O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.03.2015
Místo konání:
Oseček
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Bor, M 1:10000, E 2.5 m, stav III/2015. V části závodního prostoru jsou členité písečné duny s relativním převýšením do 10 m porostlé dobře průběžným, převážně borovým lesem (prostor v Čechách ojedinělý, podobný s okolím jihomoravského Vracova, dějištěm MČR š+k 2015), v části je les bez převýšení a bez detailů s hustou sítí komunikací.
Ředitel závodu:
Toužil Karel
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Weiner Jakub - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
1.82 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zurynková Ema PHK0655 C OK 99 Hradec Králové 27:47
2. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 29:02 + 1:15
3. Vodičková Veronika LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 15:15
4. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 43:47 + 16:00
5. Příkazská Zuzana PHK0654 C OK 99 Hradec Králové 45:11 + 17:24
6. Machová Tereza PHK0653 C OK 99 Hradec Králové 53:54 + 26:07
7. Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 62:57 + 35:10
Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Votočková Amélie JIL0750 C OK Jilemnice DISK
D10C
1.44 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 C SK Studenec 13:54
2. Chrástová Magdaléna STH0551 C SK Studenec 16:10 + 2:16
3. Mrskočová Markéta LPU0553 C OK Lokomotiva Pardubice 17:27 + 3:33
4. Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 18:44 + 4:50
5. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 22:38 + 8:44
6. Cejpková Karolína SRK0552 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:16 + 11:22
7. Rychterová Lucie PHK0557 C OK 99 Hradec Králové 31:59 + 18:05
8. Neumannová Alžběta PHK0650 C OK 99 Hradec Králové 43:56 + 30:02
9. Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:09 + 31:15
10. Voláková Viktorie BRU0651 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:29 + 35:35
Řeháková Andrea SJC0556 C TJ Sportcentrum Jičín DISK
D12C
2.44 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice 18:07
2. Karlová Anna JIL0352 B OK Jilemnice 19:23 + 1:16
3. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 20:13 + 2:06
4. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 20:51 + 2:44
5. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 22:25 + 4:18
6. Matoušová Gabriela VRL0352 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:45 + 5:38
7. Čapková Anna PHK0451 C OK 99 Hradec Králové 25:09 + 7:02
8. Knobová Agáta VRL0453 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:17 + 7:10
9. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 25:26 + 7:19
10. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 25:42 + 7:35
11. Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 26:42 + 8:35
12. Pilná Natálie VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:48 + 9:41
13. Kroniková Sylvie SHK0450 C OK Slavia Hradec Králové 27:54 + 9:47
14. Fejfarová Tereza LPU0360 C OK Lokomotiva Pardubice 28:58 + 10:51
15. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 30:39 + 12:32
16. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 32:42 + 14:35
17. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:17 + 15:10
18. Vávrová Vanda HOR0350 B TJ Jiskra Hořice 34:56 + 16:49
19. Bártová Adéla LPU0353 C OK Lokomotiva Pardubice 36:16 + 18:09
20. Krejcarová Bára BRU0351 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:56 + 18:49
21. Procházková Kateřina SJC0351 C TJ Sportcentrum Jičín 43:08 + 25:01
22. Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:34 + 47:27
D12D
1.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šodorová Katarína NNN0499 Neregistrovaní 21:31
2. Musilová Elena KUO0399 C KOB Ústí nad Orlicí 29:27 + 7:56
3. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 34:47 + 13:16
4. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:20 + 40:49
5. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 78:36 + 57:05
Brožková Tereza KUO0451 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
D14C
2.89 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:04
2. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:51 + 0:47
3. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 20:10 + 1:06
4. Holečková Petra SHK0250 B OK Slavia Hradec Králové 20:48 + 1:44
5. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 21:43 + 2:39
6. Chrástová Tereza STH0251 B SK Studenec 21:53 + 2:49
7. Vejražková Róza SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín 22:41 + 3:37
8. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 23:12 + 4:08
9. Janků Anna SJC0252 B TJ Sportcentrum Jičín 23:14 + 4:10
10. Kubíčková Iva ZAM0151 B OB T.J. Sokol Žamberk 23:50 + 4:46
11. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 24:40 + 5:36
12. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 24:52 + 5:48
13. Šimonová Klára SJC0155 C TJ Sportcentrum Jičín 25:27 + 6:23
13. Kejmarová Jana STH0152 C SK Studenec 25:27 + 6:23
15. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 26:24 + 7:20
16. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 27:07 + 8:03
17. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 27:10 + 8:06
18. Tumová Adéla SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín 28:15 + 9:11
19. Matějková Barbora SJC0156 C TJ Sportcentrum Jičín 29:31 + 10:27
20. Dvořáková Anna JIL0154 C OK Jilemnice 30:15 + 11:11
21. Suchánková Eliška PHK0250 B OK 99 Hradec Králové 32:05 + 13:01
22. Shánělová Štěpánka CHC0152 C K.O.B. Choceň 32:36 + 13:32
23. Machová Viktorie PHK0252 C OK 99 Hradec Králové 32:58 + 13:54
24. Kuchařová Rozálie SJC0251 B TJ Sportcentrum Jičín 33:26 + 14:22
Zimová Eliška LTU0250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D14D
2.44 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klacková Štěpánka SJC0253 C TJ Sportcentrum Jičín 24:30
2. Brožková Lucie KUO0151 C KOB Ústí nad Orlicí 28:49 + 4:19
3. Brancuská Lenka LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice 31:04 + 6:34
4. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:51 + 8:21
5. Weberová Adéla PHK0155 C OK 99 Hradec Králové 36:07 + 11:37
6. Šodorová Zuzana NNN0199 Neregistrovaní 37:34 + 13:04
7. Hnátnická Zuzana ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk 39:35 + 15:05
8. Jechová Pavlína JIL0152 C OK Jilemnice 46:47 + 22:17
9. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 53:06 + 28:36
10. Balogová Markéta VRL0255 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:36 + 38:06
D16C
3.24 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 20:45
2. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 21:49 + 1:04
3. Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 23:20 + 2:35
4. Matoušová Kateřina VRL9955 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:50 + 3:05
5. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:59 + 4:14
6. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 26:22 + 5:37
7. Zlámalová Nikola SJC9951 B TJ Sportcentrum Jičín 26:34 + 5:49
8. Borovičková Valerie LPU0054 B OK Lokomotiva Pardubice 26:50 + 6:05
9. Chaloupková Kateřina CHC0051 B K.O.B. Choceň 26:51 + 6:06
10. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 29:01 + 8:16
11. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 29:04 + 8:19
12. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 29:08 + 8:23
13. Kubíčková Kateřina PHK9955 B OK 99 Hradec Králové 31:40 + 10:55
14. Barnetová Veronika ZAM9951 C OB T.J. Sokol Žamberk 33:01 + 12:16
15. Hrnčířová Magda STH0051 C SK Studenec 33:35 + 12:50
16. Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 33:50 + 13:05
17. Stará Tereza VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:34 + 14:49
18. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 37:22 + 16:37
19. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:58 + 17:13
20. Pachelová Anna ZAM0053 C OB T.J. Sokol Žamberk 38:14 + 17:29
21. Kmentová Barbora LPU9957 C OK Lokomotiva Pardubice 43:22 + 22:37
22. Truněčková Kateřina PHK9953 C OK 99 Hradec Králové 45:14 + 24:29
23. Krejcarová Anežka BRU9950 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:00 + 42:15
D16D
2.89 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boková Ivana ZAM9952 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:48
2. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 55:57 + 13:09
D18C
4.01 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 30:20
2. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 33:25 + 3:05
3. Kubečková Veronika PHK9853 C OK 99 Hradec Králové 66:25 + 36:05
D21A
5.14 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 29:34
2. Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 30:30 + 0:56
3. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 30:49 + 1:15
4. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 30:54 + 1:20
5. Kulhavá Eliška LPU9657 E OK Lokomotiva Pardubice 31:38 + 2:04
6. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 32:32 + 2:58
7. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 32:35 + 3:01
8. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 33:02 + 3:28
9. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 33:10 + 3:36
10. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 33:27 + 3:53
11. Margoldová Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka 33:42 + 4:08
12. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 34:20 + 4:46
13. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 34:40 + 5:06
14. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 34:42 + 5:08
15. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 35:26 + 5:52
16. Janatová Lucie DKP8154 R Oddíl OB Kotlářka 35:45 + 6:11
17. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 36:09 + 6:35
18. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 36:32 + 6:58
19. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 36:45 + 7:11
20. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 36:59 + 7:25
21. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 37:20 + 7:46
22. Rusá Šárka KAM9157 C SK Kamenice 37:56 + 8:22
23. Čejková Kateřina DKL5850 C KOB Kladno 38:01 + 8:27
24. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 38:13 + 8:39
25. Haltof Ewa VRB9499 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 39:02 + 9:28
26. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 39:22 + 9:48
27. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 39:27 + 9:53
28. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 40:31 + 10:57
29. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 40:38 + 11:04
30. Smolková Kateřina PGP8852 C SK Praga 40:47 + 11:13
31. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 41:49 + 12:15
32. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 42:19 + 12:45
33. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 42:23 + 12:49
34. Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 43:48 + 14:14
35. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:34 + 15:00
36. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 45:11 + 15:37
37. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 46:18 + 16:44
38. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 46:40 + 17:06
39. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 48:23 + 18:49
40. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 48:37 + 19:03
41. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 48:56 + 19:22
42. Škáchová Petra KAM7054 C SK Kamenice 49:18 + 19:44
43. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 50:28 + 20:54
44. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 50:58 + 21:24
45. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 51:38 + 22:04
46. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 54:50 + 25:16
47. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 55:48 + 26:14
48. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:12 + 26:38
49. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:16 + 28:42
50. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 61:58 + 32:24
51. Siblíková Jana SLP7952 C OOB Slavia Praha 64:45 + 35:11
52. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 74:34 + 45:00
Kavková Radana SCP8950 C OK Sparta Praha DISK
D21C
4.10 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machútová Lucie AOP8851 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:08
2. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 27:52 + 1:44
3. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 28:35 + 2:27
4. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:44 + 2:36
5. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 29:13 + 3:05
6. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:42 + 4:34
7. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:50 + 4:42
8. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 30:57 + 4:49
9. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 31:17 + 5:09
10. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 31:20 + 5:12
11. Skalická Karolína ZAM9652 B OB T.J. Sokol Žamberk 32:57 + 6:49
12. Tomešová Daniela SJC8451 C TJ Sportcentrum Jičín 33:35 + 7:27
13. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:46 + 7:38
14. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 34:55 + 8:47
15. Staroňová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 35:05 + 8:57
16. Kičinová Erika VRL9154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:23 + 9:15
17. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 37:47 + 11:39
18. Chládková Zuzana ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk 38:31 + 12:23
19. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 39:16 + 13:08
20. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:37 + 14:29
21. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 41:14 + 15:06
21. Besedová Petra CHT7654 C OOB SK Chrast 41:14 + 15:06
23. Kondělková Radka HOS7951 C TJ Tatran Hostinné 42:08 + 16:00
24. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:15 + 16:07
25. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 58:30 + 32:22
26. Šebková Jana DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka 71:08 + 45:00
27. Šinovská Kristýna ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem 85:04 + 58:56
D21D
3.27 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazdová Lenka SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín 28:05
2. Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 33:55 + 5:50
3. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 34:29 + 6:24
4. Říhová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 36:51 + 8:46
5. Drahorádová Lenka LPU8660 C OK Lokomotiva Pardubice 40:23 + 12:18
6. Marešová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 44:46 + 16:41
7. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 45:13 + 17:08
8. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 46:25 + 18:20
9. Krejbichová Julie NNN9390 Neregistrovaní 54:31 + 26:26
D35C
4.39 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín 32:50
2. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 33:14 + 0:24
3. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 34:29 + 1:39
4. Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 35:12 + 2:22
5. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:45 + 2:55
6. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 36:40 + 3:50
7. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 37:53 + 5:03
8. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:11 + 5:21
9. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 38:29 + 5:39
10. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:42 + 5:52
11. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 39:54 + 7:04
12. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 39:56 + 7:06
13. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 40:22 + 7:32
14. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 43:24 + 10:34
15. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 53:26 + 20:36
Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D35D
3.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 36:06
2. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 36:44 + 0:38
3. Vlkanova Hana PHK7050 C OK 99 Hradec Králové 37:12 + 1:06
4. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 38:43 + 2:37
5. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 38:53 + 2:47
6. Hanušová Zdena SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín 40:00 + 3:54
7. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:27 + 5:21
8. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:25 + 7:19
9. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:19 + 8:13
10. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 45:22 + 9:16
11. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 45:24 + 9:18
12. Kalenská Kateřina STH7351 C SK Studenec 46:08 + 10:02
13. Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 49:46 + 13:40
14. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:08 + 14:02
15. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 50:14 + 14:08
16. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 50:28 + 14:22
17. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:18 + 15:12
18. Štefanová Klára STH7752 C SK Studenec 51:41 + 15:35
19. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 52:22 + 16:16
20. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 53:13 + 17:07
21. Háková Eva NPA6951 C SK LOB Nová Paka 56:28 + 20:22
22. Matoušová Petra VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:47 + 21:41
23. Šodorová Magda NNN7399 Neregistrovaní 63:21 + 27:15
24. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 63:33 + 27:27
25. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:25 + 29:19
26. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:16 + 32:10
27. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 69:00 + 32:54
28. Mádlová Denisa BRU7550 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 72:11 + 36:05
29. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 87:20 + 51:14
Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Janků Radka SJC7353 C TJ Sportcentrum Jičín DISK
Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové DISK
Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D45C
3.86 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 31:48
2. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 37:17 + 5:29
3. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 37:30 + 5:42
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:08 + 7:20
5. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 41:46 + 9:58
6. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:33 + 12:45
7. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:06 + 14:18
8. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:18 + 15:30
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 48:23 + 16:35
10. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 55:09 + 23:21
D45D
3.19 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bienová Věra SJC5752 C TJ Sportcentrum Jičín 39:09
2. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 1:25
3. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:26 + 3:17
4. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 42:41 + 3:32
5. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 44:09 + 5:00
6. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 46:47 + 7:38
7. Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 47:01 + 7:52
8. Hermanová Dana LPU6151 C OK Lokomotiva Pardubice 48:54 + 9:45
9. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:41 + 11:32
10. Krejbichová Šárka NNN6891 Neregistrovaní 51:28 + 12:19
11. Christophová Dagmar SRK6852 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:49 + 13:40
12. Zákravská Hana SNA6451 C TJ START Náchod 57:20 + 18:11
13. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 62:50 + 23:41
14. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 69:09 + 30:00
D55C
3.19 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 32:58
2. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 37:42 + 4:44
3. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 40:18 + 7:20
4. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 40:57 + 7:59
5. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 41:45 + 8:47
6. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 42:54 + 9:56
7. Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 43:37 + 10:39
D65C
2.54 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:46
2. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 38:00 + 5:14
3. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:11 + 13:25
4. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 50:08 + 17:22
5. Knoblochová Věra VRL4851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:58 + 19:12
6. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 53:14 + 20:28
H10N
1.79 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 22:08
2. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 25:33 + 3:25
3. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 26:42 + 4:34
4. Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 46:27 + 24:19
5. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:01 + 36:53
6. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 65:19 + 43:11
7. Kopecký Matyáš SJC0702 C TJ Sportcentrum Jičín 74:25 + 52:17
H10C
1.69 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Lukáš PHK0500 C OK 99 Hradec Králové 14:27
2. Šeps Daniel SRK0504 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:22 + 2:55
3. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 20:26 + 5:59
4. Vodička Igor LPU0507 C OK Lokomotiva Pardubice 21:10 + 6:43
5. Pavelec Matěj NPA0501 C SK LOB Nová Paka 23:20 + 8:53
6. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 24:43 + 10:16
7. Janků Štěpán SJC0501 C TJ Sportcentrum Jičín 25:06 + 10:39
8. Málek David PHK0504 C OK 99 Hradec Králové 32:39 + 18:12
9. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:56 + 20:29
Hiller Vojtěch ZAM0501 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H12C
2.95 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:51
2. Chaloupský Jakub PHK0302 B OK 99 Hradec Králové 21:13 + 0:22
3. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:41 + 1:50
4. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:59 + 2:08
5. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 23:00 + 2:09
6. Štichhauer Daniel LPU0405 C OK Lokomotiva Pardubice 23:18 + 2:27
7. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 25:11 + 4:20
8. Černík Adam SHK0404 C OK Slavia Hradec Králové 26:13 + 5:22
9. Šípek Stanislav SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:55 + 7:04
10. Fencl Jáchym LPU0301 B OK Lokomotiva Pardubice 28:44 + 7:53
11. Krpata Michal LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice 29:18 + 8:27
12. Novák Stanislav NPA0404 C SK LOB Nová Paka 29:44 + 8:53
13. Fejfar Lukáš LPU0310 C OK Lokomotiva Pardubice 30:54 + 10:03
14. Choutka Matěj NPA0402 C SK LOB Nová Paka 31:26 + 10:35
15. Neumann Matěj PHK0400 C OK 99 Hradec Králové 31:39 + 10:48
16. Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 32:05 + 11:14
17. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:39 + 11:48
18. Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:28 + 13:37
19. Typlt Tomáš NPA0406 C SK LOB Nová Paka 35:47 + 14:56
20. Dohnálek Tomáš SHK0403 C OK Slavia Hradec Králové 36:25 + 15:34
21. Pokorný Dominik SRK0301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:49 + 16:58
22. Vitvar Radim SJC0404 C TJ Sportcentrum Jičín 43:52 + 23:01
23. Kolátor Vojtěch HOR0402 C TJ Jiskra Hořice 44:00 + 23:09
24. Fajfer Filip NPA0401 C SK LOB Nová Paka 45:00 + 24:09
25. Ryba Petr JIL0303 C OK Jilemnice 48:05 + 27:14
26. Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 53:32 + 32:41
27. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:13 + 35:22
27. Kodytek Adam SHK0402 C OK Slavia Hradec Králové 56:13 + 35:22
H12D
2.53 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánek Adam PHK0403 C OK 99 Hradec Králové 25:42
2. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:44 + 2:02
3. Růžička Jan SJC0406 C TJ Sportcentrum Jičín 29:20 + 3:38
4. Ráček Jan KUO0302 C KOB Ústí nad Orlicí 30:35 + 4:53
5. Makovský Vojtěch SHK0301 C OK Slavia Hradec Králové 33:26 + 7:44
6. Mádle Kryštof BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:42 + 10:00
7. Pancner Filip BRU0403 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:24 + 13:42
8. Tesař Zdeněk SJC0401 C TJ Sportcentrum Jičín 47:04 + 21:22
9. Filsak Rafael SJC0301 C TJ Sportcentrum Jičín 59:09 + 33:27
Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H14C
3.44 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 21:21
2. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 21:31 + 0:10
3. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 22:57 + 1:36
4. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:28 + 3:07
5. Tuma Matěj SJC0202 B TJ Sportcentrum Jičín 25:52 + 4:31
6. Zalaba Tomáš SJC0101 B TJ Sportcentrum Jičín 26:38 + 5:17
7. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 27:48 + 6:27
8. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 27:50 + 6:29
9. Mühlbach Aleš STH0104 C SK Studenec 27:53 + 6:32
10. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 28:04 + 6:43
11. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 29:15 + 7:54
12. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:23 + 9:02
13. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:54 + 10:33
14. Link Lukáš STH0205 C SK Studenec 33:08 + 11:47
15. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 33:15 + 11:54
16. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 33:28 + 12:07
17. Bárta Šimon PHK0202 B OK 99 Hradec Králové 34:36 + 13:15
18. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 35:33 + 14:12
19. Franta Jonáš SJC0201 B TJ Sportcentrum Jičín 36:28 + 15:07
20. Pachel Jakub ZAM0202 B OB T.J. Sokol Žamberk 36:38 + 15:17
21. Burket Vojtěch JIL0105 C OK Jilemnice 36:39 + 15:18
22. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 17:29
23. Šimek Viktor LPU0207 C OK Lokomotiva Pardubice 41:29 + 20:08
24. Kučera Jan PHK0100 C OK 99 Hradec Králové 42:33 + 21:12
25. Poláček Radim PHK0201 C OK 99 Hradec Králové 45:23 + 24:02
26. Vlastník Matouš JIL0201 C OK Jilemnice 49:01 + 27:40
H14D
2.95 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakeš Josef TYN0101 C OOB SK Týniště nad Orlicí 34:29
2. Gottstein Jonáš JIL0107 C OK Jilemnice 45:31 + 11:02
3. Zima Milan LTU0202 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:25 + 12:56
4. Satranský Martin NPA0201 C SK LOB Nová Paka 79:42 + 45:13
Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kudrna Dalibor KUO0201 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
H16C
4.21 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 23:17
2. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 24:32 + 1:15
3. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 27:15 + 3:58
4. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 27:36 + 4:19
5. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 28:58 + 5:41
6. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:13 + 5:56
7. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 29:21 + 6:04
8. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:39 + 7:22
9. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 31:18 + 8:01
10. Samek Tomáš PHK0001 B OK 99 Hradec Králové 31:28 + 8:11
11. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 33:15 + 9:58
12. Karásek Matěj SJC0001 B TJ Sportcentrum Jičín 33:42 + 10:25
13. Juhász Matěj LTU9900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:26 + 14:09
14. Vydra Martin STH9902 C SK Studenec 40:38 + 17:21
15. Kahoun Adam LTU9903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:03 + 17:46
16. Semiginovský Šimon SJC0005 B TJ Sportcentrum Jičín 41:25 + 18:08
17. Kulhavý Tadeáš LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice 42:43 + 19:26
18. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 55:29 + 32:12
H16D
3.44 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dubský Vojtěch SJC0006 C TJ Sportcentrum Jičín 28:16
2. Krejbich Daniel NNN9989 Neregistrovaní 30:10 + 1:54
3. Doleček Vojtěch ZAM9903 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:42 + 16:26
4. Dudášek Ondřej DOB0000 C KOB Dobruška 45:02 + 16:46
H18C
4.97 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 25:36
2. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 27:40 + 2:04
3. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 28:20 + 2:44
4. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:22 + 3:46
5. Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 34:15 + 8:39
6. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 35:30 + 9:54
7. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 37:55 + 12:19
8. Doležal Vít SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín 38:05 + 12:29
9. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 39:39 + 14:03
10. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:44 + 15:08
11. Bezdíček Kryštof LPU9706 B OK Lokomotiva Pardubice 43:07 + 17:31
12. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 43:42 + 18:06
13. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 44:57 + 19:21
14. Burket Tomáš JIL9805 C OK Jilemnice 45:53 + 20:17
15. Novotný Matěj ZAM9802 B OB T.J. Sokol Žamberk 45:55 + 20:19
H21A
6.63 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 31:16
2. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 31:45 + 0:29
3. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 32:01 + 0:45
3. Šmehlík Eduard SHK8702 R OK Slavia Hradec Králové 32:01 + 0:45
5. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 32:35 + 1:19
6. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 32:50 + 1:34
7. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 33:03 + 1:47
8. Hewelt Maciej SSU9000 C SK Severka Šumperk 33:10 + 1:54
9. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 33:22 + 2:06
10. Rusý Tomáš KAM9301 C SK Kamenice 33:32 + 2:16
11. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 33:41 + 2:25
12. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 33:50 + 2:34
13. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 34:09 + 2:53
14. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 34:58 + 3:42
15. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 35:12 + 3:56
16. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 35:19 + 4:03
16. Hora Zbyněk PGP8000 C SK Praga 35:19 + 4:03
18. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 35:51 + 4:35
19. Kazda Ondřej SJC8202 C TJ Sportcentrum Jičín 36:10 + 4:54
20. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 36:22 + 5:06
21. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 36:49 + 5:33
22. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 37:02 + 5:46
23. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 5:48
24. Waněk Adam LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice 37:07 + 5:51
25. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 37:43 + 6:27
26. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 37:45 + 6:29
27. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 38:27 + 7:11
28. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 38:29 + 7:13
29. Křivda Martin CHC9501 R K.O.B. Choceň 39:08 + 7:52
30. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 39:09 + 7:53
31. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 39:27 + 8:11
32. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 39:31 + 8:15
33. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 39:44 + 8:28
34. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 39:49 + 8:33
35. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 39:53 + 8:37
36. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 40:00 + 8:44
36. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 40:00 + 8:44
38. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 40:07 + 8:51
39. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 40:27 + 9:11
39. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 40:27 + 9:11
41. Hlaváč Jaroslav EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha 40:50 + 9:34
42. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 40:54 + 9:38
43. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 40:55 + 9:39
44. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 41:10 + 9:54
45. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 41:41 + 10:25
46. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 41:48 + 10:32
47. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 41:57 + 10:41
48. Valach Marek TAP9703 C KOB TRETRA Praha 41:58 + 10:42
49. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 41:59 + 10:43
50. Jurga Vojtěch 46X8500 Krutě Kruté Krůty 42:06 + 10:50
51. Vlášek Jakub TAP9702 B KOB TRETRA Praha 42:16 + 11:00
52. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 42:27 + 11:11
53. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 42:28 + 11:12
54. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 42:34 + 11:18
55. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 42:38 + 11:22
56. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 42:43 + 11:27
57. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 42:54 + 11:38
58. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 43:07 + 11:51
59. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 43:19 + 12:03
60. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 44:03 + 12:47
61. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 44:11 + 12:55
62. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 44:14 + 12:58
63. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 44:53 + 13:37
64. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 45:08 + 13:52
65. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:16 + 15:00
66. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 46:28 + 15:12
67. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:03 + 15:47
68. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:37 + 16:21
69. Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice 47:38 + 16:22
70. Havlíček Tomáš KNC8700 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 47:53 + 16:37
70. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 47:53 + 16:37
72. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 48:05 + 16:49
73. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 48:26 + 17:10
74. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 49:10 + 17:54
75. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 49:32 + 18:16
76. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 51:14 + 19:58
77. Bitter Aleš KNC8803 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 51:53 + 20:37
78. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 53:43 + 22:27
79. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:54 + 22:38
80. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:57 + 22:41
81. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 54:40 + 23:24
82. Lustig Matyáš DKP9507 C Oddíl OB Kotlářka 58:21 + 27:05
83. Kolář Jakub LBE9501 C TJ Lokomotiva Beroun 58:43 + 27:27
84. Benc Jiří TAP8002 C KOB TRETRA Praha 59:55 + 28:39
85. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 61:03 + 29:47
86. Šedivý Ondřej KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 63:26 + 32:10
87. Kolář Radek BRU6901 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:17 + 33:01
88. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:34 + 34:18
Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga DISK
Maška Marek MKP8800 C SK Meteor Kačerov Praha DISK
Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 33:31 + 2:15
H21C
5.51 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:52
2. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 29:55 + 0:03
3. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 31:42 + 1:50
4. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 31:46 + 1:54
5. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 32:31 + 2:39
6. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 33:31 + 3:39
7. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:58 + 4:06
8. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 34:15 + 4:23
9. Burdych Tomáš BRM8201 C Sokol Burdych 34:37 + 4:45
10. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 34:40 + 4:48
11. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 35:12 + 5:20
12. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 35:29 + 5:37
13. Junek Martin STH8101 C SK Studenec 35:42 + 5:50
14. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 35:50 + 5:58
15. Margold Martin DKP8106 C Oddíl OB Kotlářka 36:11 + 6:19
16. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 36:20 + 6:28
17. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 37:06 + 7:14
18. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 39:21 + 9:29
19. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 39:22 + 9:30
20. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 39:45 + 9:53
21. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 42:12 + 12:20
22. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 42:29 + 12:37
23. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 44:21 + 14:29
24. Tejkal Jan ADA8110 C OOB TJ Spartak Adamov 46:15 + 16:23
25. Haering Jan LME7500 C SK Los Mělník 48:21 + 18:29
26. Havlůj František DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka 49:21 + 19:29
27. Vojtíšek Jakub ADA8145 OOB TJ Spartak Adamov 54:25 + 24:33
28. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 55:11 + 25:19
29. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:43 + 27:51
30. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 59:08 + 29:16
31. Průša Ondřej DKL9600 C KOB Kladno 67:20 + 37:28
32. Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 67:21 + 37:29
H21D
4.42 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 28:41
2. Jirčák Ondřej SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:55 + 2:14
3. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 31:54 + 3:13
4. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 34:00 + 5:19
5. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 35:08 + 6:27
6. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:59 + 7:18
7. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 36:11 + 7:30
8. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 38:19 + 9:38
9. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 38:41 + 10:00
10. Žemlička Jan LPU8303 C OK Lokomotiva Pardubice 39:08 + 10:27
11. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 40:39 + 11:58
12. Jakeš Vojtěch TYN9301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 40:45 + 12:04
13. Kaštánek Petr LPU8607 C OK Lokomotiva Pardubice 41:13 + 12:32
14. Štancl Daniel KUO9501 C KOB Ústí nad Orlicí 48:17 + 19:36
15. Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 49:07 + 20:26
16. Fatura Jan LPU8612 C OK Lokomotiva Pardubice 52:19 + 23:38
H35C
5.07 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 29:10
2. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 31:19 + 2:09
3. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 31:45 + 2:35
4. Tomeš Petr SJC7531 C TJ Sportcentrum Jičín 33:34 + 4:24
5. Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 34:58 + 5:48
6. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 35:32 + 6:22
7. Kraus Petr SJC7303 C TJ Sportcentrum Jičín 35:44 + 6:34
8. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:01 + 6:51
9. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 36:05 + 6:55
10. Műller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 37:01 + 7:51
11. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 37:29 + 8:19
12. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 38:18 + 9:08
13. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 39:15 + 10:05
14. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 41:32 + 12:22
15. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:35 + 14:25
16. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 47:03 + 17:53
H35D
4.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 38:01
2. Háp Petr PHK7201 C OK 99 Hradec Králové 39:23 + 1:22
3. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:01 + 2:00
4. Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 40:48 + 2:47
5. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 41:36 + 3:35
6. Adamovský Michal VAM7200 C OOB Vamberk 41:46 + 3:45
7. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 42:12 + 4:11
8. Kronika Miroslav 22C7100 KlubStart.cz 45:13 + 7:12
9. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 46:46 + 8:45
10. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:47 + 8:46
11. Vodňanský Jaroslav BRM6101 C Sokol Burdych 47:47 + 9:46
12. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 47:49 + 9:48
13. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:20 + 12:19
14. Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 51:58 + 13:57
15. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 53:33 + 15:32
16. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 60:33 + 22:32
17. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 63:00 + 24:59
18. Zenkner Karel BRU7202 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 79:23 + 41:22
H45C
4.45 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 29:42
2. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:52 + 1:10
3. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 31:50 + 2:08
4. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 31:55 + 2:13
5. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 33:04 + 3:22
6. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:19 + 3:37
7. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 33:40 + 3:58
8. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 34:41 + 4:59
9. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 35:30 + 5:48
10. Hanuš Karel HOS6701 C TJ Tatran Hostinné 35:43 + 6:01
11. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 35:52 + 6:10
12. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:56 + 6:14
13. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 37:32 + 7:50
14. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 37:39 + 7:57
15. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 38:55 + 9:13
16. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 39:26 + 9:44
17. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 39:44 + 10:02
18. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 41:01 + 11:19
19. Beseda Pavel CHT6910 C OOB SK Chrast 41:24 + 11:42
20. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 43:17 + 13:35
21. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:04 + 14:22
22. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:37 + 14:55
23. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 45:30 + 15:48
24. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 46:25 + 16:43
Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice DISK
H45D
3.86 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehák Pavel SJC6001 C TJ Sportcentrum Jičín 31:03
2. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 33:12 + 2:09
3. Handl Jindřich SRK6702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:49 + 2:46
4. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 34:45 + 3:42
5. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 34:49 + 3:46
6. Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 35:13 + 4:10
7. Kment Libor LPU6703 C OK Lokomotiva Pardubice 35:32 + 4:29
8. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 35:44 + 4:41
9. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 39:27 + 8:24
10. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:31 + 8:28
11. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 41:13 + 10:10
12. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 41:27 + 10:24
13. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 41:53 + 10:50
14. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 42:32 + 11:29
15. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 42:54 + 11:51
16. Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 44:59 + 13:56
17. Falta Jiří HOS6201 C TJ Tatran Hostinné 45:25 + 14:22
18. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:56 + 14:53
19. Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:48 + 15:45
20. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:49 + 16:46
21. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:41 + 19:38
22. Borovička Tomáš ZAM7001 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:43 + 21:40
23. Vrbata Josef HOS7001 C TJ Tatran Hostinné 59:46 + 28:43
H55C
3.78 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 29:26
2. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:35 + 0:09
3. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 29:42 + 0:16
4. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 31:56 + 2:30
5. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 32:06 + 2:40
6. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 32:08 + 2:42
7. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:10 + 4:44
8. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 34:26 + 5:00
9. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:47 + 6:21
10. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:01 + 6:35
11. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 37:15 + 7:49
12. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 39:24 + 9:58
13. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 41:43 + 12:17
14. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:30 + 13:04
15. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 42:45 + 13:19
16. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:32 + 14:06
17. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:26 + 17:00
18. Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orlicí 46:56 + 17:30
H55D
3.36 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 29:02
2. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 30:18 + 1:16
3. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 32:08 + 3:06
4. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 32:22 + 3:20
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 32:30 + 3:28
6. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 33:30 + 4:28
7. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 34:23 + 5:21
8. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 34:27 + 5:25
9. Herman Jan LPU5407 C OK Lokomotiva Pardubice 37:53 + 8:51
10. Sajbrt Václav PHK5402 C OK 99 Hradec Králové 38:03 + 9:01
11. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:19 + 10:17
12. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 39:43 + 10:41
13. Kondělka Petr HOS5401 C TJ Tatran Hostinné 43:11 + 14:09
14. Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 45:20 + 16:18
15. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 49:34 + 20:32
16. Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:32 + 23:30
17. Sejkora Miroslav KOR5900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:42 + 34:40
H65C
3.36 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:41
2. Bílek Vratislav SJC4801 C TJ Sportcentrum Jičín 33:47 + 3:06
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 36:08 + 5:27
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 37:17 + 6:36
5. Novotný František PHK4801 C OK 99 Hradec Králové 39:29 + 8:48
6. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:03 + 10:22
7. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 47:43 + 17:02
8. Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 50:23 + 19:42
9. Jiran Václav PHK4701 C OK 99 Hradec Králové 58:27 + 27:46
10. Arnold Jindřich HOR4701 C TJ Jiskra Hořice 64:19 + 33:38
11. Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 64:21 + 33:40
12. Macháček Lubomír CHC4701 C K.O.B. Choceň 69:36 + 38:55
Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H70C
2.38 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 28:45
2. Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:11 + 1:26
3. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 30:30 + 1:45
4. Koudelka Karel LPU4001 C OK Lokomotiva Pardubice 31:19 + 2:34
5. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 32:08 + 3:23
6. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 32:42 + 3:57
7. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 32:46 + 4:01
HDR
1.92 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Markéta SAK Lenora 17:15
2. Sanna Vivian DKP0751 C Oddíl OB Kotlářka 22:25 + 5:10
3. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 22:36 + 5:21
4. Příkazský Josef NNN0099 Neregistrovaní 24:08 + 6:53
5. Broumová Johanka ZBP0950 C OOB SK Zbraslav 24:18 + 7:03
6. Kurka Jaroslav SHK0501 C OK Slavia Hradec Králové 24:33 + 7:18
7. Kurka Antonín SHK0700 C OK Slavia Hradec Králové 24:50 + 7:35
8. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 25:04 + 7:49
9. Stará Barbora NER NNN Neregistrovaní 25:40 + 8:25
10. Šimáček Matěj + Filip NER NNN Neregistrovaní 26:09 + 8:54
11. Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB TRETRA Praha 26:35 + 9:20
12. Mařík Antonín NER NNN Neregistrovaní 27:26 + 10:11
13. Hlaváček Vojtěch 6MC0700 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 27:50 + 10:35
14. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 28:06 + 10:51
15. Čečka Matěj SHK0900 OK Slavia Hradec Králové 28:58 + 11:43
16. Hora Jan PGP0901 C SK Praga 29:41 + 12:26
17. Hlaváčková Lucie 6MC1050 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 30:14 + 12:59
18. Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 30:39 + 13:24
19. Hřebíková Markéta 51C0950 RAPAMAVI Satalice 30:47 + 13:32
20. Kostlán Kryštof NER NNN Neregistrovaní 31:09 + 13:54
20. Jirja Kryštof NER NNN Neregistrovaní 31:09 + 13:54
22. Kavalírová marie SAK Lenora 32:27 + 15:12
23. Lediwsaká Eliška SAK Lenora 32:32 + 15:17
24. Maříková Alžběta NER NNN Neregistrovaní 32:53 + 15:38
25. Petržela Radek NER NNN Neregistrovaní 33:15 + 16:00
26. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 33:43 + 16:28
27. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:53 + 16:38
28. Horníček Štěpán SAK Lenora 34:15 + 17:00
29. Hřebík Vilém 51C1100 RAPAMAVI Satalice 34:43 + 17:28
30. Rybová Kateřinka NER NNN Neregistrovaní 35:07 + 17:52
31. Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 35:14 + 17:59
32. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 35:58 + 18:43
33. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 36:20 + 19:05
34. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 37:31 + 20:16
35. Vaculovičová Alžběta DCE0950 C KOB Dobřichovice 38:28 + 21:13
36. Kubát Vojtěch VRL0701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:33 + 21:18
37. Vaculovič Matěj DCE1000 C KOB Dobřichovice 38:34 + 21:19
38. Svejštil Martin ZAM1001 C OB T.J. Sokol Žamberk 38:59 + 21:44
39. Beierovi Lucie + Martin NER NNN Neregistrovaní 39:21 + 22:06
39. Kopecký Michal SJC0801 C TJ Sportcentrum Jičín 39:21 + 22:06
41. De Heij Robert RIC0800 C OB Říčany 39:57 + 22:42
42. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 41:31 + 24:16
43. Tejkl Štěpán 81C0800 Cirkus Čakovice 42:17 + 25:02
44. Andrade Miriam 24C0650 OK Vršovice 42:21 + 25:06
45. Mrázková Berta SJC1151 C TJ Sportcentrum Jičín 43:02 + 25:47
46. Schnabl Jakub RIC0706 OB Říčany 43:27 + 26:12
47. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 44:05 + 26:50
48. Dvořáková Kateřina SAK Lenora 44:52 + 27:37
49. Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 45:15 + 28:00
50. Kada Vojtěch NER NNN Neregistrovaní 48:28 + 31:13
51. Pračka Martin NER NNN Neregistrovaní 49:47 + 32:32
52. Kohoutek Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 50:09 + 32:54
53. Bestová Tereza NER NNN Neregistrovaní 52:11 + 34:56
54. Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:08 + 35:53
55. Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 53:42 + 36:27
56. Brabencová Anna SOB0450 C SOBSA 54:37 + 37:22
57. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 55:04 + 37:49
58. Malá Lucie NNN Neregistrovaní 62:29 + 45:14
59. Roháč Martin NNN Neregistrovaní 62:30 + 45:15
60. Malý Marek NNN Neregistrovaní 63:01 + 45:46
61. Volf Kryštof SRK1301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:15 + 49:00
62. Pompachová Kája Naty SAK Lenora 66:54 + 49:39
63. Kazdová Rozárie SJC1350 TJ Sportcentrum Jičín 71:15 + 54:00
64. Altman Michal DKP Oddíl OB Kotlářka 74:16 + 57:01
65. Korbelová Eliška CHC K.O.B. Choceň 74:51 + 57:36
Kuhnová Šárka LPU1 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Novák Jakub NER NNN Neregistrovaní DISK
Růžičková Magda PHK OK 99 Hradec Králové DISK
Roháč Michal NNN Neregistrovaní DISK
Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka DISK
Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha DISK
P
3.02 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Zdeněk SJC0401 C TJ Sportcentrum Jičín 22:59
2. Vodička Jan SAK Lenora 24:32 + 1:33
3. Ledinský Martin DKP7910 Oddíl OB Kotlářka 28:21 + 5:22
4. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 31:21 + 8:22
5. Hlaváčková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 31:53 + 8:54
6. Nosek Jan NNN Neregistrovaní 32:27 + 9:28
7. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 33:30 + 10:31
8. Geislerová Aneta DKL0151 C KOB Kladno 33:45 + 10:46
9. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 10:56
10. Nosková Pavla NNN Neregistrovaní 34:07 + 11:08
11. Kubátová Dana VRL6851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:24 + 11:25
12. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 35:36 + 12:37
13. Jírová Monika NNN Neregistrovaní 36:01 + 13:02
14. Mádle Ondřej BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:22 + 13:23
15. Nosek Daniel NNN Neregistrovaní 36:43 + 13:44
16. Pancnerová Petra BRU0050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:51 + 13:52
17. Kučera Petr DOR7700 OK Dobříš 36:55 + 13:56
18. Nosková Barbora NNN Neregistrovaní 37:22 + 14:23
19. Machová Iveta NER NNN Neregistrovaní 37:57 + 14:58
20. Valtar Luděk BRU6400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:13 + 15:14
21. Nosková Klára NNN Neregistrovaní 39:39 + 16:40
22. Černý Michal ROU7646 SKOB Roudnice nad Labem 39:52 + 16:53
23. Havlák René ROU7845 SKOB Roudnice nad Labem 40:01 + 17:02
24. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 40:20 + 17:21
25. Zurynková Ivva NER NNN Neregistrovaní 40:23 + 17:24
26. Zvěřinová Darina SAK Lenora 40:58 + 17:59
27. Blaha Petr KAM6605 C SK Kamenice 42:13 + 19:14
28. Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš 44:34 + 21:35
29. Bártová Olga NER NNN Neregistrovaní 44:43 + 21:44
30. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:48 + 21:49
31. Málková Alena LPU OK Lokomotiva Pardubice 44:50 + 21:51
32. Hřebíková Radka 51C7750 RAPAMAVI Satalice 45:04 + 22:05
33. Mirčeva Lenka DOR7350 C OK Dobříš 45:44 + 22:45
34. Votavová Renata KNC6452 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 47:50 + 24:51
35. Hřebík Pavel 51C7400 RAPAMAVI Satalice 48:00 + 25:01
36. Beier Petr NER NNN Neregistrovaní 48:12 + 25:13
37. Baudyšová Anita MFP0198 VŠSK MFF UK Praha 48:15 + 25:16
38. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 48:32 + 25:33
39. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 48:36 + 25:37
40. Slotová Jarmila SAK Lenora 48:39 + 25:40
41. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 50:09 + 27:10
42. Chaloupka Stanislav CHC6703 C K.O.B. Choceň 50:31 + 27:32
43. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 50:52 + 27:53
44. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 53:47 + 30:48
45. Huhn Natalie BRU0000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:57 + 30:58
46. Kos Radovan SAK Lenora 54:08 + 31:09
47. Fullsack David DOR8010 OK Dobříš 54:28 + 31:29
48. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 55:33 + 32:34
49. Hejtmánková Ivana BRU7250 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:09 + 33:10
50. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 58:26 + 35:27
51. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:35 + 35:36
52. Langr Jan BOR8541 OK Jiskra Nový Bor 58:36 + 35:37
53. Jagerová Marcela 2MC5350 Dedecek a Babicka 59:13 + 36:14
54. Šilerová Kamila NER NNN Neregistrovaní 59:45 + 36:46
54. Král Luděk 2MC4900 Dedecek a Babicka 59:45 + 36:46
56. Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha 59:49 + 36:50
57. Langrová Marie BOR8542 OK Jiskra Nový Bor 60:03 + 37:04
58. Javůrková Gabriela VSP7260 C USK Praha 60:34 + 37:35
59. Tichá Ivana KNC6250 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 65:53 + 42:54
60. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 66:12 + 43:13
61. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:12 + 44:13
62. Tomešová Petra DKL7450 KOB Kladno 67:53 + 44:54
63. Schlogerová Pavla LPU0161 C OK Lokomotiva Pardubice 70:28 + 47:29
64. Schlogerová Martina LPU7663 C OK Lokomotiva Pardubice 70:52 + 47:53
65. Mojžíšková Lucie NER NNN Neregistrovaní 72:30 + 49:31
66. Vrbatová Dominika SAK Lenora 74:32 + 51:33
67. Procingerová Ilona VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:44 + 51:45
68. Jedličková Tereza KAM7950 C SK Kamenice 75:20 + 52:21
69. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 77:04 + 54:05
70. Sojková Petra SAK Lenora 81:08 + 58:09
71. Šámal Petr LBE9698 TJ Lokomotiva Beroun 83:53 + 60:54
72. Chramostová Julie NER NNN Neregistrovaní 85:28 + 62:29
73. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 89:23 + 66:24
74. Matějková Eva NER NNN Neregistrovaní 98:39 + 75:40
75. Musilová Iveta SAK Lenora 100:07 + 77:08
76. Musil Jindřich SAK Lenora 100:10 + 77:11
77. Doležalová Ema NNN3590 Neregistrovaní 101:15 + 78:16
78. Máslo Miroslav SHK4001 C OK Slavia Hradec Králové 104:46 + 81:47
79. Svátková Miroslava SLP0250 C OOB Slavia Praha 117:44 + 94:45
Šafránek Daniel KOR9700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Šámal Štěpán LBE0399 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
T
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 27:12
2. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 28:05 + 0:53
3. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 32:05 + 4:53
4. Černý Ladislav NER NNN Neregistrovaní 33:05 + 5:53
5. Vaculovič Radim DCE7501 C KOB Dobřichovice 33:14 + 6:02
6. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 33:34 + 6:22
7. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 34:11 + 6:59
8. Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 35:08 + 7:56
9. Gajdová Magdalena KAM7450 C SK Kamenice 36:28 + 9:16
10. Plch Martin NNN Neregistrovaní 36:44 + 9:32
11. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 37:05 + 9:53
12. Balej Jiří KAM7201 C SK Kamenice 37:58 + 10:46
13. Šimáčková Helena 8SC7750 OBMP 38:19 + 11:07
14. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 38:56 + 11:44
15. Burša Pavel NER NNN Neregistrovaní 39:24 + 12:12
16. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 39:53 + 12:41
17. Pilný Jiří VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:06 + 12:54
18. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 41:29 + 14:17
19. Lounek Jakub NER NNN Neregistrovaní 41:41 + 14:29
20. Samek Jakub NER NNN Neregistrovaní 44:57 + 17:45
21. Kuchyňka Pavel SAK Lenora 45:09 + 17:57
22. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 49:13 + 22:01
23. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:35 + 22:23
24. Kopáček Jiří NER NNN Neregistrovaní 50:47 + 23:35
25. Kopáček Vojta NER NNN Neregistrovaní 50:48 + 23:36
26. Šiler Michal NER NNN Neregistrovaní 51:05 + 23:53
27. Hladká Michaela TAP7452 C KOB TRETRA Praha 51:37 + 24:25
28. Komers František NER NNN Neregistrovaní 52:22 + 25:10
29. Tichý Ondřej NER NNN Neregistrovaní 53:04 + 25:52
30. Tomandl Jan NER NNN Neregistrovaní 53:18 + 26:06
31. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 54:14 + 27:02
32. Petržela Michal 8SC7700 OBMP 55:16 + 28:04
33. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 55:53 + 28:41
34. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 57:15 + 30:03
35. Longin Miloš TAP6201 C KOB TRETRA Praha 59:40 + 32:28
36. Fejfarová Petra SAK Lenora 61:12 + 34:00
37. Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 61:22 + 34:10
38. Vlčková Vladislava SAK Lenora 74:47 + 47:35
39. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 79:13 + 52:01
40. Vanka Matouš OKP SK OK 24 Praha 84:47 + 57:35
Zeithaml Matěj NER NNN Neregistrovaní DISK
Vanková Anna OKP0550 C SK OK 24 Praha DISK
Vanková Jana SAK Lenora DISK