Ranking veteránů - výsledky

Sport: OB, Závod: 13.05.2017 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

3488     D21A                  13.05.2017 RVP = 8065/8065  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Udržalová Pavla                LPU8552  64:29  8402  8076
  2 Hepnerová Martina              SHK8152  66:49  8122  8622
  3 Dittrichová Petra              KON8787  70:37  7667  7740
  4 Kožinová Zuzana                PGP9650  70:51  7639  3733
  5 Křížová Lenka                  TTR8551  71:33  7555  7497
  6 Vozdová Klára                  ASU8964  72:02  7497  2435
  7 Jeřábková Jitka                TZL9453  72:10  7481  7866
  8 Mádlová Věra                   ZBM8951  72:26  7449  8022
  9 Vališová Martina               OSN9696  74:09  7244  3810
 10 Myslivcová Pavla               SHK9352  74:11  7240  7332
 11 Balcarová Jana                 PHK8753  75:07  7128  3628
 12 Ptáčková Veronika              TBM7374  77:16  6870  7080
 13 Koporová Petra                 ASU9353  77:40  6822  7459
 14 Janů Hana                      KSU9393  79:03  6656  5250
 15 Azebová Nina                   PHK8855  80:10  6523  5831
 16 Žaloudková Klára               LPU9461  81:49  6325  6108
 17 Sabelová Markéta               TRI9656  83:11  6161  5392
 18 Staňková Lucie                 ASU8756  83:49  6085  7240
 19 Tesařová Marcela               LCE9450  85:44  5856  6759
 20 Slováčková Věra                TZL8181  87:22  5660  6046
 21 Kopecká Eliška                 ASU9299  92:28  5049  6335
 22 Hendrychová Zuzana             ZBM8954 114:47  2374  4791
#
3488     D21B                  13.05.2017 RVP = 6570/6570  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Dékány Pavla                   LCE9052  63:17  6887     0
  2 Skyvová Kristýna               STE7054  67:03  6515  6723
  3 Panchártková Tereza            LTU8950  69:11  6304  7063
  4 Michálková Renata              LCE8151  72:38  5964  6979
  5 Daňková Veronika               SBK8151  72:45  5952  6087
  6 Bialožytová Tereza             PGP9055  74:25  5787  5987
  7 Boháčová Lucie                 PTE8771  75:52  5644  5270
  8 Šarmanová Alena                AOP9352  76:00  5631   455
  9 Kozumplíková Alice             RBK8151  84:53  4753  5993
 10 Jirčáková Martina              LCE8951  86:28  4597  4183
 11 Kašparová Šárka                AOP7251  87:28  4498  5549
 12 Končáková Klára                LCE9555  89:19  4315  2310
 13 Synková Petra                  DOK7950  91:11  4131  5044
 14 Křečková Lenka                 ASU9271  91:44  4077  5999
 15 Nešporová Barbora              TZL7652 139:08     0  5427
#
3488     D21C                  13.05.2017 RVP = 4703/4703  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Klapalová Michaela             LPU8499  54:58  5396  3288
  2 Jančová Jana                   KAM9450  65:41  4614  2647
  3 Janošíková Lenka               UOL7651  72:47  4096  5653
  4 Chládková Zuzana               ZAM9153  74:20  3983  1524
  5 Košárková Iva                  PGP8155  75:15  3916  6739
  6 Dittrichová Zuzana             KON9175  80:40  3521  4413
  7 Christovová Neli               SKM9151  81:14  3479     0
  8 Klimplová Zuzana               LPU8151  81:17  3476  2729
  9 Beranová Kristína              TZL8553  81:46  3440  2937
 10 Botiková Daniela               LCE9158  83:09  3340    91
 11 Svačinková Kateřina            VRB9899  86:35  3089   312
 12 Pěčková Veronika               SKM9651  89:02  2910   464
 13 Csakvaryová Lenka              SBK8383  89:23  2885  1474
 14 Chládková Eva                  ZAM7051  94:30  2511  3422
 15 Štětínská Soňa                 MOV7650 127:29   105  1040
#
3488     D21E                  13.05.2017 RVP = 9789/9789  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Jakobová Adélka                PGP9056  72:49 10063  9494
  2 Poklopová Lenka                ZBM8950  75:19  9736  7251
  3 Hrušková Barbora               ZBM9354  76:37  9566  9812
  4 Gregorová Kamila               CTB8151  76:38  9564  9974
  5 Hlavová Jindra                 ZBM8989  76:48  9542  9821
  6 Kabáthová Eva                  ZBM8966  76:52  9534  9721
  7 Hlavová Hana                   ZBM8888  79:38  9172  9220
  8 Šimková Johanka                ZBM9350  80:01  9122  8973
  9 Čermáková Magdalena            LCE9155  80:25  9070  8587
 10 Chmelařová Michaela            SHK9151  81:43  8900  8726
 11 Kozáková Zdenka                TBM7952  81:59  8865  9047
 12 Rollier Monika                 PHK8051  82:46  8763  9617
 13 Chromá Kateřina                ZBM9451  83:12  8706  9441
 14 Šiková Karolína                LPM9651  83:21  8687  7180
 15 Hiršová Gabriela               ZBM9651  86:08  8323  4194
 16 Voborníková Alena              CTB9451  86:50  8231  8914
 17 Bořánková Karolína             KAM9550  87:10  8188  8288
 18 Plochová Dominika              DKP8651  90:27  7759  8757
 19 Šiková Barbora                 LPM9650  94:27  7236  3522
 20 Hančová Petra                  LPU9659  98:32  6703  7922
 21 Procházková Klára              LPU9451  99:01  6639  9024
#
3488     D35B                  13.05.2017 RVP = 6230/6143  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Horčičková Eva                 UOL7051  60:02  6307  7194
  2 Dittrichová Andrea             SKM7750  64:32  5879  5762
  3 Gallo Martina                  AOP7951  64:53  5846  4092
  4 Otrubová Johana                PLU7852  67:08  5631  6343
  5 Krtičková Michaela             CHA7952  67:43  5576  5486
  6 Milánová Jindřiška             TBM7475  68:17  5522  6213
  7 Ondráčková Veronika            EKP7850  71:17  5236  5642
  8 Zbraňková Magda                STE7352  74:24  4940  5429
  9 Horáčková Vladimíra            MOV7750  83:33  4069  3622
 10 Švidrnochová Hana              OOP7751  86:48  3759  4333
 11 Vyhnálková Eva                 RIC7552  90:39  3393  4036
#
3488     D40B                  13.05.2017 RVP = 6751/6623  IP = 0.981  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Pekárková Eva                  TZL7653  53:21  6753  7865
  2 Smutná Jana                    VAM6251  56:22  6402  5904
  3 Vandasová Markéta              VAM7250  57:23  6284  6437
  4 Jemelíková Lada                VBM6555  59:10  6076  6152
  5 Grycová Petra                  TBM7467  61:07  5849  6274
  6 Filipová Ivana                 SRK7373  63:21  5590  6034
  7 Nechanická Daniela             OSN7557  64:31  5454  6076
  8 Hájková Ludmila                CET7554  65:06  5386  5523
  9 Janků Renata                   STE7251  65:21  5357  5271
 10 Korpasová Ivana                LBM7362  66:31  5221  5203
 11 Batani Hana                    TZL7351  67:36  5095  7028
 12 Chmelářová Radka               JPV7650  67:54  5060  1829
 13 Chovancová Jana                TZL7352  69:44  4847  5155
 14 Pachmannová Hana               AOP7252  70:36  4746  4488
 15 Marková Eva                    STE7550  73:34  4401  3759
 16 Hulenková Martina              MOV7352  74:17  4318  3806
 17 Němečková Věra                 PLU7777  74:53  4248  4651
 18 Dolejší Lenka                  STB7499  76:45  4031  4458
 19 Šklíbová Jana                  SRK7651  77:46  3912  5566
 20 Mudráková Tereza               LCE7252  79:12  3746  1079
 21 Procházková Martina            SOP7351 101:49  1114  1766
 22 Finstrlová Alena               ZBM7550 104:05   851  3417
 23 Šneiderová Lucie               ASU7498 106:21   587   524
#
3488     D45B                  13.05.2017 RVP = 6313/6161  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Sedlářová Pavla                AOP7052  42:47  6167  6128
  2 Kovaříková Mária               TRI6950  42:51  6158  6242
  3 Podmolíková Dagmar             TZL7155  45:46  5757  6941
  4 Sieglová Dagmar                MFP7050  46:51  5608  5720
  5 Hubáčková Dagmar               LCE6569  49:07  5296  6009
  6 Čechová Zuzana                 BZR6951  50:02  5170  4945
  7 Vidmuchová Martina             PLU7171  51:35  4956   944
  8 Jirková Renata                 ZPV6553  52:10  4876  5212
  9 Grycová Jana                   TBM6969  52:50  4784  4957
 10 Šmelíková Hana                 ASU6999  55:17  4447  4573
 11 Sadílková Lenka                VIC7055  55:51  4369  4118
 12 Kostková Jana                  AOP7151  59:29  3869  4911
 13 Hiršová Marcela                VBM7079  62:08  3504  6247
 14 Argalášová Gabriela            TRI6850  63:30  3316  4570
 15 Chaloupková Lenka              CHC6951  64:19  3204  5019
 16 Kunzová Ivana                  BBM7155  64:56  3119  3586
 17 Riby Kateřina                  LTP7252  65:21  3062  3799
 18 Křečková Petra                 ZPV7076  66:54  2848  4478
 19 Kulhavá Jarmila                SRK6751  67:19  2791  3011
 20 Kaděrová Barbora               HAV7051  71:24  2229  3769
#
3488     D50B                  13.05.2017 RVP = 5451/5293  IP = 0.971  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Vavrysová Iva                  LCE6359  45:52  5255  5165
  2 Koláriková Irena               TZL6351  46:40  5166  4571
  3 Poklopová Ivana                UOL6451  47:10  5111  5236
  4 Hlavová Miroslava              KON6389  47:18  5096  4959
  5 Klapalová Jana                 VAM6451  50:59  4686  5101
  6 Kosová Michaela                SRK6752  51:11  4664  6328
  7 Glabazňová Jana                AOP6151  52:35  4508  3935
  8 Jarošová Petra                 ZPV6666  53:55  4360  5425
  9 Jastrzembská Jarmila           TRI6450  54:56  4247  4005
 10 Vričanová Sylva                HAV6751  57:13  3993  4787
 11 Vlažná Mirka                   LCE5852  58:26  3858  4318
 12 Smičková Eva                   KON5887  60:48  3595  3571
 13 Opletalová Pavlína             HAV6652  63:03  3345   257
 14 Veverková Yveta                VAM6452  66:47  2929  3437
 15 Mutinská Zdeňka                KUO6499  71:01  2459  3945
 16 Kukolová Alena                 LCE6651  75:38  1945   215
 17 Hanzlová Svatava               HAV6651  77:59  1684     0
 18 Peřinková Irena                BBM6550  96:03     0  3222
 19 Šarmanová Jarmila              MOV6750 105:06     0    42
#
3488     D55B                  13.05.2017 RVP = 3218/3109  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Davi Jana                      ASU6199  49:19  3208     0
  2 Potěšilová Vladimíra           VBM5655  52:38  3014  3597
  3 Bravená Alexandra              VBM6155  54:36  2900  3484
  4 Krejčíková Monika              TZL6262  62:33  2436  2835
  5 Valentová Eva                  LCE6051  64:34  2319  2414
  6 Dokoupilová Zuzana             VBM5754  66:55  2182  3763
  7 Sochorová Hana                 HAV6250  74:18  1752  2289
#
3488     H21A                  13.05.2017 RVP = 8656/8656  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Nečas Jiří                     TZL9101  85:27  8829  6557
  2 Losman Petr                    PHK7901  87:23  8637  8783
  3 Ondráček Radim                 EKP7414  88:46  8500  8863
  4 Vavrys Johan                   LCE9302  90:27  8333  4776
  5 Čermák Jan                     LPU9301  92:40  8113  8720
  6 Hubáček Josef                  LCE6127  92:44  8106  7796
  7 Kamaryt Tomáš                  VPM8807  92:58  8083  8144
  8 Kazda Adam                     ZBM9104  96:19  7751  7752
  9 Ehl Jiří                       TBM7701  96:49  7701  8168
 10 Košárek Pavel                  PGP7107  97:29  7635  7976
 11 Grundmann Jan                  LPU9410  98:49  7502  8309
 12 Khýn Vítězslav                 ASU8304  99:07  7473  7751
 13 Pátek Michal                   CHC8603  99:28  7438  7136
 14 Zimmermann Jakub               ZBM8928 100:46  7309  7984
 15 Panchártek Jan                 PHK8802 100:58  7289  7981
 16 Kolárik Tomáš                  TZL9302 101:22  7249  7479
 17 Janovský Tomáš                 PGP6401 102:01  7185  7710
 18 Drábek Jan                     ZBM8511 102:26  7143  7474
 19 Matuš Vojtěch                  VRB9606 102:41  7119   774
 20 Hadač Filip                    AOP9301 102:53  7099  8481
 21 Vacek Vojtěch                  SJI9602 103:50  7004  1614
 22 Ptáček Pavel                   BBM9600 104:02  6985  6844
 23 Přikryl Petr                   ZBM6708 104:16  6961  7566
 24 Mašata Matěj                   PHK9601 104:26  6945  4106
 25 Slováček Tomáš                 TZL8002 104:55  6897  7429
 26 Janů Zdeněk                    KSU9045 104:57  6894  6761
 27 Fiala Jan                      BBM7205 105:01  6887  7075
 28 Polášek Jan                    TZL8601 105:23  6851  7322
 29 Bořil Tomáš                    ZBM8833 106:24  6750  7502
 30 Sháněl Jan                     CHC9402 107:27  6645  6970
 31 Jirka Michal                   ZBM8403 109:22  6455  7353
 32 Fajkus Radim                   JPV9509 109:53  6404  6903
 33 Mašata Roman                   PHK7107 110:07  6381  6631
 34 Vlach Jiří                     AOV7900 110:49  6311  7265
 35 Doucha Jiří                    SNA7105 112:05  6185  7113
 36 Ptáček Ondřej                  TBM7120 112:23  6156  6332
 37 Paclík Roman                   SHK7801 112:33  6139  7510
 38 Pavlovec Jan                   BOR9503 114:30  5946  8436
 39 Dvorský Vojtěch                SKM9401 115:05  5888  6600
 40 Walach Ondřej                  TRI9601 115:14  5873  4071
 41 Slezák Zdeněk                  LCE8902 116:01  5795  7606
 42 Finstrle Luděk                 ZBM7902 116:56  5704  6941
 43 Kala Matěj                     OOL8901 117:52  5611  5484
 44 Václavek Tomáš                 STE5809 118:21  5563  6820
 45 Vlažný Jakub                   LCE9102 118:25  5557  4240
 46 Tomeš Jaroslav                 DKP8109 118:26  5555  6415
 47 Sklenář Martin                 AOP9501 119:04  5492  7819
 48 Bravený Adam                   VBM8801 119:22  5462  6175
 49 Novotný Jiří                   TZL8001 121:26  5257  7345
 50 Jurica Jan                     LPU9611 121:28  5254  4394
 51 Jílek Jakub                    KSU9202 122:13  5180  7588
 52 Justa Pavel                    PHK8701 128:18  4576  7410
 53 Zrník Tomáš                    OSN7118 128:23  4567  6660
#
3488     H21B                  13.05.2017 RVP = 8006/8006  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Palát Petr                     ABM7415  78:31  8375  8389
  2 Rychlý Pavel                   KRN8505  83:20  7907  8401
  3 Pýcha Lukáš                    SNA8402  85:06  7735  6193
  4 Henek Michal                   RBK8605  89:59  7260  7620
  5 Skřivanek Marcel               JPV7713  91:35  7104  6630
  6 Kamenický Jeroným              OSN9549  91:56  7070  8288
  7 Fiala Petr                     LPU8701  92:54  6976  6610
  8 Gregor Martin                  CTB7701  93:00  6966  7333
  9 Slezák Jiří                    LCE9001  93:47  6890  7320
 10 Hübner Jan                     CTB7902  95:13  6751  7124
 11 Zřídkaveselý Libor             ZBM7207  96:12  6655  6342
 12 Kašpar Michal                  TZL9308  97:20  6545  5722
 13 Zdráhal Tomáš                  OOL8801 101:11  6171  1832
 14 Deml Tomáš                     LPU9502 103:06  5984  6567
 15 Leštínský Tomáš                DOB7801 103:57  5901  5953
 16 Pudel Jarda                    STE7505 109:35  5354  6037
 17 Panovec Jan                    VIC8931 111:10  5200  3637
 18 Synek Antonín                  DOK7800 112:40  5054  5668
 19 Vlažný Jan                     LCE8901 116:26  4687   978
 20 Krajcar Ivo                    SKM9501 116:41  4663  4630
 21 Nývlt Petr                     DKP8004 118:39  4472  4229
 22 Marek Antonín                  STE7501 119:44  4366  4421
 23 Pátek Richard                  ZBM7609 140:31  2345  3032
 24 Karásek Michal                 ZPV7900 163:37    98  1469
 25 Liščinský Tomáš                ZBM8411 169:10     0  4928
#
3488     H21C                  13.05.2017 RVP = 7223/7223  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Šmehlík Eduard                 SHK8702  58:46  7489  8727
  2 Bravený Vít                    ZBM9102  61:41  7144  8792
  3 Cahel Marek                    LCE8803  62:37  7033  5786
  4 Klapal Jan                     LPU9006  71:25  5991  5023
  5 Ostřanský Filip                ASU9243  71:41  5960  6298
  6 Dudík Petr                     JPV8917  74:56  5575  4589
  7 Jirka Jakub                    VPM7905  76:44  5362  1727
  8 Kašpar Jakub                   ASU9747  77:03  5325   872
  9 Kopecký David                  UOL7800  78:56  5102  6516
 10 Otrusina Jan                   ABM9210  80:07  4961  4494
 11 Souček Jan                     KSU6504  82:29  4681  1931
 12 Jordanov Alexandr              ZBM9503  92:17  3521  2706
 13 Schäfer Jan                    TZL9301  95:46  3109  2364
 14 Hrazdil Jiří                   ZBM8418 104:24  2087   716
 15 Beran Pavel                    TZL7920 111:40  1227  2761
 16 Nebeský Daniel                 KAM9404 136:55     0   418
#
3488     H21E                  13.05.2017 RVP = 9521/9521  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Rollier Baptiste               PHK8200  89:49  9931   975
  2 Nožka Radek                    LPU9005  95:30  9355  9084
  3 Kolovský František             LPM9202  96:18  9274  9101
  4 Minář Marek                    ASU9444  96:53  9215  7816
  5 Valeš Jiří                     LPM9502  98:32  9047  9126
  6 Semík Ondřej                   KAM9401  99:11  8981  9796
  7 Kamenický Matěj                LPU9036 100:07  8887  9179
  8 Kettner Vojtěch                KAM9601 100:34  8841  9112
  9 Procházka David                LPU9113 100:53  8809  9410
 10 Hájek Daniel                   ZBM8919 100:55  8805  9694
 11 Brlica Pavel                   ZBM9302 101:01  8795  9206
 12 Smola Michal                   TZL8131 102:11  8677  8656
 13 Kantor Ondřej                  TRI9103 102:36  8635  8894
 14 Udržal Tomáš                   LPU8002 103:02  8591  8761
 15 Čech Jan                       SJI9601 104:35  8433  6394
 16 Flašar Jan                     PGP8610 105:28  8344  9013
 17 Horyna Roman                   LCE7602 105:39  8325  8579
 18 Perůtka Jan                    LCE8801 106:18  8259  8567
 19 Zháňal Jan                     ZBM8721 107:10  8171  8330
 20 Horvát Petr                    ASU9447 107:28  8141  9393
 21 Zimmermann Štěpán              ZBM9101 108:37  8024  9312
 22 Kozák Osvald                   TBM8201 109:17  7957  8985
 23 Hepner David                   SHK7601 109:20  7952  8367
 24 Argaláš Michal                 TRI9301 110:02  7881  9020
 25 Rusý Tomáš                     KAM9301 110:21  7849  8890
 26 Balcar Aleš                    PHK8602 111:30  7732  7930
 27 Tomanek Daniel                 KSU7410 111:33  7727  8425
 28 Landovský Jakub                PGP9601 113:30  7529  8098
 29 Hruška Jakub                   ZBM9515 113:51  7494  8456
 30 Glonek Jakub                   AOP9602 114:08  7465  5946
 31 Hubáček Michal                 LCE9301 116:44  7201  4242
 32 Valenta Jiří                   LCE9201 116:53  7186  7841
 33 Pešek Ondřej                   CHC8502 120:25  6828  7773
 34 Zelinka Jiří                   MBM8740 123:18  6535  8154
 35 Zbranek Roman                  ASU8808 131:23  5715  9022
#
3488     H35B                  13.05.2017 RVP = 6947/6850  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Svoboda Ondřej                 SHK7605  63:34  6758  6139
  2 Otrusina Jiří                  JPV8201  63:45  6739  7259
  3 Klech Richard                  VRB7201  64:59  6610  7148
  4 Dittrich Pavel                 SKM7501  65:49  6523  7056
  5 Svoboda Lukáš                  SHK7905  69:15  6164   607
  6 Milán Pavel                    TBM7227  69:23  6150  6662
  7 Janků Marek                    STE7102  73:45  5693  6614
  8 Mrkvica Petr                   ZLH7800  74:13  5645  2719
  9 Hepnar Luboš                   STE6307  74:36  5605  5395
 10 Krmaš Václav                   SRK8001  81:16  4907  2105
 11 Krtička Jan                    PLU7931  81:49  4850  5659
 12 Rytíř Michal                   SKM7325  87:26  4263  4568
 13 Rotek Pavel                    ZBM7704  89:16  4071  3095
 14 Smékal David                   UOL7503  90:42  3921  3807
 15 Popieluch Michal               BFM7301  99:50  2966  1010
 16 Pěček Martin                   SKM7301 103:39  2567  4249
 17 Šklíba Jan                     SRK7501 104:00  2530  6008
 18 Walaski Antonín                TRI8006 105:16  2398  2127
 19 Karásek Martin                 ZPV7301 111:18  1767  4556
#
3488     H40B                  13.05.2017 RVP = 6966/6834  IP = 0.981  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Kovalčík Tomáš                 AOP7301  63:13  6809  6546
  2 Šrámek Jaromír                 KSU5801  64:13  6706  5615
  3 Pekárek Evžen                  TZL7007  65:48  6541  7756
  4 Škoda František                LCE7439  66:01  6519  5805
  5 Rigó Marek                     ODR7101  66:46  6441  6256
  6 Valík Luděk                    AOP7101  67:39  6349  6144
  7 Švadlena Pavel                 CHC7502  72:00  5897  8130
  8 Jašek Petr                     STE7601  73:47  5712  3716
  9 Binar Robert                   OOL7501  74:57  5591  5644
 10 Vlček Roman                    SKM7000  76:24  5440  5195
 11 Berger Tomáš                   MOV6901  78:15  5248  5194
 12 Hecl Miloš                     KSU7601  78:32  5219  5636
 13 Blažek Petr                    SJH7402  78:42  5202  4834
 14 Tuma Jaroslav                  SJC7305  80:18  5036  4231
 15 Daněk Roman                    SBK7541  86:07  4432  4540
 16 Čech Tomáš                     AOP7001  88:49  4151  4921
 17 Švestka Vítězslav              KVS7301  90:40  3959  4835
 18 Lanc Marian                    TZL5806  91:55  3829  2303
 19 Chrást Tomáš                   STH7401  93:14  3693  5234
 20 Mastela Rafal                  HAV7300  94:47  3532   910
 21 Sedlář Petr                    TBM7319  96:34  3346  4203
 22 Matoušek Milan                 KSU6701  96:36  3343  4955
 23 Sedlák Radek                   LIP7500 103:27  2632  2967
 24 Kunt Stanislav                 ZAM7401 107:40  2194  1596
 25 Pěček Vítězslav                SKM7104 107:41  2192  2890
 26 Masny Krzysztof                MOV7600 108:58  2059   818
#
3488     H45B                  13.05.2017 RVP = 5857/5716  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Pavlík Radek                   ASU6849  55:32  5776  5895
  2 Sadílek Martin                 VIC6901  56:05  5722  6118
  3 Mátl Pavel                     KSU6844  60:38  5279     0
  4 Vandas Luděk                   VAM6601  64:08  4938  6209
  5 Rydl Jiří                      TJN7000  68:42  4493  5643
  6 Jakobi Zdeněk                  HAV5701  70:28  4321  4859
  7 Vrubel Karel                   TZL6401  72:23  4135  4954
  8 Müller Libor                   OTK7201  73:09  4060  4339
  9 Kunz Martin                    BBM7101  73:13  4053  5089
 10 Podmolík Tomáš                 TZL6915  73:54  3987  5423
 11 Černoch Karel                  TZL6835  78:26  3545  1236
 12 Schäfer Michal                 TZL6304  78:59  3492  3015
 13 Svěchota Milan                 MOV7202  79:07  3479  4583
 14 Vacek Milan                    SJI6901  80:55  3303  3267
 15 Kašpar Jaroslav                KSU7004  80:55  3303  4157
 16 Gola Miroslav                  VIC6808  83:20  3068  3741
 17 Mielec Jaromír                 AOV6901  83:50  3019  4125
 18 Podivínský Tomáš               SCP7201  85:15  2881  3886
 19 Nechanický Pavel               OSN7209  85:55  2816  4443
 20 Janů Zdeněk                    KSU5749  87:16  2685  3517
 21 Zvoníček Josef                 SKM6901  91:19  2290  1292
 22 Paloncý Pavel                  KSU6349  95:00  1931  3425
 23 Šneider Miroslav               ASU7101  96:41  1768  1183
 24 Štětínský Pavel                MOV7104 102:13  1228  1319
 25 Riessler Otto                  OTK6800 104:03  1050  1482
 26 Bílý Petr                      LTP6805 104:29  1008  5042
 27 Krejčík Zbyněk                 TZL5704 112:49   196  2005
 28 Kasza Ladislav                 ZBM7100 115:34     0     0
#
3488     H50B                  13.05.2017 RVP = 5652/5488  IP = 0.971  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Hadač Miroslav                 AOP6501  57:11  5550  6221
  2 Řeháček Petr                   SBR6302  60:09  5281  4859
  3 Tesař Jiří                     AOP6702  60:14  5273  5353
  4 Křeček Miroslav                ZPV6213  62:16  5089  4490
  5 Grepl Ladislav                 KON6111  63:17  4997  5571
  6 Šimek Roman                    UOL6503  63:56  4938  5219
  7 Richtr Aleš                    VPM6601  64:51  4854  4789
  8 Šmelík Juraj                   LCE6603  65:11  4824  5716
  9 Soldán Vladimír                JPV6526  66:16  4726  4779
 10 Mutinský Viktor                KUO6501  69:12  4460  4587
 11 Ryšavý Jiří                    OOP5803  69:56  4393  4851
 12 Jeřábek Luboš                  JPV6112  70:38  4330  4698
 13 Sklenář Josef                  SBR6601  71:14  4275  4075
 14 Siegl Roman                    MFP6700  72:51  4129  5401
 15 Šarman Radim                   MOV6201  73:12  4097  1589
 16 Holec Honza                    MOV6701  74:54  3943  3973
 17 Cetl Vladimír                  AOP6602  78:23  3627   724
 18 Procházka Radek                LPU6504  85:45  2958  2574
 19 Galík Svatopluk                TZL6301  90:58  2485  1500
 20 Hlava Miroslav                 KON6515  90:58  2485  3316
 21 Peřinka Jan                    AOP6301  92:20  2361  3789
 22 Vodička Luděk                  SBR5501  92:22  2358  3671
 23 Strakoš Bohumil                TZL6345  92:57  2305  1539
#
3488     H55B                  13.05.2017 RVP = 5339/5157  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Hlaváč Jiří                    TBM6116  41:50  5208  6325
  2 Semík Luboš                    KAM6201  43:51  4973  5999
  3 Trejtnar Pavel                 KUN5801  44:03  4949  4533
  4 Slezák Libor                   LCE6207  45:32  4776  4626
  5 Lužný Ladislav                 HAV6000  46:26  4671  5173
  6 Kamenický Radan                OSN6004  47:25  4556  4495
  7 Plášek Martin                  LCE6118  48:28  4434  3824
  8 Bialožyt Miroslav              TRI5701  49:30  4313  4049
  9 Kulhavý Josef                  SRK5701  54:50  3691  3771
 10 Hirš Libor                     VBM6000  55:31  3611  4575
 11 Pulec Pavel                    VBM6201  58:24  3275  3883
 12 Bořil Petr                     SJI6207  59:00  3205  2525
 13 Moravec Stanislav              SOP5801  60:09  3070  2620
 14 Chládek Josef                  ZAM5901  75:26  1287  3536
 15 Maceček Otakar                 MOV6102  75:52  1236  1676
#
3488     H60B                  13.05.2017 RVP = 4157/3995  IP = 0.961  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Zdráhal Robert                 OOL5707  43:09  3994  4988
  2 Michalec Jan                   DCH5701  44:36  3865  3948
  3 Rychlý Miloš                   OOP5302  44:39  3861  4174
  4 Strachota Jaroslav             ASU5600  50:49  3315   989
  5 Robotka Libor                  PBM5303  51:45  3232  3830
  6 Slováček Rudolf                TZL5402  51:56  3216  3847
  7 Komínek Jaroslav               KON5713  54:50  2959  3439
  8 Zeman Ludvík                   BFM5301  69:40  1646  2308
  9 Potěšil Václav                 VBM5613  79:54   740  1700
 10 Poklop Lubomír                 UOL5601  84:17   352  2101
#
3488     H65B                  13.05.2017 RVP = 3726/3562  IP = 0.956  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Jelínek Petr                   TZL4902  44:33  3601  3849
  2 Chmelík Aleš                   VBM4732  46:50  3428  3846
  3 Čípa Jiří                      CET5002  46:58  3418  3870
  4 Toman Stanislav                SBR4801  48:57  3269  2993
  5 Zabloudil Pavel                TBM5003  49:37  3218  3487
  6 Babák Jiří                     ZLH4801  50:58  3116  3175
  7 Uhmann Petr                    TBM5103  51:09  3102  2514
  8 Jelínek Vít                    TZL5102  51:54  3046  3580
  9 Peška Antonín                  HLV4801  54:41  2835  3016
 10 Pospíšil Karel                 VRB5001  56:49  2674  2485
 11 Pěček Vítězslav                SKM4903  58:46  2527  1100
 12 Jurčák Karel                   SOP5101  62:50  2220  2630
 13 Šidla Antonín                  OTK4601  64:23  2103  2814
 14 Sklenář Antonín                STE4801  66:00  1981  2057
 15 Novotný Stanisl                ZLH4800  67:59  1831  3058
 16 Denemarek Oldřich              BBM5100  69:36  1709  2398
 17 Dokoupil Vladimír              VBM4806  75:06  1294  2006
 18 Pilc Oldřich                   OOL5100  75:17  1280  2354
 19 Šmakal Pavel                   TZL4801  80:20   898  1662
#
3488     H70B                  13.05.2017 RVP = 1919/1825  IP = 0.951  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Švadlena Jiří                  CHC4601  51:16  2176  3331
  2 Ptáček Jiří                    BOV4401  71:30  1627  1170
  3 Blažek Václav                  SBR4701  74:27  1547  1378
  4 Dufek Jan                      TBM4231  81:52  1346  2784
  5 Dospíšil Jaroslav              SBR4501  92:23  1060   934
#
3488     H75B                  13.05.2017 RVP = 921/871    IP = 0.946  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Láznička Alois                 TZL3613  44:05  1147  2535
  2 Vávra Jiří                     MOV4102  75:46   749    76
  3 Kroupa Jaroslav                ZPV4012  83:17   655   455
  4 Beneš Karel                    HAV4201  90:10   568  1344
  5 Sedlář Vladimír                AOP4201 112:11   291   199
#
3488     D35C                  13.05.2017 RVP = 4805/4738  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Mulíčková Eva                  ABM7469  43:12  4881  5471
  2 Good Ludmila                   SBR8050  45:19  4666  4514
  3 Tomanková Martina              KSU7552  48:20  4359  2996
  4 Slavíková Lenka                VRB7373  51:18  4058  4670
  5 Siatková Silvie                ZLH7451  53:44  3811  3581
  6 Svačinková Jitka               VRB7777  54:25  3741  4521
  7 Jílková Hana                   KON8080  54:28  3736  4547
  8 Ehlová Pavla                   TBM7377  55:32  3628  4203
  9 Maťátková Marcela              STE7159  56:08  3567  2223
 10 Karásková Marcela              ZPV6970  57:29  3429  4818
 11 Pattermanová Ivana             KSU7551  61:17  3043  1799
 12 Ondráčková Adéla               KSU7676  61:46  2994  3199
 13 Smolíková Kateřina             KSU7793  64:26  2723  3626
 14 Doubravová Blanka              ASU7499  66:35  2505   462
 15 Reichlová Jiřina               KSU7499  68:22  2323   780
 16 Navrátilová Helena             ASU7799  71:13  2034  1903
 17 Vavříková Iveta                MOV7450  74:26  1707   380
 18 Benešová Petra                 KON7575  78:34  1287  1967
 19 Šaňáková Šárka                 UOL7650  91:49     0    67
 20 Stryková Vlasta                KSU7667  93:23     0   498
 21 Smékalová Jana                 UOL7850  95:45     0   926
#
3488     D45C                  13.05.2017 RVP = 3418/3336  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Neumannová Kamila              STE6751  46:26  3279  4199
  2 Holečková Lenka                UOL6750  46:42  3260  1755
  3 Švancárová Helena              KSU7252  46:50  3251  3378
  4 Hlaváčová Šárka                TBM7258  49:40  3052  4369
  5 Šimková Hana                   UOL6653  50:37  2986  2614
  6 Miková Iva                     TBM7071  54:21  2725  2532
  7 Štrajtová Zuzana               UOL6452  55:57  2613  1965
  8 Řeháková Jana                  BFM7152  55:58  2612   180
  9 Pšenčíková Eva                 KSU6950  56:12  2595   806
 10 Mielcová Elena                 AOV6951  59:10  2388  2065
 11 Strachotová Eva                ASU6099  62:17  2170  2321
 12 Kotrlová Gita                  UOL6953  66:07  1901  1984
 13 Kliglová Radka                 TBM7261  67:37  1797  1019
 14 Novotná Jitka                  ZLH7050  72:47  1435  1871
#
3488     D55C                  13.05.2017 RVP = 976/943    IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Štáblová Jitka                 HSU5350  59:37   945  2536
  2 Janošíková Jaroslava           UOL5858  60:49   927   785
  3 Hrubanová Věra                 UOL5953  63:09   892   545
  4 Kupcová Věroslava              HSU4850  65:31   856   448
  5 Künstlerová Milada             UOL5651  77:26   677   567
  6 Čadilová Alena                 HSU5050 110:28   179   151
#
3488     H35C                  13.05.2017 RVP = 3655/3604  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Smolka Martin                  STE7100  68:06  3990  5698
  2 Mulíček Ondřej                 ABM7405  74:27  3704  3772
  3 Pavelka Martin                 KSU7503  92:41  2884  2602
  4 Navrátil Martin                ASU7449 103:43  2388  2945
  5 Kočandrle Jaroslav             KSU7700 107:12  2231   288
  6 Přikryl Jiří                   JPV7404 114:49  1888   504
  7 Chmelář Jan                    JPV7501 118:44  1712   503
  8 Patterman Pavel                KSU7337 120:01  1654  3262
  9 Vrána Jan                      UOL7300 140:34   730   479
 10 Good Martin                    SBR7800 144:22   559   581
#
3488     H45C                  13.05.2017 RVP = 4738/4624  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Slavík Tomáš                   VRB6808  44:55  4754  4513
  2 Neumann Jaroslav               STE5902  48:01  4458  4980
  3 Gryc Jan                       TBM6709  49:05  4356  5428
  4 Kotrle Miroslav                UOL7005  52:02  4074  3636
  5 Korpas Jaroslav                LBM6113  53:07  3971  4482
  6 Václavek Jiří                  STE5701  54:56  3797  3906
  7 Kubeš Jaromír                  PLU6219  56:30  3647  3343
  8 Navrátil Antonín               UOL5301  56:56  3606  4287
  9 Kurečka Robert                 ABM7210  58:19  3474  3045
 10 Zbořil Ctirad                  UOL7200  59:59  3314   260
 11 Kligl Vladislav                TBM6910  61:55  3130  1323
 12 Světnický Alexandr             OOL6300  63:54  2940  3082
 13 Holubář David                  KUO7101  77:32  1637  2579
 14 Mika Ladislav                  TBM6801  79:26  1455   843
 15 Raclavský Vladislav            UOL6600  93:56    70   885
#
3488     H55C                  13.05.2017 RVP = 3243/3133  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Višňa Milan                    OOL5904  48:59  3270  4091
  2 Hrouza Jan                     KRN5401  54:18  2959  3745
  3 Albert František               OOL5804  54:18  2959  3014
  4 Klimpl Petr                    LPU5401  61:12  2557  2837
  5 Kolář Leopold                  VRB5404  64:27  2367   802
  6 Bednář Jan                     UOL5402  65:33  2303  2030
  7 Kostka Evžen                   AOP5701  67:20  2199   777
  8 Mutina Vlastimil               BFM5701  69:10  2092  2528
  9 Polínek Jaroslav               OTK5300  73:07  1862    87
 10 Janošík Antonín                UOL5201  73:08  1861   901
 11 Janošík Zdeněk                 UOL5600  83:41  1245   132
 12 Labudík Milan                  VRB6202  91:45   774   272
#