Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Zíková Barbora | SKT1651 | C | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | DISK | ||
Páníková Emma | MLA1651 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koptová Jana | KRL1352 | C | Kometa Kralovice | 28:59 | |
2. | Pávková Anna | NEK1350 | C | Nejdek Orienteering | 38:15 | + 9:16 |
3. | Jedličková Alžběta | VPM1351 | KOS Slavia Plzeň | 38:54 | + 9:55 | |
4. | Hejnicová Karolína | BSO1351 | C | KOB Baník Sokolov | 53:53 | + 24:54 |
5. | Gelnerová Karolína | KRL1350 | C | Kometa Kralovice | 56:08 | + 27:09 |
6. | Povišerová Lucie | MLA1350 | C | MLOK Mariánské Lázně | 57:47 | + 28:48 |
7. | Mravcová Jasmína | KRL1354 | C | Kometa Kralovice | 79:45 | + 50:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodymová Anna | MLA1154 | B | MLOK Mariánské Lázně | 23:28 | |
2. | Houbová Eliška | KRL1152 | B | Kometa Kralovice | 23:49 | + 0:21 |
3. | Turková Klára | ONO1152 | C | SKOB Ostrov | 23:51 | + 0:23 |
4. | Prinzová Lada | MLA1150 | B | MLOK Mariánské Lázně | 26:00 | + 2:32 |
5. | Urbánková Lucie | ONO1150 | B | SKOB Ostrov | 26:30 | + 3:02 |
6. | Fišáková Leona | MLA1151 | C | MLOK Mariánské Lázně | 27:12 | + 3:44 |
7. | Benešová Marie | MLA1250 | C | MLOK Mariánské Lázně | 27:31 | + 4:03 |
8. | Andělová Viktorie | VPM1155 | B | KOS Slavia Plzeň | 29:41 | + 6:13 |
9. | Fryšová Zuzana | DCH1151 | C | Radioelektronika Cheb | 32:29 | + 9:01 |
10. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | C | Nejdek Orienteering | 37:54 | + 14:26 |
11. | Macáková Anežka | BSO1251 | C | KOB Baník Sokolov | 51:19 | + 27:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | B | KOS Slavia Plzeň | 27:17 | |
2. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | B | SKOB Ostrov | 29:46 | + 2:29 |
3. | Šafránková Eliška | LPM0953 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 31:45 | + 4:28 |
4. | Fryšová Žaneta | DCH0959 | B | Radioelektronika Cheb | 31:57 | + 4:40 |
5. | Hanáková Aneta | KRL0951 | B | Kometa Kralovice | 33:32 | + 6:15 |
6. | Nová Tereza | SKT1050 | C | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | 38:26 | + 11:09 |
7. | Štiková Julie | KRL1051 | C | Kometa Kralovice | 39:55 | + 12:38 |
8. | Nová Kristýna | SKT1054 | C | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | 41:19 | + 14:02 |
9. | Ludvíková Eva | SKT1051 | C | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | 42:26 | + 15:09 |
10. | Černá Miriam | 0080001 | Černoši | 49:32 | + 22:15 | |
11. | Zíková Klárka | SKT1053 | C | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | 50:29 | + 23:12 |
12. | Blechová Adéla | KRL1055 | Kometa Kralovice | 58:31 | + 31:14 | |
13. | Bártová Darča | 0010002 | Bártovi | 75:57 | + 48:40 | |
Beránková Julie | VPM1051 | C | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 26:43 | |
2. | Fryšová Andrea | DCH0760 | B | Radioelektronika Cheb | 34:32 | + 7:49 |
3. | Ritterová Lída | ONO0851 | B | SKOB Ostrov | 36:25 | + 9:42 |
4. | Pokorná Anežka | KRL0757 | B | Kometa Kralovice | 36:28 | + 9:45 |
5. | Hermannová Natálie | MLA0851 | B | MLOK Mariánské Lázně | 38:31 | + 11:48 |
6. | Sobotová Kateřina | ZTC0851 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 40:29 | + 13:46 |
7. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 51:45 | + 25:02 |
Petýrková Karolína | NEK0851 | C | Nejdek Orienteering | DISK | ||
Nejedlá Barbora | ONO0750 | C | SKOB Ostrov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlachová Adéla | KRL0551 | B | Kometa Kralovice | 37:56 | |
2. | Fišarová Adéla | KRL0651 | B | Kometa Kralovice | 48:25 | + 10:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Karolína | ZTC9651 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 37:01 | 6951 | |
2. | Richtrová Kamila | ZTC0451 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 48:50 | + 11:49 | 5484 |
3. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:42 | + 16:41 | 4881 |
4. | Kinkorová Tereza | ZTC9850 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 57:47 | + 20:46 | 4374 |
5. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | C | Běhej Poděbrady | 69:31 | + 32:30 | 2918 |
Březinová Ivana | KRL9301 | Kometa Kralovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia Plzeň | 43:56 | |
2. | Dítková Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:07 | + 0:11 |
3. | Gregorová Kateřina | BSO8151 | C | KOB Baník Sokolov | 45:30 | + 1:34 |
4. | Šilerová Eva | PDY8050 | C | Běhej Poděbrady | 51:33 | + 7:37 |
5. | Ludvíková Eliška | SKT8050 | C | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | 52:38 | + 8:42 |
6. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 52:42 | + 8:46 |
7. | Savičová Gabriela | SKV7952 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:09 | + 10:13 |
8. | Placková Veronika | MLA8250 | C | MLOK Mariánské Lázně | 54:38 | + 10:42 |
9. | Kožíšková Hana | MLA8350 | C | MLOK Mariánské Lázně | 56:35 | + 12:39 |
10. | Turková Martina | SKV7852 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:28 | + 14:32 |
11. | Ječmenová Věra | ONO8050 | C | SKOB Ostrov | 58:48 | + 14:52 |
12. | Hejduková Jana | BSO7250 | C | KOB Baník Sokolov | 61:43 | + 17:47 |
13. | Šitrová Lucie | LPM7857 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 67:42 | + 23:46 |
14. | Černá Pavla | VPM8250 | KOS Slavia Plzeň | 67:47 | + 23:51 | |
15. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 114:23 | + 70:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 37:23 | |
2. | Urbánková Jana | ONO7851 | C | SKOB Ostrov | 43:02 | + 5:39 |
3. | Fišáková Hana | MLA7750 | C | MLOK Mariánské Lázně | 43:12 | + 5:49 |
4. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 51:25 | + 14:02 |
5. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 53:24 | + 16:01 |
6. | Fryšová Tereza | DCH7654 | C | Radioelektronika Cheb | 53:50 | + 16:27 |
7. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:57 | + 17:34 |
8. | Ševčíková Olga | ONO7650 | C | SKOB Ostrov | 56:04 | + 18:41 |
9. | Beránková Lenka | VPM7051 | C | KOS Slavia Plzeň | 57:22 | + 19:59 |
10. | Kamarytová Martina | MLA6651 | C | MLOK Mariánské Lázně | 63:02 | + 25:39 |
11. | Kovářová Jitka | VPM7350 | C | KOS Slavia Plzeň | 64:37 | + 27:14 |
12. | Čepičková Jana | LPM7353 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 64:42 | + 27:19 |
13. | Váchová Ilona | 0090001 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 68:20 | + 30:57 | |
14. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 68:53 | + 31:30 |
15. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia Plzeň | 68:58 | + 31:35 |
16. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 75:17 | + 37:54 |
17. | Soukupová Andrea | NEK7851 | C | Nejdek Orienteering | 99:09 | + 61:46 |
18. | Jelínková Radka | MLA6951 | C | MLOK Mariánské Lázně | 99:41 | + 62:18 |
19. | Trhlikova Ivana | 0030001 | Doubravka | 104:47 | + 67:24 | |
Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | DISK | ||
Davidová Jana | ONO7852 | C | SKOB Ostrov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cruse Katrin | 24D6650 | SV Robotron Dresden | 40:55 | ||
2. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 45:58 | + 5:03 |
3. | Šilhavá Jana | LPM5951 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 49:08 | + 8:13 |
4. | Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 52:47 | + 11:52 |
5. | Tenglerová Helena | MLA6551 | C | MLOK Mariánské Lázně | 55:51 | + 14:56 |
6. | Sklenářová Jana | MLA6258 | C | MLOK Mariánské Lázně | 67:24 | + 26:29 |
7. | Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 100:54 | + 59:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mágrová Ivana | LCV5550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 44:24 | |
2. | Rauchová Jitka | VPM5850 | KOS Slavia Plzeň | 51:09 | + 6:45 | |
3. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 53:16 | + 8:52 |
4. | Horáková Magdalena | NEK4950 | C | Nejdek Orienteering | 99:57 | + 55:33 |
Opavová Stanislava | MLA5451 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránková Pavla | VPM4350 | C | KOS Slavia Plzeň | 46:16 | |
2. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 91:00 | + 44:44 |
3. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 97:19 | + 51:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Matěj | LPM1401 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 22:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křenek Martin | VPM1301 | C | KOS Slavia Plzeň | 27:23 | |
2. | Stehlík Filip | LPM1400 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 29:11 | + 1:48 |
3. | Rauch Jonáš | VPM1500 | C | KOS Slavia Plzeň | 40:13 | + 12:50 |
4. | Polívka Vojtěch | LPM1301 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 48:11 | + 20:48 |
5. | Ludvík Petr | SKT1300 | C | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | 48:14 | + 20:51 |
6. | Gelner František | KRL1601 | C | Kometa Kralovice | 76:50 | + 49:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haller Maxmilián | KRL1102 | B | Kometa Kralovice | 19:00 | |
2. | Fiala Jakub | LPM1202 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 27:55 | + 8:55 |
3. | Jedlička Josef | VPM1102 | C | KOS Slavia Plzeň | 28:30 | + 9:30 |
4. | Placek Nikolas | MLA1200 | C | MLOK Mariánské Lázně | 28:48 | + 9:48 |
5. | Rauch Tobiáš | VPM1300 | B | KOS Slavia Plzeň | 35:50 | + 16:50 |
6. | Soukup Ondřej | NEK1201 | C | Nejdek Orienteering | 39:43 | + 20:43 |
7. | Špatenka Ondřej | JES1100 | C | OK Rakovník | 44:00 | + 25:00 |
8. | Gregor Ondřej | BSO1200 | C | KOB Baník Sokolov | 51:58 | + 32:58 |
9. | Křenek Jan | VPM1101 | C | KOS Slavia Plzeň | 53:54 | + 34:54 |
10. | Čepička Antonín | LPM1102 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 56:00 | + 37:00 |
11. | Klier Šimon | MLA1101 | C | MLOK Mariánské Lázně | 86:30 | + 67:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anděl Robin | VPM0901 | B | KOS Slavia Plzeň | 26:20 | |
2. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | B | OOB Aš | 26:52 | + 0:32 |
3. | Materna Josef | VPM0902 | B | KOS Slavia Plzeň | 28:22 | + 2:02 |
4. | Beneš Jan | MLA1000 | B | MLOK Mariánské Lázně | 28:38 | + 2:18 |
5. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 29:37 | + 3:17 |
6. | Ritter Jakub | ONO1000 | B | SKOB Ostrov | 30:26 | + 4:06 |
7. | Gregor Richard | BSO0900 | C | KOB Baník Sokolov | 30:39 | + 4:19 |
8. | Placek Tomas | MLA0902 | B | MLOK Mariánské Lázně | 31:19 | + 4:59 |
9. | Houba Vojtěch | KRL1002 | C | Kometa Kralovice | 32:49 | + 6:29 |
10. | Křížek Vilém | MAS1000 | C | OOB Aš | 32:50 | + 6:30 |
11. | Parula Egon | LPM1000 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 34:04 | + 7:44 |
12. | Černý Antonín | ONO1001 | B | SKOB Ostrov | 41:26 | + 15:06 |
13. | Kantner Stanislav | ONO1002 | C | SKOB Ostrov | 56:51 | + 30:31 |
14. | Černý Viktor | VPM1003 | KOS Slavia Plzeň | 72:08 | + 45:48 | |
Štěrba Lukáš | SKV1001 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jakub | ONO0700 | B | SKOB Ostrov | 25:41 | |
2. | Kule Oliver | ONO0701 | B | SKOB Ostrov | 26:21 | + 0:40 |
3. | Herman Ondřej | MLA0801 | B | MLOK Mariánské Lázně | 26:58 | + 1:17 |
4. | Turek Jakub | ZTC0801 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 27:01 | + 1:20 |
5. | Brabec Matěj | MAS0701 | B | OOB Aš | 31:00 | + 5:19 |
6. | Maglia Šimon | ONO0702 | B | SKOB Ostrov | 32:48 | + 7:07 |
7. | Krs Jakub | ZTC0800 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 33:15 | + 7:34 |
8. | Tříska Lukáš | VPM0803 | C | KOS Slavia Plzeň | 40:54 | + 15:13 |
9. | Bejvančický Josef | KRL0703 | C | Kometa Kralovice | 44:56 | + 19:15 |
10. | Janoch Mikuláš Josef | MLA0700 | C | MLOK Mariánské Lázně | 52:53 | + 27:12 |
11. | Mála Matyáš | MAS0800 | C | OOB Aš | 56:56 | + 31:15 |
12. | Křížek Ivo | MAS0801 | C | OOB Aš | 59:28 | + 33:47 |
13. | Pícl Kryštof | VPM0800 | C | KOS Slavia Plzeň | 60:19 | + 34:38 |
14. | Pjenčák Adam | MAS0802 | C | OOB Aš | 64:50 | + 39:09 |
15. | Kreuzman Tomáš | SKT0801 | C | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | 72:45 | + 47:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Meduna Filip | ONO0603 | A | SKOB Ostrov | 28:10 | |
2. | Janoch Samuel Jan | MLA0502 | A | MLOK Mariánské Lázně | 28:27 | + 0:17 |
3. | Havlíček Viktor | BSO0602 | B | KOB Baník Sokolov | 33:49 | + 5:39 |
4. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | B | SKOB Ostrov | 34:39 | + 6:29 |
5. | Kropáč Filip | KRL0503 | C | Kometa Kralovice | 48:45 | + 20:35 |
6. | Vaníček Viktor | JES0602 | C | OK Rakovník | 52:18 | + 24:08 |
7. | Šustr Ondřej | KSH0501 | C | OB Kašperské Hory | 57:54 | + 29:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Jakub | ZTC0700 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 38:43 | 7273 | |
2. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 40:47 | + 2:04 | 6935 |
3. | Stehlík Petr | ZTC7903 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 45:11 | + 6:28 | 6214 |
4. | Suchý Petr | LPM7820 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 46:25 | + 7:42 | 6012 |
5. | Ritter Aleš | ONO7401 | C | SKOB Ostrov | 47:17 | + 8:34 | 5870 |
6. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 54:18 | + 15:35 | 4721 |
7. | Macura Jan | MLA9306 | C | MLOK Mariánské Lázně | 56:58 | + 18:15 | 4284 |
8. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 57:14 | + 18:31 | 4240 |
9. | Kamaryt Michal | MLA9205 | C | MLOK Mariánské Lázně | 62:39 | + 23:56 | 3353 |
10. | Hlinovský Ondřej | VPM0102 | KOS Slavia Plzeň | 63:37 | + 24:54 | ||
11. | Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | 66:47 | + 28:04 | 2676 |
12. | Šulc Marek | MAS9302 | C | OOB Aš | 73:09 | + 34:26 | 1633 |
13. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 87:45 | + 49:02 | 0 |
14. | Martínek Robert | VPM7700 | C | KOS Slavia Plzeň | 92:00 | + 53:17 | 0 |
15. | Milota Břetislav | MLA0300 | C | MLOK Mariánské Lázně | 100:31 | + 61:48 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rambousek Karel | BSO7907 | C | KOB Baník Sokolov | 36:04 | |
2. | Turek Jan | SKV7302 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:28 | + 6:24 |
3. | Placek Petr | MLA8000 | C | MLOK Mariánské Lázně | 46:19 | + 10:15 |
4. | Ševčík Petr | ONO7200 | C | SKOB Ostrov | 48:33 | + 12:29 |
5. | Badura Václav | SKV8101 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:59 | + 14:55 |
6. | Libus Jan | SCP7900 | C | OK Sparta Praha | 54:11 | + 18:07 |
7. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 55:34 | + 19:30 |
8. | Křížek Filip | MAS7800 | C | OOB Aš | 56:37 | + 20:33 |
9. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | C | SKOB Ostrov | 59:15 | + 23:11 |
10. | Šitra Vladimír | LPM7904 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 59:39 | + 23:35 |
11. | Materna Josef | VPM7900 | KOS Slavia Plzeň | 61:00 | + 24:56 | |
12. | Nový Luboš | SKT7901 | C | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | 67:49 | + 31:45 |
13. | Kopta Václav | Kometa Kralovice | 73:22 | + 37:18 | ||
Pávek Jiří | NEK7700 | C | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čepička Ladislav | LPM6701 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 37:10 | |
2. | Pilař Karel | BSO7801 | C | KOB Baník Sokolov | 38:58 | + 1:48 |
3. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:25 | + 6:15 |
4. | Bohuslav Václav | LPM7206 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 44:00 | + 6:50 |
5. | Vlašímský Robert | SKV7201 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:16 | + 7:06 |
6. | Hájek Jiří | ONO6400 | C | SKOB Ostrov | 44:23 | + 7:13 |
7. | Beneš Marek | MLA7601 | C | MLOK Mariánské Lázně | 46:56 | + 9:46 |
8. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 47:33 | + 10:23 |
9. | Jedlička Jiří | VPM7602 | C | KOS Slavia Plzeň | 47:40 | + 10:30 |
10. | Sova Petr | KSH6501 | C | OB Kašperské Hory | 47:44 | + 10:34 |
11. | Dítko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:03 | + 11:53 |
12. | Šilhavý Miroslav | LPM5800 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 52:43 | + 15:33 |
13. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 55:05 | + 17:55 |
14. | Fryš Zdeněk | DCH7503 | C | Radioelektronika Cheb | 57:53 | + 20:43 |
15. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | C | SKOB Ostrov | 57:55 | + 20:45 |
16. | Käss Pavel | BSO7000 | C | KOB Baník Sokolov | 59:00 | + 21:50 |
17. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | C | KOS Slavia Plzeň | 59:43 | + 22:33 |
18. | Soukup Michal | NEK7400 | C | Nejdek Orienteering | 61:26 | + 24:16 |
19. | Šoupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 62:06 | + 24:56 |
20. | Vaníček Petr | JES7500 | OK Rakovník | 62:51 | + 25:41 | |
21. | Špatenka Šťepán | JES7800 | C | OK Rakovník | 64:32 | + 27:22 |
22. | Kozelka Jan | LCV7000 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 114:50 | + 77:40 |
Jiroušek Petr | LPM7001 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | ||
Šustr Pavel | KSH7001 | OB Kašperské Hory | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilař Karel | MAS5501 | C | OOB Aš | 38:26 | |
2. | Urbánek Lumír | ONO6701 | C | SKOB Ostrov | 39:32 | + 1:06 |
3. | Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | 40:22 | + 1:56 | |
4. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 46:10 | + 7:44 |
5. | Muchl Vladimír | CST5601 | C | OB Strakonice | 56:13 | + 17:47 |
6. | Staněk Rostislav | VPM6801 | C | KOS Slavia Plzeň | 56:16 | + 17:50 |
7. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 57:02 | + 18:36 |
8. | Chotětický Jan | MAS5400 | C | OOB Aš | 63:17 | + 24:51 |
9. | Macura Jaroslav | MLA5903 | C | MLOK Mariánské Lázně | 72:40 | + 34:14 |
10. | Čech Petr | DCH6002 | C | Radioelektronika Cheb | 79:55 | + 41:29 |
11. | Janošík Lubomír | KSH5901 | C | OB Kašperské Hory | 85:47 | + 47:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michalec Jan | DCH5701 | C | Radioelektronika Cheb | 38:54 | |
2. | Blažek Jiří | VPM5009 | C | KOS Slavia Plzeň | 45:43 | + 6:49 |
3. | Beránek Petr | VPM4502 | C | KOS Slavia Plzeň | 51:44 | + 12:50 |
4. | Novák Jan | SKV5001 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:57 | + 38:03 |
5. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 80:17 | + 41:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 33:13 | |
2. | Novotný Jiří | DKL4601 | C | KOB Kladno | 36:26 | + 3:13 |
3. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 37:29 | + 4:16 |
4. | Valeška Rudolf | LCV4700 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 39:45 | + 6:32 |
5. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 44:55 | + 11:42 |
6. | Bohuslav Václav | LPM4201 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 49:05 | + 15:52 |
7. | Janda Josef | JES4701 | C | OK Rakovník | 52:20 | + 19:07 |
8. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 64:54 | + 31:41 |
9. | Frey Jaromír | ONO4100 | C | SKOB Ostrov | 66:52 | + 33:39 |
10. | Kraus Jan | LLI4501 | C | LOK-o Liberec | 110:25 | + 77:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Václav | Neregistrovní | 49:44 | |||
2. | Grabmüller Radek | KPY8300 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:49 | + 0:05 |
3. | Gregor Richard | BSO0049 | KOB Baník Sokolov | 49:54 | + 0:10 | |
4. | Vlačiha Vojtěch | Kometa Kralovice | 51:55 | + 2:11 | ||
5. | Merunková Barbora | 0070001 | - | 57:16 | + 7:32 | |
6. | Bártová Kori | 0010003 | Bártovi | 58:12 | + 8:28 | |
7. | Hejnicová Eva | BSO0099 | KOB Baník Sokolov | 58:33 | + 8:49 | |
8. | Špatenková Petra | JES8050 | C | OK Rakovník | 82:42 | + 32:58 |
9. | Bártová Věra | 0010004 | Bártovi | 88:01 | + 38:17 | |
10. | Bárta Lukáš | 0010001 | Bártovi | 88:09 | + 38:25 | |
11. | Žáčková Jana | Neregistrovní | 97:32 | + 47:48 | ||
12. | Milota Jan | MLA0500 | C | MLOK Mariánské Lázně | 118:34 | + 68:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kropáč Jiří | KRL6702 | C | Kometa Kralovice | 55:24 | |
2. | Vach Petr | Nejdek Orienteering | 60:44 | + 5:20 | ||
3. | Bek David | Neregistrovní | 61:03 | + 5:39 | ||
4. | Sobota Petr | VPM7800 | C | KOS Slavia Plzeň | 63:07 | + 7:43 |
5. | Hanzl Jaroslav | Neregistrovní | 67:02 | + 11:38 | ||
6. | Hejduk Jan | BSO | KOB Baník Sokolov | 72:42 | + 17:18 | |
7. | Zierhut Antonín | LCV7100 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 78:34 | + 23:10 |
8. | Paníková Eva | MLA8451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 78:52 | + 23:28 |
9. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 93:50 | + 38:26 |
10. | Beránek Šimon | VPM1000 | C | KOS Slavia Plzeň | 96:14 | + 40:50 |
11. | Hlinkovský Milan | Neregistrovní | 132:05 | + 76:41 | ||
Beránková Markéta | VPM7452 | C | KOS Slavia Plzeň | DISK | ||
Burša Pavel | 0020001 | MAS Aš | DISK | |||
Mahar Valerie | SKV8653 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | ||
MS | Kříž Dušan | Kometa Kralovice | 42:38 | + | ||
MS | Fišar Míra | Kometa Kralovice | 52:11 | + | ||
MS | Houba Petr | Kometa Kralovice | 70:09 | + 14:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašková Veronika | VPM1750 | KOS Slavia Plzeň | 36:22 | ||
2. | Švamberk Jenda | 0040001 | Neregistrovaní z Dolní Bělé | 40:47 | + 4:25 | |
3. | Kopta Martin | Kometa Kralovice | 43:14 | + 6:52 | ||
4. | Jedlicka František | 0110001 | TJ Habrová | 43:48 | + 7:26 | |
5. | Libusová Anežka | SCP1251 | C | OK Sparta Praha | 49:18 | + 12:56 |
6. | Libosová Alena | OK Sparta Praha | 50:06 | + 13:44 | ||
7. | Suchá Edita | LPM1650 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 57:15 | + 20:53 |
8. | Březina | Kometa Kralovice | 57:39 | + 21:17 | ||
9. | Willner Vojta | Neregistrovní | 76:16 | + 39:54 | ||
10. | Suchá Zoe | LPM1851 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 77:40 | + 41:18 |
11. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 94:29 | + 58:07 |