Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásková Jasmína | LPU1652 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:18 | |
2. | Hamerská Karin | VAM1550 | C | OB Vamberk | 38:30 | + 10:12 |
3. | Kalibánová Bára | SNA1651 | C | TJ START Náchod | 40:37 | + 12:19 |
4. | Stryková Kamila | LPU1651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:43 | + 20:25 |
5. | Vokounová Anežka | SRK1651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:19 | + 25:01 |
6. | Křížová Dorota | LPU1453 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:22 | + 28:04 |
7. | Bolehovská Jana | LTU1451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:25 | + 50:07 |
Lonská Justýna | 0230001 | Ner Lonský | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihonová Magdalena | PHK1450 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:41 | |
2. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:32 | + 0:51 |
3. | Pouchlá Sára | SHK1451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:42 | + 3:01 |
4. | Mayerová Anna | SHK1450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:51 | + 3:10 |
5. | Sedláková Anna | SRK1550 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:34 | + 3:53 |
6. | Milská Josefa | SRK1451 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:49 | + 6:08 |
7. | Melicharová Nina | PHK1451 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:52 | + 6:11 |
8. | Jirásková Bára | ZAM1451 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 30:20 | + 11:39 |
9. | Dvořáková Marie | LPU1452 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:41 | + 13:00 |
10. | Slouková Ela | LPU1461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:41 | + 38:00 |
Weinerová Eliška | SHK1452 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korbelová Tereza | PHK1254 | B | OK 99 Hradec Králové | 22:51 | |
2. | Korbelová Eliška | PHK1253 | B | OK 99 Hradec Králové | 24:46 | + 1:55 |
3. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 25:56 | + 3:05 |
4. | Jedličková Michaela | SHK1350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:22 | + 5:31 |
5. | Horáková Anna Marie | LPU1256 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 28:44 | + 5:53 |
6. | Novotná Anna | PHK1352 | C | OK 99 Hradec Králové | 29:01 | + 6:10 |
7. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:10 | + 6:19 |
8. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:30 | + 6:39 |
9. | Kopecká Eliška | PHK1250 | B | OK 99 Hradec Králové | 30:35 | + 7:44 |
10. | Hovorková Nikol | LPU1353 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:41 | + 8:50 |
11. | Kušičková Lucie | HJL1251 | C | Sokol Horní Jelení | 32:09 | + 9:18 |
12. | Stryková Zuzana | LPU1351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:12 | + 9:21 |
13. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:51 | + 10:00 |
14. | Křížová Magdalena | LPU1257 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:22 | + 10:31 |
15. | Jedlinská Kateřina | VAM1250 | C | OB Vamberk | 33:42 | + 10:51 |
16. | Hakenová Petra | STH1251 | C | SK Studenec | 38:58 | + 16:07 |
17. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:25 | + 20:34 |
18. | Hrušová Kateřina | PHK1380 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:52 | + 21:01 |
19. | Zajícová Zuzana | VRL1355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:59 | + 22:08 |
20. | Kramperová Zuzana | VRL1255 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:55 | + 24:04 |
21. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | B | OK 99 Hradec Králové | 49:10 | + 26:19 |
22. | Johanisová Nikola | PHK1354 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:35 | + 26:44 |
23. | Horáčková Alžběta | LPU1358 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:01 | + 27:10 |
24. | Špačková Kateřina | JIL1354 | C | OK Jilemnice | 66:20 | + 43:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosinová Kateřina | SHK1358 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:45 | |
2. | Janková Klára | CHC1351 | C | K.O.B. Choceň | 23:18 | + 2:33 |
3. | Holcová Barbora | LPU1357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:10 | + 6:25 |
4. | Nymsová Marie Ema | TYN1350 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 27:56 | + 7:11 |
5. | Jirásková Nina | ZAM1251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 30:43 | + 9:58 |
6. | Štěpánková Stela | HJL1351 | C | Sokol Horní Jelení | 30:57 | + 10:12 |
7. | Červinková Michaela | HJL1350 | C | Sokol Horní Jelení | 36:58 | + 16:13 |
8. | Parmová Adéla | SRK1352 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:57 | + 18:12 |
9. | Zástěrová Karolína | TYN1351 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 41:30 | + 20:45 |
10. | Matoušková Nela | LTU1352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:11 | + 24:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:09 | |
2. | Munzarová Monika | LPU1056 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 24:42 | + 1:33 |
3. | Macháčková Lucie | SHK1155 | A | OK Slavia Hradec Králové | 24:50 | + 1:41 |
4. | Froschová Magdalena | LPU1052 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 26:18 | + 3:09 |
5. | Hrušová Lucie | PHK1050 | B | OK 99 Hradec Králové | 27:25 | + 4:16 |
6. | Fenclová Hana | LPU1054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:18 | + 5:09 |
7. | Jedličková Lucie | SHK1050 | B | OK Slavia Hradec Králové | 28:43 | + 5:34 |
8. | Lepšová Julie | SRK1152 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:12 | + 7:03 |
9. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | B | OK 99 Hradec Králové | 30:47 | + 7:38 |
10. | Nová Klára | VRL1053 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:05 | + 7:56 |
11. | Horáková Eliška | PHK1152 | B | OK 99 Hradec Králové | 31:54 | + 8:45 |
12. | Besedová Barbora | PHK1051 | B | OK 99 Hradec Králové | 32:19 | + 9:10 |
13. | Buďárková Laura | STH1051 | B | SK Studenec | 32:20 | + 9:11 |
14. | Kroupová Anna | LPU1154 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:24 | + 10:15 |
15. | Helmeczi Ema | LPU1166 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:26 | + 10:17 |
16. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | B | Sportcentrum Jičín | 34:25 | + 11:16 |
17. | Kvapilová Simona | PHK1150 | B | OK 99 Hradec Králové | 34:32 | + 11:23 |
18. | Chotěnovská Nela | HJL1153 | B | Sokol Horní Jelení | 34:38 | + 11:29 |
19. | Vaňátková Thea | LTU1150 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:52 | + 11:43 |
20. | Málková Karolína | SHK1051 | B | OK Slavia Hradec Králové | 35:01 | + 11:52 |
21. | Hamáková Zuzana | HJL1050 | C | Sokol Horní Jelení | 35:28 | + 12:19 |
22. | Zitková Veronika | LPU1051 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 35:55 | + 12:46 |
23. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:18 | + 14:09 |
24. | Ladýřová Alžběta | SHK1058 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:45 | + 15:36 |
25. | Stryková Johana | LPU1151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:55 | + 15:46 |
26. | Mojžíšová Nela | PHK1053 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:26 | + 19:17 |
27. | Pajerová Laura | HJL1151 | C | Sokol Horní Jelení | 49:05 | + 25:56 |
28. | Bláhová Klára | HJL1150 | C | Sokol Horní Jelení | 50:22 | + 27:13 |
29. | Lukášová Aneta | LPU1170 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:52 | + 32:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Marika | PHK1157 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:27 | |
2. | Krpatová Zuzana | PHK1159 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:27 | + 6:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grusserová Diana | PHK0999 | B | OK 99 Hradec Králové | 41:52 | |
2. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | B | OK 99 Hradec Králové | 44:20 | + 2:28 |
3. | Matoušková Markéta | PHK0855 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:14 | + 4:22 |
4. | Stratilová Eliška | ZAM0953 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:42 | + 4:50 |
5. | Čivrná Eliška | VRL0851 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:36 | + 5:44 |
6. | Dominová Julie | LPU0857 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:39 | + 5:47 |
7. | Holingerová Alžběta | CHC0953 | B | K.O.B. Choceň | 50:12 | + 8:20 |
8. | Macková Gita | LPU0961 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 51:29 | + 9:37 |
9. | Kunartová Dominika | PHK0888 | B | OK 99 Hradec Králové | 52:01 | + 10:09 |
10. | Netopilová Simona | VAM0950 | B | OB Vamberk | 53:56 | + 12:04 |
11. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | B | OK 99 Hradec Králové | 54:04 | + 12:12 |
12. | Vltavská Eliška | SJC0850 | B | Sportcentrum Jičín | 54:54 | + 13:02 |
13. | Vlková Ema | SJC0953 | C | Sportcentrum Jičín | 55:18 | + 13:26 |
14. | Nimshausová Helena | CHC0854 | C | K.O.B. Choceň | 56:14 | + 14:22 |
15. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | B | OK Slavia Hradec Králové | 56:15 | + 14:23 |
16. | Kaplanová Viktorie | LPU0864 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 56:45 | + 14:53 |
17. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | B | K.O.B. Choceň | 59:15 | + 17:23 |
18. | Hovorková Elen | LPU0954 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 59:17 | + 17:25 |
19. | Strejčková Klára | SHK0861 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:39 | + 20:47 |
20. | Řadová Ráchel | SHK0961 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:07 | + 21:15 |
21. | Bohdanecká Antonie | SHK0960 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:09 | + 23:17 |
22. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | C | OK Slavia Hradec Králové | 71:32 | + 29:40 |
23. | Záveská Eliška | VRL0955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:15 | + 31:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 47:44 | |
2. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:51 | + 1:07 |
3. | Votočková Amelie | JIL0750 | C | OK Jilemnice | 53:08 | + 5:24 |
4. | Hamáčková Táňa | STH0754 | B | SK Studenec | 53:42 | + 5:58 |
5. | Brožková Elena | SJC0751 | C | Sportcentrum Jičín | 53:58 | + 6:14 |
6. | Sršňová Natálie | VAM0751 | C | OB Vamberk | 59:08 | + 11:24 |
7. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | B | OK Slavia Hradec Králové | 61:34 | + 13:50 |
8. | Šafrová Lenka | CHC0654 | C | K.O.B. Choceň | 64:03 | + 16:19 |
9. | Plecháčová Marie | NPA0652 | B | SK LOB Nová Paka | 66:35 | + 18:51 |
10. | Závodná Zuzana | LTU0750 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:45 | + 19:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirčáková Martina | LCE8951 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:42 | 8559 | |
2. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | R | OK Slavia Hradec Králové | 57:54 | + 2:12 | 8246 |
3. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:14 | + 4:32 | 7915 |
4. | Fenclová Marta | LPU7667 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 61:18 | + 5:36 | 7763 |
5. | Nováková Zuzana | NPA9151 | R | SK LOB Nová Paka | 63:14 | + 7:32 | 7488 |
6. | Udržalová Pavla | LPU8552 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:19 | + 9:37 | 7192 |
7. | Tichá Dorotea | DKP0351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:33 | + 9:51 | 7158 |
8. | Doležalová Libuše | SNA8851 | C | TJ START Náchod | 68:41 | + 12:59 | 6713 |
9. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:58 | + 16:16 | 6246 |
10. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | C | OK Slavia Hradec Králové | 72:40 | + 16:58 | 6146 |
11. | Brožková Tereza | LPU0457 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 74:15 | + 18:33 | 5921 |
12. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:10 | + 19:28 | 5791 |
13. | Barnetová Veronika | ZAM9951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 79:15 | + 23:33 | 5210 |
14. | Novotná Markéta | PHK9451 | C | OK 99 Hradec Králové | 79:58 | + 24:16 | 5108 |
15. | Vandělíková Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 81:04 | + 25:22 | 4952 |
16. | Horáková Veronika | PHK0353 | C | OK 99 Hradec Králové | 89:48 | + 34:06 | 3710 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brožková Lucie | LPU0154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:06 | 2769 | |
2. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:23 | + 5:17 | 2510 |
3. | Kisielová Zuzana | ZAM9153 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 56:27 | + 10:21 | 2262 |
4. | Skalická Karolína | ZAM9652 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 57:20 | + 11:14 | 2219 |
5. | Strachotová Pavlína | JJN9350 | C | Team Jizerky | 60:03 | + 13:57 | 2086 |
6. | Besedová Katka | PHK0351 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:34 | + 19:28 | 1815 |
7. | Stryková Kateřina | LPU7855 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:54 | + 22:48 | 1652 |
8. | Nymsová Marie | TYN8651 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 81:17 | + 35:11 | 1045 |
9. | Goňová Nikola | ZAM9752 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 83:32 | + 37:26 | 935 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrová Daniela | LPU8454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:40 | |
2. | Novotná Kateřina | PHK8252 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:47 | + 8:07 |
3. | Stolinová Lenka | SNA8151 | C | TJ START Náchod | 65:04 | + 8:24 |
4. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:15 | + 8:35 |
5. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:48 | + 9:08 |
6. | Čížová Andrea | SHK8251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:05 | + 11:25 |
7. | Stulíková Barbora | SHK8552 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:16 | + 11:36 |
8. | Vrbatová Petra | VRL8552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:59 | + 16:19 |
9. | Sršňová Kateřina | VAM8150 | C | OB Vamberk | 73:57 | + 17:17 |
10. | Hrušová Dagmar | PHK8050 | C | OK 99 Hradec Králové | 78:22 | + 21:42 |
11. | Novotná Jitka | SHK8553 | C | OK Slavia Hradec Králové | 81:10 | + 24:30 |
12. | Špačková Michaela | JIL8452 | C | OK Jilemnice | 88:51 | + 32:11 |
Nimshausová Hana | CHC8151 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodytková Iva | VAM7751 | C | OB Vamberk | 42:47 | |
2. | Mojžíšová Jana | PHK8254 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:18 | + 8:31 |
3. | Jiroutová Eva | SNA8051 | C | TJ START Náchod | 51:47 | + 9:00 |
4. | Slavíková Jana | SHK7352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:27 | + 10:40 |
5. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 55:55 | + 13:08 |
6. | Kárníková Kamila | LPU8153 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:05 | + 13:18 |
7. | Lišková Kateřina | PHK8151 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:55 | + 14:08 |
8. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:06 | + 14:19 |
9. | Říhová Kateřina | LPU8060 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:50 | + 15:03 |
10. | Loukotová Andrea | HOR7350 | C | TJ Jiskra Hořice | 61:30 | + 18:43 |
11. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:34 | + 19:47 |
12. | Matoušková Petra | PHK7951 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:58 | + 21:11 |
13. | Bohdanecká Barbora | SHK7950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 64:10 | + 21:23 |
14. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:26 | + 22:39 |
15. | Šumpíková Kateřina | SHK8154 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:56 | + 23:09 |
16. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 67:50 | + 25:03 |
17. | Pozdílková Alena | PHK8053 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:21 | + 27:34 |
18. | Hakenová Dana | STH8251 | C | SK Studenec | 71:24 | + 28:37 |
19. | Holingerová Eva | CHC8052 | C | K.O.B. Choceň | 78:01 | + 35:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:41 | |
2. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:25 | + 0:44 |
3. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:11 | + 1:30 |
4. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:23 | + 5:42 |
4. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:23 | + 5:42 |
6. | Nová Martina | VRL7656 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:35 | + 5:54 |
7. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:42 | + 6:01 |
8. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OB Vamberk | 51:58 | + 6:17 |
9. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 52:12 | + 6:31 |
10. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 53:17 | + 7:36 |
11. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:59 | + 8:18 |
12. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 55:15 | + 9:34 |
13. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OB Vamberk | 55:56 | + 10:15 |
14. | Ježková Dana | SNA7850 | C | TJ START Náchod | 56:18 | + 10:37 |
15. | Kunartová Lenka | PHK7852 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:45 | + 13:04 |
16. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:02 | + 17:21 |
17. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:16 | + 19:35 |
18. | Kašparová Eva | LPU7854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:39 | + 21:58 |
19. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:42 | + 22:01 |
20. | Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 72:29 | + 26:48 |
21. | Houžvičková Kateřina | SHK7951 | C | OK Slavia Hradec Králové | 75:28 | + 29:47 |
22. | Tomandlová Radka | 0020002 | NER - HoRa | 78:09 | + 32:28 | |
23. | Bolehovská Iva | LTU7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:27 | + 32:46 |
24. | Kvapilová Zuzana | PHK7853 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:30 | + 38:49 |
25. | Jakubská Naděžda | SHK7652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 84:35 | + 38:54 |
26. | Šlesingerová Jitka | KUO7851 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 96:06 | + 50:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:26 | |
2. | Mudruňková Romana | VAM7752 | C | OB Vamberk | 45:17 | + 3:51 |
3. | Linková Eva | STH7753 | C | SK Studenec | 51:56 | + 10:30 |
4. | Rykalová Jitka | VAM7251 | C | OB Vamberk | 53:25 | + 11:59 |
5. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:58 | + 13:32 |
6. | Rybínová Iva | KOR7551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 58:54 | + 17:28 |
7. | Kosinová Alena | SHK7654 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:54 | + 18:28 |
8. | Čermáková Lucie | PHK7150 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:11 | + 18:45 |
9. | Langrová Lenka | KOR7450 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 62:21 | + 20:55 |
10. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:01 | + 24:35 |
11. | Sedláková Hana | SRK7850 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:22 | + 25:56 |
12. | Čiháková Olga | HOR7651 | C | TJ Jiskra Hořice | 67:36 | + 26:10 |
13. | Korbelová Petra | PHK7652 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:56 | + 26:30 |
14. | Cibulková Marcela | LPU7053 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 70:52 | + 29:26 |
15. | Fejtová Blanka | PHK7550 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:02 | + 30:36 |
16. | Fialová Radmila | SHK7653 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:09 | + 31:43 |
17. | Vrábelová Petra | PHK7755 | C | OK 99 Hradec Králové | 76:42 | + 35:16 |
18. | Julišová Jitka | ZAM7151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 76:57 | + 35:31 |
19. | Rückerová Věra | HOR7450 | C | TJ Jiskra Hořice | 77:43 | + 36:17 |
20. | Záveská Ladislava | VRL7655 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:55 | + 42:29 |
Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Vörösová Markéta | LPU7868 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Léharová Iva | LPU6152 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:45 | |
2. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:14 | + 5:29 |
3. | Müllerová Zorka | BZP6750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:36 | + 6:51 |
4. | Mádlová Iva | SHK6351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:31 | + 9:46 |
5. | Chmelařová Marie | SHK6352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:44 | + 11:59 |
6. | Machová Iveta | NPA6851 | C | SK LOB Nová Paka | 61:19 | + 14:34 |
7. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:42 | + 17:57 |
8. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 65:12 | + 18:27 |
9. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 67:11 | + 20:26 |
10. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 70:06 | + 23:21 |
Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pološčuková Monika | SMB6551 | C | SKOB Mladá Boleslav | 42:07 | |
2. | Mertlíková Hana | VRL6251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:41 | + 1:34 |
3. | Roudná Eva | LPU6554 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:28 | + 7:21 |
4. | Vaňurová Marcela | HOR6850 | C | TJ Jiskra Hořice | 55:17 | + 13:10 |
5. | Justová Jana | PHK6153 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:24 | + 13:17 |
6. | Smrčková Olga | LPU6055 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:29 | + 25:22 |
7. | Šabatová Jana | PHK6853 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:30 | + 27:23 |
8. | Remešová Alena | SRK6150 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 88:02 | + 45:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:35 | |
2. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:24 | + 3:49 |
3. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:25 | + 3:50 |
4. | Jiranová Alena | PHK5351 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:29 | + 5:54 |
5. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 44:21 | + 7:46 |
6. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:49 | + 9:14 |
7. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 51:16 | + 14:41 |
8. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 54:03 | + 17:28 |
9. | Šabatková Zdeňka | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:31 | + 19:56 |
10. | Zvěřinová Darina | SNA5952 | C | TJ START Náchod | 59:13 | + 22:38 |
11. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:45 | + 30:10 |
Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 41:52 | |
2. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 44:24 | + 2:32 |
3. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:01 | + 5:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koudela Adam | HJL1402 | C | Sokol Horní Jelení | 25:06 | |
2. | Kříž Prokop | LPU1602 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:05 | + 6:59 |
3. | Sokolář Vojtěch | SNA1601 | C | TJ START Náchod | 33:03 | + 7:57 |
4. | Drhlík Antonín | SRK1601 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:45 | + 9:39 |
5. | Čapek Samuel | PHK1600 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:00 | + 11:54 |
6. | Parma Ondřej | SRK1502 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:00 | + 14:54 |
7. | Klícha Kryštof | SRK1602 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:53 | + 19:47 |
8. | Dostál Štěpán | SHK1601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:51 | + 21:45 |
9. | Haken Václav | STH1601 | C | SK Studenec | 49:15 | + 24:09 |
10. | Pýcha Jan | LPU1604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:54 | + 24:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Matouš | PHK1515 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:24 | |
2. | Vítek Michal | PHK1402 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:34 | + 2:10 |
3. | Tihon Jan | PHK1505 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:07 | + 3:43 |
4. | Odvody Vilém | LPU1502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:00 | + 4:36 |
5. | Zvěřina Radim | LPU1501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:36 | + 5:12 |
6. | Hepner Martin | PHK1501 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:25 | + 6:01 |
7. | Janovec Karel | SRK1404 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:42 | + 6:18 |
8. | Hrdinka Antonín | SHK1401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 23:56 | + 7:32 |
9. | Klícha Jindřich | SRK1406 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:47 | + 12:23 |
10. | Černý Matouš | PHK1414 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:51 | + 12:27 |
11. | Hauschwitz Radim | JIL1503 | C | OK Jilemnice | 30:28 | + 14:04 |
12. | Petráž Jiří | 0110002 | CET-nereg | 32:13 | + 15:49 | |
13. | Vrábel Ondřej | PHK1500 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:27 | + 18:03 |
14. | Zollmann Filip | HOR1600 | C | TJ Jiskra Hořice | 36:26 | + 20:02 |
15. | Dostál Samuel | SHK1400 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:45 | + 20:21 |
16. | Votoček Martin | JIL1504 | C | OK Jilemnice | 42:36 | + 26:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháček Jakub | SHK1202 | B | OK Slavia Hradec Králové | 25:18 | |
2. | Vošvrda Václav | SJC1203 | B | Sportcentrum Jičín | 27:45 | + 2:27 |
3. | Udržal Lukáš | LPU1303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:47 | + 2:29 |
4. | Vrbata Alan | VRL1203 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:39 | + 3:21 |
5. | Mayer Antonín | SHK1206 | B | OK Slavia Hradec Králové | 30:43 | + 5:25 |
6. | Klabzuba Jan | SRK1207 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:30 | + 6:12 |
7. | Pýcha František | LPU1305 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:25 | + 9:07 |
8. | Votroubek Jan | SRK1206 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:57 | + 10:39 |
9. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | B | OK 99 Hradec Králové | 35:59 | + 10:41 |
10. | Nachtigall Jakub | LPU1209 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 40:13 | + 14:55 |
11. | Hrdinka Josef | SHK1205 | B | OK Slavia Hradec Králové | 40:51 | + 15:33 |
12. | Mojžíš Radovan | PHK1200 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:00 | + 15:42 |
13. | Fukátko Václav | LPU1302 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:30 | + 17:12 |
14. | Komárek Jakub | SHK1209 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:53 | + 17:35 |
15. | Šimek Jan | CHC1301 | C | K.O.B. Choceň | 43:33 | + 18:15 |
16. | Zollmann David | HOR1200 | C | TJ Jiskra Hořice | 51:53 | + 26:35 |
17. | Toman Jonáš | VRL1305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:35 | + 27:17 |
18. | Valdman Hynek | JIL1303 | C | OK Jilemnice | 56:56 | + 31:38 |
19. | Štučka Štěpán | VRL1303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:41 | + 34:23 |
20. | Kutnar Vladimír | VRL1307 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:36 | + 39:18 |
21. | Ticháček Jonáš | SJC1302 | C | Sportcentrum Jičín | 70:24 | + 45:06 |
22. | Volák Jiří | PHK1204 | C | OK 99 Hradec Králové | 85:51 | + 60:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nymsa Matyáš | TYN1300 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 23:29 | |
2. | Červinka Dominik | HJL1202 | C | Sokol Horní Jelení | 23:51 | + 0:22 |
3. | Dvořák Vít | ZAM1301 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 25:18 | + 1:49 |
4. | Samek Viktor | LPU1307 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:25 | + 1:56 |
5. | Dostál Tomáš | ZAM1302 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 25:56 | + 2:27 |
6. | Ladýř Štěpán | SHK1303 | C | OK Slavia Hradec Králové | 27:07 | + 3:38 |
7. | Balcar Denis | ZAM1201 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 31:10 | + 7:41 |
8. | Balcar Štěpán | 0200002 | Majda Team | 37:11 | + 13:42 | |
9. | Stránský Filip | SHK1302 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:48 | + 18:19 |
10. | Zářecký Štěpán | ZAM1204 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:34 | + 24:05 |
11. | Vohradský Dominik | LPU1309 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:41 | + 24:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirout Vilém | LPU1012 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:07 | |
2. | Novotný Kryštof | PHK1002 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:30 | + 0:23 |
3. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:42 | + 0:35 |
4. | Pouchlý Matěj | SHK1009 | B | OK Slavia Hradec Králové | 39:09 | + 3:02 |
5. | Kadaně Matěj | LPU1001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 39:33 | + 3:26 |
6. | Kárník Štěpán | LPU1002 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 40:09 | + 4:02 |
7. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | B | K.O.B. Choceň | 40:15 | + 4:08 |
8. | Juška Vojtěch | LPU1003 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:11 | + 6:04 |
9. | Macek Dan | LPU1104 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 46:10 | + 10:03 |
10. | Leško Michal | SHK1002 | B | OK Slavia Hradec Králové | 46:38 | + 10:31 |
11. | Vlk Adam | SJC1006 | C | Sportcentrum Jičín | 47:02 | + 10:55 |
12. | Kopecký Matěj | PHK1001 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:23 | + 11:16 |
13. | Kunart Lukáš | PHK1010 | B | OK 99 Hradec Králové | 47:29 | + 11:22 |
14. | Saifrt Matěj | HOR1000 | C | TJ Jiskra Hořice | 47:33 | + 11:26 |
15. | Fiala Matyáš | SHK1102 | B | OK Slavia Hradec Králové | 50:29 | + 14:22 |
16. | Ticháček Jáchym | SJC1004 | C | Sportcentrum Jičín | 50:45 | + 14:38 |
17. | Šumpík Filip | SHK1109 | B | OK Slavia Hradec Králové | 50:46 | + 14:39 |
18. | Slavík František | SHK1110 | B | OK Slavia Hradec Králové | 51:24 | + 15:17 |
19. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | B | OK 99 Hradec Králové | 54:00 | + 17:53 |
20. | Šíma Antonín | SRK1001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:58 | + 21:51 |
21. | Chrtek Jan | PHK1100 | B | OK 99 Hradec Králové | 58:47 | + 22:40 |
22. | Bohdanecký František | SHK1104 | B | OK Slavia Hradec Králové | 60:00 | + 23:53 |
23. | Severa Matyáš | PHK1004 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:49 | + 25:42 |
24. | Udržal Jakub | LPU1100 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 62:37 | + 26:30 |
25. | Matějec Jonáš | VRL1004 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:42 | + 31:35 |
26. | Čihák Matěj | HOR1100 | B | TJ Jiskra Hořice | 68:17 | + 32:10 |
27. | Pavelec Daniel | NPA1101 | B | SK LOB Nová Paka | 69:27 | + 33:20 |
28. | Ločárek Daniel | LPU1111 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:34 | + 40:27 |
29. | Domin Ondřej | LPU1103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:19 | + 47:12 |
30. | Liška Viktor | PHK1111 | C | OK 99 Hradec Králové | 87:24 | + 51:17 |
Vaněk Ondřej | LPU1014 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | C | OK Jilemnice | 38:54 | |
2. | Juliš Josef | ZAM1010 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 40:18 | + 1:24 |
3. | Kropáč Matěj | SHK1117 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:13 | + 10:19 |
4. | Potštejnský Vojtěch | SRK1102 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:53 | + 12:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | B | OK Slavia Hradec Králové | 45:44 | |
2. | Rémiš Šimon | SHK0801 | B | OK Slavia Hradec Králové | 48:04 | + 2:20 |
3. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 50:21 | + 4:37 |
4. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | B | OK Slavia Hradec Králové | 53:31 | + 7:47 |
5. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:38 | + 9:54 |
6. | Goláň Antonín | LPU0804 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 56:21 | + 10:37 |
7. | Držka Filip | LPU0901 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 56:26 | + 10:42 |
8. | Kyrylyshyn Ihor | SHK0910 | B | OK Slavia Hradec Králové | 59:07 | + 13:23 |
9. | Doucha Tomáš | SNA0801 | B | TJ START Náchod | 59:22 | + 13:38 |
10. | Zástava Marek | SHK0908 | C | OK Slavia Hradec Králové | 64:20 | + 18:36 |
11. | Jedlinský Martin | VAM0800 | C | OB Vamberk | 68:21 | + 22:37 |
12. | Lasík Martin | LTU0803 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:45 | + 27:01 |
13. | Matušinec Jakub | PHK0802 | C | OK 99 Hradec Králové | 76:36 | + 30:52 |
14. | Vít Petr | KOR0805 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 115:10 | + 69:26 |
15. | Bernard Mikuláš | HOR0902 | C | TJ Jiskra Hořice | 129:41 | + 83:57 |
16. | Jindra Antonín | HOR0903 | C | TJ Jiskra Hořice | 135:25 | + 89:41 |
Červinka Vojtěch | VRL0903 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:32 | |
2. | Šimerda Václav | SRK0605 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:27 | + 6:55 |
3. | Jelínek Jaromír | LPU0613 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:18 | + 15:46 |
4. | Horák Filip | PHK0701 | B | OK 99 Hradec Králové | 82:28 | + 18:56 |
5. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | B | OK 99 Hradec Králové | 86:03 | + 22:31 |
6. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | B | OK Slavia Hradec Králové | 86:17 | + 22:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 59:39 | 8386 | |
2. | Zvěřina Petr | LPU8208 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:22 | + 6:43 | 7597 |
3. | Gebrt Jan | SHK9801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 70:37 | + 10:58 | 7099 |
4. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:07 | + 11:28 | 7040 |
5. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 79:29 | + 19:50 | 6058 |
6. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | OK Slavia Hradec Králové | 82:01 | + 22:22 | 5760 |
7. | Samek Tomáš | PHK0001 | C | OK 99 Hradec Králové | 82:30 | + 22:51 | 5704 |
8. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 86:51 | + 27:12 | 5193 |
9. | Lazák Jan | LTU0500 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 88:10 | + 28:31 | 5038 |
10. | Doucha Martin | SNA0501 | B | TJ START Náchod | 88:55 | + 29:16 | 4950 |
11. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 90:30 | + 30:51 | 4765 |
12. | Štěpán Pavel | PHK9201 | C | OK 99 Hradec Králové | 92:25 | + 32:46 | 4540 |
13. | Léhar Adam | LPU9114 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 93:41 | + 34:02 | 4391 |
14. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 94:24 | + 34:45 | 4307 |
15. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 95:37 | + 35:58 | 4164 |
16. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 96:11 | + 36:32 | 4097 |
17. | Vandělík Michal | ALB8501 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 99:11 | + 39:32 | 3745 |
18. | Pirkl Jakub | CHC0503 | B | K.O.B. Choceň | 100:53 | + 41:14 | 3546 |
19. | Dvořák Jakub | 0260001 | Neregistrovaní 1 | 111:14 | + 51:35 | ||
20. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 114:03 | + 54:24 | 2000 |
21. | Mlateček Jiří | TYN9501 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 116:18 | + 56:39 | 1736 |
22. | Vik Martin | JIL9206 | C | OK Jilemnice | 116:47 | + 57:08 | 1679 |
23. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 121:19 | + 61:40 | 1147 |
24. | Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | 124:53 | + 65:14 | 728 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutný Šimon | VAM9301 | C | OB Vamberk | 63:14 | ||
2. | Procházka Tomáš | LPU9110 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:09 | + 10:55 | |
3. | Novák Marek | SHK0505 | C | OK Slavia Hradec Králové | 89:38 | + 26:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:25 | |
2. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:30 | + 1:05 |
3. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:24 | + 4:59 |
4. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | C | TJ START Náchod | 70:26 | + 6:01 |
5. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:00 | + 7:35 |
6. | Bláha Jan | HJL8200 | C | Sokol Horní Jelení | 72:08 | + 7:43 |
7. | Andrš Jiří | VAM8601 | C | OB Vamberk | 73:11 | + 8:46 |
8. | Strachota Petr | JJN8700 | C | Team Jizerky | 78:53 | + 14:28 |
9. | Korbel Michal | PHK7703 | C | OK 99 Hradec Králové | 80:06 | + 15:41 |
10. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:07 | + 19:42 |
11. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 85:32 | + 21:07 |
12. | Jakubec Petr | SJC8106 | C | Sportcentrum Jičín | 88:57 | + 24:32 |
13. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 90:06 | + 25:41 |
14. | Tůma Martin | LIT8204 | C | KOB Litvínov | 90:19 | + 25:54 |
15. | Palaščak Ján | DKP8505 | C | Oddíl OB Kotlářka | 96:41 | + 32:16 |
16. | Žemlička Jan | LPU8303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 115:15 | + 50:50 |
17. | Kummer Lukáš | PHK7805 | C | OK 99 Hradec Králové | 127:16 | + 62:51 |
18. | Műller Tomáš | 0160001 | Jen blbni team JBT | 129:10 | + 64:45 | |
Číž Ondra | 0110005 | CET-nereg | DISK | |||
Lenner Miroslav | LPU8605 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drhlík Petr | VAM8301 | C | OB Vamberk | 52:06 | |
2. | Jirčák Ondřej | SRK8805 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:24 | + 3:18 |
3. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 56:38 | + 4:32 |
4. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 57:56 | + 5:50 |
5. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:50 | + 7:44 |
6. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:40 | + 8:34 |
7. | Lžíčař Martin | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 61:34 | + 9:28 |
8. | Kroupa Jan | LPU8103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:05 | + 9:59 |
9. | Nachtigall Petr | LPU8210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:35 | + 14:29 |
10. | Haken Adam | STH8102 | C | SK Studenec | 70:11 | + 18:05 |
11. | Kropáč Jan | 0120001 | Neklubový | 73:55 | + 21:49 | |
12. | Koudela Adam | HJL8500 | C | Sokol Horní Jelení | 74:31 | + 22:25 |
13. | Votroubek Jan | SRK8201 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 77:07 | + 25:01 |
14. | Vinopal Vilém | LPU8508 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:01 | + 31:55 |
15. | Kronika Miroslav | PEN7100 | C | OK RECO Sport | 88:08 | + 36:02 |
16. | Bernard Jan | HOR8000 | C | TJ Jiskra Hořice | 94:58 | + 42:52 |
17. | Hamerský David | 0180002 | OŘJ Vamberk | 97:29 | + 45:23 | |
18. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 104:55 | + 52:49 |
Kremzar Petr | 0180001 | OŘJ Vamberk | DISK | |||
Kutílek Jakub | LPU8609 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OB Vamberk | 58:53 | |
2. | Novotný Radek | PHK7402 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:23 | + 2:30 |
3. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:33 | + 5:40 |
4. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OB Vamberk | 64:46 | + 5:53 |
5. | Pozdílek Martin | PHK7803 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:34 | + 10:41 |
6. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 69:39 | + 10:46 |
7. | Kříž Libor | LPU7804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 70:52 | + 11:59 |
8. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | C | TJ START Náchod | 71:04 | + 12:11 |
9. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:05 | + 12:12 |
10. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 72:12 | + 13:19 |
11. | Tomandl Jan | 0020001 | NER - HoRa | 73:10 | + 14:17 | |
12. | Vrbata Alan | VRL7802 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:02 | + 16:09 |
13. | Novák Zdeněk | NPA7701 | C | SK LOB Nová Paka | 75:05 | + 16:12 |
14. | Kárník Jan | LPU7811 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:06 | + 16:13 |
15. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 75:16 | + 16:23 |
16. | Hovorka Pavel | LPU7908 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:30 | + 16:37 |
17. | Saifrt Tomáš | HOR7600 | C | TJ Jiskra Hořice | 78:24 | + 19:31 |
18. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 78:31 | + 19:38 |
19. | Jakubský Radek | SHK7603 | C | OK Slavia Hradec Králové | 78:52 | + 19:59 |
20. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 81:01 | + 22:08 |
21. | Hruša Petr | PHK7806 | C | OK 99 Hradec Králové | 81:06 | + 22:13 |
22. | Jindra Vladimír | HOR7500 | C | TJ Jiskra Hořice | 81:14 | + 22:21 |
23. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:55 | + 23:02 |
24. | Vrábel Petr | PHK7604 | C | OK 99 Hradec Králové | 82:06 | + 23:13 |
25. | Matoušek Josef | PHK7900 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:32 | + 25:39 |
26. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:20 | + 26:27 |
27. | Czagan Jan | LPU7106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:55 | + 27:02 |
28. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 90:14 | + 31:21 |
29. | Goláň Oldřich | LPU7417 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 90:20 | + 31:27 |
30. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 90:22 | + 31:29 |
31. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 91:02 | + 32:09 |
32. | Novák Michal | SHK7802 | C | OK Slavia Hradec Králové | 91:39 | + 32:46 |
33. | Macek Pavel | LPU7517 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 92:56 | + 34:03 |
34. | Kičmer Michal | LTU7804 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 93:24 | + 34:31 |
35. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 96:31 | + 37:38 |
36. | Holinger Jiří | CHC7707 | C | K.O.B. Choceň | 101:38 | + 42:45 |
37. | Mlateček Jiří | TYN6701 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 102:30 | + 43:37 |
38. | Kvapil Ondřej | PHK7804 | C | OK 99 Hradec Králové | 103:29 | + 44:36 |
39. | Kušička Josef | HJL7600 | C | Sokol Horní Jelení | 107:43 | + 48:50 |
40. | Falta Radim | KUO7802 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 108:33 | + 49:40 |
41. | Beneda Jan | SHK7900 | C | OK Slavia Hradec Králové | 118:32 | + 59:39 |
Erbert Ladislav | PEN7700 | C | OK RECO Sport | DISK | ||
Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohout Pavel | JIL7502 | C | OK Jilemnice | 46:57 | |
2. | Bílek Tomáš | SJC7307 | C | Sportcentrum Jičín | 49:02 | + 2:05 |
3. | Jirásek Aleš | LPU7601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:52 | + 2:55 |
4. | Šimek Jiří | CHC7901 | C | K.O.B. Choceň | 51:38 | + 4:41 |
5. | Pouchlý Jan | SHK7700 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:38 | + 5:41 |
6. | Adamovský Michal | TYN7200 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 53:10 | + 6:13 |
7. | Ptáček Miloš | SNA7001 | C | TJ START Náchod | 54:31 | + 7:34 |
8. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:12 | + 8:15 |
9. | Macháček Lubomír | LPU7515 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:56 | + 10:59 |
10. | Sedlák Radek | SRK7503 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:35 | + 12:38 |
11. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 61:22 | + 14:25 |
12. | Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:25 | + 14:28 |
13. | Horáček Josef | LPU7509 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:57 | + 16:00 |
14. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:38 | + 16:41 |
15. | Mikyska Alan | VAM7149 | C | OB Vamberk | 64:17 | + 17:20 |
16. | Vach Vladimír | KOR6900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 65:02 | + 18:05 |
17. | Pompach Martin | PHK7207 | C | OK 99 Hradec Králové | 66:48 | + 19:51 |
18. | Šafr Jiří | CHC7706 | C | K.O.B. Choceň | 67:12 | + 20:15 |
19. | Loukota Josef | HOR7100 | C | TJ Jiskra Hořice | 73:23 | + 26:26 |
20. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 74:21 | + 27:24 |
21. | Dudášek Karel | DOB7001 | C | KOB Dobruška | 76:32 | + 29:35 |
22. | Ločárek Pavel | LPU7721 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:48 | + 29:51 |
23. | Munzar Martin | LPU7313 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:58 | + 30:01 |
24. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:23 | + 30:26 |
25. | Šumpík Michal | SHK7400 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:30 | + 30:33 |
26. | Cibulka Radek | LPU7107 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 97:21 | + 50:24 |
27. | Gottwald Ondřej | TYN7800 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 107:09 | + 60:12 |
28. | Mojžíš Robert | PHK7902 | C | OK 99 Hradec Králové | 113:39 | + 66:42 |
29. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | C | OK Jilemnice | 119:06 | + 72:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:32 | |
2. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 48:34 | + 0:02 |
3. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 52:50 | + 4:18 |
4. | Kamenický Jan | PHK6601 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:45 | + 5:13 |
5. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 56:51 | + 8:19 |
6. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:25 | + 9:53 |
7. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:37 | + 10:05 |
8. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 60:31 | + 11:59 |
9. | Zamouřil Petr | PHK6808 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:41 | + 13:09 |
10. | Růžička Ivan | PHK6702 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:56 | + 13:24 |
11. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:25 | + 14:53 |
12. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 64:43 | + 16:11 |
13. | Košťál Pavel | XHK6401 | C | MTBO Hradec Králové | 65:35 | + 17:03 |
14. | Chládek Josef | ZAM5901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 66:52 | + 18:20 |
15. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 70:31 | + 21:59 |
16. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:28 | + 23:56 |
17. | Müller Robert | OAV6900 | C | Orienteering Adventure | 81:08 | + 32:36 |
18. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 82:59 | + 34:27 |
19. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 89:13 | + 40:41 |
Půlpán Roman | CHC6501 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Pavel | SHK6104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:09 | |
2. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 53:56 | + 3:47 |
3. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 55:12 | + 5:03 |
4. | Král Martin | JIL6101 | C | OK Jilemnice | 58:20 | + 8:11 |
5. | Levý Tomáš | ZAM6801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 58:25 | + 8:16 |
6. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:15 | + 12:06 |
7. | Horák Jan | HOR6000 | C | TJ Jiskra Hořice | 64:30 | + 14:21 |
8. | Šabata Milan | PHK6901 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:55 | + 14:46 |
9. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:40 | + 17:31 |
10. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 68:53 | + 18:44 |
11. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | OB Kunvald | 70:51 | + 20:42 |
12. | Vošlajer Robert | 0040001 | Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou | 72:23 | + 22:14 | |
13. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:13 | + 24:04 |
14. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OB Vamberk | 77:12 | + 27:03 |
15. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 78:14 | + 28:05 |
16. | Čermák Libor | PHK5600 | C | OK 99 Hradec Králové | 80:59 | + 30:50 |
17. | Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | 81:40 | + 31:31 |
18. | Andrš Milan | ZAM5801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 89:34 | + 39:25 |
19. | Divecký Josef | SHK6102 | C | OK Slavia Hradec Králové | 92:26 | + 42:17 |
20. | Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | 103:31 | + 53:22 |
21. | Novák Pavel | SNA6901 | C | TJ START Náchod | 105:43 | + 55:34 |
Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | DISK | ||
Vychopeň Tomáš | BRU6800 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:27 | |
2. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 52:20 | + 6:53 |
3. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 53:55 | + 8:28 |
4. | Kalibán Pavel | SNA5649 | C | TJ START Náchod | 54:40 | + 9:13 |
5. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:01 | + 9:34 |
6. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | OB Kunvald | 56:39 | + 11:12 |
7. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 57:33 | + 12:06 |
8. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:01 | + 13:34 |
9. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OB Vamberk | 59:02 | + 13:35 |
10. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:40 | + 15:13 |
11. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:13 | + 18:46 |
12. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:55 | + 19:28 |
13. | Grundman Martin | CHC5801 | C | K.O.B. Choceň | 65:25 | + 19:58 |
14. | Štěpán Pavel | PHK5901 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:22 | + 22:55 |
15. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 81:44 | + 36:17 |
16. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 88:09 | + 42:42 |
17. | Číža Petr | SHK5902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 94:00 | + 48:33 |
18. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 103:38 | + 58:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:27 | |
2. | Stárek Jiří | DOB5001 | C | KOB Dobruška | 65:04 | + 10:37 |
3. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:19 | + 10:52 |
4. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:49 | + 13:22 |
5. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | OB Kunvald | 68:08 | + 13:41 |
6. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:16 | + 18:49 |
7. | Doležal Petr | TYN5401 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 96:50 | + 42:23 |
Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | DISK | ||
Vlček Josef | TYN5602 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 48:51 | |
2. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:36 | + 7:45 |
3. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 59:03 | + 10:12 |
4. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:42 | + 12:51 |
5. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 67:17 | + 18:26 |
6. | Vávra Jaroslav | LPU4601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 101:41 | + 52:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vybíhalová Eliška | HJL1451 | C | Sokol Horní Jelení | 24:30 | |
2. | Potštejnský Jiří | SRK1603 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:48 | + 0:18 |
3. | Bilek ml. Tomáš | 0080001 | Vojice | 27:26 | + 2:56 | |
4. | Hovorková Žofie | LPU1752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:16 | + 3:46 |
5. | Pražák Josef | XXX | XXX | 31:27 | + 6:57 | |
6. | Řadová Daniela | SHK1650 | C | OK Slavia Hradec Králové | 31:59 | + 7:29 |
7. | Dan Votroubek | SRK1515 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:32 | + 8:02 | |
8. | Špaková Anna | XXX | XXX | 33:56 | + 9:26 | |
9. | Hrdinka Václav | SHK1701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:07 | + 9:37 |
10. | Havranová Šárka | XXX | XXX | 34:50 | + 10:20 | |
11. | Čejková Tereza | XXX | XXX | 34:53 | + 10:23 | |
12. | Petráž Radim | 0110001 | CET-nereg | 35:31 | + 11:01 | |
13. | Lukes Elisabeth | 0110004 | CET-nereg | 35:48 | + 11:18 | |
14. | Janovcová Jolana | SRK1777 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:57 | + 13:27 | |
15. | Martincová Daniela Sofie | VAM1351 | C | OB Vamberk | 38:16 | + 13:46 |
16. | Samková Alexandra | XXX | XXX | 38:24 | + 13:54 | |
17. | Holcová Zora | LPU1853 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:26 | + 13:56 |
18. | Šklíbová Emma | PHK1661 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:41 | + 14:11 |
19. | Doudová Marie | 0130001 | Ok 99 | 38:48 | + 14:18 | |
20. | Milský Antonín | SRK1701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:32 | + 15:02 |
21. | Svobodová Markéta | SRK1753 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:41 | + 15:11 |
22. | Žemličková Amálie | LPU1755 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:15 | + 15:45 |
23. | Horáček Josef | LPU1601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:27 | + 16:57 |
24. | Nachtigall Marek | LPU1704 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:10 | + 17:40 |
25. | Kroupová Elen | LPU1851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:42 | + 18:12 |
26. | Vytečková Lucie | CET | TJ Loko Česká Třebová | 42:45 | + 18:15 | |
27. | Sokolářová Pavlína | SNA1951 | C | TJ START Náchod | 42:59 | + 18:29 |
28. | Nachtigall Lukáš | LPU1705 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:05 | + 18:35 |
29. | Holý Lukáš | 0250001 | Kosořín | 43:15 | + 18:45 | |
30. | Holá Aneta | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 43:25 | + 18:55 | |
31. | Hovorková Hedvika | LPU2052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:44 | + 21:14 |
32. | Tatarnikov Kyrylo | XXX | XXX | 45:57 | + 21:27 | |
33. | Škop Vojtěch | CET | TJ Loko Česká Třebová | 46:45 | + 22:15 | |
33. | Hrušková Nikola | CET | TJ Loko Česká Třebová | 46:45 | + 22:15 | |
35. | Krunčíková Anna | SRK1752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:35 | + 25:05 |
36. | Müller Teodo+Filip | XXX | XXX | 49:49 | + 25:19 | |
37. | Novák Tadeáš | NPA1701 | C | SK LOB Nová Paka | 50:24 | + 25:54 |
37. | Nováková Julie | NPA1950 | C | SK LOB Nová Paka | 50:24 | + 25:54 |
39. | Zástěrová Magdalena | TYN1550 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 50:44 | + 26:14 |
40. | Černá Hedvika | PHK1866 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:14 | + 27:44 |
41. | Hlaváček Daniel | XXX | XXX | 52:36 | + 28:06 | |
42. | Vojtěch František | HOR2000 | C | TJ Jiskra Hořice | 53:41 | + 29:11 |
43. | Vacek Martin | CET1505 | C | TJ Loko Česká Třebová | 58:02 | + 33:32 |
44. | Kisiel Josef | ZAM | OB T.J. Sokol Žamberk | 63:58 | + 39:28 | |
45. | Skopalová Venda | 0170001 | OK Beda | 68:46 | + 44:16 | |
46. | Lenner Norbert | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:52 | + 44:22 | |
47. | Vytečka Martin | CET | TJ Loko Česká Třebová | 73:42 | + 49:12 | |
48. | Pýcha Vojtěch | SNA | TJ START Náchod | 76:22 | + 51:52 | |
49. | Bašová Justína | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 79:21 | + 54:51 | |
50. | Lžíčařová Valerie | DOB1888 | C | KOB Dobruška | 87:53 | + 63:23 |
51. | Lžíčař Marek | DOB2112 | C | KOB Dobruška | 88:06 | + 63:36 |
52. | Štantejský Václav | CET1504 | C | TJ Loko Česká Třebová | 89:20 | + 64:50 |
53. | Vinopal Vilém | LPU1801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 93:12 | + 68:42 |
54. | Záveská Apolena | 0010001 | Záveští | 98:40 | + 74:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Severa Lukáš | PHK0603 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:25 | |
2. | Hladký Filip | KOR0300 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 37:55 | + 7:30 |
3. | Hladký Tomáš | KOR7600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 38:05 | + 7:40 |
4. | Janková Pavla | CHC8652 | C | K.O.B. Choceň | 38:23 | + 7:58 |
5. | Čtvrtečková Matina | TYN8352 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 38:43 | + 8:18 |
6. | Nachtigallová Alena | LPU8155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:55 | + 9:30 |
7. | Langová Majka | PHK7350 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:39 | + 11:14 |
8. | Makovská Lenka | HJL8650 | C | Sokol Horní Jelení | 44:44 | + 14:19 |
9. | Mikuláš Ondřej | XXX | XXX | 45:51 | + 15:26 | |
10. | Matušincová Anna | PHK0561 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:29 | + 20:04 |
11. | Čelka František | CHC1302 | C | K.O.B. Choceň | 51:46 | + 21:21 |
12. | Volák Tomáš | 0150001 | neregistován | 52:45 | + 22:20 | |
13. | Krunčíková Kateřina | SRK8751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:45 | + 23:20 |
14. | Hájková Petra | HJL8750 | C | Sokol Horní Jelení | 54:28 | + 24:03 |
15. | Lonská Ema | 0230002 | Ner Lonský | 57:25 | + 27:00 | |
16. | Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | 58:46 | + 28:21 |
17. | Juška Jiří | 0060001 | Nereg | 58:58 | + 28:33 | |
18. | Věříšová Lenka | LPU7761 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:23 | + 29:58 |
19. | Horák Pavel | 0090001 | PH | 60:51 | + 30:26 | |
20. | Jedlinská Hana | 0030002 | RHJ | 61:12 | + 30:47 | |
21. | Knitl Pavel | XXX | XXX | 62:35 | + 32:10 | |
22. | Veverková Yveta | VAM6452 | C | OB Vamberk | 67:56 | + 37:31 |
23. | Bílková Zdenka | 0080002 | Vojice | 69:01 | + 38:36 | |
24. | Kašpar Jan | TYN9801 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 69:45 | + 39:20 | |
25. | Nováková Miloslava | ZAM6051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 71:30 | + 41:05 |
26. | Čejková Petra | CHC7551 | C | K.O.B. Choceň | 73:33 | + 43:08 |
27. | Balcar Michal | 0200001 | Majda Team | 78:00 | + 47:35 | |
28. | Lhotská Hana | ZAM4651 | OB T.J. Sokol Žamberk | 83:42 | + 53:17 | |
29. | Podolský Petr | XXX | XXX | 86:16 | + 55:51 | |
30. | Kudrnová Alexandra | LTU1252 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:31 | + 57:06 | |
31. | Vítová Eva | KOR6950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 98:22 | + 67:57 |
32. | Voves Pavel | XXX | XXX | 100:38 | + 70:13 | |
33. | Mádle Petr | SHK6101 | C | OK Slavia Hradec Králové | 114:15 | + 83:50 |
34. | Votruba Vojtěch | 0050001 | STŘ | 124:25 | + 94:00 | |
Klícha Tomáš | SRK8401 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | ||
Štantejská Markéta | CET7651 | C | TJ Loko Česká Třebová | DISK | ||
Vohradská Renata | XXX | XXX | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloprutská Markéta | VLI9251 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:59 | |
2. | Langr Jakub | KOR0401 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 41:16 | + 0:17 |
3. | Kopecký Martin | PHK8001 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:49 | + 3:50 |
4. | Justová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:29 | + 5:30 |
5. | Černý Michal | PHK8005 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:58 | + 10:59 |
6. | Jedlinský Radek | 0030001 | RHJ | 53:08 | + 12:09 | |
7. | Jahoda Jiří | 0100002 | (j)Elita | 56:15 | + 15:16 | |
8. | Komárková Lucie | LTU7851 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:20 | + 19:21 |
9. | Sommer Jaroslav | 0100001 | (j)Elita | 61:21 | + 20:22 | |
10. | Stránský Milan | XXX | XXX | 64:43 | + 23:44 | |
11. | Kubát Miroslav | VRL6701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:40 | + 24:41 |
12. | Lepšová Lucie | SRK0951 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:17 | + 25:18 |
13. | Valdman Miloš | JIL7802 | C | OK Jilemnice | 69:27 | + 28:28 |
14. | Masák Lukáš | 0100003 | (j)Elita | 76:27 | + 35:28 | |
15. | Čapková Petra | PHK7850 | C | OK 99 Hradec Králové | 77:44 | + 36:45 |
16. | Dlouhá Tereza | XXX | XXX | 77:53 | + 36:54 | |
17. | Vacková Tereza | 0140001 | - | 78:55 | + 37:56 | |
18. | Škorpil Jaromír | XXX | XXX | 82:22 | + 41:23 | |
19. | Sedláček David | SRK0508 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 85:57 | + 44:58 |
20. | Sedláčková Petra | KOR7451 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 94:26 | + 53:27 |
21. | Kolář Jan | XXX | XXX | 98:02 | + 57:03 | |
22. | Švagr Zdeněk | 0240001 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 106:28 | + 65:29 | |
23. | Skopal Petr | 0170002 | OK Beda | 110:00 | + 69:01 | |
24. | Petráž Ilona | 0110003 | CET-nereg | 112:00 | + 71:01 | |
25. | Markoš Martin | 0100004 | (j)Elita | 114:42 | + 73:43 |