Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alžběta Jandová | OPI1351 | C | Orientační sporty Písek | 14:59 | |
2. | Tereza Roučková | VIM1350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 17:32 | + 2:33 |
3. | Kateřina Smolíková | OPI1352 | B | Orientační sporty Písek | 22:29 | + 7:30 |
4. | Zuzana Hezká | DOR1351 | C | OK Dobříš | 27:48 | + 12:49 |
5. | Bohdana Gábiková | OPI1355 | Orientační sporty Písek | 37:48 | + 22:49 | |
Štěpánka Haisová | DOR1453 | C | OK Dobříš | DISK | ||
MS | Barbora Holubová | OPI1251 | C | Orientační sporty Písek | 26:41 | + 11:42 |
MS | Karolína Holubová | OPI1250 | C | Orientační sporty Písek | 22:28 | + 7:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marie Leitnerová | VTA1252 | B | SC vebr-sport | 30:45 | |
2. | Anna Haisová | DOR1252 | C | OK Dobříš | 34:52 | + 4:07 |
3. | Kateřina Kalábová | OPI1152 | B | Orientační sporty Písek | 34:59 | + 4:14 |
4. | Adéla Smolíková | OPI1150 | B | Orientační sporty Písek | 37:24 | + 6:39 |
5. | Veronika Teringlová | VCB1251 | C | OB České Budějovice | 37:26 | + 6:41 |
6. | Natálie Fodorová | SAD1150 | C | Sportovní akademie Dobříš | 40:36 | + 9:51 |
7. | Eliška Rambousková | LBE1154 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 44:29 | + 13:44 |
8. | Karolína Hendrychová | KRE1250 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 60:55 | + 30:10 |
Barbora Korytarová | 0090001 | Prachatice | DISK | |||
Šárka Cinádrová | 0090002 | Prachatice | DISK | |||
MS | Zuzana Kopecká | OPI1050 | C | Orientační sporty Písek | 68:59 | + 38:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tereza Velátová | OPI0953 | B | Orientační sporty Písek | 50:01 | |
2. | Anna Leitnerová | VTA0958 | B | SC vebr-sport | 57:21 | + 7:20 |
3. | Ema Kůrková | VTA1053 | B | SC vebr-sport | 58:22 | + 8:21 |
4. | Alice Legátová | VTA0952 | B | SC vebr-sport | 61:02 | + 11:01 |
5. | Eva Nechvátalová | VCB1060 | C | OB České Budějovice | 61:26 | + 11:25 |
6. | Adéla Hezká | DOR1053 | C | OK Dobříš | 64:13 | + 14:12 |
7. | Ester Vančurová | OPT0950 | C | Orientační sporty Prachatice | 67:18 | + 17:17 |
8. | Kristýna Holubová | OPI1051 | C | Orientační sporty Písek | 94:26 | + 44:25 |
9. | Barbora Kozáková | OPI1052 | C | Orientační sporty Písek | 103:25 | + 53:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lada Sobotková | OPI0951 | B | Orientační sporty Písek | 39:20 | |
2. | Klára Zakouřilová | VSP0850 | B | USK Praha | 42:20 | + 3:00 |
3. | Eva Čerklová | KRE0751 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 43:48 | + 4:28 |
4. | Milla Yakymenko | VCB0750 | C | OB České Budějovice | 47:34 | + 8:14 |
5. | Lucie Velátová | OPI0750 | B | Orientační sporty Písek | 56:06 | + 16:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anna Kosobudová | VTA0551 | A | SC vebr-sport | 51:21 | |
2. | Julie Folprechtová | VSP0653 | C | USK Praha | 86:08 | + 34:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martina Matějů | PGP8556 | R | SK Praga | 50:49 | 7907 | |
2. | Vendula Ryšavá | PGP8153 | C | SK Praga | 61:02 | + 10:13 | 6668 |
3. | Kateřina Kosobudová | TAP0258 | C | KOB Tretra Praha | 62:11 | + 11:22 | 6529 |
4. | Klára Počtová | OPI0453 | A | Orientační sporty Písek | 62:44 | + 11:55 | 6462 |
5. | Lucie Šafaříková | OPI0350 | A | Orientační sporty Písek | 64:57 | + 14:08 | 6193 |
6. | Kateřina Karbusová | VTA0055 | C | SC vebr-sport | 66:40 | + 15:51 | 5985 |
7. | Katka Blažková | SJH0252 | C | SOS Jindřichův Hradec | 75:54 | + 25:05 | 4865 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veronika Arnoštová | VSP0450 | A | USK Praha | 48:45 | 5333 | |
2. | Zuzana Hrabánková | PGP9950 | C | SK Praga | 48:50 | + 0:05 | 5325 |
3. | Klára Hrabánková | PGP9654 | C | SK Praga | 54:52 | + 6:07 | 4716 |
4. | Anna Jirsová | KSH9751 | C | OB Kašperské Hory | 54:56 | + 6:11 | 4710 |
5. | Vendula Teringlová | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 56:36 | + 7:51 | 4542 |
6. | Anna Čechová | LBE9250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 58:10 | + 9:25 | 4384 |
7. | Adéla Gottfriedová | VCB9755 | C | OB České Budějovice | 58:25 | + 9:40 | 4358 |
8. | Libuše Fantová | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:16 | + 13:31 | 3970 |
9. | Elis Masopustová | PGP8656 | C | SK Praga | 64:30 | + 15:45 | 3745 |
10. | Anna Svobodová | VTA0151 | C | SC vebr-sport | 64:55 | + 16:10 | 3703 |
11. | Kateřina Fantová | EKP0256 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 67:04 | + 18:19 | 3486 |
12. | Anna Rudová | VTA0051 | C | SC vebr-sport | 69:40 | + 20:55 | 3224 |
13. | Tereza Kalinová | LBE9150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 71:43 | + 22:58 | 3017 |
14. | Marie Špičáková | DKP9653 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:55 | + 23:10 | 2997 |
15. | Adela Srbová | KRE8750 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 83:35 | + 34:50 | 1820 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lenka Míková | VCB7653 | C | OB České Budějovice | 56:22 | |
2. | Jitka Svobodová | VSP7450 | C | USK Praha | 61:46 | + 5:24 |
3. | Romana Roučková | VIM8350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 63:02 | + 6:40 |
4. | Martina Němcová | TCB8551 | C | SK Technik České Budějovice | 64:28 | + 8:06 |
5. | Martina Teringlová | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 68:27 | + 12:05 |
6. | Michaela Pecharová | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 75:16 | + 18:54 |
7. | Alena Zábranská | VCB7953 | C | OB České Budějovice | 81:59 | + 25:37 |
8. | Julie Kovářová | VCB8854 | C | OB České Budějovice | 82:48 | + 26:26 |
9. | Monika Votíková | VCB7254 | C | OB České Budějovice | 83:20 | + 26:58 |
10. | Lenka Smolíková | OPI8051 | C | Orientační sporty Písek | 85:14 | + 28:52 |
11. | Klára Koubová | OPI8252 | C | Orientační sporty Písek | 91:01 | + 34:39 |
12. | Květa Kopecká | OPI8050 | C | Orientační sporty Písek | 92:12 | + 35:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veronika Ondráčková | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 38:22 | |
2. | Magdaléna Ryšavá | PGP7650 | C | SK Praga | 40:04 | + 1:42 |
3. | Kateřina Folprechtová | VSP7460 | C | USK Praha | 42:27 | + 4:05 |
4. | Lucie Městková | TEP7850 | C | Tempo Praha | 45:52 | + 7:30 |
5. | Marie Dulovcová | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 46:30 | + 8:08 |
6. | Kateřina Arnoštová | VSP7652 | C | USK Praha | 46:53 | + 8:31 |
7. | Magdalena Čtrnáctová | PGP7151 | C | SK Praga | 54:05 | + 15:43 |
8. | Markéta Hrodková | OPI7850 | C | Orientační sporty Písek | 57:04 | + 18:42 |
9. | Eva Veselá | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 58:04 | + 19:42 |
10. | Marcela Gottfriedová | VCB7055 | C | OB České Budějovice | 64:36 | + 26:14 |
11. | Markéta Žižková | DOR7352 | C | OK Dobříš | 65:28 | + 27:06 |
12. | Ladislava Bečvářová | OPI7250 | C | Orientační sporty Písek | 66:41 | + 28:19 |
13. | Markéta Blažková | SJH7550 | C | SOS Jindřichův Hradec | 71:52 | + 33:30 |
14. | Jana Velátová | OPI7350 | C | Orientační sporty Písek | 73:08 | + 34:46 |
15. | Jana Nová | DOR7150 | C | OK Dobříš | 76:48 | + 38:26 |
16. | Alena Nováková | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 82:29 | + 44:07 |
17. | Ivana Legátová | VTA7551 | C | SC vebr-sport | 86:56 | + 48:34 |
18. | Monika Přibíková | PGP7256 | C | SK Praga | 87:42 | + 49:20 |
19. | Dagmar Šťovíčková | DVP7650 | C | DVP ORIENTATION | 95:00 | + 56:38 |
20. | Petra Holubová | OPI7451 | Orientační sporty Písek | 137:44 | + 99:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Věra Málková | CST6550 | C | OB Strakonice | 48:36 | |
2. | Lenka Vorlíčková | VTA6751 | C | SC vebr-sport | 49:50 | + 1:14 |
3. | Vladěna Troupová | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 52:29 | + 3:53 |
4. | Daniela Illnerová | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:13 | + 15:37 |
5. | Iva Doubková | VIM6250 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 68:26 | + 19:50 |
6. | Hildegarda Brémová | KRE6050 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 76:00 | + 27:24 |
7. | Irena Peřinková | BBM6550 | C | BETA URSUS Rosice | 98:02 | + 49:26 |
Darja Kovaříčková | KRE6352 | C | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eva Pokorná | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 36:19 | |
2. | Radoslava Lhotská | DVP5654 | C | DVP ORIENTATION | 59:48 | + 23:29 |
3. | Mária Patáková | KSH5751 | C | OB Kašperské Hory | 65:13 | + 28:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míla Zmeková | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 58:24 | |
2. | Věroslava Kupcová | DVP4850 | C | DVP ORIENTATION | 85:44 | + 27:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Julie Rambousková | LBE1351 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 25:08 | |
2. | Laura Kubáková | JHB1550 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 37:38 | + 12:30 |
3. | Veronika Němcová | TCB1551 | C | SK Technik České Budějovice | 41:55 | + 16:47 |
4. | Laura Doubková | VIM | Ski klub Šumava Vimperk | 43:34 | + 18:26 | |
5. | Eliška Lavičková | VIM | Ski klub Šumava Vimperk | 45:35 | + 20:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojtěch Červenka | SAD1301 | C | Sportovní akademie Dobříš | 15:03 | |
2. | Patrik Fodor | SAD1300 | C | Sportovní akademie Dobříš | 18:15 | + 3:12 |
3. | Tomáš Míka | VCB1403 | C | OB České Budějovice | 18:27 | + 3:24 |
4. | Karel Hulec | KSH1301 | C | OB Kašperské Hory | 18:53 | + 3:50 |
5. | Matěj Pecánek | TEP1300 | C | Tempo Praha | 20:58 | + 5:55 |
6. | Matouš Němec | TCB1301 | C | SK Technik České Budějovice | 27:29 | + 12:26 |
7. | Vojtěch Blažek | OPI1300 | C | Orientační sporty Písek | 72:03 | + 57:00 |
8. | Jonáš Mackerle | VCB1500 | C | OB České Budějovice | 95:42 | + 80:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | František Minařík | VCB1103 | B | OB České Budějovice | 31:29 | |
2. | Mikuláš Kouba | OPI1202 | C | Orientační sporty Písek | 33:58 | + 2:29 |
3. | Filip Janda | OPI1100 | B | Orientační sporty Písek | 37:54 | + 6:25 |
4. | Jakub Kaláb | OPI1102 | C | Orientační sporty Písek | 39:55 | + 8:26 |
5. | Filip Velát | OPI1203 | B | Orientační sporty Písek | 43:06 | + 11:37 |
6. | Daniel Červenka | SAD1101 | C | Sportovní akademie Dobříš | 46:07 | + 14:38 |
7. | Jiří Prior | SAD1201 | C | Sportovní akademie Dobříš | 62:11 | + 30:42 |
8. | Daniel Arnošt | SAD1200 | C | Sportovní akademie Dobříš | 87:46 | + 56:17 |
9. | Filip Šťovíček | DKP1207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 130:20 | + 98:51 |
František Hulec | KSH1101 | C | OB Kašperské Hory | DISK | ||
Vojtěch Homolka | SAD1102 | C | Sportovní akademie Dobříš | DISK | ||
Lubor Ondráček | EKP1111 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivan Janošík | VCB1002 | B | OB České Budějovice | 33:36 | |
2. | Josef Minařík | VCB0903 | B | OB České Budějovice | 36:15 | + 2:39 |
3. | Jan Šťovíček | DKP1012 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:53 | + 11:17 |
4. | Ondřej Míka | VCB1003 | B | OB České Budějovice | 48:44 | + 15:08 |
5. | Šimon Troják | KRE0900 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 50:27 | + 16:51 |
6. | Jan Kouba | OPI1002 | B | Orientační sporty Písek | 51:04 | + 17:28 |
7. | Jenda Šňupárek | PGP1005 | C | SK Praga | 63:13 | + 29:37 |
8. | Marek Lhotský | DVP1002 | C | DVP ORIENTATION | 65:55 | + 32:19 |
9. | Šimon Váně | OPI0904 | C | Orientační sporty Písek | 70:01 | + 36:25 |
10. | Vojtěch Vinš | OPT1000 | C | Orientační sporty Prachatice | 97:23 | + 63:47 |
Štěpán Beller | DOR1005 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Tadeáš Šmahel | OPI1000 | B | Orientační sporty Písek | DISK | ||
Jáchym Kapoun | LBE1002 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | ||
Václav Prokop | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojtěch Teringl | VCB0702 | A | OB České Budějovice | 42:12 | |
2. | Ondřej Šimerka | PGP0800 | B | SK Praga | 46:24 | + 4:12 |
3. | Jan Svoboda | VTA0701 | C | SC vebr-sport | 64:34 | + 22:22 |
4. | Matěj Kapoun | LBE0801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 81:28 | + 39:16 |
5. | Ondřej Fiala | KRE0800 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 82:37 | + 40:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eliáš Kosák | PGP0704 | A | SK Praga | 49:40 | |
2. | Otto Hrodek Ondřej | OPI0701 | B | Orientační sporty Písek | 52:37 | + 2:57 |
3. | Šimon Hrdlička | OPI0601 | B | Orientační sporty Písek | 69:27 | + 19:47 |
4. | Adam Nechvátal | VCB0610 | B | OB České Budějovice | 70:47 | + 21:07 |
5. | Patrik Novisedlák | VTA0601 | C | SC vebr-sport | 98:23 | + 48:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ctibor Sysel | PGP8700 | R | SK Praga | 66:15 | 7034 | |
2. | Radek Laciga | PGP8202 | C | SK Praga | 73:06 | + 6:51 | 6410 |
3. | Petr Fodor | TUR8103 | C | OOB TJ Turnov | 75:49 | + 9:34 | 6163 |
4. | Marek Bialožyt | PGP0311 | B | SK Praga | 83:04 | + 16:49 | 5502 |
5. | Ondřej Černý | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 85:05 | + 18:50 | 5318 |
6. | Radek Teringl | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 86:46 | + 20:31 | 5165 |
7. | Pavel Chloupek | 0020001 | sám za sebe | 113:54 | + 47:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyáš Pelc | CST0401 | B | OB Strakonice | 56:18 | 4849 | |
2. | Filip Hulec | PCB9401 | C | SKP České Budějovice | 58:49 | + 2:31 | 4651 |
3. | Ondřej Sysel | PGP8302 | C | SK Praga | 61:45 | + 5:27 | 4420 |
4. | Petr Bořánek | VSP7000 | C | USK Praha | 63:23 | + 7:05 | 4292 |
5. | Adam Vaněk | OPI0100 | C | Orientační sporty Písek | 67:38 | + 11:20 | 3957 |
6. | Marek Uhlíř | PGP9405 | C | SK Praga | 69:55 | + 13:37 | 3778 |
7. | Jan Zelinka | LPU9405 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:55 | + 16:37 | 3541 |
8. | Jakub Hulec | KSH8401 | C | OB Kašperské Hory | 80:03 | + 23:45 | 2980 |
9. | Martin Hubený | DVP8001 | C | DVP ORIENTATION | 101:33 | + 45:15 | 1288 |
Martin Buzek | PGP8401 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Jiří Fišer | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | DISK | 0 | ||
Vojtěch Velát | OPI0400 | B | Orientační sporty Písek | DISK | 0 | ||
Šimon Čtrnáct | PGP0001 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivo Šafařík | OPI7402 | C | Orientační sporty Písek | 59:12 | |
2. | Lukáš Šmahel | OPT7800 | C | Orientační sporty Prachatice | 66:35 | + 7:23 |
3. | Vojtěch Blažek | OPI8700 | C | Orientační sporty Písek | 66:44 | + 7:32 |
4. | Petr Blažek | SJH7402 | C | SOS Jindřichův Hradec | 66:47 | + 7:35 |
5. | Martin Vlach | PGP8605 | C | SK Praga | 72:45 | + 13:33 |
6. | Ladislav Mareš | MIL7202 | C | Tesil Milevsko | 79:43 | + 20:31 |
7. | Petr Chmelík | DOR8100 | C | OK Dobříš | 81:10 | + 21:58 |
8. | Jan Šťovíček | DVP7703 | C | DVP ORIENTATION | 82:36 | + 23:24 |
9. | Martin Paták | KSH8600 | C | OB Kašperské Hory | 86:11 | + 26:59 |
10. | Pavel Kouba | 0050001 | D1 Loket | 90:30 | + 31:18 | |
11. | Jan Doubek | NNN-A01 | Neregistrovaní | 103:00 | + 43:48 | |
12. | Jiří Pešta | MIL7201 | C | Tesil Milevsko | 104:09 | + 44:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petr Nemšovský | PGP7602 | C | SK Praga | 51:06 | |
2. | Martin Málek | CST6501 | C | OB Strakonice | 52:59 | + 1:53 |
3. | Jakub Illner | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:58 | + 2:52 |
4. | Zdeněk Zábranský | VCB7803 | C | OB České Budějovice | 54:25 | + 3:19 |
5. | Jakub Pastuszek | VSP7500 | C | USK Praha | 55:27 | + 4:21 |
6. | Martin Kopecky | OPI7400 | C | Orientační sporty Písek | 57:16 | + 6:10 |
7. | Václav Pelc | CST6702 | C | OB Strakonice | 57:44 | + 6:38 |
8. | Eduard Folprecht | TUV7304 | C | SOK TJ Turnov | 59:27 | + 8:21 |
9. | Petr Sobotka | OPI7300 | C | Orientační sporty Písek | 60:07 | + 9:01 |
10. | Petr Ruda | VTA7301 | C | SC vebr-sport | 61:40 | + 10:34 |
11. | Josef Velát | OPI7302 | C | Orientační sporty Písek | 63:11 | + 12:05 |
12. | Zdeněk Mágr | VCB7201 | C | OB České Budějovice | 67:09 | + 16:03 |
13. | Martin Holub | OPI7801 | C | Orientační sporty Písek | 70:32 | + 19:26 |
14. | Aleš Kozák | OPI7802 | C | Orientační sporty Písek | 70:43 | + 19:37 |
15. | Vladimír Velát | OPI7100 | C | Orientační sporty Písek | 71:40 | + 20:34 |
16. | Jiří Jiras | DOR6900 | C | OK Dobříš | 73:06 | + 22:00 |
16. | Radek Janošík | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 73:06 | + 22:00 |
18. | Dušan Kosobud | VTA7201 | C | SC vebr-sport | 76:52 | + 25:46 |
19. | Daniel Heřman | KRE7100 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 86:48 | + 35:42 |
20. | Luděk Kapoun | LBE7400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 92:39 | + 41:33 |
21. | Vítězslav Hezký | DOR7504 | C | OK Dobříš | 103:12 | + 52:06 |
22. | František Kůrka | VTA7401 | C | SC vebr-sport | 108:20 | + 57:14 |
23. | František Hendrych | KRE7301 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 114:23 | + 63:17 |
24. | Dušan Novisedlák | VTA7501 | C | SC vebr-sport | 132:23 | + 81:17 |
Štěpán Hřivna | PGP7507 | C | SK Praga | DISK | ||
Luboš Matějů | PGP7601 | C | SK Praga | DISK | ||
David Princ | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Hrdlička | OPI6500 | C | Orientační sporty Písek | 56:36 | |
2. | Jan Přibík | PGP6301 | C | SK Praga | 56:57 | + 0:21 |
3. | Adam Jirsa | KSH6301 | C | OB Kašperské Hory | 58:50 | + 2:14 |
4. | Luděk Honsa | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | 89:54 | + 33:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aleš Špičák | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:27 | |
2. | Sepp Hones | 26A5400 | HSV Ried | 34:26 | + 2:59 | |
3. | Karel Pilař | MAS5501 | C | OOB Aš | 34:31 | + 3:04 |
4. | Miroslav Fanta | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 41:49 | + 10:22 |
5. | Jan Flašar | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 42:27 | + 11:00 |
6. | Jan Hájek | MAS5401 | C | OOB Aš | 43:41 | + 12:14 |
7. | Pavel Stehno | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:33 | + 20:06 |
8. | Vojtěch Soudek | TCB5601 | C | SK Technik České Budějovice | 53:52 | + 22:25 |
9. | Oldřich Denemarek | BBM5100 | C | BETA URSUS Rosice | 80:34 | + 49:07 |
10. | Jan Šťovíček | DVP5001 | C | DVP ORIENTATION | 95:19 | + 63:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bedřich Šafařík | OPI4600 | C | Orientační sporty Písek | 42:18 | |
2. | Aleš Procházka | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:15 | + 7:57 |
3. | Václav Bouček | OCB4101 | C | OC České Budějovice | 59:36 | + 17:18 |
4. | Miloš Fiala | KSH4801 | C | OB Kašperské Hory | 68:44 | + 26:26 |
5. | Vít Ryšavý | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 71:16 | + 28:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martin Smejkal | NNN | Neregistrovaní | 24:02 | ||
2. | Nela Smejkalová | NNN | Neregistrovaní | 24:54 | + 0:52 | |
3. | Veronika Prokopová | NNN | Neregistrovaní | 27:28 | + 3:26 | |
4. | Němec Šimon | TCB1801 | SK Technik České Budějovice | 27:50 | + 3:48 | |
5. | Johana Doubková | VIM | Ski klub Šumava Vimperk | 29:34 | + 5:32 | |
6. | Antonín Paták | KSH1701 | OB Kašperské Hory | 32:10 | + 8:08 | |
7. | Eleanor Petr | SAD1850 | Sportovní akademie Dobříš | 34:12 | + 10:10 | |
8. | Jiří Chlebana | NNN | Neregistrovaní | 36:29 | + 12:27 | |
9. | Božena Chlebanová | NNN | Neregistrovaní | 36:30 | + 12:28 | |
10. | Tereza Ordošová | DVP1651 | DVP ORIENTATION | 36:58 | + 12:56 | |
11. | Kryštof Lavička | VIM | Ski klub Šumava Vimperk | 37:12 | + 13:10 | |
12. | Simon Petr | SAD1600 | Sportovní akademie Dobříš | 37:59 | + 13:57 | |
13. | Anna Haider | 26A5650 | HSV Ried | 38:33 | + 14:31 | |
14. | Vítek Jaroš | NNN | Neregistrovaní | 39:57 | + 15:55 | |
15. | Julie Ordošová | DVP1551 | DVP ORIENTATION | 50:24 | + 26:22 | |
16. | Bára Koubová | NNN | Neregistrovaní | 51:22 | + 27:20 | |
17. | Erik Maroušek | 0110002 | Lužnice Team | 52:24 | + 28:22 | |
18. | Emílie Kolaříková | 0040003 | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 59:03 | + 35:01 | |
19. | Magdalena Patáková | KSH2051 | OB Kašperské Hory | 68:44 | + 44:42 | |
20. | Jan Flašar | PGP8610 | R | SK Praga | 71:01 | + 46:59 |
21. | Hana Stehnová | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:19 | + 48:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antonín Matějů | PGP1501 | C | SK Praga | 27:28 | |
2. | Josef Paták | KSH1501 | OB Kašperské Hory | 28:00 | + 0:32 | |
3. | Viktor Ondráček | EKP1515 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:14 | + 8:46 |
4. | David Šťovíček | DVP1601 | C | DVP ORIENTATION | 40:29 | + 13:01 |
5. | Lukáš Jaroš | SAD1400 | Sportovní akademie Dobříš | 63:32 | + 36:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | David Buchtele | NNN | Neregistrovaní | 36:37 | ||
2. | Kristyna Kolarikova | 0040002 | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 38:06 | + 1:29 | |
3. | Petr Lhotský | DVP8100 | C | DVP ORIENTATION | 40:34 | + 3:57 |
4. | Ivan Hojdar | VCB7508 | C | OB České Budějovice | 44:17 | + 7:40 |
5. | Jakub Hojdar | VCB0708 | C | OB České Budějovice | 46:08 | + 9:31 |
6. | Jan Ordoš | DVP8201 | DVP ORIENTATION | 47:14 | + 10:37 | |
7. | Vendula Kalábová | OPI7950 | C | Orientační sporty Písek | 50:57 | + 14:20 |
8. | Pavla Rambousková | NNN | Neregistrovaní | 51:19 | + 14:42 | |
9. | Martin Smejkal | NNN | Neregistrovaní | 52:51 | + 16:14 | |
10. | Alena Hojdarová | VCB7358 | C | OB České Budějovice | 53:31 | + 16:54 |
11. | Jan Kuvik | OPI8800 | C | Orientační sporty Písek | 54:11 | + 17:34 |
12. | Ivana Nováková | KRE8450 | OOB TJ Sokol Křemže | 56:58 | + 20:21 | |
13. | Michal Novák | KRE8400 | OOB TJ Sokol Křemže | 58:58 | + 22:21 | |
14. | Alena Marková | LBE6250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:38 | + 27:01 |
15. | Daniel Paukner | 0030001 | Vebr-sport | 67:11 | + 30:34 | |
16. | Lenka Kosobudová | VTA7351 | C | SC vebr-sport | 67:40 | + 31:03 |
17. | Iveta Kůrková | 0100001 | Kůrkovci | 81:56 | + 45:19 | |
18. | Ema Danielová | NNN | Neregistrovaní | 83:05 | + 46:28 | |
19. | Tereza Jelíková | NNN | Neregistrovaní | 84:12 | + 47:35 | |
20. | Daniela Priorová | SAD | Sportovní akademie Dobříš | 85:21 | + 48:44 | |
21. | Milan Novák | KRE7300 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 85:23 | + 48:46 |
22. | Michal Novák | KRE1100 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 85:25 | + 48:48 |
23. | Vita Kostiuk | OPI8350 | C | Orientační sporty Písek | 95:59 | + 59:22 |
24. | Eliška Dostalová | NNN | Neregistrovaní | 97:45 | + 61:08 | |
25. | Miroslava Dostalová | NNN | Neregistrovaní | 99:12 | + 62:35 | |
26. | Linda Lhotská | DVP1250 | C | DVP ORIENTATION | 108:12 | + 71:35 |
27. | Jana Lhotská | DVP8250 | C | DVP ORIENTATION | 111:24 | + 74:47 |
Edita Syslová | PGP8853 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marek Ševčík | PCB6701 | C | SKP České Budějovice | 60:33 | |
2. | Petr Kolarik | 0040001 | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 67:33 | + 7:00 | |
3. | Kateřina Ševčíková | 0060001 | Suché Vrbné | 71:52 | + 11:19 | |
4. | Jan Marek | LBE6100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 83:18 | + 22:45 |
5. | Stanislava Haisová | DOR8051 | C | OK Dobříš | 96:17 | + 35:44 |
Katka Trnková | 0120001 | Woodstock | DISK | |||
Vít Maroušek | 0110001 | Lužnice Team | DISK |