O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2014
Místo konání:
Dolní Javoří
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
MALÁ OPIČKA - DOLNÍ JAVOŘÍ 1:10 000 E = 5 m stav léto 2014
Ředitel závodu:
Kalibán Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Antoš Filip - R3
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R2
Protokol:
PROTOKOL 12.kola soutěží Vč.oblasti Datum: 4.října 2014 Pořadatel: Sportovní klub Lyžování a orientačního běhu Nová Paka Místo: Dolní Javoří Mapa: Malá opička – Dolní Javoří, 1:1000, E=5m, stav léto 2014 Ředitel: Jaroslav Kalibán Hl. rozhodčí: Antoš Filip, R3 Stavitel tratí: Jiří Novák, R2 ZHODNOCENÍ ZÁVODU Závod proběhl bez podaných protestů podle časového programu vydaného v rozpise a pokynech za krásného podzimního počasí a teploty kolem 20°C. Zdravotní sestra ošetřila několik drobných zranění (odřeniny a pohmožděný palec). Neminul nás však hit letošních podzimních závodů – napadení závodníků sršni. Byla přivolána záchranná služba. Přijely tři sanity, auto lékaře a vrtulník. Čtyři vážnější případy byly převezeny sanitami do nemocnice v Jičíně, ostatní byly ošetřeny na místě. Děkujeme za pomoc závodníkům, kteří nám pomohli při ošetřování postižených, především pak Markétě Vandasové, Miroslavu Lenerovi a Štěpánu Frošovi. K závodu bylo přihlášeno 822 závodníků, cílem proběhlo 778. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu. Žádáme o započtení průměru závodníků NPA. V Nové Pace, 4.října 2014
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
D10N
3.30 km, 115 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 21:55
2. Školníková Karla BRU0551 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 23:56 + 2:01
3. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 24:01 + 2:06
4. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:59 + 3:04
5. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:13 + 6:18
6. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 29:31 + 7:36
7. Čečková Karolína SHK0650 TJ Slavia Hradec Králové 29:44 + 7:49
8. Kundrtová Lucie PHK0560 OK 99 Hradec Králové 30:05 + 8:10
9. Cachová Mirka LPU4 OK Lokomotiva Pardubice 30:26 + 8:31
10. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 32:12 + 10:17
11. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 33:59 + 12:04
12. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 37:01 + 15:06
13. Hanušová Kateřina VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:02 + 20:07
14. Machová Tereza PHK0653 OK 99 Hradec Králové 45:02 + 23:07
15. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 46:16 + 24:21
16. Hájková Marie VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:45 + 60:50
Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D10C
2.10 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 18:21
2. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 20:46 + 2:25
3. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:41 + 3:20
4. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 22:04 + 3:43
5. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 24:57 + 6:36
6. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 25:24 + 7:03
7. Kroniková Sylvie SHK0450 TJ Slavia Hradec Králové 26:01 + 7:40
8. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 27:02 + 8:41
9. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:13 + 8:52
10. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:40 + 11:19
11. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 31:21 + 13:00
12. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 38:36 + 20:15
13. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:43 + 21:22
14. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 40:00 + 21:39
15. Bártová Alžběta LPU0551 OK Lokomotiva Pardubice 43:23 + 25:02
16. Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:48 + 27:27
D12C
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 19:11
2. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 19:15 + 0:04
3. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 21:11 + 2:00
4. Holečková Petra SHK0250 TJ Slavia Hradec Králové 22:19 + 3:08
5. Kuchařová Rozálie SJC0251 TJ Sportcentrum Jičín 22:25 + 3:14
6. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:42 + 3:31
7. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 22:47 + 3:36
8. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 25:35 + 6:24
9. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 25:53 + 6:42
10. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:41 + 8:30
11. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 28:14 + 9:03
12. Raková Petra SHK0251 TJ Slavia Hradec Králové 28:27 + 9:16
13. Mašatová Eliška PHK0251 OK 99 Hradec Králové 30:29 + 11:18
14. Suchá Simona SHK0351 TJ Slavia Hradec Králové 31:53 + 12:42
15. Suchánková Eliška PHK0250 OK 99 Hradec Králové 33:47 + 14:36
16. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 33:49 + 14:38
17. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 34:24 + 15:13
18. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 35:20 + 16:09
19. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 37:58 + 18:47
20. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 38:02 + 18:51
21. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 38:35 + 19:24
22. Krejcarová Bára BRU0351 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:30 + 21:19
23. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:08 + 24:57
24. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 52:24 + 33:13
Cibulková Veronika NER NER DISK
D12D
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Musilová Elena KUO0399 KOB Ústí nad Orlicí 25:36
2. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:35 + 2:59
3. Šemberová Anděla SJC0451 TJ Sportcentrum Jičín 34:18 + 8:42
4. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 38:37 + 13:01
5. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:24 + 20:48
6. Fejfarová Tereza LPU0359 OK Lokomotiva Pardubice 52:16 + 26:40
D14C
3.10 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 26:34
2. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 27:26 + 0:52
3. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 29:12 + 2:38
4. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:35 + 3:01
5. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:43 + 3:09
6. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 30:09 + 3:35
7. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 30:33 + 3:59
8. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 31:16 + 4:42
9. Borovičková Valerie ZAM0051 OB T.J. Sokol Žamberk 31:23 + 4:49
10. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 33:29 + 6:55
11. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 34:18 + 7:44
12. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 35:17 + 8:43
13. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 37:18 + 10:44
14. Procházková Tereza ZAM0054 OB T.J. Sokol Žamberk 37:31 + 10:57
15. Zimová Barbora SHK0151 TJ Slavia Hradec Králové 38:40 + 12:06
16. Kubíčková Iva ZAM0151 OB T.J. Sokol Žamberk 40:18 + 13:44
17. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 40:47 + 14:13
18. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 40:56 + 14:22
19. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:09 + 15:35
20. Jelínková Zuzana CHC0151 K.O.B. Choceň 42:25 + 15:51
21. Matějková Barbora SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 44:41 + 18:07
22. Kroniková Štěpánka SHK0150 TJ Slavia Hradec Králové 47:23 + 20:49
23. Francová Lucie LPU0152 OK Lokomotiva Pardubice 50:51 + 24:17
24. Zahradníková Denisa STH0052 SK Studenec 52:17 + 25:43
25. Šimonová Klára SJC0155 TJ Sportcentrum Jičín 59:16 + 32:42
D14D
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 34:30
2. Roušalová Denisa SHK0052 TJ Slavia Hradec Králové 38:10 + 3:40
3. Brancuská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 46:11 + 11:41
4. Schlogerová Pavla LPU0161 OK Lokomotiva Pardubice 64:51 + 30:21
Weberová Adéla PHK0155 OK 99 Hradec Králové DISK
D16C
4.20 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 37:57
2. Malinová Apolena SHK9952 TJ Slavia Hradec Králové 39:00 + 1:03
3. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 40:59 + 3:02
4. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 41:08 + 3:11
5. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 46:44 + 8:47
6. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 47:01 + 9:04
7. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:17 + 13:20
8. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 51:36 + 13:39
9. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 52:06 + 14:09
10. Truněčková Kateřina PHK9953 OK 99 Hradec Králové 66:05 + 28:08
11. Kubíčková Kateřina VAM9952 OOB Vamberk 71:00 + 33:03
12. Krejcarová Anežka BRU9950 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 111:59 + 74:02
Barnetová Veronika ZAM9951 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Tichá Gabriela KOR9950 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D16D
3.10 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paděrová Anna SNA9950 TJ START Náchod 65:17
D18C
4.60 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 72:38
D21A
5.80 km, 235 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9004
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 45:19 9435
2. Jedličková Zuzana SHK8150 TJ Slavia Hradec Králové 47:36 + 2:17 9003
3. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 49:52 + 4:33 8574
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:53 + 4:34 8571
5. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 50:33 + 5:14 8445
6. Mechlová Lenka SHK9051 TJ Slavia Hradec Králové 51:13 + 5:54 8319
7. Teplá Karolína SHK9251 TJ Slavia Hradec Králové 51:39 + 6:20 8237
8. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 52:41 + 7:22 8041
9. Novotná Barbora SHK8658 TJ Slavia Hradec Králové 53:44 + 8:25 7843
10. Soukupová Lucie SJC8951 TJ Sportcentrum Jičín 55:23 + 10:04 7531
11. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 55:26 + 10:07 7521
12. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 56:49 + 11:30 7259
13. Fundová Eliška SHK9351 TJ Slavia Hradec Králové 57:16 + 11:57 7174
14. Chmelařová Michaela SHK9151 TJ Slavia Hradec Králové 57:56 + 12:37 7048
15. Toužilová Martina SHK8051 TJ Slavia Hradec Králové 58:22 + 13:03 6966
16. Jiřštovýá Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 59:24 + 14:05 6771
17. Teplá Hana SHK6561 TJ Slavia Hradec Králové 71:51 + 26:32 4415
D21C
5.10 km, 215 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7079
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 50:00 7177
2. Zákravská Šárka SNA8951 TJ START Náchod 50:52 + 0:52 7056
3. Reslová Hana SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 51:14 + 1:14 7004
4. Čečková Martina SHK7753 TJ Slavia Hradec Králové 51:39 + 1:39 6946
5. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 54:31 + 4:31 6546
6. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 54:57 + 4:57 6485
7. Koderičová Tereza LTU9651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:36 + 5:36 6395
8. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 TJ Slavia Hradec Králové 58:07 + 8:07 6043
9. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 58:20 + 8:20 6013
10. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 58:24 + 8:24 6004
11. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 59:44 + 9:44 5818
12. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:51 + 9:51 5801
13. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:24 + 10:24 5724
14. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 60:48 + 10:48 5669
15. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:51 + 10:51 5662
16. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:09 + 12:09 5480
17. Petrasová Zuzana ASU9695 Magnus Orienteering 62:46 + 12:46 5394
18. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 64:49 + 14:49 5108
19. Dušátková Lenka PHK8557 OK 99 Hradec Králové 70:05 + 20:05 4372
20. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 71:44 + 21:44 4142
21. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VŠTJ Stavební fakulta Praha 78:58 + 28:58 3132
22. Šolcová Hana LPU7954 OK Lokomotiva Pardubice 86:37 + 36:37 2064
23. Viková Vendula STH8951 SK Studenec 90:43 + 40:43 1492
D21D
4.20 km, 175 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4513
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 46:45 4800
2. Širůčková Daniela 73C7650 xxx 49:52 + 3:07
3. Suchá Eva SHK7851 TJ Slavia Hradec Králové 50:57 + 4:12 4421
4. Kazdová Lenka SJC8484 TJ Sportcentrum Jičín 52:05 + 5:20 4318
5. Kodytková Iva VAM7751 OOB Vamberk 53:40 + 6:55 4175
6. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 54:58 + 8:13 4058
7. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 57:24 + 10:39 3838
8. Říhová Kateřina PHK8052 OK 99 Hradec Králové 59:26 + 12:41 3654
9. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 61:06 + 14:21 3503
10. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 63:05 + 16:20 3324
11. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 63:37 + 16:52 3276
12. Šedivá Petra STH7751 SK Studenec 64:16 + 17:31 3217
13. Koutná Kateřina PHK9351 OK 99 Hradec Králové 79:29 + 32:44 1842
14. Lebedinská Romana LPU8257 OK Lokomotiva Pardubice 84:31 + 37:46 1387
15. Dostálová Jana SNA6050 TJ START Náchod 95:04 + 48:19
D35C
4.60 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 45:56
2. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 47:13 + 1:17
3. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 51:44 + 5:48
4. Kroniková Jana SHK7350 TJ Slavia Hradec Králové 56:33 + 10:37
5. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 57:05 + 11:09
6. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 58:14 + 12:18
7. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:48 + 12:52
8. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:57 + 14:01
9. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 63:48 + 17:52
10. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 65:58 + 20:02
11. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 67:26 + 21:30
12. Kalenská Kateřina STH7351 SK Studenec 68:18 + 22:22
13. Vojtíšková Erika LPU7651 OK Lokomotiva Pardubice 69:51 + 23:55
Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
D35D
3.90 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 48:33
2. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 51:51 + 3:18
3. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 54:39 + 6:06
4. Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:07 + 6:34
5. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 55:23 + 6:50
6. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 56:39 + 8:06
7. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 56:52 + 8:19
8. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 57:46 + 9:13
9. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:41 + 10:08
10. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 59:59 + 11:26
11. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 60:24 + 11:51
12. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 60:40 + 12:07
12. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 60:40 + 12:07
14. Dohnálková Jana SHK7252 TJ Slavia Hradec Králové 61:48 + 13:15
15. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:16 + 13:43
16. Frömmelová Dana BRU7251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:33 + 15:00
17. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 65:22 + 16:49
18. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:25 + 16:52
19. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:58 + 17:25
20. Tužilová Štěpánka LPU7052 OK Lokomotiva Pardubice 67:09 + 18:36
21. Vlkanova Hana PHK7050 OK 99 Hradec Králové 68:06 + 19:33
22. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 68:18 + 19:45
23. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:29 + 20:56
24. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 71:53 + 23:20
25. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:13 + 23:40
26. Raková Miroslava SHK7250 TJ Slavia Hradec Králové 72:17 + 23:44
27. Waňková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:38 + 24:05
28. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 73:46 + 25:13
29. Kodytková Karolína SHK7750 TJ Slavia Hradec Králové 76:01 + 27:28
30. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 76:15 + 27:42
31. Stauchová Iva NER NER 77:07 + 28:34
32. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 77:33 + 29:00
33. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 77:38 + 29:05
34. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 78:14 + 29:41
35. Netuková Hana SHK7052 TJ Slavia Hradec Králové 78:26 + 29:53
36. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:44 + 30:11
37. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 80:07 + 31:34
38. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 84:10 + 35:37
39. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 87:46 + 39:13
40. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 91:08 + 42:35
41. Školníková Marcela BRU7452 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 96:37 + 48:04
Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové DISK
D45C
4.20 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:12
2. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 54:33 + 3:21
3. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:16 + 4:04
4. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 58:27 + 7:15
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 59:14 + 8:02
6. Chmelařová Marie SHK6352 TJ Slavia Hradec Králové 61:22 + 10:10
7. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 62:04 + 10:52
8. Mádlová Iva SHK6351 TJ Slavia Hradec Králové 62:16 + 11:04
9. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 63:43 + 12:31
10. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 65:58 + 14:46
11. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:16 + 16:04
12. Hausvaterová Marcela SHK6152 TJ Slavia Hradec Králové 68:58 + 17:46
13. Egrtová Jitka SHK6354 TJ Slavia Hradec Králové 69:16 + 18:04
14. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 72:04 + 20:52
15. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 73:16 + 22:04
16. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 84:16 + 33:04
D45D
3.60 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnerová Dagmar SHK5451 TJ Slavia Hradec Králové 52:44
2. Bienová Věra SJC5752 TJ Sportcentrum Jičín 54:19 + 1:35
3. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 56:19 + 3:35
4. Fundová Hana SHK6752 TJ Slavia Hradec Králové 58:24 + 5:40
5. Holečková Zdeňka NER NER 59:15 + 6:31
6. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 60:10 + 7:26
7. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 62:41 + 9:57
8. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:12 + 11:28
9. Divecká Růžena SHK6753 TJ Slavia Hradec Králové 66:39 + 13:55
10. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 69:09 + 16:25
11. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:04 + 18:20
12. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:08 + 18:24
13. Jaklová Olga LTU6751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:50 + 19:06
14. Zákravská Hana SNA6451 TJ START Náchod 78:12 + 25:28
15. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 78:34 + 25:50
16. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 83:10 + 30:26
17. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:15 + 32:31
18. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 86:44 + 34:00
Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň DISK
D55C
3.50 km, 175 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 48:32
2. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 52:38 + 4:06
3. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 55:29 + 6:57
4. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 56:31 + 7:59
5. Fejlková Alice SHK5351 TJ Slavia Hradec Králové 56:34 + 8:02
6. Svobodová Eva SHK5853 TJ Slavia Hradec Králové 60:36 + 12:04
7. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 72:45 + 24:13
8. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 73:57 + 25:25
9. Gazdačková Jana SHK5851 TJ Slavia Hradec Králové 78:16 + 29:44
10. Stulíková Zuzana SHK5751 TJ Slavia Hradec Králové 82:47 + 34:15
11. Šabatková Zdena SHK5652 TJ Slavia Hradec Králové 85:06 + 36:34
D65C
3.30 km, 145 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 58:59
2. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 70:35 + 11:36
3. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:58 + 15:59
4. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 87:08 + 28:09
H10N
3.30 km, 115 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:14
2. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:47 + 0:33
3. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:41 + 1:27
4. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 23:46 + 4:32
5. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:03 + 4:49
6. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 24:24 + 5:10
7. Suchánek Adam NER NER 24:58 + 5:44
8. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:54 + 6:40
9. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:39 + 10:25
10. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 32:44 + 13:30
11. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 34:29 + 15:15
12. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 38:42 + 19:28
13. Hájek Matěj VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:45 + 25:31
Brácha Filip HOR0401 TJ Jiskra Hořice DISK
H10C
2.20 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 18:14
2. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 18:28 + 0:14
3. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 19:33 + 1:19
4. Dohnálek Tomáš SHK0403 TJ Slavia Hradec Králové 19:59 + 1:45
5. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 20:00 + 1:46
6. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 20:44 + 2:30
7. Černík Adam SHK0404 TJ Slavia Hradec Králové 21:08 + 2:54
8. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 22:03 + 3:49
9. Lenfeld Denis NPA0405 SK LOB Nová Paka 24:06 + 5:52
10. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 24:29 + 6:15
11. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 24:34 + 6:20
12. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 25:39 + 7:25
13. Rak Tomáš SHK0400 TJ Slavia Hradec Králové 27:01 + 8:47
14. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 27:06 + 8:52
15. Kodytek Adam SHK0402 TJ Slavia Hradec Králové 27:19 + 9:05
16. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 27:35 + 9:21
17. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 27:37 + 9:23
18. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 28:38 + 10:24
19. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:37 + 12:23
20. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 30:52 + 12:38
21. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:44 + 17:30
22. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 36:55 + 18:41
23. Jelínek Tomáš LPU0407 OK Lokomotiva Pardubice 36:57 + 18:43
24. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 37:12 + 18:58
25. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 39:28 + 21:14
26. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 39:49 + 21:35
27. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:31 + 24:17
28. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 44:39 + 26:25
29. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:49 + 35:35
Kratochvíl Michal LPU0409 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H12C
2.80 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 19:22
2. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:17 + 0:55
3. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 22:04 + 2:42
4. Waněk Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:09 + 3:47
5. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 23:19 + 3:57
6. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:38 + 6:16
7. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 25:45 + 6:23
8. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 26:51 + 7:29
9. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:03 + 7:41
10. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:37 + 8:15
11. Franta Jonáš SJC0201 TJ Sportcentrum Jičín 27:52 + 8:30
12. Tichý Lubomír SHK0303 TJ Slavia Hradec Králové 28:47 + 9:25
13. Vít Vaňura 1ZC0200 TJ Jiskra Hořice 29:24 + 10:02
14. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 30:31 + 11:09
15. Pachel Jakub ZAM0202 OB T.J. Sokol Žamberk 32:05 + 12:43
16. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:32 + 13:10
16. Tomeš Matyáš SRK0203 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:32 + 13:10
18. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 34:50 + 15:28
19. Vávra Jakub HOR0202 TJ Jiskra Hořice 35:29 + 16:07
20. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 35:51 + 16:29
21. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 37:42 + 18:20
22. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 18:28
23. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:34 + 19:12
24. Kuneš Vojtěch HOR0200 TJ Jiskra Hořice 39:50 + 20:28
25. Pokorný Dominik SRK0301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:46 + 23:24
26. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:23 + 26:01
H12D
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitvar Radim SJC0404 TJ Sportcentrum Jičín 29:13
2. Tichý Ondřej KOR0200 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:30 + 3:17
3. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 32:49 + 3:36
4. Zima Milan LTU0202 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:02 + 4:49
5. Fábera David SHK9999 TJ Slavia Hradec Králové 36:18 + 7:05
6. Satranský Martin NPA0201 SK LOB Nová Paka 46:38 + 17:25
7. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:36 + 54:23
Makovský Vojtěch SHK0301 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Krejčí Milan KOR0201 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H14C
3.60 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 27:41
2. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 28:45 + 1:04
3. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:11 + 2:30
4. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 33:19 + 5:38
5. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 34:13 + 6:32
6. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 37:21 + 9:40
7. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:00 + 10:19
8. Tichý Radomír SHK0000 TJ Slavia Hradec Králové 38:28 + 10:47
9. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 38:37 + 10:56
10. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 39:59 + 12:18
11. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:24 + 13:43
12. Karásek Matěj SJC0001 TJ Sportcentrum Jičín 44:56 + 17:15
13. Kulhavý Tadeáš LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 45:13 + 17:32
14. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:51 + 20:10
15. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 48:04 + 20:23
16. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 51:27 + 23:46
17. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 53:39 + 25:58
18. Pekárek Jakub SJC0004 TJ Sportcentrum Jičín 55:03 + 27:22
19. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 59:26 + 31:45
20. Školník Eduard BRU0103 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:47 + 32:06
21. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 62:35 + 34:54
22. Porkert Jan SHK0100 TJ Slavia Hradec Králové 62:59 + 35:18
23. Břeň Daniel SJC0102 TJ Sportcentrum Jičín 63:17 + 35:36
24. Kolář Jan BRU0101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:47 + 38:06
25. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:30 + 40:49
H14D
2.80 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dubský Vojtěch SJC0006 TJ Sportcentrum Jičín 34:55
2. Adamovský Michal VAM0000 OOB Vamberk 35:41 + 0:46
3. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 38:21 + 3:26
4. Mařádek Jiří SJC0103 TJ Sportcentrum Jičín 41:59 + 7:04
5. Dudášek Ondřej DOB0000 KOB Dobruška 45:03 + 10:08
Drašner Vojtěch SHK9900 TJ Slavia Hradec Králové 70:52 + 35:57
H16C
4.60 km, 210 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gebrt Jan SHK9801 TJ Slavia Hradec Králové 33:34
2. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:47 + 3:13
3. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:40 + 4:06
4. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 39:05 + 5:31
5. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:48 + 10:14
6. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:40 + 12:06
7. Lauterbach David ZAM9801 OB T.J. Sokol Žamberk 48:09 + 14:35
8. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 48:16 + 14:42
9. Břeň Lukáš SJC9805 TJ Sportcentrum Jičín 51:11 + 17:37
10. Macko Lukáš SJC9901 TJ Sportcentrum Jičín 53:51 + 20:17
11. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 54:43 + 21:09
12. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 54:56 + 21:22
13. Sourada Tomáš ZAM9902 OB T.J. Sokol Žamberk 55:04 + 21:30
14. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 55:08 + 21:34
15. Vydra Martin STH SK Studenec 55:36 + 22:02
16. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 57:27 + 23:53
17. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 59:19 + 25:45
18. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 60:43 + 27:09
19. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 63:36 + 30:02
20. Rusz Vratislav KUN9801 TJ Sokol Kunvald 74:47 + 41:13
H16D
3.60 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 42:57
2. Kahoun Adam LTU9903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:14 + 0:17
3. Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:48 + 10:51
H18C
5.60 km, 230 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pek Daniel SHK9803 TJ Slavia Hradec Králové 45:43
2. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 48:57 + 3:14
3. Trejbal Václav SHK9604 TJ Slavia Hradec Králové 52:06 + 6:23
4. Bezdíček Kryštof LPU9706 OK Lokomotiva Pardubice 58:14 + 12:31
5. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:47 + 15:04
6. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:51 + 18:08
7. Ježdík Václav ZAM9605 OB T.J. Sokol Žamberk 67:02 + 21:19
8. Vencl Kristián ZAM9701 OB T.J. Sokol Žamberk 70:33 + 24:50
9. Holubář Bartoloměj KUO9602 KOB Ústí nad Orlicí 86:01 + 40:18
H21A
6.90 km, 280 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9015
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Beneš Jan SJC8703 TJ Sportcentrum Jičín 44:18 9205
2. Šmehlík Eduard SHK8702 TJ Slavia Hradec Králové 45:38 + 1:20 8939
3. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 45:49 + 1:31 8902
4. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 45:50 + 1:32 8899
5. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 46:19 + 2:01 8803
6. Komanec Václav SHK8406 TJ Slavia Hradec Králové 46:24 + 2:06 8786
7. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 47:19 + 3:01 8604
8. Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové 47:27 + 3:09 8577
9. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 47:53 + 3:35 8491
10. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 48:57 + 4:39 8278
11. Paclík Roman SHK7801 TJ Slavia Hradec Králové 49:19 + 5:01 8205
12. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 49:24 + 5:06 8189
13. Jedlička Michal SHK7309 TJ Slavia Hradec Králové 51:05 + 6:47 7853
14. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 51:49 + 7:31 7707
15. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 52:08 + 7:50 7644
16. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 52:11 + 7:53 7634
17. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 52:16 + 7:58 7617
18. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 52:23 + 8:05 7594
19. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 52:53 + 8:35 7495
20. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 53:29 + 9:11 7375
21. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 53:34 + 9:16 7358
22. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 53:47 + 9:29 7315
23. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 53:58 + 9:40 7279
24. Jirásek Michal SHK8901 TJ Slavia Hradec Králové 55:48 + 11:30 6913
25. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 56:22 + 12:04 6801
26. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 56:23 + 12:05 6797
27. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 56:54 + 12:36 6694
28. Svoboda Ondřej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králové 59:53 + 15:35 6100
29. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 60:42 + 16:24 5937
30. Prášil Ondřej SJC8401 TJ Sportcentrum Jičín 63:05 + 18:47 5462
31. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 63:29 + 19:11 5383
32. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 64:28 + 20:10 5187
33. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 66:07 + 21:49 4858
34. Remeš Petr SHK9403 TJ Slavia Hradec Králové 66:18 + 22:00 4821
35. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 71:11 + 26:53 3849
36. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 73:15 + 28:57 3437
37. Funda Jan SHK9103 TJ Slavia Hradec Králové 77:32 + 33:14 2583
38. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 79:44 + 35:26 2145
39. Vojta Marek SHK8804 TJ Slavia Hradec Králové 107:08 + 62:50 0
Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kurfürst Pavel FSP7400 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
H21C
6.30 km, 265 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7125
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:25 7359
2. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:20 + 0:55 7220
3. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 49:08 + 3:43 6795
4. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 51:04 + 5:39 6502
5. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 52:21 + 6:56 6307
6. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 52:22 + 6:57 6305
7. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 52:59 + 7:34 6211
8. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 53:15 + 7:50 6171
9. Kniížek Jiří LPU8204 OK Lokomotiva Pardubice 53:53 + 8:28 6075
10. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 55:09 + 9:44 5882
11. Šmejc Jakub SJC9401 TJ Sportcentrum Jičín 56:54 + 11:29 5617
12. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 56:55 + 11:30 5614
13. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 57:06 + 11:41 5587
14. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:22 + 13:57 5243
15. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 59:28 + 14:03 5227
16. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 61:02 + 15:37 4990
17. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 63:52 + 18:27 4560
18. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:31 + 20:06 4310
19. Tomalík Ondřej SHK8904 TJ Slavia Hradec Králové 65:50 + 20:25 4262
20. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 67:10 + 21:45 4059
21. Škoda Jáchym SNA8702 TJ START Náchod 67:16 + 21:51 4044
22. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 67:29 + 22:04 4011
23. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 69:32 + 24:07 3700
24. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 70:37 + 25:12 3536
25. Šabatka Jan SHK9001 TJ Slavia Hradec Králové 71:41 + 26:16 3374
H21D
4.70 km, 220 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4406
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 46:21 4611
2. Jirčák Ondřej SRK8805 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:14 + 1:53 4440
3. Krunčík Pavel 66C8501 Amateri 51:05 + 4:44
4. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:15 + 4:54 4166
5. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 51:32 + 5:11 4141
6. Lux Filip KUN9102 TJ Sokol Kunvald 53:15 + 6:54 3985
7. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 55:06 + 8:45 3818
8. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 55:42 + 9:21 3763
9. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:04 + 9:43 3730
10. Koblížek Miroslav KUO9201 KOB Ústí nad Orlicí 56:24 + 10:03 3700
11. Klouček Martin STH9301 SK Studenec 57:16 + 10:55 3621
12. Procházka Filip NER NER 62:22 + 16:01
13. Kaštánek Petr LPU8607 OK Lokomotiva Pardubice 67:55 + 21:34 2656
14. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 69:39 + 23:18 2499
15. Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych 73:14 + 26:53 2174
16. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 86:11 + 39:50 1000
17. Fatura Jan LPU8612 OK Lokomotiva Pardubice 89:35 + 43:14 692
H35C
6.00 km, 265 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 41:37
2. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:11 + 9:34
3. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:47 + 10:10
4. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 53:48 + 12:11
5. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 54:11 + 12:34
6. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 57:14 + 15:37
7. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 59:13 + 17:36
8. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 61:41 + 20:04
9. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 63:01 + 21:24
10. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 63:40 + 22:03
11. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:44 + 22:07
12. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 64:38 + 23:01
13. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:37 + 25:00
14. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 68:55 + 27:18
15. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 76:48 + 35:11
16. Souček Karel SHK6601 TJ Slavia Hradec Králové 79:25 + 37:48
17. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 90:03 + 48:26
Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové DISK
H35D
4.80 km, 225 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 53:49
2. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:43 + 1:54
3. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:49 + 4:00
4. Háp Petr PHK7201 OK 99 Hradec Králové 62:30 + 8:41
5. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 63:03 + 9:14
6. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 63:09 + 9:20
7. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 64:44 + 10:55
8. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 65:22 + 11:33
9. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 66:23 + 12:34
10. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 67:44 + 13:55
11. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 68:47 + 14:58
12. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 68:51 + 15:02
13. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 70:05 + 16:16
14. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 70:53 + 17:04
15. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 71:54 + 18:05
16. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 72:15 + 18:26
17. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 72:43 + 18:54
18. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 73:37 + 19:48
19. Školník Jan BRU7301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:16 + 20:27
20. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 75:35 + 21:46
21. Puš Roman STH7501 SK Studenec 79:16 + 25:27
22. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 80:56 + 27:07
23. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:57 + 28:08
24. Vodňanský Jaroslav BRM6101 Sokol Burdych 82:29 + 28:40
25. Stauch Michal NER NER 82:47 + 28:58
26. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 90:02 + 36:13
27. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 91:43 + 37:54
28. Borovička Tomáš ZAM7001 OB T.J. Sokol Žamberk 103:11 + 49:22
29. Musil Marek KUO7301 KOB Ústí nad Orlicí 109:13 + 55:24
30. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 110:54 + 57:05
31. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 111:35 + 57:46
Dohnálek Pavel SHK7100 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Fikar Aleš VRL7101 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Frömmel Miroslav BRU6902 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
H45C
5.20 km, 235 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 47:34
2. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 51:23 + 3:49
3. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:37 + 4:03
4. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 51:40 + 4:06
5. Chmelař Pavel SHK6402 TJ Slavia Hradec Králové 52:31 + 4:57
6. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 53:22 + 5:48
7. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 53:58 + 6:24
8. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 54:44 + 7:10
9. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 55:04 + 7:30
10. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 56:19 + 8:45
11. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:52 + 9:18
12. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 60:30 + 12:56
13. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 61:03 + 13:29
14. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB T.J. Sokol Žamberk 61:59 + 14:25
15. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 62:09 + 14:35
16. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 64:11 + 16:37
17. Beneš Josef SJC5801 TJ Sportcentrum Jičín 64:20 + 16:46
18. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 68:42 + 21:08
19. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 73:20 + 25:46
20. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:24 + 43:50
Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Gazdačko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové DISK
H45D
4.30 km, 185 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehák Pavel SJC6001 TJ Sportcentrum Jičín 50:07
2. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 52:27 + 2:20
3. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 54:42 + 4:35
4. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 56:00 + 5:53
5. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 56:33 + 6:26
6. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 56:54 + 6:47
7. Funda Michal SHK6403 TJ Slavia Hradec Králové 57:45 + 7:38
8. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 58:31 + 8:24
9. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:23 + 9:16
10. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 59:29 + 9:22
11. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 59:58 + 9:51
12. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:06 + 10:59
13. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 61:35 + 11:28
14. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 62:27 + 12:20
15. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 62:33 + 12:26
16. Divecký Josef SHK6102 TJ Slavia Hradec Králové 65:07 + 15:00
17. Svoboda Miloslav SHK5901 TJ Slavia Hradec Králové 65:21 + 15:14
18. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 67:18 + 17:11
19. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 67:55 + 17:48
20. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:16 + 18:09
21. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:37 + 18:30
22. Falta Jiří HOS6201 TJ Tatran Hostinné 69:43 + 19:36
23. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 69:57 + 19:50
24. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 69:58 + 19:51
25. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:55 + 21:48
26. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 73:38 + 23:31
27. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 74:16 + 24:09
28. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 77:45 + 27:38
29. Novák Jiří VAM6301 OOB Vamberk 77:46 + 27:39
30. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 81:36 + 31:29
31. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 95:58 + 45:51
Kment Libor LPU6703 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55C
4.40 km, 200 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 50:29
2. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 54:55 + 4:26
3. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 56:08 + 5:39
4. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 56:35 + 6:06
5. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 56:46 + 6:17
6. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:25 + 6:56
7. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 57:28 + 6:59
8. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:35 + 8:06
9. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:57 + 8:28
10. Picek Svatopluk VRL5100 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:01 + 9:32
11. Junek Petr STH5501 SK Studenec 60:58 + 10:29
12. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 61:36 + 11:07
13. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:18 + 15:49
14. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:47 + 18:18
15. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 76:07 + 25:38
16. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 77:06 + 26:37
17. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:55 + 43:26
Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H55D
4.00 km, 180 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 53:31
2. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 53:43 + 0:12
3. Tobiška Václav ZAM4401 OB T.J. Sokol Žamberk 55:33 + 2:02
4. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 57:30 + 3:59
5. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 57:33 + 4:02
6. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 59:38 + 6:07
7. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 63:55 + 10:24
8. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:05 + 16:34
9. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 70:19 + 16:48
10. Fejlek Vojtěch SHK5202 TJ Slavia Hradec Králové 70:43 + 17:12
Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H65C
4.00 km, 180 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 48:57
2. Bílek Vratislav SJC4801 TJ Sportcentrum Jičín 57:57 + 9:00
3. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 64:24 + 15:27
4. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 65:43 + 16:46
5. Zemánek Bohumil VRL3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:16 + 24:19
6. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 78:44 + 29:47
7. Koudelka Karel LPU4001 OK Lokomotiva Pardubice 82:06 + 33:09
8. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 87:43 + 38:46
9. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 89:16 + 40:19
10. Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové 103:55 + 54:58
11. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 124:22 + 75:25
H65D
3.40 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Josef LTU4601 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:32
HDR
3.30 km, 115 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Merhulík Mikuláš NER NER 20:07
2. Čapková Markéta PHK OK 99 Hradec Králové 21:14 + 1:07
3. Kuczera Jonáš NER NER 21:58 + 1:51
4. Metelka Tomáš PHK OK 99 Hradec Králové 22:00 + 1:53
5. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 22:28 + 2:21
6. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 22:35 + 2:28
7. Fikar Šimon VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:31 + 3:24
8. Vitvarová Martina VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:48 + 3:41
9. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 23:52 + 3:45
10. Brožová Šárka STH SK Studenec 24:00 + 3:53
11. Šípek Daniel LPU5 OK Lokomotiva Pardubice 25:19 + 5:12
12. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 25:55 + 5:48
13. Pitrmucová Antonie JIL1111 OK Jilemnice 26:49 + 6:42
14. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 26:56 + 6:49
15. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 27:09 + 7:02
16. Hanušová Markéta VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:37 + 7:30
17. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 28:29 + 8:22
18. Vrbata Michal VRL0603 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:30 + 8:23
19. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:31 + 8:24
20. Šafránková Eliška KOR0350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:51 + 8:44
21. Pfeifer Erik STH0502 SK Studenec 28:53 + 8:46
22. Zářecká Linda KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:08 + 10:01
23. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 30:12 + 10:05
24. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 30:38 + 10:31
25. Pikorová Anna VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:45 + 10:38
26. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:54 + 10:47
27. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 31:11 + 11:04
28. Kunartová Dominika PHK OK 99 Hradec Králové 31:14 + 11:07
29. Samler Ondřej NNN0900 Neregistrovaní 31:15 + 11:08
29. Šubrt Ondřej NER NER 31:15 + 11:08
31. Krejčí Kateřina NER NER 31:16 + 11:09
32. Karásek Vojtěch NER NER 31:36 + 11:29
33. Šimerda Antonín SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:49 + 12:42
34. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:14 + 13:07
35. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 34:11 + 14:04
36. Müllerová Kateřina VAM0750 OOB Vamberk 34:58 + 14:51
37. Dvořák Vojtěch LPU2 OK Lokomotiva Pardubice 35:37 + 15:30
38. Dvořáková Anežka LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 36:11 + 16:04
39. Svejštil Martin ZAM1001 OB T.J. Sokol Žamberk 36:45 + 16:38
40. Držka Filip NER NER 37:23 + 17:16
41. Knob Viktor VRL0602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:59 + 17:52
42. Cach Jan NER NER 38:07 + 18:00
43. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 39:10 + 19:03
44. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 39:18 + 19:11
45. Vítková Eliška PHK OK 99 Hradec Králové 42:43 + 22:36
46. Kunart Lukáš PHK OK 99 Hradec Králové 43:00 + 22:53
47. Kalvodová Karolína PEN OK RECO Sport 43:07 + 23:00
48. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:36 + 23:29
49. Čečka Matěj SHK0900 TJ Slavia Hradec Králové 44:27 + 24:20
50. Podlipný FIlip NER NER 45:57 + 25:50
51. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 46:39 + 26:32
52. Netuková Anežka SHK0750 TJ Slavia Hradec Králové 46:47 + 26:40
53. Macháček Vít CHC1201 K.O.B. Choceň 46:49 + 26:42
54. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:43 + 27:36
55. Kroupová Jana LPU OK Lokomotiva Pardubice 48:58 + 28:51
56. Bláhová Viola NER NER 49:37 + 29:30
57. Dvorský Filip VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:42 + 31:35
58. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 51:58 + 31:51
59. Erben Hynek VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:59 + 31:52
60. Vlachová Kateřina VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:36 + 34:29
61. Víchová Nicol PHK OK 99 Hradec Králové 57:43 + 37:36
62. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:53 + 38:46
63. Lučan Ondřej LPU OK Lokomotiva Pardubice 59:05 + 38:58
64. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 59:19 + 39:12
65. Dvorský Filip VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:06 + 51:59
66. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:55 + 61:48
Kurka Jaroslav SHK0501 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Kurka Antonéín SHK TJ Slavia Hradec Králové DISK
Průša Radek VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Průša Marek VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Smith Laura VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kalvoda Oldřich PEN OK RECO Sport DISK
Samlerová Adéla NNN0750 Neregistrovaní DISK
P
3.40 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jiří NER NER 30:48
2. Doležalová Veronika SHK8753 TJ Slavia Hradec Králové 32:01 + 1:13
3. Kronika Miroslav NER NER 35:37 + 4:49
4. Schmidtová Jana VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:41 + 6:53
5. Brancuský Zdeněk LPU3 OK Lokomotiva Pardubice 42:20 + 11:32
6. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 43:36 + 12:48
7. Beneš Slimy NER NER 44:11 + 13:23
8. Černá Pavla ALB0450 OOB Albrechtice nad Orlicí 46:48 + 16:00
9. Dubrovský Lukáš SHK8400 TJ Slavia Hradec Králové 47:56 + 17:08
10. Mádle Ondřej BRU0701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:20 + 18:32
11. Gonzáles Jose NER NER 49:41 + 18:53
12. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:42 + 19:54
13. Zikl Jiří NER NER 51:12 + 20:24
14. Samler Jiří NER NER 53:23 + 22:35
15. Dušková Pavla KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:38 + 22:50
16. Kodytek Aleš NER NER 54:00 + 23:12
17. Fejfarová Petra LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:00 + 24:12
18. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:58 + 25:10
19. Zurinková Iva PHK OK 99 Hradec Králové 57:52 + 27:04
20. Kunešová Petra HOR7650 TJ Jiskra Hořice 58:16 + 27:28
21. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 61:33 + 30:45
22. Jurgová Martina NER NER 63:14 + 32:26
23. Stuchlík Jaroslav NPA SK LOB Nová Paka 63:29 + 32:41
24. Hejtmánková Ivana BRU7250 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:35 + 33:47
25. Vrbata Michal VRL7507 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:38 + 33:50
26. Horáková Hana NER NER 65:36 + 34:48
27. Vrbatová Dominika HOS TJ Tatran Hostinné 66:45 + 35:57
28. Hanuš Vladimír VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:00 + 36:12
29. Vaňura Tomáš 8RC6800 AAA++ 67:20 + 36:32
30. Dubská Veronika SJC TJ Sportcentrum Jičín 67:51 + 37:03
31. Šafránek Daniel KOR9700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:05 + 37:17
32. Krunčíková Iva SHK7751 TJ Slavia Hradec Králové 71:06 + 40:18
33. Jurgová Ludmila NER NER 73:36 + 42:48
34. Rochlová Kateřina SHK TJ Slavia Hradec Králové 75:59 + 45:11
35. Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod 77:35 + 46:47
36. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:12 + 52:24
37. Schlogerová Martina LPU7663 OK Lokomotiva Pardubice 84:44 + 53:56
38. Horký Vojtěch BRU0200 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:30 + 54:42
39. Nývlt Václav BRU0203 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:39 + 54:51
40. Slavíková Karolína BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:41 + 54:53
41. Cibulka Radek NER NER 88:52 + 58:04
42. Karásek Jiří NER NER 90:12 + 59:24
43. Kuželová Renáta NER NER 91:24 + 60:36
44. Procházka Miloš NER NER 120:22 + 89:34
45. Pokorný Jan SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 146:04 + 115:16
Stulík Jiří SHK5701 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Hromadová Markéta NER NER DISK
Tegelová Vendula NER NER DISK
Čermák Libor PHK OK 99 Hradec Králové DISK
Paděrová Helena SNA7150 TJ START Náchod DISK
T
4.10 km, 205 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurga Vojtěch NER NER 35:51
2. Jurga Václav NER NER 42:15 + 6:24
3. Čečka Jiří SHK7600 TJ Slavia Hradec Králové 48:54 + 13:03
4. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:45 + 21:54
5. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:37 + 23:46
6. Mikan Vladimír SJC4805 TJ Sportcentrum Jičín 69:07 + 33:16
7. Keller Jakub BRU9900 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:42 + 49:51
8. Morávek Martin SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 92:32 + 56:41
9. Roháč Andrej NER NER 110:23 + 74:32
10. Roháčová Julie NER NER 110:24 + 74:33