Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
30.05.2015
Místo konání:
Žatec
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Žatec, 1:4 000, E = 2,5 m, rozměr B4, ISSOM 2007, stav jaro 2015
Ředitel závodu:
Pospíšil Ondřej - R2
Hlavní rozhodčí:
Mrázek Jiří - R1
Stavitel tratí:
Janata Martin - R1
Kategorie:
D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D35C     D45C     D55C     H12C     H14C     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H45C     H55C     P     T    
D12C
1.62 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie MSK0350 Moravskoslezský kraj 13:03
2. Koberová Kateřina VCO0351 Východočeská oblast 13:24 + 0:21
3. Metelková Michaela VCO0354 Východočeská oblast 14:07 + 1:04
4. Stoklasová Zuzana VYS0452 Oblast Vysočina 14:16 + 1:13
5. Tichá Dorotea POB0350 Pražská oblast 14:29 + 1:26
6. Bulířová Ema POB0450 Pražská oblast 14:43 + 1:40
7. Martanová Lea JEO0551 Ještědská oblast 15:03 + 2:00
8. Staňková Radka ZCO0450 Západočeská oblast 15:04 + 2:01
9. Smékalová Viktorie HAN0453 Hanácká oblast 15:08 + 2:05
10. Richtrová Kamila ZCO0451 Západočeská oblast 15:36 + 2:33
11. Vávrová Vanda VCO0358 Východočeská oblast 15:39 + 2:36
12. Sobotková Klára VYS0351 Oblast Vysočina 15:45 + 2:42
13. Mulíčková Markéta JMO0362 Jihomoravská oblast 15:58 + 2:55
14. Podrábská Alžběta JEO0452 Ještědská oblast 16:01 + 2:58
15. Smékalová Karolína HAN0452 Hanácká oblast 16:06 + 3:03
16. Hankovcová Helena STC0350 Středočeská oblast 16:07 + 3:04
17. Řeháková Gabriela ZCO0354 Západočeská oblast 16:08 + 3:05
18. Poborská Eliška POB0351 Pražská oblast 16:11 + 3:08
19. Knobová Agáta VCO0359 Východočeská oblast 16:12 + 3:09
20. Tesařová Tereza HAN0350 Hanácká oblast 16:17 + 3:14
21. De Heij Laura STC0452 Středočeská oblast 16:20 + 3:17
22. Besedová Katka VCO0356 Východočeská oblast 16:26 + 3:23
23. Thýnová Martina VCO0353 Východočeská oblast 16:28 + 3:25
24. Nosková Barbora POB0456 Pražská oblast 16:45 + 3:42
25. Fišarová Eliška ZCO0350 Západočeská oblast 16:53 + 3:50
26. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 16:56 + 3:53
27. Vedrová Ela JMO0357 Jihomoravská oblast 17:02 + 3:59
28. Novotná Jitka VYS0455 Oblast Vysočina 17:11 + 4:08
29. Chvátilová Johana VCO0357 Východočeská oblast 17:36 + 4:33
30. Nentvichová Julie STC0354 Středočeská oblast 17:39 + 4:36
31. Suchá Simona VCO0352 Východočeská oblast 17:47 + 4:44
32. Kovářová Lucie ZCO0353 Západočeská oblast 17:49 + 4:46
33. Lukašáková Sára HAN0451 Hanácká oblast 17:54 + 4:51
34. Štraitová Jolana POB0454 Pražská oblast 18:03 + 5:00
35. Ziebová Veronika ZCO0453 Západočeská oblast 18:06 + 5:03
36. Černá Ema STC0451 Středočeská oblast 18:27 + 5:24
37. Jirasová Anežka STC0352 Středočeská oblast 18:28 + 5:25
38. Pračková Ema STC0454 Středočeská oblast 18:31 + 5:28
39. Malečková Hana POB0551 Pražská oblast 18:37 + 5:34
40. Arnoštová Veronika STC0450 Středočeská oblast 18:48 + 5:45
41. Binarová Adéla HAN0450 Hanácká oblast 18:56 + 5:53
42. Vitebská Eliška JEO0350 Ještědská oblast 19:01 + 5:58
43. Janečková Josefína POB0352 Pražská oblast 19:10 + 6:07
44. Žejdlíková Eliška JEO0352 Ještědská oblast 19:16 + 6:13
45. Kubecová Magdalena JEO0550 Ještědská oblast 19:36 + 6:33
46. Šauli Kateřina ZCO0452 Západočeská oblast 20:04 + 7:01
47. Pavlíčková Hana STC0453 Středočeská oblast 20:06 + 7:03
48. Srbová Michaela VYS0551 Oblast Vysočina 20:20 + 7:17
49. Pelantová Martina STC0551 Středočeská oblast 21:12 + 8:09
50. Dítková Markéta ZCO0456 Západočeská oblast 21:15 + 8:12
51. Kovalčíková Anna MSK0452 Moravskoslezský kraj 21:23 + 8:20
52. Šimšová Pavla POB0550 Pražská oblast 22:07 + 9:04
53. Baťhová Zuzana STC0353 Středočeská oblast 22:11 + 9:08
54. Haltofová Romana MSK0451 Moravskoslezský kraj 22:17 + 9:14
55. Pecková Tereza POB0552 Pražská oblast 22:19 + 9:16
55. Švidrnochová Eliška MSK0450 Moravskoslezský kraj 22:19 + 9:16
57. Nešporová Marie VYS0356 Oblast Vysočina 22:23 + 9:20
58. Nádeníčková Iva ZCO0352 Západočeská oblast 22:56 + 9:53
59. Kopecká Valentýna POB0453 Pražská oblast 23:42 + 10:39
60. Fejfarová Tereza VCO0355 Východočeská oblast 23:55 + 10:52
61. Petříková Adéla ZCO0351 Západočeská oblast 24:18 + 11:15
62. Haková Michaela POB0451 Pražská oblast 24:22 + 11:19
63. Zaňková Natálie JEO0450 Ještědská oblast 25:07 + 12:04
64. Mrkvičková Veronika JEO0351 Ještědská oblast 25:12 + 12:09
65. Hartmannová Anna HAN0351 Hanácká oblast 25:37 + 12:34
66. Komárková Jindra VYS0454 Oblast Vysočina 26:21 + 13:18
67. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 26:46 + 13:43
68. Holíková Simona ZCO0551 Západočeská oblast 28:17 + 15:14
69. Beranová Hana POB0452 Pražská oblast 30:12 + 17:09
70. Bartošová Marie ZCO0454 Západočeská oblast 31:31 + 18:28
71. Jedličková Kristýna STC0455 Středočeská oblast 33:20 + 20:17
72. Šestáková Marie JEO0451 Ještědská oblast 36:01 + 22:58
73. Balejová Julie STC0550 Středočeská oblast 46:03 + 33:00
74. Lošťáková Sára JEO0650 Ještědská oblast 48:07 + 35:04
Karpíšková Kateřina JEO0453 Ještědská oblast DNS
Aschermannová Klára POB0455 Pražská oblast DNS
Finstrlová Julie JMO0552 Jihomoravská oblast DNS
D14C
1.74 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka MSK0151 Moravskoslezský kraj 10:01
2. Holečková Petra VCO0157 Východočeská oblast 10:24 + 0:23
3. Semíková Lucie STC0250 Středočeská oblast 10:39 + 0:38
4. Tokárová Regina ZCO0151 Západočeská oblast 10:48 + 0:47
4. Kochová Anna VCO0151 Východočeská oblast 10:48 + 0:47
6. Kosová Tereza VCO0152 Východočeská oblast 11:06 + 1:05
7. Korpasová Lucie JMO0151 Jihomoravská oblast 11:08 + 1:07
8. Blažková Kateřina VYS0253 Oblast Vysočina 11:09 + 1:08
9. Štreglová Zuzana VCO0153 Východočeská oblast 11:15 + 1:14
10. Martanová Elin JEO0257 Ještědská oblast 11:28 + 1:27
11. Vejražková Róza VCO0158 Východočeská oblast 11:38 + 1:37
12. Vyhnálková Marie STC0150 Středočeská oblast 11:42 + 1:41
13. Jeřábková Nina JEO0155 Ještědská oblast 12:09 + 2:08
14. Šklíbová Veronika VCO0154 Východočeská oblast 12:23 + 2:22
15. Vítová Lucie ZCO0253 Západočeská oblast 12:30 + 2:29
16. Hlaváčová Anežka JMO0198 Jihomoravská oblast 12:31 + 2:30
17. Rydlová Adéla JEO0151 Ještědská oblast 12:37 + 2:36
18. Šlechtová Tereza ZCO0150 Západočeská oblast 12:40 + 2:39
18. Marková Ema HAN0250 Hanácká oblast 12:40 + 2:39
20. Geislerová Aneta STC0155 Středočeská oblast 12:45 + 2:44
21. Šafková Sofie STC0152 Středočeská oblast 12:47 + 2:46
22. Warcopová Kateřina MSK0150 Moravskoslezský kraj 12:48 + 2:47
23. Kinštová Tereza VYS0251 Oblast Vysočina 12:49 + 2:48
24. Mrózek Teresa MSK0251 Moravskoslezský kraj 12:50 + 2:49
24. Černá Kateřina ZCO0250 Západočeská oblast 12:50 + 2:49
26. Chrástová Tereza VCO0155 Východočeská oblast 12:58 + 2:57
26. Kalousková Marie POB0150 Pražská oblast 12:58 + 2:57
28. Skoupá Vendula HAN0151 Hanácká oblast 13:00 + 2:59
29. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 13:01 + 3:00
30. Bejvlová Karolína STC0251 Středočeská oblast 13:05 + 3:04
31. Rydlová Magdaléna JEO0250 Ještědská oblast 13:16 + 3:15
32. Škáchová Magdalena STC0151 Středočeská oblast 13:28 + 3:27
33. Sanna Karin POB0250 Pražská oblast 13:29 + 3:28
34. Titzová Adéla POB0254 Pražská oblast 13:37 + 3:36
35. Dolejší Kateřina JEO0153 Ještědská oblast 14:03 + 4:02
36. Šklíbová Míša JEO0152 Ještědská oblast 14:08 + 4:07
37. Nedomlelová Lucie JEO0252 Ještědská oblast 14:15 + 4:14
38. Linková Lucie JEO0253 Ještědská oblast 14:31 + 4:30
39. Smolková Sabina HAN0252 Hanácká oblast 14:32 + 4:31
39. Chaloupková Hana STC0253 Středočeská oblast 14:32 + 4:31
41. Vandasová Adéla VCO0156 Východočeská oblast 14:34 + 4:33
42. Radová Kateřina JMO0199 Jihomoravská oblast 14:41 + 4:40
43. Šritrová Lenka JEO0254 Ještědská oblast 14:53 + 4:52
44. Polanská Nelly VYS0255 Oblast Vysočina 14:57 + 4:56
45. Najmanová Agáta POB0151 Pražská oblast 14:59 + 4:58
46. Nádeníčková Pavla ZCO0152 Západočeská oblast 15:00 + 4:59
47. Marešová Klára ZCO0252 Západočeská oblast 15:19 + 5:18
48. Růžičková Vendula JEO0256 Ještědská oblast 15:24 + 5:23
48. Rusá Vendula STC0154 Středočeská oblast 15:24 + 5:23
50. Pavlová Martina JEO0154 Ještědská oblast 15:26 + 5:25
51. Hajduková Jana HAN0150 Hanácká oblast 15:32 + 5:31
52. Starková Terezie VYS0252 Oblast Vysočina 15:40 + 5:39
53. Kastnerová Jessica STC0254 Středočeská oblast 15:43 + 5:42
54. Svobodová Anna JCO0154 Jihočeská oblast 15:56 + 5:55
55. Raclavská Vlaďka HAN0251 Hanácká oblast 16:02 + 6:01
55. Podrábská Marie JEO0255 Ještědská oblast 16:02 + 6:01
57. Křížová Daniela ZCO0251 Západočeská oblast 16:24 + 6:23
58. Horáková Barbora POB0154 Pražská oblast 16:37 + 6:36
59. Rudová Magdaléna JCO0256 Jihočeská oblast 16:39 + 6:38
60. Kosobudová Kateřina JCO0255 Jihočeská oblast 16:44 + 6:43
61. Horová Eliška ZCO0154 Západočeská oblast 16:45 + 6:44
62. Baloghová Lída JEO0150 Ještědská oblast 17:04 + 7:03
63. Zatloukalová Hana HAN0152 Hanácká oblast 17:19 + 7:18
64. Staňková Markéta ZCO0153 Západočeská oblast 17:38 + 7:37
65. Voldřichová Anita POB0252 Pražská oblast 19:00 + 8:59
66. Horychová Zuzana STC0156 Středočeská oblast 20:35 + 10:34
67. Slámová Taťána VYS0254 Oblast Vysočina 22:01 + 12:00
68. Krejčířová Adéla JCO0258 Jihočeská oblast 22:38 + 12:37
69. Blahová Pavla POB0155 Pražská oblast 23:04 + 13:03
70. Beranová Eva POB0253 Pražská oblast 23:27 + 13:26
71. Benešová Klára JCO0159 Jihočeská oblast 23:53 + 13:52
72. Příběnská Barbora JCO0257 Jihočeská oblast 24:42 + 14:41
73. Dočkalová Klára VYS0256 Oblast Vysočina 27:54 + 17:53
74. Holečková Michaela ABM0259 KOB Moira Brno 30:41 + 20:40
Nosková Klára POB0256 Pražská oblast DISK
Janderová Barbora POB0255 Pražská oblast DISK
Hornychová Karolína JEO0251 Ještědská oblast DNS
D16A
1.75 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 SK UP Olomouc 9:34
2. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 10:06 + 0:32
3. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 10:09 + 0:35
3. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 10:09 + 0:35
5. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 10:21 + 0:47
6. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 10:26 + 0:52
7. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 10:33 + 0:59
8. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 10:41 + 1:07
9. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 10:47 + 1:13
10. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 10:48 + 1:14
11. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 10:50 + 1:16
12. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 11:02 + 1:28
13. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 11:04 + 1:30
14. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 11:11 + 1:37
15. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 11:13 + 1:39
16. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 11:30 + 1:56
17. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:34 + 2:00
18. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 11:41 + 2:07
19. Borovičková Valerie LPU0054 OK Lokomotiva Pardubice 11:42 + 2:08
20. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:47 + 2:13
21. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 11:55 + 2:21
22. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 12:00 + 2:26
22. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 12:00 + 2:26
24. Plhalová Šárka ASU0097 Magnus Orienteering 12:03 + 2:29
25. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 12:05 + 2:31
26. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 12:08 + 2:34
27. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 12:09 + 2:35
27. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 12:09 + 2:35
29. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 12:10 + 2:36
30. Hájková Lenka AOP0050 Přátelé orientačního běhu Opava 12:11 + 2:37
31. Zatloukalová Romana SSU9950 SK Severka Šumperk 12:26 + 2:52
32. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 12:34 + 3:00
33. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 12:37 + 3:03
34. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 12:40 + 3:06
35. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 12:43 + 3:09
36. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 13:01 + 3:27
37. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 13:41 + 4:07
38. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 13:44 + 4:10
39. Aschermannová Karolína KAM0051 SK Kamenice 14:57 + 5:23
40. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 16:06 + 6:32
Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice DNS
D16C
1.74 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 11:31
2. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 11:58 + 0:27
3. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:10 + 0:39
4. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:19 + 0:48
5. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 12:33 + 1:02
6. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 12:56 + 1:25
7. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 13:05 + 1:34
8. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 13:09 + 1:38
9. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:46 + 2:15
10. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:01 + 2:30
11. Novotná Tereza ZLH0051 OOB TJ Zlaté Hory 14:09 + 2:38
12. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:55 + 3:24
13. Svobodová Jana JCO0051 Jihočeská oblast 15:21 + 3:50
14. Rudová Anna JCO0152 Jihočeská oblast 15:41 + 4:10
15. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 16:11 + 4:40
16. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 25:01 + 13:30
17. Michková Kateřina JCO0153 Jihočeská oblast 32:02 + 20:31
D18A
1.91 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 11:26
2. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 11:45 + 0:19
3. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 12:20 + 0:54
4. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 12:21 + 0:55
5. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 12:23 + 0:57
6. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 12:42 + 1:16
7. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 13:21 + 1:55
8. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 13:23 + 1:57
9. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 13:27 + 2:01
10. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 13:28 + 2:02
11. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 13:32 + 2:06
12. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 13:40 + 2:14
13. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 13:45 + 2:19
14. Fukalová Hana AOP9850 Přátelé orientačního běhu Opava 13:48 + 2:22
15. Vývodová Jana MOV9852 SKOB Ostrava 13:49 + 2:23
16. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 13:52 + 2:26
17. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 13:53 + 2:27
18. Soldánová Tereza JPV9899 Oddíl OS SK Prostějov 13:55 + 2:29
18. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 13:55 + 2:29
20. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 14:01 + 2:35
21. Nejezchlebová Barbora TUR9755 OOB TJ Turnov 14:03 + 2:37
22. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 14:10 + 2:44
23. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 14:14 + 2:48
24. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:18 + 2:52
24. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 14:18 + 2:52
26. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 14:22 + 2:56
27. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 14:23 + 2:57
28. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 14:26 + 3:00
29. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 14:30 + 3:04
30. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 14:41 + 3:15
31. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 14:47 + 3:21
32. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 15:17 + 3:51
33. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 15:20 + 3:54
34. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 15:42 + 4:16
35. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 16:02 + 4:36
36. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 16:41 + 5:15
Švancárová Veronika KSU9853 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS
Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
D18C
1.75 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 13:40
2. Novotná Klára ZLH9851 OOB TJ Zlaté Hory 15:51 + 2:11
D20A
1.91 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7647
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 11:36 8332
2. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 12:06 + 0:30 7993
2. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 12:06 + 0:30 7993
4. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 12:19 + 0:43 7845
5. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 12:30 + 0:54 7721
6. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 12:37 + 1:01 7642
7. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 12:49 + 1:13 7506
8. Procházková Marie KAM9554 SK Kamenice 12:50 + 1:14 7494
9. Bořánková Karolína KAM9550 SK Kamenice 12:52 + 1:16 7472
10. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 13:10 + 1:34 7268
11. Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:18 + 1:42 7177
12. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 13:56 + 2:20 6747
13. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 14:22 + 2:46 6453
14. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 14:43 + 3:07 6215
15. Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:46 + 3:10 6181
16. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 14:54 + 3:18 6091
17. Galatíková Lucie ZBM9550 SK Žabovřesky Brno 15:05 + 3:29 5966
18. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 15:25 + 3:49 5740
19. Kašparová Zuzana SSU9661 SK Severka Šumperk 15:47 + 4:11 5491
20. Machusová Karolína SSU9666 SK Severka Šumperk 15:56 + 4:20 5389
21. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 16:42 + 5:06 4868
D21E
2.06 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9650
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 12:00 10420
2. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 12:19 + 0:19 10155
3. Poklopová Lenka ZBM8950 SK Žabovřesky Brno 12:22 + 0:22 10113
3. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 12:22 + 0:22 10113
5. Indráková Adélka ZBM9153 SK Žabovřesky Brno 12:25 + 0:25 10071
6. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 12:29 + 0:29 10015
7. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 12:41 + 0:41 9848
8. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:52 + 0:52 9695
9. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 12:54 + 0:54 9667
10. Šafka Brožková Dana SJC8156 TJ Sportcentrum Jičín 13:01 + 1:01 9569
11. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 13:03 + 1:03 9541
12. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 13:08 + 1:08 9471
13. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 13:23 + 1:23 9262
14. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 13:27 + 1:27 9207
15. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 13:29 + 1:29 9179
16. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 13:48 + 1:48 8914
17. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 13:52 + 1:52 8858
18. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 13:54 + 1:54 8830
19. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 13:58 + 1:58 8774
20. Mrázková Romana SJC8351 TJ Sportcentrum Jičín 14:02 + 2:02 8719
21. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 14:05 + 2:05 8677
22. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 14:08 + 2:08 8635
23. Košárková Iva AOP8152 Přátelé orientačního běhu Opava 14:20 + 2:20 8468
23. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 14:20 + 2:20 8468
25. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 14:36 + 2:36 8245
26. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 14:43 + 2:43 8147
27. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 14:50 + 2:50 8049
28. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 15:26 + 3:26 7547
29. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 15:27 + 3:27 7533
Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno DNS 0
Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
D21A
1.87 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7621
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina PGP7756 SK Praga 12:32 8270
2. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 12:59 + 0:27 7987
3. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 13:00 + 0:28 7977
4. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 13:20 + 0:48 7767
5. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:21 + 0:49 7756
6. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 13:29 + 0:57 7673
7. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 13:32 + 1:00 7641
8. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 13:37 + 1:05 7589
9. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 13:39 + 1:07 7568
10. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 13:42 + 1:10 7536
11. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 13:46 + 1:14 7494
12. Sedláčková Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 13:47 + 1:15 7484
13. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 13:49 + 1:17 7463
14. Chromá Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno 14:00 + 1:28 7347
15. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 14:03 + 1:31 7316
16. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 14:10 + 1:38 7243
17. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 14:17 + 1:45 7169
18. Vávrová Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 14:21 + 1:49 7127
19. Soukupová Lucie SJC8951 TJ Sportcentrum Jičín 14:22 + 1:50 7117
20. Tesařová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního běhu Opava 14:29 + 1:57 7043
21. Dundrová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 14:43 + 2:11 6897
22. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 15:03 + 2:31 6687
23. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 15:09 + 2:37 6624
24. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 15:10 + 2:38 6613
25. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 15:13 + 2:41 6582
26. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 15:15 + 2:43 6561
27. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 15:31 + 2:59 6393
28. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 15:38 + 3:06 6320
29. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 15:41 + 3:09 6288
30. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 16:06 + 3:34 6026
31. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Sokol Hostivice 16:18 + 3:46 5900
32. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 16:20 + 3:48 5879
33. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 16:27 + 3:55 5806
34. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 16:37 + 4:05 5701
35. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 16:39 + 4:07 5680
36. Přecechtělová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 16:41 + 4:09 5659
37. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 16:52 + 4:20 5544
38. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 16:57 + 4:25 5491
39. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 17:24 + 4:52 5208
40. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 17:39 + 5:07 5051
41. Moučková Andrea RBK9257 SK Radioklub Blansko 18:15 + 5:43 4673
42. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 18:27 + 5:55 4548
43. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 18:40 + 6:08 4411
44. Šestáková Petra RBK9357 SK Radioklub Blansko 18:58 + 6:26 4223
45. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 19:15 + 6:43 4044
46. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 19:16 + 6:44 4034
47. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 19:54 + 7:22 3635
48. Pavlová Petra CHC8552 K.O.B. Choceň 20:34 + 8:02 3216
49. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Chemopetrol Litvínov 23:02 + 10:30 1664
50. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 23:48 + 11:16 1181
51. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 25:43 + 13:11 0
Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga DNS 0
Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha DNS 0
Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové DNS 0
D21C
1.71 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:34 0
2. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 15:44 + 2:10 0
Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové DNS 0
D35C
2.19 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 14:34
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:40 + 0:06
3. Valášková Šárka KAM6951 SK Kamenice 14:43 + 0:09
4. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 15:01 + 0:27
4. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 15:01 + 0:27
6. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 15:08 + 0:34
6. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:08 + 0:34
8. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:37 + 1:03
9. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 15:38 + 1:04
10. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 16:07 + 1:33
11. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 16:30 + 1:56
12. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 16:36 + 2:02
13. Žemlová Eva KAM7550 SK Kamenice 16:47 + 2:13
14. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:21 + 2:47
15. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:22 + 2:48
16. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:26 + 2:52
17. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 17:32 + 2:58
18. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 17:33 + 2:59
19. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 17:45 + 3:11
20. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 17:49 + 3:15
21. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 17:52 + 3:18
21. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 17:52 + 3:18
23. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 17:56 + 3:22
24. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 18:31 + 3:57
25. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 18:53 + 4:19
26. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 19:03 + 4:29
27. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 20:06 + 5:32
28. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 20:14 + 5:40
29. Haková Magda PGP7651 SK Praga 20:28 + 5:54
30. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 20:52 + 6:18
31. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:56 + 6:22
32. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 23:58 + 9:24
33. Hajšmanová Gábina LPM7351 OK Lokomotiva Plzeň 29:24 + 14:50
Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering DNS
Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha DNS
D45C
1.87 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec 14:35
2. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 15:31 + 0:56
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:56 + 1:21
4. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 15:58 + 1:23
5. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:28 + 1:53
6. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 17:13 + 2:38
7. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 17:29 + 2:54
8. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 17:36 + 3:01
9. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 18:08 + 3:33
10. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 18:17 + 3:42
11. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 18:30 + 3:55
12. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 18:59 + 4:24
13. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 19:07 + 4:32
14. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 19:27 + 4:52
15. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 19:31 + 4:56
16. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 19:34 + 4:59
17. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 19:44 + 5:09
18. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 20:19 + 5:44
19. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 21:13 + 6:38
20. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 22:10 + 7:35
21. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 22:50 + 8:15
22. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 24:41 + 10:06
23. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 25:25 + 10:50
24. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:17 + 11:42
25. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 29:14 + 14:39
Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice DNS
D55C
1.71 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:21
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 24:50 + 5:29
Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS
H12C
1.71 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub VCO0401 Východočeská oblast 12:18
2. Šimša Martin POB0301 Pražská oblast 12:42 + 0:24
3. Gajda Martin STC0400 Středočeská oblast 13:03 + 0:45
4. Kožina Štěpán POB0300 Pražská oblast 13:10 + 0:52
5. Milán Jakub JMO0411 Jihomoravská oblast 13:20 + 1:02
6. Tokár Radim ZCO0300 Západočeská oblast 13:26 + 1:08
7. Doušek Tomáš JMO0401 Jihomoravská oblast 13:29 + 1:11
8. Sedláček Jaroslav STC0304 Středočeská oblast 13:38 + 1:20
9. Tkáč Matěj JEO0400 Ještědská oblast 13:48 + 1:30
10. Bialožyt Marek MSK0300 Moravskoslezský kraj 13:49 + 1:31
11. Štábl Adam HAN0401 Hanácká oblast 13:54 + 1:36
12. Šauli Filip ZCO0301 Západočeská oblast 14:11 + 1:53
13. Rusin Vojtěch VDO0404 VCO Východočeská oblast 14:27 + 2:09
14. Gryc Ondřej JMO0406 Jihomoravská oblast 14:36 + 2:18
15. Černík Adam VCO0405 Východočeská oblast 14:38 + 2:20
16. Waněk Hubert VCO0402 Východočeská oblast 14:39 + 2:21
17. Škácha Vít STC0301 Středočeská oblast 14:48 + 2:30
18. Hřivna Jakub POB0302 Pražská oblast 14:51 + 2:33
19. Kolář Šimon VCO0409 Východočeská oblast 15:01 + 2:43
20. Bolehovský Daniel POB0502 Pražská oblast 15:07 + 2:49
21. Zakouřil Matyáš POB0409 Pražská oblast 15:18 + 3:00
22. Štregl Matyáš VCO0406 Východočeská oblast 15:20 + 3:02
23. Tůma Šimon POB0402 Pražská oblast 15:33 + 3:15
24. Orany Vojtěch VYS0402 Oblast Vysočina 15:43 + 3:25
25. Rožek Vilém STC0305 Středočeská oblast 15:45 + 3:27
26. Dejnožka Vojtěch JEO0303 Ještědská oblast 15:48 + 3:30
27. Tichý Lubomír VCO0403 Východočeská oblast 15:58 + 3:40
28. Novotný Erik HAN0300 Hanácká oblast 15:59 + 3:41
29. Ehl Ondřej JMO0404 Jihomoravská oblast 16:08 + 3:50
30. Kučera Jáchym STC0303 Středočeská oblast 16:10 + 3:52
31. Beneš Jindřich HAN0400 Hanácká oblast 16:17 + 3:59
32. Průša Dominik POB0403 Pražská oblast 16:18 + 4:00
33. Jelínek Kryštof VYS0306 Oblast Vysočina 16:22 + 4:04
34. Janda Jakub STC0401 Středočeská oblast 16:32 + 4:14
34. Chaloupka Viktor STC0302 Středočeská oblast 16:32 + 4:14
36. Mellan Jonáš JEO0301 Ještědská oblast 16:37 + 4:19
36. Typlt Tomáš VCO0407 Východočeská oblast 16:37 + 4:19
36. Šrámek Jaromír STC0306 Středočeská oblast 16:37 + 4:19
39. Hojný Jáchym VYS0301 Oblast Vysočina 16:39 + 4:21
40. Oncirk Jan ZCO0302 Západočeská oblast 16:55 + 4:37
41. Kabát Martin POB0408 Pražská oblast 16:56 + 4:38
42. Šesták Štěpán ZCO0303 Západočeská oblast 16:58 + 4:40
43. Kurz Ondřej ZCO0500 Západočeská oblast 17:06 + 4:48
44. Baldrian Tomáš POB0404 Pražská oblast 17:10 + 4:52
45. Stryk Štěpán HAN0302 Hanácká oblast 17:48 + 5:30
46. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 17:50 + 5:32
47. Čtrnáct František POB0400 Pražská oblast 18:12 + 5:54
48. Kohoutek Oldřich ZCO0304 Západočeská oblast 18:13 + 5:55
49. Venhoda Matěj VYS0305 Oblast Vysočina 18:19 + 6:01
50. Vitebský Lukáš JEO0300 Ještědská oblast 18:40 + 6:22
51. Černý Jonáš ZCO0503 Západočeská oblast 18:46 + 6:28
52. Milota Břetislav ZCO0305 Západočeská oblast 18:53 + 6:35
53. Kovářík Tomáš STC0300 Středočeská oblast 19:21 + 7:03
53. Pobuda Vojtěch VYS0304 Oblast Vysočina 19:21 + 7:03
55. Štrait Vilém POB0700 Pražská oblast 19:24 + 7:06
56. Mrózek Pawel MSK0401 Moravskoslezský kraj 19:43 + 7:25
57. Král Adam POB0500 Pražská oblast 19:45 + 7:27
58. Štábl Patrik HAN0600 Hanácká oblast 19:51 + 7:33
59. Titz Adam POB0407 Pražská oblast 19:57 + 7:39
60. Patterman Prokop HAN0301 Hanácká oblast 20:05 + 7:47
61. Zrník Tomáš VYS0601 Oblast Vysočina 20:14 + 7:56
62. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 20:24 + 8:06
63. Ekert Tomáš JEO0302 Ještědská oblast 20:34 + 8:16
64. Jedlička Jakub STC0402 Středočeská oblast 21:05 + 8:47
65. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 21:31 + 9:13
66. Stehlík Šimon ZCO0506 Západočeská oblast 21:32 + 9:14
67. Horák Pavel ml. POB0304 Pražská oblast 21:45 + 9:27
68. Kovařík Tomáš MSK0400 Moravskoslezský kraj 22:29 + 10:11
69. Nosek Daniel POB0410 Pražská oblast 22:34 + 10:16
70. Hasman Jakub ZCO0501 Západočeská oblast 22:49 + 10:31
71. Janas Adam POB0401 Pražská oblast 23:08 + 10:50
72. Šustr Ondřej ZCO0504 Západočeská oblast 24:21 + 12:03
73. Hejna Igor POB0411 Pražská oblast 24:32 + 12:14
74. Blaha Michal POB0406 Pražská oblast 25:42 + 13:24
75. Blaha Jiří POB0405 Pražská oblast 27:36 + 15:18
76. Jiras Jenda STC0501 Středočeská oblast 27:58 + 15:40
77. Jíra Filip STC0500 Středočeská oblast 28:03 + 15:45
78. Šoupa Martin ZCO0505 Západočeská oblast 34:03 + 21:45
79. Hejna Viktor POB0412 Pražská oblast 34:25 + 22:07
80. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 37:04 + 24:46
81. Dohnal František POB0305 Pražská oblast 39:35 + 27:17
Flegl Martin VCO0408 Východočeská oblast DISK
Štěrba Marek ZCO0400 Západočeská oblast DISK
Vendelberger Tomáš ZCO0306 Západočeská oblast DISK
Pokorný Jan JEO0401 Ještědská oblast DNS
Neznámý Prozatím JMO0449 Jihomoravská oblast DNS
Zřídkaveselý Adam JMO0505 Jihomoravská oblast DNS
Janoch Samuel ZCO0502 Západočeská oblast DNS
Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř DNS
H14C
1.89 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin HAN0100 Hanácká oblast 11:30
2. Kostka Jiří MSK0201 Moravskoslezský kraj 11:45 + 0:15
3. Metelka Ondřej VCO0201 Východočeská oblast 11:56 + 0:26
4. Zalaba Tomáš VCO0205 Východočeská oblast 12:18 + 0:48
5. Kovařík Martin MSK0101 Moravskoslezský kraj 12:21 + 0:51
5. Průša Kryštof POB0104 Pražská oblast 12:21 + 0:51
7. Janovský Tomáš POB0101 Pražská oblast 12:23 + 0:53
8. Gajda Jan STC0100 Středočeská oblast 12:26 + 0:56
9. Rűcker Jan VCO0202 Východočeská oblast 12:35 + 1:05
10. Malačka Milan POB0200 Pražská oblast 12:37 + 1:07
11. Nechanický Jan VYS0202 Oblast Vysočina 12:51 + 1:21
12. Kurz Šimon ZCO0202 Západočeská oblast 12:55 + 1:25
13. Siegl Matyáš POB0102 Pražská oblast 12:57 + 1:27
14. Světnický František HAN0202 Hanácká oblast 13:03 + 1:33
15. Mareček Šimon VYS0201 Oblast Vysočina 13:10 + 1:40
16. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 13:19 + 1:49
17. Richtr Lukáš ZCO0200 Západočeská oblast 13:22 + 1:52
18. Gryc Vojtěch JMO0106 Jihomoravská oblast 13:27 + 1:57
19. Haltof Marek MSK0200 Moravskoslezský kraj 13:32 + 2:02
20. Šmol David JEO0100 Ještědská oblast 13:35 + 2:05
21. Lukašák Šimon HAN0201 Hanácká oblast 13:36 + 2:06
22. Janda Ondřej STC0104 Středočeská oblast 13:40 + 2:10
23. Valášek Václav STC0102 Středočeská oblast 13:42 + 2:12
24. Švarc Antonín POB0204 Pražská oblast 13:47 + 2:17
25. Bolehovský Michal POB0205 Pražská oblast 13:53 + 2:23
26. Šafka Sebastian STC0101 Středočeská oblast 13:56 + 2:26
27. Koditek Jonáš VCO0209 Východočeská oblast 14:05 + 2:35
28. Škvor Adam STC0200 Středočeská oblast 14:08 + 2:38
29. Paleček Ondřej VCO0204 Východočeská oblast 14:10 + 2:40
30. Tuharský Erik MSK0100 Moravskoslezský kraj 14:17 + 2:47
31. Štefan Vít VCO0206 Východočeská oblast 14:30 + 3:00
32. Blaha Petr STC0106 Středočeská oblast 14:45 + 3:15
33. Tuma Matěj VCO0203 Východočeská oblast 14:50 + 3:20
34. Šimek Štěpán HAN0101 Hanácká oblast 14:51 + 3:21
35. Hasman Marek ZCO0205 Západočeská oblast 14:59 + 3:29
36. Bílý Jakub JEO0104 Ještědská oblast 15:00 + 3:30
37. Pipek Ondřej VCO0207 Východočeská oblast 15:01 + 3:31
38. Kligl Radim JMO0103 Jihomoravská oblast 15:02 + 3:32
39. Šubrt Matěj POB0202 Pražská oblast 15:07 + 3:37
40. Nešpor Jan VYS0103 Oblast Vysočina 15:38 + 4:08
41. Synek Petr JEO0201 Ještědská oblast 15:51 + 4:21
42. Palát Bohuslav VYS0206 Oblast Vysočina 15:55 + 4:25
43. Janas Petr POB0203 Pražská oblast 16:02 + 4:32
44. Cvrček Adam STC0203 Středočeská oblast 16:12 + 4:42
45. Tachezy Jan STC0105 Středočeská oblast 16:20 + 4:50
46. Zátka Josef MBM0200 O-mikron 16:24 + 4:54
47. Hankovec Hugo STC0201 Středočeská oblast 16:26 + 4:56
48. Bartoš Václav ZCO0100 Západočeská oblast 16:35 + 5:05
49. Kovář Ondřej ZCO0204 Západočeská oblast 16:46 + 5:16
50. Svoboda Radek HAN0203 Hanácká oblast 16:55 + 5:25
51. Jirka Matyáš HAN0200 Hanácká oblast 17:08 + 5:38
52. Víteček Jáchym POB0206 Pražská oblast 17:14 + 5:44
53. Marhold Ondřej STC0108 Středočeská oblast 17:15 + 5:45
54. Poláček Tomáš VYS0104 Oblast Vysočina 17:16 + 5:46
55. Šabata Radek VCO0208 Východočeská oblast 17:17 + 5:47
56. Záboj Petr VYS0105 Oblast Vysočina 17:22 + 5:52
57. Rokos Michal JEO0101 Ještědská oblast 17:44 + 6:14
58. Víšek Martin STC0103 Středočeská oblast 17:45 + 6:15
59. Pelánek Ondřej JMO0107 Jihomoravská oblast 17:51 + 6:21
60. Hejduk Zdeněk ZCO0201 Západočeská oblast 18:26 + 6:56
61. Šustr Antonín ZCO0203 Západočeská oblast 18:33 + 7:03
62. Černý Jan ZCO0103 Západočeská oblast 19:23 + 7:53
63. Růta Matyáš JEO0103 Ještědská oblast 20:22 + 8:52
64. Bek Jiří JEO0105 Ještědská oblast 21:38 + 10:08
65. Kováč František ZCO0207 Západočeská oblast 46:40 + 35:10
Grebík Radim KVS0100 SKOB Kobra Vsetín DNS
Bartoň Michal STC0107 Středočeská oblast DNS
Forst Antonín POB0105 Pražská oblast DNS
Adamec Martin JEO0102 Ještědská oblast DNS
Hájek Kryštof JEO0200 Ještědská oblast DNS
H16A
2.07 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 10:06
2. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 10:18 + 0:12
3. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 10:26 + 0:20
4. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 10:34 + 0:28
5. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 10:46 + 0:40
6. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 10:51 + 0:45
6. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 10:51 + 0:45
8. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 10:54 + 0:48
9. Horčička Vít UOL9919 SK UP Olomouc 11:07 + 1:01
10. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 11:12 + 1:06
11. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:22 + 1:16
12. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 11:26 + 1:20
13. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 11:27 + 1:21
14. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 11:29 + 1:23
15. Škvor Ota KAM9900 SK Kamenice 11:38 + 1:32
16. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 11:39 + 1:33
17. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 11:43 + 1:37
18. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:56 + 1:50
19. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 12:04 + 1:58
20. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 12:08 + 2:02
21. Holesz Sebastian TRI9902 TJ TŽ Třinec 12:10 + 2:04
22. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:19 + 2:13
22. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 12:19 + 2:13
24. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 12:22 + 2:16
25. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 12:28 + 2:22
26. Kroul Josef KSU0044 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:31 + 2:25
26. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:31 + 2:25
28. Kašpar Petr JPV9915 Oddíl OS SK Prostějov 12:40 + 2:34
29. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 12:44 + 2:38
30. Říčný Vojta ZBM9903 SK Žabovřesky Brno 13:10 + 3:04
31. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 13:13 + 3:07
32. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 13:59 + 3:53
33. Ullrich Jakub BOR9900 OK Jiskra Nový Bor 14:12 + 4:06
Panovec Kryštof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek DISK
Láznička Václav TZL9901 SKOB Zlín DNS
Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec DNS
H18A
2.68 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 13:05
2. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 13:20 + 0:15
3. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:24 + 0:19
4. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:25 + 0:20
5. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 13:29 + 0:24
6. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 13:35 + 0:30
7. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 13:39 + 0:34
8. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 13:40 + 0:35
9. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 13:50 + 0:45
10. Kočí Josef JPV9824 Oddíl OS SK Prostějov 13:51 + 0:46
11. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 13:53 + 0:48
12. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 14:10 + 1:05
13. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 14:20 + 1:15
14. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 14:29 + 1:24
15. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 14:31 + 1:26
16. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 14:34 + 1:29
17. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 14:39 + 1:34
18. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:44 + 1:39
19. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 14:53 + 1:48
20. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 15:07 + 2:02
21. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 15:14 + 2:09
21. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 15:14 + 2:09
23. Brantner Niklas ZBM9831 SK Žabovřesky Brno 15:20 + 2:15
24. Hausenblas Šimon KAM9803 SK Kamenice 15:23 + 2:18
25. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 15:24 + 2:19
26. Sedláček Ondřej HLV9732 KČT - OB Holešov 15:35 + 2:30
27. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 15:54 + 2:49
28. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 16:01 + 2:56
29. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 16:08 + 3:03
30. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 16:14 + 3:09
31. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:25 + 3:20
32. Hájek Jakub SHK9802 OK Slavia Hradec Králové 17:00 + 3:55
33. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 17:24 + 4:19
34. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 17:25 + 4:20
35. Poštulka Tomáš STE9700 SK SKI-OB Šternberk 17:32 + 4:27
36. Kašpar Jakub ASU9747 Magnus Orienteering 17:43 + 4:38
37. Brázdil Petr PGP9707 SK Praga 17:51 + 4:46
38. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:59 + 4:54
39. Otruba Vojtěch JPV9717 Oddíl OS SK Prostějov 19:28 + 6:23
40. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 19:41 + 6:36
Novák Aleš PGP9808 SK Praga DNS
Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín DNS
Valášek Jiří KAM9700 SK Kamenice DNS
Birnbaum Adam BOR9802 OK Jiskra Nový Bor DNS
H20A
2.68 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8484
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 13:12 9008
2. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 13:13 + 0:01 8997
3. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 13:15 + 0:03 8974
4. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 13:21 + 0:09 8906
5. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 13:32 + 0:20 8781
5. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 13:32 + 0:20 8781
7. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:37 + 0:25 8725
8. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:41 + 0:29 8679
9. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 13:42 + 0:30 8668
10. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:57 + 0:45 8498
11. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 14:02 + 0:50 8441
12. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 14:06 + 0:54 8396
13. Glonek Jakub AOP9602 Přátelé orientačního běhu Opava 14:35 + 1:23 8067
14. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 14:38 + 1:26 8033
15. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:47 + 1:35 7931
16. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 14:48 + 1:36 7920
17. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 14:50 + 1:38 7897
18. Záděra Pavel BBM9500 BETA URSUS Orienteering 14:54 + 1:42 7852
19. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 15:11 + 1:59 7659
20. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 15:22 + 2:10 7535
21. Zlámal David SJC9603 TJ Sportcentrum Jičín 15:30 + 2:18 7444
22. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 15:36 + 2:24 7376
23. Sklenář Martin AOP9501 Přátelé orientačního běhu Opava 15:56 + 2:44 7149
24. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 15:57 + 2:45 7138
25. Aster Tomáš PGP9604 SK Praga 16:33 + 3:21 6730
26. Štál Jan SJC9601 TJ Sportcentrum Jičín 16:54 + 3:42 6492
27. Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec 17:33 + 4:21 6050
28. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 17:54 + 4:42 5811
Veselý Jakub PGP9503 SK Praga DISK 0
Chmelař Martin ASU9505 Magnus Orienteering DNS 0
H21E
2.67 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9755
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 13:18 10626
2. Schuster Marek AOP9303 Přátelé orientačního běhu Opava 13:52 + 0:34 10198
2. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 13:52 + 0:34 10198
4. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 13:56 + 0:38 10147
5. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:06 + 0:48 10021
6. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 14:09 + 0:51 9984
7. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 14:10 + 0:52 9971
7. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 14:10 + 0:52 9971
9. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 14:11 + 0:53 9958
10. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 14:17 + 0:59 9883
11. Minář Marek ASU9444 Magnus Orienteering 14:27 + 1:09 9757
12. Mrázek Jan SJC8102 TJ Sportcentrum Jičín 14:29 + 1:11 9732
13. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 14:31 + 1:13 9706
13. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 14:31 + 1:13 9706
15. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 14:40 + 1:22 9593
16. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 14:49 + 1:31 9480
17. Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové 14:50 + 1:32 9467
18. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 14:55 + 1:37 9404
19. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 14:56 + 1:38 9391
20. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 15:01 + 1:43 9328
21. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 15:02 + 1:44 9316
22. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 15:04 + 1:46 9291
23. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 15:11 + 1:53 9202
24. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:13 + 1:55 9177
25. Hadač Filip AOP9301 Přátelé orientačního běhu Opava 15:18 + 2:00 9114
26. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 15:22 + 2:04 9064
27. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 15:23 + 2:05 9051
28. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 15:28 + 2:10 8988
28. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 15:28 + 2:10 8988
30. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 15:38 + 2:20 8862
31. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 15:39 + 2:21 8849
32. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:51 + 2:33 8698
32. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 15:51 + 2:33 8698
34. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 16:07 + 2:49 8497
34. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 16:07 + 2:49 8497
36. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 16:09 + 2:51 8471
37. Beneš Jan SJC8703 TJ Sportcentrum Jičín 16:21 + 3:03 8320
38. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 17:13 + 3:55 7665
39. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 17:47 + 4:29 7237
Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov DISK 0
Flašar Jan PGP8610 SK Praga DNS 0
Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec DNS 0
H21A
2.61 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8622
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 11:48 9254
2. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 11:51 + 0:03 9215
3. Slezák Jiří LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:12 + 0:24 8948
4. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 12:15 + 0:27 8909
5. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 12:25 + 0:37 8782
6. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 12:28 + 0:40 8744
7. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 12:29 + 0:41 8731
8. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 12:30 + 0:42 8718
9. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 12:32 + 0:44 8693
10. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 12:33 + 0:45 8680
11. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 12:34 + 0:46 8667
12. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 12:35 + 0:47 8655
13. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 12:36 + 0:48 8642
14. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 12:39 + 0:51 8604
15. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 12:41 + 0:53 8578
16. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 12:47 + 0:59 8502
17. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 12:49 + 1:01 8476
18. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 12:51 + 1:03 8451
19. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 12:52 + 1:04 8438
20. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 12:57 + 1:09 8374
21. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 12:58 + 1:10 8361
22. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 13:00 + 1:12 8336
23. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 13:01 + 1:13 8323
23. Melecký Martin AOP9001 Přátelé orientačního běhu Opava 13:01 + 1:13 8323
25. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 13:06 + 1:18 8259
26. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 13:09 + 1:21 8221
27. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 13:10 + 1:22 8208
28. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 13:13 + 1:25 8170
29. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 13:17 + 1:29 8119
30. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 13:18 + 1:30 8106
31. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 13:19 + 1:31 8094
31. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 13:19 + 1:31 8094
33. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 13:23 + 1:35 8043
34. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 13:30 + 1:42 7954
34. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 13:30 + 1:42 7954
34. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 13:30 + 1:42 7954
37. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 13:35 + 1:47 7890
38. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 13:40 + 1:52 7826
38. Hadač Miroslav AOP6501 Přátelé orientačního běhu Opava 13:40 + 1:52 7826
38. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 13:40 + 1:52 7826
41. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 13:42 + 1:54 7801
41. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 13:42 + 1:54 7801
43. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 13:43 + 1:55 7788
43. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 13:43 + 1:55 7788
45. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:44 + 1:56 7775
46. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 13:48 + 2:00 7724
47. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 13:49 + 2:01 7711
48. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 13:50 + 2:02 7699
49. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 13:51 + 2:03 7686
50. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 13:52 + 2:04 7673
50. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 13:52 + 2:04 7673
52. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 13:53 + 2:05 7660
53. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 13:54 + 2:06 7648
54. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 14:02 + 2:14 7546
55. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 14:13 + 2:25 7405
56. Košárek Pavel AOP7102 Přátelé orientačního běhu Opava 14:14 + 2:26 7393
57. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 14:15 + 2:27 7380
58. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 14:16 + 2:28 7367
59. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 14:18 + 2:30 7342
60. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 14:20 + 2:32 7316
61. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:21 + 2:33 7303
61. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 14:21 + 2:33 7303
61. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 14:21 + 2:33 7303
64. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 14:29 + 2:41 7202
65. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 14:31 + 2:43 7176
66. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 14:35 + 2:47 7125
67. Navrátil Tomáš ASU8817 Magnus Orienteering 14:43 + 2:55 7023
68. Janas Petr PGP7106 SK Praga 14:54 + 3:06 6883
69. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 15:07 + 3:19 6717
70. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 15:08 + 3:20 6704
71. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 15:09 + 3:21 6692
Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Kondrát Martin PGP6501 SK Praga DISK 0
Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast DNS 0
H21C
2.22 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6729
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 15:10 7314
2. Műller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 15:45 + 0:35 7046
3. Rossmanith Vojtěch AOP9302 Přátelé orientačního běhu Opava 15:46 + 0:36 7039
4. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 15:47 + 0:37 7031
5. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 16:05 + 0:55 6893
6. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 16:21 + 1:11 6771
7. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 16:23 + 1:13 6756
8. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 16:32 + 1:22 6687
9. Šafka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 16:33 + 1:23 6679
10. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 16:34 + 1:24 6672
11. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 16:39 + 1:29 6634
11. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:39 + 1:29 6634
13. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 16:51 + 1:41 6542
14. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 17:01 + 1:51 6466
15. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:04 + 1:54 6443
16. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 17:15 + 2:05 6359
17. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 17:23 + 2:13 6297
18. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 17:25 + 2:15 6282
19. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 17:30 + 2:20 6244
20. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 17:36 + 2:26 6198
21. Binar Robert UOL7500 SK UP Olomouc 17:43 + 2:33 6145
22. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 17:47 + 2:37 6114
23. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 17:54 + 2:44 6061
24. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 18:09 + 2:59 5946
25. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 18:27 + 3:17 5809
26. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 18:31 + 3:21 5778
27. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 18:37 + 3:27 5732
28. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 SK Žabovřesky Brno 18:38 + 3:28 5725
29. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 18:45 + 3:35 5671
30. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 18:50 + 3:40 5633
31. Jirčák Ondřej SRK8805 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:57 + 3:47 5579
32. Komín David PGP7405 SK Praga 19:04 + 3:54 5526
33. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 19:14 + 4:04 5450
34. Hájek Adam KAM9202 SK Kamenice 19:15 + 4:05 5442
35. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:23 + 4:13 5381
36. Kučerka Jan LIT8002 KOB Chemopetrol Litvínov 19:35 + 4:25 5289
37. Čechura Tomáš LPM8900 OK Lokomotiva Plzeň 19:41 + 4:31 5243
38. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 20:00 + 4:50 5098
38. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 20:00 + 4:50 5098
40. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 20:14 + 5:04 4991
41. Macek Jiří LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 20:55 + 5:45 4678
42. Forejt Michal ROU9002 SKOB Roudnice nad Labem 21:13 + 6:03 4540
43. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 21:22 + 6:12 4472
44. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 22:11 + 7:01 4097
45. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 22:53 + 7:43 3776
46. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 23:27 + 8:17 3517
47. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 23:31 + 8:21 3486
48. Pavlík Bronislav LIT8201 KOB Chemopetrol Litvínov 23:45 + 8:35 3379
49. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 24:03 + 8:53 3242
50. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 27:29 + 12:19 1668
51. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 28:36 + 13:26 1156
52. Gregoriades Zdeněk MKP5400 SK Meteor Kačerov Praha 30:54 + 15:44 102
53. Schuster Martin AOP6502 Přátelé orientačního běhu Opava 35:22 + 20:12 0
Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř DNS 0
Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové DNS 0
H35C
2.58 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 15:55
2. Kovalčík Tomáš AOP7301 Přátelé orientačního běhu Opava 16:34 + 0:39
3. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 17:00 + 1:05
4. Průša Michal VSP7310 USK Praha 17:13 + 1:18
5. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 17:45 + 1:50
6. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 17:46 + 1:51
7. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 17:55 + 2:00
8. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 18:18 + 2:23
9. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:25 + 2:30
10. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:35 + 2:40
11. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 18:49 + 2:54
12. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 18:52 + 2:57
13. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 19:19 + 3:24
14. Žemla Tomáš KAM7105 SK Kamenice 19:30 + 3:35
15. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 19:32 + 3:37
16. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 19:58 + 4:03
17. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 20:07 + 4:12
18. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 20:08 + 4:13
19. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 20:33 + 4:38
20. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 20:55 + 5:00
21. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 21:15 + 5:20
22. Jandera Tomáš DVP7304 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 22:03 + 6:08
23. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 22:52 + 6:57
24. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:16 + 7:21
25. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 23:24 + 7:29
26. Millek Jiří MKP7300 SK Meteor Kačerov Praha 25:09 + 9:14
27. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 26:42 + 10:47
28. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 28:04 + 12:09
Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering DISK
H45C
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:02
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 16:03 + 0:01
3. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 16:44 + 0:42
4. Valášek Petr KAM6600 SK Kamenice 16:56 + 0:54
5. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 17:41 + 1:39
6. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 17:43 + 1:41
7. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 17:44 + 1:42
8. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:50 + 1:48
9. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 18:02 + 2:00
10. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:03 + 2:01
11. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 18:10 + 2:08
12. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 18:12 + 2:10
13. Reichl Michal MKP6402 SK Meteor Kačerov Praha 18:15 + 2:13
14. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 18:17 + 2:15
15. Hostaš Petr TJN6601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:19 + 2:17
16. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 18:21 + 2:19
17. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 18:28 + 2:26
18. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:39 + 2:37
19. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 19:13 + 3:11
20. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 19:23 + 3:21
21. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 19:40 + 3:38
22. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 19:44 + 3:42
23. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:43 + 4:41
24. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 21:07 + 5:05
25. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:08 + 5:06
26. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:17 + 5:15
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 21:21 + 5:19
28. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:43 + 5:41
29. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 21:48 + 5:46
30. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 22:20 + 6:18
31. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:29 + 6:27
32. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:08 + 7:06
33. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 23:42 + 7:40
34. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 24:14 + 8:12
35. Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:48 + 10:46
36. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 29:09 + 13:07
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha DISK
Stárek Filip TUR6602 OOB TJ Turnov DNS
H55C
2.17 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 15:15
2. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 16:06 + 0:51
3. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 16:07 + 0:52
4. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 16:41 + 1:26
5. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 16:58 + 1:43
6. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 17:08 + 1:53
6. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 17:08 + 1:53
8. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 17:33 + 2:18
9. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 18:32 + 3:17
10. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 18:45 + 3:30
11. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Sokol Hostivice 19:10 + 3:55
12. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 19:58 + 4:43
13. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 20:02 + 4:47
14. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 20:42 + 5:27
15. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:31 + 6:16
16. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 21:52 + 6:37
17. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:55 + 6:40
18. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 22:42 + 7:27
19. Otta Pavel JES4601 KOS Jesenice 23:22 + 8:07
20. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 25:15 + 10:00
Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha DISK
P
1.42 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Petr TRI7400 TJ TŽ Třinec 10:43
2. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 13:14 + 2:31
3. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 17:01 + 6:18
4. Žejdlíková Jitka NNN Neregistrovaní 18:04 + 7:21
5. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:49 + 8:06
6. Horňáková Hana NNN Neregistrovaní 19:33 + 8:50
7. Novák Matěj NNN Neregistrovaní 20:03 + 9:20
8. Punčochářová Simona NNN Neregistrovaní 20:15 + 9:32
9. Nováková Markéta NNN Neregistrovaní 22:42 + 11:59
10. Śkarková Máma NNN Neregistrovaní 22:46 + 12:03
11. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 23:23 + 12:40
12. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 25:15 + 14:32
13. Malečková Pavlína NNN Neregistrovaní 26:19 + 15:36
14. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 26:22 + 15:39
15. Žemlová Barbora KAM0751 SK Kamenice 33:56 + 23:13
16. Brandt Adam NNN Neregistrovaní 36:44 + 26:01
17. Holečková Kateřina ABM0553 KOB Moira Brno 37:03 + 26:20
18. Brandt Marko NNN Neregistrovaní 40:49 + 30:06
19. Janský Jan NNN Neregistrovaní 44:27 + 33:44
20. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 45:30 + 34:47
21. Svoboda Jan NNN Neregistrovaní 61:27 + 50:44
Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
Kopecká Alena VSP7250 USK Praha DNS
T
1.92 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 11:24
2. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:26 + 0:02
3. Smékal David NNN Neregistrovaní 11:57 + 0:33
4. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:04 + 0:40
5. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:07 + 0:43
6. Kolman Jan LTP8501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:12 + 0:48
7. Šnyrch NNN Neregistrovaní 12:16 + 0:52
8. Hnízdil Jan NNN Neregistrovaní 12:23 + 0:59
9. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:42 + 1:18
10. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 13:38 + 2:14
11. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 13:39 + 2:15
12. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:46 + 2:22
13. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:47 + 2:23
14. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 14:05 + 2:41
15. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 14:14 + 2:50
16. Bednar Petr NNN Neregistrovaní 14:34 + 3:10
17. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 14:39 + 3:15
18. Kábrt Filip NNN Neregistrovaní 14:41 + 3:17
19. Hnízdil Matěj NNN Neregistrovaní 15:38 + 4:14
20. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:21 + 4:57
21. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 16:28 + 5:04
22. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 16:29 + 5:05
23. Štěpánková NNN Neregistrovaní 16:40 + 5:16
24. Burša Pavel NNN Neregistrovaní 16:53 + 5:29
25. Brabec Zdeněk NNN Neregistrovaní 17:13 + 5:49
26. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 17:32 + 6:08
27. Typltová NNN Neregistrovaní 17:33 + 6:09
28. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 18:54 + 7:30
29. Reischigová Růžena NNN Neregistrovaní 19:21 + 7:57
30. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 19:42 + 8:18
31. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 19:55 + 8:31
32. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 20:09 + 8:45
33. Krejčí Lukáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 20:44 + 9:20
34. Ungr Václav NNN Neregistrovaní 20:47 + 9:23
35. Janský Dalimil NNN Neregistrovaní 21:44 + 10:20
36. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:39 + 12:15
37. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 25:46 + 14:22
38. Burša Miroslav NNN Neregistrovaní 34:29 + 23:05
39. Janská Irena NNN Neregistrovaní 44:18 + 32:54
40. Buršová Pavlína NNN Neregistrovaní 65:26 + 54:02
41. Buršová Ladislava NNN Neregistrovaní 65:57 + 54:33
Hřivna Jakub PGP SK Praga DISK
Štěpánková Petra NNN Neregistrovaní DNS
Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Typltová Hana NNN Neregistrovaní DNS
Galló Karel NNN Neregistrovaní DNS
Šnyrch Marek NNN Neregistrovaní DNS