |||
15. | Vodičková Lenka | LPU7357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:31 | + 11:28 |
16. | Strnadová Anežka | PHK0152 | OK 99 Hradec Králové | 39:51 | + 12:48 | |
17. | Válková Kateřina | STH9451 | C | SK Studenec | 40:28 | + 13:25 |
18. | Vošvrda Michal | 0190002 | Kbelnice u Jičína | 41:35 | + 14:32 | |
19. | Vodičková Pavlína | SJC | Sportcentrum Jičín | 41:57 | + 14:54 | |
20. | Tauchmanová Jana | STH9152 | C | SK Studenec | 41:58 | + 14:55 |
21. | Vošvrdová Šárka | 0190001 | Kbelnice u Jičína | 42:23 | + 15:20 | |
22. | Šolc Jakub | 0140001 | Čeřovka Jičín | 42:43 | + 15:40 | |
23. | Švecová Barbora | 0070002 | Kamarádi Startu Náchod | 43:22 | + 16:19 | |
24. | Janák Jaroslav | 43:50 | + 16:47 | |||
25. | Rückerová Věra | HOR7450 | C | TJ Jiskra Hořice | 46:44 | + 19:41 |
26. | Jindrová Markéta | HOR7950 | C | TJ Jiskra Hořice | 47:50 | + 20:47 |
27. | Vrbatová Dana | VRL7653 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:32 | + 22:29 |
28. | Fejtová Blanka | PHK7550 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:18 | + 28:15 |
29. | Doudová Gabriela | 58:33 | + 31:30 | |||
30. | Samlerová Darina | 0080001 | Samlerovi | 58:54 | + 31:51 | |
31. | Bílková Lenka | 60:28 | + 33:25 | |||
32. | Samlerová Adéla | 0080002 | Samlerovi | 60:39 | + 33:36 | |
33. | Zvěřinová Darina | SNA5952 | C | TJ START Náchod | 63:04 | + 36:01 |
34. | Makaloušová Anna | 0120003 | Špindl sportuje | 63:38 | + 36:35 | |
35. | Ulvrová Lucie | 0180001 | Luca | 64:27 | + 37:24 | |
36. | Dostálová Kateřina | VRL7254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:00 | + 38:57 |
37. | Vaníčková Věra | SJC | Sportcentrum Jičín | 70:25 | + 43:22 | |
38. | Stránská Zuzana | SHK7754 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:23 | + 50:20 |
39. | Malá Marie | LPU4753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 91:33 | + 64:30 |
40. | Mádle Petr | SHK6101 | C | OK Slavia Hradec Králové | 105:24 | + 78:21 |
Nováková Miloslava | ZAM6051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | ||
Hušek Jaroslav | 0030001 | Run4fun | DISK | |||
Sedloň Josef | SNA5600 | C | TJ START Náchod | DNS | ||
Maclová Kristýna | LPU9155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | ||
Krunčíková Kateřina | SRK8751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DNS | ||
Tesař Martin | 0230002 | neregistrovaní Česká Lípa | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:25 | |
2. | Bílek Lubor | 40:08 | + 9:43 | |||
3. | Šťovíček Pavel | 41:00 | + 10:35 | |||
4. | Valachová Martina | LPU9054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:45 | + 13:20 |
5. | Koberová Martina | 46:11 | + 15:46 | |||
6. | Martin Tomáš | JIL | OK Jilemnice | 48:31 | + 18:06 | |
7. | Kerhát David | LTU0403 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:42 | + 19:17 |
8. | Červinka Lukáš | 51:46 | + 21:21 | |||
9. | Hakl Oldřich | 52:24 | + 21:59 | |||
10. | Buďárek Robert | STH7802 | C | SK Studenec | 52:41 | + 22:16 |
11. | Doudová Alžběta | 54:04 | + 23:39 | |||
12. | Haklová Tereza | 55:27 | + 25:02 | |||
13. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | C | SK Studenec | 60:20 | + 29:55 |
14. | Houžvičková Kateřina | 0040001 | Přežiju | 64:15 | + 33:50 | |
15. | Retka Jiří | LTU8200 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:52 | + 39:27 |
16. | Přibyl Václav | LPU2424 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:24 | + 42:59 | |
17. | Tauchman Vít | STH8103 | C | SK Studenec | 74:37 | + 44:12 |
18. | Votroubek Jan | SRK8201 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 75:02 | + 44:37 |
19. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 78:23 | + 47:58 |
20. | Vaníček Jan | SJC | Sportcentrum Jičín | 79:30 | + 49:05 | |
21. | Kopecká Tereza | 0170001 | Sovy Bělečko | 82:17 | + 51:52 | |
22. | Jirásek Josef | LTU4600 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:55 | + 55:30 |
23. | Viková Vendula | JIL8951 | C | OK Jilemnice | 86:45 | + 56:20 |
24. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 89:24 | + 58:59 |
25. | Věříšová Lenka | LPU7761 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 98:46 | + 68:21 |
26. | Válek Lukáš | KOR8249 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 109:53 | + 79:28 |
27. | Vaníček Adam | SJC | Sportcentrum Jičín | 125:58 | + 95:33 | |
Zamouřil Jáchym | 0130001 | RajP | DNS | |||
Šafránková Zuzana | 0320001 | VRL | DNS | |||
Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
Čapková Petra | PHK7850 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS |