Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rochovanská Štěpánka | ASU1457 | C | Magnus Orienteering | 21:54 | |
2. | Rochovanská Eliška | ASU1456 | C | Magnus Orienteering | 23:58 | + 2:04 |
3. | Kozmonová Sára | PBM1552 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 27:36 | + 5:42 |
4. | Zapletalová Veronika | LCE1452 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:33 | + 7:39 |
5. | Janováčová Tereza | RBK1552 | C | SK Radioklub Blansko | 32:22 | + 10:28 |
6. | Rochovanská Julie | ASU1661 | C | Magnus Orienteering | 43:05 | + 21:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeřovská Eliška | KON1353 | B | KOB Konice | 24:32 | |
2. | Šťastná Vendula | TBM1384 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:27 | + 1:55 |
3. | Vedrová Anika | TBM1351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:53 | + 2:21 |
4. | Tomíčková Ivana | TBM1364 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:19 | + 3:47 |
5. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:24 | + 4:52 |
6. | Soběslavská Anna Marie | PBM1351 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 30:19 | + 5:47 |
7. | Ptáčková Lucie | TBM1372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:38 | + 8:06 |
8. | Dohnalová Eliška | ZBM1253 | C | SK Brno Žabovřesky | 32:48 | + 8:16 |
9. | Stašková Tereza | PBM1257 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 33:17 | + 8:45 |
10. | Chodúrová Elena | TZL1351 | C | SKOB Zlín | 35:50 | + 11:18 |
11. | Otrubová Veronika | PLU1277 | B | TJ SOKOL Plumlov | 37:26 | + 12:54 |
12. | Dvořáková Klára | HLV1250 | C | OB Holešov z.s. | 38:40 | + 14:08 |
13. | Kopecká Eliška | SSU1252 | B | SK Severka Šumperk | 39:44 | + 15:12 |
14. | Štěpánková Adéla | VIC1250 | C | OB Vizovice | 40:09 | + 15:37 |
15. | Svobodová Natálie | TZL1251 | B | SKOB Zlín | 40:54 | + 16:22 |
16. | Stacke Viktorie | LCE1251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:28 | + 17:56 |
17. | Zapletalová Marie | PTE1351 | C | TJ Sokol Ptení | 43:09 | + 18:37 |
18. | Chvátalová Žofie | PBM1352 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 43:40 | + 19:08 |
19. | Tesařová Štěpánka | PBM1258 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 50:54 | + 26:22 |
20. | Dratvová Sára | STE1251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:51 | + 27:19 |
21. | Redlichová Kateřina | RBK1351 | C | SK Radioklub Blansko | 52:06 | + 27:34 |
22. | Přibylová Ema | TZL1350 | C | SKOB Zlín | 54:22 | + 29:50 |
23. | Beňovská Marie | KUB1253 | C | KUB Koala Uherský Brod | 54:35 | + 30:03 |
24. | Daňková Viktorie | RBK1353 | C | SK Radioklub Blansko | 73:20 | + 48:48 |
25. | Kabáth Karolína Ida | LOU1351 | C | SK Moravan Louňovice | 79:24 | + 54:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Coufalová Thea | ZBM1050 | B | SK Brno Žabovřesky | 28:56 | |
2. | Beránková Kamila | ZBM1152 | B | SK Brno Žabovřesky | 32:25 | + 3:29 |
3. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | A | KOS TJ Tesla Brno | 32:44 | + 3:48 |
4. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | B | SOB Olomouc | 33:49 | + 4:53 |
5. | Tomášková Anna | STE1051 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:48 | + 6:52 |
6. | Jágrová Zuzana | RBK1051 | B | SK Radioklub Blansko | 36:47 | + 7:51 |
7. | Malasková Linda | UOL1053 | C | SOB Olomouc | 37:06 | + 8:10 |
8. | Veselá Martina | RBK1052 | C | SK Radioklub Blansko | 37:30 | + 8:34 |
9. | Králová Marie | PBM1153 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 39:55 | + 10:59 |
10. | Broschová Alžběta | RBK1151 | B | SK Radioklub Blansko | 40:12 | + 11:16 |
10. | Ryglová Beáta | TBM1158 | B | KOS TJ Tesla Brno | 40:12 | + 11:16 |
12. | Francová Hedvika | TBM1079 | B | KOS TJ Tesla Brno | 42:04 | + 13:08 |
13. | Slámová Julie | LCE1051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:19 | + 14:23 |
14. | Pavelková Eva | KSU1099 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:16 | + 15:20 |
15. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 44:25 | + 15:29 |
16. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:50 | + 15:54 |
17. | Průšová Zuzana | TBM1161 | B | KOS TJ Tesla Brno | 45:08 | + 16:12 |
18. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | B | KOS TJ Tesla Brno | 45:09 | + 16:13 |
19. | Václavková Amálie | KON1079 | B | KOB Konice | 46:54 | + 17:58 |
20. | Urválková Anna | TBM1177 | B | KOS TJ Tesla Brno | 48:10 | + 19:14 |
21. | Schwabová Barbora | TBM1188 | B | KOS TJ Tesla Brno | 49:48 | + 20:52 |
22. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 50:19 | + 21:23 |
23. | Slavíková Anna | PBM1156 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 52:35 | + 23:39 |
24. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | B | KOB Konice | 55:16 | + 26:20 |
25. | Brázdilová Kristýna | HLV1154 | B | OB Holešov z.s. | 55:40 | + 26:44 |
26. | Vítková Kateřina | PBM1152 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 59:23 | + 30:27 |
27. | Pelantová Nikol | ASU1150 | C | Magnus Orienteering | 67:41 | + 38:45 |
28. | Michálková Adéla | TBM1151 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:15 | + 44:19 |
29. | Poslušná Katka | TZL1051 | B | SKOB Zlín | 89:03 | + 60:07 |
Rytířová Denisa | SKM1150 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:46 | |
2. | Peňázová Charlotte | TBM0860 | B | KOS TJ Tesla Brno | 45:07 | + 6:21 |
3. | Burdová Hana | STE0852 | B | SK SKI-OB Šternberk | 45:09 | + 6:23 |
4. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:31 | + 9:45 |
5. | Křížová Amálie | UOL0953 | B | SOB Olomouc | 49:45 | + 10:59 |
6. | Veselá Veronika | RBK0852 | C | SK Radioklub Blansko | 50:55 | + 12:09 |
7. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 60:11 | + 21:25 |
8. | Pelantová Sára | ASU0850 | C | Magnus Orienteering | 62:23 | + 23:37 |
9. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 64:28 | + 25:42 |
10. | Kolaříková Erika | SKM0951 | C | KOB Směr Kroměříž | 66:04 | + 27:18 |
11. | Slezáková Vendula | PLU0854 | C | TJ SOKOL Plumlov | 76:37 | + 37:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přikrylová Jana | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 43:18 | |
2. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 43:58 | + 0:40 |
3. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 48:02 | + 4:44 |
4. | Balvanová Vendula | JPV0750 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 50:58 | + 7:40 |
5. | Polcrová Karolína | JPV0754 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 52:47 | + 9:29 |
6. | Mynářová Markéta | 0100001 | C | Nezabloudím | 59:32 | + 16:14 |
7. | Benešová Anežka | KON0757 | B | KOB Konice | 62:07 | + 18:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 71:25 | 2825 | |
2. | Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 85:08 | + 13:43 | 2398 |
3. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 86:40 | + 15:15 | 2350 |
4. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 92:17 | + 20:52 | 2175 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 54:07 | 7836 | |
2. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 57:45 | + 3:38 | 7364 |
3. | Grycová Kateřina | TBM0058 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:53 | + 5:46 | 7087 |
4. | Tomíčková Dana | TBM8062 | C | KOS TJ Tesla Brno | 62:16 | + 8:09 | 6778 |
5. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 71:21 | + 17:14 | 5599 |
6. | Růžičková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 72:14 | + 18:07 | 5485 |
7. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:59 | + 19:52 | 5258 |
8. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 78:22 | + 24:15 | 4689 |
9. | Hauerlandová Natálie | KUB9850 | C | KUB Koala Uherský Brod | 95:54 | + 41:47 | 2414 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachotová Pavlína | JJN9350 | C | Team Jizerky | 51:58 | 721 | |
2. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 59:03 | + 7:05 | 639 |
3. | Mynářová Jana | ZBM7552 | C | SK Brno Žabovřesky | 60:02 | + 8:04 | 628 |
4. | Šujanová Kateřina | RBK7851 | C | SK Radioklub Blansko | 66:47 | + 14:49 | 549 |
5. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 69:29 | + 17:31 | 518 |
6. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 69:42 | + 17:44 | 515 |
7. | Košíková Jana | PBM8352 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 70:48 | + 18:50 | 503 |
8. | Horsáková Barbora | 0190001 | C | Ó-BKG | 70:55 | + 18:57 | |
Rajnošek Tereza | KSU8691 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | ||
Kyclová Jitka | LBM7450 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:18 | |
2. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:09 | + 1:51 |
3. | La Carbonara Hana | TBM7652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:09 | + 3:51 |
4. | Vítková Barbora | PBM7952 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 57:35 | + 4:17 |
5. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:28 | + 5:10 |
6. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 58:51 | + 5:33 |
7. | Hubáčková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:00 | + 11:42 |
8. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB START Blansko | 65:40 | + 12:22 |
9. | Kočová Eva | TZL7550 | C | SKOB Zlín | 66:23 | + 13:05 |
10. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:39 | + 13:21 |
11. | Zlatníková Irena | TZL8053 | C | SKOB Zlín | 67:22 | + 14:04 |
12. | Křístková Veronika | ZBM8379 | C | SK Brno Žabovřesky | 69:50 | + 16:32 |
13. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:18 | + 17:00 |
14. | Janováčová Petra | RBK8558 | C | SK Radioklub Blansko | 70:21 | + 17:03 |
15. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 71:52 | + 18:34 |
16. | Drábková Kateřina | HLV8451 | C | OB Holešov z.s. | 72:27 | + 19:09 |
17. | Baťková Zuzana | TZL8151 | C | SKOB Zlín | 72:38 | + 19:20 |
18. | Mikulčíková Irena | KUB7750 | C | KUB Koala Uherský Brod | 77:20 | + 24:02 |
19. | Hrouzová Bětka | KRN8383 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 77:43 | + 24:25 |
20. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 78:24 | + 25:06 |
21. | Brucháčková Markéta | TZL8152 | C | SKOB Zlín | 84:25 | + 31:07 |
22. | Adamová Eva | ZBM8772 | C | SK Brno Žabovřesky | 87:09 | + 33:51 |
23. | Třísková Eva | PTE8050 | C | TJ Sokol Ptení | 88:02 | + 34:44 |
24. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 91:35 | + 38:17 |
25. | Tomášková Petra | STE8250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 95:04 | + 41:46 |
26. | Rochovanská Markéta | ASU8989 | C | Magnus Orienteering | 101:10 | + 47:52 |
27. | Soběslavská Vendula | PBM8051 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 112:14 | + 58:56 |
28. | Pátková Eva | ASU8383 | C | Magnus Orienteering | 119:02 | + 65:44 |
29. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 130:55 | + 77:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:06 | |
2. | Pavlicová Anna | KUB7360 | C | KUB Koala Uherský Brod | 53:28 | + 6:22 |
3. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:31 | + 8:25 |
4. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:15 | + 9:09 |
5. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:28 | + 9:22 |
6. | Kašparová Ivana | JPV6951 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:11 | + 10:05 |
7. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:28 | + 10:22 |
8. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:19 | + 11:13 |
9. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:59 | + 11:53 |
10. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | C | KOB START Blansko | 59:20 | + 12:14 |
11. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:32 | + 12:26 |
12. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 59:37 | + 12:31 |
13. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 59:39 | + 12:33 |
14. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:50 | + 12:44 |
15. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 60:31 | + 13:25 |
16. | Mičíková Lada | SKM7250 | C | KOB Směr Kroměříž | 61:00 | + 13:54 |
17. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:04 | + 13:58 |
18. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 62:13 | + 15:07 |
19. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 64:12 | + 17:06 |
20. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 64:57 | + 17:51 |
21. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Rosice | 65:00 | + 17:54 |
22. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:44 | + 18:38 |
23. | Sedláčková Alžběta | TBM7872 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:05 | + 18:59 |
24. | Václavková Petra | ZBM7553 | C | SK Brno Žabovřesky | 66:08 | + 19:02 |
25. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Brno Žabovřesky | 68:28 | + 21:22 |
26. | Nováčková Obelczová Věra | ZBM7752 | C | SK Brno Žabovřesky | 68:44 | + 21:38 |
27. | Balvanová Martina | JPV7777 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 69:30 | + 22:24 |
28. | Dohnalová Květa | ZBM7954 | C | SK Brno Žabovřesky | 71:00 | + 23:54 |
29. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | C | Magnus Orienteering | 71:49 | + 24:43 |
30. | Čelechovská Zora | UBM7451 | C | MENISKOS Brno | 72:05 | + 24:59 |
31. | Rudolfová Michaela | RBK7651 | C | SK Radioklub Blansko | 72:53 | + 25:47 |
32. | Škrabalová Eva | KON7676 | C | KOB Konice | 74:08 | + 27:02 |
33. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Brno Žabovřesky | 74:51 | + 27:45 |
34. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 75:31 | + 28:25 |
35. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | OB Holešov z.s. | 76:00 | + 28:54 |
36. | Tesařová Jitka | RBK6451 | C | SK Radioklub Blansko | 76:48 | + 29:42 |
37. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 78:57 | + 31:51 |
38. | Glonková Martina | STE7450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:26 | + 32:20 |
39. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 79:39 | + 32:33 |
40. | Beránková Šárka | ZBM7356 | C | SK Brno Žabovřesky | 81:04 | + 33:58 |
41. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 81:23 | + 34:17 |
42. | Tachovská Kamila | PBM7655 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 83:19 | + 36:13 |
43. | Čermáková Lucie | PHK7150 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:59 | + 37:53 |
44. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 87:40 | + 40:34 |
45. | Kubíčková Eva | VIC7950 | C | OB Vizovice | 94:28 | + 47:22 |
46. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 98:53 | + 51:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájová Jana | TZL6051 | C | SKOB Zlín | 36:37 | |
2. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 40:27 | + 3:50 |
3. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:27 | + 8:50 |
4. | Lukášová Lenka | TBM6653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:05 | + 10:28 |
5. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:02 | + 11:25 |
6. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 48:11 | + 11:34 |
7. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 48:24 | + 11:47 |
8. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:30 | + 11:53 |
9. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 53:06 | + 16:29 |
10. | Ženčáková Marie | 0200002 | C | ASPV OA | 56:20 | + 19:43 |
11. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 57:48 | + 21:11 |
12. | Rozehnalová Karla | JPV6750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 59:42 | + 23:05 |
13. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 62:55 | + 26:18 |
14. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:28 | + 27:51 |
15. | Gebauerová Jana | SSU6450 | C | SK Severka Šumperk | 81:05 | + 44:28 |
16. | Felklová Jarmila | 0200004 | C | ASPV OA | 84:39 | + 48:02 |
17. | Tomanová Elena | ZBM6666 | C | SK Brno Žabovřesky | 90:05 | + 53:28 |
Drábková Jitka | TTR6951 | C | OOB Třebíč | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krajčová Věra | OTK5850 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 36:55 | |
2. | Janošíková Jaroslava | OOL5850 | C | SK Haná orienteering | 40:40 | + 3:45 |
3. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | C | VSK Mendelu Brno | 49:16 | + 12:21 |
4. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Brno Žabovřesky | 51:51 | + 14:56 |
5. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 52:25 | + 15:30 |
6. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 60:56 | + 24:01 |
7. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 66:45 | + 29:50 |
8. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 80:15 | + 43:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zemánková Magdaléna | RBK1451 | C | SK Radioklub Blansko | 38:29 | |
2. | Hrouzek David | SKM1400 | C | KOB Směr Kroměříž | 43:23 | + 4:54 |
3. | Hrouzová Helena | KRN1650 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:40 | + 15:11 |
4. | Bilík Jan | 0030002 | C | žádný | 56:47 | + 18:18 |
4. | Bilík Jakub | 0030001 | C | žádný | 56:47 | + 18:18 |
6. | Kubíčková Petra | VIC1650 | C | OB Vizovice | 61:55 | + 23:26 |
7. | Kalbáčová Vilma | KSU1651 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:57 | + 37:28 |
8. | Bublová Matylda | UOL1550 | C | SOB Olomouc | 76:20 | + 37:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brucháček Matěj | TZL1500 | C | SKOB Zlín | 18:33 | |
2. | Smola Štěpán | TZL1414 | C | SKOB Zlín | 18:34 | + 0:01 |
3. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 19:34 | + 1:01 |
4. | Kubíček Ota | VIC1401 | C | OB Vizovice | 19:37 | + 1:04 |
5. | Růžička Bořek | TZL1404 | C | SKOB Zlín | 21:28 | + 2:55 |
6. | Eschler Martin | UBM1402 | C | MENISKOS Brno | 24:31 | + 5:58 |
7. | Svoboda Šimon | TZL1400 | C | SKOB Zlín | 25:47 | + 7:14 |
8. | Jiráček Ondřej | STE1401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:34 | + 9:01 |
9. | Rajnošek Matouš | KSU1414 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:50 | + 9:17 |
10. | Redlich Jan | RBK1601 | C | SK Radioklub Blansko | 32:27 | + 13:54 |
11. | Beňovský Jan | KUB1400 | C | KUB Koala Uherský Brod | 32:31 | + 13:58 |
12. | Koukal Matěj | JPV1501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:37 | + 15:04 |
Báňa Patrik | PBM1401 | C | TJ Spartak 1. brněnská | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lýsek Štěpán | UOL1203 | B | SOB Olomouc | 21:53 | |
2. | Vítek Vojtěch | PBM1310 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 23:53 | + 2:00 |
3. | Kozmon Lukáš | PBM1301 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 24:20 | + 2:27 |
4. | Macka Matyáš | LCE1313 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:31 | + 2:38 |
5. | Mazák Šimon | KSU1300 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:55 | + 3:02 |
6. | Hájek Vojtěch | TBM1201 | B | KOS TJ Tesla Brno | 25:08 | + 3:15 |
7. | Brucháček Jan | TZL1201 | B | SKOB Zlín | 26:40 | + 4:47 |
8. | Sedláček Martin | TBM1212 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:12 | + 5:19 |
9. | Hrouza Jan | KRN1300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 27:46 | + 5:53 |
10. | Macek Václav | ASU1249 | B | Magnus Orienteering | 27:52 | + 5:59 |
11. | Paul Radim | ZBM1206 | C | SK Brno Žabovřesky | 28:31 | + 6:38 |
12. | Vala Karel | ASU1300 | C | Magnus Orienteering | 30:22 | + 8:29 |
13. | Nováček Kryštof | ZBM1207 | B | SK Brno Žabovřesky | 30:35 | + 8:42 |
14. | Minařík Daniel | ZBM1310 | C | SK Brno Žabovřesky | 32:28 | + 10:35 |
15. | Zemánek Jakub | RBK1202 | C | SK Radioklub Blansko | 33:05 | + 11:12 |
16. | Janda Kryštof | ZBM1309 | C | SK Brno Žabovřesky | 34:16 | + 12:23 |
17. | Lexman Martin | ASU1212 | C | Magnus Orienteering | 35:11 | + 13:18 |
18. | Rajnošek Samuel | KSU1313 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:41 | + 14:48 |
19. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:44 | + 14:51 |
20. | Tesák Matyáš | TZL1208 | C | SKOB Zlín | 38:54 | + 17:01 |
21. | Janováč Marek | RBK1302 | C | SK Radioklub Blansko | 39:26 | + 17:33 |
22. | Novotný Filip | HLV1200 | C | OB Holešov z.s. | 45:34 | + 23:41 |
23. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 51:43 | + 29:50 |
24. | Zapletal Martin | LCE1202 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:00 | + 32:07 |
25. | Cicvárek Lukáš | ZBM1305 | C | SK Brno Žabovřesky | 55:39 | + 33:46 |
26. | Tříska Jakub | PTE1300 | C | TJ Sokol Ptení | 107:20 | + 85:27 |
Rosinai Bruno | ZBM1311 | C | SK Brno Žabovřesky | DISK | ||
MS | Písek Ondřej | KON1124 | C | KOB Konice | 68:25 | + 46:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | A | KOB Směr Kroměříž | 25:42 | |
2. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:43 | + 4:01 |
3. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 32:02 | + 6:20 |
4. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 32:25 | + 6:43 |
5. | Bárta Ladislav | RBK1101 | B | SK Radioklub Blansko | 32:48 | + 7:06 |
6. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 33:50 | + 8:08 |
7. | Hubáček Marián | LCE1111 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:06 | + 8:24 |
8. | Macka Sebastián | LCE1112 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:11 | + 9:29 |
9. | Pospíšil Tomáš | SSU1006 | C | SK Severka Šumperk | 36:35 | + 10:53 |
10. | Hikl Martin | ZBM1104 | B | SK Brno Žabovřesky | 36:49 | + 11:07 |
11. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:04 | + 11:22 |
12. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:19 | + 12:37 |
13. | Jahudka Štěpán | TZL1101 | B | SKOB Zlín | 40:14 | + 14:32 |
14. | Rozsíval Martin | KON1022 | B | KOB Konice | 41:20 | + 15:38 |
15. | Koč Juraj | TZL1006 | C | SKOB Zlín | 43:13 | + 17:31 |
16. | Graubner Mikuláš | TZL1013 | C | SKOB Zlín | 46:07 | + 20:25 |
17. | Báňa Martin | PBM1102 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 48:50 | + 23:08 |
18. | Růžička Hubert | TZL1106 | B | SKOB Zlín | 51:14 | + 25:32 |
19. | Mátl Adam | KSU1111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:20 | + 27:38 |
20. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:21 | + 27:39 |
21. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 53:52 | + 28:10 |
22. | Hedrich Jan | SSU1101 | C | SK Severka Šumperk | 55:36 | + 29:54 |
23. | Svoboda Adam | PBM1001 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 61:11 | + 35:29 |
24. | Václavek Alois | KON1132 | B | KOB Konice | 62:01 | + 36:19 |
25. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 62:20 | + 36:38 |
26. | Široký Jakub | BBM1000 | C | BETA URSUS Rosice | 63:30 | + 37:48 |
27. | Stacke Jan | LCE1001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:11 | + 38:29 |
28. | Franc Jáchym | TBM1110 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:30 | + 45:48 |
29. | Novák Filip | KON1020 | C | KOB Konice | 72:56 | + 47:14 |
30. | Foret Dominik | SSU1004 | C | SK Severka Šumperk | 74:35 | + 48:53 |
31. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:11 | + 53:29 |
32. | Skřivanek František | TBM1108 | C | KOS TJ Tesla Brno | 84:45 | + 59:03 |
33. | Burda Filip | NNN10XX | C | Neregistrovaní | 90:14 | + 64:32 |
34. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 114:22 | + 88:40 |
Marek Martin | STE1100 | B | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Přibyl František | TZL1105 | B | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pánek Antonín | SSU0901 | B | SK Severka Šumperk | 45:08 | |
2. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:21 | + 7:13 |
3. | Fanta Maxmilian | UOL0902 | B | SOB Olomouc | 58:21 | + 13:13 |
4. | Michalica Štěpán | TZL0909 | C | SKOB Zlín | 62:31 | + 17:23 |
5. | Tomášek Josef | STE0808 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:41 | + 19:33 |
6. | Mikula Marek | TBM0902 | B | KOS TJ Tesla Brno | 65:21 | + 20:13 |
7. | Kusák Alexander | TZL0900 | B | SKOB Zlín | 68:13 | + 23:05 |
8. | Vystrčil Vojtěch | TZL0819 | C | SKOB Zlín | 72:57 | + 27:49 |
9. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 73:50 | + 28:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 56:48 | |
2. | Macek Vojtěch | ASU0748 | B | Magnus Orienteering | 57:09 | + 0:21 |
3. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | B | KOS TJ Tesla Brno | 57:38 | + 0:50 |
4. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:07 | + 4:19 |
5. | Koukal Jakub | JPV0727 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 84:55 | + 28:07 |
6. | Sadil Martin | MFP0702 | C | Matfyz Praha | 89:12 | + 32:24 |
Mička Jan | JPV0628 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rada Štěpán | ABM0404 | B | KOB ALFA Brno | 86:09 | ||
2. | Kycl Michal | LBM0500 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 97:48 | + 11:39 | |
Zácha David | SKM0400 | B | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozák Osvald | TBM8201 | E | KOS TJ Tesla Brno | 61:05 | 8220 | |
2. | Smola Michal | TZL8131 | C | SKOB Zlín | 64:36 | + 3:31 | 7815 |
3. | Vedra David | TBM7402 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:49 | + 11:44 | 6867 |
4. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:33 | + 13:28 | 6667 |
5. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 79:26 | + 18:21 | 6103 |
6. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 80:05 | + 19:00 | 6028 |
7. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 80:41 | + 19:36 | 5959 |
8. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 81:58 | + 20:53 | 5811 |
9. | Kozmon Petr | PBM8301 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 84:45 | + 23:40 | 5490 |
10. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 89:22 | + 28:17 | 4957 |
11. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:23 | + 30:18 | 4725 |
12. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 93:19 | + 32:14 | 4502 |
13. | Palát Tomáš | ABM0307 | C | KOB ALFA Brno | 94:01 | + 32:56 | 4421 |
14. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 111:18 | + 50:13 | 2427 |
15. | Karásek Michal | PLU7902 | C | TJ SOKOL Plumlov | 113:51 | + 52:46 | 2133 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 55:34 | 1054 | |
2. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB START Blansko | 63:44 | + 8:10 | 926 |
3. | Trubelík Ivan | LCE9702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:53 | + 9:19 | 908 |
4. | Žemlík Boleslav | 0190006 | C | Ó-BKG | 68:42 | + 13:08 | |
5. | Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 72:27 | + 16:53 | 789 |
6. | Mikuš Oldřich | PTE8204 | C | TJ Sokol Ptení | 72:38 | + 17:04 | 787 |
7. | Obrtlík Václav | 0190003 | C | Ó-BKG | 74:44 | + 19:10 | |
8. | Egrt Martin | C | 80:49 | + 25:15 | |||
9. | Svoboda Tomáš | 0120001 | C | Snad to doběhnu | 82:04 | + 26:30 | |
10. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 83:12 | + 27:38 | 621 |
11. | Dokoupil Zbyněk | VBM8206 | C | VSK Mendelu Brno | 92:07 | + 36:33 | 481 |
12. | Václavek Leoš | KON8216 | C | KOB Konice | 92:12 | + 36:38 | 480 |
13. | Horsák Jan | 0190002 | C | Ó-BKG | 94:12 | + 38:38 | |
14. | Žemlík Daniel | 0190004 | C | Ó-BKG | 95:49 | + 40:15 | |
15. | Růžička Tomáš | VBM8406 | C | VSK Mendelu Brno | 107:00 | + 51:26 | 248 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB ALFA Brno | 51:29 | |
2. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 52:23 | + 0:54 |
3. | Hikl Tomáš | ZBM8100 | C | SK Brno Žabovřesky | 52:25 | + 0:56 |
4. | Redlich Tomáš | MAS8200 | C | OOB Aš | 54:36 | + 3:07 |
5. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 55:02 | + 3:33 |
6. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:16 | + 4:47 |
7. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:50 | + 5:21 |
8. | Zicha Jiří | LCE7708 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:36 | + 6:07 |
9. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 57:45 | + 6:16 |
10. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB START Blansko | 58:29 | + 7:00 |
11. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 59:14 | + 7:45 |
12. | Račanský Jan | TBM7907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:34 | + 8:05 |
13. | Švestka Vítězslav | KUB7301 | C | KUB Koala Uherský Brod | 59:36 | + 8:07 |
14. | Špičák František | PLU8009 | C | TJ SOKOL Plumlov | 62:21 | + 10:52 |
15. | Ženčák Jaroslav | 0200001 | C | ASPV OA | 63:12 | + 11:43 |
16. | Plšek Jakub | PBM8502 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 64:19 | + 12:50 |
17. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:50 | + 13:21 |
18. | Bárta Ladislav | RBK7802 | C | SK Radioklub Blansko | 66:29 | + 15:00 |
19. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 67:58 | + 16:29 |
20. | Tomíček Oldřich | TBM7903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:17 | + 16:48 |
21. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 68:52 | + 17:23 |
22. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 69:08 | + 17:39 |
23. | Šedivý Jiří | VBM8207 | C | VSK Mendelu Brno | 70:08 | + 18:39 |
24. | Mazák Lukáš | KSU8600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:16 | + 19:47 |
25. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:24 | + 20:55 |
26. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 75:07 | + 23:38 |
27. | Strachota Petr | JJN8700 | C | Team Jizerky | 76:28 | + 24:59 |
28. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:58 | + 25:29 |
29. | Veselý Martin | RBK7502 | C | SK Radioklub Blansko | 78:01 | + 26:32 |
30. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 80:08 | + 28:39 |
31. | Pavlica Jiří | KUB7501 | C | KUB Koala Uherský Brod | 80:38 | + 29:09 |
32. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 80:44 | + 29:15 |
33. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 82:08 | + 30:39 |
34. | Burda Martin | JPV8111 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 92:39 | + 41:10 |
35. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 102:27 | + 50:58 |
36. | Minařík David | 0150001 | C | BLVL | 104:34 | + 53:05 |
37. | Hašek Zdeněk | VBM8105 | C | VSK Mendelu Brno | 107:47 | + 56:18 |
38. | Jura Tomáš | JPV8200 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 113:14 | + 61:45 |
39. | Rada Jan | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 116:36 | + 65:07 |
40. | Rudolf Tomáš | PBM8402 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 134:57 | + 83:28 |
41. | Stejskal Ondřej | UBM8805 | C | MENISKOS Brno | 160:11 | + 108:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwab David | TBM7401 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:36 | |
2. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 48:28 | + 0:52 |
3. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:15 | + 1:39 |
4. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:53 | + 3:17 |
5. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 52:11 | + 4:35 |
6. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 52:17 | + 4:41 |
7. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:57 | + 5:21 |
7. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:57 | + 5:21 |
9. | Sadil Milan | MFP7500 | C | Matfyz Praha | 59:00 | + 11:24 |
10. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:07 | + 11:31 |
11. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:08 | + 11:32 |
12. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 59:38 | + 12:02 |
13. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 59:57 | + 12:21 |
14. | Svoboda Petr | TZL7937 | C | SKOB Zlín | 60:00 | + 12:24 |
15. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 60:01 | + 12:25 |
16. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 60:08 | + 12:32 |
17. | Janeček Jiří | CEL6827 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 61:16 | + 13:40 |
18. | Přibyl Martin | TZL7804 | C | SKOB Zlín | 61:48 | + 14:12 |
19. | Koutný Pavel | JPV7300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:21 | + 14:45 |
20. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 63:14 | + 15:38 |
21. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 63:15 | + 15:39 |
22. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB ALFA Brno | 63:57 | + 16:21 |
23. | Lička Lukáš | VBM7301 | C | VSK Mendelu Brno | 65:13 | + 17:37 |
24. | Zelený Pavel | ZBM7302 | C | SK Brno Žabovřesky | 66:44 | + 19:08 |
25. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 66:53 | + 19:17 |
26. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:14 | + 19:38 |
27. | Janováč Dušan | RBK7804 | C | SK Radioklub Blansko | 67:20 | + 19:44 |
28. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:59 | + 20:23 |
29. | Brucháček Rudolf | TZL7404 | C | SKOB Zlín | 68:00 | + 20:24 |
30. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | C | SK Brno Žabovřesky | 68:17 | + 20:41 |
31. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:46 | + 21:10 |
32. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 69:31 | + 21:55 |
33. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | C | SK Brno Žabovřesky | 69:42 | + 22:06 |
34. | Kycl Miroslav | LBM7100 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 70:15 | + 22:39 |
35. | Hrbáček Tomáš | LCE7702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:10 | + 23:34 |
36. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 72:25 | + 24:49 |
37. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:16 | + 25:40 |
38. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | C | KOB START Blansko | 73:24 | + 25:48 |
39. | Hladký David | PBM7514 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 74:48 | + 27:12 |
40. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 76:07 | + 28:31 |
41. | Lýsek Martin | UOL7903 | C | SOB Olomouc | 79:05 | + 31:29 |
42. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:15 | + 31:39 |
43. | Tesák Petr | NNN78XX | C | Neregistrovaní | 79:17 | + 31:41 |
44. | Falta Radim | KUO7802 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 80:18 | + 32:42 |
45. | Rudolf Pavel | RBK7402 | C | SK Radioklub Blansko | 83:26 | + 35:50 |
46. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 84:38 | + 37:02 |
47. | Fuchs Jan | TBM7101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 85:22 | + 37:46 |
48. | Mynář Martin | ZBM7403 | C | SK Brno Žabovřesky | 86:27 | + 38:51 |
49. | Kremzar Petr | 0070001 | C | OŘJ Vamberk | 98:46 | + 51:10 |
50. | Koukal Pavel | JPV7717 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 103:12 | + 55:36 |
Malaska Lukáš | UOL7504 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:09 | |
2. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 49:35 | + 0:26 |
3. | Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:49 | + 2:40 |
4. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 53:45 | + 4:36 |
5. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 54:06 | + 4:57 |
6. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 54:22 | + 5:13 |
7. | Gentric Marc | STE6901 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:38 | + 5:29 |
8. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 55:26 | + 6:17 |
9. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 55:57 | + 6:48 |
10. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:03 | + 7:54 |
11. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | OB Holešov z.s. | 57:17 | + 8:08 |
12. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 57:47 | + 8:38 |
13. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 57:55 | + 8:46 |
14. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:02 | + 8:53 |
15. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 61:42 | + 12:33 |
16. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 62:05 | + 12:56 |
17. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 62:52 | + 13:43 |
18. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | C | SK Radioklub Blansko | 65:38 | + 16:29 |
19. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 65:56 | + 16:47 |
20. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:59 | + 16:50 |
21. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 66:05 | + 16:56 |
22. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:21 | + 17:12 |
23. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 66:29 | + 17:20 |
24. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 66:33 | + 17:24 |
25. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 70:13 | + 21:04 |
26. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 71:23 | + 22:14 |
27. | Drábek Petr | TTR6701 | C | OOB Třebíč | 71:34 | + 22:25 |
28. | Buráň Zdeněk | 0050001 | C | NER - BzB - Buráňovi | 73:50 | + 24:41 |
29. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 74:07 | + 24:58 |
30. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 74:17 | + 25:08 |
31. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 77:27 | + 28:18 |
32. | Beňovský Jiří | KUB6801 | C | KUB Koala Uherský Brod | 78:50 | + 29:41 |
33. | Roubalík Radovan | 0020001 | C | ZŠ Těšetice | 83:37 | + 34:28 |
34. | Felkl Luděk | 0200003 | C | ASPV OA | 85:37 | + 36:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kusbach Antonín | TZL5800 | C | SKOB Zlín | 42:26 | |
2. | Krajča Pavel | OTK5700 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 44:54 | + 2:28 |
3. | Cigoš Pavel | TBM5622 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:12 | + 3:46 |
4. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:12 | + 6:46 |
5. | Uhmann Petr | TBM5103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:30 | + 15:04 |
6. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 62:19 | + 19:53 |
7. | Čermák Libor | PHK5600 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:33 | + 25:07 |
8. | Hauerland Jaroslav | KUB5501 | C | KUB Koala Uherský Brod | 70:34 | + 28:08 |
9. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Rosice | 75:11 | + 32:45 |
10. | Janošík Zdeněk | OOL5600 | C | SK Haná orienteering | 75:34 | + 33:08 |
11. | Javůrek Antonín | 0060001 | C | aaa | 76:34 | + 34:08 |
12. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 77:58 | + 35:32 |
13. | Hubáček Miroslav | 0090001 | C | Prostějov | 82:19 | + 39:53 |
14. | Novák Josef | 0180001 | C | Buková | 94:20 | + 51:54 |
15. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 107:06 | + 64:40 |
16. | Potěšil Václav | VBM5613 | C | VSK Mendelu Brno | 108:33 | + 66:07 |
17. | Brim Luboš | TBM5204 | C | KOS TJ Tesla Brno | 128:53 | + 86:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 39:17 | |
2. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:18 | + 0:01 |
3. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 39:32 | + 0:15 |
4. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 42:32 | + 3:15 |
5. | Peška Antonín | HLV4801 | C | OB Holešov z.s. | 45:43 | + 6:26 |
6. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 48:17 | + 9:00 |
7. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 48:26 | + 9:09 |
8. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 48:59 | + 9:42 |
9. | Novotný Stanislav | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 49:11 | + 9:54 |
10. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 55:24 | + 16:07 |
11. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 58:06 | + 18:49 |
12. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:14 | + 24:57 |
13. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 73:05 | + 33:48 |
14. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 75:16 | + 35:59 |
15. | Klech Josef | HOB4701 | C | SK OB Horní Benešov | 96:25 | + 57:08 |
Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 122:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Antonín | PBM1504 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 33:41 | |
2. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 34:07 | + 0:26 |
3. | Dam Anh Thi | SKMXXXX | C | KOB Směr Kroměříž | 34:50 | + 1:09 |
4. | Průšová Barbora | 0210001 | C | SKOL Brno | 35:30 | + 1:49 |
5. | Holer Oliver | SKM2300 | C | KOB Směr Kroměříž | 41:57 | + 8:16 |
6. | Zdražil Filip | 0240002 | C | Neregistrovaní | 42:07 | + 8:26 |
7. | Hlucháňová Berta | ZBM1656 | C | SK Brno Žabovřesky | 47:22 | + 13:41 |
8. | Jiráček Tomáš | STE1600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:00 | + 14:19 |
9. | Mazák Matouš | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:20 | + 15:39 |
10. | Kořanová Daniela | VBM1551 | C | VSK Mendelu Brno | 51:12 | + 17:31 |
11. | Dokoupilová Lada | VBM1851 | C | VSK Mendelu Brno | 51:14 | + 17:33 |
12. | Přibyl Václav | TZL | C | SKOB Zlín | 53:16 | + 19:35 |
13. | Kozelská Zola | KRN1651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:21 | + 19:40 |
14. | Zdražilová Pavlína | 0240001 | C | Neregistrovaní | 53:44 | + 20:03 |
15. | Špičák František | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 54:31 | + 20:50 |
16. | Kratochvílová Amálie | HOB1651 | C | SK OB Horní Benešov | 56:43 | + 23:02 |
17. | Janda Tobiáš | ZBM1902 | C | SK Brno Žabovřesky | 57:15 | + 23:34 |
18. | Rybáková Alžběta | ZBM1853 | C | SK Brno Žabovřesky | 57:25 | + 23:44 |
19. | Rochovanský František | ASU8400 | C | Magnus Orienteering | 58:11 | + 24:30 |
20. | Kořan Petr | VBM1801 | C | VSK Mendelu Brno | 63:35 | + 29:54 |
21. | Dokoupilová Simona | VBM1553 | C | VSK Mendelu Brno | 63:53 | + 30:12 |
22. | Zapletalová Anna | PTE2050 | C | TJ Sokol Ptení | 64:35 | + 30:54 |
23. | Hubáčková Beáta | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 67:13 | + 33:32 |
24. | Eschlerová Lenka | UBM1751 | C | MENISKOS Brno | 67:36 | + 33:55 |
25. | Bílá Petra | KON | C | KOB Konice | 68:20 | + 34:39 |
26. | Bílá Kamila | KON | C | KOB Konice | 68:31 | + 34:50 |
27. | Svobodová Viktorie | 0130001 | C | Sluníčko | 73:29 | + 39:48 |
28. | Felix Divina | 0220001 | C | Tesla Brno | 108:49 | + 75:08 |
Krajíčková Karolína | KON | C | KOB Konice | DISK | ||
Plšek Albert | PBM1604 | C | TJ Spartak 1. brněnská | DISK | ||
Růžičková Valentýna | 0140001 | C | Paseky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tříska Richard | PTE7447 | C | TJ Sokol Ptení | 31:25 | |
2. | Sedláček Petr | 0010001 | C | Bafto | 32:25 | + 1:00 |
3. | Kratochvíl Kajiš | HOB7001 | C | SK OB Horní Benešov | 34:08 | + 2:43 |
4. | Zapletal Jaroslav | PTE8500 | C | TJ Sokol Ptení | 35:52 | + 4:27 |
5. | Hrouzková Alena | SKM8550 | C | KOB Směr Kroměříž | 40:16 | + 8:51 |
6. | Pěčková Veronika | SKM9651 | C | KOB Směr Kroměříž | 42:16 | + 10:51 |
7. | Rudolfová Eva | RBK0551 | C | SK Radioklub Blansko | 42:34 | + 11:09 |
8. | Zemánková Vladimíra | RBK8051 | C | SK Radioklub Blansko | 43:15 | + 11:50 |
9. | Marduk Josef | 0230001 | C | Plumlov | 43:32 | + 12:07 |
10. | Vlčková Lenka | SKM8250 | C | KOB Směr Kroměříž | 44:11 | + 12:46 |
11. | Pospíšilová Karla | SSU8052 | C | SK Severka Šumperk | 45:16 | + 13:51 |
12. | Kalbáč Martin | C | 45:41 | + 14:16 | ||
13. | Drábková Eliška | TTR0151 | C | OOB Třebíč | 45:52 | + 14:27 |
14. | Slavík Michal | PBM8000 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 46:20 | + 14:55 |
15. | Hedrich Miroslav | SSU0705 | C | SK Severka Šumperk | 47:04 | + 15:39 |
16. | Good Eliška | SBR0550 | C | SKOB Bruntál | 48:24 | + 16:59 |
17. | Good Julie | SBR0750 | C | SKOB Bruntál | 48:27 | + 17:02 |
18. | Hrůza Vladimír | C | 48:32 | + 17:07 | ||
19. | Bartáková Anežka | UOL | C | SOB Olomouc | 49:04 | + 17:39 |
20. | Mikušová Ivana | PTE8365 | C | TJ Sokol Ptení | 49:19 | + 17:54 |
21. | Buráňová Hana | 0050002 | C | NER - BzB - Buráňovi | 51:16 | + 19:51 |
22. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 52:58 | + 21:33 |
23. | Burdová Olga | STE7651 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:59 | + 21:34 |
24. | Foretová Jitka | SSU7950 | C | SK Severka Šumperk | 53:43 | + 22:18 |
25. | Pelantová Veronika | ASU8080 | C | Magnus Orienteering | 53:54 | + 22:29 |
26. | Chmelařová Blanka | C | 54:01 | + 22:36 | ||
27. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SK OB Horní Benešov | 55:20 | + 23:55 |
28. | Růža Monča | 0190007 | C | Ó-BKG | 56:26 | + 25:01 |
29. | Spáčilová Veronika | 0190005 | C | Ó-BKG | 60:07 | + 28:42 |
30. | Bárta Zbyněk | RBK1301 | C | SK Radioklub Blansko | 60:10 | + 28:45 |
31. | Novotný Václav | HLV7702 | C | OB Holešov z.s. | 60:41 | + 29:16 |
32. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:16 | + 29:51 |
33. | Jandová Eliška | 0110001 | C | J007 | 61:42 | + 30:17 |
34. | Bártová Petra | RBK8252 | C | SK Radioklub Blansko | 62:09 | + 30:44 |
35. | Vítková Miroslava | 0080001 | C | SK | 63:21 | + 31:56 |
36. | Belžíková Nelly | KUB0953 | C | KUB Koala Uherský Brod | 65:36 | + 34:11 |
37. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 66:16 | + 34:51 |
38. | Přibylová Jindřiška | TZL | C | SKOB Zlín | 69:35 | + 38:10 |
39. | Polcrová Anna | 0170001 | C | OSSK Prostějov | 70:15 | + 38:50 |
40. | Kubíčková Jitka | ASU8552 | C | Magnus Orienteering | 71:03 | + 39:38 |
41. | Kovačičová Ivona | OSN6850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 73:14 | + 41:49 |
42. | Wolfová Monika | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:51 | + 42:26 |
43. | Chodúrová Ivana | TZL | C | SKOB Zlín | 73:57 | + 42:32 |
44. | Koukalová Markéta | 0160001 | C | OS SK Prostějov | 75:01 | + 43:36 |
45. | Valentová Jana | KON | C | KOB Konice | 76:50 | + 45:25 |
46. | Burdová Jana | NNNYYYY | C | Neregistrovaní | 77:35 | + 46:10 |
47. | Svobodová Marie | TZL8351 | C | SKOB Zlín | 92:17 | + 60:52 |
48. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 103:15 | + 71:50 |
Pátek Richard | PBM7609 | C | TJ Spartak 1. brněnská | DISK | ||
Hrbáčková Karla | LCE8152 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |