Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rochovanská Štěpánka | ASU1457 | C | Magnus Orienteering | 19:56 | |
2. | Rochovanská Eliška | ASU1456 | C | Magnus Orienteering | 25:17 | + 5:21 |
3. | Zapletalová Marie | PTE1351 | C | TJ Sokol Ptení | 30:16 | + 10:20 |
4. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 32:07 | + 12:11 |
5. | Vlčková Barbora | KSU1454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:50 | + 12:54 |
6. | Paulíčková Veronika | UOL1450 | C | SOB Olomouc | 34:12 | + 14:16 |
7. | Šaňáková Anna | UOL1351 | C | SOB Olomouc | 37:57 | + 18:01 |
8. | Mikušová Kateřina | PTE1350 | C | TJ Sokol Ptení | 42:12 | + 22:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 25:55 | |
2. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:39 | + 1:44 |
3. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | 27:49 | + 1:54 |
4. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:23 | + 3:28 |
5. | Dedková Monika | JPV1181 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:43 | + 9:48 |
6. | Michlová Barbora | SSU1251 | C | SK Severka Šumperk | 39:44 | + 13:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hýblová Eliška | JPV0952 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 27:59 | |
2. | Tomanková Alice | KSU0959 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:05 | + 1:06 |
3. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | A | SK SKI-OB Šternberk | 29:13 | + 1:14 |
4. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 29:22 | + 1:23 |
5. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | B | SOB Olomouc | 30:16 | + 2:17 |
6. | Tomášková Anna | STE1051 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:34 | + 2:35 |
7. | Malasková Linda | UOL1053 | B | SOB Olomouc | 32:08 | + 4:09 |
8. | Pavelková Eva | KSU1099 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:56 | + 4:57 |
9. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 32:59 | + 5:00 |
10. | Křížová Amálie | UOL0953 | C | SOB Olomouc | 34:56 | + 6:57 |
11. | Václavková Amálie | KON1079 | B | KOB Konice | 35:45 | + 7:46 |
12. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:56 | + 9:57 |
13. | Zapletalová Anna | KON0979 | C | KOB Konice | 42:39 | + 14:40 |
14. | Gottwaldová Anna | JPV0950 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:40 | + 23:41 |
15. | Kvášová Kateřina | UOL1051 | C | SOB Olomouc | 52:04 | + 24:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | A | SK Severka Šumperk | 37:39 | |
2. | Dvořáková Ema | KON0777 | B | KOB Konice | 40:08 | + 2:29 |
3. | Polcrová Karolína | JPV0754 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:08 | + 3:29 |
4. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 44:08 | + 6:29 |
5. | Richtrová Ema | SSU0753 | C | SK Severka Šumperk | 45:40 | + 8:01 |
6. | Burdová Hana | STE0852 | B | SK SKI-OB Šternberk | 48:22 | + 10:43 |
7. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:24 | + 10:45 |
8. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 49:06 | + 11:27 |
9. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:17 | + 11:38 |
10. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | B | TJ Sokol Ptení | 55:42 | + 18:03 |
11. | Chammas Viktoria | JPV0762 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 59:28 | + 21:49 |
12. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 60:51 | + 23:12 |
13. | Dedková Zdena | JPV0752 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:29 | + 28:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 57:18 | |
2. | Juřinová Adéla | KSU0650 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:45 | + 0:27 |
3. | Přikrylová Jana | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 63:03 | + 5:45 |
4. | Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 64:06 | + 6:48 |
5. | Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 69:28 | + 12:10 |
6. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 88:17 | + 30:59 |
7. | Reichlová Anežka | PLU0651 | C | TJ SOKOL Plumlov | 102:27 | + 45:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Lenka | UOL0654 | A | SOB Olomouc | 65:13 | 3095 | |
2. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 74:14 | + 9:01 | 2734 |
3. | Burdová Helena | UOL0656 | A | SOB Olomouc | 74:30 | + 9:17 | 2724 |
4. | Jílková Pavla | UOL0753 | C | SOB Olomouc | 83:07 | + 17:54 | 2379 |
5. | Lubrichová Veronika | PLU0453 | B | TJ SOKOL Plumlov | 105:35 | + 40:22 | 1481 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:35 | |
2. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:58 | + 1:23 |
3. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:59 | + 2:24 |
4. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:07 | + 3:32 |
5. | Hrouzová Bětka | KRN8383 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:38 | + 4:03 |
6. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:06 | + 5:31 |
7. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 45:21 | + 5:46 |
8. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 46:27 | + 6:52 |
9. | Pavlicová Anna | KUB7360 | C | KUB Koala Uherský Brod | 46:35 | + 7:00 |
10. | Zapletalová Kamila | KON7979 | C | KOB Konice | 47:29 | + 7:54 |
11. | Václavková Lenka | KON8155 | C | KOB Konice | 51:52 | + 12:17 |
12. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:54 | + 12:19 |
13. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 52:07 | + 12:32 |
14. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 52:45 | + 13:10 |
15. | Eliášková Hana | LBM8051 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:55 | + 15:20 |
16. | Mikušová Ivana | PTE8365 | C | TJ Sokol Ptení | 55:18 | + 15:43 |
17. | Mesiarkinová Kamila | ZBM8282 | C | SK Brno Žabovřesky | 56:46 | + 17:11 |
18. | Klajblová Kristýna | 140002 | ArkaRox | 57:36 | + 18:01 | |
19. | Tomášková Petra | STE8250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:25 | + 22:50 |
20. | Chammas Jana | JPV8388 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 67:12 | + 27:37 |
21. | Povýšilová Petra | PLU7950 | C | TJ SOKOL Plumlov | 71:09 | + 31:34 |
Svobodová Lucie | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 41:37 | |
2. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 43:15 | + 1:38 |
3. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 43:26 | + 1:49 |
4. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 45:39 | + 4:02 |
5. | Svačinková Jitka | TVR7750 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 46:18 | + 4:41 |
6. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:38 | + 8:01 |
7. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 49:42 | + 8:05 |
8. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Rosice | 49:43 | + 8:06 |
9. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:11 | + 8:34 |
10. | Varhaníčková Jana Varhaníčková | 120001 | NER - Varhaníčková | 50:31 | + 8:54 | |
11. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 52:57 | + 11:20 |
12. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 52:59 | + 11:22 |
13. | Ženčáková Marie | 110002 | ASPV OA | 53:24 | + 11:47 | |
14. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 54:45 | + 13:08 |
15. | Hanousková Michaela | KON7474 | C | KOB Konice | 55:26 | + 13:49 |
16. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 56:31 | + 14:54 |
17. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:23 | + 17:46 |
18. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:33 | + 19:56 |
19. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 67:23 | + 25:46 |
20. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 74:39 | + 33:02 |
Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 47:11 | |
2. | Felklová Jarmila | 110004 | ASPV OA | 64:47 | + 17:36 | |
3. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:32 | + 29:21 |
4. | Gebauerová Jana | SSU6450 | C | SK Severka Šumperk | 80:33 | + 33:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:46 | |
2. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 69:25 | + 5:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 16:34 | |
2. | Pátek Šimon | ASU1414 | Magnus Orienteering | 18:16 | + 1:42 | |
3. | Pánek Milan | SSU1600 | C | SK Severka Šumperk | 18:39 | + 2:05 |
4. | Gottwald Petr | JPV1400 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:20 | + 4:46 |
5. | Chammas Maxim | JPV1313 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:45 | + 5:11 |
6. | Klimeš Frank | ASU1400 | Magnus Orienteering | 25:34 | + 9:00 | |
7. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 30:19 | + 13:45 |
8. | Kropáček Šimon | STE1400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:40 | + 15:06 |
9. | Rochovanská Julie | ASU1661 | Magnus Orienteering | 31:56 | + 15:22 | |
10. | Zapletal Josef | PTE1500 | C | TJ Sokol Ptení | 36:05 | + 19:31 |
11. | Krejčí Julie | UOL1551 | C | SOB Olomouc | 43:01 | + 26:27 |
12. | Tempír Vilém | UOL1601 | C | SOB Olomouc | 47:22 | + 30:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Viktor | UOL1402 | C | SOB Olomouc | 22:55 | |
2. | Macháček Jan | UOL1301 | C | SOB Olomouc | 25:31 | + 2:36 |
3. | Jiráček Ondřej | STE1401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:29 | + 7:34 |
4. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 31:17 | + 8:22 |
5. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:56 | + 13:01 |
6. | Bouzek David | SVS1300 | C | Orientklub Vsetín | 41:00 | + 18:05 |
Slouka Vojtěch | 30002 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lýsek Štěpán | UOL1203 | C | SOB Olomouc | 31:50 | |
2. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:58 | + 0:08 |
3. | Pospíšil Jáchym | PTE1111 | B | TJ Sokol Ptení | 33:30 | + 1:40 |
4. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 34:24 | + 2:34 |
5. | Hedrich Jan | SSU1101 | C | SK Severka Šumperk | 36:08 | + 4:18 |
6. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:33 | + 4:43 |
7. | Vlček Antonín | KSU1121 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:12 | + 5:22 |
8. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 38:13 | + 6:23 |
9. | Eliášek Jakub | LBM1101 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 40:53 | + 9:03 |
10. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 41:10 | + 9:20 |
11. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 42:08 | + 10:18 |
12. | Chammas Alex | JPV1111 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:15 | + 11:25 |
13. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 56:11 | + 24:21 |
14. | Reichl Vojtěch | PLU1203 | C | TJ SOKOL Plumlov | 65:05 | + 33:15 |
Hrouza Jan | KRN1300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heiser Matěj | SSU0900 | B | SK Severka Šumperk | 30:44 | |
2. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 34:04 | + 3:20 |
3. | Turek Josef | SSU0904 | C | SK Severka Šumperk | 35:04 | + 4:20 |
4. | Fanta Maxmilian | UOL0902 | C | SOB Olomouc | 35:33 | + 4:49 |
5. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 35:47 | + 5:03 |
6. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 41:42 | + 10:58 |
7. | Rozsíval Martin | KON1022 | B | KOB Konice | 43:09 | + 12:25 |
8. | Pospíšil Tomáš | SSU1006 | C | SK Severka Šumperk | 49:30 | + 18:46 |
9. | Dedek Martin | JPV0919 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:27 | + 25:43 |
10. | Tempír Lukáš | UOL1001 | C | SOB Olomouc | 65:28 | + 34:44 |
11. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 71:57 | + 41:13 |
12. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 85:01 | + 54:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipenský Matouš | KON0830 | B | KOB Konice | 42:02 | |
2. | Pánek Ondřej | SSU0702 | C | SK Severka Šumperk | 44:28 | + 2:26 |
3. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:28 | + 5:26 |
4. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 55:01 | + 12:59 |
5. | Eliášek Patrik | ZBM0814 | B | SK Brno Žabovřesky | 57:50 | + 15:48 |
6. | Tomášek Josef | STE0808 | B | SK SKI-OB Šternberk | 63:21 | + 21:19 |
7. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:46 | + 24:44 |
8. | Jurčík Jan | KSU0848 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:02 | + 37:00 |
9. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 79:30 | + 37:28 |
10. | Koukal Jakub | JPV0727 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 82:10 | + 40:08 |
11. | Robenek Jiří | UOL0701 | C | SOB Olomouc | 84:23 | + 42:21 |
12. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 106:41 | + 64:39 |
13. | Hedrich Miroslav | SSU0705 | C | SK Severka Šumperk | 116:59 | + 74:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:37 | |
2. | Štorek Jan | JPV0505 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 63:22 | + 1:45 |
3. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:53 | + 13:16 |
4. | Slavík Ondřej | TVR0500 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 83:15 | + 21:38 |
5. | Mička Jan | JPV0628 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 122:01 | + 60:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 64:08 | 7890 | |
2. | Beneš Jindřich | SSU0400 | A | SK Severka Šumperk | 65:16 | + 1:08 | 7765 |
3. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:35 | + 9:27 | 6843 |
4. | Jordán Alexandr | KSU0626 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:56 | + 13:48 | 6361 |
5. | Janeček Jáchym | UOL0700 | A | SOB Olomouc | 79:32 | + 15:24 | 6183 |
6. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:45 | + 15:37 | 6159 |
7. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 80:30 | + 16:22 | 6076 |
8. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 83:33 | + 19:25 | 5738 |
9. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 87:36 | + 23:28 | 5289 |
10. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 94:41 | + 30:33 | 4504 |
11. | Šrubař Michal | ZBM8607 | C | SK Brno Žabovřesky | 96:58 | + 32:50 | 4251 |
12. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 100:37 | + 36:29 | 3847 |
13. | Hladík Ladislav | OOL8804 | C | SK Haná orienteering | 104:30 | + 40:22 | 3416 |
14. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 112:42 | + 48:34 | 2507 |
15. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 120:29 | + 56:21 | 1645 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václavek Leoš | KON8216 | C | KOB Konice | 92:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jašek Petr | STE7601 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:12 | |
2. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 61:20 | + 4:08 |
3. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 63:25 | + 6:13 |
4. | Hašek Jakub | 100001 | Haskovi | 65:51 | + 8:39 | |
5. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 68:32 | + 11:20 |
6. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 72:49 | + 15:37 |
7. | Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 75:32 | + 18:20 |
8. | Ženčák Jaroslav | 110001 | ASPV OA | 76:10 | + 18:58 | |
9. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 76:51 | + 19:39 |
10. | Mikuš Oldřich | PTE8204 | C | TJ Sokol Ptení | 78:42 | + 21:30 |
11. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 84:39 | + 27:27 |
12. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 85:38 | + 28:26 |
13. | Vlček Jan | KSU8011 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:07 | + 28:55 |
14. | Pavlica Jiří | KUB7501 | C | KUB Koala Uherský Brod | 95:15 | + 38:03 |
15. | Rochovanský František | ASU8400 | C | Magnus Orienteering | 105:42 | + 48:30 |
16. | Nechvatal Lukas | 140001 | ArkaRox | 107:42 | + 50:30 | |
17. | Lýsek Martin | UOL7903 | C | SOB Olomouc | 107:57 | + 50:45 |
Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SK OB Horní Benešov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 42:34 | |
2. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 43:08 | + 0:34 |
3. | Sadílek Ondřej | OTK7300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:39 | + 4:05 |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 46:42 | + 4:08 |
5. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:41 | + 5:07 |
6. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Rosice | 48:56 | + 6:22 |
7. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 50:43 | + 8:09 |
8. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:34 | + 9:00 |
9. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 52:26 | + 9:52 |
10. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 52:47 | + 10:13 |
11. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 53:39 | + 11:05 |
12. | Janeček Jiří | CEL6827 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 55:17 | + 12:43 |
13. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 57:16 | + 14:42 |
14. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 57:48 | + 15:14 |
15. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:12 | + 15:38 |
16. | Malaska Lukáš | UOL7504 | C | SOB Olomouc | 58:51 | + 16:17 |
16. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:51 | + 16:17 |
18. | Huňka Karel | KON6919 | C | KOB Konice | 59:08 | + 16:34 |
19. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 59:22 | + 16:48 |
20. | Kropáček Ivo | STE7603 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:20 | + 18:46 |
20. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 61:20 | + 18:46 |
22. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 61:21 | + 18:47 |
23. | Toman Ondřej | LBM7517 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 62:03 | + 19:29 |
24. | Gentric Marc | STE6901 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:08 | + 21:34 |
25. | Heiser Kamil | SSU7301 | C | SK Severka Šumperk | 65:02 | + 22:28 |
26. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 65:46 | + 23:12 |
27. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:49 | + 26:15 |
28. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 73:38 | + 31:04 |
29. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:55 | + 31:21 |
30. | Holáň Radim | ZBM7541 | C | SK Brno Žabovřesky | 84:40 | + 42:06 |
Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:44 | |
2. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 36:49 | + 0:05 |
3. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 37:56 | + 1:12 |
4. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 42:06 | + 5:22 |
5. | Uvizl Ivan | STH5801 | C | SK Studenec | 43:16 | + 6:32 |
6. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 43:45 | + 7:01 |
7. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 44:42 | + 7:58 |
8. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 44:59 | + 8:15 |
9. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 46:50 | + 10:06 |
10. | Buráň Zdeněk | 60001 | NER - BzB - Buráňovi | 48:24 | + 11:40 | |
11. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:26 | + 12:42 |
12. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 53:39 | + 16:55 |
13. | Czasch Petr | SBR6003 | C | SKOB Bruntál | 61:53 | + 25:09 |
14. | Felkl Luděk | 110003 | ASPV OA | 64:50 | + 28:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 34:08 | |
2. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 40:05 | + 5:57 |
3. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:36 | + 10:28 |
4. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 46:14 | + 12:06 |
5. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 53:27 | + 19:19 |
6. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 53:48 | + 19:40 |
7. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 55:44 | + 21:36 |
8. | Janošík Zdeněk | OOL5600 | C | SK Haná orienteering | 59:40 | + 25:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 40:21 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 42:36 | + 2:15 |
3. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 49:10 | + 8:49 |
4. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 68:59 | + 28:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikušová Adéla | PTE1277 | C | TJ Sokol Ptení | 20:52 | |
2. | Koukal Matěj | JPV1501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:06 | + 0:14 |
3. | Jiráček Tomáš | STE1600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:27 | + 0:35 |
4. | Otrusina Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | 22:23 | + 1:31 | ||
5. | Otrusinová Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | 22:40 | + 1:48 | ||
6. | Hohnová Tereza | ASU1551 | Magnus Orienteering | 22:56 | + 2:04 | |
7. | Stoklasová Anežka | PLU1850 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:22 | + 6:30 |
8. | Hodačová Valerie | Oddíl OS SK Prostějov | 27:49 | + 6:57 | ||
9. | Bouzek Eduard | SVS1600 | Orientklub Vsetín | 27:51 | + 6:59 | |
10. | Kratochvílová Amálie | HOB1651 | C | SK OB Horní Benešov | 29:42 | + 8:50 |
11. | Očenášková Adéla | 30:02 | + 9:10 | |||
12. | Kunovská Klaudie | SKMXXXX | KOB Směr Kroměříž | 33:18 | + 12:26 | |
13. | Hrouzová Helena | KRN1650 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:15 | + 14:23 |
14. | Hašek Matěj | 100002 | Haskovi | 37:07 | + 16:15 | |
15. | Zapletalová Anna | TJ Sokol Ptení | 109:30 | + 88:38 | ||
Hohnová Danica | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zapletal Jaroslav | PTE8500 | C | TJ Sokol Ptení | 25:28 | |
2. | Čeřovská Adéla | KON8755 | C | KOB Konice | 27:22 | + 1:54 |
3. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:18 | + 5:50 |
4. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 31:36 | + 6:08 |
5. | Rozmánek Tadeáš | Oddíl OS SK Prostějov | 32:13 | + 6:45 | ||
6. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 32:24 | + 6:56 |
7. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 32:48 | + 7:20 |
8. | Burda Martin | 33:19 | + 7:51 | |||
9. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 35:16 | + 9:48 |
10. | Buráňová Hana | 60002 | NER - BzB - Buráňovi | 35:23 | + 9:55 | |
11. | Kropáčková Lucie | STE8050 | SK SKI-OB Šternberk | 36:02 | + 10:34 | |
12. | Pátková Eva | ASU8383 | Magnus Orienteering | 36:47 | + 11:19 | |
13. | Kutá Alena | UOL8151 | C | SOB Olomouc | 39:50 | + 14:22 |
14. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 40:11 | + 14:43 |
15. | Pospíšilová Karla | SSU8052 | C | SK Severka Šumperk | 40:37 | + 15:09 |
16. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 41:16 | + 15:48 |
17. | Fantová Lenka | 50001 | 42:42 | + 17:14 | ||
18. | Pánková Jitka | SSU7850 | C | SK Severka Šumperk | 42:52 | + 17:24 |
19. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 42:55 | + 17:27 |
20. | Chmelařová Blanka | 80001 | Xyz | 43:08 | + 17:40 | |
21. | Janeček Petr | UOL7301 | C | SOB Olomouc | 43:43 | + 18:15 |
22. | Polcrová Anna | Oddíl OS SK Prostějov | 44:16 | + 18:48 | ||
23. | Burdová Olga | STE7651 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:31 | + 19:03 |
24. | Janečková Moťková Jitka | UOL7151 | C | SOB Olomouc | 46:36 | + 21:08 |
25. | Labudík Milan | TVR6200 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 47:55 | + 22:27 |
26. | Hladká Věra | 48:15 | + 22:47 | |||
27. | Očenášková Petra | Žádný oddíl | 61:18 | + 35:50 | ||
28. | Reiskup Denis | 75:29 | + 50:01 | |||
29. | Suchánek Jan | 76:32 | + 51:04 |