Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rochovanská Eliška | ASU1456 | C | Magnus Orienteering | 11:04 | |
2. | Rochovanská Štěpánka | ASU1457 | C | Magnus Orienteering | 11:29 | + 0:25 |
3. | Soběslavská Anna Marie | PBM1351 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 13:00 | + 1:56 |
4. | Mikušová Kateřina | PTE1350 | C | TJ Sokol Ptení | 13:59 | + 2:55 |
5. | Kroutilová Eliška | TBM1361 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:22 | + 3:18 |
6. | Markevičová Ela | KON | C | KOB Konice | 15:29 | + 4:25 |
7. | Křížová Ema | ZBM1358 | C | SK Brno Žabovřesky | 15:48 | + 4:44 |
8. | Šaňáková Anna | UOL1351 | C | SOB Olomouc | 31:50 | + 20:46 |
Paulíčková Veronika | UOL1450 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:40 | |
2. | Tomíčková Ivana | TBM1364 | B | KOS TJ Tesla Brno | 15:44 | + 0:04 |
3. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | 15:47 | + 0:07 |
4. | Malá Lucie | TBM1165 | B | KOS TJ Tesla Brno | 15:49 | + 0:09 |
5. | Ryglová Beáta | TBM1158 | B | KOS TJ Tesla Brno | 16:53 | + 1:13 |
6. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 16:55 | + 1:15 |
7. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:51 | + 2:11 |
8. | Tomešová Evelína | DKP1168 | B | Oddíl OB Kotlářka | 18:16 | + 2:36 |
9. | Kopecká Eliška | SSU1252 | C | SK Severka Šumperk | 22:26 | + 6:46 |
10. | Fleissigová Kateřina | 0160002 | C | Rychtářov | 22:42 | + 7:02 |
11. | Hladká Anežka | PBM1157 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 30:54 | + 15:14 |
12. | Slováková Anna | C | 32:51 | + 17:11 | ||
13. | Fráňová Anežka | 0190002 | C | Horka nad Moravou | 43:34 | + 27:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | B | SOB Olomouc | 20:41 | |
2. | Kranzler Stella Marie | SSU0950 | C | SK Severka Šumperk | 23:43 | + 3:02 |
3. | Tomanková Alice | KSU0959 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:28 | + 3:47 |
4. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 25:06 | + 4:25 |
5. | Soldánová Pavlína | JPV0999 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 25:14 | + 4:33 |
6. | Jágrová Zuzana | RBK1051 | B | SK Radioklub Blansko | 25:42 | + 5:01 |
7. | Václavková Amálie | KON1079 | B | KOB Konice | 25:47 | + 5:06 |
8. | Hýblová Eliška | JPV0952 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 25:53 | + 5:12 |
9. | Francová Hedvika | TBM1079 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:13 | + 6:32 |
10. | Pavelková Eva | KSU1099 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:34 | + 6:53 |
11. | Tomíčková Eliška | TBM1054 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:40 | + 7:59 |
12. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:00 | + 8:19 |
13. | Tomášková Anna | STE1051 | B | SK SKI-OB Šternberk | 29:32 | + 8:51 |
14. | Bašeová Jolana | ZBM1051 | B | SK Brno Žabovřesky | 29:41 | + 9:00 |
15. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 31:00 | + 10:19 |
16. | Fialová Andrea | KON1061 | B | KOB Konice | 31:24 | + 10:43 |
17. | Zapletalová Anna | KON0979 | C | KOB Konice | 31:38 | + 10:57 |
18. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:47 | + 11:06 |
19. | Kadlecová Jolana | BBM1052 | C | BETA URSUS Rosice | 32:17 | + 11:36 |
20. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:29 | + 12:48 |
21. | Křížová Amálie | UOL0953 | C | SOB Olomouc | 36:59 | + 16:18 |
22. | Lýsková Terezie | UOL0952 | C | SOB Olomouc | 41:38 | + 20:57 |
23. | Ježková Žaneta | PLU1055 | C | TJ SOKOL Plumlov | 54:40 | + 33:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | A | KOS TJ Tesla Brno | 24:56 | |
2. | Ryglová Adéla | TBM0857 | A | KOS TJ Tesla Brno | 25:06 | + 0:10 |
3. | Skřivanková Anna | TBM0853 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:41 | + 2:45 |
4. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 27:50 | + 2:54 |
5. | Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | 29:29 | + 4:33 |
6. | Polcrová Karolína | JPV0754 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 29:44 | + 4:48 |
7. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:52 | + 4:56 |
8. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 30:40 | + 5:44 |
9. | Dvořáková Ema | KON0777 | B | KOB Konice | 31:00 | + 6:04 |
10. | Burdová Hana | STE0852 | B | SK SKI-OB Šternberk | 31:45 | + 6:49 |
11. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 38:29 | + 13:33 |
12. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 41:07 | + 16:11 |
13. | Hiklová Eva | ZBM0755 | B | SK Brno Žabovřesky | 42:49 | + 17:53 |
Vavrdová Karolína | PTE0880 | B | TJ Sokol Ptení | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burdová Helena | UOL0656 | A | SOB Olomouc | 38:28 | |
2. | Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 39:23 | + 0:55 |
3. | Richtrová Ema | SSU0753 | C | SK Severka Šumperk | 41:15 | + 2:47 |
4. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | A | SK Severka Šumperk | 41:40 | + 3:12 |
5. | Šaňáková Marie | UOL0651 | A | SOB Olomouc | 42:10 | + 3:42 |
6. | Přikrylová Jana | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 43:46 | + 5:18 |
7. | Juřinová Adéla | KSU0650 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:45 | + 7:17 |
8. | Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 48:04 | + 9:36 |
9. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 50:45 | + 12:17 |
10. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 53:53 | + 15:25 |
11. | Reichlová Anežka | PLU0651 | C | TJ SOKOL Plumlov | 64:22 | + 25:54 |
12. | Ryšavá Viktorie | TBM0760 | B | KOS TJ Tesla Brno | 66:36 | + 28:08 |
Jílková Pavla | UOL0753 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | R | SK Brno Žabovřesky | 34:12 | 7792 | |
2. | Jílková Lenka | UOL0654 | A | SOB Olomouc | 37:32 | + 3:20 | 7167 |
3. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | R | SK Brno Žabovřesky | 41:58 | + 7:46 | 6337 |
4. | Fedrová Anežka | RBK0853 | A | SK Radioklub Blansko | 42:46 | + 8:34 | 6187 |
5. | Bořánková Karolína | KAM9550 | C | OK Kamenice | 43:00 | + 8:48 | 6144 |
6. | Krajíčková Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 43:42 | + 9:30 | 6012 |
7. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 45:54 | + 11:42 | 5600 |
8. | Jágrová Aneta | RBK0951 | A | SK Radioklub Blansko | 46:33 | + 12:21 | 5479 |
9. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 46:43 | + 12:31 | 5447 |
10. | La Carbonara Hana | TBM7652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:20 | + 13:08 | 5332 |
11. | Vlachová Eliška | STE9572 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:19 | + 14:07 | 5148 |
12. | Růžičková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 56:35 | + 22:23 | 3599 |
13. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 60:33 | + 26:21 | 2856 |
14. | Adamová Eva | ZBM8772 | C | SK Brno Žabovřesky | 67:42 | + 33:30 | 1517 |
15. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 67:49 | + 33:37 | 1495 |
Tkachenko Anzhela | ZBM9863 | C | SK Brno Žabovřesky | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomíčková Dana | TBM8062 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:08 | |
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:44 | + 1:36 |
3. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 37:14 | + 2:06 |
4. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:18 | + 6:10 |
5. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:37 | + 6:29 |
6. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Brno Žabovřesky | 43:07 | + 7:59 |
7. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:29 | + 9:21 |
8. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 44:50 | + 9:42 |
9. | Klajblová Kristýna | 0130001 | C | ArkaRox | 45:08 | + 10:00 |
10. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 45:10 | + 10:02 |
11. | Drábková Kateřina | HLV8451 | C | KČT - OB Holešov | 45:11 | + 10:03 |
12. | Bártová Petra | RBK8252 | C | SK Radioklub Blansko | 45:18 | + 10:10 |
13. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:20 | + 10:12 |
14. | Fleissigová Eva | 0160001 | C | Rychtářov | 45:27 | + 10:19 |
15. | Lorencová Linda | PLU7676 | C | TJ SOKOL Plumlov | 47:46 | + 12:38 |
16. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:47 | + 12:39 |
17. | Sladká Magdalena | PBM8450 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 47:48 | + 12:40 |
18. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 49:48 | + 14:40 |
19. | Mikušová Ivana | PTE8365 | C | TJ Sokol Ptení | 52:41 | + 17:33 |
20. | Eliášková Hana | LBM8051 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 55:32 | + 20:24 |
21. | Třísková Eva | PTE8050 | C | TJ Sokol Ptení | 55:52 | + 20:44 |
22. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 56:08 | + 21:00 |
23. | Kroutilová Eva | TBM7861 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:20 | + 23:12 |
24. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 59:16 | + 24:08 |
25. | Soběslavská Vendula | PBM8051 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 65:03 | + 29:55 |
26. | Povýšilová Petra | PLU7950 | C | TJ SOKOL Plumlov | 81:06 | + 45:58 |
27. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 89:33 | + 54:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:44 | |
2. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 40:33 | + 0:49 |
3. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:09 | + 1:25 |
4. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | C | KOB START Blansko | 41:56 | + 2:12 |
5. | Kašparová Ivana | JPV6951 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:02 | + 2:18 |
6. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 43:05 | + 3:21 |
7. | Lvovská Leni | 0120001 | C | 911 | 44:45 | + 5:01 |
8. | Hašková Eva | VPM7352 | C | KOS Slavia Plzeň | 45:47 | + 6:03 |
9. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:13 | + 6:29 |
10. | Ženčáková Marie | 0100002 | C | ASPV OA | 48:21 | + 8:37 |
11. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 48:31 | + 8:47 |
12. | Čelechovská Zora | UBM7451 | C | MENISKOS Brno | 49:51 | + 10:07 |
13. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:33 | + 10:49 |
14. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Brno Žabovřesky | 50:34 | + 10:50 |
15. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 51:29 | + 11:45 |
16. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:18 | + 12:34 |
17. | Vidmuchová Martina | JPV7171 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:25 | + 12:41 |
18. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:03 | + 13:19 |
19. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 54:22 | + 14:38 |
20. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:01 | + 15:17 |
21. | Václavková Petra | ZBM7553 | C | SK Brno Žabovřesky | 55:23 | + 15:39 |
22. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 56:00 | + 16:16 |
23. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 57:00 | + 17:16 |
24. | Glonková Martina | STE7450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:58 | + 18:14 |
25. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 59:15 | + 19:31 |
26. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | C | Magnus Orienteering | 61:19 | + 21:35 |
27. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:25 | + 22:41 |
28. | Jordanová Blanka | VBM6851 | C | VSK Mendelu Brno | 64:24 | + 24:40 |
29. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 65:31 | + 25:47 |
30. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 65:34 | + 25:50 |
31. | Unčovská Martina | 0050002 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 66:19 | + 26:35 |
32. | Dedková Iveta | JPV7853 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:50 | + 27:06 |
33. | Balvanová Martina | JPV7777 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 69:35 | + 29:51 |
34. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 70:22 | + 30:38 |
Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 35:35 | |
2. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:06 | + 5:31 |
3. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Brno Žabovřesky | 41:07 | + 5:32 |
4. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:50 | + 6:15 |
5. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 48:44 | + 13:09 |
6. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:07 | + 16:32 |
7. | Janošíková Jaroslava | OOL5850 | C | SK Haná orienteering | 55:12 | + 19:37 |
8. | Rozehnalová Karla | JPV6750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 77:48 | + 42:13 |
9. | Gebauerová Jana | SSU6450 | C | SK Severka Šumperk | 83:32 | + 47:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:51 | |
2. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 40:45 | + 5:54 |
3. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:43 | + 16:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháček Jan | UOL1301 | C | SOB Olomouc | 10:55 | |
2. | Tempír Jáchym | UOL1300 | C | SOB Olomouc | 11:55 | + 1:00 |
3. | Krejčí Viktor | UOL1402 | C | SOB Olomouc | 12:33 | + 1:38 |
4. | Kindl Oskar | UOL1401 | C | SOB Olomouc | 12:34 | + 1:39 |
5. | Vala Karel | ASU1300 | C | Magnus Orienteering | 13:38 | + 2:43 |
6. | Kocourek Vít | ZBM1405 | C | SK Brno Žabovřesky | 14:04 | + 3:09 |
7. | Bouzek David | SVS1300 | C | Orientklub Vsetín | 17:18 | + 6:23 |
8. | Ježek Oliver | PLU1301 | C | TJ SOKOL Plumlov | 18:46 | + 7:51 |
9. | Jiráček Ondřej | STE1401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:20 | + 8:25 |
10. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 22:20 | + 11:25 |
11. | Tříska Jakub | PTE1300 | C | TJ Sokol Ptení | 23:00 | + 12:05 |
Gebauer Jan | SSU1400 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:36 | |
2. | Pospíšil Jáchym | PTE1111 | B | TJ Sokol Ptení | 15:33 | + 1:57 |
3. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 15:41 | + 2:05 |
4. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 16:09 | + 2:33 |
5. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 16:21 | + 2:45 |
6. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:02 | + 4:26 |
7. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 18:10 | + 4:34 |
8. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 18:18 | + 4:42 |
9. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 19:13 | + 5:37 |
10. | Lexman Martin | ASU1212 | C | Magnus Orienteering | 21:29 | + 7:53 |
11. | Eliášek Jakub | LBM1101 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 22:49 | + 9:13 |
12. | Hedrich Jan | SSU1101 | C | SK Severka Šumperk | 28:35 | + 14:59 |
13. | Skřivanek František | TBM1108 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:50 | + 16:14 |
14. | Reichl Vojtěch | PLU1203 | C | TJ SOKOL Plumlov | 32:59 | + 19:23 |
15. | Hain Jan | TUR1222 | C | OOB TJ Turnov | 33:18 | + 19:42 |
16. | Písek Ondra | KON13XX | C | KOB Konice | 36:55 | + 23:19 |
MS | Novák Filip | KON10XX | C | KOB Konice | 31:10 | + 17:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heiser Matěj | SSU0900 | B | SK Severka Šumperk | 24:11 | |
2. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 25:07 | + 0:56 |
3. | Bárta Ladislav | RBK1101 | B | SK Radioklub Blansko | 25:44 | + 1:33 |
4. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 26:11 | + 2:00 |
5. | Václavek Petr | ZBM0916 | B | SK Brno Žabovřesky | 26:17 | + 2:06 |
6. | Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 27:14 | + 3:03 |
7. | Turek Josef | SSU0904 | C | SK Severka Šumperk | 27:50 | + 3:39 |
8. | Svoboda Jakub | PBM0901 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 28:15 | + 4:04 |
9. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 28:45 | + 4:34 |
10. | Svoboda Adam | PBM1001 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 30:01 | + 5:50 |
11. | Richtr František | SSU0903 | C | SK Severka Šumperk | 32:45 | + 8:34 |
12. | Mikula Marek | TBM0902 | B | KOS TJ Tesla Brno | 37:01 | + 12:50 |
13. | Široký Jakub | BBM1000 | C | BETA URSUS Rosice | 43:05 | + 18:54 |
14. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:58 | + 23:47 |
15. | Foret Dominik | SSU1004 | C | SK Severka Šumperk | 51:07 | + 26:56 |
16. | Reichl Martin | PLU0904 | C | TJ SOKOL Plumlov | 65:15 | + 41:04 |
17. | Tempír Lukáš | UOL1001 | C | SOB Olomouc | 73:13 | + 49:02 |
18. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:14 | + 50:03 |
Matoušek Jan | STE0909 | A | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Hikl Martin | ZBM1104 | B | SK Brno Žabovřesky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miča Jan | KSU0701 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:28 | |
2. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 28:05 | + 1:37 |
3. | Malý Matyáš | TBM0910 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:36 | + 2:08 |
4. | Franc Kryštof | TBM0817 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:53 | + 7:25 |
5. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:03 | + 7:35 |
6. | Pánek Ondřej | SSU0702 | C | SK Severka Šumperk | 34:14 | + 7:46 |
7. | Lipenský Matouš | KON0830 | B | KOB Konice | 36:52 | + 10:24 |
8. | Eliášek Patrik | ZBM0814 | B | SK Brno Žabovřesky | 40:00 | + 13:32 |
9. | Kroutil Jošt | TBM0712 | B | KOS TJ Tesla Brno | 40:11 | + 13:43 |
10. | Kolář Jan | UOL0806 | C | SOB Olomouc | 44:48 | + 18:20 |
11. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 49:50 | + 23:22 |
12. | Robenek Jiří | UOL0701 | C | SOB Olomouc | 51:08 | + 24:40 |
13. | Dohnal Jan | STE0813 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:27 | + 27:59 |
14. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:22 | + 32:54 |
15. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 87:53 | + 61:25 |
16. | Hedrich Miroslav | SSU0705 | C | SK Severka Šumperk | 132:28 | + 106:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:18 | |
2. | Toman Matěj | ZBM0919 | B | SK Brno Žabovřesky | 48:04 | + 2:46 |
3. | Kycl Michal | LBM0500 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 49:06 | + 3:48 |
4. | Valnoha David | ZBM0514 | C | SK Brno Žabovřesky | 62:04 | + 16:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 36:50 | 7838 | |
2. | Beneš Jindřich | SSU0400 | A | SK Severka Šumperk | 37:55 | + 1:05 | 7620 |
3. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 38:55 | + 2:05 | 7419 |
4. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:39 | + 3:49 | 7070 |
5. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:52 | + 4:02 | 7026 |
6. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 43:01 | + 6:11 | 6594 |
7. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:33 | + 6:43 | 6486 |
8. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:05 | + 7:15 | 6379 |
9. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB ALFA Brno | 44:11 | + 7:21 | 6359 |
10. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 44:34 | + 7:44 | 6282 |
11. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:37 | + 7:47 | 6272 |
12. | Jašek Petr | STE7601 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:17 | + 8:27 | 6137 |
13. | Štorek Jan | JPV0505 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 46:53 | + 10:03 | 5815 |
14. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:01 | + 10:11 | 5789 |
15. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 47:05 | + 10:15 | 5775 |
16. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 47:46 | + 10:56 | 5638 |
17. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 49:10 | + 12:20 | 5356 |
18. | Sajal Martin | SLP7803 | C | OOB Slavia Praha | 49:40 | + 12:50 | 5255 |
19. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 49:54 | + 13:04 | 5208 |
20. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:09 | + 13:19 | 5158 |
21. | Janeček Jáchym | UOL0700 | A | SOB Olomouc | 50:36 | + 13:46 | 5067 |
22. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:55 | + 14:05 | 5004 |
23. | Bouška Tomáš | ABM9205 | C | KOB ALFA Brno | 51:58 | + 15:08 | 4792 |
24. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 52:32 | + 15:42 | 4678 |
25. | Travnicek Jan | PLU7501 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:11 | + 16:21 | 4547 |
26. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 53:42 | + 16:52 | 4444 |
27. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 53:46 | + 16:56 | 4430 |
28. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:46 | + 18:56 | 4028 |
29. | Unčovský Jakub | 0050003 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 56:02 | + 19:12 | |
30. | Kasal Vít | PBM7540 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 57:11 | + 20:21 | 3742 |
31. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 57:31 | + 20:41 | 3675 |
32. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 58:51 | + 22:01 | 3407 |
33. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB START Blansko | 59:39 | + 22:49 | 3246 |
34. | Žemlík Boleslav | 0010001 | C | BKG | 60:42 | + 23:52 | |
35. | Zelený Vladan | PBM0405 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 66:55 | + 30:05 | 1783 |
36. | Vostrejš Pavel | 0070001 | C | Tchýniny jazyky | 67:01 | + 30:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbíral Robert | UOL8000 | C | SOB Olomouc | 41:24 | |
2. | Ježek Tomáš | PLU8419 | C | TJ SOKOL Plumlov | 42:18 | + 0:54 |
3. | Hubáček Ondřej | JPV8303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:41 | + 1:17 |
4. | Schmid Vladimír | ADA8701 | C | OOB Spartak Adamov | 43:58 | + 2:34 |
5. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 44:25 | + 3:01 |
6. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:42 | + 3:18 |
7. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 47:24 | + 6:00 |
8. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 48:25 | + 7:01 |
9. | Mikuš Oldřich | PTE8204 | C | TJ Sokol Ptení | 50:27 | + 9:03 |
10. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:39 | + 10:15 |
11. | Kindl Miroslav | UOL7902 | C | SOB Olomouc | 51:40 | + 10:16 |
12. | Tomíček Oldřich | TBM7903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:49 | + 10:25 |
13. | Ženčák Jaroslav | 0100001 | C | ASPV OA | 52:43 | + 11:19 |
14. | Zelený Pavel | ZBM7302 | C | SK Brno Žabovřesky | 54:03 | + 12:39 |
15. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:04 | + 16:40 |
16. | Bednář Jan | UOL | C | SOB Olomouc | 58:52 | + 17:28 |
17. | Bárta Ladislav | RBK7802 | C | SK Radioklub Blansko | 59:16 | + 17:52 |
18. | Tempír Tomáš | UOL7702 | C | SOB Olomouc | 59:17 | + 17:53 |
19. | Dokoupil Zbyněk | VBM8206 | C | VSK Mendelu Brno | 60:04 | + 18:40 |
20. | Baše Tomáš | ZBM7402 | C | SK Brno Žabovřesky | 62:01 | + 20:37 |
21. | Lutera Michal | PLU8101 | C | TJ SOKOL Plumlov | 62:46 | + 21:22 |
22. | Lýsek Martin | UOL7903 | C | SOB Olomouc | 64:19 | + 22:55 |
23. | Rochovanský František | ASU8400 | C | Magnus Orienteering | 64:28 | + 23:04 |
24. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 65:57 | + 24:33 |
25. | Gebauer Lubomír | SSU8300 | C | SK Severka Šumperk | 79:13 | + 37:49 |
26. | Polách David | ZBM8003 | C | SK Brno Žabovřesky | 79:48 | + 38:24 |
27. | Nechvátal Lukáš | 0130002 | C | ArkaRox | 80:33 | + 39:09 |
28. | Cikánek Ondřej | KON | C | KOB Konice | 91:29 | + 50:05 |
29. | Rudolf Tomáš | PBM8402 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 92:24 | + 51:00 |
Růžička Tomáš | VBM8406 | C | VSK Mendelu Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Jan | ZBM7205 | C | SK Brno Žabovřesky | 33:46 | |
2. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:06 | + 0:20 |
3. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 34:37 | + 0:51 |
4. | Hain Jan | SJC7502 | C | Sportcentrum Jičín | 37:12 | + 3:26 |
5. | Sadílek Ondřej | OTK7300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 37:31 | + 3:45 |
6. | Kyncl Tomáš | ZBM7201 | C | SK Brno Žabovřesky | 39:50 | + 6:04 |
7. | Janeček Jiří | CEL6827 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 41:48 | + 8:02 |
8. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 42:24 | + 8:38 |
9. | Sadil Milan | MFP7500 | C | Matfyz Praha | 43:32 | + 9:46 |
10. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:26 | + 10:40 |
11. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 45:06 | + 11:20 |
12. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:17 | + 11:31 |
13. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 45:33 | + 11:47 |
14. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:47 | + 12:01 |
15. | Svoboda Ladislav | PBM7523 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 48:08 | + 14:22 |
16. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 48:20 | + 14:34 |
17. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 48:52 | + 15:06 |
18. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 49:33 | + 15:47 |
19. | Pinkava Roman | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:47 | + 16:01 |
20. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB ALFA Brno | 50:49 | + 17:03 |
21. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 50:53 | + 17:07 |
22. | Křupka Tomáš | KON7717 | C | KOB Konice | 52:07 | + 18:21 |
23. | Toman Ondřej | LBM7517 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 55:04 | + 21:18 |
24. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:52 | + 22:06 |
25. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:11 | + 22:25 |
26. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:38 | + 23:52 |
27. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:54 | + 25:08 |
28. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 59:41 | + 25:55 |
29. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:07 | + 27:21 |
30. | Hladký David | PBM7514 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 61:54 | + 28:08 |
31. | Krejčí Petr | UOL7801 | C | SOB Olomouc | 62:04 | + 28:18 |
32. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | C | KOB START Blansko | 63:21 | + 29:35 |
33. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:36 | + 30:50 |
34. | Novotný Petr | 0080001 | C | DUKLA Blansko | 65:16 | + 31:30 |
35. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:03 | + 32:17 |
36. | Kycl Miroslav | LBM7100 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 66:06 | + 32:20 |
37. | Škrabal Milan | KON7521 | C | KOB Konice | 66:30 | + 32:44 |
38. | Unčovský Marek | 0050001 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 70:09 | + 36:23 |
39. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:57 | + 43:11 |
40. | Koukal Pavel | 0060001 | C | OS SK Prostějov | 89:53 | + 56:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:15 | |
2. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 39:04 | + 5:49 |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 41:24 | + 8:09 |
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:11 | + 10:56 |
5. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:26 | + 12:11 |
6. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 46:00 | + 12:45 |
7. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:33 | + 14:18 |
8. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:04 | + 15:49 |
9. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 50:48 | + 17:33 |
10. | Jaroš Vojtěch | JPV5706 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:09 | + 17:54 |
11. | Buřt Vladimír | SBK6301 | C | KOB START Blansko | 51:23 | + 18:08 |
12. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 54:10 | + 20:55 |
13. | Fuchs Vladimír | 0140001 | C | FV | 55:58 | + 22:43 |
14. | Peťovský Jan | SBK6201 | C | KOB START Blansko | 57:36 | + 24:21 |
15. | Uhmann Petr | TBM5103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:54 | + 24:39 |
16. | Czasch Petr | SBR6003 | C | SKOB Bruntál | 59:40 | + 26:25 |
17. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:16 | + 31:01 |
18. | Karásek Antonín | C | 75:19 | + 42:04 | ||
19. | Vostrejš Radek | 0070002 | C | Tchýniny jazyky | 94:55 | + 61:40 |
Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 33:22 | |
2. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:25 | + 4:03 |
3. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:43 | + 14:21 |
4. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 51:33 | + 18:11 |
5. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 51:41 | + 18:19 |
6. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 52:43 | + 19:21 |
7. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 55:22 | + 22:00 |
8. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 55:29 | + 22:07 |
9. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:48 | + 23:26 |
10. | Janošík Zdeněk | OOL5600 | C | SK Haná orienteering | 58:05 | + 24:43 |
11. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Rosice | 59:19 | + 25:57 |
12. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 61:45 | + 28:23 |
13. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 64:16 | + 30:54 |
14. | Truhlář Karel | ADA5111 | C | OOB Spartak Adamov | 65:37 | + 32:15 |
15. | Javůrek Antonín | 0040001 | C | OK Mezece 2 | 65:56 | + 32:34 |
Věžník Antonín | ADA5505 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimeš Frank | ASU1400 | C | Magnus Orienteering | 15:28 | |
2. | Hainová Eliška | TUR1456 | C | OOB TJ Turnov | 19:33 | + 4:05 |
3. | Tempír Vilém | UOL1601 | C | SOB Olomouc | 20:47 | + 5:19 |
4. | Rochovanská Julie | ASU1661 | C | Magnus Orienteering | 21:51 | + 6:23 |
5. | Komínek Vojtěch | KON1515 | C | KOB Konice | 22:33 | + 7:05 |
6. | Pánek Milan | SSU1600 | C | SK Severka Šumperk | 23:47 | + 8:19 |
7. | Bublová Matylda | UOL1550 | C | SOB Olomouc | 24:26 | + 8:58 |
Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Krejčí Julie | UOL1551 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 15:25 | |
2. | Dratvová Sára | STE1251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:37 | + 0:12 |
3. | Zahradníková Hana | STE1352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:48 | + 0:23 |
4. | Fráňová Linda | 0190001 | C | Horka nad Moravou | 17:56 | + 2:31 |
5. | Markevič František | KON | C | KOB Konice | 18:23 | + 2:58 |
6. | Vala Jakub | ASU1600 | C | Magnus Orienteering | 20:14 | + 4:49 |
7. | Opletalová Sára | KON | C | KOB Konice | 20:34 | + 5:09 |
8. | Kratochvílová Amálie | HOB1651 | C | SK OB Horní Benešov | 21:52 | + 6:27 |
9. | Jiráček Tomáš | STE1600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:07 | + 6:42 |
10. | Petřivalská Eliška | UOL1651 | C | SOB Olomouc | 22:18 | + 6:53 |
11. | Sajalová Michaela | SLP1650 | C | OOB Slavia Praha | 22:29 | + 7:04 |
12. | Kaiser Tímea | 0150001 | C | Neregistrovaní - Kaiser | 23:29 | + 8:04 |
13. | Petřivalská Anežka | UOL1650 | C | SOB Olomouc | 23:51 | + 8:26 |
14. | Otrusinová Tereza | 0200002 | C | OB Alojzov | 23:54 | + 8:29 |
15. | Hubáček Adam | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:23 | + 8:58 |
16. | Očenášková Adéla | C | 24:24 | + 8:59 | ||
17. | Koukal Matěj | JPV1501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 26:36 | + 11:11 |
18. | Bouzek Eduard | SVS | C | Orientklub Vsetín | 29:36 | + 14:11 |
19. | Krajíčková Karolína | KON | C | KOB Konice | 31:18 | + 15:53 |
20. | Dokoupilová Simona | VBM1553 | C | VSK Mendelu Brno | 32:00 | + 16:35 |
21. | Dokoupilová Lada | VBM1851 | C | VSK Mendelu Brno | 32:14 | + 16:49 |
22. | Fleissidová Hana | C | 35:46 | + 20:21 | ||
23. | Kindl Fabián | UOL | C | SOB Olomouc | 37:09 | + 21:44 |
24. | Czasch Lukáš | SBR1700 | C | SKOB Bruntál | 38:56 | + 23:31 |
25. | Konečná Emma | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:58 | + 23:33 |
26. | Hohnová Tereza | ASU1551 | C | Magnus Orienteering | 39:46 | + 24:21 |
27. | Gebauerová Tereza | SSU1650 | C | SK Severka Šumperk | 43:39 | + 28:14 |
28. | Otrusina Tomáš | 0200001 | C | OB Alojzov | 44:55 | + 29:30 |
29. | Petřivalský Matěj | OOL | C | SK Haná orienteering | 45:13 | + 29:48 |
30. | Cikánková Ema | KON | C | KOB Konice | 47:42 | + 32:17 |
Macháček Tomáš a David | C | DISK | ||||
Sladká Meda | PBM1851 | C | TJ Spartak 1. brněnská | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tříska Richard | PTE7447 | C | TJ Sokol Ptení | 18:45 | |
2. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | 19:38 | + 0:53 |
3. | Finstrlová Lucie | ZBM0651 | B | SK Brno Žabovřesky | 20:24 | + 1:39 |
4. | Zahradníková Michaela | C | 21:46 | + 3:01 | ||
5. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 21:59 | + 3:14 |
6. | Žemlík Daniel | 0010008 | C | BKG | 22:05 | + 3:20 |
7. | Horsák Jan | 0010005 | C | BKG | 23:04 | + 4:19 |
8. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:06 | + 6:21 |
9. | Obrtlík Václav | 0010003 | C | BKG | 25:36 | + 6:51 |
10. | Vraštil Jaroslav | UOL8600 | C | SOB Olomouc | 26:04 | + 7:19 |
11. | Francová Martina | C | 26:15 | + 7:30 | ||
12. | Burda Martin | NNN8211 | C | Neregistrovaní | 26:36 | + 7:51 |
13. | Slováková Jana | C | 26:45 | + 8:00 | ||
14. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:55 | + 8:10 |
15. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 27:35 | + 8:50 |
16. | Velešíková Monika | C | 27:46 | + 9:01 | ||
17. | Štefanová Markéta | 0010006 | C | BKG | 28:26 | + 9:41 |
18. | Fráňa Martin | 0190003 | C | Horka nad Moravou | 28:55 | + 10:10 |
19. | Pytelová Veronika | 0010002 | C | BKG | 29:26 | + 10:41 |
20. | Mikula Martin | C | 29:39 | + 10:54 | ||
21. | Chmelařová Blanka | 0030001 | C | Xyz | 31:01 | + 12:16 |
22. | Pánková Jitka | SSU7850 | C | SK Severka Šumperk | 31:07 | + 12:22 |
23. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SK OB Horní Benešov | 31:49 | + 13:04 |
24. | Rochovanská Markéta | 0210001 | C | ASU Magnus Orienteering | 31:59 | + 13:14 |
25. | Polcrová Anna | NNNYYYY | C | Neregistrovaní | 32:35 | + 13:50 |
26. | Mašláň Jiří | NNN | C | Neregistrovaní | 32:48 | + 14:03 |
27. | Pátková Eva | ASU8383 | C | Magnus Orienteering | 32:56 | + 14:11 |
28. | Vlachová Kateřina | KON9898 | C | KOB Konice | 33:11 | + 14:26 |
29. | Velešíková Markéta | C | 35:03 | + 16:18 | ||
30. | Horsáková Barbora | 0010004 | C | BKG | 35:31 | + 16:46 |
31. | Kavan Luboš | SKM6301 | C | KOB Směr Kroměříž | 35:51 | + 17:06 |
32. | Foretová Jitka | SSU7950 | C | SK Severka Šumperk | 36:36 | + 17:51 |
33. | Markevič Jan | KON | C | KOB Konice | 37:59 | + 19:14 |
34. | Burdová Olga | STE7651 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:05 | + 19:20 |
35. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SOB Olomouc | 39:00 | + 20:15 |
36. | šabatová Lenka | 0170001 | C | Závodní | 40:42 | + 21:57 |
37. | Košíková Jana | PBM8352 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 43:55 | + 25:10 |
38. | Štábl Adam | KSU0401 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:02 | + 26:17 |
39. | Očenášková Petra | C | 45:21 | + 26:36 | ||
40. | Spáčilová Veronika | 0010009 | C | BKG | 58:03 | + 39:18 |
41. | Janečková Moťková Jitka | UOL7151 | C | SOB Olomouc | 62:07 | + 43:22 |
42. | Pátek Richard | PBM7609 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 78:36 | + 59:51 |
Gebauerová Veronika | SSU | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Slovák Jan | C | DISK | ||||
Hala Miroslav | C | DISK | ||||
Stejskal Petr | 0010007 | C | BKG | DISK |