Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodúrová Elena | TZL1351 | C | SKOB Zlín | 15:48 | |
2. | Vlčková Alžběta | VIC1351 | C | OB Vizovice | 19:08 | + 3:20 |
3. | Rochovanská Eliška | ASU1456 | C | Magnus Orienteering | 22:10 | + 6:22 |
4. | Vallová Dorota | TZL1352 | C | SKOB Zlín | 23:34 | + 7:46 |
5. | Daňková Viktorie | RBK1353 | C | SK Radioklub Blansko | 24:21 | + 8:33 |
6. | Rochovanská Štěpánka | ASU1457 | C | Magnus Orienteering | 25:12 | + 9:24 |
7. | Vlčková Barbora | KSU1454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:59 | + 14:11 |
8. | Zapletalová Marie | PTE1351 | C | TJ Sokol Ptení | 30:21 | + 14:33 |
9. | Mikušová Kateřina | PTE1350 | C | TJ Sokol Ptení | 32:15 | + 16:27 |
10. | Škodová Michaela | LCE1352 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:15 | + 27:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Eliška | SSU1252 | C | SK Severka Šumperk | 22:58 | |
2. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 24:20 | + 1:22 |
3. | Struhařová Sára | TZL1152 | B | SKOB Zlín | 25:00 | + 2:02 |
4. | Brázdilová Kristýna | HLV1154 | B | KČT - OB Holešov | 25:24 | + 2:26 |
5. | Nešporová Viktorie Anna | TZL1150 | B | SKOB Zlín | 25:55 | + 2:57 |
6. | Rozsypalová Ela | TZL1154 | C | SKOB Zlín | 26:51 | + 3:53 |
6. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | 26:51 | + 3:53 |
8. | Stacke Viktorie | LCE1251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:36 | + 4:38 |
9. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 28:00 | + 5:02 |
10. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:36 | + 6:38 |
11. | Svobodová Natálie | TZL1251 | B | SKOB Zlín | 30:01 | + 7:03 |
12. | Štěpánková Adéla | VIC1250 | C | OB Vizovice | 33:34 | + 10:36 |
13. | Dedková Monika | JPV1181 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:59 | + 15:01 |
14. | Jalová Kristýna | RBK1150 | C | SK Radioklub Blansko | 46:15 | + 23:17 |
15. | Profousová Stella | KSU1262 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:12 | + 27:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánková Anna | VIC0956 | B | OB Vizovice | 20:39 | |
2. | Broschová Alžběta | RBK1151 | B | SK Radioklub Blansko | 22:34 | + 1:55 |
3. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 23:16 | + 2:37 |
4. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | B | SOB Olomouc | 23:38 | + 2:59 |
5. | Slámová Julie | LCE1051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:51 | + 3:12 |
6. | Jágrová Zuzana | RBK1051 | B | SK Radioklub Blansko | 24:05 | + 3:26 |
7. | Kundratová Eva | TZL0950 | A | SKOB Zlín | 25:13 | + 4:34 |
8. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 26:26 | + 5:47 |
9. | Václavková Amálie | KON1079 | B | KOB Konice | 26:32 | + 5:53 |
10. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:39 | + 8:00 |
11. | Křížová Amálie | UOL0953 | C | SOB Olomouc | 28:54 | + 8:15 |
12. | Malasková Linda | UOL1053 | B | SOB Olomouc | 29:19 | + 8:40 |
13. | Kubíčková Lucie | VIC0952 | B | OB Vizovice | 29:44 | + 9:05 |
14. | Kranzler Stella Marie | SSU0950 | C | SK Severka Šumperk | 31:13 | + 10:34 |
15. | Pavelková Eva | KSU1099 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:45 | + 11:06 |
16. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:29 | + 14:50 |
17. | Kopecká Veronika | SSU1051 | C | SK Severka Šumperk | 35:57 | + 15:18 |
18. | Kadlecová Jolana | BBM1052 | C | BETA URSUS Rosice | 41:08 | + 20:29 |
19. | Zapletalová Anna | KON0979 | C | KOB Konice | 43:02 | + 22:23 |
20. | Fialová Andrea | KON1061 | B | KOB Konice | 45:26 | + 24:47 |
21. | Gottwaldová Anna | JPV0950 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:55 | + 27:16 |
22. | Kolaříková Erika | SKM0951 | C | KOB Směr Kroměříž | 52:16 | + 31:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtrová Ema | SSU0753 | C | SK Severka Šumperk | 27:28 | |
2. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 27:45 | + 0:17 |
3. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | A | SK Severka Šumperk | 30:16 | + 2:48 |
4. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 33:01 | + 5:33 |
5. | Peňázová Charlotte | ZBM0860 | B | SK Brno Žabovřesky | 33:35 | + 6:07 |
6. | Polcrová Karolína | JPV0754 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:27 | + 7:59 |
7. | Dedková Zdena | JPV0752 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:29 | + 9:01 |
8. | Malá Karolína | VRB0777 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 37:44 | + 10:16 |
9. | Chammas Viktoria | JPV0762 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:19 | + 24:51 |
10. | Rozehnalová Anna | JPV0751 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:35 | + 26:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřinová Adéla | KSU0650 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:11 | |
2. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 34:55 | + 1:44 |
3. | Přikrylová Jana | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 34:57 | + 1:46 |
4. | Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 36:42 | + 3:31 |
5. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:47 | + 7:36 |
6. | Reichlová Anežka | PLU0651 | C | TJ SOKOL Plumlov | 50:30 | + 17:19 |
7. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 51:07 | + 17:56 |
Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Hana | TBM8888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:37 | 5917 | |
2. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 43:48 | + 5:11 | 5337 |
3. | Růžičková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 54:49 | + 16:12 | 4104 |
4. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 55:44 | + 17:07 | 4001 |
5. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 55:47 | + 17:10 | 3996 |
6. | Kundratová Lucie | JZL0051 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 61:40 | + 23:03 | |
7. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 71:51 | + 33:14 | 2198 |
8. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 73:09 | + 34:32 | 2052 |
Lubrichová Veronika | PLU0453 | B | TJ SOKOL Plumlov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:43 | |
2. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:53 | + 0:10 |
3. | Hubáčková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:09 | + 1:26 |
4. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB START Blansko | 38:51 | + 2:08 |
5. | Kurfürstová Irena | TZL8053 | C | SKOB Zlín | 40:16 | + 3:33 |
6. | Drábková Kateřina | HLV8451 | C | KČT - OB Holešov | 41:11 | + 4:28 |
7. | Kočová Eva | TZL7550 | C | SKOB Zlín | 41:18 | + 4:35 |
8. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:20 | + 6:37 |
9. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:47 | + 7:04 |
10. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:50 | + 8:07 |
11. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 45:26 | + 8:43 |
12. | Zapletalová Kamila | KON7979 | C | KOB Konice | 46:56 | + 10:13 |
13. | Brucháčková Markéta | TZL8152 | C | SKOB Zlín | 49:22 | + 12:39 |
14. | Krejčí Lenka | UOL8350 | C | SOB Olomouc | 50:37 | + 13:54 |
15. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 51:26 | + 14:43 |
16. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 55:46 | + 19:03 |
17. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 55:58 | + 19:15 |
18. | Václavková Lenka | KON8155 | C | KOB Konice | 57:45 | + 21:02 |
19. | Slámová Alena | LCE8253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:48 | + 34:05 |
20. | Povýšilová Petra | PLU7950 | C | TJ SOKOL Plumlov | 83:13 | + 46:30 |
21. | Chammas Jana | JPV8388 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 104:29 | + 67:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | JPV6666 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:29 | |
2. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:45 | + 0:16 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:52 | + 0:23 |
4. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 35:25 | + 1:56 |
5. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 36:59 | + 3:30 |
6. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB Spartak Adamov | 37:04 | + 3:35 |
7. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:24 | + 3:55 |
8. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:13 | + 4:44 |
9. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 38:30 | + 5:01 |
10. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:44 | + 5:15 |
11. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB Spartak Adamov | 40:26 | + 6:57 |
12. | Vrubelová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 41:09 | + 7:40 |
13. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | C | KOB START Blansko | 43:37 | + 10:08 |
14. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 44:27 | + 10:58 |
15. | Mičíková Lada | SKM7250 | C | KOB Směr Kroměříž | 44:52 | + 11:23 |
16. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:02 | + 11:33 |
17. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:25 | + 12:56 |
18. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:04 | + 13:35 |
19. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SK OB Horní Benešov | 47:59 | + 14:30 |
20. | Hanousková Michaela | KON7474 | C | KOB Konice | 48:46 | + 15:17 |
21. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 48:57 | + 15:28 |
22. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 50:37 | + 17:08 |
23. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 50:49 | + 17:20 |
24. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 52:36 | + 19:07 |
25. | Škrabalová Eva | KON7676 | C | KOB Konice | 55:33 | + 22:04 |
26. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 57:07 | + 23:38 |
27. | Dedková Iveta | JPV7853 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:45 | + 24:16 |
28. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | C | Magnus Orienteering | 58:16 | + 24:47 |
29. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:05 | + 27:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 22:40 | |
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:55 | + 2:15 |
3. | Janošíková Jaroslava | OOL5850 | C | SK Haná orienteering | 24:56 | + 2:16 |
4. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:05 | + 2:25 |
5. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 26:12 | + 3:32 |
6. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 31:08 | + 8:28 |
7. | Jordanová Blanka | VBM6851 | C | VSK Mendelu Brno | 32:14 | + 9:34 |
8. | Polášková Kamila | TZL6052 | C | SKOB Zlín | 33:43 | + 11:03 |
9. | Rozehnalová Karla | JPV6750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:59 | + 18:19 |
10. | Gebauerová Jana | SSU6450 | C | SK Severka Šumperk | 51:18 | + 28:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krajčová Věra | OTK5850 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 24:43 | |
2. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 31:56 | + 7:13 |
3. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 36:10 | + 11:27 |
4. | Chromčáková Ivana | JZL5450 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 47:40 | + 22:57 |
5. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 48:34 | + 23:51 |
6. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 56:16 | + 31:33 |
7. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 60:20 | + 35:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macka Matyáš | LCE1313 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:32 | |
2. | Mudřík Nino Couffin | TZL1403 | C | SKOB Zlín | 15:52 | + 1:20 |
3. | Krejčí Viktor | UOL1402 | C | SOB Olomouc | 19:53 | + 5:21 |
4. | Kindl Oskar | UOL1401 | C | SOB Olomouc | 22:20 | + 7:48 |
5. | Svoboda Šimon | TZL1400 | C | SKOB Zlín | 23:09 | + 8:37 |
6. | Kubíček Ota | VIC1401 | C | OB Vizovice | 23:57 | + 9:25 |
7. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 25:52 | + 11:20 |
8. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:55 | + 13:23 |
9. | Chammas Maxim | JPV1313 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 29:55 | + 15:23 |
10. | Brucháček Matěj | TZL1500 | C | SKOB Zlín | 30:18 | + 15:46 |
11. | Pánek Milan | SSU1600 | C | SK Severka Šumperk | 39:53 | + 25:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Marián | LCE1111 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:46 | |
2. | Macka Sebastián | LCE1112 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:50 | + 1:04 |
3. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:35 | + 1:49 |
4. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:07 | + 3:21 |
5. | Jahudka Štěpán | TZL1101 | B | SKOB Zlín | 19:24 | + 3:38 |
6. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 21:15 | + 5:29 |
7. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 22:31 | + 6:45 |
8. | Malaník Viktor | TZL1100 | C | SKOB Zlín | 23:28 | + 7:42 |
9. | Pospíšil Jáchym | PTE1111 | B | TJ Sokol Ptení | 25:30 | + 9:44 |
10. | Chammas Alex | JPV1111 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 25:46 | + 10:00 |
11. | Vlček Antonín | KSU1121 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:55 | + 10:09 |
12. | Hedrich Jan | SSU1101 | C | SK Severka Šumperk | 27:30 | + 11:44 |
13. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 29:39 | + 13:53 |
14. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 31:11 | + 15:25 |
15. | Kousal Theodor | DKP1118 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:43 | + 15:57 |
16. | Zapletal Martin | LCE1202 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:17 | + 17:31 |
17. | Brucháček Jan | TZL1201 | C | SKOB Zlín | 33:20 | + 17:34 |
18. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 33:32 | + 17:46 |
19. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 36:27 | + 20:41 |
20. | Zemánek Jakub | 0020002 | C | RK Blansko | 36:29 | + 20:43 |
21. | Reichl Vojtěch | PLU1203 | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:46 | + 21:00 |
22. | Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:39 | + 21:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 24:00 | |
2. | Mička Gabriel Felix | TZL1008 | B | SKOB Zlín | 24:26 | + 0:26 |
3. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 26:30 | + 2:30 |
4. | Richtr František | SSU0903 | C | SK Severka Šumperk | 29:08 | + 5:08 |
5. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 29:45 | + 5:45 |
6. | Pospíšil Tomáš | SSU1006 | C | SK Severka Šumperk | 30:55 | + 6:55 |
7. | Turek Josef | SSU0904 | C | SK Severka Šumperk | 31:19 | + 7:19 |
8. | Ryszkowski Ondřej | SSU1001 | B | SK Severka Šumperk | 32:14 | + 8:14 |
9. | Koč Juraj | TZL1006 | C | SKOB Zlín | 38:13 | + 14:13 |
10. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 39:16 | + 15:16 |
10. | Stacke Jan | LCE1001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:16 | + 15:16 |
12. | Brázdil Lukáš | HLV0905 | C | KČT - OB Holešov | 40:46 | + 16:46 |
13. | Lunga Viktor | TZL1007 | C | SKOB Zlín | 41:04 | + 17:04 |
14. | Dedek Martin | JPV0919 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:21 | + 21:21 |
15. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 46:02 | + 22:02 |
16. | Trubelík Štěpán | LCE1003 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:10 | + 22:10 |
17. | Foret Dominik | SSU1004 | C | SK Severka Šumperk | 48:33 | + 24:33 |
18. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:20 | + 25:20 |
19. | Široký Jakub | BBM1000 | C | BETA URSUS Rosice | 52:35 | + 28:35 |
20. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:06 | + 41:06 |
21. | Tempír Lukáš | UOL1001 | C | SOB Olomouc | 67:08 | + 43:08 |
22. | Reichl Martin | 0120001 | C | MartGam | 72:21 | + 48:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pánek Ondřej | SSU0702 | C | SK Severka Šumperk | 33:52 | |
2. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 34:07 | + 0:15 |
3. | Václavík Vojtěch | TZL0711 | B | SKOB Zlín | 36:04 | + 2:12 |
4. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 44:10 | + 10:18 |
5. | Valla Jakub | TZL0710 | B | SKOB Zlín | 44:35 | + 10:43 |
6. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:42 | + 10:50 |
7. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:08 | + 12:16 |
8. | Kolář Jan | UOL0806 | C | SOB Olomouc | 47:36 | + 13:44 |
9. | Lipenský Matouš | KON0830 | B | KOB Konice | 48:16 | + 14:24 |
10. | Vystrčil Vojtěch | TZL0819 | C | SKOB Zlín | 50:21 | + 16:29 |
11. | Dvořák David | RBK0702 | C | SK Radioklub Blansko | 51:50 | + 17:58 |
12. | Koukal Jakub | JPV0727 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:23 | + 31:31 |
13. | Hedrich Miroslav | SSU0705 | C | SK Severka Šumperk | 71:06 | + 37:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:49 | |
2. | Miča Jan | KSU0701 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:25 | + 0:36 |
3. | Fabiánek Jakub | KSU0501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:02 | + 28:13 |
4. | Mička Jan | JPV0628 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:07 | + 30:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zimmermann Jakub | TBM8911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:19 | 6645 | |
2. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:05 | + 0:46 | 6523 |
3. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:52 | + 1:33 | 6399 |
4. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 42:23 | + 2:04 | 6317 |
5. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 44:24 | + 4:05 | 5997 |
6. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 47:55 | + 7:36 | 5438 |
7. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:13 | + 7:54 | 5391 |
8. | Malý Tomáš | VRB0414 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 48:19 | + 8:00 | 5375 |
9. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 51:48 | + 11:29 | 4822 |
10. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:14 | + 15:55 | 4118 |
11. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB START Blansko | 58:40 | + 18:21 | 3732 |
12. | Hladík Ladislav | OOL8804 | C | SK Haná orienteering | 64:28 | + 24:09 | 2811 |
13. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 70:47 | + 30:28 | 1809 |
Růžička Miroslav | PTE | C | TJ Sokol Ptení | DISK | |||
Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:26 | |
2. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 43:54 | + 2:28 |
3. | Ženčák Jaroslav | 0060001 | C | ASPV OA | 46:35 | + 5:09 |
4. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 47:55 | + 6:29 |
5. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 48:23 | + 6:57 |
6. | Svoboda Petr | TZL7937 | C | SKOB Zlín | 50:43 | + 9:17 |
7. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 52:33 | + 11:07 |
8. | Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:52 | + 12:26 |
9. | Hubáček Ondřej | JPV8303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:04 | + 12:38 |
10. | Štrajt Přemysl | UOL8400 | C | SOB Olomouc | 55:36 | + 14:10 |
11. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 55:45 | + 14:19 |
12. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 57:09 | + 15:43 |
13. | Vlach Jan | JPV8237 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:43 | + 16:17 |
14. | Rochovanský František | ASU8400 | C | Magnus Orienteering | 59:40 | + 18:14 |
15. | Lutera Michal | PLU8101 | C | TJ SOKOL Plumlov | 61:15 | + 19:49 |
16. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:07 | + 21:41 |
17. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:26 | + 25:00 |
18. | Vlček Jan | KSU8011 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:34 | + 25:08 |
19. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 66:52 | + 25:26 |
20. | Václavek Leoš | KON8216 | C | KOB Konice | 73:16 | + 31:50 |
21. | Chammas Jean Marc | JPV8118 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 76:56 | + 35:30 |
22. | Kindl Miroslav | UOL7902 | C | SOB Olomouc | 78:15 | + 36:49 |
23. | Svoboda Zdeněk | UOL7900 | C | SOB Olomouc | 91:09 | + 49:43 |
24. | Růžička Tomáš | VBM8406 | C | VSK Mendelu Brno | 102:35 | + 61:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:43 | |
2. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB Spartak Adamov | 30:02 | + 2:19 |
3. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:14 | + 2:31 |
4. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 31:03 | + 3:20 |
5. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:18 | + 5:35 |
6. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 33:37 | + 5:54 |
7. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:34 | + 6:51 |
8. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 34:47 | + 7:04 |
9. | Sadílek Ondřej | OTK7300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 35:06 | + 7:23 |
9. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 35:06 | + 7:23 |
11. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 35:09 | + 7:26 |
12. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 35:21 | + 7:38 |
13. | Janeček Jiří | CEL6827 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 36:11 | + 8:28 |
14. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:20 | + 8:37 |
15. | Lasota Marek | 0080001 | C | Lasota - nereg | 37:04 | + 9:21 |
16. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 37:22 | + 9:39 |
17. | Lasota Tomasz | 0090001 | C | Lasota | 37:49 | + 10:06 |
18. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 37:52 | + 10:09 |
19. | Valla Dalibor | 0030001 | C | Žádný | 38:34 | + 10:51 |
20. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:02 | + 11:19 |
21. | Hrbáček Tomáš | LCE7702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:05 | + 11:22 |
22. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 39:12 | + 11:29 |
23. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 39:59 | + 12:16 |
24. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 42:58 | + 15:15 |
25. | Pinkava Roman | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:58 | + 17:15 |
26. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:11 | + 17:28 |
27. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 45:33 | + 17:50 |
28. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:53 | + 18:10 |
29. | Brucháček Rudolf | 0050001 | C | Příluky | 46:21 | + 18:38 |
30. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:23 | + 18:40 |
31. | Malaska Lukáš | UOL7504 | C | SOB Olomouc | 48:30 | + 20:47 |
32. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 49:59 | + 22:16 |
33. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:20 | + 24:37 |
34. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:50 | + 27:07 |
35. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 58:23 | + 30:40 |
36. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | C | KOB START Blansko | 61:37 | + 33:54 |
37. | Krejčí Petr | UOL7801 | C | SOB Olomouc | 69:20 | + 41:37 |
38. | Škrabal Milan | KON7521 | C | KOB Konice | 73:48 | + 46:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:16 | |
2. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 33:17 | + 1:01 |
3. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:08 | + 1:52 |
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:02 | + 3:46 |
5. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 36:25 | + 4:09 |
6. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 38:29 | + 6:13 |
7. | Jaroš Vojtěch | JPV5706 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:02 | + 6:46 |
8. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:30 | + 7:14 |
9. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 41:23 | + 9:07 |
10. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 42:14 | + 9:58 |
11. | Krajča Pavel | OTK5700 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 43:43 | + 11:27 |
12. | Buráň Zdeněk | 0010001 | C | NER - BzB - Buráňovi | 49:39 | + 17:23 |
13. | Felkl Luděk | 0060002 | C | ASPV OA | 50:28 | + 18:12 |
14. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 61:08 | + 28:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šopík Radoslav | TZL5802 | C | SKOB Zlín | 20:41 | |
2. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 25:04 | + 4:23 |
3. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 26:56 | + 6:15 |
4. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 27:56 | + 7:15 |
5. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov | 30:30 | + 9:49 |
6. | Janošík Zdeněk | OOL5600 | C | SK Haná orienteering | 36:03 | + 15:22 |
7. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Rosice | 40:09 | + 19:28 |
8. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 40:13 | + 19:32 |
9. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:14 | + 19:33 |
10. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 41:45 | + 21:04 |
11. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 42:53 | + 22:12 |
12. | Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 49:51 | + 29:10 |
13. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 50:47 | + 30:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 21:44 | |
2. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 25:02 | + 3:18 |
3. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 26:20 | + 4:36 |
4. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 27:39 | + 5:55 |
5. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 28:27 | + 6:43 |
6. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 28:47 | + 7:03 |
7. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:21 | + 32:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 15:43 | |
2. | Vernerová Johanka | VBM1451 | C | VSK Mendelu Brno | 34:10 | + 18:27 |
3. | Rochovanská Julie | ASU1661 | C | Magnus Orienteering | 37:06 | + 21:23 |
4. | Krejčí Julie | UOL1551 | C | SOB Olomouc | 37:21 | + 21:38 |
5. | Kočandrlová Anežka | KSU1551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:56 | + 29:13 |
6. | Svoboda Tobiáš | UOL1500 | C | SOB Olomouc | 46:13 | + 30:30 |
7. | Kubíčková Petra | VIC1650 | C | OB Vizovice | 46:17 | + 30:34 |
8. | Novotný Filip | HLV | C | KČT - OB Holešov | 46:45 | + 31:02 |
9. | Bublová Matylda | UOL1550 | C | SOB Olomouc | 52:07 | + 36:24 |
10. | Zapletal Josef | PTE1500 | C | TJ Sokol Ptení | 57:31 | + 41:48 |
MS | Písek Ondřej | KON13XX | C | KOB Konice | 25:42 | + 9:59 |
MS | Novák Filip | KON10XX | C | KOB Konice | 25:27 | + 9:44 |
MS | Kolářová Emma | KON15YY | C | KOB Konice | 25:48 | + 10:05 |
MS | Mikušová Adéla | PTE1277 | C | TJ Sokol Ptení | 34:14 | + 18:31 |
MS | Frantíková Nela | PTE1250 | C | TJ Sokol Ptení | 32:24 | + 16:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zapletalová Veronika | LCE1452 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:08 | |
2. | Grégr Ondřej | SKM1103 | C | KOB Směr Kroměříž | 24:45 | + 3:37 |
3. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 25:08 | + 4:00 |
4. | Kryl Richard | STE1601 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:55 | + 6:47 |
5. | Kratochvílová Amálie | HOB1651 | C | SK OB Horní Benešov | 35:04 | + 13:56 |
6. | Strýček Matěj | ADA1701 | C | OOB Spartak Adamov | 35:56 | + 14:48 |
7. | Koukal Matěj | JPV1501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:27 | + 15:19 |
8. | Kousal Tomáš | C | 39:24 | + 18:16 | ||
9. | Zapletal Matěj | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 40:58 | + 19:50 |
10. | Soukup Martin | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:47 | + 25:39 |
11. | Chodůr Kristián | TZL | C | SKOB Zlín | 51:20 | + 30:12 |
12. | Zapletalová Anna | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 51:42 | + 30:34 |
13. | Dušková Michaela | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 51:44 | + 30:36 |
14. | Sadílková Markéta | C | 55:11 | + 34:03 | ||
15. | Kindl Fabian | UOLXXXX | C | SOB Olomouc | 55:28 | + 34:20 |
16. | Hubáček Adam | HDR | C | 58:23 | + 37:15 | |
17. | Začal Vilém | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 61:57 | + 40:49 |
18. | Štrajt Jakub | UOL2000 | C | SOB Olomouc | 80:53 | + 59:45 |
Rochovanský František | 0110002 | C | 011-Magnus Orienteering host | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Martin | C | 43:36 | |||
2. | Zapletal Lukáš | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 43:53 | + 0:17 |
3. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:13 | + 5:37 |
4. | Rochovanská Markéta | 0100001 | C | Magnus Orienteering host | 52:28 | + 8:52 |
5. | Kutá Alena | UOL8151 | C | SOB Olomouc | 57:12 | + 13:36 |
6. | Buráňová Hana | 0010002 | C | NER - BzB - Buráňovi | 60:45 | + 17:09 |
7. | Chmelařová Blanka | 0130001 | C | Xyz | 64:54 | + 21:18 |
8. | Soukup Tomáš | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:57 | + 23:21 |
9. | Sekanina Marek | ASU1010 | C | Magnus Orienteering | 68:30 | + 24:54 |
10. | Zemánková Vladimíra | 0020001 | C | RK Blansko | 69:34 | + 25:58 |
11. | Pospíšilová Karla | SSU8052 | C | SK Severka Šumperk | 70:54 | + 27:18 |
12. | Pánková Jitka | SSU7850 | C | SK Severka Šumperk | 72:54 | + 29:18 |
13. | Dvořáková Martina | RBK7253 | C | SK Radioklub Blansko | 76:55 | + 33:19 |
14. | Hrbáčková Karla | LCE8152 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:47 | + 39:11 |
15. | Kubíčková Eva | VIC7950 | C | OB Vizovice | 83:28 | + 39:52 |
16. | Svobodová Marie | 0040001 | C | SvoboTeam | 85:09 | + 41:33 |
17. | Kousalová Jitka | 0070001 | C | neevidován | 86:46 | + 43:10 |
18. | Struhařová Kateřina | TZL8054 | C | SKOB Zlín | 108:56 | + 65:20 |
19. | Rozmánek Tadeáš | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 122:43 | + 79:07 |
20. | Novotná Ilona | HLV | C | KČT - OB Holešov | 146:26 | + 102:50 |
Trubelík Ivan | LCE9702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |